W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 164 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-07-06, 19:50   #4891
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI

ej wiecie co?
tak patrz i my郵, 瞠 jak jutro wszystko dobrze p鎩dzie to b璠ziemy mia造 kolejny w徠ek ale zachrzaniamy, hje hje hje
kitkulka jest offline  
Stary 2011-07-06, 19:51   #4892
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Oooooooo k***************
Sp逝cze sie,sp逝cze sie,sp逝cze sie
Jak dobrze, 瞠 T疸ie ma szansy mnie zobaczyc
pokazuj a nie gadasz

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:00   #4893
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

7 stron do nadrobienia szalone

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
a ja mam nied逝go Amelki chrzciny i musz wybra jak捷 sukni sobie nooo nic ciekawego nie mog znale潭
ale fajnie szukaj szukaj te asosowe s 豉dne na necie mo積a tanio upolowa

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Witam czyzbym byla dzis pirwsza

Asia
Bardzo fajnie wysz這
jest jasno rowno jest biuti.

Yatta
A wiesz ze jak wracalam do de. to jechalam z deszczem.
Dopiero jakies 200 km przed celem zrobilo sie pieknie slonecznie.
Ale u mnie tez by czas ze padalo.
Teraz jest juz cieplo i mam nadzieje ze do Ciebie tez to dojdzie w koncu

Lady
Oj znam te bieganie przy remontach i po.
Wiadomo ze jak sie robi to chcialo by sie juz zrobic wszystko po swojej mysli. Takze trzymam kciuki abys wszystko znalazla i dopasowa豉.

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

A ja dzis tylko 6 godzinek w pracy. Wczoraj drobilam sobie dwie godziny i dzis pol dnia dla mnie
Ide na sniadanko
dzi瘯uj Adzi mam nadziej 瞠 uda si ale znowu runda po meblowych i nic 堯磬o ci篹ko wybra a musz bra pod uwag potrzeby T篙a

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
tak jak ju wcze郾iej pisa豉m, bardzo mi si podobaj rozkloszowane, ale nie mog si zdecydowa na kolor, czarny - za smutno, czerwony nie za ekstrawagancko ? be穎wy mi si jeszcze podoba i niebieski pozatym nie wiem czy taka sukienka pasuj mamie na chrzcinach

http://3.bp.blogspot.com/-BYvqrZzgWu...0/IMG_9975.JPG
czemu nie czarna faktycznie raczej na pogrzeb be穎wa i czerwona 豉dna

Kitka a Ty jak wzi窸a

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
jak ju pisa豉m mi si nie podobaj za bardzo te sukienki i tak my郵, 瞠 one ze wzgl璠u na kr鎩 na pewno si nadaj tylko czy materia nie jest za "dresowy"? hmm sama nie wiem a mo瞠 lepiej sp鏚niczka i bluzka?
w豉郾ie materia
sp鏚niczka i bluzeczka te fajny pomys
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:02   #4894
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
ej wiecie co?
tak patrz i my郵, 瞠 jak jutro wszystko dobrze p鎩dzie to b璠ziemy mia造 kolejny w徠ek ale zachrzaniamy, hje hje hje
tez dzis o tym pomy郵a豉m

czeko no jak tam ?

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:06   #4895
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
dokladnie na obiad do tesciowej nie zakladam dekoldow trzeba ubierac sie do sytaucji

ale masz grube te wlosiska

_________________________ ________________

laski ale dalyscie czadu czytalam jednym tchem i nic nie rozumiem z tego mamy prawo wyrazac swoje zdanie nawet jesli bedzie ono mniejszoscia jesli mi sie nie podobaja baleriny to mozecie mnie tutaj pokroic pociac a i tak zdania nie zmienie nawet modelka w balerinach wyglada jakos tak...zwyczajnie..ale to moje zdanie i juz wy mozecie sobie latac w papciach i mi to nie przeszkadza
nie mozemy sie klocic dlatego ze jedna ma odmienne zdanie a cale stado takie samo na ulicy to prawda panuje klonowanie stylow i ubran i tego nie zmienimy szczerze to wisi mi to i powiewa dla mnie nawet moga laski stac pod latarnia i przejde obok nich bez komentarza nawet nie zauwaze jak juz mowilam u mnie tutaj w BE nikt nie nosi kwiatkow i rozow zadnej mini i spodenek nie znajdziesz ani jednego klona..w PL na kazdym kroku...ale taki kraj taka mentalnosci i nic nie zrobie wiec mi to powiewa i sama kupuje to co widze w sklepie ..(jak jestem w pl)
co do blogow to jak wiecie czytam je codzien kazdy wasz blog mam na oku ale jak widzicie na poczatku cos tam pisalam pozniej juz nie bo po co znudzilo mi sie zeby oceniac ...ja poprosty wchodze na bloga i szukam inspiracji czasem cos nowego sie dowiem....nie lubie oceniac bo i tak moje zdanie bedzie mniejszoscia
to ze ktos ma inne zdanie inne poglady nie moze byc traktowany gorzej od reszty...
nie zachowujmy sie jak w stadzie wilkow gdzie jeden ktory nie chce jesc owieczki jest linczowany przez pozostale wilkitolerujmy swoja odmiennosc bo to fajnie jak ktos jest inny ja nauczylam sie zyc obok gejow i lesbijek za sciana obok murzynow chinczykow turkow..i kazdy z nich jest inny panuje tu mieszanka styli i mi to nie przeszkadza

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

w podobnej bylam na komuni u dolu byla rozkloszowana z koronka na dole moze pamietasz dawalam foto jej ..i bylam jedyna w takiej
trzeba uwazac bo one poszerzaja biodra dol ..
trzeba mie wyczucie

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Snow popieram Twoje zdanie
To mial byc temat w kierunku ubioru a wyszla z tego rzyganina ze slodzimy i pierdzimy i ze nie jestesmy szczere i takie tam. I ten atak Bunny bardzo mnie zezlosci bo co nie ktorych s這w to sie niespodziewa豉m. Dlatego ja juz wiecej sie nie wypowiem w tym temacie.
Bunny jesli Cie urazilam to sorry ale Ty urazilas mnie argumentujac nieszczerosc i zaklamanie.I to chyba nie ma zwiazku z arumentowaniem stylu. To wszystko.
przykre to by這

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
a wiecie co mi tam powiewa co kto mowi czy sie kloci czy obraza nie traktujmy tego smiertelnie powaznie to tylko internet w swiecie realnym moze inaczej zupelnie bysmy siebie odbieraly a tak slowa pisane nie zawsze wyrazaja to co nam w duszy gra
ja tam jestem neutralna
te prawda
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:07   #4896
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Lady - ja mam chabrow
kitkulka jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:07   #4897
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Wklei豉m do albumu te 2 wczorajsze bluzeczki z sh outletowego bia豉 jest taka tunikowata, ten a簑r na dole mnie zauroczy a 鄴速a jest obcis豉 i z ty逝 ma tak samo g喚boko wyci皻y dekolt jak z przodu, ciekawie to wygl康a
Snow nie widz
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:09   #4898
Nikola17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 138

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆
dziekuje

郵icznie Ci wysz造 w這ski rozumiem, ze 7-6 to baza i na to refleksy
tak patrze to mniej wiecej jak mi wtedy, wiec ufff bo ba豉m sie ze za ciemno Ci chwyci.
no i super Ci pasuje
jakbym mia豉 znowu przyciemnia to tylko 7-6

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

dzi瘯uje tak dobzre zrozumia豉, pzrepraszam ,瞠 tak Ci wtedy tru豉m ale ba豉m si br您u albo ,瞠 zbyt ciemno b璠zie

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
bardzo mi si podoba tw鎩 kolorek taki naturalny
dzi瘯uje
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:10   #4899
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
dzie dobry
ja wczoraj by豉m tylko na chwil, bo p騧niej mia豉m troch roboty - g堯wnie przy sobie
farbn窸am si znowu Lond i wysz豉 jak zawsze 豉dnie, nie obrazi豉 si za zdrad ale fotki poka輳 dopiero za par dni, bo nie mam teraz jak

Asiu - Tw鎩 kolorek bardzo mi si podoba najbardziej ze wszystkich Twoich poprzednich 郵icznie, jasno, r闚niutko
a kawa o blondynce z nosem w trawie przes豉豉m tacie smsem, 瞠by si po鄉ia z kolegami

Asia nasza zaraz rodz帷a - ale Ty masz g瘰te w這siska nic tylko zapuszcza ale wiesz co... ja tak patrz i patrz na Twojego avatara i nigdy napatrze si nie mog, pi瘯nie tam wygl康asz

Czeko - co do tych balerinek to musia豉bym zobaczy jak wygl康aj na nodze bo og鏊nie te nie lubi takich, ale np. moja mama nosi tego typu i wygl康aj na nodze zar帳i軼ie, ale jak ja ju zak豉dam to mi si tak nie podoba (chodzi mi o to, 瞠 s troszk takie "ci篹sze" ni takie zwyk貫 balerinki )

Adzi - a jaka pogoda u Ciebie w De? pewnie zabra豉 w tych swoich woreczkach s這neczko z PL i nie ma

Yatta - 郵iczny masz teraz kolorek, nic z nim nie kombinuj a i w這ski same w sobie s bardzo 豉dne, w dobrej kondycji, r闚niutko 軼i皻e. Tak瞠 teraz tylko zapuszczaj a Tw鎩 psiak jest boski, ju kiedy Ci o tym pisa豉m a na tej fotce to wygl康a jak te maskotki z wielkimi g這wami i nosami

Snow - podoba mi si ta bia豉 bluzeczka, d馧 ma uroczy
wiecie co... jako nie mog doj嗆 do siebie po powrocie... ju 4 dzie a ja si snuj z k徠a w k徠, masakra musz Wam te popisa w klubie, ale to najpierw si ogarn i doprowadz do porz康ku.

Co do Waszej wczorajszej dyskusji... Nie wiem czy powinnam co pisa, nie wiem czy jest sens do tego wraca, no ale niekt鏎e s這wa mnie troch hm... mo瞠 nie tyle co zabola造, a zwyczajnie wysz造 mi ga造 z orbit i niekiedy nie wierzy豉m w to co czytam, ale mniejsza ju o to. Nowy dzie jest

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Snow popatrz!
http://www.asos.com/Vivienne-Westwoo...spx?iid=820356

jak kto nie lubi ani kaloszk闚 ani balerinek gumowych to ma jeszcze jedno wyj軼ie - botki!
czego to ludzie nie wymy郵
szpilki gumowe, balerinki, koturny, kozaki, botki
a s sanda造?
fuj!

mi te ga造 wychodzi造
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:10   #4900
Nikola17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 138

Cytat:
No wlasnie tez tak myslalam, wujek google tez pisze ze 9.Wiec zaraz sobie policze i rozciencze do tej 6 %.
Najwyzej jutro bede szorowac i szorowac

Chocia Viking od razu ladnie wyszedl a tez 9.1 i tez woda 6%.
wstawi Ci fotk po 9.1 ja robi豉m?
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:17   #4901
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆

s sanda造 widzia豉m na all
ja te

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
kremowe

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
ja jeszcze jako nie dojrza豉m do czerwieni na paznokciach
ja uwielbiam T te

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
no w豉郾ie ta kokarda jest taka za bardzo materia這wa, mog豉by by z jakiej imitacji zamszu chocia

no nic, szukam dalej
szukaj i pokazuj co znajdziesz bo te szukam nowych kapci
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:17   #4902
snowhitee
Zakorzenienie

Lady bo skasowa豉m ju ale prosz specjalnie dla Ciebie ju wklej tu bo nie chce mi si znowu albumu edytowa 鄴速a 12z z ty逝 ma taki dekolt jak z przodu, zwyk豉 prosta i bia豉 19z tunika
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P7060397.jpg (33,5 KB, 56 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P7060385.jpg (53,5 KB, 29 za豉dowa)

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:24   #4903
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
mnie to sie od razu kojarzy ze skunksem przepraszam je郵i kogos urazi豉m ,ale to takie moje odczucie

dzi瘯uj ciesz si odrazu mi lepiej jak s造sz takie komplementy

jeju s 郵iczne ja chce tak d逝go嗆
mam tak samo

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
ojeju Asiu, jeszcze takiego komplementu, 瞠 mam 豉dn p造tk paznokcia to nie us造sza豉m od nikogo

w這si皻a jak m闚i豉m - dobre s!

a ja obieca豉m fot d逝go軼i moich k豉k闚, wi璚 po podci璚iu s takie
(kom鏎k robione - forgive me )
郵iczne w這ski

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
dzi瘯uj
aaa tak to moja pi瘸mka hehe, gacie i podkoszulek
mia豉m nadziej, 瞠 si nie dopatrzycie, ale po ostatnich fotkach Lady w marynarce i majtkach, widz, 瞠 sta造軼ie si bardziej czujne

dzi瘯uj
moje ko鎍owki te si w豉郾ie zsianowa造 i jest lepiej po podci璚iu
gada豉m z moj fryzjerk i m闚i豉, 瞠 ko鎍闚ki powinno si podcina ok. raz na 1-2 miesi帷e a ja ostatnio zrobi豉m to w grudniu
ja jak czub gacie i marynarka
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:26   #4904
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asia_102 Poka wiadomo嗆
mo瞠 faktycznie ciekawe jak po pierwszym myciu b璠zie (chocia jak znam swoje k豉ki to si nie wyp逝cz...)

teraz jest mocno szaro, ale ja nie mam ju zdrowia do p逝kanek, trzymania fioletowych szampon闚 na g這wie... teraz mycie g這wy musi mi zaj望 mniej ni 5 min, bo mi kr璕os逝p p瘯a

pami皻am jak wkleja豉 foty lakier闚 ja swoj mam tak g逝pi, ka盥y paznokie ma inn d逝go嗆

a londa jak zwykle wysz豉 Ci bez pud豉 pierwsza fotka taka seksowna

鄴速ko zakazane u mnie

patrzcie jakie kiedy mia豉m w這sy...
ale ciemne zapuszczaj kochana chocia podoba mi si Twoja fryzurka
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:26   #4905
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 736

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Poka wiadomo嗆
wstawi Ci fotk po 9.1 ja robi豉m?
za pozno

nie jest tak zle jak wysch造. Grzywke mam szara. Odrost bez zmian. D馧 sie przygasi do be簑 wg mnie.
Zaraz wrzuce fotki bo juz sciagam z aparatu
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:33   #4906
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tajemnicza102 Poka wiadomo嗆
Co w tym stylu.. 疹e wyglada?
[IMG]file:///C:/Users/Jusia/Desktop/161831-baleyage3.jpg[/IMG]Za陰cznik 4071778

Za陰cznik 4071779
ja bym nie odwa篡豉 si na takie pomieszanie kolor闚 ci篹ko potem uzyska jednolity kolor
a nie za fajnie to wygl康a przy odro軼ie mniejszy problem jednak bo zleje si

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
tak 51 cm

uzywa豉m ale kilka dni, teraz kupi豉m taka wielk butle Isany i zamierzam codziennie wcierac
M. za✂✂✂iste argumentowa nie trzeba wszystko wida

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Natchn窸y軼ie mnie ii zatrudni豉m T do mierzenia mam ju 51cm w og鏊e bardzo mi ruszy造 w這sy, domniemam, 瞠 to po doppelherz
zmy豉m olej i mam taaaakie 郵iskie w這sy uwielbiam fur mame

ja bym wzi窸a ciemniejsze ale og鏊e dziewczyna na zakupowym pisa豉 o nich, ze brudz si strasznie i klapciej szybko

bardzo mi si podobasz, tak 鈍ie穎 promiennie, najbardziej na 2zdj

m闚isz o open toe czy jak kto ma po prostu za ma貫 buty i tak si palce odznaczaj? bo open toe niekt鏎e mi si bardzo podobaj

a ja z telefonem

豉dnie, tak mocno srebrzy軼ie aczkolwiek du穎 bardziej podoba這 mi si po pierwszym farbowaniu czyli ja郾iej i mniej ch這dno

wida, 瞠 od篡造, super kolor

pi瘯ny kolor, na ka盥ym zdj inaczej Ci wychodzi mamy bardzo podobne fryzurki, tylko ja bez grzywki
dobrze 瞠 napisa豉
a chcia豉m meliski ale ju od 3 dni upa造 u mnie wi璚 bez sensu na razie jak nie ubior
a T na nie:"ale zwa豉"
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:35   #4907
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
ja bym nie odwa篡豉 si na takie pomieszanie kolor闚 ci篹ko potem uzyska jednolity kolor
a nie za fajnie to wygl康a przy odro軼ie mniejszy problem jednak bo zleje si

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

M. za✂✂✂iste argumentowa nie trzeba wszystko wida

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

dobrze 瞠 napisa豉
a chcia豉m meliski ale ju od 3 dni upa造 u mnie wi璚 bez sensu na razie jak nie ubior
a T na nie:"ale zwa豉"
bez sensu faktycznie ja w nich od soboty 鄉igam bo ci庵le pogody brak

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:41   #4908
czekoladowoo
Zakorzenienie

1-2 bez lampy swiatlo sztuczne ale przy oknie (slonce juz powoli zachodzi)
3- z lampa swiatlo sztuczne - i to widze w kazdym lustrze Ale widac tu jaka mam dlugosc wloskow juz.

Nadal sie kolor troche odcina. Ale na pewno nie tak jak przy ca趾iem jasnych. Mam nadzieje ze jak sie bedzie wyplukiwac to tez sie bedzie tak samo ma這 odcinac jak teraz... ze nie ciemny-jasny, a zimny-ciep造.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PA070010.jpg (37,1 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PA070011.jpg (28,1 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PA070012.jpg (38,7 KB, 70 za豉dowa)
Stary 2011-07-06, 20:45   #4909
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
3- z lampa swiatlo sztuczne - i to widze w kazdym lustrze Ale widac tu jaka mam dlugosc wloskow juz.

Nadal sie kolor troche odcina. Ale na pewno nie tak jak przy ca趾iem jasnych. Mam nadzieje ze jak sie bedzie wyplukiwac to tez sie bedzie tak samo ma這 odcinac jak teraz... ze nie ciemny-jasny, a zimny-ciep造.
o kurcze kochana chcia豉 tak ciemno? bo ostatnie zdj u mnie to bardzo ciemno wygl康a na pierwszych 2 faktycznie wida jakby si stonowa豉 ca這嗆

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:46   #4910
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:

no siwiutko 豉dnie ,ale to 3 zdj璚ie mnie przerazi這
a d逝go嗆 super to ja po swoich tak nie widze bo mam warstwy, ale najd逝窺ze tez tak si璕aj jak Tobie

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:51   #4911
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
o kurcze kochana chcia豉 tak ciemno? bo ostatnie zdj u mnie to bardzo ciemno wygl康a na pierwszych 2 faktycznie wida jakby si stonowa豉 ca這嗆
Cytat:
no siwiutko 豉dnie ,ale to 3 zdj璚ie mnie przerazi這
a d逝go嗆 super to ja po swoich tak nie widze bo mam warstwy, ale najd逝窺ze tez tak si璕aj jak Tobie
Nieno nie my郵a豉mze wyjdzie az tak ciemno. Tzn przy oknie jak stane jest ok. Siwa grzywka, a reszta jest troche cieplejsza. No ale ujdzie. Ale gdzie nie stane to jest mega ciemno....
Jutro dokladnie je obmacam i zobacze jak to wyglada.

Ale nie powiem zeby mi brzydko by這 Jest wrecz bardzo 豉dnie No ale nie po to tyle je katowa豉m Zreszta juz dosta豉m zapytanie przez telefon czy mi ktos kiedy kopa zasadzi mo瞠
Stary 2011-07-06, 20:54   #4912
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
te takie mia豉m

dziewczynki zdj璚ia s juz w albumie
prosz komentowa tylko szczerze czy si podoba i pasuje mi ten kolor czy nie
prawdziwa blondzia ale zmieni豉bym fryzurk

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
wiesz ja swoj prostownic i tak szybko prostuj bo jakie 15 min a robi to warstwami, dziel na 3, no robi to porz康nie i starannie bo prostuj raz tylko po myciu i chce mie 豉dny efekt a do kolejnego mycia czyli 2dni min nawet nie chce my郵e ile by mi zaj窸o prostowanie tak zwyk豉 prostownic
ja swoj tak 10-15 i te na warstwy dziel bo wiadomo dok豉dnie i pro軼iutkie efket do mycia proste chyba 瞠 deszcz mnie dopadnie i wilgo
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:55   #4913
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Nieno nie my郵a豉mze wyjdzie az tak ciemno. Tzn przy oknie jak stane jest ok. Siwa grzywka, a reszta jest troche cieplejsza. No ale ujdzie. Ale gdzie nie stane to jest mega ciemno....
Jutro dokladnie je obmacam i zobacze jak to wyglada.

Ale nie powiem zeby mi brzydko by這 Jest wrecz bardzo 豉dnie No ale nie po to tyle je katowa豉m Zreszta juz dosta豉m zapytanie przez telefon czy mi ktos kiedy kopa zasadzi mo瞠
rozumiem, wiesz ja wtedy jak lekko przyciemnia豉m garnierami to jak patrzy豉m w lustro na pocz徠ku to taaak ciemno mi si wydawa這 a wszyscy m闚ili z otoczenia, 瞠 ciut tylko mi przyciemni這 itd.. no ale widzia豉m mega r騜nice, dlatego wyobra瘸m sobie co Ty teraz musisz czu ale troch si na pewno wyp逝cze

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:56   #4914
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
Dziewczyny wybaczcie ze nie na temat, ale spojrzcie na moj kruszynk
ale s這dka
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:57   #4915
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Poka wiadomo嗆
Ale o co chodzi z rodzicami?, 瞠 obra膨 si?
No bo wg mnie to powinni by dumni, 瞠 maj tak rezolutn i przedsi瑿iorcz c鏎 kt鏎a chce ich odci捫y i troch si usamodzielni
Nie, po prostu nie pozwol.
Mama jest do mnie bardzo przywi您ana ipo prostu serce by jej p瘯這. Chodzi豉by i p豉ka豉 przed moim wyjazdem aja bym na to patrzec nie mog豉
Ja wiem 瞠 wiekszosci to sie wyda dziwne ale nie umiem sie postawic w tej kwestii. A wiem ze jak moja mama sie uprze to mi wszystkie klucze pozabiera i zamknie Fakt ze mi zabronic nie moze, ona dobrze o tym wie. I wie ze jesli sie upre to pojade a ona nic z tym nie zrobi. Ale ja zwyczajnie nie chce zeby byla z豉 na mnie... a bedzie... Nie umiem sie postawic po prostu. Taka sierota ze mnie niestety.
Stary 2011-07-06, 20:59   #4916
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, przeczyta豉m wczorajszy wiecz鏎..
i kolejny raz ten schemat

znowu jest to samo, 瞠 ka盥a wyra瘸 swoje zdanie, co si podoba a co nie, ale jesli jest ono odmienne od zdania Bunny, to odrazu jest, 瞠 ma kompleksy, zazdro軼i, jest niedowarto軼iowana.
A nie wierze

BUNNY serio, ale po Twoich postach wczorajszych to ja odnios豉m inne wra瞠nie-瞠 to TY musisz si dowarto軼iowa, ci庵le piszesz o tej domniemanej za✂✂✂istosci, setkach facet闚 wpatrzonych w Ciebie..
strasznie starasz si nam da do zrozumienia, jaka to Ty nie jestes za✂✂✂ista
sorry, ale dla mnie ka盥a kobieta ma w豉sne poczucie warto軼i i samoocen i nie musi za wszelk cene jej udowadniac
a przemysl sobie mo瞠, bo wydaje mi si, ze w ogole takiej opcji nie bierzesz pod uwag, ze cos moze byc inaczej niz to Ty sobie ulozylas w g這wce. Mianowicie to, ze jak ubierzesz dziewczyn w ultramini, szpile, bluzke z dekoltem, plus jak to wspomnia豉 blond w這sy i pe軟o bi簑terii, szczerze-sama bym si za ni obejrza豉, lecz niestety nie z podziwem a z politowaniem.
te to zaobserwowa豉m
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-06, 20:59   #4917
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
rozumiem, wiesz ja wtedy jak lekko przyciemnia豉m garnierami to jak patrzy豉m w lustro na pocz徠ku to taaak ciemno mi si wydawa這 a wszyscy m闚ili z otoczenia, 瞠 ciut tylko mi przyciemni這 itd.. no ale widzia豉m mega r騜nice, dlatego wyobra瘸m sobie co Ty teraz musisz czu ale troch si na pewno wyp逝cze
No sie czuje prawie jakbym miala czarne w這sy W sztucznym swietle widac naprawde duza roznice...
Ale wyp逝cze sie mam nadzieje. A jak nie to trudno.Ja sie przyzwyczaje. Ale wiem, 瞠 T jak kiedy zasne to kupi farbe i sam mi pofarbuje

Nie noale wszystkim sie zawsze wyp逝kuje wiec mi tez na pewno Najwazniejsze zeby sie wyr闚na這! O
Stary 2011-07-06, 21:04   #4918
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
wpadlam sie pozegnac laski zycze wam udanych goracych wakacji ja napewno sie odezwe tylko sie ogarne tam ze wszystkim
paa
udanej podr騜y i...
Welcome in Poland!

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
ej wiecie co?
akurat wakacyjny nowy

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Lady - ja mam chabrow
pokazuj

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Lady bo skasowa豉m ju ale prosz specjalnie dla Ciebie ju wklej tu bo nie chce mi si znowu albumu edytowa 鄴速a 12z z ty逝 ma taki dekolt jak z przodu, zwyk豉 prosta i bia豉 19z tunika
ojej dzi瘯uj kochana
鄴速a jest 郵iczna uwielbiam takie dekolty g喚bokie na pleckach i jeszcze jak piszesz 瞠 z przodu te to cudo
a bia豉 jaka s這dka Tobie z Twoj figurk 鈍ietnie w takiej b璠zie na pewno

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-07-06 o 21:08
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:06   #4919
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
No sie czuje prawie jakbym miala czarne w這sy W sztucznym swietle widac naprawde duza roznice...
Ale wyp逝cze sie mam nadzieje. A jak nie to trudno.Ja sie przyzwyczaje. Ale wiem, 瞠 T jak kiedy zasne to kupi farbe i sam mi pofarbuje

Nie noale wszystkim sie zawsze wyp逝kuje wiec mi tez na pewno Najwazniejsze zeby sie wyr闚na這! O
dok豉dnie tak samo mia豉m w sztucznym 鈍ietle czu豉m si niemal jak brunetka a w dziennym ju by這 w sumie ok na pewno si wyp逝cze, nie martw si

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
udanej podr騜y i...
Welcome in Poland!

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

akurat wakacyjny nowy

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

pokazuj

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

ojej dzi瘯uj kochana
鄴速a jest 郵iczna uwielbiam takie dekolty g喚bokie na pleckach i jeszcze jak piszesz 瞠 z przodu te to cudo
a bia豉 jaka s這dka Tobie z Twoj figurk 鈍ietnie w takiej b璠zie na pewno
dzi瘯uj no w豉郾ie ca造 urok 鄴速ej w tych dekoltach ale to dopiero na osobie wida

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:07   #4920
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
bez sensu faktycznie ja w nich od soboty 鄉igam bo ci庵le pogody brak
a u mnie zrobi豉 si wi璚 mo瞠 lepiej zainwestuj w sanda趾i takie jakie delikatne jutro poszukam bo dzi sp璠zi豉m z kuzyneczk ma陰 5 godzin na zakupach ma豉 tak obkupi豉 si i szcz窷liwa ja te ale padam

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:

na 3 jakby br您 co wymodzi豉 Czeko? masz w豉郾ie czeko na 3
xLADYx jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.