W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 165 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-07-06, 21:08   #4921
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
a u mnie zrobi豉 si wi璚 mo瞠 lepiej zainwestuj w sanda趾i takie jakie delikatne jutro poszukam bo dzi sp璠zi豉m z kuzyneczk ma陰 5 godzin na zakupach ma豉 tak obkupi豉 si i szcz窷liwa ja te ale padam

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

na 3 jakby br您 co wymodzi豉 Czeko? masz w豉郾ie czeko na 3
te szcz窷liwa czy te obkupiona?

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:11   #4922
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
prawdziwa blondzia ale zmieni豉bym fryzurk

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

ja swoj tak 10-15 i te na warstwy dziel bo wiadomo dok豉dnie i pro軼iutkie efket do mycia proste chyba 瞠 deszcz mnie dopadnie i wilgo
a dzi瘯uj
a co do fryzurki to jest ok tylko 瞠 do tego foto nie chcia這 mi sie uk豉da a mia豉m upi皻e w koczek i nie zafajnie wygladaj .chodzi這 mi o pokazanie koloru
a ze wzgl璠u 瞠 mam okrag陰 buzi nie mam zbytniego wyboru
dodam jeszcze do albumu z wczoraj tam lepiej wida d逝go嗆 i ci璚ie

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:14   #4923
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Nieno nie my郵a豉mze wyjdzie az tak ciemno. Tzn przy oknie jak stane jest ok. Siwa grzywka, a reszta jest troche cieplejsza. No ale ujdzie. Ale gdzie nie stane to jest mega ciemno....
Jutro dokladnie je obmacam i zobacze jak to wyglada.

Ale nie powiem zeby mi brzydko by這 Jest wrecz bardzo 豉dnie No ale nie po to tyle je katowa豉m Zreszta juz dosta豉m zapytanie przez telefon czy mi ktos kiedy kopa zasadzi mo瞠
o kurcz, faktycznie, na tym trzecim zdj璚iu ciemno. ale skoro m闚isz, ze nie s tak ciemne to super czekamy na fotki jutro
na pierwszych dwoch zdjeciach super wyglada kolorek podoba mi si

buahhot jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:16   #4924
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
te szcz窷liwa czy te obkupiona?
szcz窷liwa 瞠 ma豉 szcz窷liwa ja ju jutro wiem gdzie i嗆 gdzie nie i嗆 wi璚 rano rusz sama
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:17   #4925
Yattamanka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 529

Jestem mega nie pocieszona to jest jaki dzo趾.. co wesz豉m do sklepu i mi si co spodoba這 to nie by這 na mnie rozmiaru wszystko du瞠 M i L .. do deichmana te wlaz豉m buty piekne i co? wszystkie rozmiary jak bogackiego.. wszystkie tylko nie m鎩
Chyba wyczepra豉m limit szcz窷cia u lekarza

Pr鏏uj znale潭 kilka rzeczy i nigdzie nie ma

A no i kupi豉m sobie lakier z wibo ale ju na dworzu nie podoba mi si tak jak w sklepie

Cytat:
Lady bo skasowa豉m ju ale prosz specjalnie dla Ciebie ju wklej tu bo nie chce mi si znowu albumu edytowa 鄴速a 12z z ty逝 ma taki dekolt jak z przodu, zwyk豉 prosta i bia豉 19z tunika
A ta zn闚 chwali si w這sami 瘸rtuj
Fajna ta 鄴速a

Cytat:
1-2 bez lampy swiatlo sztuczne ale przy oknie (slonce juz powoli zachodzi)
3- z lampa swiatlo sztuczne - i to widze w kazdym lustrze Ale widac tu jaka mam dlugosc wloskow juz.

Nadal sie kolor troche odcina. Ale na pewno nie tak jak przy ca趾iem jasnych. Mam nadzieje ze jak sie bedzie wyplukiwac to tez sie bedzie tak samo ma這 odcinac jak teraz... ze nie ciemny-jasny, a zimny-ciep造.
O kurczaki - cieeeeeemno faktycznie ale daj se spok鎩 przecie to si b璠zie wyp逝kiwa - g堯wka do g鏎y

Cytat:
Nie, po prostu nie pozwol.
Mama jest do mnie bardzo przywi您ana ipo prostu serce by jej p瘯這. Chodzi豉by i p豉ka豉 przed moim wyjazdem aja bym na to patrzec nie mog豉
Ja wiem 瞠 wiekszosci to sie wyda dziwne ale nie umiem sie postawic w tej kwestii. A wiem ze jak moja mama sie uprze to mi wszystkie klucze pozabiera i zamknie Fakt ze mi zabronic nie moze, ona dobrze o tym wie. I wie ze jesli sie upre to pojade a ona nic z tym nie zrobi. Ale ja zwyczajnie nie chce zeby byla z豉 na mnie... a bedzie... Nie umiem sie postawic po prostu. Taka sierota ze mnie niestety.
No ale niu鎥a kiedy w ko鎍u i tak si wyprowadzisz i co? b璠ziesz czeka豉 do 30 w obawie, 瞠 mamie b璠zie przykro?
Ja tego do ko鎍a nie rozumiem bo nie jestem tak zwi您ana, nie mniej przemy郵 wszystkie za i pzreciw zanim zdecydujesz
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:20   #4926
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
a dzi瘯uj
a co do fryzurki to jest ok tylko 瞠 do tego foto nie chcia這 mi sie uk豉da a mia豉m upi皻e w koczek i nie zafajnie wygladaj .chodzi這 mi o pokazanie koloru
a ze wzgl璠u 瞠 mam okrag陰 buzi nie mam zbytniego wyboru
dodam jeszcze do albumu z wczoraj tam lepiej wida d逝go嗆 i ci璚ie
ja te mam okr庵貫go buziaczka ale nie wyobra瘸m sobie siebie w takiej fryzurce brzydko mi
nie lubi wywini皻ych w這s闚 w zewn皻rzn stron ale skoro m闚isz 瞠 nie u這穎ne ja bym jednak zapuszcza豉

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
dok豉dnie tak samo mia豉m w sztucznym 鈍ietle czu豉m si niemal jak brunetka a w dziennym ju by這 w sumie ok na pewno si wyp逝cze, nie martw si

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

dzi瘯uj no w豉郾ie ca造 urok 鄴速ej w tych dekoltach ale to dopiero na osobie wida
kolor bardzo fajny i te dekolty aj zazdroszcz Ci jej id jutro do swojego ulubionego outletu i sh i jeszcze bo galerii pohasam

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Lalki ale tanie butki w CCC s
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:21   #4927
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
szcz窷liwa 瞠 ma豉 szcz窷liwa ja ju jutro wiem gdzie i嗆 gdzie nie i嗆 wi璚 rano rusz sama
aaa okej to b璠 czeka na foty

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Poka wiadomo嗆
Jestem mega nie pocieszona to jest jaki dzo趾.. co wesz豉m do sklepu i mi si co spodoba這 to nie by這 na mnie rozmiaru wszystko du瞠 M i L .. do deichmana te wlaz豉m buty piekne i co? wszystkie rozmiary jak bogackiego.. wszystkie tylko nie m鎩
Chyba wyczepra豉m limit szcz窷cia u lekarza

Pr鏏uj znale潭 kilka rzeczy i nigdzie nie ma

A no i kupi豉m sobie lakier z wibo ale ju na dworzu nie podoba mi si tak jak w sklepie

A ta zn闚 chwali si w這sami 瘸rtuj
Fajna ta 鄴速a

O kurczaki - cieeeeeemno faktycznie ale daj se spok鎩 przecie to si b璠zie wyp逝kiwa - g堯wka do g鏎y

No ale niu鎥a kiedy w ko鎍u i tak si wyprowadzisz i co? b璠ziesz czeka豉 do 30 w obawie, 瞠 mamie b璠zie przykro?
Ja tego do ko鎍a nie rozumiem bo nie jestem tak zwi您ana, nie mniej przemy郵 wszystkie za i pzreciw zanim zdecydujesz
eeej nie chwal zrobi豉m taki przegl康 kolor闚, mam fotki na kompie to postanowi豉m spo篡tkowa mam nadziej, 瞠 mooo瞠 komu tam pomog w dobraniu farby na przyk豉d

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:22   #4928
Yattamanka
Zakorzenienie

Aaaa laseczki w Intimmisimi jest wyprzeda i ten stanik mega push up jest za 44,90 czy 49,90 jako tak.. wi璚 jakby kt鏎a jakim cudem trafi豉 z rozmiarem i jest zainteresowana to lecie i bra
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:23   #4929
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
ja te mam okr庵貫go buziaczka ale nie wyobra瘸m sobie siebie w takiej fryzurce brzydko mi
nie lubi wywini皻ych w這s闚 w zewn皻rzn stron ale skoro m闚isz 瞠 nie u這穎ne ja bym jednak zapuszcza豉

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

kolor bardzo fajny i te dekolty aj zazdroszcz Ci jej id jutro do swojego ulubionego outletu i sh i jeszcze bo galerii pohasam

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

ale tanie butki w CCC s
doda豉m fotki do albumu d逝go軼i i u這瞠nia
nie no ja nie chodz w wywini皻ych w這skach na zewn徠rz tak jak w albumie na 1 foto s u這穎ne na 2 s przed farbk po upi璚iu w豉郾ie w koczka s takie we wszystkie strony ale chodzi這 mi o pokazanie d逝go軼i
a zapuszczam zapuszczam

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:24   #4930
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:

eeej nie chwal zrobi豉m taki przegl康 kolor闚, mam fotki na kompie to postanowi豉m spo篡tkowa mam nadziej, 瞠 mooo瞠 komu tam pomog w dobraniu farby na przyk豉d
Chwal si chwal - ja ch皻nie popatrz - jak co jest pi瘯ne to podziwiam

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
--------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Lalki ale tanie butki w CCC s
Widzia豉m ale jak co mi si spodoba to obcas taki, 瞠 dzi瘯uj na starcie :/

Swoj drog powiem wam co zauwa篡豉m.. wysokich kobiet/dziewczyn jest sporo.. a m篹czyzn bardzo ma這.. jakim cudem?
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:25   #4931
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 715

Cytat:

Nie no aztak ciemno nie jest Widac ze to blond jeszcze W sumie mam wrazenie ze mi lepiej pasuja ale juz sie tak przyzwyczailam do jasnych ze innych nie chce

No i ja wiem ze sie bede musia豉 wyprowadzi... pierwszy moment po prostu najgorszy. Nawet nie umiem z nimi rozmowy zaczac bo wiem ze nijak beda sluchac moich argumentow I ani nie wiem jak zaczac, ani nic...
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:29   #4932
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Aaaa laseczki w Intimmisimi jest wyprzeda i ten stanik mega push up jest za 44,90 czy 49,90 jako tak.. wi璚 jakby kt鏎a jakim cudem trafi豉 z rozmiarem i jest zainteresowana to lecie i bra
oo kurcze ale fajnie, musz jako udobrucha T, mooo瞠 jaki rozmiar bym dopasowa豉

Cytat:
nie no ja nie chodz w wywini皻ych w這skach na zewn徠rz tak jak w albumie na 1 foto s u這穎ne na 2 s przed farbk po upi璚iu w豉郾ie w koczka s takie we wszystkie strony ale chodzi這 mi o pokazanie d逝go軼i
a zapuszczam zapuszczam
takie u這瞠nie jest super i jejku jaki Ty masz teraz kolor

Cytat:

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Swoj drog powiem wam co zauwa篡豉m.. wysokich kobiet/dziewczyn jest sporo.. a m篹czyzn bardzo ma這.. jakim cudem?
nie no teraz mog si pochwali 鈍iatu i powstawia publicznie zdj璚ia ale jak tu tylko trafi豉m nie by這 tak kolorowo

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:32   #4933
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Nie no aztak ciemno nie jest Widac ze to blond jeszcze W sumie mam wrazenie ze mi lepiej pasuja ale juz sie tak przyzwyczailam do jasnych ze innych nie chce

No i ja wiem ze sie bede musia豉 wyprowadzi... pierwszy moment po prostu najgorszy. Nawet nie umiem z nimi rozmowy zaczac bo wiem ze nijak beda sluchac moich argumentow I ani nie wiem jak zaczac, ani nic...
@ pierwsze zdj璚ia faktyczni enie sa bardzo ciemne, ale ostatnie u mnie wyglada jak czekolada co najmniej
ale to zabrzmialo.. wiesz o co chodzi

A co do rodzic闚 to powiedz.. chcieliby軼ie by by豉 pzredsi瑿iorcza i rezolutna prawda? powiedz ze bardzo ich kochasz i cieszysz si jak opiek Cie otaczali i nadal to robi ale chcia豉by powoli zacz望 si usamodzielnia, zdoby nowe do鈍iadczenia, zarobi troch pieni捫k闚 i ich odci捫y, mo瞠 przy okazji jakie fajne miejsce nowe zwiedzi.. wiecie, 瞠 kiedy ten moment musia nast徙i i prosz.. oto on.. mam nadzieje, 瞠 b璠ziecie mnie wspiera w tym pomy郵e..
o w ten spos鏏 ja bym pr鏏owa豉 - jedno jest pewne jak nie spr鏏ujesz to si nie dowiesz jaka b璠zie reakcja

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:

nie no teraz mog si pochwali 鈍iatu i powstawia publicznie zdj璚ia ale jak tu tylko trafi豉m nie by這 tak kolorowo
No le - sama bym bra豉 (nawet mimo obwodu za tak cen to bym sobie sama go zw瞛i豉 i jako by to by這 ), ale ja ju na ten z la senzy si napali豉m

Aha no i w cubusie te s takie napompowane staniczki i wewn徠rz wk豉dka wygl康a bardzo podobnie jak ten z VS ale rozmiary maj takie, 瞠 ja nie mam co podchodzi

A co do w這s闚 to we przesta.. pami皻asz moje?
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:38   #4934
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
@ pierwsze zdj璚ia faktyczni enie sa bardzo ciemne, ale ostatnie u mnie wyglada jak czekolada co najmniej

A co do rodzic闚 to powiedz.. chcieliby軼ie by by豉 pzredsi瑿iorcza i rezolutna prawda? powiedz ze bardzo ich kochasz i cieszysz si jak opiek Cie otaczali i nadal to robi ale chcia豉by powoli zacz望 si usamodzielnia, zdoby nowe do鈍iadczenia, zarobi troch pieni捫k闚 i ich odci捫y, mo瞠 przy okazji jakie fajne miejsce nowe zwiedzi.. wiecie, 瞠 kiedy ten moment musia nast徙i i prosz.. oto on.. mam nadzieje, 瞠 b璠ziecie mnie wspiera w tym pomy郵e..
o w ten spos鏏 ja bym pr鏏owa豉 - jedno jest pewne jak nie spr鏏ujesz to si nie dowiesz jaka b璠zie reakcja

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

No le - sama bym bra豉 (nawet mimo obwodu za tak cen to bym sobie sama go zw瞛i豉 i jako by to by這 ), ale ja ju na ten z la senzy si napali豉m

Aha no i w cubusie te s takie napompowane staniczki i wewn徠rz wk豉dka wygl康a bardzo podobnie jak ten z VS ale rozmiary maj takie, 瞠 ja nie mam co podchodzi

Wiem wiem jak to wyglada Ale mam nadzieje ze jak sie wyplucze to niebede miala tej bia貫j g鏎y i bede mogla spokojnie 219 robic

No jakos tak bym musiala ich podejsc. W najgorszym przypadku wezme ich na strajk g這dowy
Chociaz tez sie troche boje jechac Czy sobie poradze itd. No ale wrazie co sama jak palec nie bede.
Stary 2011-07-06, 21:38   #4935
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

wieem, widzia豉m te te staniki w cubusie ale nie by這 ma造ch rozmiar闚 w og鏊e jak by豉m

Twoje w這ski pami皻am i Agatki iii bardzo dobrze te utkwi造 mi w pami璚i w這sy Ewci pami皻am mia豉 takie d逝uugie sianko jak do nas przysz豉 a teraz prosz wszystkie blondyny jak si zregenerowa造!! Ewcia pami皻am te ju mia豉 g豉dziutkie te w這sy

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:46   #4936
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem wiem jak to wyglada Ale mam nadzieje ze jak sie wyplucze to niebede miala tej bia貫j g鏎y i bede mogla spokojnie 219 robic

No jakos tak bym musiala ich podejsc. W najgorszym przypadku wezme ich na strajk g這dowy
Chociaz tez sie troche boje jechac Czy sobie poradze itd. No ale wrazie co sama jak palec nie bede.
Wyp逝cze na pewno pytanie tylko na czym poprzestanie tzn jaki kolor z tego zostanie

Wiadomo, 瞠 si boisz bo to l瘯 pzred nieznanym, ale zobacz Cascada pojecha豉 i sobie chwali - a m這dsza by豉 i jeszcze m闚isz, 瞠 w razie czego sama nie b璠ziesz wi璚 pr鏏uj

Cytat:
wieem, widzia豉m te te staniki w cubusie ale nie by這 ma造ch rozmiar闚 w og鏊e jak by豉m

Twoje w這ski pami皻am i Agatki iii bardzo dobrze te utkwi造 mi w pami璚i w這sy Ewci pami皻am mia豉 takie d逝uugie sianko jak do nas przysz豉 a teraz prosz wszystkie blondyny jak si zregenerowa造!! Ewcia pami皻am te ju mia豉 g豉dziutkie te w這sy
No same du瞠 :/ niby 70 C to.. pff 70C z H&M a 70 C z cubusa to jak.. kubek do wiaderka

Czasem ogl康am te swoje 瘸這sne zdj璚ia coby mi wi璚ej nie przysz這 do g這wy kombinacji alpejskich wyczynia
Coraz wi璚ej zadowolonych blondask闚 - s powody do 鈍i皻owania
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:46   #4937
snowhitee
Zakorzenienie

uciekam blondyny, do jutra

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:55   #4938
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Wyp逝cze na pewno pytanie tylko na czym poprzestanie tzn jaki kolor z tego zostanie

Wiadomo, 瞠 si boisz bo to l瘯 pzred nieznanym, ale zobacz Cascada pojecha豉 i sobie chwali - a m這dsza by豉 i jeszcze m闚isz, 瞠 w razie czego sama nie b璠ziesz wi璚 pr鏏uj

Mam nadzieje ze cos 豉dnego Nie no ja juz chcia豉m sobie kupi 219 na zapas P鏦i promocja U mnie nie ma ale gdzie indziej musi byc A mysle ze na tyle zeby sie kolor nie odznaczal sie wyp逝cze... Ty w sumie teraz robisz caly czas 9.1 a 219 dobrze wysz這?

No chcialabym sprobowac... w zeszlym roku juz chcia豉m Ale wtedy i praktyki i zakaz....
Stary 2011-07-06, 21:58   #4939
asia_102
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 356

Cytat:
Oooooooo k***************
Sp逝cze sie,sp逝cze sie,sp逝cze sie
Jak dobrze, 瞠 T疸ie ma szansy mnie zobaczyc
wiem, 瞠 to nie jest zabawne, ale tak fajnie to napisa豉

Cytat:
ale ciemne zapuszczaj kochana chocia podoba mi si Twoja fryzurka
ciemne, rude i w og鏊e kr鏒kie w這sy s baaardzo wygodne, ale ju mi si marzy tak machn望 grzyw

Cytat:
1-2 bez lampy swiatlo sztuczne ale przy oknie (slonce juz powoli zachodzi)
3- z lampa swiatlo sztuczne - i to widze w kazdym lustrze Ale widac tu jaka mam dlugosc wloskow juz.

Nadal sie kolor troche odcina. Ale na pewno nie tak jak przy ca趾iem jasnych. Mam nadzieje ze jak sie bedzie wyplukiwac to tez sie bedzie tak samo ma這 odcinac jak teraz... ze nie ciemny-jasny, a zimny-ciep造.
Czeko, ale to trzecie zdj璚ie to wygl康a jak poziom 7 trzymam kciuki, 瞠by si 豉dnie wyp逝ka這

Cytat:

Ale nie powiem zeby mi brzydko by這 Jest wrecz bardzo 豉dnie No ale nie po to tyle je katowa豉m Zreszta juz dosta豉m zapytanie przez telefon czy mi ktos kiedy kopa zasadzi mo瞠

(灼·.·捶)
`·.(灼·.·捶)
` ·.,.·
asia_102 jest offline  
Stary 2011-07-06, 21:58   #4940
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Mam nadzieje ze cos 豉dnego Nie no ja juz chcia豉m sobie kupi 219 na zapas P鏦i promocja U mnie nie ma ale gdzie indziej musi byc A mysle ze na tyle zeby sie kolor nie odznaczal sie wyp逝cze... Ty w sumie teraz robisz caly czas 9.1 a 219 dobrze wysz這?

No chcialabym sprobowac... w zeszlym roku juz chcia豉m Ale wtedy i praktyki i zakaz....
Wiesz co.. no nie wiem jak Ci to wyt逝maczy - odrost wyszed tak.. hmm.. 穎nkile maj aki kolor ale 瞠 odrost nie du篡 to si nie odznacza - faktycznie wydaje mi si, 瞠 majiblond lepiej sobie poradzi ale nie pami皻am mo瞠 si myl.. teraz przy nast瘼nym odro軼ie zrobie to Ci powiem.. na zdj璚iach niestety nie potrafi uchwyci koloru odrostu bo w aparacie to wygl康a jakby by這 r闚no (wyj徠kowo bo zazwyczaj na odwr鏒 jest )

Dobranoc Snowi
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-06, 22:09   #4941
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz co.. no nie wiem jak Ci to wyt逝maczy - odrost wyszed tak.. hmm.. 穎nkile maj aki kolor ale 瞠 odrost nie du篡 to si nie odznacza - faktycznie wydaje mi si, 瞠 majiblond lepiej sobie poradzi ale nie pami皻am mo瞠 si myl.. teraz przy nast瘼nym odro軼ie zrobie to Ci powiem.. na zdj璚iach niestety nie potrafi uchwyci koloru odrostu bo w aparacie to wygl康a jakby by這 r闚no (wyj徠kowo bo zazwyczaj na odwr鏒 jest )

Dobranoc Snowi
No mi odrost wychodzi taki hmmm naturalny, ale chlodny Po czasie by sie wyrownalo chyba Albo za krotko trzyma豉m bo wg ulotki -40 min Jak nia zrobie pare razy i nie bedzie wychodzic to wtedy sie przeniose na Majirelke, niech juz bedzie

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Poka wiadomo嗆

Czeko, ale to trzecie zdj璚ie to wygl康a jak poziom 7 trzymam kciuki, 瞠by si 豉dnie wyp逝ka這

No wiem ze tak wyglada Ale niejest tak ciemno,naprawde. To jest raz 瞠 sztuczne 鈍iat這,adwa 瞠 lampa. 8 max to jest tak patrze. W dziennym 鈍ietle pewnie normalna 9.

A sieprosze nie 鄉ie bo mam przesrane
"Bo瞠 chwile mnie nie ma a ty juz... ju je skrzywdzi豉!"
Stary 2011-07-06, 22:12   #4942
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

ja te uciekam blondasy
dobrej nocki
kitkulka jest offline  
Stary 2011-07-06, 22:14   #4943
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
No mi odrost wychodzi taki hmmm naturalny, ale chlodny Po czasie by sie wyrownalo chyba Albo za krotko trzyma豉m bo wg ulotki -40 min Jak nia zrobie pare razy i nie bedzie wychodzic to wtedy sie przeniose na Majirelke, niech juz bedzie

Nie da si nie 鄉ia

A co do farby - ja trzyma豉m ponad 40 min bo w kuchni robi豉m i nie mog豉m odej嗆 i zostawi w trakcie tak瞠 z godzink trzyma豉m jak nie d逝瞠j

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
ja te uciekam blondasy
dobrej nocki
Te zmykam bo ju nieprzytomna jestem.. na瘸r豉m si - to nie zdrowo wiem.. ale nie mam ju si造 ide i legn

Buziaki pi瘯ne
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-06, 22:14   #4944
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

takie u這瞠nie jest super i jejku jaki Ty masz teraz kolor

snowi czuje si super przez to co napisa豉 a na powa積ie ciesze si ,瞠 uda這 mi si dor闚na waszym pi瘯nym blond w這skom chocia瘺y kolorem
dobranoc kochana

ja te si 瞠gnam dziewczynki Dobranoc

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-07-06, 22:28   #4945
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:

ok jak tylko b璠zie co obfoci to wrzucam

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
a zapuszczam zapuszczam
o tak 豉dnie bo ju mnie wystraszy豉

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
wiem, 瞠 to nie jest zabawne, ale tak fajnie to napisa豉

ciemne, rude i w og鏊e kr鏒kie w這sy s baaardzo wygodne, ale ju mi si marzy tak machn望 grzyw

zanim si obejrzysz b璠ziesz macha豉

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
uciekam blondyny, do jutra
dobranoc

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:

faktycznie wysokie ale wiecie 瞠 ja takie uwielbiam cho nie zrobi造 na mnie 瘸dne wra瞠nia ogromnego to musz jeszcze raz przyjrze si bo ceny kusz

ciesz si 瞠 trafi mi si wysoki
bo faktycznie du穎 kurdupli

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
ja te uciekam blondasy
dobrej nocki
dobranoc

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
snowi czuje si super przez to co napisa豉 a na powa積ie ciesze si ,瞠 uda這 mi si dor闚na waszym pi瘯nym blond w這skom chocia瘺y kolorem
dobranoc kochana

ja te si 瞠gnam dziewczynki Dobranoc
dobranoc
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-06, 22:31   #4946
asia_102
Wtajemniczenie

Cytat:
No wiem ze tak wyglada Ale niejest tak ciemno,naprawde. To jest raz 瞠 sztuczne 鈍iat這,adwa 瞠 lampa. 8 max to jest tak patrze. W dziennym 鈍ietle pewnie normalna 9.

to dobrze, bo szkoda by by這 takich 豉dnych ja郾iutkich
a t widz mi這郾ik blondu

Cytat:

Te zmykam bo ju nieprzytomna jestem.. na瘸r豉m si - to nie zdrowo wiem.. ale nie mam ju si造 ide i legn

Buziaki pi瘯ne
te si na瘸r豉m ale jeszcze z kilo arbuza zmieszcz

dobranoc wszystkim 酥iochom

(灼·.·捶)
`·.(灼·.·捶)
` ·.,.·
asia_102 jest offline  
Stary 2011-07-06, 22:35   #4947
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
to dobrze, bo szkoda by by這 takich 豉dnych ja郾iutkich
a t widz mi這郾ik blondu

te si na瘸r豉m ale jeszcze z kilo arbuza zmieszcz

dobranoc wszystkim 酥iochom
No mi tez szkoda dlatego mam nadzieje ze po prostu sie wyplucze i te biale beda delikatnie przyciemnione

Czy milosnik... no w sumie na mojej glowie tak Jak mnie wkurza to go czerwonymi strasze:P

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-07-06 o 22:37
Stary 2011-07-06, 22:53   #4948
asia_102
Wtajemniczenie

eee, czerwonego to by sobie chyba nie zrobi豉
m鎩 to nawet nie zwraca uwagi straci rachub przez 9 lat

(灼·.·捶)
`·.(灼·.·捶)
` ·.,.·
asia_102 jest offline  
Stary 2011-07-06, 22:58   #4949
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
Dziewczyny wybaczcie ze nie na temat, ale spojrzcie na moj kruszynk

Cytat:
napisa豉m meeega notk na blogu jakby kto by zainteresowany jak to zmienia造 si moje w這sy odk康 jestem na wiza簑 to zapraszam
id czyta

Cytat:
Buahhot - super ten Tw鎩 psiurek

a ja odebra豉m moj kieck z poczty, by豉 ju posz豉m tu przed zamkni璚iem i jest
Paulinko ona Ciebie najbardziej interesowa豉 a wi璚 fotki zrobi jutro, ale dzisiaj mog Ci napisa, 瞠 jest super, le篡 idealnie (wzi窸am rozmiar 36) a materia ma super, jako嗆 naprawd pierwsza, wg mnie pod wzgl璠em jako軼i niczym nie odbiega od tych z Zary czy Orsay'a.
Super, naprawd mog poleci

Caskada - bezpiecznej podr騜y i mi貫go pobytu
o dzi瘯i kochana, czekam na fotki przymierz w zarze i zobacz jak w og鏊e moja figurka w tej sukni le篡 i zobaczymy tylko jeszcze z tym kolorem mam problem

Cytat:
Oooooooo k***************
Sp逝cze sie,sp逝cze sie,sp逝cze sie
Jak dobrze, 瞠 T疸ie ma szansy mnie zobaczyc
rzeczywi軼ie na 3 foci wygl康a dosy ciemno noooo ale jutro te zrobisz fotki wyp逝cze si na pewno kombinatorko

Cytat:
a zapuszczam zapuszczam
kolorek 1 klasa

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

aaa wiem 瞠 to nic, ale zda豉m dzi teori praktyka 30 lipca

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-07-06, 23:00   #4950
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

paulinka gratuluj

buahhot jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.