W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 24 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-06-11, 10:37   #691
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
agatko to jakas panna mloda i jej kreacja
a oto nastepne ja niewiem ale niektorzy przesadzaja:hahah a:
Ale dobreeee
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-06-11, 10:47   #692
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
hmm

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Poka wiadomo嗆
Agatau kolor dla Ciebie za ch這dny ciut. Mam podobn cer, mo瞠 ciut mniej wyra幡e rumie鎍e. Pewnie to kolor po c12 lub podobnej be穎wo-per這wej farbie? Mi c12 dawa這 taki efekt, a po c10 jest bardzo ok Co neutralniejszego b璠zie lepsze.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

貫e kupi豉m dzi lakier pistacjowy Lovely i w豉郾ie pomalowa豉m paznokcie. Masakra, chyba bym musia豉 mie czarn karnacj, 瞠by to wygl康a這 豉dnie
poka te pistacje

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Nie no ja mam s御iada strasznego Raz 瞠 np ojcu obija drzwiami samoch鏚. Nie do嗆 瞠 parkuje na dw鏂h miejscach to jeszcze chrabia nie potrafi normalnie drzwi otwiera
W nocy to czasem takie j瘯i s造cha i 堯磬o chodzi 瞠 masakra... ja rozumiem, no ludzka rzecz. Ale jednak s granice... a wiadomo 瞠 軼iany w blokach cienkie i troche zrozumienia dla innych, nie ka盥y chce tego wys逝chiwa
Co chwile darcie, awantury. Najbardziej mi szkoda dzieciak闚 bo naprawde codziennie s造cha p豉cz
I wiecie ja nie powiem lubie sobie g這郾o muzyki pos逝cha jak sprzatam czy co, ale nigdy nie puszczam tak 瞠by komu zag逝sza wszystko w ko這, bo zdaje sobie sprawe z tego 瞠 to wszystko sie niesie strasznie.
A on? 3 w nocy i jazda napierdzielanie Ja czasem nie moge okna otworzy bo oni sobie robia imprezke na balkonie i jazda na ca貫go z muza I nie idzie przy tym zasn望...

Koszmar to jest
koszmarny s御iad

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
Agatko ja uwazam ze obecny kolor jest ok, bo niby lekko za chlodny, ale to tuz po farbowaniu wiec sie zmyje. i wtedy bedzie dobrze.
z twoja buzia jest wszystko ok, ale ze wzgledu na rumianosc wlasnie odradzam ci cieple i lodowate mocno kolorki- w cieplych- jak baba z pola a w zimnych jak chora

jestem wsciekla
tz mnie obudzil i pojechal w cholere do kumpla robic samochod.
na caly dzien.
to po h*j mnie budzil!
juz widze jaki cudowny dzien mnie czeka i jeszcze wyje*ista pogoda
Co za T
mnie obudzi這 ostre s這neczeko chocia rewelacyjnie si nie czuj dzi

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Agatko napisa豉m w albumie

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
A ja jestem za豉mana
wczoraj 軼i庵n瘭am w這sy i masakra

nie do嗆,瞠 zgrzewy nie chcia造 puszcza ani plynem ani acetonem wyszarpalam sobie troche wlosow
a jak zobaczylam dlugosc to sie poryczalam,mam wlosy do ramion
najpierw myslalam,ze mi sie wykruszyly,ale koncowki wygladaja na zdrowe i sa rownej dlugosci wiec... ten fryzjer u ktorego bylam podciac przedluzane mi obcial jeszcze moje tyle zapuszczania na nic

mam do嗆 moich w這s闚 !!

Pofarbowa豉m lond 18 z tej serii czerwonych i o dziwo trzymalam 30 min na odroscie i nie sa rude tylko takie be穎we...
Jedyny plus...
Ale i tak nie moge na siebie patrze
biedactwo
xLADYx jest offline  
Stary 2011-06-11, 10:50   #693
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆
Dzien dobry

ale mia豉m super wieczor ledwo co wsta豉m dzis

pisa造軼ie wczoraj o ulubionych baunsowych kawa趾ach..
ja mam duuuzo, ale zawsze wracam do tych dw鏂h :

http://www.youtube.com/watch?v=GsiRsGEAJm8

http://www.youtube.com/watch?v=3tQxE0jMwQs

rozkrecaj sie kolo 1:50

Agatko-slicznie wygl康asz a spodniczka przecudowna
kolor bardzo moj

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

a ostatnio w k馧ko s逝cham tego kawa趾a http://virros.wrzuta.pl/audio/0bDj53..._them_girls_at

fajne kawa趾i
3 link te bardzo lubi

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Poka wiadomo嗆
Infatuated gratuluje zdania egzaminu

Nie wiem.. nie opalam si przesadnie w solarium, ostatnio by豉m w lutym a i jak ju chodz to max 1 w tygodniu.. i nie zauwa篡豉m by kolor opalenizny solarowej r騜ni si czym od s這necznej..
Nigdy po s這鎍u nie mia豉m z這cistej opalenizny, zawsze jestem typowo br您owa - tak mam sk鏎 i tak sam mam po solarium - nigdy nie by豉m ani nawet w podobie pomara鎍zowego nie mia豉m opalenizny..

奸icznie Ci Cho 1 zestaw podoba mi si bardziej Ten drugi taki elegansiejszy

No.. wszyscy si wtedy 鄉iej..

Nie wiem.. tak czyta豉m t dyskusj wczoraj i po prostu szcz瘯a opada豉 mi coraz ni瞠j.. gusta s r騜ne i nic mi do tego (chocia mini na 郵ub i kozaczki w dodatku a簑rkowe to troch kicz jak dla mnie).. ale niestety.. Bunny wybacz nie obra si, mam takie wra瞠nie, 瞠 jeste bezkrytyczna i to co Ty m闚isz i uwa瘸sz jest najprawdziwsz prawda i jest 鈍i皻e a jak bro bo瞠 kto ma inne zdanie to ju nie ma racji bo przecie masz j Ty :/ co by這 wida po wczorajszej dyskusji..

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Aaa no i Agatko widzia豉m zdj璚ia w albumie 豉dny delikatny makija
ja te nie to wszystko zale篡 od barwnika u mnie wybija na lekki br您

mnie zastanawia tylko to jakim cudem Bunny u mnie widzi na zdj璚iach opalenizn z solarium na kt鏎ych nie by豉m opalona

te to zauwa篡豉m

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-06-11 o 10:54
xLADYx jest offline  
Stary 2011-06-11, 11:02   #694
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

a wiecie co do stylow ubran wygladu tak sobie myslalam ze wiekszosc teraz mowi pisze "mam swoj styl "to moj styl" ale jak tak przyjrzec sie blizej to jaki to styl skoro pol miasta jak nie polski lata w tym samym to nie jest styl osobisty to styl narzucony lub podpatrzony...
miec swoj styl to wlasnie sie wyrozniac..tylko w dobrym tego slowa znaczeniu polaczyc tak elementy garderoby zeby nie byc kolejnym klonem na ulicy
Stary 2011-06-11, 11:20   #695
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
a wiecie co do stylow ubran wygladu tak sobie myslalam ze wiekszosc teraz mowi pisze "mam swoj styl "to moj styl" ale jak tak przyjrzec sie blizej to jaki to styl skoro pol miasta jak nie polski lata w tym samym to nie jest styl osobisty to styl narzucony lub podpatrzony...
miec swoj styl to wlasnie sie wyrozniac..tylko w dobrym tego slowa znaczeniu polaczyc tak elementy garderoby zeby nie byc kolejnym klonem na ulicy
ja nie napisa豉m mam sw鎩 styl
oczywi軼ie zgadzam si z Tob
tak np zaobserwowa豉m z tymi marynarkami na kt鏎e sama napali豉m si ale id帷 mija豉m tyle os鏏 瞠 zrezygnowa豉m z tego pomys逝 te spodnie z kokardk czy te sp鏚niczki to ju plaga ale tak jest ludzie kupuj po prostu to co jest w sklepach nie czarujmy si buty z czubami ju wygin窸y nie widzia豉m chodz帷 po sklepach ich u siebie dlatego zastanawiam si sk康 je laski bior

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

瞠by nie by klonem ale te 瞠by nie by klaunem
xLADYx jest offline  
Stary 2011-06-11, 11:36   #696
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 783

Cytat:
pisa造軼ie wczoraj o ulubionych baunsowych kawa趾ach..
ja mam duuuzo, ale zawsze wracam do tych dw鏂h :

http://www.youtube.com/watch?v=GsiRsGEAJm8

http://www.youtube.com/watch?v=3tQxE0jMwQs

rozkrecaj sie kolo 1:50

Druga mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
A ja jestem za豉mana
wczoraj 軼i庵n瘭am w這sy i masakra

nie do嗆,瞠 zgrzewy nie chcia造 puszcza ani plynem ani acetonem wyszarpalam sobie troche wlosow
a jak zobaczylam dlugosc to sie poryczalam,mam wlosy do ramion
najpierw myslalam,ze mi sie wykruszyly,ale koncowki wygladaja na zdrowe i sa rownej dlugosci wiec... ten fryzjer u ktorego bylam podciac przedluzane mi obcial jeszcze moje tyle zapuszczania na nic
Oj kochana, nie martw sie, w這ski odrosn
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Poka wiadomo嗆

Nie wiem.. nie opalam si przesadnie w solarium, ostatnio by豉m w lutym a i jak ju chodz to max 1 w tygodniu.. i nie zauwa篡豉m by kolor opalenizny solarowej r騜ni si czym od s這necznej..
Nigdy po s這鎍u nie mia豉m z這cistej opalenizny, zawsze jestem typowo br您owa - tak mam sk鏎 i tak sam mam po solarium - nigdy nie by豉m ani nawet w podobie pomara鎍zowego nie mia豉m opalenizny..

No.. wszyscy si wtedy 鄉iej..

A ja ci powiem 瞠 ja te widze jak kto sie opala w solarium... Tylko wy nie widzicie tej r騜nicy bo jak kto sie opala w solarium, a potem idzie na s這鎍e to jej nie zauwa篡. Ale jak postawisz ko這 siebie osobe kt鏎a sie opala na solarium, a t kt鏎a sie opala tylko na s這鎍u to r騜nice wida. Mo瞠 nie u wszystkich ale ja j widze wiec to nie jest jaka wielka bzdura. Zreszta nawet jak przyjezdzaja laski ze szkoleniami to jest tekst "oo pani widze na solarium sie opala to zapraszam, ten zabieg bedzie dobry dla pani". No to chyba cos w tym jest jednak

Mnie troche bawi np bieganie na solarium co chwile w zimie... I potem tak smiesznie te laski wygladaja w 郾iegu No nie wiem dla mnie to jest naturalne 瞠 cz這wiek jest zim bledszy a nie tak samo albo i mocniej zjarany jak latem

A jeszcze apropo tych bia造ch kozaczk闚 nieszcz瘰nych powiem - to jest troche niesprawiedliwe bo kojarzy si z kiczem, tak samo jak blond w這ski i r騜owa bluzeczka = plastik fantastic. I uwierzcie mi sama mia豉m kole瘸nki kt鏎e chodz w bia造ch kozakach - nie m闚ie tu o szpili i wielkim szpicu. Ot zwyk貫 kozaki tak samo 豉dne jak czarne, szare czy be穎we czy jeszcze inne. I wszystko mia造 dopasowane i wyglada造 za✂✂✂iscie... Nic wsp鏊nego z tym stereotypem 瘸den element ubioru nie mia. Wiec fakt wszyscy sie 鄉iej, no bo bia貫. Bo r騜owe, bo blond w這sy, bo tipsy, bo to, bo tamto. Nie m闚ie, 瞠 nie ma takich lasek ktore chodza w豉郾ie tandetnie i kiczowato, ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora
Cytat:
agatko to jakas panna mloda i jej kreacja
a oto nastepne ja niewiem ale niektorzy przesadzaja:hahah a:
"Lekko" przesadzaja
Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
bitwa z s御iadem [COLOR="Silver"]
Wygra豉m!
Cytat:
Ja ci powiem, ja mo瞠 i nie mam swojego stylu. Nie chodze ubrana jako super modnie. Ale ubieram sie w to co dobrze na mnie le篡, co mi sie podoba i przede wszystkim co do mnie pasuje. I mo瞠 chodzi tak i p馧 miasta. Mam to gdzie, bo wa積e 瞠 ja dobrze wygl康am i ju.
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-06-11, 11:45   #697
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Druga mi sie podoba

Oj kochana, nie martw sie, w這ski odrosn

A ja ci powiem 瞠 ja te widze jak kto sie opala w solarium... Tylko wy nie widzicie tej r騜nicy bo jak kto sie opala w solarium, a potem idzie na s這鎍e to jej nie zauwa篡. Ale jak postawisz ko這 siebie osobe kt鏎a sie opala na solarium, a t kt鏎a sie opala tylko na s這鎍u to r騜nice wida. Mo瞠 nie u wszystkich ale ja j widze wiec to nie jest jaka wielka bzdura. Zreszta nawet jak przyjezdzaja laski ze szkoleniami to jest tekst "oo pani widze na solarium sie opala to zapraszam, ten zabieg bedzie dobry dla pani". No to chyba cos w tym jest jednak

Mnie troche bawi np bieganie na solarium co chwile w zimie... I potem tak smiesznie te laski wygladaja w 郾iegu No nie wiem dla mnie to jest naturalne 瞠 cz這wiek jest zim bledszy a nie tak samo albo i mocniej zjarany jak latem

A jeszcze apropo tych bia造ch kozaczk闚 nieszcz瘰nych powiem - to jest troche niesprawiedliwe bo kojarzy si z kiczem, tak samo jak blond w這ski i r騜owa bluzeczka = plastik fantastic. I uwierzcie mi sama mia豉m kole瘸nki kt鏎e chodz w bia造ch kozakach - nie m闚ie tu o szpili i wielkim szpicu. Ot zwyk貫 kozaki tak samo 豉dne jak czarne, szare czy be穎we czy jeszcze inne. I wszystko mia造 dopasowane i wyglada造 za✂✂✂iscie... Nic wsp鏊nego z tym stereotypem 瘸den element ubioru nie mia. Wiec fakt wszyscy sie 鄉iej, no bo bia貫. Bo r騜owe, bo blond w這sy, bo tipsy, bo to, bo tamto. Nie m闚ie, 瞠 nie ma takich lasek ktore chodza w豉郾ie tandetnie i kiczowato, ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora

"Lekko" przesadzaja

Wygra豉m!

Ja ci powiem, ja mo瞠 i nie mam swojego stylu. Nie chodze ubrana jako super modnie. Ale ubieram sie w to co dobrze na mnie le篡, co mi sie podoba i przede wszystkim co do mnie pasuje. I mo瞠 chodzi tak i p馧 miasta. Mam to gdzie, bo wa積e 瞠 ja dobrze wygl康am i ju.
ja ju porusza豉m ten temat 瞠 zim nie opalam si i wkurza mnie m鎩 kolor w這s闚
tym bardziej 瞠 wydaj si wtedy jakby by造 w kolorze 郾iegu na takim tle opalenizna wygl康a 鄉iesznie
ale nie rozumiem dziewczyn zmieniaj帷ych kolor w這s闚 bo opalenizna przecie latem taka pora roku to prawie ka盥y opalony chodzi a zim wiadomo nie ma s這鎍a to ludzie bladzi

pisa豉m o moim gu軼ie 瞠 mi si zmieni 瞠 kiedy lubi豉m to i owo a teraz bym tego nie ubra豉 chyba ka盥y tak ma 瞠 patrzy do szafy i si puka w g這w jak mog豉m co takiego kupi

gratuluj wygranej walki

ogl康a豉m w rozmowach w toku takich ludzi wyr騜niaj帷ych si i jednak chyba wol by klonem
xLADYx jest offline  
Stary 2011-06-11, 12:04   #698
Agatau88
Zakorzenienie

dziewczyny dziekuje Wam za komentarze w albumie.
Sprawa jest taka ze na tych zdjeciach z cieplejszymi wlosami mam makijaz, podk豉d, puder, b造szczyk i s robione w dzie,w s這鎍u.
A wczorajsze nowe bez makija簑, po ciemku.
I moze dlatego wydaje si 瞠 w tamtych lepiej, ale wg mnie buzia na tamtcyh jest promienna bo jest s這鎍e, mam makijaz itd.
Zrobi sobie zdjecie jako mo瞠 jutro w makija簑

A co do opalenizmy ja jestem glupek ale zmieniam wlosy jak sie opale
I co do tego czy wida to wg.mnie ta naturalna a solaryja sie rozni.
Na dowod poka輳 Wam wieczorem jak znajd swoje zdj璚ia i ocenicie-solarium i naturalna opalenizna(o ile po solarium mam bo chodzi豉m raz jak mia豉m studniowke).

Poza tym niech kazda robi co chce-jedna chodzi na sol, inna jest blada jak sciana
wazne ze jestesmy inne bo o czym bysmy gadaly kjakby np kazda chodzi豉 na solarium

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-06-11 o 12:07
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-06-11, 12:06   #699
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

dzie dobry

ja wsta豉m i czekam na tat, b璠ziemy farbowa
trzymajcie kciukacze

do p騧niej
kitkulka jest offline  
Stary 2011-06-11, 12:21   #700
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
dziewczyny dziekuje Wam za komentarze w albumie.
Sprawa jest taka ze na tych zdjeciach z cieplejszymi wlosami mam makijaz, podk豉d, puder, b造szczyk i s robione w dzie,w s這鎍u.
A wczorajsze nowe bez makija簑, po ciemku.
I moze dlatego wydaje si 瞠 w tamtych lepiej, ale wg mnie buzia na tamtcyh jest promienna bo jest s這鎍e, mam makijaz itd.
Zrobi sobie zdjecie jako mo瞠 jutro w makija簑

A co do opalenizmy ja jestem glupek ale zmieniam wlosy jak sie opale
I co do tego czy wida to wg.mnie ta naturalna a solaryja sie rozni.
Na dowod poka輳 Wam wieczorem jak znajd swoje zdj璚ia i ocenicie-solarium i naturalna opalenizna(o ile po solarium mam bo chodzi豉m raz jak mia豉m studniowke).

Poza tym niech kazda robi co chce-jedna chodzi na sol, inna jest blada jak sciana
wazne ze jestesmy inne
no to jak sama wiesz czym r騜ni si foteczki to po co nas pyta豉 wi璚 wszystko jasne pewnie w s這鎍u nie zauwa輳 r騜nicy mi璠zy t a tamt

a ja nie odr騜niam opalenizny z solarium ani s這鎍a u siebie mo瞠 dlatego 瞠 nigdy nie opalam si typowo tylko w solarium tylko par razy przed sezonem 瞠by na pla篡 nie straszy i potem s這neczko

dobrze 瞠 ka盥a jest inna przynajmniej szczerze mo積a porozmawia ka盥a szczerze powie co jej si podoba a co nie ja uwa瘸m 瞠 to wszystko na plus czasami tylko ci篹ko zrozumie si przez internet bo czyje intencje mog by 幢e odbierane

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
dzie dobry

ja wsta豉m i czekam na tat, b璠ziemy farbowa
trzymajcie kciukacze

do p騧niej
trzymam kciukasy

ja mam dzi jeziorko w planach ale chyba nie doczekam si

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

znamy si ju tyle, troszk o sobie wiemy, ufamy sobie o tym 鈍iadcz chocia瘺y tematy w klubie poruszane przecie nikt nie jest tu po to 瞠by kogo wy鄉iewa albo obra瘸 tak uwa瘸m

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-06-11 o 12:14
xLADYx jest offline  
Stary 2011-06-11, 12:30   #701
czekoladowoo
Zakorzenienie

To jest ka盥ego sprawa co kto robi Jedne sie opalaj, inne nie, jedne chodz w mini, inne w jeansach, jedne jedza kebaby a drugie hamburgery I to 瞠 ktos cos robi inaczej nie znaczy ze jest gorszy ( no chyba 瞠 jest b璚wa貫m do kwadratu to sie k這cic nie bede )

Aaa zapomnia豉m.Wypr鏏owa豉m wczoraj mojego Revlona Photoready i tak:
-na pewno nie jest to podk豉d bardzo kryj帷y, chocia ja na這篡豉m w豉軼iwie 1 pompke p豉skim p璠zlem do podk豉du, bo tak 鈍ietnie sie rozprowadza 瞠 tak cienk warstewke moge na這篡, potem do這篡豉m p馧 pompki 瞠by w miejscach strategicznych lepsze krycie uzyska Mo瞠 lepsze krycie mia豚y nak豉dany palcami, ale wole p璠zlem akurat ten. Astora musia豉m nak豉da palcami bo mia troche t瘼aw konsystencje. No i wytrzyma spokojnie te 5-6 godzin bez 瘸dnego pudru i bez 瘸dnych poprawek
- drobinki ma, powiedzia豉bym 鈔edni ilo嗆 - podobnie jak w Astorze 16h Mineral Foundation, w s這鎍u na pewno bedzie je troche wida, ale nie uwa瘸m 瞠by by造 na tyle hamskie 瞠by 鈍ieci sie jak bombka choinkowa, no i my郵e 瞠 lekkie opruszenie twarzy pudrem i ju wog鏊e nie by這by problemu
- podk豉d jest wg mnie lekki, 豉dnie wyg豉dza buzie, daje taki lekko satynowy efekt, absolutnie nie mat i naprawde bardzo 豉dnie roz鈍ietla, cudnie wygl康a豚y na opalonej bu嬈e!
- generalnie uwa瘸m, 瞠 bedzie 鈍ietny dla os鏏 kt鏎e nie lubi ci篹kich podk豉d闚 i chc wyr闚na koloryt cery, lubi roz鈍ietlony makija, i nie maj wielkich problem闚 z cer.
Stary 2011-06-11, 12:31   #702
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
no to jak sama wiesz czym r騜ni si foteczki to po co nas pyta豉 wi璚 wszystko jasne pewnie w s這鎍u nie zauwa輳 r騜nicy mi璠zy t a tamt

a ja nie odr騜niam opalenizny z solarium ani s這鎍a u siebie mo瞠 dlatego 瞠 nigdy nie opalam si typowo tylko w solarium tylko par razy przed sezonem 瞠by na pla篡 nie straszy i potem s這neczko

dobrze 瞠 ka盥a jest inna przynajmniej szczerze mo積a porozmawia ka盥a szczerze powie co jej si podoba a co nie ja uwa瘸m 瞠 to wszystko na plus czasami tylko ci篹ko zrozumie si przez internet bo czyje intencje mog by 幢e odbierane

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

trzymam kciukasy

ja mam dzi jeziorko w planach ale chyba nie doczekam si

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

znamy si ju tyle, troszk o sobie wiemy, ufamy sobie o tym 鈍iadcz chocia瘺y tematy w klubie poruszane przecie nikt nie jest tu po to 瞠by kogo wy鄉iewa albo obra瘸 tak uwa瘸m
Kochana, mi chodzi這 o sam kolor wlosow i moja cer-a ona w s這ncu czy nie jest tak samo rumiana
To kwestia makija簑 a ze akurat by豉m po k徙ieli to pokaza豉m Wam moj cer. A wlosy pokaze z makijazem bo przeciez beda wygl康a造 tak samo tyle ze makijaz.

Ja tam hipokrytka nie bede-jakbym nie ba豉 zamkn帷 sie w solarium to moze i bym chodzila
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-06-11, 12:37   #703
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Kochana, mi chodzi這 o sam kolor wlosow i moja cer-a ona w s這ncu czy nie jest tak samo rumiana
To kwestia makija簑 a ze akurat by豉m po k徙ieli to pokaza豉m Wam moj cer. A wlosy pokaze z makijazem bo przeciez beda wygl康a造 tak samo tyle ze makijaz.

Ja tam hipokrytka nie bede-jakbym nie ba豉 zamkn帷 sie w solarium to moze i bym chodzila
rozumiem pewnie kwestia o鈍ietlenia tamte w s這neczku to foto kt鏎e skomentowa豉m po raz kolejny bardzo mi si podoba na nim i cera i w這ski i makija

jak obejrza豉m oszuka przeznaczenie to mia豉m w徠pliwo軼i czy i嗆 na solarium

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
To jest ka盥ego sprawa co kto robi Jedne sie opalaj, inne nie, jedne chodz w mini, inne w jeansach, jedne jedza kebaby a drugie hamburgery I to 瞠 ktos cos robi inaczej nie znaczy ze jest gorszy ( no chyba 瞠 jest b璚wa貫m do kwadratu to sie k這cic nie bede )

-na pewno nie jest to podk豉d bardzo kryj帷y, chocia ja na這篡豉m w豉軼iwie 1 pompke p豉skim p璠zlem do podk豉du, bo tak 鈍ietnie sie rozprowadza 瞠 tak cienk warstewke moge na這篡, potem do這篡豉m p馧 pompki 瞠by w miejscach strategicznych lepsze krycie uzyska Mo瞠 lepsze krycie mia豚y nak豉dany palcami, ale wole p璠zlem akurat ten. Astora musia豉m nak豉da palcami bo mia troche t瘼aw konsystencje. No i wytrzyma spokojnie te 5-6 godzin bez 瘸dnego pudru i bez 瘸dnych poprawek
- drobinki ma, powiedzia豉bym 鈔edni ilo嗆 - podobnie jak w Astorze 16h Mineral Foundation, w s這鎍u na pewno bedzie je troche wida, ale nie uwa瘸m 瞠by by造 na tyle hamskie 瞠by 鈍ieci sie jak bombka choinkowa, no i my郵e 瞠 lekkie opruszenie twarzy pudrem i ju wog鏊e nie by這by problemu
- podk豉d jest wg mnie lekki, 豉dnie wyg豉dza buzie, daje taki lekko satynowy efekt, absolutnie nie mat i naprawde bardzo 豉dnie roz鈍ietla, cudnie wygl康a豚y na opalonej bu嬈e!
- generalnie uwa瘸m, 瞠 bedzie 鈍ietny dla os鏏 kt鏎e nie lubi ci篹kich podk豉d闚 i chc wyr闚na koloryt cery, lubi roz鈍ietlony makija, i nie maj wielkich problem闚 z cer.
Czeko za堯 bloga przydadz si takie recenzje
xLADYx jest offline  
Stary 2011-06-11, 12:37   #704
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
haha moja kole瘸nka ma to samo
chcia豉by chodzi, ale si boi zamkn望
kiedy by豉 i si zatrzasn窸a, ale nie w samym 堯磬u tylko w tym pokoiku i od tamtej pory ma ju w og鏊e mega uraz

posz豉 tylko raz p騧niej na stoj帷e, ale by這 jej nieswojo hehe

dobra jest tata, id si farbowa
aaa na 18 idziemy rodzinkowo na kolacj, a ja p騧niej o 21 id w ko鎍u na piwkoooo! o ile kto mnie w wa豉 nie zrobi a jak zrobi to p鎩d sama mam plan
kitkulka jest offline  
Stary 2011-06-11, 12:38   #705
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
rozumiem pewnie kwestia o鈍ietlenia tamte w s這neczku to foto kt鏎e skomentowa豉m po raz kolejny bardzo mi si podoba na nim i cera i w這ski i makija

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Ju za這篡豉m Ale zapomnia豉m o nim
Stary 2011-06-11, 12:47   #706
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Witam Was kochane
Podobnie jak Yatta uwa瘸m wczorajsza dyskusje za do嗆 plaska.
Szpice czuby bia貫 kozaczki kojarz mi si w豉郾ie z tandeta.Ok by豉 moda to co si w szafie mia這 ale bez przesady moda si zmienia(Okres szko造 鈔edniej).Z czasem nabra豉m dystansu do tz.klonowania.Nie powiem ze nie kupuje niczego z nowo軼i bo bym sk豉ma豉 ale jak widzie w Polsce ze co druga laska lata w tym samym to mnie mdli.
NO c騜 mam szcz窷cie ze tu w De. nie ma czego takiego.No mo瞠 w nastolatkach si to troch widzi ale bez przesady,ja w moim ju wieku nie ubra豉 bym si w to co one bo nie podobaj mi si ju takie szmatki.
Ale TAK mam sw鎩 styl i pewne zasady.
Na pewno nie wysz豉 bym ubrana cala na r騜owo.Cho mam sporo rzeczy tego koloru to s zazwyczaj dobierane do jeansow jakie bluzeczki albo drobne akcenty
No i nie mog sobie pozwoli nie udzieli si w temacie kt鏎y poruszy豉 wczoraj BUNNY
Ot騜 ok jeste stylistka ale nie zgodz si z tob ze tipsy zdobienia kr鏊uj jeszcze w modzie.
Prowadz帷 salon w ostatnim roku(2 lata temu) 80 % moich klientek ju wtedy odchodzi這 od zdobie czy tips闚. Bo co 瞠l na p造tk to 瞠l.Ja gdy by nie to ze mam bardzo problematyczne paznokcie na pewno ju bym ich nie 瞠lowa豉.A zdobie klientki to ju w ogol nie chcia造 widzie .Moze jaki tam skromniutki akcencik.I tak utrzymuj si to do dzi.Mam sporo kole瘸nek kt鏎e siedzi w tym i prowadza salony i ta tendencja si utrzymuje.Nie tylko w pl.
Ja z w豉snego do鈍iadczenia nie cierpi ju takich pazurk闚 ale je郵i si to komu podoba to ok.Nie wnikam w to ale warto czasem spojrze na co z innej strony.
Ja stawiam na naturalno嗆 i 鈍ie穎嗆 a takie tipsiory czy mega zdobione pazury za przeproszeniem spieprzy造 by ca這嗆 urok.

Agatko
郵iczna ta sp鏚niczka i sukieneczka boska.
A co do w這sk闚 to wydaje mi si ze wygl康asz bardzo 豉dnie.Na pewno z貫 by tez nie by這 gdy by by造 pol tonu ciemniejsze AAALLLEEE Mi si tam bardzo podobaj,ale to ju nie raz pisa豉m.

Infa
Kochana gratuluje .Ciesze si bardzo Twoim szcz窷ciem
(Powiem po cichu ze bardzo Ci dopinguje)
No i ju nawet zd捫y豉 poszale z tego powodu.Super

Czekoladowo
Oj to mia豉 bitwa wczoraj.
Ale dobrze ze uda這 Ci si go zg豉dzi

Lady
Nie ma torebki.
by豉m w4 NY i nic.Pyta豉m babki o ni ale m闚i豉 ze nie kojarzy aby by造 te torebki..Bot闚 tez nie by這 i dobrze bo i tak chyba bym ich nie wzi窸a.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

A u mnie leje deszcz od rana.Dobrze ze zd捫y豉m zrobi rano zakupy bo do wtorku tu s sklepy zamkni皻e.Teraz zjad豉m obiadek i mykam si zdrzemn望 przed praca.
B璠 po 16
Pa blondaski

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-06-11, 12:48   #707
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
haha moja kole瘸nka ma to samo
chcia豉by chodzi, ale si boi zamkn望
kiedy by豉 i si zatrzasn窸a, ale nie w samym 堯磬u tylko w tym pokoiku i od tamtej pory ma ju w og鏊e mega uraz

posz豉 tylko raz p騧niej na stoj帷e, ale by這 jej nieswojo hehe

dobra jest tata, id si farbowa
aaa na 18 idziemy rodzinkowo na kolacj, a ja p騧niej o 21 id w ko鎍u na piwkoooo! o ile kto mnie w wa豉 nie zrobi a jak zrobi to p鎩d sama mam plan
ja nie wiem ale nie da si zatrzasn望 chyba w tym 堯磬u nie znam nikogo tylko w filmie

to szykuje Ci si fajny wiecz鏎 my te dzi co porobimy tylko jeszcze nie wiem co zale篡 o kt鏎ej nied德ied wstanie

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Ju za這篡豉m Ale zapomnia豉m o nim
ja to i nawet nie pochwali豉 si
xLADYx jest offline  
Stary 2011-06-11, 12:54   #708
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Witam Was kochane
Szpice czuby bia貫 kozaczki kojarz mi si w豉郾ie z tandeta.Ok by豉 moda to co si w szafie mia這 ale bez przesady moda si zmienia(Okres szko造 鈔edniej).Z czasem nabra豉m dystansu do tz.klonowania.Nie powiem ze nie kupuje niczego z nowo軼i bo bym sk豉ma豉 ale jak widzie w Polsce ze co druga laska lata w tym samym to mnie mdli.
NO c騜 mam szcz窷cie ze tu w De. nie ma czego takiego.No mo瞠 w nastolatkach si to troch widzi ale bez przesady,ja w moim ju wieku nie ubra豉 bym si w to co one bo nie podobaj mi si ju takie szmatki.
Na pewno nie wysz豉 bym ubrana cala na r騜owo.Cho mam sporo rzeczy tego koloru to s zazwyczaj dobierane do jeansow jakie bluzeczki albo drobne akcenty
Ot騜 ok jeste stylistka ale nie zgodz si z tob ze tipsy zdobienia kr鏊uj jeszcze w modzie.
Prowadz帷 salon w ostatnim roku(2 lata temu) 80 % moich klientek ju wtedy odchodzi這 od zdobie czy tips闚. Bo co 瞠l na p造tk to 瞠l.Ja gdy by nie to ze mam bardzo problematyczne paznokcie na pewno ju bym ich nie 瞠lowa豉.A zdobie klientki to ju w ogol nie chcia造 widzie .Moze jaki tam skromniutki akcencik.I tak utrzymuj si to do dzi.Mam sporo kole瘸nek kt鏎e siedzi w tym i prowadza salony i ta tendencja si utrzymuje.Nie tylko w pl.
Ja z w豉snego do鈍iadczenia nie cierpi ju takich pazurk闚 ale je郵i si to komu podoba to ok.Nie wnikam w to ale warto czasem spojrze na co z innej strony.
Ja stawiam na naturalno嗆 i 鈍ie穎嗆 a takie tipsiory czy mega zdobione pazury za przeproszeniem spieprzy造 by ca這嗆 urok.

Agatko
A co do w這sk闚 to wydaje mi si ze wygl康asz bardzo 豉dnie.Na pewno z貫 by tez nie by這 gdy by by造 pol tonu ciemniejsze AAALLLEEE Mi si tam bardzo podobaj,ale to ju nie raz pisa豉m.

Infa

Czekoladowo

Lady
Nie ma torebki.
by豉m w4 NY i nic.Pyta豉m babki o ni ale m闚i豉 ze nie kojarzy aby by造 te torebki..Bot闚 tez nie by這 i dobrze bo i tak chyba bym ich nie wzi窸a.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

A u mnie leje deszcz od rana.Dobrze ze zd捫y豉m zrobi rano zakupy bo do wtorku tu s sklepy zamkni皻e.Teraz zjad豉m obiadek i mykam si zdrzemn望 przed praca.
B璠 po 16
Pa blondaski
Adzi no trudno ale tak to jest poka膨 瞠 co jest a nie maj widocznie tak musia這 by nie by豉 mi pisana b璠 szuka nadal ja lubi jak co mi wsp馧gra to mo瞠 najpierw buciki a torebk kolorow jak捷 w stylu tego asosa b璠 szuka albo tej co Princesska wklei豉 z atmosphere szkoda 瞠 niepraktyczna ta dla mnie bo 豉dna
ale bardzo Ci kochana dzi瘯uj 瞠 a tyle NY odwiedzi豉 i stara豉 si jak to zawsze m闚i licz si ch璚i
xLADYx jest offline  
Stary 2011-06-11, 13:00   #709
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544

Cytat:
ja ju porusza豉m ten temat 瞠 zim nie opalam si i wkurza mnie m鎩 kolor w這s闚
tym bardziej 瞠 wydaj si wtedy jakby by造 w kolorze 郾iegu na takim tle opalenizna wygl康a 鄉iesznie
ale nie rozumiem dziewczyn zmieniaj帷ych kolor w這s闚 bo opalenizna przecie latem taka pora roku to prawie ka盥y opalony chodzi a zim wiadomo nie ma s這鎍a to ludzie bladzi

pisa豉m o moim gu軼ie 瞠 mi si zmieni 瞠 kiedy lubi豉m to i owo a teraz bym tego nie ubra豉 chyba ka盥y tak ma 瞠 patrzy do szafy i si puka w g這w jak mog豉m co takiego kupi
no dobrze, ale zauwa, 瞠 nawet fryzjerki doradzaj zmieniac troche odcien w這s闚-zim rozjasnic, zeby z bladosci nie kontrastowa造 a latem przyciemni, zeby si 豉dnie komponowa造 z opalenizn
ja w zes興ym roku przyciemnia豉m do opalenizny w豉snie i jak si dop逝ka kolorek to by idealny, nie mowie, ze odrazu trzeba ze skrajnosci w skrajnosc popada i walic na br您 ale lekkie podrasowanie koloru czasem na dobre wychodzi

a co do zmiany gustu, to mysle, ze ka盥a z nas tak ma, wiadomo, w m這do軼i eksperymentujemy, szukamy w豉snego stylu, dopiero odkrywamy co jest dla nas dobre, a co z貫. Wi您e si z tym, ze nie zawsze potrafi造smy odnalezc to w豉sciwe, ale metod prob i b喚d闚 wiekszo嗆 z nas ju wie, w czym si dobrze czuje, jak podkre郵a si walory
najprostrzy przyk豉d-DODA kiedys jak si ubiera豉? bia貫 kozaczki, r騜owe mini, bluzki z dekoldem prawie do p瘼ka+pomaranczowa sk鏎a, tlenione w這sy i mega pazury..
a teraz mozna j zobaczyc naprawd w udanych stylizacjach, eleganckich sukienkach, z naturalnie wygl康aj帷 sk鏎 etc..nie jestem jej fank zeby nie by這

natomiast takie prostolinijne podejscie, jak reprezentuje Bunny, ze ubiera sie w swoim stylu, notabene ju niespotykanym na ulicy a jesli ktos sie dziwnie patrzy czy smieje, to na pewno zazdrosci i ma kompleksy, mnie smieszy odpowiednie przyjmowanie krytyki, to te wa積a umiej皻nosc
infatuated jest offline  
Stary 2011-06-11, 13:03   #710
czekoladowoo
Zakorzenienie

JA to kiedys w szerokich spodniach i bluzach chodzi豉m
A teraz w zyciu Nawet adidas闚 nie mam, tzn mam jedne takie awaryjne ale mnie cisna w palce i ich nie lubie

A z tym kontrastem z blado軼i, to ja s造sza豉m co innego, ze blado嗆 i jasne w這sy do siebie nie pasuj bo sie zlewa wszystko w ca這嗆
No fakt mi sie troszke zlewa jak mam taki bardziej cieplejszy odcie, ale w zimnym ju nie.
Ale no ja w豉郾ie s造sza豉m na odwr鏒, 瞠 zim sie przyciemnia, a latem rozja郾ia
Stary 2011-06-11, 13:06   #711
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Witam Was kochane

Agatko

Infa

Czekoladowo

Lady
Nie ma torebki.

B璠 po 16
Pa blondaski
Adzi zgadzam si z Tob zar闚no w kwestii ubioru jak i pazurkow
a za mi貫 s這wa odnosnie mnie bardzo dziekuje

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
JA to kiedys w szerokich spodniach i bluzach chodzi豉m
A teraz w zyciu Nawet adidas闚 nie mam, tzn mam jedne takie awaryjne ale mnie cisna w palce i ich nie lubie

A z tym kontrastem z blado軼i, to ja s造sza豉m co innego, ze blado嗆 i jasne w這sy do siebie nie pasuj bo sie zlewa wszystko w ca這嗆
No fakt mi sie troszke zlewa jak mam taki bardziej cieplejszy odcie, ale w zimnym ju nie.
Ale no ja w豉郾ie s造sza豉m na odwr鏒, 瞠 zim sie przyciemnia, a latem rozja郾ia
ja jak jestem blada i bym mia豉 miec br您owe w這sy to bym wygl康a豉 jak chora

heh wiecie co, jak ustawia豉m ten avatar i patrzy豉m na w這sy Gwen to wydawa造 mi si takie jasne..a teraz jakos tak sie sta這, 瞠 mam podobne, moze pol tonu ciemniejsze?

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-06-11 o 13:07
infatuated jest offline  
Stary 2011-06-11, 13:10   #712
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Adzi zgadzam si z Tob zar闚no w kwestii ubioru jak i pazurkow
a za mi貫 s這wa odnosnie mnie bardzo dziekuje

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

ja jak jestem blada i bym mia豉 miec br您owe w這sy to bym wygl康a豉 jak chora

heh wiecie co, jak ustawia豉m ten avatar i patrzy豉m na w這sy Gwen to wydawa造 mi si takie jasne..a teraz jakos tak sie sta這, 瞠 mam podobne, moze pol tonu ciemniejsze?
No bo to te zale篡 od rys闚 twarzy itd. Ja w br您ie wygl康a豉m ok Ale jak ju zesz豉m do takiego na maxa ciemnego a potem do czerni to ju bez dobrego korektora pod oczy i kryjacego podk豉du ani rusz
I w豉郾ie jak schodzi豉m na blond to wszyscy mi m闚ili 瞠 jestem za blada i sie bede zlewa I fakt troche sie te ba豉m na poczatku takiego jasnego blondu, 瞠 za blada jestem. Ale dobry odcien i jest dobrze
Stary 2011-06-11, 13:15   #713
kitkulka
Zakorzenienie

Adzi zgadzam si z Tob

dziewczyny siedz z c10 na w這sach i tak mnie piecze, 瞠 normalnie ledwo wytrzymuj te tak mia造軼ie? nie wypadn mi w這sy?
jeszcze na g這wie, z przodu to ok, ale z ty逝 to tak mnie piecze, 瞠 szok, a im bli瞠j karku to my郵a豉m, 瞠 z krzes豉 spadn
kitkulka jest offline  
Stary 2011-06-11, 13:20   #714
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Adzi zgadzam si z Tob

dziewczyny siedz z c10 na w這sach i tak mnie piecze, 瞠 normalnie ledwo wytrzymuj te tak mia造軼ie? nie wypadn mi w這sy?
jeszcze na g這wie, z przodu to ok, ale z ty逝 to tak mnie piecze, 瞠 szok, a im bli瞠j karku to my郵a豉m, 瞠 z krzes豉 spadn
Te mnie piek這 ostatnio Czy ci wypadna to nie wiem bo mi wypadaja Ale nie powinny
Stary 2011-06-11, 13:21   #715
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Te mnie piek這 ostatnio Czy ci wypadna to nie wiem bo mi wypadaja Ale nie powinny
teraz jest nieco lepiej, po prostu ciep這 w 貫b, ale na pocz徠ku masakiera

jak mi wypadn to sobie kupi za✂✂✂ist peruk
kitkulka jest offline  
Stary 2011-06-11, 13:33   #716
Nikola17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 138

Infatuated nutki boooskie moze zalozymy forum z muzyka? moglybysmy wymieniac sie fajnymi kawalkami

ja lubie tez electro-house, trancee...
bunny ten kawalek co wrzucilam znam pod nazwa Avicii - ID super na disco

wrzucam wam liste takich moich nutek klubowych moze cos se wam spodoba
1. Hi Tack ~ I Don't Mind (Hardwell rMx)
2. Nirvana & Antoine Clamaran - Smells Like Get Up (Mikro & Pablo Bootleg)
3. Armin Van Buuren feat. Laura V - Drowning (Avicii's Unnamed Mix)
4. Christopher S Feat Brian Stevenson - For You (Christopher S & Mike Candys Club Mix)
5. Cj Stone feat. Lyck - Mindful Thinking (Extended Mix)www.clubkings.eu
6. CJ Stone & Chriss Ortega feat. Lyck - In The Redlight (Radio Mix) www.MegaMuza.net
7. Dlayna and DJ Turtle and Thibo Rosh - Take Me There (Matthieu Dorsay Remix)
8. KEVIN FORBES - LOVE ZOMBIE (EXTENDED MIX) [electro-mp3.blogspot.com]
9. Radio Killer - Lonely Heart (Speak One Remix) muzycznie.tk
10. 04-nitrous_oxide_feat_aneym-follow_you__radio_edit

milego sluchania

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

kitka jestes moja imienniczka

trzymam kciuki za ladny blond
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-06-11, 13:36   #717
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
teraz jest nieco lepiej, po prostu ciep這 w 貫b, ale na pocz徠ku masakiera

jak mi wypadn to sobie kupi za✂✂✂ist peruk
Spokojnie nie bedzie 幢e I nie sp逝kuj wcze郾iej czasem ze strachu Bo bedzie tak jak Agatce kiedy po c12 鄴速o wysz這 bo za szybko sp逝ka豉.

Jak ju tak wrzucacie te nutki to ja te p騧niej wrzuce Wi瘯szo嗆 trance'owych bo uwielbiam

Ale ta nutka od Bunny Avicii tak mi sie spodoba豉 ze od wczoraj s逝cham
Stary 2011-06-11, 13:37   #718
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Poka wiadomo嗆

kitka jestes moja imienniczka

trzymam kciuki za ladny blond
hehe my郵a豉m, 瞠 masz na imi Nikola
Cytat:
Spokojnie nie bedzie 幢e I nie sp逝kuj wcze郾iej czasem ze strachu Bo bedzie tak jak Agatce kiedy po c12 鄴速o wysz這 bo za szybko sp逝ka豉.
nie nie, nie sp逝cz wcze郾iej na pewno
ju jest lepiej
kitkulka jest offline  
Stary 2011-06-11, 13:45   #719
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 211

Cytat:

dobrze wiedzie
Cytat:

haha ja te
Cytat:
hehe my郵a豉m, 瞠 masz na imi Nikola

nie nie, nie sp逝cz wcze郾iej na pewno
ju jest lepiej
czekamy na foty

buahhot jest offline  
Stary 2011-06-11, 13:52   #720
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

i juz jestem bylam na kawie ze znajoma jednak siedzac znow na zewnatrz poprostu zmarzlam mimo czasami wychodzacego slonca co za pogoda

wracajac do stylu to powiem wam ze tu w BE jest inna moda tak jak zauwazyla to adzi w DE np u mnie blondynek to wogole mozna na palcach policzyc a na mojej ulicy to tylko ja nia jestem i wiadomo odrazu ze jak blond to polka albo ruska druga sprawa tu nikt nie ubiera sie na rozowo czy oranz jeszcze nikogo nie widzialam zeby mial spodniczke spodenki czy marynarke w tym kolorze serio....oczywiscie w sklepach mozna znalezc ale sa tez inne ciuchy i one zazwyczaj sa noszone na ulicyjesli mialabym okreslic tutejszy styl to powiem wam ze panuje tu luz i swoboda wszystko co wygodne i nikt nie lata w mini czy z tylkiem na wierzchu jak to czasami widzialam w PL..;maja pewne zasady i swoja kulture..niestety Polska nadal kulture sciaga z zachodu i roznie to wychodzi...
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.