W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 29 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-06-12, 12:22   #841
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI

Yatta
Jak r闚niutko ! A poka foto z paszczakiem

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

nononno Czeko jaki lachon z Ciebie

ja mam ostatnio dni bruudasa, w og鏊e si sobie nie podobam i wszystko mnie wkurza.. wrau ;(
ale pan O. ju przyszed i mam nadziej, 瞠 zaraz wr鏂 do normalno軼i xd

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

a w og鏊e to moje brwi op皻a這 ;( rosn jak szalone! co 3 dni musz rwwaaaa, bo ju jest zwierzak. Co jest no ;< na g這wie maj rosn望, a nie ;D
Stary 2011-06-12, 12:24   #842
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Yatamanka
豉dnie Ja nie widz ciep貫go koloru, bardzo mi sie podoba
Jest ch這dno

Lady
ja i blog nieee Musia豉bym twarz pokazywa publicznie, a to nie dla mnie No chyba ze bym jako sie maskowa豉

Fajnie Dziewczyny ze Wam si imprezy uda造

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Ja bym to potraktowa豉 popielem z opalem ale teraz kiedy "wpad豉m" z w這sami to juz wol nikomu nie radzi
Ale gdybym wpadki nie zaliczy豉 to bym da豉 na to popiel z opalem. Albo zrobi豉 sobie refleksy na tym co juz masz.

kto by pomy郵a豉 Agatko 瞠 Ty wstydliwa

uda造 uda造 ale dzisiaj odchoruje to

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Poka wiadomo嗆
tak tenkju

No to dobrze b康 ostro積a, ale nie szukaj na si喚 dziury w ca造m

I specjalnie dla Ciebie zrobi豉m r闚niutki przedzia貫k i cykn窸am jeszcze raz przy samym oknie i jak? nadal widzisz ciep貫 ?

Odrost 3 tygodniowy 1,3 cm

Dzi瘯uj
Yatta to foto jest czarno-bia貫?
xLADYx jest offline  
Stary 2011-06-12, 12:24   #843
novelove
Zakorzenienie

Emi w blondzie wygl康asz jak Doda
ale 豉dnie..chocia w czarnym jest pazur.
Stary 2011-06-12, 12:25   #844
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 763

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Yatta
Jak r闚niutko ! A poka foto z paszczakiem

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

nononno Czeko jaki lachon z Ciebie

ja mam ostatnio dni bruudasa, w og鏊e si sobie nie podobam i wszystko mnie wkurza.. wrau ;(
ale pan O. ju przyszed i mam nadziej, 瞠 zaraz wr鏂 do normalno軼i xd

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

a w og鏊e to moje brwi op皻a這 ;( rosn jak szalone! co 3 dni musz rwwaaaa, bo ju jest zwierzak. Co jest no ;< na g這wie maj rosn望, a nie ;D
Dziekuje

Oj musisz po瞠gnac te dni brzydkie! Ja ju je ca趾owicie chyba po瞠gna豉m i sie czuje jak milion dolc闚

Abrwi... wyobraz sobie jak ja wygladalam jak nie regulowa豉m brwi przez 3 tygodnie
A w這ski na g這wie mi jakos szybko zacze造 rosn望...odrost mam ju taki jak normalnie po miesiacu Nie wiem czego to zas逝ga, mo瞠 s這nka? Bo 瞠by ta herbata dawa豉 ju jakie efekty to raczej za wcze郾ie 疾by by這 鄉ieszniej to przy przedzia趾u od grzywki prawie nic nie widac, jakby nie ros造 te k豉czorki
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-06-12, 12:26   #845
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Pewnie to tak jak Yatta m闚i 瞠 od aparatu i monitora pewnie tez zalezy Ale na pewno wysz這 lepiej ni u mnie buuu
A "dure" to ten co sie tak na mnie upar pare miesi璚y temu. I tak mnie na pocz徠ku wkurza a teraz yhhh No ju nie

No te tak zaczynam my郵e
mi one na takie babcine wygl康aj
xLADYx jest offline  
Stary 2011-06-12, 12:40   #846
novelove
Zakorzenienie

Cytat:
Dziekuje

Oj musisz po瞠gnac te dni brzydkie! Ja ju je ca趾owicie chyba po瞠gna豉m i sie czuje jak milion dolc闚

Abrwi... wyobraz sobie jak ja wygladalam jak nie regulowa豉m brwi przez 3 tygodnie
A w這ski na g這wie mi jakos szybko zacze造 rosn望...odrost mam ju taki jak normalnie po miesiacu Nie wiem czego to zas逝ga, mo瞠 s這nka? Bo 瞠by ta herbata dawa豉 ju jakie efekty to raczej za wcze郾ie 疾by by這 鄉ieszniej to przy przedzia趾u od grzywki prawie nic nie widac, jakby nie ros造 te k豉czorki
Mam nadziej, 瞠 gdy @ przejdzie wszystko wr鏂i do normy. Bo teraz to jestem na takim etapie, 瞠 nie podobam si sobie pod 瘸dn postaci. JEstem t逝sta, brzydka, nieproporcjonalna i w og鏊e wie郾iara

Co do w這sk闚 to fakt! Ja to zwala豉m na u篡cie tego octu jab趾owego bo od tego czasu tak si dzieje Min窸y 2 tygodnie od farbowania, a mam ju widoczny odro軼ik taki nie ca造 cm (gdzie normalnie to mam po miechu)

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Czytam sobie czytam i wychodzi, 瞠 ta wella color touch, co mia豉m teraz na g這wie too jest krem tonuj帷y, a nie farba

co to oznacza?
Stary 2011-06-12, 12:44   #847
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 206

czeee嗆

dzi瘯uj dziewczyny za komentarze
Yatta pyta豉 co zamierzam zrobi... hmm ostatnio chcia豉m na folie po這篡 farbk, 瞠by nie dotyka skory g這wy, ale jako mi przesz這... p騧niej mia豉m pomys po這瞠nia farby na ca這嗆, te na folie, ale nie ruszaj帷 odrostu, w kolorze 542 n&e-taki jak mam natur i teraz nad tym intensywnie my郵

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆

ok wstawiam na szybko fotk w這s闚, ale uda這 mi si strzeli tylko tak w miar samego odrostu, jutro postaram si cykn望 reszty w這s闚
pi瘯ny jest kolor, Londa idzie w zapomnienie (o ile c10 b璠zie 豉dnie schodzi )
i dla Lady b喚kitny lakier
super jasno wyszlo szkoda ze nie wida ca造ch w這s闚 ale pewnie jest pi瘯nie
Cytat:
Nie jest z造
A ja umy豉m znowu w這sy i ten szary si pooowoli wyp逝kuje. Fotki Jeszcze wilgotne lekko ale musia豉m zrobi zdj璚ia
Bede uwiecznia豉 co mycie i Was zadr璚za豉
O鈍ietlenie takie jak wczoraj.
masz piekne w這ski
Cytat:
dzie dobry
jeeeeeeeeeju dziewczyny, ale si wczoraj wybawi豉m! troch pop造n窸am z % i jak wsta豉m to nadal kr璚i這 mi si w g這wie ale ju jest coraz lepiej, tylko bania mnie troch boli ale by這 za✂✂✂i軼ie, tego mi by這 trzeba
o jezu, ja wczoraj te polecia豉m %% i do teraz g這wa mnie boli
Cytat:
Aaaale mi dziwnie powiem wam Spa豉m tylko godzine a taka jaka naspeedowana jestem No i hmmm, coraz bardziej durnia lubie A sama jestem w szoku bo jednak zawsze jak ktos mi sie podoba to od samego poczatku a tu szok Tylu komplement闚 to w zyciu na raz chyba jeszcze nie us造sza豉m. No nie wiem nawet co mam powiedzie Bo niby wszystko jest pi瘯nie, aaaale... nie wiem czy to przez poprzednie do鈍iadczenia ale ... no szukam haczyka ci庵le
eee nie szukaj haczyka super, 瞠 jest coraz lepiej
Cytat:
A oto moje k豉ki - przypominam majirel 9.1 z wod 9% kocham j nie zdradz j z 瘸dn inn
pieknie wysz這

buahhot jest offline  
Stary 2011-06-12, 13:07   #848
asia_102
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 356

Cytat:
Oj asia uwa瘸j z tymi popielami, nie wiem czy wiesz w co sie 豉dujesz Mocny popiel nie jest 豉dny
A Ty masz 豉dny czysty kolor.
Twoje eksperymenty mog sko鎍zy si jak moj, tak瞠 lepiej id z tym do fryzjera.

Mi tez sie podoba taki blond na 8-9 poziomie bo nie wychodzi zolty na odro軼ie, jest mniejsza szansa ze wyjdzie zolto niz po jakiej farbie rozjasniajacej.

NO ALE teraz przynajmniej nie mam zoltego
ten brak 鄴販i na odro軼ie mnie kusi a popiel uwielbiam teraz jak sobie po這輳 toner z allwaves to wychodzi normalnie szaro i jest bosko

Cytat:

ale pi瘯ny lakier
Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆

bardzo 豉dny lakier
Cytat:

Kolejny pi瘯ny lakier
przeka輳 t, to on znalaz w zasadzie

Cytat:
A jeszcze apropo tego 瞠 przy poziomie 9 i 8 nie wychodzi 鄴lty odrost... mi nie wychodzi 鄴速y, ale wychodzi rudy
no we mnie nie do逝j...

Cytat:
Aaaale mi dziwnie powiem wam Spa豉m tylko godzine a taka jaka naspeedowana jestem No i hmmm, coraz bardziej durnia lubie A sama jestem w szoku bo jednak zawsze jak ktos mi sie podoba to od samego poczatku a tu szok Tylu komplement闚 to w zyciu na raz chyba jeszcze nie us造sza豉m. No nie wiem nawet co mam powiedzie Bo niby wszystko jest pi瘯nie, aaaale... nie wiem czy to przez poprzednie do鈍iadczenia ale ... no szukam haczyka ci庵le
fajnie, 瞠 Ci si zacz掖 podoba, ale podejd lajtowo do tematu na razie

Cytat:

A oto moje k豉ki - przypominam majirel 9.1 z wod 9% kocham j nie zdradz j z 瘸dn inn
郵icznie Ci wysz這, jak r闚no tak mi si marzy w豉郾ie, jedna farba, bez cudowania z tonerami, ewentualnie p逝kanka i fioletowy szamponik... ech marzenia

(灼·.·捶)
`·.(灼·.·捶)
` ·.,.·
asia_102 jest offline  
Stary 2011-06-12, 13:12   #849
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asia_102 Poka wiadomo嗆
no we mnie nie do逝j...

郵icznie Ci wysz這, jak r闚no tak mi si marzy w豉郾ie, jedna farba, bez cudowania z tonerami, ewentualnie p逝kanka i fioletowy szamponik... ech marzenia
No podchodze w miare lajtowo Co bedzie to bedzie, nie moge cale zycie sie strachac bo w koncu skoncze naprawde jako stara panna.

Ja cie nie chce absolutnie do這wa ale u mnie naprawde ka盥a farba wychodzi豉 cieplej na odro軼ie...
Stary 2011-06-12, 13:13   #850
novelove
Zakorzenienie

Cytat:

To zr鏏 tym samym co Yattka ;D

Yogobella kiwi jest niedobra!
Stary 2011-06-12, 13:22   #851
asia_102
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 356

Cytat:
No podchodze w miare lajtowo Co bedzie to bedzie, nie moge cale zycie sie strachac bo w koncu skoncze naprawde jako stara panna.

Ja cie nie chce absolutnie do這wa ale u mnie naprawde ka盥a farba wychodzi豉 cieplej na odro軼ie...
w sumie masz racj... ja te zacz窸am si spotyka z moim m篹em z rozs康ku w zasadzie oboje tak zrobili鄉y, niez貫 rozwi您anie - przynajmniej nie ma tego momentu, kiedy klapki z oczu opadaj i zaczynasz si zastanawia gdzie mia豉 rozum...

boj si, 瞠 jak przyciemni odrobin w這sy to potem w 篡ciu mi si nie wyr闚naj z odrostem, 瞠 zawsze b璠zie 鄴速y albo rudy

Cytat:
To zr鏏 tym samym co Yattka ;D

Yatta ma chyba ja郾iejsze naturalki ni ja...
kiwi w og鏊e jest niedobre

(灼·.·捶)
`·.(灼·.·捶)
` ·.,.·
asia_102 jest offline  
Stary 2011-06-12, 13:32   #852
katie100
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 234
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
a wiecie co, mam strupy na g這wie po tej c10 i jej pieczeniu
uu to mo瞠 jednak farbka nie dla Ciebie? bo ja 瘸dnych strupk闚 nie mia豉m absolutnie
katie100 jest offline  
Stary 2011-06-12, 13:38   #853
novelove
Zakorzenienie

W DUPE JE涉KA!
moja mamka ma jutro urodziny, a ja g逝pia picza zapomnia豉m. JEstem totalnie sp逝kana i kupienie jej czego odpada. Obiadek mniamniu郾y by ostatnio..chocia powt鏎ka tego i w ostateczno軼i mo瞠 by.

MAcie jakie pomys造??
Stary 2011-06-12, 13:58   #854
katie100
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Poka wiadomo嗆
Podczytuj Wasz w徠ek od jakiego czasu, i teraz przyszed czas o pro軸e o porad

Wczoraj na rude w這sy na這篡豉m rozja郾iacz 3% a nast瘼nie Vikinga. I tam gdzie rudy "wessa" si we w這sa wida lekk rudo嗆- ale zno郾ie.
Chcia豉bym doj軼 do jakiego 豉dnego, nie 鄴速ego blondu, mo瞠 be穎wego. 瞠by usun望 t lekk 鄴販 powinnam zrobi sobie srebrn p逝kank?
Czy je郵i b璠 farbowa w這sy ci庵le t sam farb , mo磧iwe jest 瞠 przykryje mi rudawe ko鎍闚ki?

Na zdj璚iu wida mniej wi璚ej granic, gdzie mia豉m swoje w這sy, a gdzie rudy.
Chcia豉bym, 瞠by kolor ko鎍owy, kt鏎y moge osi庵n望 za jaki czas, by taki jak ten najbli瞠j sk鏎y g這wy...
na moje to cierpliwie dojdziesz do twego co chcesz, ale pewnie b璠ziesz musia豉 malaksowa na d逝go軼i przy ka盥ym farbowaniu przez jaki czas, a r騜nica b璠zie tylko nie tak widoczna

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
W DUPE JE涉KA!
moja mamka ma jutro urodziny, a ja g逝pia picza zapomnia豉m. JEstem totalnie sp逝kana i kupienie jej czego odpada. Obiadek mniamniu郾y by ostatnio..chocia powt鏎ka tego i w ostateczno軼i mo瞠 by.

MAcie jakie pomys造??
ja bym po篡czy豉 kas od przyjaci馧ki i kupi豉 jej np zestaw kosmetyk闚, albo jak捷 豉dn fili瘸nk i kilka pachn帷ych herbat na wag

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
jest pi瘯nie

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Nie teraz jest r闚niutko

Da豉m do albumu moj jasn mordke i mozecie ocenic czy az tak bardzo sie zlewam
jest 豉dnie mog豉by mie o p馧 tonu ciemniejsze w這ski lub sk鏎, ale jest gites majonez i tak

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:

a ja mam cieniutkie brwi i jak nie domaluj to wida tylko po這w z nich, a reszta jasnoblond niewidoczny nie marud zaraz wstawi do albumu swojego pyska

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
kto by pomy郵a豉 Agatko 瞠 Ty wstydliwa
katie100 jest offline  
Stary 2011-06-12, 14:04   #855
uUuAsissuUu
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 003

Mo瞠 faktycznie za jaki czas zrobi sobie refleksy, a p騧niej ju pewnie p鎩dzie g豉dko. A co s康zicie o pomy郵e z p逝kank? Lipa?

Jak ja wam zazdroszcz, 瞠 wiecie o co si rozchodzi, gdy piszecie jakimi tajnymi szyframi Ale wy ju w temacie "blond" d逝go siedzicie
uUuAsissuUu jest offline  
Stary 2011-06-12, 14:05   #856
katie100
Wtajemniczenie

Cytat:
Czeko podpisuj si pod t rad trzeba si dobrze pozna, a p鏦i co cieszy tym co jest
katie100 jest offline  
Stary 2011-06-12, 14:07   #857
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

ej dziewczyny ale piszecie az nie nad捫am.. w pracy pe軟o klient闚 nawet nie mam kiedy zajrze ale jak sie troch uspokoi b璠 nadrabia... ide do klubiku zajrze,buziaki
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-06-12, 14:08   #858
katie100
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Poka wiadomo嗆
Mo瞠 faktycznie za jaki czas zrobi sobie refleksy, a p騧niej ju pewnie p鎩dzie g豉dko. A co s康zicie o pomy郵e z p逝kank? Lipa?

Jak ja wam zazdroszcz, 瞠 wiecie o co si rozchodzi, gdy piszecie jakimi tajnymi szyframi Ale wy ju w temacie "blond" d逝go siedzicie
fioletow p逝kank odradzam - podbije Ci rudo嗆, spr鏏uj niebiesk p逝kank lub srebrn tylko daj delikatne st篹enie

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
kocham te Twoje wtr皻y
katie100 jest offline  
Stary 2011-06-12, 14:12   #859
novelove
Zakorzenienie

katie
dobry pomys z t herbatk!
Wy簑li豉m od niej kas na spodnie i buty (bezczelne) ale kupi jej co z tego co napisa豉. Ewentualnie jak捷 ksi捫k kucharsk, bo Joasia uwielbia gotowa ;D!
Ufffffff!!

i gdzie ten paszczak?

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Poka wiadomo嗆
fioletow p逝kank odradzam - podbije Ci rudo嗆, spr鏏uj niebiesk p逝kank lub srebrn tylko daj delikatne st篹enie

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

kocham te Twoje wtr皻y
CO to znaczy?

akurat szama豉m yogobelle o smaku kiwi (zgodnie z rad Yattu wcinam jogurty-mo瞠 to te dzi瘯i nim w這sy rosn hmm ) i stwierdzam,瞠 jest niedobra

malinka,wi郾ia, mango,brzoskwinia,pozioma i pieczone jab逝szko pycha!
Stary 2011-06-12, 14:14   #860
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

czesc
ja dzis od rana zalatany dzien bylismy na lotnisku i zarezerowalam juz bilecik na samolot do polski i z powrotem lece na prawie 3 ms narazie
ze chlodno to juz nie wspomne
no i wczoraj spedzilismy mily wieczor ze znajomymi lubie takie spotkania

a teraz czas nadrobic co tam u was od wczoraj do dzis
Stary 2011-06-12, 14:16   #861
czekoladowoo
Zakorzenienie

Bo瞠eee czemu ja nie moge zasnac noooo
Stary 2011-06-12, 14:27   #862
katie100
Wtajemniczenie

wstawi豉m do albumu par fotek, tylko nie o郵epnijcie bo te bez makija簑
katie100 jest offline  
Stary 2011-06-12, 14:28   #863
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

no i z tego co zapamietalam to

kitka super kolor zreszta jak zawsze

snow ale sliczna sukienka

asia super kolorek do opalonych dloni cudo

agatko twoje wloski sa w dobrej kondycji ja nie widze zadnych zmian

yatta super ze jestes zadowolona tym razem

czekoo ale sliczna z ciebie dziewczyna lasko..

katie fajnie cie widziec .

no i lece do klubu

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-06-12 o 14:30
caskada jest offline  
Stary 2011-06-12, 14:30   #864
katie100
Wtajemniczenie

Cytat:
i gdzie ten paszczak?

CO to znaczy?
paszczak w albumie i dla tych fot jest to akurat dobre okre郵enie

a TO znaczy, 瞠 fajne masz wtr帷enia ni z tego ni z owego
katie100 jest offline  
Stary 2011-06-12, 14:32   #865
novelove
Zakorzenienie

katie
pierwsze zdj璚ie prze郵iczne jak marilyn
Stary 2011-06-12, 14:35   #866
katie100
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
katie fajnie cie widziec .
a Ciebie te

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
katie
pierwsze zdj璚ie prze郵iczne jak marilyn
no w豉郾ie ostatnio kto mnie nie spotka z rodziny czy znajomych to do mnie tak m闚i a ja si ciesz jak g逝pia
m捫 ostatnio do mnie zacz掖 m闚i moja Marilyn i stwierdzi, wiesz... jak teraz masz takie w這sy... to nie musisz tak szybko wracac do ciemnych... (a takim by przeciwnikiem blondu )
katie100 jest offline  
Stary 2011-06-12, 14:35   #867
novelove
Zakorzenienie

katie ile masz lat ?
Stary 2011-06-12, 14:35   #868
xLADYx
Zakorzenienie

ale cieplutko chyba dzisiaj nic nie prze趾n bo mam taki niesmak

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-06-12 o 14:38
xLADYx jest offline  
Stary 2011-06-12, 14:36   #869
novelove
Zakorzenienie

ciesz si ciesz, bo naprawd 郵icznia軼ie ;D
sam seks ;D
Stary 2011-06-12, 14:37   #870
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez katie100 Poka wiadomo嗆
wstawi豉m do albumu par fotek, tylko nie o郵epnijcie bo te bez makija簑
pi瘯ne to 1 pasuje Ci bardzo taka fryzurka
xLADYx jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.