W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 98 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-06-26, 15:17   #2911
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
no wlasnie ty juz wiesz i musisz uwazac

dobra umylam wlosy i sie maluje dzis mam dzien dla siebie synka zabrala tesciowa do siebie tz w pracy a ja lece na ploty babskie kawe i jakies winko po poludniu

dobra wlosy umyte i zaraz wychodze i tak na szybciaka wrzucam male foto bo tu najlepiej oddaje ono kolor moich wlosow
do pozniej blondyny
郵iczne kr璚io趾i i kolor bardzo s這neczny

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-06-26, 17:48   #2912
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

hej moje drogie i drodzy mam dylemat ot騜 planuj rozja郾i w這sy, sa kr鏒kie co prawda bo 軼i皻e zosta造 zniszczone partie, aktualnie zapuszczam i dbam o nie, ale chce blond, ch這dny, 鈔edni blond ma poziomie 7. wi瘯szo嗆 w這s闚 jest naturalna ko鎍闚ki maja na sobie jedynie palette color gloss szalony orzech i s ciep貫, one mog wyj嗆 ciemniej, lub wcale sie nie rozja郾i, nawet ciekawy efekt, ale zale篡 mi na 豉dnym czystym naturalnym blondzie 7 na naturalnym kolorze kt鏎y jest ch這dny na poziomie 5. chcia豚ym uzy castinga z serii glossy blonds albo palette color shampoo odcie "rozja郾iacz" obydwa s trwa貫 bo rozjasniaj, ale s to szampony koloryzuj帷e bez amoniaku, chce u篡 czego mo磧iwe jak najdelikatniejszego ale zeby 2-3 tony rozja郾i這 mi w這sy na ch這dny odcie, co polecicie? wiem 瞠 na 5 moze wyj嗆 z這to, to kupie szampon fioletowy, ale obawiam si rudego, tego nie chce. moze casting 1021? albo 910? a z palette shampoo color odcie rozja郾iacz a na to z tej samej serii "go喚bi" on jets taki per這wy mocno.
fryz5 jest offline  
Stary 2011-06-26, 17:54   #2913
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:

dobra umylam wlosy i sie maluje dzis mam dzien dla siebie synka zabrala tesciowa do siebie tz w pracy a ja lece na ploty babskie kawe i jakies winko po poludniu

dobra wlosy umyte i zaraz wychodze i tak na szybciaka wrzucam male foto bo tu najlepiej oddaje ono kolor moich wlosow
do pozniej blondyny
no tak jak ju pisa豉m 鄴速e s這neczne
ale kr璚io趾i 豉dne
xLADYx jest offline  
Stary 2011-06-26, 18:53   #2914
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
hej moje drogie i drodzy mam dylemat ot騜 planuj rozja郾i w這sy, sa kr鏒kie co prawda bo 軼i皻e zosta造 zniszczone partie, aktualnie zapuszczam i dbam o nie, ale chce blond, ch這dny, 鈔edni blond ma poziomie 7. wi瘯szo嗆 w這s闚 jest naturalna ko鎍闚ki maja na sobie jedynie palette color gloss szalony orzech i s ciep貫, one mog wyj嗆 ciemniej, lub wcale sie nie rozja郾i, nawet ciekawy efekt, ale zale篡 mi na 豉dnym czystym naturalnym blondzie 7 na naturalnym kolorze kt鏎y jest ch這dny na poziomie 5. chcia豚ym uzy castinga z serii glossy blonds albo palette color shampoo odcie "rozja郾iacz" obydwa s trwa貫 bo rozjasniaj, ale s to szampony koloryzuj帷e bez amoniaku, chce u篡 czego mo磧iwe jak najdelikatniejszego ale zeby 2-3 tony rozja郾i這 mi w這sy na ch這dny odcie, co polecicie? wiem 瞠 na 5 moze wyj嗆 z這to, to kupie szampon fioletowy, ale obawiam si rudego, tego nie chce. moze casting 1021? albo 910? a z palette shampoo color odcie rozja郾iacz a na to z tej samej serii "go喚bi" on jets taki per這wy mocno.
te dwa odcienie castinga s ch這dne, widzia豉m kiedy fotki po obu 910 chyba nawet bardziej wi瘯szo嗆 w這s闚 jest naturalna czyli jaka? blond czy ciemniej? bo te ko鎍闚ki takimi farbami na pewno Ci si nie wyr闚naj z reszt, jak napisa貫

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-06-26, 19:10   #2915
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 25 245

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆

u mnie to co pokazuje to wydaje mi si, 瞠 lepiej by這 po C10 tzn tu jako ciep這 jest na ca這軼i albo m鎩 lapek szaleje

trudno powiedzie ale chyba jednak blond
Jest bardzo podobnie jak po c10, odrost niby lepiej ale nadal ciep這 A na d逝gosci jest cieplej bo tylko malaksowa豉m, a ostatnio po c10 normalnie k豉d豉m resztke farby rozrobion z wod
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
za✂✂✂iscie ci wyszlo!!!!
jak mnie strzeli to za poltora tygodnia nia robie!
jakie sliczne, jasniutkie, popielate!!!!
oby mi tez tak ladnie wyszlo...
daj wiecej fotek! najlepiej jak cale wygladaja z daleka i rzut z gory na odrost i reszte wloskow.

a wiecie co wam powiem
ja to mam pecha.
wczoraj bylam u mamy i wyczesywalysmy jej podworkowe psy i potem wracamy do mieszkania i ja patrze a cos mnie ugryzlo w nadgarstek- takie wklucie z kropelka krwi i swedzialo.
umylam mydlem rece i poszlam spac.
a dzis wstaje rano reka sztywna zanik czucia i prega mi czerwona poszla do pachy
przerazilam sie z tz ze to tezec i biegiem do lekarza na dyzur...
i trafilam chamska lekarke nic nie powiedziala tylko dala mi skierowanie na zabiegowy i zrobili mi bardzo bolesny zastrzyk w pupke- jakis climazin? aptekarka nie wiedziala nawet co to
i jeszcze doustny antyalergiczny....
nie wiem co mi sie stalo- czy to ostra alergia na jad czy co...rok temu mialam usztywniona kostke u stopy po ugryzieniu osy... ponad tydzien czasu...
w tym roku znow cos.
a teraz ta prega mi sie rozlala jakby i coraz szersza sie robi i bardzo swedzi i piecze- cala reka spuchnieta i goraca, co robic?
Fotek niestety nie zrobie bo mi sie aparat rozdupczy Chyba 瞠 zaraz co kom鏎k zrobie.
Ale ja ci powiem szczerze, 瞠 jak ty masz ciemniejsze w這ski ode mnie to moze by 鈔ednio bo u mnie odrost jest ciep造 jednak mimo wszystko

A z tym ugryzieniem to nie幢e... mam nadzieje ze juz lepiej i zejdzie ci to.
Biedna z t alergi jestes
Cytat:

do pozniej blondyny
Ty to masz te w這si皻a

Ok wklejam odrost jeszcze raz, wida tu chyba bardziej 瞠 nadal jest ciep這... jakbym mia豉 wybiera c10 czy 219 to zdecydowanie 219 ale idealnie nie jest.

1-2 przy oknie, 3 na dworzu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg paletka2193.jpg (78,2 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg palette2192.jpg (83,3 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg palette219.jpg (129,9 KB, 25 za豉dowa)

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-06-26 o 19:18
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-06-26, 19:21   #2916
xLADYx
Zakorzenienie

http://allegro.pl/show_item.php?item=1677272498#gallery co my郵icie?
xLADYx jest offline  
Stary 2011-06-26, 19:24   #2917
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
te dwa odcienie castinga s ch這dne, widzia豉m kiedy fotki po obu 910 chyba nawet bardziej wi瘯szo嗆 w這s闚 jest naturalna czyli jaka? blond czy ciemniej? bo te ko鎍闚ki takimi farbami na pewno Ci si nie wyr闚naj z reszt, jak napisa貫
tak wi瘯szo嗆 naturalna poziom 5 ch這dny, chce o 2 tony rozja郾i delikatnie, ko鎍闚ki mog byc ciemne b璠zie takie niby ombre ;D ale odwrotne. mo瞠 910 wezme
fryz5 jest offline  
Stary 2011-06-26, 19:30   #2918
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Jest bardzo podobnie jak po c10, odrost niby lepiej ale nadal ciep這 A na d逝gosci jest cieplej bo tylko malaksowa豉m, a ostatnio po c10 normalnie k豉d豉m resztke farby rozrobion z wod

Fotek niestety nie zrobie bo mi sie aparat rozdupczy Chyba 瞠 zaraz co kom鏎k zrobie.
Ale ja ci powiem szczerze, 瞠 jak ty masz ciemniejsze w這ski ode mnie to moze by 鈔ednio bo u mnie odrost jest ciep造 jednak mimo wszystko

Biedna z t alergi jestes

Ty to masz te w這si皻a

Ok wklejam odrost jeszcze raz, wida tu chyba bardziej 瞠 nadal jest ciep這... jakbym mia豉 wybiera c10 czy 219 to zdecydowanie 219 ale idealnie nie jest.

faktycznie jest jeszcze ciep豉wo ale ju chyba lepiej

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
11 rose retabli

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
tak wi瘯szo嗆 naturalna poziom 5 ch這dny, chce o 2 tony rozja郾i delikatnie, ko鎍闚ki mog byc ciemne b璠zie takie niby ombre ;D ale odwrotne. mo瞠 910 wezme
aha przepraszam 幢e doczyta豉m, przecie pisa貫 瞠 poziom 5 no to pr鏏uj tylko castingi pono tak super delikatne wcale nie s, ja nie wiem bo nie u篡wa豉m tyle co czyta豉m tu na forum

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-06-26, 19:31   #2919
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

11 rose retabli
Jest lepiej, jest Mam nadzieje ze sie z czasem te rudosci powyr闚nuj...
A tak pomyslalam czy nastepnym razem nie zrobic tak ze odrost na tej 12 % a na d逝gosci z 6 % albo 3 % polozyc Tylko nie wiem czy to cos da Narazie nie kombinuje, minimum 4 tygodnie bez farbowania zn闚
Stary 2011-06-26, 19:53   #2920
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:

11 rose retabli

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

aha przepraszam 幢e doczyta豉m, przecie pisa貫 瞠 poziom 5 no to pr鏏uj tylko castingi pono tak super delikatne wcale nie s, ja nie wiem bo nie u篡wa豉m tyle co czyta豉m tu na forum

te mnie urzek豉 tym bardziej 瞠 oczo✂✂✂n fuksje i orange ju mam jeszcze jutro skocz chyba po coral

a widzia豉 kt鏎a je w sklepie bo napisane 瞠 pono kosztuj 40z
xLADYx jest offline  
Stary 2011-06-26, 20:09   #2921
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:

Biedna z t alergi jestes

Ty to masz te w這si皻a

kurcze u ciebie mi sie podoba....
i wcale ten odrost nie jest cieply, tylko taki cieplejszy niz dlugosci ja bym powiedziala ze naturalny... na pewno nie jest to cieply zolty jak po c12 gdzie ja mam calkiem cieply odrost i dopiero kolejne farbowanie mi ten odrost wyrownuje.
no i ty mialasduzy odrost teraz miesieczny a ja robie co 2-3 tyg to tez inaczej by wychodzilo...
zreszta, i tak zawsze mialam cieply odrost i tak- nawet po skandynawskim.
tyle ze kolor na calosci mi sie bardziej ten podoba...
sprobuje raz, co mi szkodzi...

a reka oraz lepiej ale nadal swedzi, nadal spuchniete i czerwone ale to jeszcze pewnie kilka dni potrwa...
Stary 2011-06-26, 20:21   #2922
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
kurcze u ciebie mi sie podoba....
i wcale ten odrost nie jest cieply, tylko taki cieplejszy niz dlugosci ja bym powiedziala ze naturalny... na pewno nie jest to cieply zolty jak po c12 gdzie ja mam calkiem cieply odrost i dopiero kolejne farbowanie mi ten odrost wyrownuje.
no i ty mialasduzy odrost teraz miesieczny a ja robie co 2-3 tyg to tez inaczej by wychodzilo...
zreszta, i tak zawsze mialam cieply odrost i tak- nawet po skandynawskim.
tyle ze kolor na calosci mi sie bardziej ten podoba...
sprobuje raz, co mi szkodzi...

a reka oraz lepiej ale nadal swedzi, nadal spuchniete i czerwone ale to jeszcze pewnie kilka dni potrwa...
To jak tak to pr鏏uj Odrost jest tak jak m闚isz, cieplejszy ale naturalny I generalnie kolorek jest za✂✂✂isty Mega mi sie podoba, najlepsza farba do tej pory
Ja nie wiem dlaczego mi miejscami wychodzi ciep這 a miejscami nie Ale i tak jest dobrze, zostane przy niej bo raz - nie piecze jak c10, dwa - 豉dniejszy kolor, trzy - gasi stary odrost, mysle ze po kilku razach wog鏊e sie ladnie wyr闚na ten stary odrost. A teraz to i tak ladnie naturalnie wyglada Odrost fakt, mia豉m du篡, ale wole tak ni jakbym mia豉 w這sy traci A juz jest coraz lepiej z tym wypadaniem No i tez... ja tak srednio widzia豉m w lusterku gdzie mi dalej ten rudy idzie, gdzie mniej. Kto z dobrym okiem musia豚y mi to nak豉da T'a nastepnym razem poprosze, chociaz ja sie go boje bo on najchetniej by mi zrobi od razu ca貫 takie jasne I nie dochodzi ze popale sobie w這sy Ale.. nie zrozumie, to nie t逝macze
Ja na pewno polecam

To dobrze 瞠 z r瘯 lepiej Z alergiami to jest skaranie boskie... ja raz mia豉m na proszek do prania. Akurat mama otworzy豉 nowy proszek na ostatnie pranie - bielizne. I czaicie 瞠 tak mnie uczuli這 瞠 mi ca豉 picza spuch豉 A sw璠zia這 jak jasna cholera... nie wiedzia豉m jak mam chodzic Teraz sie smieje ale wtedy prawie p豉ka豉m
Stary 2011-06-26, 20:22   #2923
anelew
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cze嗆 dziewczyny, wstawiam zdj璚ia przed i po farbowaniu castingiem - jasny per這wy blond. Mo瞠 przyda si komu to w podj璚iu decyzji. Dwa pierwsze zdj璚ia to m鎩 naturalny kolor (Nigdy nie wiedzia豉m jaki to kolor bo w ka盥ym 鈍ietlne wygl康a inaczej - czasami jak ciemny blond a czasami ja郾iutko). Zdj璚ia po farbowaniu robi豉m dzisiaj - jaki miesi帷 po farbowaniu, mo瞠 troch mniej. Kolor ju si troch spra, w dodatku u篡wam fioletowego szamponu joanny, 瞠by odcie by ch這dniejszy. Teraz chc spr鏏ow帷 Inoa 9,01
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0231.jpg (46,6 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0344.jpg (76,6 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5993.jpg (48,9 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5963.jpg (51,4 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5936.jpg (36,4 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_5938.jpg (46,6 KB, 13 za豉dowa)
anelew jest offline  
Stary 2011-06-26, 20:25   #2924
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544

Hej

wr鏂i豉am
sie dzia這 hehe

farbowanko na dniach u mnie, zobaczcie odrost
i nie wiem czy ten majirel 10 1/2 1 czy moze c10
豉twiej by by這 z c10 bo po majirelke bym musia豉 jechac do hurtowni
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg o.jpg (61,0 KB, 62 za豉dowa)
infatuated jest offline  
Stary 2011-06-26, 20:35   #2925
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
To jak tak to pr鏏uj Odrost jest tak jak m闚isz, cieplejszy ale naturalny I generalnie kolorek jest za✂✂✂isty Mega mi sie podoba, najlepsza farba do tej pory
Ja nie wiem dlaczego mi miejscami wychodzi ciep這 a miejscami nie Ale i tak jest dobrze, zostane przy niej bo raz - nie piecze jak c10, dwa - 豉dniejszy kolor, trzy - gasi stary odrost, mysle ze po kilku razach wog鏊e sie ladnie wyr闚na ten stary odrost. A teraz to i tak ladnie naturalnie wyglada Odrost fakt, mia豉m du篡, ale wole tak ni jakbym mia豉 w這sy traci A juz jest coraz lepiej z tym wypadaniem No i tez... ja tak srednio widzia豉m w lusterku gdzie mi dalej ten rudy idzie, gdzie mniej. Kto z dobrym okiem musia豚y mi to nak豉da T'a nastepnym razem poprosze, chociaz ja sie go boje bo on najchetniej by mi zrobi od razu ca貫 takie jasne I nie dochodzi ze popale sobie w這sy Ale.. nie zrozumie, to nie t逝macze
Ja na pewno polecam

To dobrze 瞠 z r瘯 lepiej Z alergiami to jest skaranie boskie... ja raz mia豉m na proszek do prania. Akurat mama otworzy豉 nowy proszek na ostatnie pranie - bielizne. I czaicie 瞠 tak mnie uczuli這 瞠 mi ca豉 picza spuch豉 A sw璠zia這 jak jasna cholera... nie wiedzia豉m jak mam chodzic Teraz sie smieje ale wtedy prawie p豉ka豉m
to jak chcesz na razie zostac przy tej farbce to poloz na dlugosci rozcienczona na 6% na 20-30 minut.
bardzo mi sie u ciebie podoba nawet odrost- bo ja po c12 to swiezy odrost mam w kolorze kurczaka wielkanocnego wiec moze akurat byloby mniej zolto?
no i pamietam ze w wakacje dawalam plukanke srebrna na to 219 i pieknie perlowy srebrzysty sie kolorek robil idealnie sie ta plukanka z tym kolorem zgrywala...
a z twoja alergia to ja bym pewnie spanikowala i do gina z placzem leciala
jak sobie poradzilas?
samo przeszlo?
jak doszlas ze to od proszku...?
chociaz ja piore bielizne mydelkiem bo po proszkach mnie wlasnie swedzi jak zle wyplucze
Stary 2011-06-26, 20:45   #2926
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
to jak chcesz na razie zostac przy tej farbce to poloz na dlugosci rozcienczona na 6% na 20-30 minut.
bardzo mi sie u ciebie podoba nawet odrost- bo ja po c12 to swiezy odrost mam w kolorze kurczaka wielkanocnego wiec moze akurat byloby mniej zolto?
no i pamietam ze w wakacje dawalam plukanke srebrna na to 219 i pieknie perlowy srebrzysty sie kolorek robil idealnie sie ta plukanka z tym kolorem zgrywala...
a z twoja alergia to ja bym pewnie spanikowala i do gina z placzem leciala
jak sobie poradzilas?
samo przeszlo?
jak doszlas ze to od proszku...?
chociaz ja piore bielizne mydelkiem bo po proszkach mnie wlasnie swedzi jak zle wyplucze
Ooo ja akurat srebrna p逝kankemam
To nastepnym razem po這瞠 wtedy z 6 % na d逝go嗆 A zosta przy niej zostane bo lepiej raczej nie bedzie ? Wy窺zej wody przeciez nie dam Chyba 瞠 c12 spr鏏owa, ale z tego co m闚isz to mi tez nie bedzie pasowa ten kolor Najwyzej moge sprobowac jak moja mama bedzie ni robic na pasemki gdzies
U mnie po 219 na pewno ten odrost nie jest 鄴速y, bardziej w rudy wpada, ale powiedzialabym ze to taki naturalnie ciep造... pr鏏uj. Najwyzej wrocisz do c12

No ja posz豉m na 2 czy 3 dzie do lekarza bo juz nie mog豉m wytrzyma i my郵a豉m 瞠 to jakie zapalenie... i mi powiedzia lekarz 瞠 to alergiczne, nie bada mnie nawet bo by豉m tak podrazniona ze masakra. Jeszcze pare dni a bym sie chyba do krwi drapa豉. I wtedy wydedukowa豉m 瞠 mama zmieni豉 proszek ... i od tego czasu uzywa takich p造n闚 do prania
Stary 2011-06-26, 20:58   #2927
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Ooo ja akurat srebrna p逝kankemam
To nastepnym razem po這瞠 wtedy z 6 % na d逝go嗆 A zosta przy niej zostane bo lepiej raczej nie bedzie ? Wy窺zej wody przeciez nie dam Chyba 瞠 c12 spr鏏owa, ale z tego co m闚isz to mi tez nie bedzie pasowa ten kolor Najwyzej moge sprobowac jak moja mama bedzie ni robic na pasemki gdzies
U mnie po 219 na pewno ten odrost nie jest 鄴速y, bardziej w rudy wpada, ale powiedzialabym ze to taki naturalnie ciep造... pr鏏uj. Najwyzej wrocisz do c12

No ja posz豉m na 2 czy 3 dzie do lekarza bo juz nie mog豉m wytrzyma i my郵a豉m 瞠 to jakie zapalenie... i mi powiedzia lekarz 瞠 to alergiczne, nie bada mnie nawet bo by豉m tak podrazniona ze masakra. Jeszcze pare dni a bym sie chyba do krwi drapa豉. I wtedy wydedukowa豉m 瞠 mama zmieni豉 proszek ... i od tego czasu uzywa takich p造n闚 do prania
a przypomnij mi- jaki kolor miala ta farba po rozrobieniu i potem na wlosach jak ciemniala?
bo ja uzywalam jeszcze tej starej serii.
Stary 2011-06-26, 21:02   #2928
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
a przypomnij mi- jaki kolor miala ta farba po rozrobieniu i potem na wlosach jak ciemniala?
bo ja uzywalam jeszcze tej starej serii.
Po rozrobieniu by豉 bia豉, kremowa. Na w這sach zrobi豉 sie taka hmmm jasny szary br您.
Stary 2011-06-26, 21:05   #2929
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hello pi瘯ne!

caskada pi瘯ne w這si徠ka

Cytat:

Biedna z t alergi jestes

Ty to masz te w這si皻a

no super jest to teraz poczekam a Bunny zrobi i pomy郵 nad ni

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆
Hej

wr鏂i豉am
sie dzia這 hehe

ja tam odrostu wog鏊e nie widze 郵iczne masz w這ski i ta d逝go嗆

ja mam znowu kryzys odnosnie d逝go軼i i koloru jak to zwykle przed @
teraz jak mi te w這sy odros造 po tej brzytwie to mam miejscami takie mysie ogonki wychamrane i jak pi鏎ka wygladaj szlag mnie trafia ,ale boje sie podci望 瞠 zn闚 z d逝go軼i strac a juz tak fajnie odros造 .praw stron mam najgorsz i to jeszcze przy twarzy jedynie kitka mnie ratuje bo wtedy nic nie wida

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-06-26, 21:09   #2930
siulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 688
GG do siulka

Hej dziewczyny - mo積a si pod陰czy?

Od prawie roku wychodz z rudo軼i, a w豉軼iwie czerwieni - do blondu i nadal prze鈍ituje mi to rude dziadostwo . Teraz ju i tak jest nie幢e, ale mimo wszystko... Chc spr鏏owa si sama pofarbowa, bo mam wra瞠nie, 瞠 fryzjerka mnie naci庵a ... Poczyta豉m kilka w徠k闚 tutaj na wiza簑 i wydaje mi si, 瞠 wiem jeszcze mniej ni wcze郾iej i wszystko mi si miesza... m鎩 naturalny kolor - odrosty, to taki typowy polski mysi ciemny blond, moje w這sy aktualnie s pseudoblondowe, pasemkowate z rudym poblaskiem, ciemniejsze od spodu u g鏎y ja郾iejsze - generalnie mam do嗆 tej rudo軼i, bo przez to moje w這sy optycznie wpadaj w 鄴單 .
Wymy郵i豉m sobie farb Alfaparf 9.31 z wod 6% lub 9% i nie wiem czy to dobry pomys? Mo瞠 macie jakie rady? Postaram si jutro wrzuci jak捷 fotk aktualnego koloru w這s闚... pomocy nie chc tego rudego dziadostwa daj sobie jeszcze 2 podej軼ia do uzyskania wymarzonego odcienia blondu - co w kierunku kolor闚 w za陰cznikach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg champagne_blonde.jpg (46,2 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg hair3.jpg (238,4 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg anja-rubik-profile.jpg (35,0 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg anja-rubik6.jpg (68,8 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 02d756ac21a8a2ac174ee7aa2e62d0a3.jpg (47,0 KB, 9 za豉dowa)
siulka jest offline  
Stary 2011-06-26, 21:10   #2931
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Po rozrobieniu by豉 bia豉, kremowa. Na w這sach zrobi豉 sie taka hmmm jasny szary br您.
to chyba nic nie zmienili...
tylko mi sie pamietalo ze pozniej byla szarofioletowa
no nic zobacze niebawem, poki co czekam na okres.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
hello pi瘯ne!

caskada pi瘯ne w這si徠ka

no super jest to teraz poczekam a Bunny zrobi i pomy郵 nad ni

ja tam odrostu wog鏊e nie widze 郵iczne masz w這ski i ta d逝go嗆

ja mam znowu kryzys odnosnie d逝go軼i i koloru jak to zwykle przed @
teraz jak mi te w這sy odros造 po tej brzytwie to mam miejscami takie mysie ogonki wychamrane i jak pi鏎ka wygladaj szlag mnie trafia ,ale boje sie podci望 瞠 zn闚 z d逝go軼i strac a juz tak fajnie odros造 .praw stron mam najgorsz i to jeszcze przy twarzy jedynie kitka mnie ratuje bo wtedy nic nie wida
jak tylko zrobie dam znac. bo mam fotki ale nie miarodajne bo wiadomo ze jak robilam skandynawskim, a pozniej nalozylam 219 to wlosy zrobily sie biale.
a potem jak za miesiac zrobilam odrost to musialo byc fatalnie rudo juz nie moge sie doczekac, oby mi wyszlo!
a jeszcze swita mi diabelska mysl w glowie pomieszac c12 i 219 ciekawe co by mi wyszlo
Stary 2011-06-26, 21:12   #2932
WweronikaWw
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457
GG do WweronikaWw

Hej kochane Mam problem i musze sie poradzic.Mam czerwona skore glowy i mnie swedzi nie wiem po czym moglam dostac tego ... Najbardziej podejrzane sa olejki alma kokos.Bo chyba nie po ampulkach vichy dercos co ? jak sadzicie? sry ,ale strasznie tnie mi sie komputer.

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2011-06-26, 21:18   #2933
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 006

Cytat:
Napisane przez siulka Poka wiadomo嗆

Od prawie roku wychodz z rudo軼i, a w豉軼iwie czerwieni - do blondu i nadal prze鈍ituje mi to rude dziadostwo . Teraz ju i tak jest nie幢e, ale mimo wszystko... Chc spr鏏owa si sama pofarbowa, bo mam wra瞠nie, 瞠 fryzjerka mnie naci庵a ... Poczyta豉m kilka w徠k闚 tutaj na wiza簑 i wydaje mi si, 瞠 wiem jeszcze mniej ni wcze郾iej i wszystko mi si miesza... m鎩 naturalny kolor - odrosty, to taki typowy polski mysi ciemny blond, moje w這sy aktualnie s pseudoblondowe, pasemkowate z rudym poblaskiem, ciemniejsze od spodu u g鏎y ja郾iejsze - generalnie mam do嗆 tej rudo軼i, bo przez to moje w這sy optycznie wpadaj w 鄴單 .
Wymy郵i豉m sobie farb Alfaparf 9.31 z wod 6% lub 9% i nie wiem czy to dobry pomys? Mo瞠 macie jakie rady? Postaram si jutro wrzuci jak捷 fotk aktualnego koloru w這s闚... pomocy nie chc tego rudego dziadostwa daj sobie jeszcze 2 podej軼ia do uzyskania wymarzonego odcienia blondu - co w kierunku kolor闚 w za陰cznikach
A ten Alfa to nie jest popielato z這ty?
Jak ten kolor sie nazywa?
Wklej swoje zdj璚ie, wiele zale篡 od stanu wlosow.
Jak sa zniszczone moze lepiej zostawi te pasemka/refleksy rude?
To nie musi 幢e wygladac.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-06-26, 21:18   #2934
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

jak tylko zrobie dam znac. bo mam fotki ale nie miarodajne bo wiadomo ze jak robilam skandynawskim, a pozniej nalozylam 219 to wlosy zrobily sie biale.
a potem jak za miesiac zrobilam odrost to musialo byc fatalnie rudo juz nie moge sie doczekac, oby mi wyszlo!
a jeszcze swita mi diabelska mysl w glowie pomieszac c12 i 219 ciekawe co by mi wyszlo
Wiesz co, mozliwe ze to byl taki wlasnie szary braz wpadajacy w fiolet delikatnie, tylko ja tak nie zwraca豉m uwagi zbytnio
Stary 2011-06-26, 21:19   #2935
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆
Hej

wr鏂i豉am
sie dzia這 hehe

Bardzo fajne masz te w這ski, takie wielotonowe
Odro軼ik jeszcze da rad wytrzyma kilka dni
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-06-26, 21:19   #2936
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

Najlepiej wstaw zdjecie swoich w這s闚, ale 9.31 na pewno nie da rady rudosci gasi. 3- to z這to wi璚 ci rudy podbije. musisz robi typowo popielat farb je郵i chcesz zgasi rudy odcie
Stary 2011-06-26, 21:19   #2937
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

ja te o tym my郵a豉m nawet Ci pisa豉m 瞠by je pomiesza bo w sumie odcie jest chyba ten sam co C12 czyli 1 , i 2 dobrze my郵 ?

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-06-26, 21:21   #2938
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
ja te o tym my郵a豉m nawet Ci pisa豉m 瞠by je pomiesza bo w sumie odcie jest chyba ten sam co C12 czyli 1 , i 2 dobrze my郵 ?
Ale Dziewczyny po co miesza Wam c12 i skandynawski?
Mysle ze z tego moze wyj嗆 nieczysty kolor.
Nie znam si ale ja bym nie miesza豉.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-06-26, 21:25   #2939
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

rudo軼i zgasisz jedynie popielat farb i to te niekoniecznie za pierwszym razem niestety fajnie by這by jakby foto da豉

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-06-26, 21:26   #2940
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Ale Dziewczyny po co miesza Wam c12 i skandynawski?
Mysle ze z tego moze wyj嗆 nieczysty kolor.
Nie znam si ale ja bym nie miesza豉.
ale to nie o skandynawski chodzi tylko 219 popielaty blond

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.