Sucha sk鏎a d這ni. Wysuszone d這nie. W糞EK ZBIORCZY. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-03-24, 10:22   #61
Anett_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 051
Re: D這nie!!!

[i] A moja wskaz闚ka, mo瞠 Cie zaskoczy,ale warto spr鏏owa.
Polecam krem na odpa瞠nia dla nieowl徠 firmy Nivea ( z cynkiem)-nale篡 posmarowa do嗆 grub wartw d這nie na noc, po kilku dniach wida naprawd 鈍ieny efekt. (Mozna kupic mal, 20ml tubk- na probe)Koszt nie jest du篡, a ten krem jest moim zdniem niezb璠ny w 豉godzeniu otar, podra積ie i przesuszenia sk鏎y, nie tylko maluszk闚
Pozdrawiam
Anett_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-01, 18:23   #62
destiny666
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 325
GG do destiny666
Exclamation sucha sk鏎a d這ni

Kiedys pisalam tutaj, ze mialam maly problem z sucha skora na wewnetrznej stronie lewej strony. Intensywniej niz zwykle smarowalam lapki i wsio przeszlo.
teraz niestety powrocilo i zajelo mi obie wewnetrzne stronie dloni.Skora robi sie tak sucha ze zaczy po malu schodzic Moja mama twierdzi, ze jestem na cos uczulona, ale nigdzie indziej mi sie cos takiego nie robi...Co to jest i jak mam to wyleczyc raz a porzadnie bez wizyty u dermatologa?Bo wiadomo jak to jest z tymi przychodniami ile sie czeka, a narazie nie mam kasy na prywatna wizyte.Za 3 tygodnie jade na slub
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-01, 19:20   #63
madie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 223
Dot.: PoMoCy

Przyczyn mo瞠 by wiele, np. twarda woda lub wysuszaj帷e myd這 (bardzo przesuszaj mi d這nie myd豉 w p造nie). My郵 jednak 瞠 to problem z kt鏎ym powinna uda si do dermatologa. By moze to jednak jaka choroba sk鏎na...
Tymczasem mo瞠 spr鏏uj maseczki na d這nie z siemienia lnianego?? Zaleca si na d這nie i twarz. Sama j stosuj. Gotujesz siemie lniane na papk i ok豉dasz ni d這nie na 20 minut. Mo瞠 przyniesie ulge
Pozdrawiam

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2005-06-01 o 19:24
madie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-01, 20:00   #64
styska
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 647

Na forum dermatolog zalozylam podobny topik o suchych dloniach tyle,ze ja mam cale wewnetrzne dlonie suche. tam mi dziewczyny napisaly pare porad. Jedna znuich sprobowalam tj posmrowanie dloni na noc masica z wit A, troche pomoglo bede probowac tak kilka dni pod rzad i moze samo sie wyleczy a jak nie to po niedz ide do dermatologa.
styska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-01, 20:17   #65
bluegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 909
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

mo瞠 staraj si smarowa gruba warstw kremu, zak豉daj r瘯awiczki bawe軟iane i tak spij w nocy, kilka razy powinno przynie嗆 znaczn popraw
im g瘰ciejszy, t逝stszy i bardziej tre軼iwy krem tym lepiej

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-01, 21:01   #66
Beata
Przyjaci馧ka Wiza簑

Wiadomo軼i: 2 115

Twoja mama mo瞠 mie racj -to mog by problemy uczuleniowe - niekoniecznie musz wystapic objawy w innych miejscach. Je郵i rady ,kt鏎e poda造 dziewczyny nie poskutkuj to wizyta u dermatologa jest konieczna. Pami皻aj te o tym aby my d這nie tylko delikatnym myd貫m (najlepiej kostka dermatologiczna kupiona w aptece) ,po myciu zawsze dok豉dnie wycieraj d這nie i pami皻aj o na這瞠niu kremu , codziennie r鏏 sobie masa d這ni z du膨 ilo軼i kremu do r彗 , pomocny mo瞠 by Allpresan nr 3 (pianka z 10% mocznikiem),albo ma嗆 Haseral - ale przed zastosowaniem ma軼i skonsultowa豉bym sie z dermatologiem.
Beata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-04, 10:11   #67
destiny666
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 325
GG do destiny666

Tak jak pisaly dziewczyny, na noc posmarowalam lapki kremem bardziej tresciwszym i w wiekszej ilosci i dzisiaj po kapieli kiedy glowie ten problem sie pojawial zauwazylam poprawe.Uzywam teraz kremu do rak z glicerynka i silikonem firmy Avon.Mam jesio takie male pytanko.Czy to co sie dzieje moze byc spowodowane uzywaniem kremu do rak?Bo niedawno go zmienilam bo zauwazylam u siostry taki ladnie pachnacy z Oriflamu z serii Silk i to pozniej zaczely mi sie robic te dziwne rzeczy z dlonmi.
Podaje skladniki tego kremu to moze Wam to cos podpowie:
Aqua, glicerina, alcohol cetearilico, aceite mineral, peg-40 aceite de ricino, cetearilsulfato de sodio, cetearet-12, metilparabeno, propilparaben, dimeticona, fragrancia, propilglicol, cloruro de sodio, aminoacidos de seda, linalol, geraniol, citronelol, butilfenilmentilpropional , cumarina, extracto de fruta de espino amarillo, imidazolidinil-urea, acido benzoico, d&c rojo ci17200.
Chcialabym jeszcze dodac ze wczesniej uzywalam kremu garniera do rak suchych z olejkiem z palmy kokosowej i kremu SSS firmy Avon i nic podobnego sie z moimi lapkami nie dzialo
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-05, 10:18   #68
lalesia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 080
GG do lalesia

Juz to komus kiedys polecalam, nie wiem nawet czy nie Tobie, ale przypomne w razie czego mnie na takie problemy pomaga najlepiej olejek kokosowy jest on sprzedawany w sloiczku, biala, twarda masa, ktora w kontakcie z ciepelkiem robi sie plynna i daje sie wsmarowywac. Mozna go kupic w sklepie ze zdrowa zywnoscia bo to kosmetyk nie jest, ale produkt spozywczy wiekszosc kremow ma w swoim skladzie wlasnie ten olejek, wiec do spraw kosmetycznych tez jak najbardziej sie nadaje
lalesia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-05, 10:23   #69
margitta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 716

wiem, 瞠 jest taka choroba. Mia豉 j moja kole瘸nka. W豉郾ie schodzi豉 jej sk鏎a z wewn皻rznych cz窷cie d這ni, a zosta造 takie placki na 鈔odkach. Lepiej id do lekarza. Tu mog kremy nie pom鏂.
margitta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-02, 12:09   #70
fascynacja25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 467
Moje d這nie wo豉j o ratunek !!!!

Od d逝窺zego ju czasu walcz z przesuszonymi d這闓i u篡wam krem闚 i nic nie pomaga Fakt cz瘰to zmywam naczynia, ale nigdy wcze郾iej nie mia豉m a tak suchej sk鏎y. Uzywam kremu Garniera czerwonego do suchych r彗, Ziaji z kozim mlekiem i Daxa do r彗... I 瘸dnych rezultat闚, b豉gam porad嬈ie co, mo瞠 jaki t逝sty krem, mo瞠 jakie maski na noc, albo inne wasze sprawdzone sposoby... Bo ja ju nic sama nie wymysl

fascynacja25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-02, 12:19   #71
misia_bella
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 241
Dot.: Moje d這nie wo豉j o ratunek !!!!

Ja polecam Alantan Plus Ma嗆. Rewelacja!!! Posmaruj sobie raczki na noc i jak nie chcesz pobrudzi po軼ieli ( jest bardzo t逝sta) to nal騜 rekawiczki. Ja do takich nocnych "maseczek na dlonie" kupilam sobie takie zwykla za 5zl. Acha! Tylko uwa瘸j zeby pani Ci w aptece ie wcisne豉 kremu. Bo alantan jest w formie masci i kremu. Ja polecam MA汎!!
misia_bella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-02, 12:47   #72
nan
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507

Alantan mo瞠 pom鏂 jak najbardziej, kiedy istnia這 te co takiego jak Ma嗆 Witaminowa Goj帷a, ale niestety ju jej nie produkuj. 安ietny jest te krem do r彗 Kamill w zielonej tubce lub pude趾u - naprawd jestem zachwycona, a r璚e mam bardzo suche z natury i w dodatku nie cierpi one detergent闚. Moja kole瘸nka, kt鏎a swego czasu odmrozi豉 sobie r璚e i od tamtej pory ma straszne problemy ze sk鏎 te bardzo ten krem chwali. Jeszcze inny krem do r彗, kt雡 uwielbiam to Avene z Cold Cream. Recenzje i jednego i drugiego znajdziesz w naszym KWC. Avene jest naturalnie najdro窺zy, ale warto wyda te pieni康ze.
nan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-02, 12:55   #73
fascynacja25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 467

Cytat:
Napisane przez misia_bella
Ja polecam Alantan Plus Ma嗆. Rewelacja!!! Posmaruj sobie raczki na noc i jak nie chcesz pobrudzi po軼ieli ( jest bardzo t逝sta) to nal騜 rekawiczki. Ja do takich nocnych "maseczek na dlonie" kupilam sobie takie zwykla za 5zl. Acha! Tylko uwa瘸j zeby pani Ci w aptece ie wcisne豉 kremu. Bo alantan jest w formie masci i kremu. Ja polecam MA汎!!
A mi si Alantan zawsze kojarzy z kremikiem i zasypka dla mojego synka fakt dzia豉 cuda, chyba wypr鏏uj t ma嗆 , ca貫 szcz瘰cie 瞠 wiem jak wygl康a tubka kremu alantana to nie wcisn mi go
Dzieki 郵iczne

fascynacja25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-03, 17:27   #74
krysia7
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Polecam stosowanie na d這nie maseczek do twarzy (nawil瘸j帷ych, od篡wczych). Mo瞠sz po這篡 tak maseczk i dodatkowo owin望 d這nie foli spo篡wcz. Mo瞠sz te uda si do kosmetyczki na zabieg parafinowy albo na masa d這ni wykonany na jakiej t逝stej, od篡wczej maseczce.
Pozdrawiam!
krysia7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-03, 19:42   #75
Momo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 520

Ma嗆 z Wit.A - do kupienia w aptece.Na moje suche d這nie dzia豉豉 rewelacyjnie.Na noc smarowa豉m r璚e bardzo obficie.Pomog這.

Kobieta zmienn jest...moje hobby
http://turkusowykwiat.blogspot.com/

Awatar - made by Momo
Momo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-03, 22:07   #76
justa79
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 062
GG do justa79

polecam krem Avonu z serii Moisture Theraphy - jest b. t逝sty, ma niemal瞠 konsystencj ma軼i, 鈍ietnie regeneruje i nawil瘸. niez豉 te by豉 kuracja do r彗 z serii Skin So Soft, ale ju wycofana, mo瞠 jeszcze poka瞠 si na wyprzeda篡. no i r鏏 sobie na noc kompresy z kremu do r彗, du瘸 warstwa kremu i na to r瘯awiczki.

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-03, 22:17   #77
malaika7
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 549

Je郵i chodzi o zwyk造 "sklepowy" krem to Neutrogena jest niezast徙iona. I troch ta雟zy Garnier do r彗 zniszczonych ( w czerwonej tubce) te ca趾iem niez造.
malaika7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-03, 22:18   #78
malaika7
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 549

oj, przepraszam!! niedoczyta豉m! piszesz, 瞠 tego Garniera uzywasz... a Neutrogeny pr鏏owa豉?
malaika7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-10-03, 22:36   #79
aniolek-tasmanski
genera brygady milicji obywatelskiej ds. forum, przegl康arek oraz gotowania trolli na parze

Wiadomo軼i: 9 764

Polecam Krem do rak Neutrogena ( na dzien idealny) bardzo wydajny, tlusty, ale szybko sie wchlania, nie pozostawiajac tlustych sladow na rekach, naprawde dziala przetestowalam juz kilkanascie i wydaje mi sie najlepszy z kremow do rak szczegolnie na zime.

Najlepiej sie wchlania po umyciu rak w cieplej wodzie (tak aby rece po wysuszeniu byly cieple)

Do kupienia w aptekach, tubka 50ml kosztuje ok 20 zl

pozdrawiam,
mikroREKLAMA
Warszawa - Mieszkanie
Do sprzeda篡, Mieszkanie w Warszawie, rozk豉dowe trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, po這穎ne na trzecim pi皻rze w kameralnym apartamentowcu o podwy窺zonym standardzie.

Ta reklama pokazywana jest pod 9 764 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-02, 22:24   #80
justifiori
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 251
豉py d這nie r璚e r帷zki r帷zunie

mam such zniszczona skore na d這niach.Mam tam zmarszczki i wygladaja jak dlonie osoby w srednim wieku,a nie mam nawet 25 lat...co proponujecie?
justifiori jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-02, 23:27   #81
Sylwiasta
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 555
Dot.: 豉py d這nie r璚e r帷zki r帷zunie

Opcji pomocnych jest kilka:
kuracje-
Parafine na dlonie u kosmetyczki,
w domu: podgrzana oliwe z oliwek z kilkoma kroplami soku z cytryny wmasowana w dlonie i paznokcie,
maslo karite L'Occitane (albo i innej firmy) guba warstwa na noc +bawelniane rekawiczki (mozna kupic w sklepach z odzieza ochronna) a jak nie, to od razu polozyc sie spac
olej np z winogron (latwo sie wchlania) z kilkoma kroplami wit E (przekluj 2-3 kapsulki Tokovitu E Hasco-Leku 400 mg i dodaj do poecji oleju), mozesz dodac olejek eteryczny np sandalowy, rumiankowy, geraniowy - jaki lubisz

na stale:
praca w rekawiczkach ochronnych (dobre, tanie i wytrzymale, w fajnych kolorach ma np. Ikea)
krem do rak kilka razy dziennie np. ja lubie ostatnio pasjami Kamill, na noc klade mu na same skorki w okol palcow apteczna masc z wit A (2 pln), dobry ale drogi jest Sally Hansen (pomaranczowy)
W dzien krem z filtrem wcierany w grzbiety dloni
w zimie- obowiazkowo rekawiczki

Sama staram sie tak robic i moje dlonie wreszcie sa ladne i zadbane czego i Tobie zycze
Sylwiasta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-03, 10:06   #82
justifiori
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 251

dzieki bardzo.na pewno skorzystam.lece do apteki po masc a wie ktos jak sie robi jakies maseczki z olejku rycynowego na dlonie?
justifiori jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-03, 18:15   #83
Sylwiasta
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 555

na rzesy trzeba go lekko podgrzac (tylko sie nie poparz!) to na rece pewnie tez i wmasowac. Nie wiem tylko, czy dodawalabym zoltko
Sylwiasta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-03, 18:30   #84
sushii
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

ja ci polecam krem w koncentracie neutrogena,do rak suchych i popekanych-mi bardzo pomogl i zawsze go stosuje w zimie.opakowanie jest male,ale wystarcza na ok.200uzyc.
sushii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-28, 11:44   #85
Giemzor
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
GG do Giemzor
Question sucha sk鏎a na r瘯ach?

Jusz od kilku lat mam na r瘯ach takie jakby krostki... nie wiem co to jest:/ To na pewno nie jest 瘸dne uczulenie, bo nawet nie sw璠zi. Moja ciotka uwa瘸 瞠 to od suchej sk鏎y i kaza豉 mi u篡wa jakie g喚boko nawil瘸j帷e balsamy. U篡wa豉m je dwa razy dziennie po wymyciu, noi nic:/ Nie wiem po prostu co mam robi;(
Giemzor jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-28, 11:53   #86
Darin
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 984
Cool Dot.: sucha sk鏎a na r瘯ach?

Najlepiej idz do dermatologa - on zobaczy twoje r璚e i stwierdzi co to jest. Dopiero wtedy moze powiedziec co masz stosowac zeby krostki zesz造
Darin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-28, 16:12   #87
justa79
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 062
GG do justa79
Dot.: sucha sk鏎a na r瘯ach?

mo瞠 rogowacenie mieszk闚 w這sowych? spr鏏uj smarowa je ma軼i z wit. A lub czym z mocznikiem (Hasceral, Xerial itp.).

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-28, 16:39   #88
maja_s
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 801
GG do maja_s Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

tez mi to wyglada na zapalenie mieszkow wlosowatych.
maja_s jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-28, 18:44   #89
marsi11
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 905

jesli chodzi o moje dlonie to w zimie zawsze mialam sucha i pekajaca skore poza tym mam manie mycia rak.Zauwazyla moje dlonie dentystka i polecila krem ktory sam uzywa gdyz tez ma na codzien stycznosc z silnymi srodkami dezynfekujacymi ta masc to clobaza-kosztuje w aptece kolo 10 zl
marsi11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-29, 15:10   #90
Giemzor
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
GG do Giemzor

Dok豉dnie to mi nie chodzi o d這nie bo one s w porz康ku. Wiem 瞠 ka盥y s這wo r璚e sobie kojarzy z d這闓i (ja tesz zawsze) hehehe. No ale chodzi mi o sk鏎e kt鏎a zaczyna si od ramion i ko鎍zy si poni瞠j 這kci (bo w tych miejscach w豉郾ie mam te krosty)
Giemzor jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
d這nie, popekane, zniszczone

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-12-02 17:01:27

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.