Sucha sk鏎a d這ni. Wysuszone d這nie. W糞EK ZBIORCZY. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-04-18, 18:22   #151
Gosiurek
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 793
Dot.: Bardzo suche i zniszczone r璚e

Cytat:
Zak豉dam, 瞠 masz dobry krem do r彗 (ja bym poleci豉 Emolienta, ale obawiam si, 瞠 go nie dostaniesz, a jest rewelacyjny).

W aptekach s do nabycia specjalne 瞠le do mycia r彗, kt鏎e nie zawieraj myd豉, nie wysuszaj sk鏎y i nawil瘸j j lekko -zapytaj w aptece, niech Ci co dobrego polec (polecam Oleogel marki Eucerin, ale nie wiem, czy dostaniesz).
To taki problem 瞠by kupic te produkty?ile mniej wi璚ej kosztuj??

Cytat:
Polecam seri k徙ieli parafinowych.
Masz na my郵i zabiegi u kosmetyczki,czy kupienie takiej parafiny w aptece?Bo s造sza豉m 瞠 s og鏊nie dost瘼ne,ale nie mam poj璚ia jak ich u篡c
A tak w og鏊e to dzi瘯i za zainteresowanie si tematem
Gosiurek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-18, 21:25   #152
higienistka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 238

My郵 o serii u kosmetyczki (parafina sta豉, kt鏎 trzeba podgrzewa). W aptece mo積a kupi parafin ciek陰. Nie za bardzo mnie to przekonuje.
higienistka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-19, 08:08   #153
Bridget J
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Ja oczywi軼ie zakochana w kosmetykach Oriflame polece antybakteryjny 瞠l do r彗. Sama mia豉m r璚e tak suche, 瞠 a krew mi lecia豉 i u篡豉m w豉郾ie tego 瞠lu i kremu nawil瘸j帷y i wszystko wr鏂i這 do normy
Bridget J jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-19, 09:55   #154
to ja magda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 327

Przy tak mocno przesuszonych d這niach faktycznie najlepszym rozwi您aniem by造by zabiegi parafinowe u kosmetyczki - maseczka plus k徙iel w ciep貫j parafinie potrafi zdzia豉 cuda.
M鎩 domowy spos鏏 na takie s.o.s dla d這ni to t逝sty krem, na to r瘯awiczki foliowe, takie jak do陰czane do farb do w這s闚 (mog by woreczki, ale r瘯awiczki wygodniejsze). taki ok豉d podgrzewam przez kilka minutek ciep造m strumieniem powietrza z suszarki do w這s闚.
to ja magda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-19, 12:39   #155
zuza678
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 113

My郵, 瞠 dermatolog powinna Ci cos przepisa i poradzi. Kosmetyczka to te dobry pomysl.
Ja jak bym uzywala jakis krem闚, to tych aptecznych firm - skora sucha traci lipidy i jest wrazliwa na wszelkie konserwanty, barwniki, itd - mozesz nabawic sie jakis podraznien, alergii.
Ja polecalabym jeszcze nasmarowac rece na noc grubo kremem, ubrac bawelniane rekawiczki - i tak przespac noc. Pomaga. Ale Tobie przyda sie bardziej fachowa pomoc.....
zuza678 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-19, 13:02   #156
una creatura bella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 144

Mialam bardzo podobny problem.
Zadne kremy, masci z nagietkiem i witamina A, ani inne mazidla nie pomagaly, do czasu az natrafilam na balsam do rak firmy Apotheker Scheller. Doslownie w ciagu kilku dni doprowadzil moja skore rak do normalnosci, a dlugo sie z nia meczylam, oj dlugo.
Na KWC tez ma bardzo dobre opinie: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9763

Jest jeszcze jeden produkt, ktorego osobiscie nie probowalam, a o ktorym slyszalam wiele dobrego:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6549

Z domowych sposobow polecam moczenie dloni w podgrzanej oliwie, kleiku z siemienia lnianego albo naparze z rumianku/nagietka i tlustego mleka.

A propos zabiegow parafinowych: widzialam taki zestaw do uzytku domowego. Producentem jest Bielenda bodajze...

Przepraszam za brak polskich znakow. Problemy z klawiatura...
Stary 2008-04-19, 13:23   #157
Albe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 390

moj tz tez tak ma, raz na jakis czas potem rece wracaja do normy i pojakims czasie znowu klopoty ;( uzywa wszystkich moich kremow do rak- mowi ze chyba najlepszy to i tak jest a neutrogeny.
rob sobie kapiele w oliwie z oliwek i cieplej wody (jak doddasz do tego troche cukru to bedzie fajny peeling) mocz rece, poetm smaruj kremem- powinno szybko pomoc.
a masz czerwone rece??czy tylko suche??
Albe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-19, 15:21   #158
smadak
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 191

a ja na suche r璚e polecam krem NIVEA,
Stary 2008-08-22, 18:58   #159
kaori
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 404
Dot.: Sucha sk鏎a d這ni. Wysuszone d這nie

kiedys uzywalam ziaja kozie mleko i byl dobry pozdrawiam

www.odezwijsie.pl - je瞠li popierasz pomys i chcesz pom鏂 odnale潭 si wszystkim nieszcz窷liwie zakochanym duszyczkom, do陰cz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-20, 21:59   #160
Relyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

Od鈍ie瘸m temat, ze wzgl璠u na zbli瘸j帷 si du篡mi krokami zim i sezon grzewczy. Ja ju odczuwam i widz pogorszenie si wygl康u moich d這ni, chocia codziennie kilka razy smaruj kremami, nosz r瘯awiczki przy porz康kach w domu i czasami zrobi sobie kuracj parafinow..

D這nie wygl康aj coraz starzej a mam dwa specyfiki specjalnie pod starzenie si d這ni, nie daj efekt闚.. Spr鏏uj jeszcze te k徙iele w oliwie

A mo瞠 jakie kapsu趾i nawil瘸j帷e doustnie? Albo olejki z BU?
Relyah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-22, 11:56   #161
iwosia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39

Domowymi sposobami na suche dlonie kt鏎e moge poleci jest:
1. "k徙iel" d這ni ( ca造ch) w ciep貫j oliwie z oliwek z dodatkiem niewielkiej ilo軼i soku z cytryny ( moczymy d這nie ok. 20 min.)
2. na這zenie na twarz krochmalu( tylko musi miec konsystencje troche rzadsz niz u篡wany przez nasze mamy do prania)
3. napewno nie rezygnuj z krem闚 do r彗( pamietaj aby po ka盥ym kontakcie z wod nak豉da krem do r彗- gdy woda bardzo wysusza donie)
4. Spr鏏uj moze stosowa suplementacj diete- mo瞠 capivit hydro control
5. wykonaj w domu raz na tydzie peeling d這ni- z逝szczy zrogowacia陰 warstw nask鏎ka
a w salonie proponuje zabieg parafinowy na d這nie
iwosia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-22, 12:11   #162
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 775

Gruba warstwa kremu + foliowe r瘯awiczki + na to bawe軟iane r瘯awiczki.
sylwia.gda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-22, 12:13   #163
Relyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

Super, wszystkie sposoby w jednym miejscu mamy

Tylko prosz o wyt逝maczenie o co chodzi z tym krochmalem..

A co do grubej wartwy kremu, foliowych rekawiczek + bawe軟ianych... pr鏏owa豉m w latexowych :P sk鏎a w og鏊e nie oddycha.. nawet w podziurawionych kiepsko..
teraz zak豉dam same bawe軟iane i jest OK. a zamiast kremu - kuracj parafinow (avon - bardzo fajna).

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2008-11-22 o 12:19
Relyah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-21, 20:52   #164
dziewczynka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 601

ostatnio tez mam taki problem
d這nie przesuszone mam a za nadgarstki sk鏎a czerwona 逝szcz帷a si...
a do cz瘰tego smarowania kremem nie moge sie zmobilizowa
dziewczynka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-22, 02:08   #165
cooper
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73
Dot.: Re: Brzydkie d這nie

ja na przesuszone d這nie sobie robi nocny zabieg" r璚e smaruj od篤yk nawil瘸j帷 do sk鏎y. W tek chwili mam nanobase i jest super, bo nie musz robi tego codziennie bo ona dzia豉 etapam. No wi璚...smaruj r璚e kremem,owijam je foli ( nie trzeba koniecznie tego robi) i nak豉dam r瘯awiczki. rano d這nie sa jak nowe
cooper jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-13, 18:57   #166
tasmytrzaski
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Zniszczone d這nie

Witam serdecznie,
Jestem mezczyzna, mam 21 lat. Moj problem dotyczy d這ni, ot霩 pracowa貫m jakis czas fizycznie bez rekawiczek i moje d這nie ulegly zniszczeniu, ponizej przestawiam wam zdjecie, niestety jest ono ma這 dok豉dnie poniewaz bylo robione telefonem.

http://www5.speedyshare.com/data/142...4%99cie021.jpg

To moze opisze dok豉dnie co mam na my郵i, ot霩 moje d這nie s pop瘯ane na ca貫j powierzchni, najbardziej pomiedzy palcem wzkazujacym a kciukiem(widoczne na zdjeciu) wyglada to mniej wiecej tak samo jak zmarszczki. Jest to ma這 estetyczne, tak瞠 moje d這nie wydaja sie duzo starsze w porownaniu do calej reszty mojego cia豉, nie mam sposobu jak je odm這dzic oraz jak pozbyc sie tych popeka, smaruje kremem d這nie daje to jakis efekt, ale popekania przez to mi nie znikna, jestem w ogole ciekawy czy da sie je usunac czy juz tak mi zostanie do konca zycia. Znacie na to jakis sposob, lub sposob na odmlodzenie moich d這ni?
Przepraszam jesli temat sie powtorzy.

Pozdrawiam
tasmytrzaski jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-13, 20:45   #167
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate
Dot.: Zniszczone d這nie

mojemu tacie pomaga duza iloscc kremu na noc i przynajmniej raz chociaz rano: Avene Cold Cream, pracuje na budowie i zna ten bol, jest bardzo zadowolony
co do domowych sposobow ja stosuje oliwe z oliwek podgrzana z sokiem z cytryny, super pielegnuje paznokcie i nawilza dlonie. Jednak odradzam jezeli wystepuja rany, cytryna bedzie szczypalawazne jest tez jakiego mydla uzywasz do mycia rak/w czym sie kapiesz. Ja wlasnie po kapieli stosuje emulsje Emolium, ktora dobrze pielegnuje skore odwodniona/atopowa/przesuszona. nic nie zdziala cudu, jezeli nie bedzie sie systematycznym!
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-13, 22:24   #168
Advay
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 148

a mo瞠 peeling do r彗?

z逝szczy przesuszon, pop瘯an sk鏎... a potem krem do r彗.

ja u篡wam myd豉 szarego i garsci soli kuchennej, ale przy bardzo mocno pop瘯anej sk鏎ze s鏊 to chyba nie jest dobry pomys...
Advay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-14, 01:48   #169
patka316
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155

Co do popekanej powierzchni polecam NIVEA SOFT, swietnie leczy suche i popekane dlonie i nie tylko. Lecz dlonie musza byc smarowane systematycznie najlepiej przed spaniem umyc rece dobrze wytrzec i posmarowac wtedy krem tak szybko sie nie sciera jak w dzien.
http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Pie...t-7938-big.jpg
patka316 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-15, 13:33   #170
kaasiunia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

ja uzywam do r彗 kremu ANIDA glicerynowo-aleosowego z witamin a+e . ma super konsystencje i rece po nim s poprostu meeeega gladziutkie, swietnie nawilza, w dodatku ma cudowny zapach. wydatek to jedynie 2-3 zl. ale jest na prawde cudowny kolor zielono-bia造
kaasiunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-15, 15:09   #171
lenka88
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
GG do lenka88

Polecam peeling, mask do d這ni Ziaja kokosowa i krem do r彗 kilka razy dziennie. Z krem闚 dobry jest Garnier intensywna pielegnacja suchej sk鏎y (r騜owy) na noc Garnier intensywna piel璕nacja bardzo suchej sk鏎y (czerwony).
lenka88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-17, 20:29   #172
Dualstar
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 280

peelingi, maseczki, krem do r彗 -> dobrych firm i z dobrym sk豉dem przeznaczonym do potrzeby twoich r彗 a tak瞠 zabieg -> k徙iel parafinowa r彗 co 2 tyg. tylko to w salonie kosmetycznym.
Dualstar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-01, 10:07   #173
naily
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Poka wiadomo嗆
ostatnio tez mam taki problem
d這nie przesuszone mam a za nadgarstki sk鏎a czerwona 逝szcz帷a si...
a do cz瘰tego smarowania kremem nie moge sie zmobilizowa
Raz na kilka dni polecam posmarowac kremem lipobase, dostepny w aptekach za ok. 15zl. Mi bardzo pomaga, no i nie trzeba smarowac kilka razy dziennie. Jest oarty na parafinie wiec efekt gwarantowany
naily jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-01, 11:25   #174
naily
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301

Odgrzewam temat sprzed roku, ale co zima, to temat aktualny... ja do skory dloni stosuje krem lipobase (mam skore atopowa, wiec stad go znam). 安ietnie sie sprawdza na zimowe morzy, naprawde nawilza, nawet jesli nie smaruje sie codzinnnie, no i przede wszystkim dlonie nie pekaja na mrozie, jak po innych kremach do rak, gdyz nie zawiera wody. To taka moja mala rada, wyprobowane

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez to ja magda Poka wiadomo嗆
Przy tak mocno przesuszonych d這niach faktycznie najlepszym rozwi您aniem by造by zabiegi parafinowe u kosmetyczki - maseczka plus k徙iel w ciep貫j parafinie potrafi zdzia豉 cuda.
M鎩 domowy spos鏏 na takie s.o.s dla d這ni to t逝sty krem, na to r瘯awiczki foliowe, takie jak do陰czane do farb do w這s闚 (mog by woreczki, ale r瘯awiczki wygodniejsze). taki ok豉d podgrzewam przez kilka minutek ciep造m strumieniem powietrza z suszarki do w這s闚.
Nigdy nie powinno sie zakldac do tego foilowych rekawiczek! Skora musi oddychac przy takim zabiegu,dlatego najlepsze bylyby zwykle materialowe..Zabiegi i kosmetyki z parafina to najlepsze wyjscie.
naily jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-21, 16:01   #175
plimpam
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Re: Brzydkie d這nie

Nie smarujcie r璚e kremem nawil瘸j帷ym, bo i to jeszcze gorzej szkodzi, poniewa to jest tak jakby軼ie w這篡造 rece do wody i wysz造 na mr霩....Najlepiej b璠zie jak b璠ziecie, u篡wa kremu t逝stego
plimpam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-24, 12:37   #176
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

ale dlaczego?
kiedy te mia豉m sztrasznie, ale to okropnie przesuszone r璚e, ale to g堯wnie z powodu mojej pracy, bo ci庵le mia豉m kontakt z paskudn wod z kranu. nie pomaga造 t逝ste kremy ani maseczki, ani jedzenie zdrowych t逝szczy - dopiero jak przesta豉m tam pracowa, co za tym idzie - nie musia豉m u篡wa tej wody, r帷zki wr鏂i造 do porz康ku, sk鏎a jest g豉dka, mi瘯ka i 豉dna
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-01, 20:19   #177
milen4
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Suche dlonie

Witam!

Znacie moze jakies dzialajace kuracje na suche dlonie? Mam ten problem, ze moje dlonie nie sa suche ani w dotyku ani z wygladu, ale caly czas mam wrazenie przesuchonej skory, bardzo mi to przeszkadza i zadne kremy nie pomagaja... Szczegolnie teraz w lato - stosuje kremy do rak i olejki 10 razy dziennie i zero efektu...

Z gory dziekuje za Wasze rady!
milen4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-01, 23:00   #178
Ada1986
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 118
Dot.: Suche dlonie

Cytat:
Napisane przez milen4 Poka wiadomo嗆
Witam!

Znacie moze jakies dzialajace kuracje na suche dlonie? Mam ten problem, ze moje dlonie nie sa suche ani w dotyku ani z wygladu, ale caly czas mam wrazenie przesuchonej skory, bardzo mi to przeszkadza i zadne kremy nie pomagaja... Szczegolnie teraz w lato - stosuje kremy do rak i olejki 10 razy dziennie i zero efektu...

Z gory dziekuje za Wasze rady!
ja mam takie uczucie latem te ale to ze wzgledu na upa i to 瞠 r璚e troche mi puchn, co do sposob闚 na same suche d這nie to ja od dawna u篡wam krem Neutrogena ale nie ten typowo do r彗 tylko balsam "comfort balm" do twarzy i cia豉. rewelacyjny bo szybko wysycha (nie nawidze wszelkich t逝stych krem闚 i innych mazide) a dodatkowe stosuje go wtedy z 4 dni raz dziennie smaruj帷 i r璚e mi spokojnie wracaja do normy.tak瞠 polecam.pozdrawiam
Ada1986 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-02, 10:09   #179
tennyo4
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 556

Ja Ci polec krem z 5% mocznikiem Isana Med (Rossmann) - jest naprawd rewelacyjny (na KWC ma naprawd dobre opinie) i kosztuje ok 7 z.

Ja nie lubi stosowa krem闚 w ci庵u dnia - co z tego, 瞠 na這輳 skoro zaraz musz r璚e umy.
Nak豉dam porz康n warstw na noc - krem ma czas si wch這n望 a sk鏎a regenerowa.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-02, 10:35   #180
Agamtb
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 493

R闚nie polecam krem z mocznikiem Isana Med. Rewelacja!!!
Na d這nie bardzo mi s逝膨 te naturalne mazid豉 z biochemiurody czy natrualisa, np. olej kokosowy, kompleks ceramidowy (genialny!!!), mas這 shea, cupacu.
Agamtb jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
d這nie, popekane, zniszczone

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-12-02 17:01:27

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.