Pomocy jaką fryzurę mam dobrać?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-04, 12:35   #31
Dodka21
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Proszę pomóżcie...

nie dostałam stażu... i nic nie znalazłam [IMG]http://www.*************/sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] jestem załamana [IMG]http://www.*************/sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] nie dość ze na zakupki mam tylko 100zł... niestety braki finansowe...co tu o tym pisać to i jeszcze nic nie ma w tych sklepach... [IMG]http://www.*************/sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] moje drogie może pomożecie mi zrobić zakupy nawet przez allegro... chciałabym jakąś bluzkę, może golf, nie wiem...wiem że ze 100zl nie poszaleje...ale może coś uda się fajnego znaleść...szukałam kurtek na allegro ale nie znalazłam..ehhh a może byście pomogły mi coś upolować stąd [IMG]http://www.*************/sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_question.gif[/IMG] http://www.allegro.pl/search.php?string=Bluzka+ xl&utm_source=opera&utm_m edium=li...

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

nie dostałam stażu i nic nie znalazłam jestem załamana nie dość ze na zakupki mam tylko 100zł... niestety braki finansowe...co tu o tym pisać to i jeszcze nic nie ma w tych sklepach... moje drogie może pomożecie mi zrobić zakupy nawet przez allegro... chciałabym jakąś bluzkę, może golf, nie wiem...wiem że ze 100zl nie poszaleje...ale może coś uda się fajnego znaleść...szukałam kurtek na allegro ale nie znalazłam..ehhh a może byście pomogły mi coś ładnego upolować tutaj http://www.allegro.pl/search.php?string=Bluzka+ xl&utm_source=opera&utm_ m edium=li...
Stary 2010-03-04, 14:30   #32
zmija19
Zadomowienie

ja znalazłam cos takiego: wybacz ale nie mam czasu na szperanie po allegro to byly rzeczy z pierwszych stron ale mysle ze ten fason kazdemu pasuje, zwłaszcza ze masz ładny duzy biust i powinnas go oksponowac

http://www.allegro.pl/item941557226_...a_2010_xl.html
http://www.allegro.pl/item943885956_..._tuniczka.html
http://www.allegro.pl/item944959135_...megan0606.html
zmija19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 15:45   #33
Aldonka44
Przyczajenie

GG do Aldonka44

Kolor może taki zostać ale powinnaś je troszkę podciąć jeżeli są bardzo zniszczone;/ moim zdaniem mogłabyś też zacząć je upinać. to odsłoni cała twarz. wtedy ładne kolczyki i będzie bardzo dobrze
co do ubrań powinnaś nosić kolorowe rzeczy. czerń oczywiście może być ale nie za dużo tak samo z jasnymi kolorami. wydaje mi się, że ładnie będzie Ci w fiolecie (zależy jak Ty się w nim czujesz)
Aldonka44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 18:27   #34
Dodka21
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Aldonka44 Pokaż wiadomość
Kolor może taki zostać ale powinnaś je troszkę podciąć jeżeli są bardzo zniszczone;/ moim zdaniem mogłabyś też zacząć je upinać. to odsłoni cała twarz. wtedy ładne kolczyki i będzie bardzo dobrze
co do ubrań powinnaś nosić kolorowe rzeczy. czerń oczywiście może być ale nie za dużo tak samo z jasnymi kolorami. wydaje mi się, że ładnie będzie Ci w fiolecie (zależy jak Ty się w nim czujesz)
ostatnio mamuska podcinala mi koncowki bo uparlam sie ze sa zniszczone ale mama stwierdziła że nie są i wiem wiem... mam duużo ciuchów których wogole nie nosze i są różne przeróżnego koloru a fiolet jest moim ulubionym...mam taki pomysł może zrobię zdjęcia tych moich "lepszych ciuszkow" i podpowiecie jak i co nosic jaki makijaz do tego itp?? a co do upinania włosków... nie wiem jak jedyne co potrafie z nimi zrobic to kitka
Stary 2010-03-04, 20:13   #35
paprif
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dodka21 Pokaż wiadomość
ostatnio mamuska podcinala mi koncowki bo uparlam sie ze sa zniszczone ale mama stwierdziła że nie są i wiem wiem... mam duużo ciuchów których wogole nie nosze i są różne przeróżnego koloru a fiolet jest moim ulubionym...mam taki pomysł może zrobię zdjęcia tych moich "lepszych ciuszkow" i podpowiecie jak i co nosic jaki makijaz do tego itp?? a co do upinania włosków... nie wiem jak jedyne co potrafie z nimi zrobic to kitka
Czekamy na zdjęcia

Kiedy jest się samemu, nie można mieć pewności, że np. się nie zwariowało.
We dwóch-co innego. Dwóch daje pewność, obiektywną gwarancję. We dwóch nie ma wariacji!
W. Gombrowicz
paprif jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 14:02   #36
zmija19
Zadomowienie

Cytat:
to dawaj zdjecia
Stary 2010-03-06, 11:15   #37
Dodka21
Raczkowanie

moje drogie właśnie biorę się za przeglądanie ciuszków i od razu zrobię kilka fotek i je tu wrzucę tyle że mam tego tyle że głowa boli nawet nie wiedziałam że aż tyle tego jest.... więc przejże ciuchy i zrobię fotki tych lepszych??
Stary 2010-03-06, 13:49   #38
Dodka21
Raczkowanie

ok w końcu...mam ok.50zdjęc więc trochę tego będzie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-16 o 17:37 Powód: zaläczenie zdjec do zaläcznika
Dodka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 15:47   #39
Dodka21
Raczkowanie

troszkę pomieszane...ale mam nadzieje że ujrzycie...niektóre zdjęcia są kijowej jakości więc jeżeli chcecie zrobię je od nowa to napiszcie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-16 o 17:35 Powód: zaläczenie zdjec do zaläcznika
Stary 2010-03-06, 15:55   #40
Dodka21
Raczkowanie

cd;

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-16 o 17:43 Powód: zaläczenie zdjec do zaläcznika
Stary 2010-03-06, 16:02   #41
Dodka21
Raczkowanie

i to bedzie moje juz ostatnie zdjecie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-16 o 17:44 Powód: post pod postem
Stary 2010-03-07, 14:58   #42
paprif
Zakorzenienie

Dodka napisz ile masz lat.
Pierwsza część koszulek wydaje się zupełnie nie dla Ciebie, są dziecinne... kwiatki, wzory-poszerzają. Jedynie pionowe paski mogą wyszczuplić. Koszulki w stonowanych kolorach są ok.
Druga część: czerń jest bez zarzutu. Zastanawiam się tylko jak wyglądasz w tym po prawej http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1267886849
Kamizelka wydaje mi się strzałem w dziesiątkę, także na pewno nosiłabym ją dalej

Nie rozpisując się, masz w swojej szafie wiele ubrań z których powinnaś zrezygnować jak np. http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1267887146
Nie wiem czy inne wizażanki się ze mną zgodzą, ale kropki, paski, kwiatki i wzory nie są dla Ciebie... Nie widziałam żadnych dodatków, typu-paski...
Dobrym rozwiązaniem może być pasek na gumce, noś go poniżej biustu- taki krój może dodatkowo ukryć zbędne kilogramy.
Do swojego stroju wybierz długie naszyjniki- w ten sposób twój tułów nabierze lekkości.

We dwóch-co innego. Dwóch daje pewność, obiektywną gwarancję. We dwóch nie ma wariacji!
W. Gombrowicz
Stary 2010-03-07, 15:10   #43
zmija19
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Dodka napisz ile masz lat.
Pierwsza część koszulek wydaje się zupełnie nie dla Ciebie, są dziecinne... kwiatki, wzory-poszerzają. Jedynie pionowe paski mogą wyszczuplić. Koszulki w stonowanych kolorach są ok.
Druga część: czerń jest bez zarzutu. Zastanawiam się tylko jak wyglądasz w tym po prawej http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1267886849
Kamizelka wydaje mi się strzałem w dziesiątkę, także na pewno nosiłabym ją dalej

Nie rozpisując się, masz w swojej szafie wiele ubrań z których powinnaś zrezygnować jak np. http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1267887146
Nie wiem czy inne wizażanki się ze mną zgodzą, ale kropki, paski, kwiatki i wzory nie są dla Ciebie... Nie widziałam żadnych dodatków, typu-paski...
Dobrym rozwiązaniem może być pasek na gumce, noś go poniżej biustu- taki krój może dodatkowo ukryć zbędne kilogramy.
Do swojego stroju wybierz długie naszyjniki- w ten sposób twój tułów nabierze lekkości.
musze sie zgodzic z toba, fajna by byla dfla ciebie zwykla kazmizelka tylko noszona jako rozpieta, albo cos w stylu kamizelko narzutki najlepiej czarnej wtedy optycznie boki wyszczupli, gumowe paski na talie koniecznie!!!! kwiatki i duze wzory odpadaja
wydaje mi sie ze ta pierwsza po lewej bluzke jest dobra choc nie wiem jak wyglada na tobie ale fason dobry
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1267886753

ta 1 po lewej rowniez bo masz ładny biust
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1267886788

i te 3 bluzki rowniez sa prawidlowe bo sa dluzsze- powinnas nisic dluzsze bluzki rozkloszowane pod biustem - zakrtywaja brzuszek

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...6&d=1267887414
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...5&d=1267887702
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1267887702
Stary 2010-03-07, 16:45   #44
Dodka21
Raczkowanie

mam 21 lat...i przyznam że niektóre z tych ciuszków mają już kilka lat pokazałam Wam prawie wszystko co mam i ciesze się że mi doradzicie co i jak do czego nosić i jak dobrać ciuchy dla mnie ta bluzka w kropki należała do mojej mamy zostawiła mi ją bo mi się podobała ale szczerze mówiąc nie miałam jej na sobie... czekam dalej na Wasze opinie nie bójcie się i krytykujcie jak chcecie ( postaram się to znieść :P ) ps w Tym się nie zapnę może mogłabym to nosić z jakąś bluzką?? tylko co można pod to założyć?? http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1267887549 a co do pasków chciałam taki kupić ale co tylko mierze to się nie dopinam ja nie wiem czy ja aż taka gruba jestem?? ;(
Stary 2010-03-07, 16:53   #45
wredna baba
Raczkowanie

Te rzeczy są do schowania w najciemniejszy kącik szafy Bo zupełnie do Ciebie nie pasują. Napisałam na zdjęciach, co jest nie tak.
Ogólnie celowałabym w ciuchy, które dodają kobiecości, mają stonowane wzory i są dosyć eleganckie.
Odrzuciłabym ciuchy sportowe - w nich wygląda się dobrze tylko na stadionie I są dobre na wycieczkę w górach, nie do chodzenia na co dzień

Parę hmmm.. propozycji

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-16 o 17:21 Powód: post pod postem
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 10:03   #46
Pazurexe
Raczkowanie

Przede wszystkim polecam brązowe włosy. Ubrania kolorowe i zdecydowane, jesteś osobą energiczną, pełną życia - nie pasują do Ciebie szarości. Jeśli już jakieś wzory to tylko pionowe paski.
Pazurexe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 20:30   #47
Dodka21
Raczkowanie

Super dziękuje za rady oby więcej

Kochane moje a podpowiedzcie mi co mogę z czym łączyć...?? za miesiąc święta może dobierzecie mi coś z mojej "szafy" do tego makijaż i fryzurkę może jakąś proszę o radę jak najszybciej to będę ćwiczyć

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-16 o 17:21 Powód: post pod postem
Stary 2010-03-12, 14:57   #48
Dodka21
Raczkowanie

Widzę że wątek znowu stoi a szkoda bo naprawdę liczę na Wasze rady...
Stary 2010-03-16, 00:48   #49
wredna baba
Raczkowanie

Wiesz, trudno powiedzieć, co z czym łączyć, bo dodałaś zdjęcia samych bluzek. Nie wiemy, jakie masz spodnie, spódnice, torebki, biżuterię, buty... na chwilę obecną mogę Ci poradzić: wybierz którąś tunikę, dżinsy i ewentualnie jakiś sweterek na wierzch. Bo widzę, że masz dżinsy i kilka tunik
Nie wiemy też, jak te ciuchy na Tobie leżą, czy nie są za duże/za małe/za długie.

Wątek stoi, bo nie pokazałaś zdjęć postępów, nie widzimy żadnych zmian, więc trudno powiedzieć, czy robisz coś dobrze, czy idziesz w dobrą stronę

PS. Jak tam poszukiwania?
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 09:30   #50
Dodka21
Raczkowanie

ehh zdjęcia żaden problem mogę zrobić lecz spodni torebek i butów nie mam zbyt dużo... tylko kilka... ale biżuterii mam troszkę nazbierało się przez lata... a jeżeli chodzi o postępy... niestety.... nie mam kasy... wstyd o tym pisać tak na forum... ale cóż nie będę ukrywać że ciężko u mnie ... zdjęcia zrobię jak tylko odzyskam mój aparat który pożyczyłam koleżance...
Stary 2010-03-16, 17:12   #51
paprif
Zakorzenienie

Cytat:
ehh zdjęcia żaden problem mogę zrobić lecz spodni torebek i butów nie mam zbyt dużo... tylko kilka... ale biżuterii mam troszkę nazbierało się przez lata... a jeżeli chodzi o postępy... niestety.... nie mam kasy... wstyd o tym pisać tak na forum... ale cóż nie będę ukrywać że ciężko u mnie ... zdjęcia zrobię jak tylko odzyskam mój aparat który pożyczyłam koleżance...
Dodko prosiłaś żebyśmy doradziły Ci jeśli chodzi o makijaż... hmm nie napiszę pewnie niczego odkrywczego
Zainteresowałam się Twoimi oczami, na jednym ze zdjęć wydaje mi się, że są zielone.
Zielone oczy najładniej wyglądają moim zdaniem, gdy są podkreślone odpowiednimi cieniami. Nie ładuj jednego cienia na powiekę, baw się tym... łącz kolory-zobaczysz jaka to frajda, a i efekt zniewalający.
Pełno na wizażu rad dla zielonookich...poszukaj. Ja od siebie mogę dodać, że moje ulubione cienie to: brązy, szarości, śliwki, a nawet róże.

W. Gombrowicz
Stary 2010-03-17, 09:58   #52
Dodka21
Raczkowanie

Kochana oczka mam piwne :P chociaż dużo osób mi mówi, że czasami robią się zielone... nie wiem dziwne mam te oczka :P
Stary 2010-03-17, 11:28   #53
paprif
Zakorzenienie

Cytat:
Kochana oczka mam piwne :P chociaż dużo osób mi mówi, że czasami robią się zielone... nie wiem dziwne mam te oczka :P
Właśnie dlatego napisałam, że wydają mi się zielone... nie miałam pewności...
Poszukaj na wizażu, pewnie są rady jak malować piwne oczy.

W. Gombrowicz
Stary 2010-03-17, 11:29   #54
kas_katrina
Przyczajenie

Hejka,
Ja mam kręcone włosy i wiem z doświadczenia (bo podobne problemy z układaniem miałam) - podstawa to dobre obcięcie!!! Ale musisz znaleźć fryzjerkę , która się na tym zna. Ja się sporo naszukałam i długo nachodziłam z nieodpowiednią fryzurą. Niech lekko wycieniuje , żeby ładnie same się układaly i unosiły na górze. Podstawa - nawilżanie!!! Nie susz suszarką, jakaś lekka mgiełka i ugniataj włosy, niech same wysychają. Kolorek to jasny brąz, zgadzam się z koleżankami ))
kas_katrina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 11:35   #55
paprif
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kas_katrina Pokaż wiadomość
Hejka,
Ja mam kręcone włosy i wiem z doświadczenia (bo podobne problemy z układaniem miałam) - podstawa to dobre obcięcie!!! Ale musisz znaleźć fryzjerkę , która się na tym zna. Ja się sporo naszukałam i długo nachodziłam z nieodpowiednią fryzurą. Niech lekko wycieniuje , żeby ładnie same się układaly i unosiły na górze. Podstawa - nawilżanie!!! Nie susz suszarką, jakaś lekka mgiełka i ugniataj włosy, niech same wysychają. Kolorek to jasny brąz, zgadzam się z koleżankami ))
Też mam kręcone włosy Zgadzam się z tym co napisałaś, trzeba je dobrze wycieniować, żeby ładnie się układały-to podstawa.
+ nie używać suszarki i samemu je ugniatać.

W. Gombrowicz
Stary 2010-03-18, 15:20   #56
Dodka21
Raczkowanie

no ja właśnie jak są mokre rozczesze je i wgniatam w nie piankę lub odżywkę ale co oprócz rozpuszczonych włosków i kitki ?? może jakieś koczki... jakieś upięcia??? hmm... a może poradzicie mi kochane jakiś makijaż na co dzień??
Stary 2010-03-18, 15:27   #57
paprif
Zakorzenienie

Cytat:
no ja właśnie jak są mokre rozczesze je i wgniatam w nie piankę lub odżywkę ale co oprócz rozpuszczonych włosków i kitki ?? może jakieś koczki... jakieś upięcia??? hmm... a może poradzicie mi kochane jakiś makijaż na co dzień??
Ostatnio bawię się w takie koczki... po prostu skręcam włosy z tyłu głowy, raczej tak nisko(najlepiej to wygląda jak jest taki nieład i nie wiadomo gdzie się kończy a gdzie zaczyna ) , z przodu wypuszczam parę kosmyków-naprawdę ciekawy efekt.

W. Gombrowicz
Stary 2010-03-19, 10:19   #58
kas_katrina
Przyczajenie

Ja też lubię upięcia, najbardziej na dole przy karku spinkami i na bok włosy, tak zeby po jednej stronie szyi spływały.
Makijaż..wg mnie podstawa to dobry podkład/puder, najlepiej mineralny. Porządny tusz do rzęs i jakiś błyszczyk na usta - jasny. Nie jestem zwolenniczką mocnego malowania się na codzień chociaż jak byłam młodsza to różnie to bywało.
kas_katrina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 21:13   #59
Dodka21
Raczkowanie

nom właśnie ja maluje się chyba za mocno ... jakoś nie mogę się od niego odzwyczaić a jaki puder mi proponujesz?? a co do fryzurek jakbyście mogły stepy jakieś zrobić bo naprawdę masakra z tymi moimi włosami pozdrawiam
Stary 2010-03-28, 14:23   #60
Dodka21
Raczkowanie

nooom odzyskałam aparat więc porobię zdjęcia biżuterii itp jak tylko zrobię od razu wstawię pozdrawiam Was kochane

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości