Pomocy jaką fryzurę mam dobrać?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-29, 18:52   #61
Dodka21
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
prosze o to zdjecia mojej bizuterii

torebki a obuwia nie dodam bo nie mam zbyt dużo wiosennego obuwia nie mam wcale...tylko adidaski czarne...a na letnie jeszcze pora :P

a teraz kochane błagam Was doradźcie mi jak mam się jutro ubrać rano będe robila porzadki nad grobem dziadka a pozniej wizyta u znajomego ale nie bede miala mozliwosci sie przebrac...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-31 o 15:55 Powód: post pod postem
Dodka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:20   #62
bellissa
Zadomowienie

GG do bellissa
Smile

Jeżeli chodzi o ubrania to ja ciebie widzę w różnych sukienkach i tunikach luźniejszych, dłuższych (czyli minimalna długość to do połowy bioder i dłuższe) i odcinanych pod biustem, w tunikach z zaznaczoną talią lub z cienkim paskiem w talii , do tego spodnie o prostym kroju , legginsy i buty na obcasie. Sweterki z dekoltem w serek, płaszcze i żakiety do bioder lub dłuższe dopasowane w talii Do tego fajne dodatki - duże kolczyki fajnie wystają spod kręconych włosów

I jeszcze kilka propozycji Jeżeli chodzi o włosy, to ja widziałabym cię w takim odcieniu karmelowym

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-31 o 15:55 Powód: post pod postem
bellissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 23:20   #63
wredna baba
Raczkowanie

Dot.: Proszę pomóżcie...

Wiesz, nie obrażaj się, ale twoja szafa to taki misz-masz, dużo ciuchów, ale dobierane bez planu i niekoniecznie dobre dla twojej figury. Podobnie z biżuterią - nie masz konkretnego stylu, a parę rzeczy jest dziecinnych i kiczowatych - nie mówię, że to źle - ale żeby dobrze wyglądało musisz je dosyć ostrożnie zestawiać. Jeśli chcesz coś kolorowego i zabawnego, to niech reszta zostanie prosta i stonowana.

Na jutro proponuję wygodne ciemne dżinsy, którąś tunikę (zieloną?), a na wierzch sweterek w kolorze dżinsów. Łańcuszek, albo kolczyki możesz założyć później, jeśli Ci będzie przeszkadzać. Torebka do tego ciemna i powinno być ok

Jeśli chodzi o szafę w ogóle, to postaraj się małymi kroczkami dążyć do jej zmiany. Zacznij od wyrzucenia brzydkich, starych, zniszczonych i nie pasujących rzeczy. Później przede wszystkim, zaopatrz się w dopasowany płaszczyk lub żakiet w stonowanym kolorze, który pasuje do wszystkiego (granat, popielaty, beż, ciemny brąz, bardzo ciemno szary - czerni nie polecam, będziesz wyglądać blado, nie jesteś typem, któremu czerń pasuje)
Później poszukaj tunik i dłuższych bluzek odciętych pod biustem, w różnych kolorach, które lubisz i które Ci pasują. Ciemniejsze, dopasowane spodnie, o wyszczuplającym fasonie. Być może zamiast adidasów pantofelki na niskim obcasie? 2-3 cm wystarczą - będzie Ci tak samo wygodnie, ale doda nieco klasy
Dobrze zainwestować w jedną dosyć dużą torbę dobrej jakości, w kolorze czerni, brązu, popielatą - żeby do wszystkiego pasowała. Nie musi być nudna, ale niech ma kolor, który będzie neutralny, łatwiej będzie ją zestawiać nie wszystko naraz, rozumiem, że pieniądze ograniczają - ale lepiej czasem odłożyć i nie kupować trzech bluzek za 20 zł, żeby kupić żakiet (ja za 60-100zł widziałam kilka naprawdę fajnych, na przecenach - np Orsay, Reserved, Carry)

Co do makijażu, to robisz całkiem fajny - możesz się malować delikatniej, ale całkiem nieźle wyglądasz w takim, jak pokazałaś na zdjęciach

Będziesz farbować włosy, tak jak doradziły dziewczyny? To też będzie zmiana, całkiem niedroga

Zaraz jeszcze zastanowię się nad zestawami z twojej szafy.

Masz niebieskie dżinsy, więc to będzie dla mnie podstawa
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 00:16   #64
wredna baba
Raczkowanie

Dwa zielone - tyle wymyśliłam dzisiaj i idę powoli spać Jeśli jeszcze coś wymyślę to dodam, ale kiedy indziej.
Stary 2010-03-31, 14:57   #65
Dodka21
Raczkowanie

Wredna babo.... kurcze drażni mnie ten nick bo wcale nie jesteś wredna :P no więc wiem że za dużo mam tego wszystkiego i niektóre rzeczy są do kitu....no nazbierało się tego przez lata i ciesze się za wasze rady....do fryzjera na pewno kiedyś pójdę ale nie wiem kiedy...(braki finansowe)...a sama się boje farbować głowy... mam do Was prośbę niebawem dopłynie mi troszkę gotówki ok 150 zł ... mogłabym liczyć na wasza pomoc poprzez zakupy allegro?? chce kupić : adidasy jakieś ładne butki które pasowały by do wszystkiego i jakąś piżamkę.... pozdrawiam buziaki zostawiam
Stary 2010-03-31, 16:57   #66
zmija19
Zadomowienie

zamiast adidasków proponowałabym jakieś balerinki bo pasuja i na sportowo i do bardziej eleganckich rzeczy

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

co do bizuterii to noś te bo sa moim zdaniem ok
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1269881688
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1269881688
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1269881688 - ta drewniana gruba branzoleta

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1269881478 - kolczyki wiszące w motylki bardzo ładne
zmija19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 22:40   #67
Dodka21
Raczkowanie

Kochane moje a jak radzicie ubrać się na Święta?? macie jakieś pomysły?? fryzura makijaż??? czekam na propozycje pozdrawiam Was Serdecznie
Stary 2010-04-01, 20:26   #68
Dodka21
Raczkowanie

ja myślałam nad dżinsami i którąś z tunik...a Wy moje kochane?? buziaki
Stary 2010-04-19, 20:11   #69
Dodka21
Raczkowanie

witam Was moje kochane na święta byłam ubrana tak ( pisze bo chce się Wam pochwalić ) kupiłam też butki sobie oto one a także mój dzisiejszy sposób uczesania się taki pudelek ze mnie wkurzają mnie te włosy obetnę się na łyso
Stary 2010-04-19, 20:12   #70
Dodka21
Raczkowanie

moje kochane a co myślicie żebym ubrała się tak na imprezę urodzinową przyjaciela?? idziemy do baru...więc nie wiem co ubrać czy adidasy czy te butki w ogóle nie wiem co ubrać piszcie kochane czekam na Wasze rady buziaki wielkie
Stary 2010-04-19, 22:59   #71
wredna baba
Raczkowanie

Te butki I może którąś z sukienek? A na wierzch to wdzianko, co go nie zapinasz
Do tego delikatna biżuteria, bo sukienki masz już wzorzyste.
Zwisające srebrne kolczyki i łańcuszek. Tak na szybko, bo muszę sobie odświeżyć pamięć przeglądając wątek

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Dodaję sukienkowy zestaw. Tylko lepiej przymierzyć sukienkę z marynarką wcześniej, bo ze zdjęć na wieszakach nie da się dokładnie wywnioskować, czy będą do siebie dobrze pasować - fakturą jak i kształtem.

Albo postawić na jakąś ciemną, najlepiej dopasowaną bluzkę, z dekoltem (jak tam biustonosz? ) ciemne dżinsy, te butki na obcasikach i mocniejszą srebrną biżuterię. Włosy spięte w luźny koczek, tak, jak napisała paprif:
"Ostatnio bawię się w takie koczki... po prostu skręcam włosy z tyłu głowy, raczej tak nisko(najlepiej to wygląda jak jest taki nieład i nie wiadomo gdzie się kończy a gdzie zaczyna ) , z przodu wypuszczam parę kosmyków-naprawdę ciekawy efekt."

Możesz też zaszaleć z jasnobrązową szamponetką (kosztują 5 zł, kolor się "spiera" po kilku myciach)

W makijażu podkreślone oko (Ciemnobrązowe, albo śliwkowe cienie, dosyć ciemny neutralny kolor, zamiast codziennych niebieskości i zieloności ) i błyszczyk w odcieniu czerwieni, ale delikatny nie za mocny.
Jak dołączysz zdjęcie buzi na wprost, bez cieni na powiekach i szminki, to mogę spróbować symulację makijażu.
Stary 2010-04-19, 23:01   #72
wredna baba
Raczkowanie

Taaak, zapomniałam załączyć zestawu
Stary 2010-04-20, 10:55   #73
Dodka21
Raczkowanie

kochana moja jutro się ubiorę w ten zestaw kochanie i Ci się pokaże tylko myślisz że sukienka na kręgielnie i bar będzie dobra? zestaw jest śliczny aż mnie kusi... przeprowadź się do mnie ale nie będzie mi za zimno??bo to raczej wypad nocny... ehhh wiem wiem że czasami to macie już mnie dość i zrobię zdjątko twarzy nawet zaraz bo jeszcze się nie malowałam

dodaje dwie fotki nie wiem która lepsza... troszkę mi coś wyskakuje ale to po miesiączce ... ale ja jestem brzydka bez odrobinki makijażu co??

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-04-20 o 11:29 Powód: post pod postem
Dodka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:11   #74
Dodka21
Raczkowanie

Talking Dot.: Proszę pomóżcie...

nie wytrzymałam ubrałam się dodaje zdjęcie ale bez makijażu i na głowie mały "bałagan" takie coś mi na szybko wyszło
Stary 2010-04-20, 12:19   #75
wredna baba
Raczkowanie

Jak na kręgle, to jednak może dżinsy? Przy pochylaniu i ruchu może być niewygodnie A sukienkę zostawić na wieczorną randkę spacerowo-kawiarnianą
Albo poprostu na każdą okazję dzienną, jak będziesz miała ochotę ubrać się bardziej elegancko niż w bluzę
Wieczorem, jak wrócę z pracy (jestem tu nielegalnie na forum) zobaczę, co się da zrobić w kwestii makijaży.

Nie przeprowadzę się do Ciebie dobrze mi tutaj.
Ale Ty możesz się przenieść gdzieś bliżej Krakowa
Stary 2010-04-20, 13:08   #76
paprif
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dodka21 Pokaż wiadomość
nie wytrzymałam ubrałam się dodaje zdjęcie ale bez makijażu i na głowie mały "bałagan" takie coś mi na szybko wyszło
Ten "bałagan" lub "nieład" ma być LUŹNY...
U Ciebie z tego co widzę wszystko zostało przylizane na tył głowy, tylko kilka kosmyków oszczędziłaś
Stań chwilę przed lustrem i popróbuj, to naprawdę nie jest trudne.
Pozdrawiam

Kiedy jest się samemu, nie można mieć pewności, że np. się nie zwariowało.
We dwóch-co innego. Dwóch daje pewność, obiektywną gwarancję. We dwóch nie ma wariacji!
W. Gombrowicz
paprif jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 14:07   #77
jusjas3
Przyczajenie

Wink Dot.: Proszę pomóżcie...

A może jakbyś wyprostowała włosy, taka odmiana dobrze zrobi, na to może trochę wosku- ładnie to wygląda , właśnie weszłam na twój wątek więc jeśli juz to ktoś czytał to przepraszam
jusjas3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:00   #78
Karolinitka
Zadomowienie

Rzeczywiście, ta fryzura z poprzedniego zdjęcia kompletnie Ci nie pasuje. Uważam, że jak wyprostujesz włosy będzie jeszcze gorzej.. Natura wiedziała co robi dając Ci kręcone włosy Uważam, że powinnaś je nosic jak najczęsciej rozpuszczone, bo one są Twoim niezaprzeczalnym i największym atutem. Myślę, że na kręgle strój jest w sam raz. Tunika (czy sukeinka) nie jest na tyle krótka żebuś musiała sie krępować nachylając się. Zresztą ten zestaw, który prezentujesz jest naprawdę bardzo fajny. Uważam, że powinnaś postawić na makijaż- mocno podkreślone oczy i KONIECZNIE wycieniowanie twarzy bronzerem i różem- wydasz się bardziej smukła.
Karolinitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 00:48   #79
wredna baba
Raczkowanie

Podobasz mi się w tej kiecce. Odcięcia pod biustem Ci zdecydowanie służą Żakiet ma dobrą długość, noś go częściej w różnych zestawach, do dżinsów też (coś podobnego rysowałam gdzieś na początku wątku chyba?) On ma guzik?

Za to fryzura mi się nie podoba - jest zbyt 'przylizana' - spróbuj nieco podnieść włosy nad czołem, możesz podpiąć wsuwką (przy okazji powinno lekko wyszczuplić twarz) Z przodu wypuść grubsze kosmyki, nie takie pojedyńcze.

Od czarnej torebki odpięłabym to zielone coś. Jakoś mi nie pasuje - no i może się gryźć z fioletem sukienki

Zrobiłam symulację trzech makijaży. Podstawą we wszystkich jest:
- regulacja brwi
- podkład/puder matujący i wyrównujący kolor buzi
- opcjonalnie korektor pod oczy i na zaczerwienienia
- brązer* lub róż w kolorze brudny róż na boki policzków, lekko po skosie w kierunku ust

(*nie cierpię tej nazwy i nie wiem, jak się to pisze, obie wersje "ą" i "on" wyglądają równie tragicznie)

1. Śliwkowy z delikatnym błyszczykiem. Zapomniałam o tuszu do rzęs, ale już nie będę poprawiać
2. Neutalny, beże, brązy, tusz - podkreślony kącik oka. Usta mocniejsze, soczyste, w kolorze arbuza, truskawki, mięsa wołowego, wybacz odbija mi
3. Mocno podkreślone oko (eyeliner + cień ciemnyciemnybrąz, wydłużający tusz lub wręcz sztuczne rzęsy), usta w kolorze 'nude', jasnobeżowo-koralowym, bezbarwny błyszczyk
4. Bez przeróbek, dla porównania

W ogóle, masz ładną cerę, bez wyprysków, gładką i w ładnym odcieniu. Zazdroszczę
Stary 2010-04-21, 10:21   #80
Karolinitka
Zadomowienie

Ten pomysł z makijażami jest świetny. od razu widac jak bardzo można "wypięknieć" dzięki kilku kosmetykom. ja obstawiam makijaż no.1. Może naniosłabym na twarz (kości policzkowe) więcej br-ON-zera (aczkolwiek też nie jestem pewna). I nadal będę obstawała przy rozpuszczonych włosach!
Stary 2010-04-21, 10:23   #81
paprif
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Karolinitka Pokaż wiadomość
Ten pomysł z makijażami jest świetny. od razu widac jak bardzo można "wypięknieć" dzięki kilku kosmetykom. ja obstawiam makijaż no.1. Może naniosłabym na twarz (kości policzkowe) więcej br-ON-zera (aczkolwiek też nie jestem pewna). I nadal będę obstawała przy rozpuszczonych włosach!
Cały czas nosić rozpuszczone włosy ? - To nuda...
Ja jednak radziłabym autorce od czasu do czasu pobawić się w upięcia.

Kiedy jest się samemu, nie można mieć pewności, że np. się nie zwariowało.
We dwóch-co innego. Dwóch daje pewność, obiektywną gwarancję. We dwóch nie ma wariacji!
W. Gombrowicz
paprif jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 10:33   #82
Karolinitka
Zadomowienie

Acha! I jeszcze jedno. Brwi zostawiłabym w spokoju, ewentualnie wydepilowałabym te drobne włoski wyrastające poniżej linii brwi. Przy takim kształcie twarzy brwi powinny być mocno zarysowane. Podkreśliłabym je tylko jakąś dobrą (najlepiej jasnobrązową kredko i wyszczotkowała). Niejedna ziewczyna chciałay miec takie brwi, a naturalny ih kształt jest naprawdę niezły

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Cały czas nosić rozpuszczone włosy ? - To nuda...
Ja jednak radziłabym autorce od czasu do czasu pobawić się w upięcia.

Może nie cały czas... Zaznaczyłam tylko, że w rozpuszczonych autorka (o wdzięcznym skądinąd nicku) wyglada najkorzystniej
Stary 2010-04-21, 11:40   #83
Dodka21
Raczkowanie

czyli zostajemy przy sukience...kurcze... a jak będę jako jedyna w kiecce?? wstydze sie i boje się że zmarznę... kochana makijaże są super jak Ty robisz?? :P szkoda że się nie przeprowadzisz z włoskami coś pokombinuje w wolnym czasie...postaram się wyprostować ich nie wyprostuje ponieważ odrobina wiatru lub deszczu i albo zrobi się Szopa na głowie lub się skręcą więc nie ma sensu:P makijaże wypróbuje i pokaże tylko nie umiem kresek robić... żakiet ma guziki nawet się dopinam już ale lepiej się nie zapinać dziękuje Wam wszystkim kochane za rady KOCHAM WAS i czekam na jeszcze :P
Stary 2010-04-21, 15:02   #84
wredna baba
Raczkowanie

Nie masz się czego wstydzić (wstyd masz zakryty, skomentowałaby moja szefowa)
Bycie jedyną dziewczyną w sukience to atut, a nie powód do wstydu - w końcu jesteśmy kobietami podkreślajmy to
(u mnie w pracy jako jedyna chodzę w spódnicach ciągle, conajmniej tyle samo razy, co w spodniach. A jest oprócz mnie kilka dziewczyn - ale ubierają spódnice 1-2 razy do roku)
Oczywiście sprawdź sobie pogodę na +5 st Celsjusza, mżawkę i wiatr przy założeniu przebywania na zewnątrz może to nie być najlepsze rozwiązanie. Chyba, że będziesz mieć jeszcze płaszczyk oprócz żakietu. I może apaszkę, albo nawet cienki szaliczek
Stary 2010-04-21, 15:14   #85
Dodka21
Raczkowanie

wiesz kochana akurat apaszkę mam fioletowa :P i płaszczyk mam czarny... kusisz mnie kochana kusisz :P ...
Stary 2010-04-21, 15:59   #86
Dodka21
Raczkowanie

Unhappy Dot.: Proszę pomóżcie...

zrobiłam jeden makijaż... mi sie nie podoba... nie wiem nie umiem się umalować ... może kochana zrobię zdjęcia kosmetyków jakie mam i wtedy coś uda się dopasować ?? nie wiem już ... o to zdjęcia wybacz są kijowej jakości bo światło mam słabe...taka brzydka pogoda...a żarówki dużo nie pomogą...
Stary 2010-04-21, 16:06   #87
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
zrobiłam jeden makijaż... mi sie nie podoba... nie wiem nie umiem się umalować ... może kochana zrobię zdjęcia kosmetyków jakie mam i wtedy coś uda się dopasować ?? nie wiem już ... o to zdjęcia wybacz są kijowej jakości bo światło mam słabe...taka brzydka pogoda...a żarówki dużo nie pomogą...
oczy okej, odcienie brazu ci pasuja. ale blyszczyk nie. powinnas raczej uzywac mniej blyszczacych szminek/blyszczykow i napewno nie w takim odcieniu. raczej naturalne beze, szary róż, czerwienie, brzoskwiniowe szminki

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1265815942 tu ladnie wygladasz w takim blondzie. a prostowalas kiedys wlosy? masz moze zdjecie w prostych?
Stary 2010-04-21, 16:25   #88
Karolinitka
Zadomowienie

Cytat:
Tak jak poprzedniczka uważam, że ten odcień błyszczyka kompletnie Ci nie pasuje. Spróbuj pomalować się pomadką w takim cielistym odcieniu lu ewentualnie różu, lub przygaszonej czerwieni.
Czy Ty w ogóle masz na twarzy podkład, a na policzkach bronzer?- to podstawa..
Stary 2010-04-21, 16:38   #89
zmija19
Zadomowienie

Cytat:
oczy ładnie- dobrze ci w tym odcieniu, błyszczyk nie psuje cały efekt
zmija19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 17:15   #90
Dodka21
Raczkowanie

właśnie tutaj mam deeelikatniusio bronzera ...ale chyba jest on jakiś do kitu...ja nie wiem bronzer jest z Rimmela Natural Bronzer SPF 8 / LSF 8 nie wiem co to znaczy ale tak pisze nr 022 może za słabo się nim pomalowałam.. ale nie chcę znowu walić żebym nie wyszła jak "tapeciara" a błyszczyk wiem mi też sie nie podoba niedobry jest hihihi pomaluje zwykła pomadka Nivea z lekka różowa i na to błyszczyk i już

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości