Pomocy jaką fryzurę mam dobrać?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-21, 23:20   #91
wredna baba
Raczkowanie

Dot.: Proszę pomóżcie...

Usta jaśniejsze od koloru reszty buzi w ogóle źle wyglądają. Jeśli masz tą różową perłową pomadkę Nivea, to ona też lubi robić nieciekawy efekt
Fajne są za to te ciemniejsze Nivea "fruity shine" : truskawkowa, z czerwonym połyskiem, (i chwila, wyciągam z torebki) ciemnoróżowa dragonfruit.
(ale ja ogólnie ostatnio lubię makijaż: czerwone/malinowe/ciemnoróżowe błyszczące usta + mocno wytuszowane rzęsy, do tego odrobina różu na blade policzki )

Co do bronzera (brązera?) to lepiej dać go mniej, niż przesadzić i wyrysować sobie dwie piękne wizualizacje mosiężnych sztab po dwóch stronach buzi Do tego czasami aparat lubi "zjadać" kolor z twarzy, więc możliwe, że i teraz tak zrobił, a efekt w naturze jest ok.

Na oczy: jeszcze bym rozjaśniła wewnętrzny kącik - rozcierając leciutko do środka powieki. Np delikatnie satynowym, beżowym cieniem.

A jak Ci idą fryzury?

aa... i taki PS. - Nie cierpię, jak ktoś do mnie mówi "kochana" na żywo wtedy wychodzi ze mnie wredota i gryzę albo wbijam paluchy między żebra.
Ale może dziewczynom się podoba
Ale fajnie, że Tobie się podoba, jak już coś wymorduję - lubię czasem mordować.
Przeróbki robię na stronce www.taaz.com i poprawiam w PS-ie. Albo tylko w PS-ie, jak mi internet pada. Albo dorysowuję ciuchy w Paint'cie A w ogóle, to zależy od zdjęcia
...
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 10:16   #92
Dodka21
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Red face Dot.: Proszę pomóżcie...

oki przepraszam nie gryź hmmm czerwoną pomadkę mówisz... zaraz zadzwonię do mojego kochanego łobuza niech mi kupi ....a fryzury kombinuje i kombinuje i sie naprawde ogole na lyso i w pogodzie przewidują na sobotę deszcze więc sukienka odpada ... ehhh i znowu mam problem bo nie chciałabym wyjść znowu na czarno a z drugiej strony w jasnej bluzce też się boje żeby się za mocno nie spocic ehhh ide nago
Stary 2010-04-22, 18:51   #93
Dodka21
Raczkowanie

kochane... i co ja mam teraz zrobić.. ehhh myślałam nad którymś zestawem który przygotowała mi "Wredna Baba " tylko znowu jaki makijaż do tego... ehhh ... pomóżcie BŁAAAGAAM
Stary 2010-04-23, 09:54   #94
Dodka21
Raczkowanie

noo dzisiaj piątek...biorę się za przymieżanie szafy będę robić zdjęcia i pokaże Wam moje pomysły.... i makijaże też jakieś popróbuje.... mam nadzieje że mi pomożecie coś dobrać paprif kochana do Ciebie miałabym prośbę zrobiłabyś mały opis po kolei co i jak robisz z włosami moje ciężko mi ułożyć wyrwę je w końcu pozdrawiam i biorę się za robotę Wredotko Ty też jak możesz odezwij się liczę na Ciebie ehhh mam nadzieje ze kiedyś i ja Wam się odwdzięczę jakoś..
Stary 2010-04-23, 12:08   #95
Karolinitka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Dodka21 Pokaż wiadomość
noo dzisiaj piątek...biorę się za przymieżanie szafy będę robić zdjęcia i pokaże Wam moje pomysły.... i makijaże też jakieś popróbuje.... mam nadzieje że mi pomożecie coś dobrać paprif kochana do Ciebie miałabym prośbę zrobiłabyś mały opis po kolei co i jak robisz z włosami moje ciężko mi ułożyć wyrwę je w końcu pozdrawiam i biorę się za robotę Wredotko Ty też jak możesz odezwij się liczę na Ciebie ehhh mam nadzieje ze kiedyś i ja Wam się odwdzięczę jakoś..
Kochana,
przymierzaj się i maluj, potem wrzucaj zdjęcia. Spróbuęj Ci coś doradzić. czekam więc
Karolinitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 14:26   #96
Dodka21
Raczkowanie

wybaczcie że tak długo to trwało musiałam iść na miasto .. narazie mam 3 z czego jedna jest od naszej WREDOTKI ehhh ale ja się sobie nie podobam gruba jestem oto one... kochane a może coś z długich bluzek?? ehhh nie wiem już dzisiaj kupiłam sobie bluzę... niewiem czy się Wam spodoba ale koleżanka mi doradziła że ładnie w niej wyglądam też dodam zdjęcie ... doradźcie coś biorę się powoli za regulacje brwi i makijaże a Wy BŁAGAM DORADŹCIE COŚ
Stary 2010-04-23, 14:46   #97
Karolinitka
Zadomowienie

No dobrze,
jeśli mam byc szczera to wszystkie pierwsze trzy zestawy absolutnie odpadają. I nie dlatego, że sa brzydkie, a dlatego, że masz ubrane do nich za ciasne jeansy przez co dość niekorzystnie układa się na Tobie góra. Najlepszy byłby zestaw numer dwa, ale KONIECZNIE musisz założyć spodnie, które będą pasowały na Ciebie w pasie.
Twoja nowa bluza jest bardzo fajana i bardzo szczupła w niej wyglądasz, dlatego ten zestaw jest najfajniejszy, ale ostatecznie nie nadaje się na wieczorne wyjście...
Stary 2010-04-23, 14:50   #98
Dodka21
Raczkowanie

już robię zdjęcie w innych dżinsach...kurcze... a może coś na długi rękaw?? ehhh ja już nie wiem ...
Stary 2010-04-23, 14:56   #99
Dodka21
Raczkowanie

wiem mam brzucha dzisiaj jestem tylko po jogurcie i kawie... więc to i tak mało tego brzucha... ehh te moje problemy żołądkowe nie wiem już naprawdę nie wiem...
Stary 2010-04-23, 15:31   #100
Dodka21
Raczkowanie

dodaje pierwszy makijaż kuurcze chyba mi się aparat psuje ehhh... ale ok makijaż brązowy bronzer błyszczyk oczy pomalowane brązowymi cieniami z zew strony ciemniejszy brąz a z wew jaśniejszy tak jakby beż zaraz spróbuje zrobić fiolet ala śliwka....
Stary 2010-04-23, 15:49   #101
Dodka21
Raczkowanie

dodaje fioletowy makijaż robiony tak samo jak brązowy tylko fioletami... i BŁAGAM WAS DORADŹCIE COŚ... MOŻE UBIORĘ SIĘ TAK JAK NA ŚWIĘTA I MAKIJAŻ TAKI SZARY JAK TO JA ROBIĘ EHH PROOOOOSZĘ ...
Stary 2010-04-23, 18:24   #102
zmija19
Zadomowienie

Cytat:
dodaje pierwszy makijaż kuurcze chyba mi się aparat psuje ehhh... ale ok makijaż brązowy bronzer błyszczyk oczy pomalowane brązowymi cieniami z zew strony ciemniejszy brąz a z wew jaśniejszy tak jakby beż zaraz spróbuje zrobić fiolet ala śliwka....
bardzo ładnie ci w brazowym cieniu ale blyszczyk kompletnie odpada, równiez prosze cie nei czesz sie tak w rozpuszczonych loczkach byloby ci sto razy ładniej, tak zwiazane włosy nie sa dla ciebie korzystne
zmija19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 18:36   #103
Dodka21
Raczkowanie

czyli brąz... a jak się ubrać ...
Stary 2010-04-23, 21:42   #104
Dodka21
Raczkowanie

Kochane dzień się kończy a ja nie wiem dalej co ubrać... organizator imprezy ( solenizant mimo że urodziny obchodził we wtorek) mówi że nie będzie się stroił że mamy normalnie na luzie przyjść... więc ja myślałam bluzę tę nową włożyć a pod to jakąś bluzkę... co Wy na to?? BŁAGAM WAS CHCIAŁABYM DOBRZE WYGLĄDAĆ... BUZIAKI
Stary 2010-04-24, 13:10   #105
zmija19
Zadomowienie

mysle ze 2 zestaw z ta bluzka bedzie dobry. tylko musisz zaczac kupowac spodnie z wysokim stanem no i luzniejsze w pasie
Stary 2010-04-25, 23:00   #106
wredna baba
Raczkowanie

Brązowy makijaż jest ok tylko jak dziewczyny pisały - inny błyszczyk. W fioletowym, na zdjęciu widać, jakby cała górna powieka był pokryta jednolitym cieniem - myślę, że to wina aparatu, bo pewnie robiłaś go podobnie jak brązowy - ale nie mam jak go ocenić

Brąz jest na tyle neutralny, że można go chyba przy każdym ciuchu zrobić

Co do zestawień: zupełnie inaczej wyobrażałam sobie wygląd ciuchów, kiedy rysowałam to zielone zestawienie co znaczy, że można oceniać ciuszki tylko jak już leżą na sylwetce, inaczej nie ma to sensu. Podoba mi się to jak leży ta czarna bluzka, jest w porządku, mimo, że czarna. Wybierałabym coś w delikatniejszych kolorach, mam wrażenie, że czarny Cię przytłacza. Ciemny fiolet, granat, ciemny brąz zamiast czarnego, żeby wyglądać bardziej wesoło.
Masz ładne biodra, takie okrągłe drugi po biuście punkt do wyeksponowania.

Musisz chyba poszukać dobrze leżących spodni - z trochę wyższą talią, żeby nie wyciskały oponek na brzuchu. (to trudne, wiem, bo sama jestem oponki posiadaczką... na razie małej, ale muszę zacząć z tym walczyć, ech zaczynamy robić coś razem? biegać? siłownie?) do tego, te idealne spodnie powinny podkreślać biodra, układać się na nich miękko. Może niech będą lekko rozszerzane do dołu, może z kantem? Nieco dłuższe, a do nich sandały na koturnie (lato blisko)

Nie wyglądasz najlepiej we włosach gładko zaczesanych do tyłu -u Ciebie powinno się dziać coś dookoła buzi, albo nad czołem... popróbuj, może pasmo włosów, zaczesane na bok

Widziałaś, gdzieś we wcześniejszych podpowiedziach propozycje sukienek? widzę Cię w takim kobiecym, miękkim stylu.

http://kobieceksztalty.blox.pl/resou...um_1_jasne.jpg
http://balkonetka.pl/katalog/bra/ubr...sciaste-noname
http://www.tipy.pl/art/3151_big.gif
http://balkonetka.pl/katalog/bra/ubr...rrrau-44-bbbbb
http://img528.imageshack.us/i/puszystegc5.jpg/

A może bluzka koszulowa? z rozpiętym dekoltem, założona na top na ramiączkach? ( top jaśniejszy, bluzka ciemniejszy odcień tego samego koloru) Spodnie proste, ciemne.

A może taką fryzurkę? Zarówno kolor jak i cięcie:
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 15:00   #107
Karolinitka
Zadomowienie

Mi osobiscie bardzo podoba sie ten ostatni pokazany przez Ciebie zestaw- w jeansach i czanej bluzeczce- bardzo Cię wyszczupla, wygladasz jednocześnie elegancko i na luzie- świetne ubranie na codzień- pod warunkiem, że nie pracujesz jako sekretarka

Jesli chodzi o makijaz to mi bardziej podobasz sie w tym fioletowym- ladnie rozjasnia Ci buzię. Błyszczykowi mówimy absolutnie NIEEEEE!!!! Naprawdę, lepiej wyglądzasz bez makijazu ust, a jesli juz koniecznie chcesz je pomalowac to wybierz jakąś cielista pomadkę.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Aha, jak było na kręglach??
Stary 2010-04-27, 08:55   #108
paprif
Zakorzenienie

Cytat:
Więc tak, zacznę od tego, że masz bardzo ładny skręt dlatego uważam, że nie będzie u Ciebie problemu z tą fryzurą.
Ja robię to tak:
1. Przytrzymuję wszystkie włosy jak do kucyka
2. Następnie ten "kucyk" owijam dookoła(w zależności jak długie są włosy, można pozwolić sobie na różne kombinacje)
3. Gdy już jakieś krótsze włosy wylecą nie przejmuj się tym, właśnie o to chodzi, to ma być taki bałagan na głowie. Powinnaś mieć w pogotowiu kilka wsuwek i jeśli wypadający kosmyk jest długi albo po prostu nie chcesz żeby sterczał przypnij go.
4. Końcówki zwijam jak leci. Nie ma reguły jak zrobić tą fryzurę, moja za każdym razem wychodzi inaczej.
5. Ja na koniec wyciągam przednie pasma włosów.

Dodałam dwa zdjęcia, które znalazłam w internecie. To drugie bardziej obrazuje, jak powinny wyglądać upięte włosy z tyłu.

Kiedy jest się samemu, nie można mieć pewności, że np. się nie zwariowało.
We dwóch-co innego. Dwóch daje pewność, obiektywną gwarancję. We dwóch nie ma wariacji!
W. Gombrowicz
paprif jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 12:35   #109
Dodka21
Raczkowanie

Talking Dot.: Proszę pomóżcie...

dziękuje za rady na kręglach było super teraz szykuje się na majówkę :P jeżeli będzie pogoda ubiorę sukieneczkę a na wieczór coś się wymyśli Wredotko kupiłam sobie te pomadkę truskawkowa mniam prędzej ja zjem dziękuje
Stary 2010-05-28, 09:32   #110
Dodka21
Raczkowanie

Witajcie co tam u Was słychać ?? bo u mnie niestety bez zmian...tyle że pogoda śliczna ) i Dorotka się zastanawia co można ubrać zamiast jeansów coś innego żeby było jakoś tak inaczej.... w sierpniu (wiem że to jeszcze dalekoo ooo i jesio dalej) no ale chciałabym mieć już też coś uszykowane liczę na Waszą pomoc pozdrawiam Was cieplutko i śle buziaczki
Stary 2010-05-28, 12:29   #111
paprif
Zakorzenienie

Cytat:
Witajcie co tam u Was słychać ?? bo u mnie niestety bez zmian...tyle że pogoda śliczna ) i Dorotka się zastanawia co można ubrać zamiast jeansów coś innego żeby było jakoś tak inaczej.... w sierpniu (wiem że to jeszcze dalekoo ooo i jesio dalej) no ale chciałabym mieć już też coś uszykowane liczę na Waszą pomoc pozdrawiam Was cieplutko i śle buziaczki

Oczywiście sukienki i spódnice, ale to pewnie wiesz.
Sprecyzuj dokładnie na jakie porady czekasz.

We dwóch-co innego. Dwóch daje pewność, obiektywną gwarancję. We dwóch nie ma wariacji!
W. Gombrowicz
Stary 2010-05-28, 21:36   #112
Dodka21
Raczkowanie

kochane czekam na mieszanie moich ciuszków do tego jakiś prosty w obsłudze makijaż i dodatki wiem wiem...wymagam.... śle buziaki
Stary 2010-06-19, 10:46   #113
Dodka21
Raczkowanie

Zakupiłam sobie pasek ten taki co mi doradzałyście ) wieczorkiem zrobię jego zdjęcie) i kupiłam piżamke i okularki i bluzkę zrobię zdjęcia i wstawię je tutaj POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE I MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ)
Stary 2010-06-19, 16:36   #114
caskada
Zakorzenienie

kurde jak moglam przeoczyc taki fajny watek jak tu milomoja droga masz piekne te wloski tez mam krecone ale nieco dluzszeczego uzywasz do stylizacji swoich lokow bo wygladaja mi one na za duzo napuszone
pozdrobiecuje wpadac czesciej do ciebie
Stary 2010-06-20, 18:11   #115
Dodka21
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kurde jak moglam przeoczyc taki fajny watek jak tu milomoja droga masz piekne te wloski tez mam krecone ale nieco dluzszeczego uzywasz do stylizacji swoich lokow bo wygladaja mi one na za duzo napuszone
pozdrobiecuje wpadac czesciej do ciebie
kochana uzywam samej odzywki pantene bodajze...pisalam gdzies chyba o niej juz...nie wiem co innego uzywalam pianki do wloskow ale mam za bardzo zniszczone...kochane wybaczcie mi ze wczoraj nie zrobilam zdjec zaraz to zrobiepozdrawiam

oto pasek i moja nowa bluzka....

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-20 o 21:33 Powód: post pod postem
Dodka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 11:15   #116
Dodka21
Raczkowanie

Caskada dzisiaj zobaczyłam Twoje włoski są boskie zamień się :P ja właśnie zapuszczam chcę mieć je taaaaaakie długie tak żeby mi piersi zakrywało co najmniej do pasa he he tylko coś słabo rosną może doradziłabyś mi jaki kosmetyk używać??albo może jest tutaj ktoś tak kochany i ma specjalizacje co do włosków i doradziłby mi jakich kosmetyków(nie drogich:P) używać?? pozdrawiam Was ciepluteńko i odzywajcie eis częściej buziaki śle
Stary 2010-07-02, 11:18   #117
paprif
Zakorzenienie

Cytat:
kochana uzywam samej odzywki pantene bodajze...pisalam gdzies chyba o niej juz...nie wiem co innego uzywalam pianki do wloskow ale mam za bardzo zniszczone...kochane wybaczcie mi ze wczoraj nie zrobilam zdjec zaraz to zrobiepozdrawiam

oto pasek i moja nowa bluzka....
Pasek na plus, sukienka niestety nie.
Dla mnie to trochę tak jakbyś sobie zaprzeczała... takim paskiem wyszczuplisz i podkreślisz talię.
Natomiast wzory z sukienki powiększą się.
Co sądzą inne dziewczyny ? ...może ja się nie znam...

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Caskada dzisiaj zobaczyłam Twoje włoski są boskie zamień się :P ja właśnie zapuszczam chcę mieć je taaaaaakie długie tak żeby mi piersi zakrywało co najmniej do pasa he he tylko coś słabo rosną może doradziłabyś mi jaki kosmetyk używać??albo może jest tutaj ktoś tak kochany i ma specjalizacje co do włosków i doradziłby mi jakich kosmetyków(nie drogich:P) używać?? pozdrawiam Was ciepluteńko i odzywajcie eis częściej buziaki śle
Zapraszam na wątek o kręconych włosach.

W. Gombrowicz
Stary 2010-07-02, 11:45   #118
zmija19
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Pasek na plus, sukienka niestety nie.
Dla mnie to trochę tak jakbyś sobie zaprzeczała... takim paskiem wyszczuplisz i podkreślisz talię.
Natomiast wzory z sukienki powiększą się.
Co sądzą inne dziewczyny ? ...może ja się nie znam...

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Zapraszam na wątek o kręconych włosach.
tez tak uważam
Stary 2010-07-02, 12:43   #119
paprif
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
tez tak uważam

...w moim poście wyżej wdarł się błąd...miało być: powiększą Cię

W. Gombrowicz
Stary 2010-07-03, 16:31   #120
Dodka21
Raczkowanie

kochane to nie jest sukienka tylko bluzeczka :P

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości