mokry problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-06-10, 20:10   #1
zielonooka19
Raczkowanie

mokry problem

witam. Mam takie problem dosyć wstydliwy...chodzi o to że strasznie sie pocę;/ nie śmierdzi ode mnie czy coś ale jak założę bluzkę to widac takie plamy;/ wstydzę się tego ;/ stosowałam etiaxil ale nic mi nie pomogło oprócz tego że strasznie podrażnił skórę;/ co z tym zrobić?
zielonooka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 20:11   #2
Agnieszka987
Zakorzenienie

Dot.: mokry problem

Słyszałam że dermatolog może coś wstrzyknąć i to hamuje pocenie tylko nie wiem jaka cena;/
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 21:49   #3
n-nika
Zadomowienie

Może wypróbuj Ziaja, Anty-perspirant `Bloker`
kosztuje około 7zł i jak dobrze słyszałam ma dobrą opinię, nawet na KWC możesz o nim poczytać...

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,39...nt-bloker.html

pozdrawiam
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 08:32   #4
inverso
Wtajemniczenie

Są dostępne tabletki na nadpotliwość, ale tylko z przepisu lekarza dermatologa. Wystarczy wziąć jedną tabletkę w ciągu roku i problem z głowy. Nie pytajcie jak się nazywa, bo nie pamiętam. Ale można w aptekach zapytać.

Przede wszystkim, jeśli się tak mocno pocisz to nie powinnaś zbyt długich kąpieli w gorącej wodzie zażywać... A do kąpieli warto dorzucić liście świeżej szałwii i mięty
inverso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 13:05   #5
dziewczyna2009
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Witaj! ja też mam ten problem.. też mnie to bardzo krępuje w gre wchodzą bluzki bez rękawków byłam u dermatologa. najpierw przepisała mi jakis antyperspirant lepszy, ale nie pomógł i powiedziała zebym przyszła jak nie pomoże to zrobi mi badania na nadczynność tarczycy. ale ja zaniedbałam to i nie poszłam. więc wybierz się do dermatologa ona podpowie ci i zrobi odpowiednie badania na ten problem

13, 15 06.2011 - egzamin !

16.06.2011 - wyjazd do Belgii ( mały strach)
dziewczyna2009 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 19:34   #6
zielonooka19
Raczkowanie

dzięki dziewczyny wybiorę się do dermatologa bo i tak mialam iśc w innej sprawie tylko to kurcze takie wstydliwe ;/ wrr ;[
zielonooka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 21:27   #7
niezapomnijkaa09
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
Są dostępne tabletki na nadpotliwość, ale tylko z przepisu lekarza dermatologa. Wystarczy wziąć jedną tabletkę w ciągu roku i problem z głowy. Nie pytajcie jak się nazywa, bo nie pamiętam. Ale można w aptekach zapytać.

Przede wszystkim, jeśli się tak mocno pocisz to nie powinnaś zbyt długich kąpieli w gorącej wodzie zażywać... A do kąpieli warto dorzucić liście świeżej szałwii i mięty
niestety takie tabletki nie istnieją obecnie na rynku jest tylko produkt o nazwie persi block ale jego dzialanie jest znikome- sprawdzałam.
pozostają albo środki typu antidral, etiaxil, albo zastrzyki z botoksu lub chirurgiczne usuniecie gruczołów potowych

Aparatka:
góra 27.06.2014
niezapomnijkaa09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 14:33   #8
metinnn
Raczkowanie

Poczytaj o preparacie o nazwie ANTIDRAL Tez mialam ten problem jako nastolatka. Troche zachodu z tym jest, ale warto warto warto!
metinnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 18:53   #9
tequillaaaaaa
Wtajemniczenie

GG do tequillaaaaaa Send a message via Skype™ to tequillaaaaaa

Ewentualnie pozostaje Wam dziewczyny wstrzyknac sobie botox,wtedy ostrzykniete miejsce przestaje się pocic na ok pol roku.
tequillaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 09:14   #10
Kasia514
Przyczajenie

miałam ten sam problem, pociłam się strasznie i to była dla mnie gehenna. Musiałam rezygnować z kupna rzeczy które mi sie podobały bo wiedziałam że będzie na nich widać pot. I kiedyś była u mnie ciocia i wspomniała o czymś takim jak etiaxil. No to poleciałam i kupiłam. Przy pierwszym zastosowaniu myslałam że umrę z bólu i poleciałam zmyć po 30 minutach. Ale już po tej chwili na drugi dzień odczuwałam różnice. Potem już było tylko lepiej. Używam od 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Nie ma problemu z mokrymi pachami.
Kasia514 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 09:26   #11
michachacha
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kasia514 Pokaż wiadomość
miałam ten sam problem, pociłam się strasznie i to była dla mnie gehenna. Musiałam rezygnować z kupna rzeczy które mi sie podobały bo wiedziałam że będzie na nich widać pot. I kiedyś była u mnie ciocia i wspomniała o czymś takim jak etiaxil. No to poleciałam i kupiłam. Przy pierwszym zastosowaniu myslałam że umrę z bólu i poleciałam zmyć po 30 minutach. Ale już po tej chwili na drugi dzień odczuwałam różnice. Potem już było tylko lepiej. Używam od 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Nie ma problemu z mokrymi pachami.
Czytaj dobrze co inni piszę jeżeli chcesz się wypowiadać. Wyraźnie jest napisane że etiaxil nie pomógł.
michachacha jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości