Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-06-11, 22:56   #1
snowhitee
Zakorzenienie

Marco Aldany w złotych tarasach - pierwszy w Polsce

Szukałam szukałam i nie znalazłam jeszcze nic na ten temat na forum

Dziś będą na zakupach w ZT zatrzymałam się przy tym nowym salonie. Uwagę moją zwrócił niewątpliwie wystrój iii plakaty z cenami (niskimi ).
Strzyżenie+mycie za niecałe 30zł
Farba niecałe 80zł itd..

Czy może już ktoś był i może się wypowiedzieć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marco_aldany_foto1.jpg (41,9 KB, 61 załadowań)

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 09:58   #2
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Marco Aldany w złotych tarasach - pierwszy w Polsce

...ja też widziałam i ciekawi mnie!!

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 22:06   #3
onlythebest
Raczkowanie

Hej

Mnie skusił ich wystrój i dziś jestem na świeżo po wizycie.
Ogólnie jestem zadowolona chociaż organizacja mi się średnio podoba.
Nie ma zapisów na konkretną godzinę, więc jak się wejdzie to jeśli nie ma klientów to wiadomo jest się przyjętym od razu a jak jest kolejka to trzeba siedzieć i czekać. Przede mną były 4 osoby i czekałam prawie 2 godziny na obsłużenie. Ponoć do 13 i po 20 jest luźniej.
Farba jakiej używają to Koleston Welli. Włosy obcinają bardzo dokładnie, bez pośpiechu (nasiedziałam się to zdążyłam popatrzeć jak pracują ) i z fryzury jestem baaaardzo zadowolona, jest idealna. A z koloru tak sobie...miałam jasny blond i chciałam zrobić sobie chłodny ciemny blond lub chłodny jasny brąz a wyszła czekolada. Kolor śliczny nie powiem, ale już widzę to spieranie sie na rudo.

Ogólnie pewnie jeszcze tam zajrzę jak najdzie mnie na podcięcie włosów z tym że w godzinach przedpołudniowych

A co do cen to tak:
24,99 strzyżenie bez modelowania
49,99 strzyżenie + maska + modelowanie
79,99 strzyżenie + farba
79,99+24,99 strzyżenie + farba + modelowanie

Zaręczona i przeszczęśliwa od 3.01.2011 r.

Edytowane przez onlythebest
Czas edycji: 2011-06-20 o 22:09
onlythebest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 22:12   #4
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez onlythebest Pokaż wiadomość
Hej

Mnie skusił ich wystrój i dziś jestem na świeżo po wizycie.
Ogólnie jestem zadowolona chociaż organizacja mi się średnio podoba.
Nie ma zapisów na konkretną godzinę, więc jak się wejdzie to jeśli nie ma klientów to wiadomo jest się przyjętym od razu a jak jest kolejka to trzeba siedzieć i czekać. Przede mną były 4 osoby i czekałam prawie 2 godziny na obsłużenie. Ponoć do 13 i po 20 jest luźniej.
Farba jakiej używają to Koleston Welli. Włosy obcinają bardzo dokładnie, bez pośpiechu (nasiedziałam się to zdążyłam popatrzeć jak pracują ) i z fryzury jestem baaaardzo zadowolona, jest idealna. A z koloru tak sobie...miałam jasny blond i chciałam zrobić sobie chłodny ciemny blond lub chłodny jasny brąz a wyszła czekolada. Kolor śliczny nie powiem, ale już widzę to spieranie sie na rudo.

Ogólnie pewnie jeszcze tam zajrzę jak najdzie mnie na podcięcie włosów z tym że w godzinach przedpołudniowych

A co do cen to tak:
24,99 strzyżenie bez modelowania
49,99 strzyżenie + maska + modelowanie
79,99 strzyżenie + farba
79,99+24,99 strzyżenie + farba + modelowanie
ale fajnie, że ktoś się odezwał

używają welli koleston mówisz zmylił mnie trochę tekst na ich ulotce "kolor na 2 tygodnie" czy coś w tym stylu, myślałam, że farbują jakimiś farbami typu color sync czy inne, które się po prostu wymywają

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 18:44   #5
patrycja350
Zadomowienie

a jest jakis rozgranicznik na długość włosów strzyżenia?

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 17:44   #6
Parvati
Wtajemniczenie

Marco Aldany otworzył się tez na ul. Wilczej - był ktoś i mógłby opisać wrażenia?

CBT
Parvati jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 13:15   #7
Zebra warszawa
Przyczajenie

byłam na Wilczej i szczerze nie polecam!!!
trafiła mi się fryzjerka (bardzo młoda dziewczyna), która poziom umiejętności miała jak studentka przyuczana do zawodu.

cena nie jest najważniejsza, a w przypadku włosów raczej jest niskiej jakości promocją!

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Marco Aldany otworzył się tez na ul. Wilczej - był ktoś i mógłby opisać wrażenia?
Zebra warszawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 07:04   #8
mimi_1
Przyczajenie

Witam
Ja też odradzam wizytę w tym "salonie". Wprawdzie pierwszym razem wyszłam zadowolona - miła obsługa, dobra cena, bez kolejek. Myślałam, że to standard. W takim przekonaniu żyłam do kolejnego razu. Sytuacja była następująca: po umyciu głowy, dziewczyna coś mi nałożyła na włosy (pewnie maskę, ale tego nie raczyła powiedzieć), po czym orzekła, że trzeba będzie chwilkę poczekać. Ok, chwilkę to chwilkę. Po ok. 15 minutach oczekiwania w niewygodnej pozycji (umywalka wbijała mi się w szyję; nie mogłam usiąść, bo woda spływałaby mi z włosów), poprosiłam czekającego na mnie Męża o interwencję, bo ileż można czekać! Znowu usłyszeliśmy, że "za chwilkę ktoś do Pani podejdzie". Skończyło się na tym, że w trybie natychmiastowym spłukano mi włosy, zapłaciłam za mycie i z mokrą głową poszłam na poziom -1 do konkurencyjnego salonu, w którym - choć cena jest wyższa - to obsługa bez zarzutu.
Tak skończyła się moja niemiła przygoda z Marco Aldany. Nigdy więcej.
Pozdrawiam
Forumowiczka
mimi_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 14:41   #9
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez bbos Pokaż wiadomość
nie polecam, młodzi nie doświadczeni fryzjerzy
...mogła bys bardziej sprecyzowac?

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2011-09-27, 21:20   #10
fededia
Przyczajenie

byłam jakiś czas temu na Wilczej i dziś poszłam drugi raz, więc wygląda na to, że za pierwszym razem byłam zadowolona. wszystko zalezy od tego na kogo się trafi. po dzisiejszej wizycie będę musiała sie lepiej zastanowić czy wybrać się tam kolejny raz. Nie pasowało mi dziś to, że najpierw jedna pani farbowała mi włosy, po chwili przyszła druga (która miałam wrażenie że dopiero się uczy i że wyrwała mi połowę włosów) a następnie wróciła pani, która zajmowała się mną na początku. Kiedy patrzyłam na te dziewczyny, które tam pracują i na ich wyrazy twarzy, zastanawiałam się czy na pewno nie są tam za karę. Myślę, że jeśli nie polepszy się jakość obsługi to będą do tego salonu trafiały jedynie przypadkowe osoby, bo wątpię żeby ktoś przychodził tam z polecenia. ja jeśli tam pójdę to tylko do tej Pani, która farbowała mi włosy za pierwszym razem.
fededia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 21:21   #11
Hagenia
Przyczajenie

Odradzam salon na Wilczej. Nigdy więcej tam nie pójdę!

Uważajcie, bo tam pracują osoby , które jeszcze nie miały szkolenia i nie maja pojęcia o obcinaniu włosów.

Brakuje mi słów żeby powiedzieć jak jestem zła, całe życie nosiłam długie włosy a jedna wizyta w salonie, w którym ktoś uznał, że może dopuścić do obcinania włosów osobę która się na tym nie zna spowodowała że o moich długich włosach mogę teraz tylko wspominać.

Miałam długie włosy i chciałam podciąć końcówki i grzywkę. Dziewczyna o imieniu Magda lub Marta, zaproponowała że pocieniuje mi włosy. Tak postrzępiła mi włosy że wstydziłam się iść do pracy. Następnego dnia poszłam z reklamacją, włosy poprawiała mi dziewczyna która powiedziała że jest zastępcą managera i że spodziewała się że wrócę, a osoba która obcinała mnie wczoraj dopiero się uczy. Ponownie pocieniowała mi włosy i teraz z moich długich włosów zostały mi w włosy do ramion. Przynajmniej teraz nie wstydzę się wyjść na ulicę, ale po moich długich gęstych włosach zostały tylko zdjęcia i wspomnienia.

Nikt nie raczył mnie przeprosić za to że zniszczyli mi włosy.
Hagenia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 19:59   #12
AgaWigurska
Przyczajenie

Jestem zachwycona nowo otwartym salonem Marco Aldany. Kilka dni temu poszłyśmy tam z koleżankami i nie żałowałyśmy. Lokalizacja jest idealna, więc od razu po zakupach w Złotych Tarasach mogłyśmy poddać się zabiegom pielęgnacyjnym włosów i nie tylko! Oprócz tego masaż głowy był genialny . Świetnym pomysłem było także stworzenie "kącika urody paznokci" (tak to sobie nazwałam ). Dzięki temu mogłyśmy sobie pozwolić równocześnie na perfekcyjną fryzurę, a także paznokcie. Jestem przekonana, że skuszę się na kolejną wizytę w tym salonie .
AgaWigurska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 20:50   #13
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez AgaWigurska Pokaż wiadomość
Jestem zachwycona nowo otwartym salonem Marco Aldany. Kilka dni temu poszłyśmy tam z koleżankami i nie żałowałyśmy. Lokalizacja jest idealna, więc od razu po zakupach w Złotych Tarasach mogłyśmy poddać się zabiegom pielęgnacyjnym włosów i nie tylko! Oprócz tego masaż głowy był genialny . Świetnym pomysłem było także stworzenie "kącika urody paznokci" (tak to sobie nazwałam ). Dzięki temu mogłyśmy sobie pozwolić równocześnie na perfekcyjną fryzurę, a także paznokcie. Jestem przekonana, że skuszę się na kolejną wizytę w tym salonie .
naprawdę?

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-10-04 o 20:56
Stary 2011-10-05, 14:47   #14
fededia
Przyczajenie

też się dziwię skąd ten zachwyt, ale prawdę mówiąc ten komentarz wygląda dla mnie jak reklama salonu napisana przez kogoś na zamówienie.
Stary 2011-10-05, 15:48   #15
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez fededia Pokaż wiadomość
też się dziwię skąd ten zachwyt, ale prawdę mówiąc ten komentarz wygląda dla mnie jak reklama salonu napisana przez kogoś na zamówienie.
dla mnie też, zgadzam się z tobą w 100%

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2011-10-05, 21:56   #16
krzysiek900
Przyczajenie

calkiem spoko. szybko, latwo i profesjonalnie. polecam
krzysiek900 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 22:17   #17
straciatellaa
Przyczajenie

A ja byłam już 2 razy w tym salonie w ZT i na razie nie mam się do czego przyczepić. Nie mogę się jeszcze wypowiedzieć na temat innych salonów tej sieci,bo nie odwiedziłam, ale akurat ten jest niezły. Jestem zadowolona z farbowania, bo mam taki kolorek jak chciałam i bez żadnych utleniaczy. W prawie każdym salonie wmawiają mi, że bez rozjaśniacza się nie obejdzie i samą farbą nie da rady. Na szczęście tutaj nie poszli na łatwiznę i dzięki temu nie zniszczyli mi włosów. Powiem szczerze, że ulga wielka.
straciatellaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 06:30   #18
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Ciekawe jeszcze ile osob zarejestrowanych 11/10 majacych 1post pochwali ten zaklad, jak myslicie?

...and I will wear him
As i do thee...

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-10-06 o 06:32
Stary 2011-10-06, 14:16   #19
straciatellaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Ciekawe jeszcze ile osob zarejestrowanych 11/10 majacych 1post pochwali ten zaklad, jak myslicie?
Na to forum trafiłam wczoraj przypadkowo.Zauważyłam, że komentarze są pisane w bieżącym czasie, więc czemu mam nie włączyć się w dyskusję? Osobiście nie mam się do czego przyczepić, dlatego chciałam to przekazać. Jeżeli uważacie, że ten komentarz był pisany na zamówienie no to szkoda, w takim razie nie ma sensu pisać tutaj nic pozytywnego, bo zawsze będzie to odbierane jako nieszczere. Beznadziejnie, bo po prostu znalazłam się w złym miejscu i złym czasie i tyle.
Stary 2011-10-06, 19:53   #20
straciatellaa
Przyczajenie

Cytat:
Na to forum trafiłam wczoraj przez przypadek. Zauważyłam, że komentarze są dodawane na bieżąco, więc również chciałam się włączyć w dyskusję, bo jednak coś wiem na ten temat. Odwiedziłam ten salon i na prawdę uważam, że jest tam w porządku. Niestety widzę, że tutaj akceptowane są jedynie negatywne opinie, a pozytywne uważane są za nieszczere. Beznadziejnie, bo mój wpis znalazł się w złym miejscu, w złym czasie i pewnie to również miało znaczący wpływ na ocenę jego autentyczności.
Stary 2011-10-10, 17:23   #21
fededia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez straciatellaa Pokaż wiadomość
Na to forum trafiłam wczoraj przypadkowo.Zauważyłam, że komentarze są pisane w bieżącym czasie, więc czemu mam nie włączyć się w dyskusję? Osobiście nie mam się do czego przyczepić, dlatego chciałam to przekazać. Jeżeli uważacie, że ten komentarz był pisany na zamówienie no to szkoda, w takim razie nie ma sensu pisać tutaj nic pozytywnego, bo zawsze będzie to odbierane jako nieszczere. Beznadziejnie, bo po prostu znalazłam się w złym miejscu i złym czasie i tyle.
Może gdybyś przeczytała uważniej poprzednie komentarze to zauważyłabyś, że dla mnie komentarz Agi Wigurskiej (a nie Twój) brzmiał jakby był na zamówienie (i nikt w stosunku do Twojego komentarza nie użył takiego sformułowania). Może przeczytaj swój i jej i znajdź różnicę przynajmniej w konstruowaniu zdań, może zorientujesz się o co nam chodzi. Gdybyś czytała uważniej to zauważyłabyś, że ja także byłam zadowolona z tego salonu kiedy bylam tam pierwszy raz i gdybym myslała, że mój komentarz bedzie nie na miejscu a przynajmniej jego część to uwierz, że nie pisałabym nigdy na żadnym forum. Twój komentarz wydał mi się jak najbardziej szczery. Nie bardzo rozumiem po co od razu strzelać focha?
Stary 2011-10-10, 17:29   #22
fededia
Przyczajenie

Cytat:
to akurat mógł być przypadek
Stary 2011-10-10, 19:37   #23
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Dziewczyny, ja bym chciała że by tak było - żeby fryzjer w Złotych Tarasach okazał się ,,dobry i polecany,, - ale naprawdę i szczerze nie robi dobrego wrażenia, a robiłam podchody z 2 razy - ze względu na fajną lokalizację. Otóż polecano mi ,,Toucha,, jako koloryzację jedyna, a mam ciemny odrost i Touch za chiny by mi nie rozjaśnił odrostu z poziomu 5, po rozmowie z fryzjerką czułam że ja mam więcej pomysłów na kolor niż ona...zupełnie bez inwencji, jest tam bardzo dużo młodych osób na stażach...niestety nie mają zbyt dużej praktyki....ja mam naprawdę bardzo wymagające włosy ponieważ są kręcone, myślę że do niektórych grup..ten fryzjer na pewno trafi, ja będę unikać.

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2011-11-22, 08:05   #24
Carrie85
Raczkowanie

GG do Carrie85

ja byłam 2 razy w salonie na wilczej.
Pierwszy raz - w jakis tydzien po otworzeniu. zostaly mi umute wlosy i tez (jak wizazanka z poprzednich postów) musialam czekac z recznikiem na glowie ok 15 min. :/ pomyslalam, że to pierwszy tydzien, wiec napewno muszą nauczyć sie organizacji itp.

Strzyżenie bylo ok, bylam nawet zadowolona...

Drugi raz wybralam sie i juz moje zadowolenie bylo zupelnie inne ( a moze w ogole juz go nie bylo).
Dosc dlugo czekalam na swoją kolej. w trakcie widzialam, ze jedna fryzjerka czesze drugą fryzjerkę w godzinach pracy i przez to, ze nie ma kto obslugiwac, robila sie coraz wieksza kolejka.... (sic!)

fryzjerka, ktora mnie obslugiwala miala minę jakby siedziala tam doslownie za karę. zadnego uśmiechu ani nic. (moze ja wymagam za duzo..?).
Obciecie wlosów straszne. nie wiem czy ktos tam przechodzil jakies szkolenie... :/

Moja rada- te salony, a przynajmniej ten na wilczej- OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!
Carrie85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 21:47   #25
uremuska
Przyczajenie

Ostrzegam wszystkich przed usługą manicure w Marco Aldany w Złotych Tarasach… Tak żenująco niskiej jakości usług jeszcze nie spotkałam. Narzędzia nie są sterylizowane a jedynie dezynfekowane. Powinien się temu przyjrzeć sanepid. Pani podczas wycinania skórek na 10 palców zacięła mnie na 3!!! W tym na jednym tak, że krwawił przez 2 godziny. Z resztą wycinanie skórek przypomina bardziej skubanie kurczaka. Na tym moja wizyta się skończyła. Uciekłam! Dziękuję za taki manicure. Komentarz pani, kiedy powiedziałam, że nie będę dłużej kontynuować usługi: że to jest moja wina, bo mam suche skórki i że to normalne i może się zdarzyć, że zatnie oraz że ona jak sobie robi manicure to też się zacina!! I że mam zapłacić za usługę wycinania skórek.
Zapłaciłam 30zł i wyszłam! Przynajmniej mam dowód, że u nich byłam jak dostanę zakażenia Popędziłam do apteki po wodę utlenioną i maść z antybiotykiem. Omijajcie szerokim łukiem!
uremuska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 09:30   #26
201705250955
Konto usunięte

Witajcie!
Tydzień zbierałam się, żeby dodać opinię o tym salonie Bo są skrajne, ja jestem rozczarowana, za to moja siostra bardzo zadowolona. Miałyśmy kupony na darmowe strzyżenie, więc kosztów się nie bałyśmy- chodziło tylko o jakość usługi. Mną zajął się młody, niski facet, moją siostrą taka miła, ruda fryzjerka (piszę, żebyście wiedziały od kogo uciekać). Ja nie jestem zadowolona, bo:
- fryzjer nie miał ze mną żadnego kontaktu, nie odzywał się, nie pytał, nie nawiązał niemal żadnego kontaktu jeśli chodzi o ścinanie włosów: a moim zdaniem powinien się pytać, czy jest ok, czy krócej/dłużej, w zasadzie oparł się tylko na jednym zdaniu: tylko trochę podciąć i niestety podciął z tyłu za krótki;
- pyta się mnie: na którą stronę ma pani grzywkę, mówię, że na prawą, to o mało nie obciął mi grzywki... ze swojej prawej strony!! ledwo mu uciekłam z włosami;
- obciął mi te włosy za krótko i nie wiem, czy nie zrozumiał, czy aż tak spieszył się do kolejnych klientów (była już kolejka, niedziela, godzina ok. 14.30);
- całe cięcie trwało ok. 10 minut + 5 minut suszenie, a włosy mam półdługie- dla mnie się nie przyłożył.
Nie jestem zadowolona z efektów, choć już się przyzwyczaiłam, ale jakbym płaciła to byłabym ostro wkurzona.
Moją siostrą zajęła się uprzejma, ruda pani i jest zadowolona, bo:
- zrobiła jej pięknego boba,
- miała ciągły kontakt, pytała, czy nie zbyt krótko, czy dobrze i w ogóle;
- ogólnie bardzo uprzejma fryzjerka i staranna- cięcie trwała ok 30 minut plus 10 minut suszenie.
Siostra zapłaciłaby za to cięcie.
Także trzeba uważać, na kogo się tam trafi, a jak już idziecie, to pilnujcie, kto i jak tnie. Osobiście ja tam więcej nie pójdę, ale moja siostra do tej samej fryzjerki raczej tak.
201705250955 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 16:35   #27
bluesky49
Wtajemniczenie

Ja byłam w salonie niecały tydzień temu. Za strzyżenie zapłaciłam 49 zł. Złote Tarasy - poniedziałkowy wieczór. Akurat nie było kolejek. Miałam iść w niedzielę jednak przeraziła mnie liczba czekających osób. Oprócz tego pan poinformował że jutro strzyżenie będzie tańsze.
Obcinała mnie taka ruda pani z dłuższymi włosami. Wykonała bardzo fajny masaż głowy i generalnie wszystko było ok. Jednak myślałam że wyjdę z jakąś większą zmianą na włosach - może dostanę jakiś katalog i wspólnie wybierzemy fryzurę. Tak się nie stało. Jednak to pewnie moja wina bo nie zakomunikowałam że tego oczekuje. Pani zapytała czy zapuszczam włosy. Gdy odpowiedziałam że tak podcięła mi trochę końcówki. Grzywce nadała fajny kształt i w końcu ją naprawiła (została mi zniszczona u fryzjerki na Ochocie - stanowczo za krótko obcięta chociaż tego nie chciałam).
Moje włosy były długo suszone i na sucho doszło jeszcze do kilku poprawek.
Wpierw myślałam że pani nie jest zbyt miła gdy zapytała kiedy farbowałam włosy i że na pewno robiłam to sama. Zgodziłam się z nią i również zauważyła moje "różne kolory" na głowie. Poleciła farbowanie. Akurat nie miałam przy sobie takiej sumy ale stwierdziłam że się zastanowię i właśnie bardzo to rozważam bo mam już dosyć mojego burego koloru na włosach.
Przy płaceniu była bardzo miła i wgl. Generalnie ją polecem. Podczas następnej wizyty chciałabym trafić właśnie na tę osobę. Może ktoś wie jak pani się nazywa i w jakie dni pracuje?
bluesky49 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 10:14   #28
Beauty Care
Przyczajenie

1

Edytowane przez Beauty Care
Czas edycji: 2012-12-13 o 10:25
Beauty Care jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 10:41   #29
zawiedziony000
Przyczajenie

Cała sieć Marco Aldany to oszuści. Nie wypłacają kontrahentom należności bo są spłukani. I próbują zarobić jak najmniejszym kosztem, zatrudniając niedouczonych pseudo fryzjerów.
zawiedziony000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 10:33   #30
illl
Przyczajenie

Byłam w salonie Marco Aldany w Złotych Tarasach. Skusiłam się na zniżkę 10%. Jak wół na wejściu piszą 78zł: mycie strzyżenie czesanie. Doliczyłam 10% zniżki wyszło 70zł i 20 groszy. Po zabiegach podchodzi się do kasy i ze zniżką płaci 117 zł . Dodam, że mam długie włosy i poprosiłam tylko o podcięcie o 3cm i wycieniowanie grzywki.
Droższego fryzjera nie znam, Zapłaciłam prawie 50 zł więcej-za co?
NIE POLECAM NIEMIŁEGO ZASKOCZENIA NA WYJŚCIU.
illl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości