cien color focus jako rozswietalcz-jest boski!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-04-22, 11:49   #1
beliczek
Zakorzenienie

cien color focus jako rozswietalcz-jest boski!!!!

dziewczyny!! polecam wam z calego serca cien color focus odcien sunrise Lancome jako rozswietlacz na kosci policzkowe!! jest po poprostu boski. wreszcie osiagnelam efekt o jakim marzylam patrzac na swietliste twarzyczki aktorek lub modelek! cien nie zostawia koloru ylko przepiekna poswiate dajaca zloto-bezowy odcien!! polecila mi to pani w douglasie w gdanskim alfa centrum. a przy okazji polecam te4 perfumerie wszytskim i jestem jej stala klientka. panie sa tam mile ale nie nachalne,znaja sie na kosmetykach i traktuja normalnie sprawe probek.aha i mozna bez obaw isc bez makijazu - zostanie sie tak samo obsluzonym jak w "rynsztunku zakupowym" (sprawdzilam to) wyslalabym tam na szkolenie wsyztskie malowane lale z innych perfumerii , w szczegolnosci z olimpii wgdynskiem klifie gdzie panny czestuja napoczetymi probkami.
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 11:50   #2
beliczek
Zakorzenienie

Re: cien color focus jako rozswietalcz-jest boski!!!!

przepraszam za literowki!!!!!!!!!!!!
Stary 2003-04-22, 18:49   #3
Biedronka
Raczkowanie

tak zgadzam sie co Klifu. Mam go pod domem, ale unikam tej perfumerii jak tylko moge. Dopiero jak zrobiłąm tam zakupuy z ojcem za pokażna sume to "wymalowana lala" raczyła uśmiechnąć sie , i nie odburkiwać na zadane pytanie. A ja polecam również Sephore w Auchon - bardzo miła obsługa. Jak podeszła do mnie sprzedawczyni spytać sie co bym chciała kupić a ja odpowiedeziałam, ze tylko oglądam to ona odpowiedziała, ze może w takim razie opowie mi o jakiś nowościach kosmetycznych. [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
Biedronka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 18:54   #4
lejka
Zakorzenienie

I co, opwoiedziała? I nie namawiala przy tym do zakupu???? Dlaczeeeeeego w Wawie takich nieeeeeeee maaaaaaa??????
lejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 19:43   #5
Biedronka
Raczkowanie

no własnie wyobraż sobie , ze nie namawiała NIC a NIC !! SZOK!! Fajnie dowiedziałam sie troszke o nowościach i WKONCU mogłam pytać i pytać...!!
Zapraszam więc do Trójmiasta [img]icons/icon7.gif[/img]
Biedronka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 19:54   #6
lejka
Zakorzenienie

Mi się tylko raz taka trafiła miła w YR... Ale RAZ!!! Ech, no nic, taki nasz los...
lejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 20:07   #7
Pysia
Raczkowanie

Właśni u mnie często jest tak, że w perfumeriach obsługuje facet. Może się nie zna, ale za to nie stroi min i nic nie burczy pod nosem. Raz miałam takiego sprzedwacę, starszego pana, który namawiając mnie do zakupu lakieru, pomalował własne paznokcie [img]icons/icon7.gif[/img]. Ale owy pan gdzieś zniknął i zamiast niego jest złośliwa baba [img]icons/icon9.gif[/img].
Często obsługujące mnie panie, uważają że jestem na kosmetyki za młoda i choć nie odmawiają mi ich "wydaania" to często "puszczają" jakieś aluzje.
Ostatnio pewna pani powiedziała mi, że widocznie nie zarabiam pieniędzy sama, skoro ich nie szanuję i wydaję na lakier do paznokci.
Ale co ona miała do moich pieniędzy...[img]icons/icon9.gif[/img]
Pysia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 20:22   #8
katrina
Rozeznanie

GG do katrina

a jak się rozsmarowuje? nakładasz go palcem? bo to zdaje się formuła cream-to-powder?
katrina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 22:07   #9
beliczek
Zakorzenienie

cien nakladam palcem i on zamienia sie w ieknie opalizujacy puder - zostawia blask nie kolorujac!!! w gdansku polecam jeszcze sephore w gdynskim CH wzgorze. pozdrawiam
Stary 2003-04-22, 22:31   #10
aggie
BAN stały

GG do aggie

A ile kosztuje ten cudowny cien ? [img]icons/icon7.gif[/img] I napisz jaka masz karnacje [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
aggie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 07:09   #11
beliczek
Zakorzenienie

Re: cien color focus jako rozswietalcz-jest bosk!-do aggie

cien kosztuje 95zl. ja mam srednio jsna karnacje i jestem szetynka z zielono-niebiskimi oczami. co do tego cienia to musze jeszcze podkreslic jego wydajnosc. [img]icons/aniolek.gif[/img]
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości