Wszystko o farbowaniu henną - część II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-23, 19:15   #721
majreg
Wtajemniczenie

Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Większość wyjaśniła Lisbeth. Dodam jeszcze tylko od siebie, że np. w hennie Eld w kolorze "Chna" skład to tylko ziele lawsonii, notomiast już kolor "Mahoń" w składzie zawiera oprócz lawsonii barwniki 3-nitro-p-hydroxyethylaminophenol, HCY-2 i HCB-2. I to już nie jest czysta henna, pomijam tu kwestię samej lawsonii tj. jej jakości i czystości. Najbezpieczniejsza wydaje się być jednak Khadi i tę mozna ze spokojnym sumieniem polecić. Naprawdę rozrobienie jej z wodą nie stwarza żadnych problemów, a kwestia dodania cytryny, herbaty, wina czy jeszcze czegoś nie sprawi,że kolor jakoś zasadniczo się zmieni. Inne kolory niż te zaproponowane przez Khadi zawierają zawsze jakieś dodatki chemiczne.
Stary 2011-09-24, 17:39   #722
Skyrim
BAN stały

Witam, mam pewien problem. Otóż chodzi o włosy wyjątkowo delikatne, wypadające i naturalnie blond, nigdy nie farbowane, dziewicze (taki jak w załączniku, taki jaki pani ma przy końcach).
I chciałabym pofarbować je henną do koloru ciemny blond, jasny/średni brąz o nie-ciepłym odcieniu (nie kasztan, nie czekolada - żadnych rudych i czerwonych refleksów a najlepiej popielate) i stąd moje pytanie - jaką polecacie hennę w tym przypadku? Wolałabym o bazowaniu na takich które mogłabym kupić w kiosku czy np w rossmanie (np venita henna color)

Proszę o pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_7.jpg (38,6 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2011-09-24 o 17:43
Skyrim jest offline  
Stary 2011-09-24, 18:31   #723
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Skyrim Pokaż wiadomość
Witam, mam pewien problem. Otóż chodzi o włosy wyjątkowo delikatne, wypadające i naturalnie blond, nigdy nie farbowane, dziewicze (taki jak w załączniku, taki jaki pani ma przy końcach).
I chciałabym pofarbować je henną do koloru ciemny blond, jasny/średni brąz o nie-ciepłym odcieniu (nie kasztan, nie czekolada - żadnych rudych i czerwonych refleksów a najlepiej popielate) i stąd moje pytanie - jaką polecacie hennę w tym przypadku? Wolałabym o bazowaniu na takich które mogłabym kupić w kiosku czy np w rossmanie (np venita henna color)

Proszę o pomoc!

Henna nie daje odcieni popielatych.
Przeczytaj chociaż kilka stron wątku, bo to pytanie było zadawane już wielokrotnie.
Stary 2011-09-24, 18:52   #724
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:

Proszę o pomoc!
Nie ma henny w kolorze blond. Henna zawiera tylko barwnik lawson, który jest rudo-czerwony. No i Rossmann nie sprzedaje henny. Jeśli chcesz naturalnie przyciemniać włosy, to użyj płukanek z kory dębu albo orzecha włoskiego.
Lisbeth jest offline  
Stary 2011-09-24, 21:25   #725
Skyrim
BAN stały

Czy wy na prawde nie potraficie czytać wyraznie? nie prosiłam o kolor blond do farbowania tylko o brąz - ciemny blond to dla mnie brąz ale chodzi mi o jasność w czytaniu. Po 2 dobrze wiem że rossman nie sprzedaje farb (niech ktoś sie zlituje (....)) tylko o takie które mogą być tam dostępne,bo zaraz któraś z was napisze o takiej, której nigdzie nie idzie dostać tylko przez internet albo i ledwo to za 50zł, nawet podałam jednej przykład, doprawdy w szkole nie uczyli was czytać ze zrozumieniem?
A jeżeli pytam sie o hennę akurat to chodzi mi właśnie o taką formę przyciemnienia włosów a nie o ich stopniowe przyciemnianie, gdybym chciała wiedzieć o czym innym to napisałabym w innym wątku bądz poczytała gdzie indziej, to tak na przyszłość bo mase z was ma problemy z tak prostą odpowiedzią.

Nie ważne, dzieki za szybkie odpowiedzi. pozdrawiam.

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2011-09-24 o 21:28
Skyrim jest offline  
Stary 2011-09-24, 21:36   #726
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Czy wy na prawde nie potraficie czytać wyraznie? nie prosiłam o kolor blond do farbowania tylko o brąz - ciemny blond to dla mnie brąz ale chodzi mi o jasność w czytaniu. Po 2 dobrze wiem że rossman nie sprzedaje farb (niech ktoś sie zlituje (....)) tylko o takie które mogą być tam dostępne,bo zaraz któraś z was napisze o takiej, której nigdzie nie idzie dostać tylko przez internet albo i ledwo to za 50zł, nawet podałam jednej przykład, doprawdy w szkole nie uczyli was czytać ze zrozumieniem?
A jeżeli pytam sie o hennę akurat to chodzi mi właśnie o taką formę przyciemnienia włosów a nie o ich stopniowe przyciemnianie, gdybym chciała wiedzieć o czym innym to napisałabym w innym wątku bądz poczytała gdzie indziej, to tak na przyszłość bo mase z was ma problemy z tak prostą odpowiedzią.

Trzymajcie mnie anieli!!!!
Stary 2011-09-24, 21:53   #727
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:

"czytać wyraźnie"
No to ci piszę, że henna daje tylko rudy kolor i możesz sobie szukać dowoli, a innej nie znajdziesz. Przeczytaj ten wątek (skoro tak doskonale czytasz ze zrozumieniem, to powinnaś się szybciutko połapać) i będziesz wiedziała co polecamy.
A jak chcesz farbować Venitą to przyjmij do wiadomości, że nie farbujesz henną, tylko chemicznym syfem, więc nie trafiłaś do właściwego wątku.
Lisbeth jest offline  
Stary 2011-09-24, 23:25   #728
Coffee Girl
Raczkowanie

A moje brązowe Khadi przeszło z czarnego w brąz i po ponad tygodniu nadal ładnie się trzyma Ciekawe czy będzie się spłukiwać tak samo jak czarne Khadi.

Cytat:
Czy wy na prawde nie potraficie czytać wyraznie? (...) Po 2 dobrze wiem że (...) bo zaraz któraś z was napisze (...) doprawdy w szkole nie uczyli was czytać ze zrozumieniem?(...) gdybym chciała wiedzieć o czym innym to napisałabym w innym wątku bądz poczytała gdzie indziej, to tak na przyszłość bo mase z was ma problemy z tak prostą odpowiedzią.
Jeśli chodzi o zioła to ja ci polecam jakieś ziołowe tabletki uspokajające i popracowanie nad swoją kulturą osobistą też by się przydało.
Stary 2011-09-25, 00:22   #729
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie

Jeszcze jedno pytanie odnośnie dobrej henny, ale w składzie lawson bez żadnych dodatków, poluję na taką w Krakowie.
Przejrzałam KWC, jednak tam tych opinii jest niewiele, zdaje się że henna marki ELD jest ok. Zapytam w sklepie zielarskim, ale jeżeli któraś z Was wie, w którym krakowskim sklepie można dostać dobrą hennę, to ładnie proszę o wskazanie.

Edytowane przez patrycjazuzanna
Czas edycji: 2011-09-25 o 07:09
patrycjazuzanna jest offline  
Stary 2011-09-25, 13:20   #730
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Coffee Girl Pokaż wiadomość
A moje brązowe Khadi przeszło z czarnego w brąz i po ponad tygodniu nadal ładnie się trzyma Ciekawe czy będzie się spłukiwać tak samo jak czarne Khadi.
Ooo, a jakim brązem farbowałaś? Na mnie czeka ciemny brąz, ale nie mam czasu pofarbować.
A Hennowy kryzys na szczęście mi minął wolę zdrowe włosy w kolorze nie do końca takim jak chcę niż sianko po chemii
Stary 2011-09-25, 15:05   #731
kropaa
Raczkowanie

Cześć dziewczyny, jeśli sie powtarzam to przepraszam. Mam pytanie do specjalistek od henny a mianowicie:
Zależy mi na farbie z henną, która zmywa się najwolniej. Mam problem z włosami, są słabe i wypadają(sprawy ginekologiczne - pco) dlatego potrzebuję farby, która wogule nie będzie mieć w sobie "chemii" i nie obciąży dodatkowo moich włosów.
12 dni temu użyłam henny "Naturalna farba i odżywka koloryzująca do włosów RUBINA BURGUND - KOSMETYKA NATURALNA". Efekt był zachwycający, kolor taki o jakim zawsze marzyłam . Włosy w tym czasie myłam 6 razy i niestety kolor mi się "sprał" lekko .
Możecie doradzić mi jaką henne mogę użyć aby kolor Rubin dłużej utrzymał mi się na głowie?
kropaa jest offline  
Stary 2011-09-25, 17:42   #732
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:

Kup Venitę Brąz albo Delię i już, nakładaj skoro chcesz brąz łatwo dostępny i w tubce
Siedzę właśnie z Ciemnym Brązem, wcześniej była henna naturalna tylko na odrosty [wyszły cudne, marchewkowe! ]. Około 19 zmywam.

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-09-25 o 17:45
DMkAnia jest offline  
Stary 2011-09-25, 17:57   #733
jagoda83
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Jeśli masz na myśli farby Khadi, to one posiadają certyfikat BDIH, który potwierdza ich całkowicie naturalny skład. Mają formę drobnego proszku i miesza się go z wodą. Na pierwszy rzut oka to może wyglądać bardzo podobnie do zawartości saszetki Venity na przykład, ale w przypadku Khadi masz całkowitą pewność, że nie ma tam żadnego syfu. Nie wiem co dokładnie widziałaś w sklepach zielarskich, ale raczej też nie można mieć pewności co do składku w tym wypadku.
mi akurat wpadło w oko to bo ma w nazwie "puder"
MDH henna powder
http://www.helfy.pl/henna-w-pudrze

patrzałam też na Khadi o których piszesz, wszedzie uzywaja słowa "proszek", nie wiem czy to tylko kwestia nazewnictwa czy rzeczywiscie one sie roznia czyms w sobie, uczepiłam sie tego bo kiedys kupiłam takie sypkie w zielarskim i było to fatalne do nakładania (o czym nie raz piszecie) wiec dla mnie konsystencja i nakladnie to wazna rzecz...

myje wlosy codziennie i bardzo czesto musze robic olejowanie, maski itp zeby wzmocnic wlosy, do tego odzywczy szampon ktory moze byc "agresywny" dla koloru wiec nie wiem czy henna długo sie utrzyma w takim wypadku, jakos nie chce mi sie wiezyc ze piekny rudy kolor mozna miec na dlugo dzieki hennie.....

wrzuce swoje dwa grosze dla tych co upieraja sie przy Deli i Venicie... wybierajcie Delie bo ma bardziej neutralne kolory, Venita jest bardziej agresywna i trzyma sie dluzej ale tym samym bardziej niszczy niz Delia, ale to tak miedzy nami... bo to watek o naturze a nie chemi zonk!
Stary 2011-09-25, 18:23   #734
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez kropaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jeśli sie powtarzam to przepraszam. Mam pytanie do specjalistek od henny a mianowicie:
Zależy mi na farbie z henną, która zmywa się najwolniej. Mam problem z włosami, są słabe i wypadają(sprawy ginekologiczne - pco) dlatego potrzebuję farby, która wogule nie będzie mieć w sobie "chemii" i nie obciąży dodatkowo moich włosów.
12 dni temu użyłam henny "Naturalna farba i odżywka koloryzująca do włosów RUBINA BURGUND - KOSMETYKA NATURALNA". Efekt był zachwycający, kolor taki o jakim zawsze marzyłam . Włosy w tym czasie myłam 6 razy i niestety kolor mi się "sprał" lekko .
Możecie doradzić mi jaką henne mogę użyć aby kolor Rubin dłużej utrzymał mi się na głowie?
Ten kolor jest uzyskiwany dzięku dodatkom chemicznym i zawsze będzie się zmywał niezależnie od tego jakiej henny użyjesz.

Cytat:
Napisane przez jagoda83
mi akurat wpadło w oko to bo ma w nazwie "puder"
MDH henna powder
http://www.helfy.pl/henna-w-pudrze

patrzałam też na Khadi o których piszesz, wszedzie uzywaja słowa "proszek", nie wiem czy to tylko kwestia nazewnictwa czy rzeczywiscie one sie roznia czyms w sobie, uczepiłam sie tego bo kiedys kupiłam takie sypkie w zielarskim i było to fatalne do nakładania (o czym nie raz piszecie) wiec dla mnie konsystencja i nakladnie to wazna rzecz...
Z opisu nie wywnioskujesz jak drobno zmielone są zioła. Musisz się przekonać osobiście. Jeśli chodzi o nakładanie, to ważne jest też aby dobrze wszystko wymieszać i dodać odpowiednią ilość wody.

Cytat:
myje wlosy codziennie i bardzo czesto musze robic olejowanie, maski itp zeby wzmocnic wlosy, do tego odzywczy szampon ktory moze byc "agresywny" dla koloru wiec nie wiem czy henna długo sie utrzyma w takim wypadku, jakos nie chce mi sie wiezyc ze piekny rudy kolor mozna miec na dlugo dzieki hennie.....
Kiedyś będę musiała zrobić zdjęcie moich włosów wraz z półrocznymi odrostami do porównania ze względnie świeżym kolorem
Dobrze pofarbowane henną włosy nie tracą koloru w ogóle. Możesz je olejować, codziennie myć slesem, kłaść na nie cokolwiek, a kolor zostanie taki jak był. Ja też myję włosy codziennie (lub co 2 dni) i kolor wygląda ciągle tak samo.

Cytat:
wrzuce swoje dwa grosze dla tych co upieraja sie przy Deli i Venicie... wybierajcie Delie bo ma bardziej neutralne kolory, Venita jest bardziej agresywna i trzyma sie dluzej ale tym samym bardziej niszczy niz Delia, ale to tak miedzy nami... bo to watek o naturze a nie chemi zonk!
Jeśli chodzi o Delię, to kiedyś trochę kapnęło mi z tubki na ręcznik i odbarwił się w tym miejscu. Także z tą łagodnością Delii to przesadzone informacje moim zdaniem.
Lisbeth jest offline  
Stary 2011-09-25, 19:06   #735
jagoda83
Rozeznanie

"Kiedyś będę musiała zrobić zdjęcie moich włosów wraz z półrocznymi odrostami do porównania ze względnie świeżym kolorem
Dobrze pofarbowane henną włosy nie tracą koloru w ogóle. Możesz je olejować, codziennie myć slesem, kłaść na nie cokolwiek, a kolor zostanie taki jak był. Ja też myję włosy codziennie (lub co 2 dni) i kolor wygląda ciągle tak samo."

Lisbeth to wszystko brzmi bardzo zachecajaco czlowiek jest z natury niedowiarkiem wiec te fotki z checia kiedys zobacze hehe

(co do Deli.... to jest tylko moje odczucie ale tylko porownujac ja z Venita i to wzgledem tych dwoch farb moja opinia, ze Delia mniej szkodzi niz Venita a obie jak to farby wiadomo szkodza jakos..)
Stary 2011-09-25, 20:57   #736
majreg
Wtajemniczenie

A ja nie mogę odżałować,że kiedyś malowałam włosy. Rosną mi bardzo wolno i mam dopiero jakieś 10cm pofarbowanych tylko henną. Cała reszta to farba , a na nią henna. Nie malowałam chyba od stycznia czy lutego chemicznie,a włosy są i tak spuszone i suchowate na końcach. Tylko ten 10-centymetrowy odrost jest gładki i błyszczący. Nic nie pomaga, maski, oleje, proteiny, nic. Owszem są bez wątpienia w lepszym stanie niż kiedyś ale to i tak nie to co naturalne. Więc radzę Wam dziewczęta zostawcie te Venity i Delie na półkach w sklepie i kupcie od razu czystą hennę.
Stary 2011-09-25, 21:07   #737
_Sarenka_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
A ja nie mogę odżałować,że kiedyś malowałam włosy. Rosną mi bardzo wolno i mam dopiero jakieś 10cm pofarbowanych tylko henną. Cała reszta to farba , a na nią henna. Nie malowałam chyba od stycznia czy lutego chemicznie,a włosy są i tak spuszone i suchowate na końcach. Tylko ten 10-centymetrowy odrost jest gładki i błyszczący. Nic nie pomaga, maski, oleje, proteiny, nic. Owszem są bez wątpienia w lepszym stanie niż kiedyś ale to i tak nie to co naturalne. Więc radzę Wam dziewczęta zostawcie te Venity i Delie na półkach w sklepie i kupcie od razu czystą hennę.
Dokładnie. Chemia to zło. Jak usłysze od koleżanki, że farbuje włosy henną...w płynie, to ręce załamuje. Kiedys byłam głupia i farbowałam chemicznymi, na szczęscie zeszłam i teraz mam w 100% naturalne, gdy tylko uda mi się troche zapuscic włoski to spróbuje indygo z henną i amlą.
_Sarenka_ jest offline  
Stary 2011-09-25, 21:17   #738
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ojj racja, ja wczoraj ścięłam parę cm suszu, co mi jeszcze pozostał po chemicznym farbowaniu. Wcześniej też próbowałam nawilżać i olejować i nic nie pomagało, dopiero ścięcie. Widać za błędy się płaci. Niekiedy zniszczenia mogą być takie, że tylko nożyczki pomogą. Pewnie i tak za jakiś czas musiałabym ściąć, bo chcę się pozbyć cieniowania, a już niewiele mi go zostało.
Stary 2011-09-25, 21:34   #739
kropaa
Raczkowanie

Tak.. wiem że kolory czerwieni najsłabiej utrzymują się na włosach, nawet jeśli farbuje trwalszą farbą niż henna warto jednak było zapytać bo a nuż widelec coś będzie... dzięki za odpowiedz
kropaa jest offline  
Stary 2011-09-25, 21:45   #740
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez kropaa Pokaż wiadomość
Tak.. wiem że kolory czerwieni najsłabiej utrzymują się na włosach, nawet jeśli farbuje trwalszą farbą niż henna warto jednak było zapytać bo a nuż widelec coś będzie... dzięki za odpowiedz
Nie o to chodzi. Z henny tylko barwnik lawson utrzymuje się trwale na włosach i ma on kolor rudo-czerwony. Z mojego doświadczenia wynka, że nie ma trwalszej farby od henny, ale dotyczy to ograniczonej gamy kolorów, a rubin do tej gamy nie należy.
Mogłabyś spróbować henny bez dodatków i być może osiągnięty w ten sposób kolor by cię usatysfakcjonował. Na to możesz co jakiś czas kłaść jakiś wspomagacz koloru (np. to czym farbowałaś wcześniej na rubin) i wtedy spłukiwałby się do koloru osiągniętego samą henną. Nie wiem czy dobrze wyjaśniłam o co mi chodzi
Lisbeth jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:11   #741
kropaa
Raczkowanie

Dobrze wyjaśniłaś dzięki
kropaa jest offline  
Stary 2011-09-25, 23:55   #742
Coffee Girl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Ooo, a jakim brązem farbowałaś? Na mnie czeka ciemny brąz, ale nie mam czasu pofarbować.
A Hennowy kryzys na szczęście mi minął wolę zdrowe włosy w kolorze nie do końca takim jak chcę niż sianko po chemii
Ciemnym brązem. Ja też wolę zdrowe z niedorobionym kolorem (chociaż aktualny tfu tfu póki co jest fajny) niż te piórka, które miałam po farbie Żałuję, że nie odkryłam henny wcześniej...
Stary 2011-09-26, 07:29   #743
Miss Transept
Zadomowienie

GG do Miss Transept

Dobra, postanowione, zamawiam hennę i indygo i farbuję włosy na ciemno. Jestem bardzo zadowolona z mojego obecnego koloru, ale nie dodaje mi uroku. Znalazłam wczoraj moje stare zdjęcia z ciemnymi włosami i wyglądałam w nich o niebo lepiej, chociaż kolor był brzydszy niż moja obecna rudośc.

Kocham rudości, a ta którą mam nawet mnie nie szpeci tak bardzo, ale jednak przy mojej czarnej oprawie oczu lepiej wyglądają ciemne włosy.

Miss Transept jest offline  
Stary 2011-09-26, 08:03   #744
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Ojj racja, ja wczoraj ścięłam parę cm suszu, co mi jeszcze pozostał po chemicznym farbowaniu. Wcześniej też próbowałam nawilżać i olejować i nic nie pomagało, dopiero ścięcie. Widać za błędy się płaci. Niekiedy zniszczenia mogą być takie, że tylko nożyczki pomogą. Pewnie i tak za jakiś czas musiałabym ściąć, bo chcę się pozbyć cieniowania, a już niewiele mi go zostało.

Żeby te błędy można było chociaż trochę szybciej naprawić, a to wystarczy ,że jeden raz człowiek na farbę się skusi i potem ma 5 lat męki z odhodowywaniem. Masakra normalnie. Kiedyś to przynajmniej mi jakoś szybciej rosły. Z kolei w krótszych moja głowa wydaje się być jakaś mała, a d...a się robi większa wizualnie i tak trzymam te swoje sianko do biustonosza. A przydałoby się podciąć , oj przydało.
Stary 2011-09-26, 08:26   #745
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

W pt farbowałam czarną Khadi, wczoraj wieczorem umyłam włosy i woda była niebieska... podejrzewam, że indygo mi się sprało. Mam rację?
Dałam Khadi ostatnią sznsę...

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul

DarkNoir jest offline  
Stary 2011-09-26, 11:47   #746
Coffee Girl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
W pt farbowałam czarną Khadi, wczoraj wieczorem umyłam włosy i woda była niebieska... podejrzewam, że indygo mi się sprało. Mam rację?
Dałam Khadi ostatnią sznsę...
Ja zauważyłam u mnie, że jak czepek po hennie i woda przy myciu włosów jest niebieskawa to czarne/brązowe Khadi gorzej łapało i się szybciej zmywało, a jak woda była bardziej rudawa/brązowa to kolor wychodził lepiej. Ale może nie będzie tak źle?

Edytowane przez Coffee Girl
Czas edycji: 2011-09-26 o 11:51
Coffee Girl jest offline  
Stary 2011-09-26, 12:19   #747
vesper
Rozeznanie

dziewczyny mam włosy ciemny blond z rozjaśnionymi pasemkami i chciałabym na początek spróbować zafarbować włosy henna cassia a docelowo na rudo henna naturalną lub z Amlą i Jatrophą trochę poczytałam ale chciałabym się jeszcze upewnić, czy farbując tymi hennami nie mam szans na niebieskie lub zielone włosy ponieważ nie mają indygo ? i druga sprawa w przyszłym roku planuję ślub i prawdopodobnie będę chciała wtedy robić robić balejaż rozjaśniaczem czy po tych hennach włosy się rozjaśnią ?
vesper jest offline  
Stary 2011-09-26, 13:31   #748
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

Cytat:
Napisane przez vesper Pokaż wiadomość
dziewczyny mam włosy ciemny blond z rozjaśnionymi pasemkami i chciałabym na początek spróbować zafarbować włosy henna cassia a docelowo na rudo henna naturalną lub z Amlą i Jatrophą trochę poczytałam ale chciałabym się jeszcze upewnić, czy farbując tymi hennami nie mam szans na niebieskie lub zielone włosy ponieważ nie mają indygo ? i druga sprawa w przyszłym roku planuję ślub i prawdopodobnie będę chciała wtedy robić robić balejaż rozjaśniaczem czy po tych hennach włosy się rozjaśnią ?
A jaki m sens farbowanie henną, by później rozjaśniać chemią? (ale rym )

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul

DarkNoir jest offline  
Stary 2011-09-26, 14:27   #749
vesper
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
A jaki m sens farbowanie henną, by później rozjaśniać chemią? (ale rym )
Sens ma taki że przez 10 miesięcy nie będę rozjaśniać włosów. Nie wykluczam możliwości, że efekty po hennie będą mi się tak podobać że nie będę rozjaśniać włosów, ale chcę wiedzieć czy będę mieć taką możliwość, ponieważ nie wiem jak będę wyglądać po farbowaniu henna. Myślę, że każdy chce na swoim ślubie być jak najbardziej zadowolony ze swojego wyglądu.
vesper jest offline  
Stary 2011-09-26, 14:45   #750
Suvia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vesper Pokaż wiadomość
z cassią ponoć jest mala szansa na zielonkawy kolor, nawet ulotka to uwzględnia. Ale musiałabyś mieć niemal platynowe i bardzo cienkie włosy. No i cassia nie da Ci koloru nałożyłam ją tydzień temu w ramach odzywki, myślałam, że da mi jakieś fajne miodowe refleksy chociaż i nic z tego. A włosy mam ciemny blond, więc powinny wyjść

~ Hank Moody
Suvia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
farbowanie na brąz, henna, pomocy, problem

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości