Wszystko o farbowaniu henną - część II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-06, 13:44   #841
rockandrollqueen
Zadomowienie

Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

właśnie zdecydowałam się na pofarbowanie włosów ciemnym brązem Khadi i znów te same problemy. choć na początku przygody z henną to się nie zdarzało to po dzisiejszym farbowaniu znów wypadło mi bardzo dużo włosów. Dodatkowo czuję, że mam strasznie napięty skalp i po zmyciu farby bardzo boli mnie głowa (czy ktoś jeszcze coś takiego zauważył?). Nie przypominam sobie aby zdarzyło mi się coś takiego kiedy farbowałam włosy chemicznie, włosów też mi tyle nie wypadało. Z drugiej strony włosy są w lepszej kondycji.

Zgodnie z tym czego się spodziewałam- moim oczom wcale nie okazał się ciemny brąz, a zdecydowanie jasny brąz (kładłam na rude włosy po hennie z amlą i jantrophą i jasnym brązie), mimo wszystko kolor lekko ściemniał i się ochłodził, odrost w ogóle nie chwycił - jest tylko lekko zielonkawy.

Nie mam pojęcia czemu henna działa na moje włosy w ten sposób. Jakim kolorem nie pofarbuję - czy to jasnym, czy ciemnym brązem zawsze efekt kolorystyczny jest prawie identyczny. Pewnie nawet gdybym położyła czerń to byłoby to samo. Do tego w czasie tych dwóch dni po farbowaniu kiedy nie należy myć włosów nic mi nie ciemnieje, kolor jest taki jaki był. Tylko oczywiście po pierwszym myciu ubywa go o połowę, a po kilku już wszystko sprowadza się do rudego.

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-10-06 o 13:45
rockandrollqueen jest offline  
Stary 2011-10-06, 16:16   #842
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
właśnie zdecydowałam się na pofarbowanie włosów ciemnym brązem Khadi i znów te same problemy. choć na początku przygody z henną to się nie zdarzało to po dzisiejszym farbowaniu znów wypadło mi bardzo dużo włosów. Dodatkowo czuję, że mam strasznie napięty skalp i po zmyciu farby bardzo boli mnie głowa (czy ktoś jeszcze coś takiego zauważył?). Nie przypominam sobie aby zdarzyło mi się coś takiego kiedy farbowałam włosy chemicznie, włosów też mi tyle nie wypadało. Z drugiej strony włosy są w lepszej kondycji.

Zgodnie z tym czego się spodziewałam- moim oczom wcale nie okazał się ciemny brąz, a zdecydowanie jasny brąz (kładłam na rude włosy po hennie z amlą i jantrophą i jasnym brązie), mimo wszystko kolor lekko ściemniał i się ochłodził, odrost w ogóle nie chwycił - jest tylko lekko zielonkawy.

Nie mam pojęcia czemu henna działa na moje włosy w ten sposób. Jakim kolorem nie pofarbuję - czy to jasnym, czy ciemnym brązem zawsze efekt kolorystyczny jest prawie identyczny. Pewnie nawet gdybym położyła czerń to byłoby to samo. Do tego w czasie tych dwóch dni po farbowaniu kiedy nie należy myć włosów nic mi nie ciemnieje, kolor jest taki jaki był. Tylko oczywiście po pierwszym myciu ubywa go o połowę, a po kilku już wszystko sprowadza się do rudego.
Mi się Twój kolorek z galerii bardzo podoba. Mi z kolei orzech wychodzi bardzo ciemno i z każdym malowaniem mam coraz ciemniejsze włosy. Co do tego napięcia skóry to kładziesz henne na mokre włosy?
Stary 2011-10-06, 19:13   #843
beautystyleandme
Zadomowienie

Dziewczyny potrzebuję Waszej opinii. Od jakiś 2 miesięcy nie farbuję włosów, wcześniej rozjaśniałam je na bardzo jasny blond (swoje naturalne mam ciemny brąz). Wczoraj zakupiłam Bezbarwną hennę Cassia ponieważ chciałabym je troszkę przyciemnić aby zbliżyły się trochę do moich naturalnych oraz żeby odrost nie był aż tak widoczny. Aa dzisiaj przeczytałam w Internecie że stosując ten rodzaj "henny" na rozjaśniane włosy może spowodować, że wyjdą mi niebieskie...
co robić?
beautystyleandme jest offline  
Stary 2011-10-06, 19:20   #844
sylvi300
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beautystyleandme Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję Waszej opinii. Od jakiś 2 miesięcy nie farbuję włosów, wcześniej rozjaśniałam je na bardzo jasny blond (swoje naturalne mam ciemny brąz). Wczoraj zakupiłam Bezbarwną hennę Cassia ponieważ chciałabym je troszkę przyciemnić aby zbliżyły się trochę do moich naturalnych oraz żeby odrost nie był aż tak widoczny. Aa dzisiaj przeczytałam w Internecie że stosując ten rodzaj "henny" na rozjaśniane włosy może spowodować, że wyjdą mi niebieskie...
co robić?
może zrób próbę na pasemku

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline  
Stary 2011-10-06, 20:19   #845
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez beautystyleandme Pokaż wiadomość
co robić?
Cassia niebieska Gdzie to przeczytałaś?
Niebieskie to mogłyby wyjść mieszanki z przewagą indygo. Cassia w ogóle nie ma niebieskego barwnika w sobie, tylko coś w rodzaju żółtego/złotego i to jeszcze łatwo zmywalny. Nie jest to też żaden rodzaj henny, tylko zupełnie inna roślina a pomysł z próbą na pasemku jest dobry. Zawsze warto spróbować.
Lisbeth jest offline  
Stary 2011-10-06, 22:28   #846
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Mi się Twój kolorek z galerii bardzo podoba. Mi z kolei orzech wychodzi bardzo ciemno i z każdym malowaniem mam coraz ciemniejsze włosy. Co do tego napięcia skóry to kładziesz henne na mokre włosy?
Ten kolor to po hennie z amlą i jantrophą. Teraz jest jasny brąz, ale pewnie niedługo się wypłucze. Zawsze kładę na mokre, ale wcześniej nic mi nie było, a dziś w ogóle głowa mi pękała. Może to przez hennowy smrodek.
Stary 2011-10-06, 22:28   #847
beautystyleandme
Zadomowienie

dzięki za info. Faktycznie spróbuję najpierw na pasemku, tak będzie najbezpieczniej. Też nie chciałam za bardo wierzyć w to że wyjdą niebieskie, ale wolałam się upewnić u kogoś kto się na tym zna. Ja nie mam o tym zielonego pojęcia a informacje jakie wyszukałam w Internecie nieźle namieszały mi w głowie
beautystyleandme jest offline  
Stary 2011-10-07, 00:06   #848
motilla
Raczkowanie

Witam ponownie,

mimo rozczarowania po pierwszym hennowaniu - kolor (ciemny brąz) zmył się całkowicie (!!) po ok. 2-3tygodniach, siwki zaczęły prześwitywać już po drugim myciu... - dałam Khadi drugą szansę, zostało mi pół opakowania po pierwszym razie i dodatkowo opakowanie czerni, którą dostałam za przysłanie fotek.
Wymieszałam oba kolory dając trochę więcej czerni. Rezultat: kolor ok, ciemniejszy niż za pierwszym razem, ale nadal brąz; pierwsze mycie - woda turkusowa, chłodny odcień szlag trafił... myślałam, że całe indygo się zmyło, ale się myliłam, bo dzisiaj myłam drugi raz i woda znów niebieska Siwki oczywiście już dużo jaśniejsze niż reszta, gdzieniegdzie sprane do srebrności... Nie wiem, to tak ma być z tym Khadi? Nie wyobrażam sobie co dwa tygodnie robić takiego show z zieloną papką, żeby jakoś wyglądać. Nie mówiąc już o kosztach... Poza tym, zdecydowałam się spróbować z henną ze względu na problem z wypadaniem włosów, ale póki co żadnych pozytywnych rezultatów nie widzę.
I jeszcze jedna sprawa, jak przeczytałam post rockandrollqueen przypomniało mi się, że po pierwszym hennowaniu dostałam takiego bólu głowy, że mój luby musiał biec galopem po tabletki, wtedy nie powiązałam tych faktów ze sobą, ale jednak takie migreny zwykle mi się nie zdarzają ; po drugim farbowanku ból tez wystąpił, ale nie tak silny, kieliszek wina pomógł

Z jeszcze jednej strony takich lśniących, gładkich i nienapuszonych włosów jak dzisiaj to na mej wiekowej głowie chyba nie pamiętam

Głupieję już nieco... chyba jednak następnym razem spróbuję z farbowaniem dwuetapowym, tylko czy to ma szansę wpłynąć na trwałość koloru?
motilla jest offline  
Stary 2011-10-07, 01:40   #849
Chimita
Raczkowanie

Witam

Chciałam tylko OGROMNIE podziękować wizażankom - hennomaniaczkom za dzielenie się wiedzą, za entuzjazm co do hennowania, za mnóstwo informacji, jakie tu znalazłam. Dzięki temu wątkowi, a przede wszystkim dzięki Wam - jego twórczyniom, po 15 latach farbowania mam wreszcie upragniony kolor włosów ( ciemny, ale nie bardzo ciemny, ZIMNY, naturalny brąz dokładnie taki, jaki ma mój syn), nie mówiąc już o dostrzegalnej poprawie ich jakości. Dziś pierwszy raz hennowałam moje biedne włosy i chyba ich już nigdy nie umyję , z obawy przed ewentualnym wypłukaniem koloru .

Dziękuję Wam, jesteście WIELKIE !!!

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Chimita
Czas edycji: 2011-10-07 o 01:52
Chimita jest offline  
Stary 2011-10-07, 20:14   #850
Coffee Girl
Raczkowanie

Melduję kolejną hennę Ciemny brąz znowu wyszedł W wakacje nakładałam zbyt chłodną papkę na głowę i stąd porażka za porażką.
Stary 2011-10-07, 20:30   #851
Arrasando
Rozeznanie

U mnie minął tydzień od ostatniego farbowania orzechem i niestety kolor się już dość wypłukał :/
Jutro ponownie nakładam.
Następnie chyba spróbuje ciemny brąz.

Jednak jeśli henna ma mi się tak co tydzień wypłukiwać to niestety podziękuje....
..`
Arrasando jest offline  
Stary 2011-10-08, 11:12   #852
kropaa
Raczkowanie

Cześć, farbuje włosy henna Rubin Burgund z Kosmetyki naturalnej. Po 3 farbowaniu zauważyłam że wyszła mi wysypka i boli mnie głowa w tym miejscu (nie swędzi). Czy w Rubinie występuje jakiś składnik, który może wywoływać u mnie czulenie? I jaka henna była by najlepsza i nie wywoływała by go? (nie musi być to odcień czerwony, może być ciemny brąz lub czarny).
kropaa jest offline  
Stary 2011-10-08, 14:26   #853
neitka
Zadomowienie

GG do neitka

Z tego co wiem, to w rubinie jest trochę chemii i może podrażniać, nawet wersja w proszku to nie jest czysta henna. Polecałabym przerzucić się na khadi, ewentualnie coś pokombinować z kolorem chna z kosmetyki naturalnej i dodatkami w postaci sproszkowanego hibiskusa, słodkiej papryki czy herbatki z hibiskusa.

neitka
neitka jest offline  
Stary 2011-10-08, 16:56   #854
kropaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to w rubinie jest trochę chemii i może podrażniać, nawet wersja w proszku to nie jest czysta henna. Polecałabym przerzucić się na khadi, ewentualnie coś pokombinować z kolorem chna z kosmetyki naturalnej i dodatkami w postaci sproszkowanego hibiskusa, słodkiej papryki czy herbatki z hibiskusa.
A czy z tej samej firmy - Kosmetyka naturalna(z której mam ten Rubin) mogła bym używać henny czarnej lub ciemny brąz? Czy w takich hennach też są składniki mogące uczulać?
Gdybym przerzuciła się na khadi pewnie musiała bym zamawiać ją w internecie a jeśli chodzi o zabawe kolorem to raczej nie będe miała na to czasu.. .
Najbardziej odpowiadała by mi taka szybka koloryzacja (pół godziny jak w tym rubinie)
Macie jeszcze dla mnie jakieś alternatywy?
kropaa jest offline  
Stary 2011-10-08, 18:20   #855
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez kropaa Pokaż wiadomość
A czy z tej samej firmy - Kosmetyka naturalna(z której mam ten Rubin) mogła bym używać henny czarnej lub ciemny brąz? Czy w takich hennach też są składniki mogące uczulać?
Gdybym przerzuciła się na khadi pewnie musiała bym zamawiać ją w internecie a jeśli chodzi o zabawe kolorem to raczej nie będe miała na to czasu.. .
Najbardziej odpowiadała by mi taka szybka koloryzacja (pół godziny jak w tym rubinie)
Macie jeszcze dla mnie jakieś alternatywy?
Chodzi o hennę Eld? Jeśli tak, to muszę powiedzieć, że ona jest jakaś dziwna, bo kolor czarny chyba ma w składzie wypisaną tylko lawsonię, więc po porostu nie może barwić na czarno. Nie ufałabym tej firmie, nawet kolorowi chna, który teoretycznie jest naturalny. Podobnie ma Vanita. Jedna wizażanka pokazywała efekt rozjaśniania włosów farbowanych na rudo niby naturalnym odcieniem Venity - wyszły niebieskie, przy czym odrost zafarbowany już samą Khadi był normalnie rudy jak powinien być.
Jeśli chodzi o czas, to w ogóle nie znam naturalnej farby, która mogłaby zafarbować włosy w pół godziny.
Lisbeth jest offline  
Stary 2011-10-08, 20:24   #856
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1

Jutro zdradzam Khadi z henną Mumtaz. Dziś siedzi na kaloryferze i nabiera właściwości. Mam nadzieję, że eksperyment się powiedzie.
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2011-10-08, 20:33   #857
ewcia1807
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Jutro zdradzam Khadi z henną Mumtaz. Dziś siedzi na kaloryferze i nabiera właściwości. Mam nadzieję, że eksperyment się powiedzie.
Powodzenia i zdaj później relacje

28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline  
Stary 2011-10-08, 22:26   #858
gohs
Zakorzenienie

Cześć Wam Jestem tu nowa i przychodzę po poradę Pierwszy raz będę się farbować henną, wybrałam Cassię Khadi, czyli tą "bezbarwną" (jestem blondynką). Mam pytanie odnośnie mycia, bo rozumiem, że hennę nakładamy na umyte, wysuszone włosy. Jako, że jestem kręconowłosa, to myję lokasy odżywką, później nakładam odżywkę bez spłukiwania i coś do stylizacji. Czy przed hennowaniem może taki zestaw zostać, czy trzeba zwykłym szamponem i bez żadnych dodatków?
Stary 2011-10-08, 22:55   #859
kocurzyca
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Cześć Wam Jestem tu nowa i przychodzę po poradę Pierwszy raz będę się farbować henną, wybrałam Cassię Khadi, czyli tą "bezbarwną" (jestem blondynką). Mam pytanie odnośnie mycia, bo rozumiem, że hennę nakładamy na umyte, wysuszone włosy. Jako, że jestem kręconowłosa, to myję lokasy odżywką, później nakładam odżywkę bez spłukiwania i coś do stylizacji. Czy przed hennowaniem może taki zestaw zostać, czy trzeba zwykłym szamponem i bez żadnych dodatków?
Przed hennowaniem trzeba dokładnie umyć włosy szamponem. nie nakładać odzywki.
Suszyć nie trzeba. Na wilgotne włosy nakłada się o wiele wygodniej i nie ma żadnej różnicy w efekcie.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Stary 2011-10-08, 23:17   #860
kropaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Chodzi o hennę Eld? Jeśli tak, to muszę powiedzieć, że ona jest jakaś dziwna, bo kolor czarny chyba ma w składzie wypisaną tylko lawsonię, więc po porostu nie może barwić na czarno. Nie ufałabym tej firmie, nawet kolorowi chna, który teoretycznie jest naturalny. Podobnie ma Vanita. Jedna wizażanka pokazywała efekt rozjaśniania włosów farbowanych na rudo niby naturalnym odcieniem Venity - wyszły niebieskie, przy czym odrost zafarbowany już samą Khadi był normalnie rudy jak powinien być.
Jeśli chodzi o czas, to w ogóle nie znam naturalnej farby, która mogłaby zafarbować włosy w pół godziny.
Nie, to nie eld - zdj opakowania mojej henny w załączniku. Wiem że to nie jest typowa henna, bo jest to już "gotowiec w tubce".
Ja miałam taki efekt tej henny :
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471973&page=67 - moj post z datą 2011-09-26, 12:03

Ogólnie byłam zadowolona z efektów puki mnie nie uczuliła . Farbowałam max co 2 tygodnie bo kolor szybko się wypłukiwał. Czy któraś z dziewcząt miała podobną sytuację i używała tej farby? Myślę czy przerzucić się na inny kolor z innej firmy i czy unikne w ten sposób efektu uczulenia...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e72d4c5fee5cb2831300efe776f3d2b6.webp.jpg (32,5 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez kropaa
Czas edycji: 2011-10-08 o 23:20
kropaa jest offline  
Stary 2011-10-08, 23:58   #861
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Nie, to nie eld - zdj opakowania mojej henny w załączniku. Wiem że to nie jest typowa henna, bo jest to już "gotowiec w tubce".
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471973&page=67 - moj post z datą 2011-09-26, 12:03

Ogólnie byłam zadowolona z efektów puki mnie nie uczuliła . Farbowałam max co 2 tygodnie bo kolor szybko się wypłukiwał. Czy któraś z dziewcząt miała podobną sytuację i używała tej farby? Myślę czy przerzucić się na inny kolor z innej firmy i czy unikne w ten sposób efektu uczulenia...
O tego akurat nigdy nie używałam.
Zobacz czy nie ma w składzie PPD (para-phenylenediamine, p-Phenylenediamine albo cos o podobnej nazwie).
Lisbeth jest offline  
Stary 2011-10-09, 00:00   #862
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:

To jest chemiczny balsam z firmy ELD, który z henną niewiele ma wspólnego.
Z henny to tam jest zaledwie kropla wyciągu dla pielęgnacji.
Także tak, jak najbardziej może ona uczulać.
Ja uzywałam i nie szkodziła mi, ale wiadomo, każdy jest inny i co innego go uczula.

Możesz spróbować jeszcze balsamu z Venity, a najlepiej naturalnej henny.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

kocurzyca jest offline  
Stary 2011-10-09, 00:07   #863
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość

Możesz spróbować jeszcze balsamu z Venity, a najlepiej naturalnej henny.
Pojedrzewam, że po Venicie będzie jeszcze gorzej

kropaa - oprócz PPD poszukaj składnika 3-nitro-p-hydroxyethylaminophenol, nastepny do listy potencjalnych alergenów
Lisbeth jest offline  
Stary 2011-10-09, 00:42   #864
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Pojedrzewam, że po Venicie będzie jeszcze gorzej
Pewnie tak.
Przed nałożeniem na głowę, warto najpierw zrobić próbę uczuleniową.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

kocurzyca jest offline  
Stary 2011-10-09, 09:46   #865
kropaa
Raczkowanie

O nie.. ma to 3-nitro-p-hydroxyethylaminophenol

Dziękuję wam bardzo dziewczyny!
A jak mam zrobić próbę uczuleniową?
Będe musiała przejść na prawdziwą henne a taką jest właśnie khadi? Polecacie mi coś jeszcze? Coś co nie było by na maksa czasochłonne, aczkolwiek jak nie będe mieć wyboru użyję to co mi radzicie. Bardzo zależy mi na zdrowych włosach a jesli chodzi o kolor to oprócz rubinów marzy mi się ciemny.
kropaa jest offline  
Stary 2011-10-09, 11:41   #866
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
O nie.. ma to 3-nitro-p-hydroxyethylaminophenol

Dziękuję wam bardzo dziewczyny!
A jak mam zrobić próbę uczuleniową?
Nałożyc trochę farby, na skórę za uchem na przykład. Potrzymać 30 min. Zmyć i odczekać 24h żeby sprawdzić czy pojawi sie reakcja uczuleniowa.
Problem w tym , że u Ciebie uczulenie pojawiło się po 3 użyciach. Czyli próba uczuleniowa może wyjść dobrze, a po kolejnym farbowaniu znów możesz dostać uczulenia. Także to nie daje 100% pewności.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

kocurzyca jest offline  
Stary 2011-10-09, 12:04   #867
majreg
Wtajemniczenie

No i ja dziś znów siedzę z orzeszkiem na odrostach, bo mi się z siwych zmył. Już godzinka, ale zaraz rozmażę na całosc żeby troszkę odświeżyć.
Stary 2011-10-09, 13:52   #868
kropaa
Raczkowanie

No takkocurzyca u mnie jeśli chodzi o skórę głowy, uczulenie występuje ZAWSZE po kilku krotnym zastosowaniu jakiegoś preparatu, to strasznie irytujące..
Znalazłam Khadi - Henna z Amlą i Jatrophą RED, tzn. że jest to naturalna farba, która "uczerwieni" moje włosy? , kosztuje 25 zł i widzę że nie ma taniej a jest to tylko 100g, mam krótkie i rzadkie włosy tak że chyba ta ilość wystarczy na jeden raz?
A wam na jaką długość włosów wystarcza ta ilość khadi? I jak długo się utrzymuje?
kropaa jest offline  
Stary 2011-10-09, 13:58   #869
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
No takkocurzyca u mnie jeśli chodzi o skórę głowy, uczulenie występuje ZAWSZE po kilku krotnym zastosowaniu jakiegoś preparatu, to strasznie irytujące..
Znalazłam Khadi - Henna z Amlą i Jatrophą RED, tzn. że jest to naturalna farba, która "uczerwieni" moje włosy? , kosztuje 25 zł i widzę że nie ma taniej a jest to tylko 100g, mam krótkie i rzadkie włosy tak że chyba ta ilość wystarczy na jeden raz?
A wam na jaką długość włosów wystarcza ta ilość khadi? I jak długo się utrzymuje?
Zależy jak długie i jak gęste włosy masz.
Na moje włosy idzie ok. 150g

Na stronie khadi są zdjęcia przykładowych farbowań.
Poza tym jeśli kupisz teraz jedno opakowanie, i wyślesz im zdjęcia efektu to dostaniesz następne gratis.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

kocurzyca jest offline  
Stary 2011-10-09, 14:29   #870
gohs
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Przed hennowaniem trzeba dokładnie umyć włosy szamponem. nie nakładać odzywki.
Suszyć nie trzeba. Na wilgotne włosy nakłada się o wiele wygodniej i nie ma żadnej różnicy w efekcie.
Super, dziękuję bardzo

Tagi
farbowanie na brąz, henna, pomocy, problem

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości