Wszystko o farbowaniu henną - część II - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-06, 19:16   #1501
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
no dobra, to moje Drogie, co zamawiać?
Mam czarne włosy.
Brać indygo? tylko indygo najszybciej sie wypłukuje, to w formie farby Khadi też tak szybko niknie? Czy czarną z ciepłym odcieniem? czy tą czarną co Angeells farbowała? Tylko właśnie, Angeells ile tej henny zużyłas, bo opakowanie chyba 500gr miało, dobrze kojarzę?
ile brać henny na wlosy dość cienkie długość do stanika
Czarną albo indygo, ewentualnie obie czarne masz farbowane, a naturalne?
Angeells kupowała gdzieś stacjonarnie zdaje się...no chyba, że poprosisz ją o zakup i wysyłkę, na pewno wyjdzie taniej niż khadi w sumie efekt na jej włosach też mi się strasznie podoba i chętnie bym wypróbowała tę mieszankę od niej
Paczka henny khadi ma 100g, na całe moje włosy (lekko za ramiona, cienkie i niezbyt gęste) wystarczy połowa spokojnie.
Będziesz zadowolona

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-12-06 o 19:17
DMkAnia jest offline  
Stary 2011-12-06, 19:17   #1502
nusia114
Zadomowienie

Dziewczyny, a co powiecie na temat tej henny? To chyba jedyna jaką znalazłam w sklepie, a nie chciałabym zamawiać teraz nic przez internet... Opinie na wizażu, są dobre, ale co wy o niej myślicie? klik warto kupić?

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline  
Stary 2011-12-06, 19:21   #1503
ewcia1807
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co powiecie na temat tej henny? To chyba jedyna jaką znalazłam w sklepie, a nie chciałabym zamawiać teraz nic przez internet... Opinie na wizażu, są dobre, ale co wy o niej myślicie? klik warto kupić?
Bardzo fajna, włosy są po niej miękkie, ale bardzo szybko się wypłukuje

28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline  
Stary 2011-12-06, 19:22   #1504
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
To nie ma nic wspólnego z henną farbowałam tym kilka razy...wypłukiwała mi się bardzo szybko i na fioletowo nie polecam

DMkAnia jest offline  
Stary 2011-12-06, 19:35   #1505
nusia114
Zadomowienie

Zastanawiam się też nad kolorem, bo teraz mam dosyć jasny blond i spore odrosty, a chciałabym jakiś brąz, no i żeby było możliwie równomiernie. Widziałam u siebie w drogerii 14, kasztan i zastanawiam czy wyszedłby na moich włosach No i żeby właśnie nie zmywał się jakoś głupio. Pytam o to, bo nie znalazłam nigdzie normalnej henny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5484_1024x683.jpg (24,6 KB, 72 załadowań)

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline  
Stary 2011-12-06, 19:44   #1506
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Zastanawiam się też nad kolorem, bo teraz mam dosyć jasny blond i spore odrosty, a chciałabym jakiś brąz, no i żeby było możliwie równomiernie. Widziałam u siebie w drogerii 14, kasztan i zastanawiam czy wyszedłby na moich włosach No i żeby właśnie nie zmywał się jakoś głupio. Pytam o to, bo nie znalazłam nigdzie normalnej henny
No ja pamiętam Ciebie kochana z wątku pielęgnacyjnego dlaczego się tam nie pokazujesz i tego skrętu boskiego?
Taka drastyczna zmiana? Z blond na brąz? Jesteś pewna? Nie ryzykowałabym chyba Venitą... :/ może lepiej szamponetka jakaś?

DMkAnia jest offline  
Stary 2011-12-06, 19:45   #1507
Ag Rafka
Rozeznanie

Cytat:
Aaaaaaaaaaaa:slina : jak dobrze czasem na hennowy zjarzeć-choćby po to, by Twoje wlosy ujrzeć!!!! Coś nam zwiała z zakręconego, a?
Z kolorem nie doradzę. Nie wiem, jak co wychodzi na blondzie, prócz tego,że czysta henna daje ogień, ale nie wszystkim się podoba.
Ag Rafka jest offline  
Stary 2011-12-06, 19:48   #1508
kocurzyca
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja na temat wątku wiem jedno wielkie ZERO
powiedzcie mi naprawdę warto odejść od farb chemicznych?
mnie się zawsze wydaje, że z tym o się trzeba babrać potem
Warto.
Moim zdaniem z henną jest mniej babrania niz z farbą chemiczną, której ja zwyczajnie, przez 10 lat farbowania nie nauczyłam się nakładać.
Cytat:
Jakie włosy

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Stary 2011-12-06, 19:54   #1509
ewcia1807
Zakorzenienie

nusia114 śliczne, kręcone włosy

28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline  
Stary 2011-12-06, 20:09   #1510
nusia114
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ag Rafka Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaa:slina : jak dobrze czasem na hennowy zjarzeć-choćby po to, by Twoje wlosy ujrzeć!!!! Coś nam zwiała z zakręconego, a?
Z kolorem nie doradzę. Nie wiem, jak co wychodzi na blondzie, prócz tego,że czysta henna daje ogień, ale nie wszystkim się podoba.
No wiem, wiem dawno mnie na pielęgnacyjnym nie było. Niestety, z braku czasu Ogień na włosach średni mi pasuje wystarczy mi, że wyróżnia mnie ta właśnie lwia grzywa

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
No ja pamiętam Ciebie kochana z wątku pielęgnacyjnego dlaczego się tam nie pokazujesz i tego skrętu boskiego?
Taka drastyczna zmiana? Z blond na brąz? Jesteś pewna? Nie ryzykowałabym chyba Venitą... :/ może lepiej szamponetka jakaś?
No właśnie ten boski skręt jakoś mi się nie poprawia, dlatego aż mi głupio tam wstawiać zdjęcia, bo ciągle takie same puch jak był tak jest i niczym nie da się go pozbyć.
Co do koloru to już kiedyś miałam ciemniejsze włosy i mi się podobało z tym, że właśnie wtedy robiłam szamponetką i włoski się niszczyły od niej no i właśnie ten kolor się wypłukiwał

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jakie włosy
oj, miło mi

*dodaję zdjęcia po farbowaniu szamponetką
1) jakoś od razu po farbowaniu
2) po jakimś czasie
różnica jest też taka duża ze względu na światło, 1 zdjęcie robione było w nocy, a 2 w ciągu dnia przy oświetleniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA2421311.jpg (74,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7303309-10241.jpg (93,6 KB, 46 załadowań)

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline  
Stary 2011-12-06, 20:21   #1511
siwa anka
Rozeznanie

Cytat:
Ale masz cudne włoski

- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline  
Stary 2011-12-06, 20:39   #1512
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
No właśnie ten boski skręt jakoś mi się nie poprawia, dlatego aż mi głupio tam wstawiać zdjęcia, bo ciągle takie same puch jak był tak jest i niczym nie da się go pozbyć.
Co do koloru to już kiedyś miałam ciemniejsze włosy i mi się podobało z tym, że właśnie wtedy robiłam szamponetką i włoski się niszczyły od niej no i właśnie ten kolor się wypłukiwał
Hmm...a próbowałaś płukankę lnianą? Nie pamiętam czy służył Ci żel :/
Szamponetka niszczyła? LOL...mogłabyś postawić na hennę brązową, ale khadi chyba za drogo by Cię wyniosła...masz gęste włoski, więc musiałabyś jej sporo kupić chyba :/

DMkAnia jest offline  
Stary 2011-12-06, 21:27   #1513
nusia114
Zadomowienie

Cytat:
Hmm...a próbowałaś płukankę lnianą? Nie pamiętam czy służył Ci żel :/
Szamponetka niszczyła? LOL...mogłabyś postawić na hennę brązową, ale khadi chyba za drogo by Cię wyniosła...masz gęste włoski, więc musiałabyś jej sporo kupić chyba :/
Żel lniany to mój KWC od pierwszego użycia płukanki też próbowałam, ale jakoś się nie sprawdziła za bardzo
No odniosłam wrażenie, że miałam po niej bardziej szorstkie włosy, z resztą szamponetka chyba ogólnie niszczy włosy, może nie tak jak farba, ale jednak
No i właśnie, kolejny problem z tą henną jest taki, że ona jest dosyć droga, a ja mam baardzo dużo włosów. Nawet jak myślałam o tej venity to od razu zakładałam, że dwie na moje włosy pójdą

Komplementujecie moje włosy, ale widzicie, same z nimi problemy

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline  
Stary 2011-12-06, 21:36   #1514
pepsikolakokakola
Rozeznanie

a ja nie wiem co robie nie tak miesiac temu farbowalam khadi orzechowy braz i chwycilo tylko rozjasniane koncowki odrostow w ogole. kilka dni temu zmieszalam venite chne i wisnie i tez d..a odrosty w ogole nie chca sie zafarbowac za to rozjasnione wlosy sa rudo czerwone co mi akurat nie przeszkadza? wlosy naturalne mam sredni braz, ale nie rozumiem dlaczego odrosty nie chca sie zafarbowac.
pepsikolakokakola jest offline  
Stary 2011-12-06, 22:11   #1515
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Czarną albo indygo, ewentualnie obie czarne masz farbowane, a naturalne?
Angeells kupowała gdzieś stacjonarnie zdaje się...no chyba, że poprosisz ją o zakup i wysyłkę, na pewno wyjdzie taniej niż khadi w sumie efekt na jej włosach też mi się strasznie podoba i chętnie bym wypróbowała tę mieszankę od niej
Paczka henny khadi ma 100g, na całe moje włosy (lekko za ramiona, cienkie i niezbyt gęste) wystarczy połowa spokojnie.
Będziesz zadowolona
dziękuję
naturalne mam ciemny blond

ta henna, którą kupowała Angeells jest dostępna dla nas w sklepie internetowym, wrzucała tu koleżanka link, 18PLN za 500gr jak dobrze pamiętam.

edit: mam http://dubaifood.istore.pl/pl/czarna...ralna-naz.html

sylvi300dziękuję

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2011-12-06 o 22:15
Miskaa78 jest offline  
Stary 2011-12-06, 22:14   #1516
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
ta henna, którą kupowała Angeells jest dostępna dla nas w sklepie internetowym, wrzucała tu koleżanka link, 18PLN za 500gr jak dobrze pamiętam.
Chyba bym ją kupiła a może nawet to zrobię następnym razem

DMkAnia jest offline  
Stary 2011-12-06, 22:30   #1517
angeells
Rozeznanie

Tak jest na stronie właśnie ^^ za 18zł +przesyłka ale i tak bardziej sie opłaca niż Khadi no tyle że ta nadaje sie tylko dla osób które chcą albo czarne albo czerwone ^^ w stacjonarnym widziałam tylko te
A Miśce pisałam że jak będę w PL i postanowi hennować to jej w stacjonarnym kupie i wyślę nasza niezawodną pocztą polską ^^

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

a któraś z was miała może Vatikę o tą http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,32...il.html&next=1 bo dziisaj w tym tureckim też ją widziałam za 22 zł i nie wiem czy się skusić opinie na kwc są bardzo pochlebne ^^

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

DMkAnia a powiem Ci że ta henna właśnie nie wymywa się tak tragicznie a przynajmniej u mnie na ciemnych blondach tyle że moje włoski zawsze pieknie przyjmowały kolor od blondów po czernie ^^ więc może dlatego ba nawet przed hennowaniem nie zrezygnowałam z szamponów z SLS i złapało więc nie jest chyba najgorsza ta mieszanka

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline  
Stary 2011-12-06, 22:32   #1518
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
a któraś z was miała może Vatikę o tą http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,32...il.html&next=1 bo dziisaj w tym tureckim też ją widziałam za 22 zł i nie wiem czy się skusić opinie na kwc są bardzo pochlebne ^^
Mam tą Vatikę. Nie widziałam po niej efektów na włosach, ale może za rzadko używam. Teraz służy mi za krem do twarzy.
Lisbeth jest offline  
Stary 2011-12-06, 22:35   #1519
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
DMkAnia a powiem Ci że ta henna właśnie nie wymywa się tak tragicznie a przynajmniej u mnie na ciemnych blondach tyle że moje włoski zawsze pieknie przyjmowały kolor od blondów po czernie ^^ więc może dlatego ba nawet przed hennowaniem nie zrezygnowałam z szamponów z SLS i złapało więc nie jest chyba najgorsza ta mieszanka
Mam tę Vatikę, ale nie stosuję regularnie...na bazie kokosa, więc... dziwnie pachnie wg mnie
Kurde, kusisz dziewczyno kupię na próbę, nie jest to majątek

DMkAnia jest offline  
Stary 2011-12-07, 00:23   #1520
angeells
Rozeznanie

DMkAnia ^^ na moich włosach ta henna się sprawdziła jestem z niej bardzo zadowolona ale UWAGA ! Dla osób z uczuleniem na PPD albo inne chemikalia w drogeryjnych farbach do włosów koniecznie trzeba przetestować tą hennę której ja użyłam na skórze ponieważ ja jestem uczulona na te właśnie drogeryjne farby ale konkretnie na co? Nie mam pojęcia, muszę zrobić testy ta henna mnie nie uczuliła ale przez brak jakiejkolwiek etykiety nie jestem w stanie powiedzieć czy ma w składzie coś co uczula np metale ciężkie to taka mała uwaga pan w sklepie mówił że to w 100% naturalna henna sprowadzana z Iranu no i na taką wygląda ale ja w tej dziedzinie ekspertem nie jestem więc trzeba przetestować samemu

Mimo wszystko jestem z niej mega zadowolona jest wydajna i jeśli komuś wystarcza 100g za 26zł to chyba 500g w podobnej cenie jest rewelacją możecie popatrzeć u siebie w okolicy czy gdzies nie ma tureckiego sklepu z żywnością a jeśli ktoś bardzo by chciał a jest z okolic dąbrowy górniczej albo bełchatowa to mogę komuś kupić i odsprzedać za 15zł po cenie w jakiej ją nabywam w Norwegii

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-12-07, 07:15   #1521
pooolka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
a ja nie wiem co robie nie tak miesiac temu farbowalam khadi orzechowy braz i chwycilo tylko rozjasniane koncowki odrostow w ogole. kilka dni temu zmieszalam venite chne i wisnie i tez d..a odrosty w ogole nie chca sie zafarbowac za to rozjasnione wlosy sa rudo czerwone co mi akurat nie przeszkadza? wlosy naturalne mam sredni braz, ale nie rozumiem dlaczego odrosty nie chca sie zafarbowac.
Venita to nie henna! Zacznijcie prosze czytac watek, co kilka stron jest to mowione...pozniej nie mozna psioczyc, ze henna jest be skoro albo nie stosujecie sie do instrukcji albo kupujecie badziewie (venite)
Sprobuj moze farbowanie dwufazowe- powinno zlapac.
Lisbeth bardziej doswiadczone, moze Ci cos doradzi.
pooolka jest offline  
Stary 2011-12-07, 11:23   #1522
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
DMkAnia ^^ na moich włosach ta henna się sprawdziła jestem z niej bardzo zadowolona. Pan w sklepie mówił że to w 100% naturalna henna sprowadzana z Iranu no i na taką wygląda ale ja w tej dziedzinie ekspertem nie jestem więc trzeba przetestować samemu
Hmm...znalazłam tę ofertę ze sklepu...teraz tak myślę czy ona nie będzie dla mnie za ciemna teraz używam ciemny brąz i jestem zadowolona, a jak czerń u mnie wyjdzie :/
A miałabyś możliwość zrobić zdjęcie włosów w słońcu i nam pokazać?

DMkAnia jest offline  
Stary 2011-12-07, 11:58   #1523
pepsikolakokakola
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pooolka Pokaż wiadomość
Venita to nie henna! Zacznijcie prosze czytac watek, co kilka stron jest to mowione...pozniej nie mozna psioczyc, ze henna jest be skoro albo nie stosujecie sie do instrukcji albo kupujecie badziewie (venite)
Sprobuj moze farbowanie dwufazowe- powinno zlapac.
Lisbeth bardziej doswiadczone, moze Ci cos doradzi.

farbowalam chna - venity w PROSZKU: sklad: sama lawsonia.
pepsikolakokakola jest offline  
Stary 2011-12-07, 12:35   #1524
fluxus9
A cobra on my left...

Wiem, że do pielęgnacji włosów po farbowaniu henną polecane są m.in. oleje, ale czy myslicie, że sprawdzi się też odżywka lub maska "zakwaszająca" do włosów farbowanych?
Czy może takie produkty o obniżonym ph są odpowiednie tylko do włosów farbowanych chemicznie?
fluxus9 jest offline  
Stary 2011-12-07, 13:51   #1525
angeells
Rozeznanie

DMkAnia kochana oczywiście że mogę już jestem po hennowaniu więc zobaczysz świeżo po jak wygląda pod wieczór wstawię fotkę

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-12-07, 14:04   #1526
kocurzyca
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:

Ja mam i bardzo lubię.
Świetnie nawilża, jak olej kokosowy.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Stary 2011-12-07, 14:40   #1527
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Hmm...znalazłam tę ofertę ze sklepu...teraz tak myślę czy ona nie będzie dla mnie za ciemna teraz używam ciemny brąz i jestem zadowolona, a jak czerń u mnie wyjdzie :/
A miałabyś możliwość zrobić zdjęcie włosów w słońcu i nam pokazać?
o patrz a ja edytowałam od razu swojego posta i uzupełniłam link do tego sklepu
Zdziwiło mnie tylko, ze tam sie loguje loginem i hasłem do allegro, któras z Was próbowała może? Ja sie zastanawiam, czy nie napisac do all czy jest to bezpieczne logowanie
Co do koloru to ciemne wyjdą ale jak sie będa spłukiwać, czy na brązowo czy że jak?/
Mnie kolor czarny będzie odpowiadał, a Angeells wrzucała zdjęcia w watek o przedłużanych włosach i taki maja fajny zimny odcień

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2011-12-07, 15:38   #1528
angeells
Rozeznanie

DMkAnia dzisiaj już po ptokach jutro bankowo zrobię tą fotke a kolorek się jeszcze utleni ja też się trochę martwie tym ze czarny mi się znudzi ^^ ale cóż
włoski już wysuszyłam i nie ma takich niebieskich błysków jak były za pierwszym razem zaraz po zmyciu henny wyłoniła się bardzo mocna głęboka czerń grrrr ^^

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-12-07, 15:40   #1529
angeells
Rozeznanie

wygląda to dokładnie tak jak tu ale jutro zrobię jeszcze zdjęcie w świetle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04805.jpg (35,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04821.jpg (31,2 KB, 37 załadowań)

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-12-07, 15:48   #1530
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Napisane przez fluxus9 Pokaż wiadomość
Wiem, że do pielęgnacji włosów po farbowaniu henną polecane są m.in. oleje, ale czy myslicie, że sprawdzi się też odżywka lub maska "zakwaszająca" do włosów farbowanych?
Czy może takie produkty o obniżonym ph są odpowiednie tylko do włosów farbowanych chemicznie?
Hmm...teraz to dałaś o jakiejś konkretnie odżywce/masce piszesz? I dlaczego miałaby się nie sprawdzić?
Przez pierwsze 2 tygodnie po hennowaniu należy unikać protein i bodajże oleju kokosowego, babassu - tych wnikających. Nie spotkałam się do tej pory z informacją by produkty o obniżonym ph były odradzane Spróbuję się dowiedzieć

Cytat:
DMkAnia kochana oczywiście że mogę już jestem po hennowaniu więc zobaczysz świeżo po jak wygląda pod wieczór wstawię fotkę

Cytat:
o patrz a ja edytowałam od razu swojego posta i uzupełniłam link do tego sklepu
Zdziwiło mnie tylko, ze tam sie loguje loginem i hasłem do allegro, któras z Was próbowała może? Ja sie zastanawiam, czy nie napisac do all czy jest to bezpieczne logowanie
Co do koloru to ciemne wyjdą ale jak sie będa spłukiwać, czy na brązowo czy że jak?/
Mnie kolor czarny będzie odpowiadał, a Angeells wrzucała zdjęcia w watek o przedłużanych włosach i taki maja fajny zimny odcień
LOL napisz do all, bo to dziwne jeszcze się tam nie logowałam...
Nie wiem czy się spłucze do ciemnego brązu, też się zastanawiam czerń to chyba dla mnie zbyt dużo

Cytat:
DMkAnia dzisiaj już po ptokach jutro bankowo zrobię tą fotke a kolorek się jeszcze utleni ja też się trochę martwie tym ze czarny mi się znudzi ^^ ale cóż
włoski już wysuszyłam i nie ma takich niebieskich błysków jak były za pierwszym razem zaraz po zmyciu henny wyłoniła się bardzo mocna głęboka czerń grrrr ^^
Dobrze, czekamy
Jednak czerń mówisz

DMkAnia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
farbowanie na brąz, henna, pomocy, problem

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości