Nowa fryzurka a lato2011:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-23, 18:44   #31
olik04
Zakorzenienie

Dot.: Proszę o rady-metamorfoza

może być?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (40,7 KB, 327 załadowań)
Stary 2007-04-23, 19:03   #32
Tehya
Raczkowanie

Witaj;-) Myślę, że przede wszystkim powinnaś zastosować mocno kryjący podkład w lekko chłodnawym kolorze, aby zneutralizować czerwonawy odcień karnacji; do tego zielonkawy korektor na pryszcze i puder, który zapobiegnie świeceniu się skóry - ale nie obciążający cery.
Powinnaś zatuszować mocne cienie pod oczami (bo to fioletowe to chyba cienie, a jeżeli są to kreski specjalnie namalowane - zrezygnuj z nich).
Kiedy mocno zatuszujesz twarz, możesz użyć różu - w jakimś ciemniejszym odcieniu, ale dosyć chłodnawym, żeby Twoja twarz nie wydawała się jeszcze bardziej zaczerwieniona. Unikaj grzywki. Ona dodatkowo skraca Twoją twarz. Polecam grzywke ścieniowaną na bok, i może dłuższe włosy? Ale koniecznie wycieniowane, bo teraz są takie oklapnięte. No, chyba że je wystylizujesz, to może będzie ok. Nic nie mam do Twojego kolorku włosów. Blondu nie polecam - jeszcze bardziej uwydatnia Twoje pryszcze. Na trądzik może dobry okaże się antybiotyk - moja przyjaciółka bierze i to z dobrym skutkiem. Życzę powodzenia i pzodrawiam

Acha, a jeśli chodzi o cienie - unikaj chłodnych kolorów, niezbyt dobrze będa się prezentowały przy zaczerwienionej od krostek twarzy, gdyż wzmocnią kontrast między ciepłym a chłodnym odcieniem, przez co czerwonawy kolor będzie się wydawał jeszcze intensywniejszy. Więc może - coś ciepłego? Delikatny pomarańcz w parze z ceglastym kolorem, nasycony brąz i eyeliner ("podnosi" dodatkowo powieki), beż i mahoń, żółty wraz.. hmm... z fioletem? Zaszalej! Wewnętrzne kąciki podkreśl jasniejszym cieniem, zewnętrzne - ciemniejszym. Cieniuj, szalej, baw się! Makijaż to nie ścisłe zasady! To zabawa i własny styl;-)

Edytowane przez Przezlosliwa
Czas edycji: 2007-05-06 o 16:30
Tehya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 17:28   #33
anitaa
Raczkowanie

Tehya zgadzam sie z wszystkim co napisalas. W sumie to ta grzywka to nie wypal- powinla byc na bok tak jak napisalas. A co do cery i cieniow pod oczami- to faktycznie. Zawsze to bylo moim kompleksem.
Polecasz mi podklady itp kosmetyki ale jakies firmy i jakie odcienie? Bo ja się na tym nie znam. Moze polecisz mi jakis dobrze kryjacy podklad?? I korektor jaki? i jaki puder? I czy moge ten makijaz stosowac na filtr- bo takowy uzywam. No i jaki korektor pod oczy zeby zamaskowac te since ( tak tak to nie wina kredki tylko plytko unaczynionej cery) Pozdrawiam i dziekuje za rady

Olik04 bardzo dziekuje za symulacje Hm teraz widze ze w tym kolorze nie jest mi dobrze. Nie wiem czy mi sie wydaje ale chyba wyszedl nieco inaczej ten kolorek niz ten co zalaczylam?? Mogla bys zrobic mi to jeszcze raz?? Jak bys mogla to zrobila bys mi tez symulacje z ciemnym blondem?? I jak juz robisz to jeszcze te fryzurki ktore zalaczam. Dziekuje serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fotki.jpg (58,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brazik.jpg (37,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (32,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Brodzik_Joanna_01.jpg (6,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg braz2.jpg (32,1 KB, 13 załadowań)
anitaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 12:51   #34
Tehya
Raczkowanie

Witaj, niestety nie wiem, jaki podkład Ci polecic, nie znam zbyt wiele firm Ja zawsze przychodzę do sklepu z kosmetykami, mówię, o co mi chodzi, i ekspedientka doradza mi produkty kilku firm. Rzadko wybieram te renomowane. Często np. podkład za 10zł jest super i nie trzeba przepłacać - tak myślę - i kupować takiego droższego 10 razy. Mówię ci, pójdź do sklepu, powiedz pani, na jakim produkcie ci zależy, na pewno doradzi ci jakiś fajny produkt
Ja używam pudru z Avonu - ale nie wiem, czy jeszcze mozna taki dostać. Firma ta ma też wiele z tych kosmetyków, jakie ci doradzałam. Może Oriflame? Ale - jak mówię - czasem po prostu szkoda przepłacać
Tehya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 19:04   #35
anitaa
Raczkowanie

Nio a podkladzikiem zakryje ten zielony korektor?? chyba bede musiala faktycznie poradzic się ekspedientki co do kosmetykow..ale troche obawiam się ze moze mi cos wcisnac wiecie takiego "dennego".... no i nie wiem jaki podklad jest mocno kryjacy i czym zamaskowac te śińce??? moze jednak jest tu ktos taki kto się na tym zna??

Dziewczyny chce isc do fryzjera zrobic sobie jakies pasemka albo balejarz ale nie wiem jakie/jaki?? Mogly byscie doradzic mi??? Najlepiej zeby dopasowac mi kompoterowo, ale tak normalnie tez moze byc.
Myslalam o blondzie i hmm jakims braziku jasniejszym od mojego naturalnego koloru.. co myslicie? Pozdro...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-05-27 o 21:37 Powód: post pod postem
Stary 2007-05-02, 14:39   #36
mila17
Zakorzenienie

mocno kryjący jest lasting performance, dziewczyny sobie go chwalą, więc możesz spróbować
mila17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 20:01   #37
anitaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
mocno kryjący jest lasting performance, dziewczyny sobie go chwalą, więc możesz spróbować
Bardzo ci dziekuje!! poczytalam troche o tym podkladzie i same dobre opinie, wiec pewnie go sobie zakupie (na allegro).
Ale teraz mam problem - nie wiem jaki odcien wybrac do mojej cery moze mi pomozecie? Podaje linka do strony w allegro gdzie mozna wybrac numerek odcienia i bardzo bym prosila zeby podac mi numer odcienia ktory byl by dla mnie najodpowiedniejszy i zarazem nie wygladal na mojej twarzy "sztucznie".
http://www.allegro.pl/item187607424_...ie_kolory.html
Pozdro
Stary 2007-05-03, 11:48   #38
mila17
Zakorzenienie

Z tego co wiem najjasniejszy jest 100- ale jest naprawdę jasny, wydaje mi się, że dla Ciebie będzie odrobinkę za jasny.
Później jest odcień 101 i 102 i chyba powinnaś się zdecydować na któryś z nich. Popatrz na inne aukcje, tam są pokazane kolorki na kartce, wtedy będzie Ci łatwiej.

Jeśli twoje cienie są b.widoczne możesz dodoatkowo kupić dermacol- najbardziej kryjący korektor, na pewno poradzi sobie z twoimi cieniami

A co do włosków nie myślałaś o jakimś czekoladowym kolorku? Myślę, że bardzo ładnie byś w nim wyglądała, do tego lekko pocieniować grzyweczkę i zrobić ją na bok, włoski też pocieniować aby nadać im odrobiny lekkości i będzie ślicznie
Stary 2007-05-04, 17:02   #39
anitaa
Raczkowanie

mila17 mysle ze chyba odcien numer 101- cos pomiedzy tym 100, a 102 (chociaz odcienia 101 na tej aukcji do ktorej linka podalam nie ma ). Ale z drugiej strony sama nie wiem czy jednak nie ten 100, bo do tej pory kazdy podklad ktory kupowalam byl dla mnie za ciemny;/ ale boje ze teraz bedzie skolei za jasny. Ale Ty radzisz 101 lub 102 wiec chyba jednak skusze się na 101- ale tego nie ma na aukcji . Co mam zrobic (troche zagmatwanie to co napisalam, ale mam nadzieje ze zrozumiesz o co mi chodzi.. )

Hmmm co do moich cieni to sama nie wiem... ostatnio jak bylam w drogerii kupic korektor to jak poprosilam ekspedientke zeby jakis mi poradzila, to ona sie zdziwila i powiedziala ze ona rzadnych sincow u mnie nie widzi
Wiec moze po prostu na tych zdjeciach tak to wyszlo, a w rzeczywistosci nie jest tak zle..

Hmm co do czekoladowego kolorku wlosow.. nie, nigdy o tym nie myslalam ale teraz pomysle A grzywke zapuszcze i zrobie tak jak mi napisalas , a wloski mam troche pocieniowane , moze tego tak nie widac ale mam

Dzieki za rady Pozdrawiam.
Stary 2007-05-04, 20:46   #40
mila17
Zakorzenienie

tak myślę, żę spróbuj 101- 100 może być za jasny, a 102 może być troszkę za ciemny, więc weź 101-jest pośrodku
Taka ładna, jasna cera z czekoladowymi włoskami będzie wyglądać cudownie
Jak już zrobisz sobie grzyweczke, wklej fotki koniecznie

A co do tej aukcji to popatrz też na inne z tym podkładem, na pewno znajdziesz odcien 101
Stary 2007-05-04, 21:04   #41
anitaa
Raczkowanie

mila17 tez uwazam, ze to bedzie fajnie wygladac .
Jak zapuszcze sobie grzyweczke i zrobie to oczywiscie wkleje fotki
To szukam innej aukcjii, i kupuje sobie ten 101 Pozdrawiam

Znalazłam aukcje z tym odcieniem nr 101 wiec sobie zakupie!
Jeszcze raz Ci dziekuje jestes kochana

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-05-27 o 21:45 Powód: post pod postem
Stary 2007-05-05, 13:28   #42
mila17
Zakorzenienie

nie ma za co
Jak będziesz miała jeszcze jakieś pytania, czy wątpliwości to pisz
Stary 2007-05-21, 19:00   #43
mila17
Zakorzenienie

Anitko i jak tam? Jak podkładzik? zrobiłas jjuż grzywczkę? przefabowałaś włoski?
Stary 2007-05-24, 07:22   #44
anitaa
Raczkowanie

Cytat:
Anitko i jak tam? Jak podkładzik? zrobiłas jjuż grzywczkę? przefabowałaś włoski?

Witam no wiec podkladzik moze byc moja cera lepiej wyglada z nim niz bez niego- co jest zreszta oczywiste.. ale zastanawiam sie, czy jednak nie byl by lepszy ten jeszcze jasniejszy, 100 Ale ten nie jest zly. Kryje zaczerwienienia, a to najwazniejsze .

Co do grzyweczki- caly czas ja zapuszczam, zebym mogla potem zrobic ja na bok bo narazie jest jeszcze za krutka, siega mi dopiero za brwi

A wloski jeszcze nie przefarbowalam.. zastanawiam sie czy tak na prawde ma sens farbowac je na ten czekoladowy kolor, bo w sumie ciemne to one juz sa i moze nie byc widac wogle efektu??

Pozdrawiam, ciesze sie ze sie odezwalas Paa...
Stary 2007-05-24, 19:09   #45
mila17
Zakorzenienie

bedzie widać efekt- zapewniam Cię wybierz jakiś ładny odcien bo ten który masz teraz nie pasuje do Ciebie. Jak się boisz jak wyjdzie to najpierw zafarbuj sobie szamponem do 28 czy 24 myć- bardzo chwalą kasting, podobno włosy sa po nim śliczne i jest duży wybur fajnych odcieni
A jeśli grzyweczka jest już za brwi to wystarczy Fryzjerka zuci ja na bok, zrobi z boku przedziałek i nada jej ładny kształt

Może wkleiłabyś swoje zdjęcie z podkładem?
pozdrawiam
Stary 2007-05-24, 19:11   #46
mila17
Zakorzenienie

casting*
literówka i nie mogę zedytować
Stary 2007-05-27, 19:39   #47
anitaa
Raczkowanie

Na czwartek umowilam sie u fryzjera, wiec wtedy odrazu pokaze zdjecie z podkladem i z innymi wlosami.
No wlasnie, jaki odcien czekolady mam wybrac?:P moze masz jakies propozycje, bo ja nie mam pojecia jaki wybrac.
Stary 2007-05-27, 20:12   #48
mila17
Zakorzenienie

mi się wydaje, że chłodny, bo myslę, że lepiej bedzią wyglądać do twojej buźki zimne kolory.

Są różne odcienie tych "czekolad", mogłabyś wziąść np. mleczną, wtedy kolor nie wyjdzie Ci za ciemny
Zapytaj w drogerii o castin i poproś panią, żeby poradziła Ci jakiś czekoladowy odcień, na pewno coś ładnego wybierzesz, a jak chcesz od razu farbą, to podobno dobra jest londa
Stary 2007-05-27, 21:41   #49
maartus
Rozeznanie

Cytat:
mi się wydaje, że chłodny, bo myslę, że lepiej bedzią wyglądać do twojej buźki zimne kolory.

Są różne odcienie tych "czekolad", mogłabyś wziąść np. mleczną, wtedy kolor nie wyjdzie Ci za ciemny
Zapytaj w drogerii o castin i poproś panią, żeby poradziła Ci jakiś czekoladowy odcień, na pewno coś ładnego wybierzesz, a jak chcesz od razu farbą, to podobno dobra jest londa

Ale ja chce u fryzjera sie przefarbowac profesjonalnymi farbami, na swoja reke nie chce i boje sie ze nie wyjdzie.
maartus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 21:45   #50
anitaa
Raczkowanie

Przez przypadek napisalam posta z konta siostry, a edytowac nie mmozna, wiec pisze zebys sie nie zdziwila o co tu chodzi
Stary 2007-05-28, 22:54   #51
mila17
Zakorzenienie

no to jeszcze lepiej
Powiedz po prostu, że chcesz jakiś czekoladowy, chłodny odcien, ale nie za ciemny. Na pewno wyjdzie ślicznie
Stary 2007-05-31, 16:40   #52
mila17
Zakorzenienie

i jak już po fryzjerze?? dawaj fotki
Stary 2007-06-08, 19:00   #53
anitaa
Raczkowanie

Hej, sorki, ale nie mialam dostepu do internetu.
Po fryzjerze juz jestem, wszystkim sie podoba mi tez .
Jutro dodam fotki, bo dzisiaj nie ma kto mi zrobic. Pozdrawiam
Stary 2007-06-09, 15:25   #54
mila17
Zakorzenienie

no to super, czekam na fotki
Stary 2007-06-09, 17:25   #55
anitaa
Raczkowanie

No wiec dodaje fotki Mam pytanie, czy ja wygladam na 16 lat? (mam 19:P).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anita2.jpg (88,7 KB, 293 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anita.jpg (113,9 KB, 393 załadowań)
Stary 2007-06-09, 17:30   #56
mila17
Zakorzenienie

b. ładnie teraz wyglądasz, zmiana baaardzo na plus
Tylko zrezygnuj z tej ciemnej kredki, bo to podkreśla problemy skórne.

Naprawdę te ciemne włosy to strzał w dyche
Stary 2007-06-09, 19:12   #57
anitaa
Raczkowanie

Dlaczegooo??? A tak ostatnio polubilam ta kredke... jestes pewna, ze to podkresla problemy skurne, bo ja tego nie zauwazylam??
Stary 2007-06-09, 21:06   #58
riannon.
Przyczajenie

Fryzura bardzo ładna, o niebo lepsza od poprzedniej, ale ta czarna kredka sprawia, ze wyglądasz jakby ktos Ci podbił oko.
riannon. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 11:40   #59
anitaa
Raczkowanie

Bardzo dziękuję wam dziewczyny Jak wszystkim sie podoba, to coś w tym musi być.
riannon.- hmm no cuz, czasem warto poznac punt patrzenia jakies osoby z zewnatrz Mimo wszystko dzieki za wyrazenie Twojego spostrzezenia :P
Stary 2007-06-10, 12:17   #60
anitaa
Raczkowanie

Przepraszam, że tak post pod postem-najwyżej pani moderator je połączy razem - ale zapomnialam zapytac o coś , dotyczącego moich włosów
Niedawno wymyśliłam sobie, że może zrobiła bym sobie trwała( podobają mi się takie kręcony włoski), ale nie wiem , jak bym w nich wyglądałą, czy by mi było dobrze- dlatego zwracam się do was z prośbą, zebyście same oceniły.
I czy (jesli nawet) to robić ją na taką długość włosów jaką mam, czy wpierw je nieco zapuścić? Za opinię z góry bardzo dziękuję
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości