Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-02, 09:36   #1
dorotabat
Raczkowanie

GG do dorotabat
Question Biokosmetyki Dr.Hauschka - używacie,znacie ??

Cześć . Ostatnio w poszukiwaniu produktu do mycia buźki, natrafiłam na produkt dr.Hauschka - krem do mycia twarzy, a osoba która go oceniała znała, że jest GENIALNY . Więc, zaczęłam myszkować i czytać coś o tej firmie. Niewiele tego było, ale jest oficjalna strona :
http://www.dr.hauschka.pl/index.html
zupełnie inne podejście do problemów skóry, sposobu aplikacji (bardzo ważne !!!).

oraz pochlebne recenzje na Wizażu : http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...t&vendorid=775.

Niestety nie są to tanie kosmetyki, o małych pojemnościach, a w internecie znalazłam tylko jedą aptekę, króra sprzedaje te biokosmetyki.
Dziewczyny moja prośba , czy znaczcie te biokosmetyki, może ktoś z Was teraz je stosuje ?! Chcę sobie kupić kilka produktów, to spory wydatek, dlatego nie wiem czy naprawdę warto. Mam cere ewidentnie mieszaną, a z tego co wyczytałam to biokosmetyki-cudeńka. Rany, tylko te ceny Przykład - krem do mycia twarzy 38 zł, niby ok, taką cenę ma Toleriane LPR, ale uwaga krem ma pojemność tylko 50 ml (tolerianka 150 ml).
Czekam z ogromną niecierpliwością na wiadomości od Was, a tymczasem pozdrawiam .

Edytowane przez dorotabat
Czas edycji: 2005-06-02 o 09:44
dorotabat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 17:07   #2
neonka28
Zakorzenienie

Dot.: Biokosmetyki Dr.Hauschka - używacie,znacie ??

używam krem z platkow roz dr haushka jest bardzo wydajny i ladnie wyleczyl mi skore-uzywalam na noc bo mam skore mieszana z tendencja do luszczenia sie a krem jest do suchej cery.Moja mama jest alergikiem i przetestowala tez go NIE UCZULA!Jak go wykoncze to kupie sobie znowu cos.
neonka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości