Nie mogę się opalić!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-06-13, 21:11   #1
MivSan
Przyczajenie

Exclamation

Nie mogę się opalić!!!

Drogie kobitki ;p......
Marzę o pięknej opaleniźnie lecz mam bardzo jasną karnację i jest to troszkie nie realne ; ( ponieważ już umawiałam się regularnie na wizyty w solarium oczywiście stosowałam wszystkie kremy, które przyśpieszają opaleniznę ale to wszystko poszło na marne ;(
Po czym stwierdziłam... jeśli nie wychodzi z solarium to spróbóje naturalnie czyli na słoneczku.. taaa wszystko byłoby pięknie gdyby z ,,czerwonej" opalenizny zrobiła się brązowa.... tak jednak nie było... po kilku dniach nie było śladu po mojej pięknej czerwonej opaleniznie... taaa wiem żałosne
Więc.. prosze was o pomoc!!!!bo już sama nie wiem co robić )
MivSan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 22:23   #2
201604211118
Konto usunięte

Dot.: Nie mogę się opalić!!!

Kup sobie lepiej dobry samoopalacz, bo skoro opalasz się tylko na czerwono na zdrowie ci to nie wyjdzie.
201604211118 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 23:33   #3
olafinaa
Raczkowanie

Mam identyczny problem, opalam sie tylko na czerwono
do tego mam uczulenie na słońce, ( właśnie znowu sie z nim męcze)
uczulenie wyskoczyło po raz pierwszy 12 lat temu, ponoc przez lek fotouczulajacy i do tej pory pojawia sie, nawet przy wysokim filtrze 50.

Pozostaje nam dobry balsam brazujący, samoopalacz, a na wieksze wyjscie rajstopy w sprayu na nożki
olafinaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 23:47   #4
Juliszka
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Ja się przestałam opalać. Używam wysokich filtrów jeśli idę na plażę i zakochałam się w samoopalaczu. Zawsze myślałam, że samoopalacze to śmierdzące mazie zmieniające skórę w pomarańczowe obrzydlistwo.

Może się "czasy zmieniły", może byłam uprzedzona - jestem bardzo, bardzo zadowolona. Moja opalenizna jest bardzo naturalna, skóra nie jest wysuszona, nie zajmuje to dużo czasu (kupiłam samoopalacz w formule "dry mist") i jest ten produkt dla mnie silnym kandydatem do KWC.

Warto spróbować - "czerwona" opalenizna to objaw poważnego uszkodzenia skóry. Nie jestem fanatykiem całkowitej ochrony, ale nie warto pozwalać na poparzenia.
Stary 2011-06-14, 15:52   #5
Ayu17
Przyczajenie

a czy ktoras miała cos takiego ze ciało pieknie opalało na brązik ciemny brazik a trwarz o połowe tonacji mniej... gdy nie mam pudru dosłownie wyruzniam sie... bo tak jestem jasna na twarzy... co to moze byc?? zaznaczam ze nie uzywam oddzielnie filtrów, jak juz stosuje to i na ciało i na twarz... bez pudrów...
juz nie wiem co mam zrobic... a teraz musze sie cały czas pudrowac zeby roznicy nie było widac... porazka... pomozcie
Ayu17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 16:02   #6
dobrawrozka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MivSan Pokaż wiadomość
Drogie kobitki ;p......
Marzę o pięknej opaleniźnie lecz mam bardzo jasną karnację i jest to troszkie nie realne ; ( ponieważ już umawiałam się regularnie na wizyty w solarium oczywiście stosowałam wszystkie kremy, które przyśpieszają opaleniznę ale to wszystko poszło na marne ;(
Po czym stwierdziłam... jeśli nie wychodzi z solarium to spróbóje naturalnie czyli na słoneczku.. taaa wszystko byłoby pięknie gdyby z ,,czerwonej" opalenizny zrobiła się brązowa.... tak jednak nie było... po kilku dniach nie było śladu po mojej pięknej czerwonej opaleniznie... taaa wiem żałosne
Więc.. prosze was o pomoc!!!!bo już sama nie wiem co robić )
Spróbuj odżywić organizm od wewnątrz..Przed dwa miesiące bierz tabletki z beta karotenem..Polecam też soczki jednodniowe Marwit z marchewką albo znane nam wszystkim Kubusie.
4.próbuje zaakceptować siebie
dobrawrozka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 17:08   #7
Agnieszka987
Zakorzenienie

Mam ten sam problem. Mam jasną skórę i gdy lezę na plaży wrracam blada, albo opalone mam tylko ramiona i koło kości policzkowych na czerwono. Z ramion skóra mi schodzi i zamiast być po tygodniu brązowsza opalenizna mi schodzi i jestem blada jak byłam Uzywam na nogi i brzuch balsamów brązujących wtedy lepiej wyglądam Tobie tez polecam bo mozna sobie w ten sposób "wystopniowac" opalenizne na brzoskwinie, beż zalezy co komu pasuje

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez dobrawrozka Pokaż wiadomość
Spróbuj odżywić organizm od wewnątrz..Przed dwa miesiące bierz tabletki z beta karotenem..Polecam też soczki jednodniowe Marwit z marchewką albo znane nam wszystkim Kubusie.

Ja uzywałam belisse i mi nic nie dała A na soczki trzeba trochę wytrwałości i cierpliwości co u mnie się nie sprawdza

Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 21:59   #8
MivSan
Przyczajenie

no to spróbuje z samoopalaczami....
A może polecicie jakieś dobre??
MivSan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 22:35   #9
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MivSan Pokaż wiadomość
no to spróbuje z samoopalaczami....
A może polecicie jakieś dobre??
Przeszujak KWC Ja używam z avonu ale jest już wycofny więc nie pomogę;(
Stary 2011-06-14, 22:36   #10
olafinaa
Raczkowanie

Soczki u mnie powodują tycie a beta karoten nic a nic nie działa niestety

Właśnie poleccie jakies dobre samoopalacze, balsamy, wbrew pozorom ciezko uzyskac balsamem czy samoopalaczem ładną opalenizne, na bladej cerze widac kazdy zamaz
ja jeszcze nie trafiłam na taki który by mnie usatysfakcjonowal
olafinaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 22:46   #11
Agnieszka987
Zakorzenienie

ok To jak znowu będzie w katalogu to polecam Skin so soft Balsam brązujący. Może jakas znajoma konsultantka będzie mogła wam zamówić w netto albo znowu będzie w katalogu na wyprzedazy bo był w poprzednim.
Stary 2011-06-14, 22:55   #12
dobrawrozka
Raczkowanie

Zależy jaki kto ma organizm.. Na jednego działa, na jednego nie. Ja jadłam przed miesiąc Capivit Sun System + soczki i teraz wcinam Capivit A+E i jestem zadowolona..

Moja kumpela przez 3 miesiące wcinała Belissę na mocne włosy i była zadowolona, kudły rosły jak szalone.. Mama przykładowo Belissy też nie poleca.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez olafinaa Pokaż wiadomość
Soczki u mnie powodują tycie a beta karoten nic a nic nie działa niestety
Tycie od soków? Pierwsze słysze..Właśnie Nam na dermatologii babeczka mówi, że najlepsze są wyciskane, świeże soki a nie te w których są same regulatory E i pełno ulepszaczy..i czasem szklaneczka coli na przeczyszczenie:P
4.próbuje zaakceptować siebie
dobrawrozka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 23:18   #13
beforeyou
Zakorzenienie

A ja polecam opalanie natryskowe .

; ))
beforeyou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 23:23   #14
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag

Bo macie taki typ urody i nic na to nie poradzicie.
Nie każdy się opala na czekoladkę czy złoto

Zostają bronzery... ale pamiętajcie, że blade jest piękne
I zdrowe
Stary 2011-06-14, 23:31   #15
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dobrawrozka Pokaż wiadomość
Zależy jaki kto ma organizm.. Na jednego działa, na jednego nie. Ja jadłam przed miesiąc Capivit Sun System + soczki i teraz wcinam Capivit A+E i jestem zadowolona..

Moja kumpela przez 3 miesiące wcinała Belissę na mocne włosy i była zadowolona, kudły rosły jak szalone.. Mama przykładowo Belissy też nie poleca.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Tycie od soków? Pierwsze słysze..Właśnie Nam na dermatologii babeczka mówi, że najlepsze są wyciskane, świeże soki a nie te w których są same regulatory E i pełno ulepszaczy..i czasem szklaneczka coli na przeczyszczenie:P
Na jakie przeczyszczenie cola? bo nie rozumiem
Stary 2011-06-15, 20:19   #16
phoenix1991
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ayu17 Pokaż wiadomość
a czy ktoras miała cos takiego ze ciało pieknie opalało na brązik ciemny brazik a trwarz o połowe tonacji mniej... gdy nie mam pudru dosłownie wyruzniam sie... bo tak jestem jasna na twarzy... co to moze byc?? zaznaczam ze nie uzywam oddzielnie filtrów, jak juz stosuje to i na ciało i na twarz... bez pudrów...
juz nie wiem co mam zrobic... a teraz musze sie cały czas pudrowac zeby roznicy nie było widac... porazka... pomozcie
Tak-ja tak mam mimo ze sie nie maluje, a nawet czasem smaruje buzie przyspieszaczem, wiec teoretycznie twarz jest dużo czesciej wystawiana na słonce niż inne cześci ciała..
Nie wiem jak Tobie pomóc bo sama nie mam na to sposobu- moja twarz nie opala sie prawie wcale nawet po wielu godzinach na słoncu gdy całe ciało jest już brązowe.. i wgl to wyglada tak jakbym miała 2 różne karnacje-jedna blado-różowawą na twarz a drugą-brązowawą na reszte ciała.. Gdyby ktoś odkrył jakiś sposób na to to niech napisze
phoenix1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości