Essencomaniaczki witają w cz. X - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-06-18, 12:03   #271
NioseWamPicie
Zadomowienie

Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!

zaglądam tu specjalnie, żeby znaleźć jakieś wrażenia na temat You Rock, a tu cisza w sumie..
Ma któraś z Was bazę pod cienie? jak się spisuje? warto kupić?
Ja mam, pisałam recenzję na blogu

http://zakupowebestie.blogspot.com/2...od-cienie.html

Ja jestem zadowolona. To dokładnie to samo co baza z Catrice, tylko sporo tańsza
NioseWamPicie jest offline  
Stary 2011-06-18, 12:04   #272
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
cześć dziewczyny!

zaglądam tu specjalnie, żeby znaleźć jakieś wrażenia na temat You Rock, a tu cisza w sumie..
Jak to cisza? W poprzednim wątku tyle o tym gadałyśmy. Poza tym każda z Nas wrzuciła jakies info na bloga

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-06-18, 12:08   #273
pamfilia
Zakorzenienie

Dunka a nie odbija Ci się ta kredka? Bo ja ją mam, fakt czerń piękna ale jest tak mięciutka że zaraz mam odbite kreski nad okiem Z kolei żelek z Essence kocham i wielbię, porzuciłam dla niego kredki ale użeram się z wieczornym zmywaniem... Rzęsy mi się osłabiły od tego tarcia
pamfilia jest offline  
Stary 2011-06-18, 12:28   #274
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
ostatnio rozświetlacz z Blossom. Jest boski. Szczególnie jako...cień do oczu
Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Puder kwiatuszkowy z Blossom.
Jest świetny,milion razy lepszy niż Meteoryty,można go stosować na wiele sposobów-jako rozświetlacz,jako puder na całą twarz(genialnie wygląda na opalonej skórze),jako cień do oczu,rozświetlacz na łuku brwiowym.Uwielbiam ten kosmetyk,żałuję,że mam jedną sztukę i żadnych zapasów,może Essence wprowadzi go do stałej oferty.
Taaaaak, zdecydowanie mój hit poza tym czarna kredka LL, kredki SC, brązery (wszystkie ), AOH, pasiak ItW, lakiery (dużo tego więc nie wymieniam :P), błyszczyki SC, pewnie jest jeszcze dużo więcej, bo wielka część mojej kosmetyczki to essence.
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Załóżmy, że na wątek zaglądnie 100 Wizażanek. Każda ma swoje 3 hity i 3 kity Essence. Jaki jest sens wypisywania tylu produktów skoro od tego jest KWC?

Co najwyżej wkleję linki do najwyżej ocenianych produktów na KWC

Ale bierzcie pod uwagę też to, że mało kto wchodząc na wątek czyta 1. post
popieram tez nie widze sensu.
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Kobiety kochane, powiedzcie mi, czy eyelinery żelowe ładnie wysychają, czy są może takie jak w paletkach Metallics, że ni groma i odbijają się na powiece?
Mój żelowy liner zasycha powoli. Może dlatego że nie umiem się posługiwać i zawsze muszę dużo nałożyć raz spojrzałam za szybko w górę, to potem mi się koncertowo odbił pięknymi łukami.
Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
o proszę, a ja blackmanie obchodze szerokim lukiem po tym, jak kupiłam z tego eyeliner. Zupelnie nie pasuje mi twardy aplikator, chociaż czerń - piekna.
O tak. Zdecydowanie mój KIT
Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Eyeliner fakt tragedia Ale kredki - dla mnie idealne, lepszej nigdy nie mialam. Niby sa na stronie ale widuje je w koszyczku wyprzedazowym i nie widze w nowych szafach dla nich miejsca, dlatego kupilam 5 na zapas
Od jakiegoś czasu nigdzie nie mogę ich znaleźć i bardzo żałuję że nie wzięłam jak były
Stary 2011-06-18, 12:53   #275
Dunka
Rozeznanie

GG do Dunka

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Dunka a nie odbija Ci się ta kredka? Bo ja ją mam, fakt czerń piękna ale jest tak mięciutka że zaraz mam odbite kreski nad okiem Z kolei żelek z Essence kocham i wielbię, porzuciłam dla niego kredki ale użeram się z wieczornym zmywaniem... Rzęsy mi się osłabiły od tego tarcia
Na szczescie nie odbija, a mam opadajace powieki, na ktorych lubia sie odbijac wszelkie kredki i eyelinery, mistrzem w tym sa te z paletki metallics Ale ta kredeczka akurat jakos tak dobrze zasycha, ze zupelnie sie u mnie nie odbija

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

Od jakiegoś czasu nigdzie nie mogę ich znaleźć i bardzo żałuję że nie wzięłam jak były
Wydaje mi sie, ze zostaly wycofane ((((( Mam kilka w zapasie, ale jedna starczy mi max. na dwa miesiące Wiec za pół roku pewnie będę szukać nowej ulubionej czarnej kredki, a pewnie ciężko o tak idealną czerń ((
Dunka jest offline  
Stary 2011-06-18, 13:37   #276
actriz
Zadomowienie

Cytat:
Z kolei za KIT uważam ten niby balsam do ust z nowości
ten w słoiczku?

~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline  
Stary 2011-06-18, 14:00   #277
coco_kiciusia
Zadomowienie

Tak (innego nie kojarzę). O tym balsamie masa osób mówiła już, że jest beznadziejny - tylko ładnie wygląda
Cytat:
Wydaje mi sie, ze zostaly wycofane ((((( Mam kilka w zapasie, ale jedna starczy mi max. na dwa miesiące Wiec za pół roku pewnie będę szukać nowej ulubionej czarnej kredki, a pewnie ciężko o tak idealną czerń ((
Najbardziej mnie wkurza to, że oni nawet nie raczyli poinformować o tym, że wycofują serię BlackMania
Stary 2011-06-18, 14:10   #278
aniuska_90
Raczkowanie

Kupiłam wreszcie puder rozswietalajacy z sun club zobaczymy jak sie spisze.
Stary 2011-06-18, 15:02   #279
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

Wpisy w blogu: 4

dzis ok 13 w naturze w pestce w poznaniu dalej pustki
Stary 2011-06-18, 15:37   #280
Anesthesia
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak (innego nie kojarzę). O tym balsamie masa osób mówiła już, że jest beznadziejny - tylko ładnie wygląda

Najbardziej mnie wkurza to, że oni nawet nie raczyli poinformować o tym, że wycofują serię BlackMania
A na pewno wycofują? W tej gazetce co wyszła przy okazji nowości, o ile mnie pamięć nie myli, były kosmetyki z Black Manii i nie zapowiadało się na wycofanie...
Anesthesia jest offline  
Stary 2011-06-18, 15:42   #281
gabipati
Zadomowienie

w mojej drogerii do dziś nie pojawiła się limitka YR. W czasie gdy Wy już kupowałyście coś z tej limitowanki , panie zapewniały mnie ,że najpóźniej do 15 czerwca dostaną display, i co ..... dalej ciszaaa.
Teraz to już mi się odechciało tych wymarzonych lakierów to czekanie skutecznie mnie zniechęciło.Jak tak ma być z kolejnymi limitowankami to chyba zwariuje .
gabipati jest offline  
Stary 2011-06-18, 15:47   #282
czuprynka
Zakorzenienie

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! Dziewczyny z Rzeszowa!!!!
Nie uwierzycie, ale coś się dzieje w naszej naturze na grunwaldzkiej! Byłam dziś przed zajęciami bo koleżanka chciała ll czarną no i padłam jak zobaczyłam... dziurę! Najprawdziwszą dziurę po szafie manhattanu! Pytałam pań czy wiedzą co do nich przyjdzie, ale oczywiście nie wiedzą Hehe jedna z pań powiedziała nawet, że ma nadzieję, na drugą szafę essence, bo catrice by nie chciała... Ja za to chciałabym wszystko!
Mam teraz taka chcicę na nową szafę (obojętnie z czego) że normalnie sikam ze szczęścia na różowo! Chyba podziałał mój mail do polbity
czuprynka jest offline  
Stary 2011-06-18, 15:50   #283
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
Mój żelowy liner zasycha powoli. Może dlatego że nie umiem się posługiwać i zawsze muszę dużo nałożyć raz spojrzałam za szybko w górę, to potem mi się koncertowo odbił pięknymi łukami.
Dzięki za info
Chociaż... już za późno
Polazłam dzisiaj do Natury pogapić się na szafy i... akurat była dostawa
Szybko capnęłam liner i pędzelek [tak! wreszcie dołożyli!]
Były też pastele z MD, ale na razie się nie skusiłam [chociaż już prawie miałam ten błękit w koszyku] i generalnie sporo dołożyli.
Wszystkie kolorki pomadek
Nie było cracków.
Limitka YR uzupełniona prawie na maxa, widziałam w boxach dostawczych, że mają w zapasie jeszcze sporo paletek, więc będą dokładane [zostało chyba z 5 + to co na standzie].

Stan na godzi 12, Nowy Olimp

'Estelle' jest offline  
Stary 2011-06-18, 15:53   #284
inamata
Raczkowanie

O, ja w ostatnich dniach byłam w jednej z krakowskich Natur i też widziałam pustą szafę Manhattan.
j. szwedzki

inamata jest offline  
Stary 2011-06-18, 15:57   #285
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! Dziewczyny z Rzeszowa!!!!
Nie uwierzycie, ale coś się dzieje w naszej naturze na grunwaldzkiej! Byłam dziś przed zajęciami bo koleżanka chciała ll czarną no i padłam jak zobaczyłam... dziurę! Najprawdziwszą dziurę po szafie manhattanu! Pytałam pań czy wiedzą co do nich przyjdzie, ale oczywiście nie wiedzą Hehe jedna z pań powiedziała nawet, że ma nadzieję, na drugą szafę essence, bo catrice by nie chciała... Ja za to chciałabym wszystko!
Mam teraz taka chcicę na nową szafę (obojętnie z czego) że normalnie sikam ze szczęścia na różowo! Chyba podziałał mój mail do polbity
bo manhattan wycofuje się z polskiego rynku, we wszystkich naturach szafy będą likwidowane
lele jest offline  
Stary 2011-06-18, 16:00   #286
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
bo manhattan wycofuje się z polskiego rynku, we wszystkich naturach szafy będą likwidowane
yyy? Skąd wiesz?
Stary 2011-06-18, 16:01   #287
Damaris_
Zadomowienie

Eee..ale w Rossmannach też już nie będzie Manhattanu? Nie to, że coś kupowałam, ale szkoda. ;p Tzn, że w DN nie będzie to nawet fajnie, ciekawe co będzie na to miejsce.

Ja w sumie nie jestem wielką fanką Essence ale zakochałam się w tych błyszczykach nowych Stay with me. Ile one mają odcieni? Bo w moich naturach są przebrane i ciągle trafiam na 3 te same.
Stary 2011-06-18, 16:09   #288
actriz
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
yyy? Skąd wiesz?
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2966
niestety

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Eee..ale w Rossmannach też już nie będzie Manhattanu? Nie to, że coś kupowałam, ale szkoda. ;p Tzn, że w DN nie będzie to nawet fajnie, ciekawe co będzie na to miejsce.

Ja w sumie nie jestem wielką fanką Essence ale zakochałam się w tych błyszczykach nowych Stay with me. Ile one mają odcieni? Bo w moich naturach są przebrane i ciągle trafiam na 3 te same.
ja też je kocham
odcieni 7, tu masz zdjęcie http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,43...ss.html&next=1

actriz jest offline  
Stary 2011-06-18, 16:16   #289
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
A na pewno wycofują? W tej gazetce co wyszła przy okazji nowości, o ile mnie pamięć nie myli, były kosmetyki z Black Manii i nie zapowiadało się na wycofanie...
Nie wiem czy wycofują oficjalnie, ale nie zapowiada się żeby jeszcze przyszły.
Cytat:
NIEEEEEE
Muszę natychmiast zrobić zapasy pudru Clearface!!!!

Dziewczyny czy w Lublinie są jeszcze szafy Manhattanu?

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Dzięki za info
Chociaż... już za późno
Polazłam dzisiaj do Natury pogapić się na szafy i... akurat była dostawa
Szybko capnęłam liner i pędzelek [tak! wreszcie dołożyli!]
Były też pastele z MD, ale na razie się nie skusiłam [chociaż już prawie miałam ten błękit w koszyku] i generalnie sporo dołożyli.
Wszystkie kolorki pomadek
Nie było cracków.
Limitka YR uzupełniona prawie na maxa, widziałam w boxach dostawczych, że mają w zapasie jeszcze sporo paletek, więc będą dokładane [zostało chyba z 5 + to co na standzie].

Stan na godzi 12, Nowy Olimp
Heh, pewnie się Tobie spodoba, bo większość osób chwali sobie linery żelowe; ja jak na razie nie jestem do nich przekonana
Stary 2011-06-18, 16:23   #290
actriz
Zadomowienie

Cytat:
NIEEEEEE
Muszę natychmiast zrobić zapasy pudru Clearface!!!!
ja też

Cytat:

actriz jest offline  
Stary 2011-06-18, 16:27   #291
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
cześć dziewczyny!

U mnie gorzej niż baza z virtuala, trzyma cienie, owszem, ale po 8- 10 zbierają się w załamaniu No cóż, jestem przyzwyczajona do trochę innych standardów, tak że nie kupiłabym jej po raz drugi.

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Może zmywaj makijaż oliwką, nie będziesz musiała trzeć, a wszystko ładnie zejdzie, ja tak robię i moje oczy naprawdę wyglądają lepiej, do tego rzęsy też są odżywione. Nawet trzasnęłam Wam fotę mojego oka z tuszem MA pomarańczowym, ale niestety gdzieś mi kabel wcięło

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
w mojej drogerii do dziś nie pojawiła się limitka YR. W czasie gdy Wy już kupowałyście coś z tej limitowanki , panie zapewniały mnie ,że najpóźniej do 15 czerwca dostaną display, i co ..... dalej ciszaaa.
Teraz to już mi się odechciało tych wymarzonych lakierów to czekanie skutecznie mnie zniechęciło.Jak tak ma być z kolejnymi limitowankami to chyba zwariuje .

Widzę, że jesteś z Podkarpacia, jeśli zaglądasz czasem do Rzeszowa, to w naturze jest praktycznie cała limitowanka jeszcze

Cytat:
Eh.. no to się podjarałam bez celu, bo chyba nic z nowej szafy... a taką miałam nadzieję

Edytowane przez czuprynka
Czas edycji: 2011-06-18 o 16:45
czuprynka jest offline  
Stary 2011-06-18, 16:38   #292
Arrianna
Zakorzenienie

Woah czyli trzeba koniecznie kupić błyszczyk z manhattanu na który się ostatnio czaiłam :P
To może być dobra wiadomość bo jak w poznaniu wyrzucą szafy manhattanu to może wstawią catrice (trzyma kciuki).
A i jeszcze muszę wam powiedzieć że ostatnio moim największym afektem cieszy się puder z blossoms. Daje b. delikatny efekt ale taki świeży
Arrianna jest offline  
Stary 2011-06-18, 16:45   #293
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Nieeeeeeeeeeeeee!
Jak to? Czemu? Ajj, a tak strasznie polubiłam tę firmę ostatnio...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2011-06-18 o 18:17
enn_ jest offline  
Stary 2011-06-18, 16:51   #294
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
To może być dobra wiadomość bo jak w poznaniu wyrzucą szafy manhattanu to może wstawią catrice (trzyma kciuki).
tez mam taka nadzieje
Stary 2011-06-18, 17:21   #295
babcia_miecia
Zadomowienie

Szkoda, że z Manhattanu nie zrobili jakieś akcji np. -50% na wszystko
babcia_miecia jest offline  
Stary 2011-06-18, 17:30   #296
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie

chyba sobie kupię ten błyszczyk SWM w jakims szalonym odcieniu skoro zachwalacie
LetMeBeYourFantasy_ jest offline  
Stary 2011-06-18, 19:36   #297
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Eh.. no to się podjarałam bez celu, bo chyba nic z nowej szafy... a taką miałam nadzieję
Oj nie wiem czy takie nic, bo byłam dziś w Naturze i pani mi powiedziała, że na miejsce tej szafy będzie albo druga essencowa, catrice albo bell i że ona osobiście ma nadzieję, że będzie to essence
Stary 2011-06-18, 19:45   #298
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
Oj nie wiem czy takie nic, bo byłam dziś w Naturze i pani mi powiedziała, że na miejsce tej szafy będzie albo druga essencowa, catrice albo bell i że ona osobiście ma nadzieję, że będzie to essence
hmm ja jeszcze ostatnio nic podejrzanego nie widziałam u siebie... ale w sumie mi tam manhattanu nie szkoda dwie szafy Essence są, więc jakby tak catrice to bym padła ze szczęścia
Bell też nie wzgardzę
ciekawe co z Rossmanami

AnulaPPP jest offline  
Stary 2011-06-18, 19:49   #299
zoila
Klientka w krawacie

Kiedyś Wrocławianki szukały paseczkowego różu. Są w Ferio, po 1 z każdego koloru. Był też nawet jeden pędzelek do smokey... Szok, jak ja chciałam to niczego nie było.

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest offline  
Stary 2011-06-18, 20:07   #300
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:

No ja miałam dziś taką dziką nadzieję, że jednak coś wstawią, ale jak dziewczyny powiedziały o wycofywaniu szaf manhattan to już sama nie wiem.. może nadal będzie stoliczek z brązerami z astora
Mnie osobiście nie przeszkadzałaby nawet szafa ustawiona na środku sklepu, tarasująca wszystko inne, byle by była (a najlepiej dwie- essence i catrice). Wiem, że zachłanna jestem, ale po tak długim poście od kosmetyków catricowych i essence z drugiej szafy i ślinieniu się na widok Waszych zdobyczy, już psychicznie nie wytrzymuję
czuprynka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
essence

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości