Essencomaniaczki witają w cz. X - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-11, 22:56   #4741
plineczka003
Zadomowienie

Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
O, u mnie Ingloty nie trzymają nawet dwóch dni, za to Essie do pięciu-sześciu bez problemu dociągną
U mnie nic się długo nie trzyma - takie mam paznokcie. Nawet tipsy mi szybciej schodzą niż innym Ale z tymi lakierami Essie to nie jestem jedyna, bo ostatnio na YT oglądałam filmik gdzie dziewczyna pokazywała super kolorek, ale się skarżyła właśnie nie wytrzymuje nawet jednego dnia. Ja wychodzę z założenie że jak płacę np. 10 razy więcej to jakość chce mieć 10 razy lepszą. A póki co produkty warte swojej dość wysokiej ceny policzę na palcach jednej ręki (mówię o tych które przetestowałam).

Poza tym ja to mam tak, że jak kupuję coś drogiego to wychodzę z założenia, że MUSI być dobre, a gdy kupię coś za grosze i się okazuje super to jestem taka dumna z siebie Dlatego lubię Essence.

Dziewczyny testowała, któraś te pisaki do zdobień?
plineczka003 jest offline  
Stary 2011-09-11, 22:58   #4742
NioseWamPicie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość

Dziękuję Ci ślicznie! Bardzo mi pomogłaś Zdjęcie jest bardzo wyraźne i dokładne, pięknie pokazuję różnicę między tymi odcieniami. Bo choć Bloom-a-loom na paznokciu w świetle dziennym wygląda na matowy (w sensie bezdrobinkowy) to w rzeczywistości zawiera delikatny, liliowy shimmer. No i daje takie inne wykończenie... Nie jest do końca matowe, ale błyszczące też nie... Satyna? No i jest ciut jaśniejszy, taki właśnie liliowy, jak kolor kwiatów bzu Jednak ten blossomowy jest niepowtarzalny, wyraźnie widać różnicę. Zainwestuję w rozcieńczalnik

A i przy okazji rozcieńczalnika... Zrobiłam zwiad w inglocie - teraz kosztuje 12 zł, pojemność to 9 ml i jest dostępny bez zakraplacza (może akurat w tym sklepie mieli tylko bez )
nie ma za co, polecam się na przyszłość.
NioseWamPicie jest offline  
Stary 2011-09-11, 23:09   #4743
plineczka003
Zadomowienie

Strasznie napaliłam się na ten róż z Natventuristy mimo, że ma negatywne opinie to jak wejdzie do polskich sklepów łapie go. Ostatnio przeglądając kwc zauważyłam, że produkty słabo oceniane (średnia poniżej 3) u mnie sprawują się bardzo dobrze. Chyba jestem jakimś dziwnym przypadkiem.

Czy mi się wydaje czy tych w Essence do końca pogięło? http://www.essence.eu/pl/produkty/tr...-in-style.html to widnieje jako ostatnia historyczna edycja... któraś z was widziała to w Polsce? Przecież to niemożliwe żebym przegapiła...

Edytowane przez plineczka003
Czas edycji: 2011-09-11 o 23:23
Stary 2011-09-11, 23:22   #4744
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
Inkarnatka, a może zaopatrz się w Found my love nr 72 z wycofywanych MD? Dostrzegam jakieś tam podobieństwo do tego z Blossoms, a na pewno jest lepszy niż ten z Colour &go, które są dla mnie pomyłką, najgorzej trzymające się lakiery na moich paznokciach, za to MD są cudowne

Przepraszam za nieogarnięte pazury
Też go miałam w ręku Ale w końcu odłożyłam i wzięłam 69 bo z MD są dwa odcienie jasnego fioletu i nie mogłam się zdecydować... Jeden jest w tonacji ciepłej, a drugi chlodny i zdaje się, ze to właśnie jest 72 Found my love...

No i ostatecznie mnie przekonałaś...

Więc z MD mam do kupienia Found my love i 66 Most wanted

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-09-11, 23:40   #4745
Katarynka92
Rozeznanie

Ja mam z MD 4 kolorki: granatowy (65), fioletowy (63), brązowy (39)- te zakupiłam dziś, wcześniej: mleczno-beżowy (26). Są przepiękne! Z pędzli dorwałam jedynie ten do różu. I tak wzięłam ostatni. Do pudru już nie było. Ale poluję. Dostałam jeszcze w prezencie za grosz cień (tzn. wybrałam, reszta to takie dziwne cosie były), ale zostawię go sobie na imprezy, z czernią połączę, ładnie mam nadzieję wyjdzie Bo nie lubię takich... pstrokatych cieni. Mianowicie mam 33, dziś jeszcze dokupiłam 40. Mauve it, mauve it! jest przemegaboski! Zakochałam się!

Co do brązu na powiekach: zielonookie również ładnie wyglądają Mam ciemny matowy brąz z My Secret, pięknie wygląda. Ale też lubię przydymione oczy W ogóle szarości, brązy, czernie ogólnie ładnie wyglądają na powiekach. Tylko trzeba dobrać odcień. I tyle
Katarynka92 jest offline  
Stary 2011-09-12, 00:50   #4746
plineczka003
Zadomowienie

Popieram! Zielonookie również ładnie wyglądają w brązach. W sumie wydaje mi się, że brąz każdemu i do wszystkiego pasuje. Tylko właśnie kwestia zasadnicza to odpowiedni odcień. Moja twarz w szarościach wygląda na zmęczoną
Stary 2011-09-12, 06:43   #4747
SweetBlackDevil
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Strasznie napaliłam się na ten róż z Natventuristy mimo, że ma negatywne opinie to jak wejdzie do polskich sklepów łapie go. Ostatnio przeglądając kwc zauważyłam, że produkty słabo oceniane (średnia poniżej 3) u mnie sprawują się bardzo dobrze. Chyba jestem jakimś dziwnym przypadkiem.

Czy mi się wydaje czy tych w Essence do końca pogięło? http://www.essence.eu/pl/produkty/tr...-in-style.html to widnieje jako ostatnia historyczna edycja... któraś z was widziała to w Polsce? Przecież to niemożliwe żebym przegapiła...
Ona nadal jest w Niemczech jako taka dodatkowa więc może wejdzie
Stary 2011-09-12, 09:24   #4748
Azazel1987
Raczkowanie

Cytat:
Też potrzebuje kremowego /plynnego różu a inglot ciut za drogi, ale ten z naturventisty wyglada jak stara zmasakrowana szminka.
Chyba jednak poczekam na wampirza limitke.
Azazel1987 jest offline  
Stary 2011-09-12, 10:07   #4749
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

zrobilam zdjecia nowych eyelinerow : klik klik

pudrowy jest super
irsin jest offline  
Stary 2011-09-12, 10:16   #4750
tenebra
Zakorzenienie

Aaaa, pies mi zjadł turkusową kredkę dopiero co kupiona ehhhh... i znając życia jak pójdę sobie ją odkupić to znów kupię kilka dodatkowych rzeczy... :/

tenebra jest offline  
Stary 2011-09-12, 10:18   #4751
agusia642
Zakorzenienie

Cytat:
Popieram! Zielonookie również ładnie wyglądają w brązach. W sumie wydaje mi się, że brąz każdemu i do wszystkiego pasuje. Tylko właśnie kwestia zasadnicza to odpowiedni odcień. Moja twarz w szarościach wygląda na zmęczoną
plineczka, Ty tu jesteś obcykana dobrze myślisz, że znajdę jeszcze gdzies w Wawie tusz I love dzisiaj ?
agusia642 jest offline  
Stary 2011-09-12, 10:46   #4752
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
plineczka, Ty tu jesteś obcykana dobrze myślisz, że znajdę jeszcze gdzies w Wawie tusz I love dzisiaj ?
W wola parku w douglasie widziałam rzeczy z I love ze dwa dni temu

kroś mnie prosił żebym spojrzała na pędzel, informuję że dwa dn temu nie było jeszcze wciąż
ewalucja jest offline  
Stary 2011-09-12, 10:54   #4753
Charmain
Zakorzenienie

Cytat:

Napisałam o nim trochę http://misz-maasz.blogspot.com/2011/...yli-pisak.html
Fajna pigmentacja, gubość także można dostosować.
Jedyny minus- lakier musi być idealnie zaschnięty- inaczej końcówka może się zapchać
Charmain jest offline  
Stary 2011-09-12, 11:37   #4754
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Posiadam, nie uzywam, i nie bardzo jestem zadowolona. Mam wrażenie że taki mało subtelny jest. Niby cienką linię da się zrobić, ale coś mi w nim nie gra. Niby zgadzam się z recenzją Charmain, ale efekt końcowy mi nie pasi.
Śniegowa jest offline  
Stary 2011-09-12, 12:46   #4755
Anesthesia
Wtajemniczenie

Wróciłam właśnie z Starowiślnej w Krakowie, w DN jeśli chodzi o Essence - pustki. Z Balleriny zostały fioletowe lakiery, tipsy i czarny cień. Zero przecen, zero nowości.
Anesthesia jest offline  
Stary 2011-09-12, 12:46   #4756
emememsik
po prostu Em :)

Swatche wycofywanych cieni pojedynczych: http://wilmamakeupreview.blogspot.co...e+Up+Review%29
Stary 2011-09-12, 12:48   #4757
vril
Zakorzenienie

Hmm, róż z Natventuristy kusi mnie kolorem. Dlaczego nie jest polecany?
vril jest offline  
Stary 2011-09-12, 12:57   #4758
emememsik
po prostu Em :)

Ja gdzieś wyczytałam, że podczas rozcierania praktycznie znika z twarzy.
Stary 2011-09-12, 13:28   #4759
madzia0007
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja gdzieś wyczytałam, że podczas rozcierania praktycznie znika z twarzy.
A ja wyczytalam ze jest tepy jak stary chap stick i nie da sie tego poprawnie nalozyc na twarz. I z tego co widzialam u siebie w drogerii, to jest on krasnoludkowych rozmiarow Niedawno ogladalam roz w sztyfcie z papageny tylko 1 euro drozszy ale byl normalnych rozmiarow.
madzia0007 jest teraz online  
Stary 2011-09-12, 14:31   #4760
Fufka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Wlasnie wczoraj chcialam pomalowac sobie paznokcie jasnopomaranczowym c&g what do you think i z przerazeniem stwierdzilam, ze jest juz gesty, a kupilam go bodajze w czerwcu wciaz nadaje sie do uzycia, ale widac juz ze za miesiac, dwa ciezko bedzie go uzywac (o ile wogole). Dlatego zdecydowalam, ze wszystkie essencowe lakiery poddam gwaltownej eksploatacji, coby sie nie zmarnowaly i tymze odcieniem potraktowalam tez paznokcie u nog Ciekawa jestem czy wszystkie lakiery - mam na mysli te z limitek, MD, toppery i metaliczne tez tak szybko schna. Tych z essence mam z 15 wiec troche sie przerazilam, ze beda do wyrzucenia zanim zdaze zuzyc choc pol Dziewczyny, jakie macie doswiadczenia z przydatnoscia do uzycia tych lakierow? Kusi mnie blue addicted, ale teraz boje sie kupic nastepny c&g bo i tak mam ich kilka
Heh... Moja niemiła przygoda też dotyczy tego koloru :/ Obecnie to już nawet średnio nadaje się na stopy

A co do różu to jest jak dziewczyny wyżej pisały suchy, przez co źle się go aplikuje i daje słaby efekt.

Edytowane przez Fufka
Czas edycji: 2011-09-12 o 15:00
Fufka jest offline  
Stary 2011-09-12, 14:33   #4761
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
W wola parku w douglasie widziałam rzeczy z I love ze dwa dni temu

kroś mnie prosił żebym spojrzała na pędzel, informuję że dwa dn temu nie było jeszcze wciąż
Potwierdzam, że wczoraj w Wola Park było praktycznie wszystko z IL Na pewno były tusze, bazy do cieni, linery pudrowe, kredki i co tam jeszcze... Wszystko w liczbie kilku szt.
Nowych pędzli nie było Ani do pudru ani do różu. Zastanawiam się, czy w ogóle tam dotarły czy tak szybko się rozeszły?
W sumie nie mam takiej chcicy na te pędzle, bo to stała oferta, więc jeszcze zdążę kupić, ale chciałam chociaż nimi oko nasycić, porównać z bliska wielkość, dotknąć... Oczywiście przez opakowanie, bez otwierania

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-09-12, 15:43   #4762
adzia2223
Zadomowienie

W środę pojadę do douglasa w Auchanie zobaczyć czy są nowości, bo przez te wszystkie swatche chcę na zakupy a że urodziny mam niedługo to wypada sobie prezent zrobić. Jeszcze nie wiem co chcę, można kusić

adzia2223 jest offline  
Stary 2011-09-12, 15:45   #4763
zzzielona
Wtajemniczenie

A mnie zastanawia ten nowy eye-liner w pudrze... Można go tak precyzyjnie nałożyć jak ten w płynie?
Stary 2011-09-12, 16:03   #4764
natalenka89
Raczkowanie

powiem Wam moje drogie, że mój C&G trzyma mi się już drugi dzień a mi lakiery na ogół szybko odpryskują. i przy jednej warstwie świetne krycie :P

ja też bloguję, ja, ja

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline  
Stary 2011-09-12, 16:05   #4765
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
zrobilam zdjecia nowych eyelinerow : klik klik

pudrowy jest super
Faktycznie bardzo fajnie wygląda. Ten drugi zresztą też.

elizka1987 jest offline  
Stary 2011-09-12, 16:10   #4766
ANNA DELLO RUSSO
BAN stały

Dziewczyny, u mnie na blogu można wygrac kosmetyki essence Zapraszam - link w stopce

Pierwsza z nich otrzyma cienie do powiek, odcień 01 i’m a marine girl.
Druga wylosowana osoba - pomadkę, odcień 01 back to the 50’s.
Trzecia wylosowana osoba otrzyma lakier do paznokci, odcień 05 you’re a heartbreaker.
ANNA DELLO RUSSO jest offline  
Stary 2011-09-12, 16:18   #4767
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

są nowości gdzieś w Gdańsku?
Hisoka jest offline  
Stary 2011-09-12, 16:24   #4768
Maqda
Zakorzenienie

GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda

Cytat:
U mnie nic się długo nie trzyma - takie mam paznokcie. Nawet tipsy mi szybciej schodzą niż innym Ale z tymi lakierami Essie to nie jestem jedyna, bo ostatnio na YT oglądałam filmik gdzie dziewczyna pokazywała super kolorek, ale się skarżyła właśnie nie wytrzymuje nawet jednego dnia. Ja wychodzę z założenie że jak płacę np. 10 razy więcej to jakość chce mieć 10 razy lepszą. A póki co produkty warte swojej dość wysokiej ceny policzę na palcach jednej ręki (mówię o tych które przetestowałam).

Poza tym ja to mam tak, że jak kupuję coś drogiego to wychodzę z założenia, że MUSI być dobre, a gdy kupię coś za grosze i się okazuje super to jestem taka dumna z siebie Dlatego lubię Essence.

Dużo zależy od paznokci - przykładowo dużo osób chwali OPI, a u mnie one dwa-trzy dni trzymają, podobnie jak Essencowe C&G...

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline  
Stary 2011-09-12, 16:32   #4769
Anesthesia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia ten nowy eye-liner w pudrze... Można go tak precyzyjnie nałożyć jak ten w płynie?
Nie mam tego z Essence, ale mam Kohl L'oreala - to też sypki eyeliner i raczej nie da się uzyskać nim efektu "mokrego" eyelinera. Tzn. ja L'oreal mieszam z płynem do pigmentów Kobo i tak daje radę, ale na sucho nie ma szans. Kreska zawsze wychodzi bardziej rozmyta, przydymiona.

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
powiem Wam moje drogie, że mój C&G trzyma mi się już drugi dzień a mi lakiery na ogół szybko odpryskują. i przy jednej warstwie świetne krycie :P
U mnie żaden lakier nie trzyma długo, ale z C&G bywa różnie - dużo zależy od koloru :P Na stopach taki granat, chyba miał w nazwie coś z Rock trzymał mi chyba 2 tygodnie nawet, u dłoni Can't Cheat On Me trzymało 4 dni (u mnie to baaaardzo długo jeśli chodzi o każdy lakier :P), ale z kolei Hypnotic Poison nie wytrzymuje nawet 24h! Mimo tego, że nie myję rąk ani nic, stosuję podkład i top coat... A szkoda, bo kolor na jesień i zimę jest przecudowny.
Anesthesia jest offline  
Stary 2011-09-12, 17:08   #4770
Caramelli
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Kuuurczę znów muszę do rybnika jechać?:?

Ja mieszkam i pracuję w Rybniku, mogę zobaczyć w Douglasie co mają nowego z Essence, nie bedziesz musiała jechać specjalnie

Ja kupiłam bazę pod cienie "I love". Polecam, bardzo dobra jest

KEEP GOING, DON'T STOP.

Caramelli jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
essence

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości