Co o tym sądzicie? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-02, 16:31   #1
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Co o tym sądzicie? :)

Właśnie cykłam sobie zdjęcia ( no dobra brat mi sykną ) na których uwieczniony został próbny makijaż na wesele, na które idę już w tą sobotę oraz moja własnoręcznie wykonana fryzurka Jak wam się podoba takie zestawienie?? Prawdę mówiąc zdjęcia robione były pod kątem fryzury dlatego nie mam takiego gdzie dokładnie widać by było cieniowanie powieki.
Myślę, że taki przydymiony makijaż fajnie wygląda przy grzywce. A może powinnam ją ciut skrócić??
perelka-20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 17:02   #2
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978
Dot.: Co o tym sądzicie? :)

Perełko wyrażę swoje skromne zdanie. Fotki są z profilu i niewiele widać Z boku makijąz prezentuje się dobrze, starannie wykonany choć na wesele to ja osobiście nie pokusiłabym się na taki make up - chodzi mi o to, że bardziej wyciągnęłabym zewnętrzne kąciki oczu, bo chyba są opadające lekko.Co do grzywki to wolałabym spojrzeć z przodu
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 17:14   #3
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Bardziej z przodu nie mam zdjęcia. To nie moje wesele, więc chcę zaszaleć a sukienka będzie czarna połyskująca jak rybia łuska i myślę, że taki make up pasuje Kąciki mi opadają nawet mocno i kiedyś z tym walczyłam w tej chwili zaakceptowałam i tylko lekko je wyciągam Dzięki za opinie i czekam na kolejne głównie odnośnie nowego koloru i "krztałtu" włosów Jestem latem i zasanawiam się czy taki kolor mi pasuje. To eksperyment saszetką koloryzującą na 4-8 myć.
Stary 2005-06-02, 17:54   #4
katii
Raczkowanie

GG do katii

Perełko ale zmieniłaś fryzurkę od ostatniego zdjęcia prawie Cię nie poznałam. Z boku makijaz prezentuje sie ciekawie. Ja idę na wesele 11 czerwca i jestem w trakcie szukania garderoby, ale w Swidnicy ciężko coś znależć- raczej rozjerze sie we Wrocku. Miłęj zabawy.

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne....... tam gdzie chcą

katii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 17:58   #5
neonka28
Zakorzenienie

No perelko saszetka na 5-8 zmyc-chyba na dluzej one mocno trzymaja sie wloskow...fryzura bardzo fajna i nie scinaj sobie krocej grzywki ta jest ok.Co do makijazu slabo go widac porownujac zdjecie w kolorowym ale napewno bedzie nadawal sie na wieczór.Ja lubie kolorowe i w tamtym wygladalas bardzo dziewczęco a w tym doroślej...ale na wesele do tych wloskow jak najbardziej mozna dodac cos blyszczącego np. w kącikach oczu-jest okazja żeby zaszaleć.Milej zabawy.
neonka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 18:18   #6
kinia;)
Raczkowanie

Perelko fryzurka jest bardzo fajna , grzyweczkę zostaw taką jak jest. Pozdrawiam
kinia;) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 19:10   #7
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

KOlor włosów ładny, ale nadał Ci powagi. Chyba bym zrezygnowała z takiego koloru w Twoim przypadku
Grzywka jak najbardziej OK. Nie ścinaj więcej, bo będzie zbyt krótka.
Makijaż troche słabo widać, ale coś tam widać. Wygląda na to, że oko podkreślone. Niepretensjonalny, nieprzesadzony, dobrze powinien się trzymać podczas zabawy.
Stary 2005-06-02, 19:19   #8
Sandibell
Raczkowanie

Perełko twój image rewelka, oczka bardzo ładnie podkreślone, co prawda nie jestem fachowiec, ale jako przeciętny człowieczek stwierdzam, że mi się bardzo podobaja. Moje jedyne uwagi tyczą się grzywki:
po pierwsze absolutnie jej już nie skracaj,
po drugie bardziej bym ją podniosła (podkręciła?) ponieważ włosy na całej długości nie są zupełnie proste,gładkie a grzywka jest i troszke to nie pasuje. Radziłabym zdecydowac się albo wyprostowac na gładziutko całe włosy,albo lekko je wymodelować.Ale to są jedynie skromne uwagi takiego małego laika, przedewszystkim Ty musisz czuc się dobrze,pieknie.Pozdrawiam
Sandibell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 19:35   #9
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

No, ja powiem tak - o wiele bardziej podobalas mi sie jako blondynka, bylas taka delikatna, dziewczeca, ten kolor wlosow (ciecie i ulozenie dla mnie OK) jak juz napisala Pomadka, nadal ci powagi, a takze drapieznosci. Jako tymczasowe zaszalenie dobre, ale na dluzsza mete wrocilabym jednak do naturalnego blondu. No, na wampa sie przerobilas, ale rozumiem taka potrzebe totalnej zmiany! Tez tak mam czasami... Acha, ten kolor to taka oberzyna, prawda? Radzilabym Ci przed weselem troche przyciemnic karnacje, czy to samoopalaczem, czy na slonku, jesli pogoda dopisze, albo wizyta w solarium, choc tej ostatniej nie pochwalam... Mysle, ze troszke ciemniejsza, oliwkowa karnacja bedzie lepiej wygladala do tego koloru.

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 19:46   #10
Mariti
Wtajemniczenie

Perełko fryzurka bardzo mi sie podoba, ale wolałam poprzedni kolorek, jako blondynka wygladałas bardzo łagodnie i delikatnie, bardzo Ci to pasowało,oczywiście teraz nie jest wcale źle, poprostu poprzedni image jakoś bardziej Ci pasuje( moim zdaniem)
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 20:03   #11
tanzanit
Wtajemniczenie

Makijaz starannie wykonany i fajny ale podobnie jak poprzedniczkom podobalas mi sie bardziej w tych letnich, pastelowych kolorach. Teraz wszytsko ma takie ostre kontury i wygladasz bardzo powaznie. Ale z drugiej strony kobieta zmienna jest...ja juz tez mialam wszystkie kolory na glowie
tanzanit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 20:05   #12
201606201122
Konto usunięte

Makijaz fajny będzie pasował do ciemnej sukienki Mi się podobasz w ciemnych włosach chociaż ja bym na twoim miejscu wybrałabym jakiś czekoladowy kolor albo jasno brązowy
201606201122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 20:28   #13
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Dzięki dziewczynki moje za wszystkie opinie Ja właśnie miałam już dosyć takiego delikatnego, słodkiego wyglądu z tąd tak radykalna zmiana. Wcześniejszy kolor też nie był wcale taki jasny No ale łagodny w porównaniu z tym A cała moja kreacja na nadchodzące wesele będzie dość ostra więc musiałam zrobić coś z głową bo by jej widać nie było Następny makijaż zrobię delikatniejszy i wtedy ocenicie bo myślę,że to ten make up dodał mi trochę latek, grzywka zwykle odmładza, chyba.. Zresztą jak już pisałam i pokazywałam nawet w wątku o ostrych cięciach i metamorfozach miałam już na głowie wszystko, więc dla mnie zmiana fryzury nie wiąże się ze stresem poprostu nachodzi mnie wizja wstaje z fotela idę po farbę lub szampon koloryzujący biorę nożyczki i ciach Tak to było dzisiaj. Miałam się wybrać do fryzjera, ale po co :P:
Stary 2005-06-02, 20:51   #14
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

No Perelko, komplimenta ze tak ladnie wloski obcielas! Sama! Brawo!

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 22:11   #15
aleksandra999
Wtajemniczenie

Perełko,wyglądasz rewelacyjnie!!!!Ja również Cię nie poznałam,byłaś dziewczynką- jesteś wampem.Wyglądasz demonicznie i baaaardzo sexy.Powiem ci jednak z doświadczenia,że kolory tego typu są trudne w noszeniu.Uwielbiam zdecydowane wizerunki i tego typu włosy idealnie do nich pasują,ale spierają się w zastraszającym tempie.Na co dzień coś polecam coś bardziej praktycznego,a na weselu powalisz wszystkich na kolana -jestem pewna i...dobrej zabawy!!!
aleksandra999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 22:12   #16
aleksandra999
Wtajemniczenie

a ha!Grzywki nie ruszaj bo zrobisz z siebie nieszczęsna Jage Hupało.Pozdrawiam.
aleksandra999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 22:13   #17
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

świetnie ten kontrast-zdecydowane ciemne włosy,jasna cera (jakby tło) i mocne oczy.
To mój makijaż numer 1 z wszystkich Twoich propozycji.
Brawo

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 22:16   #18
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Grzywki nie ruszę. Tzn. nie nożyczkami :P: Ale jutro porobie eksperymenty jak lepiej totalnie proste włosy i grzywka, czy takie lekkie włosy,naturalnie wywijające się od ramion (jak są długie to są proste jak z pod prostownicy) i lekko podniesina grzywka. Fakt,że nie jest to łatwy kolor, bo wymusza dość intenswny element na twarzy, żeby się nie stała tylko jasną plamą, ale to tylko zmiana krótkotrwała. Niedługo pewnie znowu coś wymyślę W końcu są wakacje, można poszaleć dla Was
Stary 2005-06-02, 22:18   #19
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Cytat:
Napisane przez agabil1
świetnie ten kontrast-zdecydowane ciemne włosy,jasna cera (jakby tło) i mocne oczy.
To mój makijaż numer 1 z wszystkich Twoich propozycji.
Brawo

Dzięki Agulka Byłaś moją inspiracją. Ten Twój avatarek
Stary 2005-06-02, 22:22   #20
Kiya
Zakorzenienie

Perełko jesteś śliczna kobietą i we wszystkim Ci dobrze ale....moim zdaniem lepiej wyglądalaś bez grzywki natomiast kolor włosów mi sie podoba i makijaż też rewelka
Pozdrawiam
Kiya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 22:30   #21
alraune
Zadomowienie

GG do alraune

Przypominasz mi Marię de Medeiros, ale oczka rzeczywiście mogłabyś podciagnać cieniem albo kredką ku gorze, choc sie zastanawiam, czy to nie kwestia perspektywy, bo zdjęcie jrst odrobinę z dołu zrobione....
Stary 2005-06-02, 22:47   #22
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Kiya- no ja właśnie wolę się w grzywce i zawsze mam, wcześniej skośną mam olbrzymi kompleks ogromnego czoła
Alraune- właśnie sprawdzam kto to taki ta Maria...moment...ależ orginalna uroda!! Dziękuje za komplement, ale ja to jestem raczej zwykła Europejka
Stary 2005-06-02, 23:10   #23
Kiya
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez perelka-20
Kiya- no ja właśnie wolę się w grzywce i zawsze mam, wcześniej skośną mam olbrzymi kompleks ogromnego czoła
D
no wiesz! skad pomysł duzego czoła??
Śledzę Twoje makijażowe wątki i nawet przez myśl mi nie przeszło że masz wysokie czoło moim zdaniem jest ok
Kiya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 23:27   #24
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

No mi się ciągle wydaje, że jest olbrzymie.. pewnie jak każdy kompleks w końcu zniknie, stanie się nieważny, ale na razie niech żyją grzywki
Stary 2005-06-03, 04:07   #25
CzarnyElf
Zakorzenienie

Rewelacja nic dodac nic ujac.Bardzo podoba mi sie grzywka Jest idealna ani za gruba ani za cienka.Makijaz bardzo starannie wykonany,bardzo subtelny takie lubie
Wysokie czolo?W zyciu bym nie powiedziala.Moim zdaniem masz idealne
Ja mam znow kompleks niskiego czola....
Stary 2005-06-03, 08:52   #26
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Elfiku dzięki może jednak przejdzie mi ta mania czoła Ale ono jest naprawde wyższe niż niższe A ja zawsze chciałam miec niziutkie czoło bo podobają mi się takie fryzyrki zaczesane do góry, odsłaniające twarz. Ale ja sobie najbardziej podobam się jednak z grzywką
Stary 2005-06-03, 10:20   #27
xandra78
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Makijaż jest rzeczywiście mało widoczny, ale to, co widać-podoba mi się .Kolor włosków prosi się jednak o jakiś bardziej nasycony barwą cień, jakis burgund albo śliwka może.W grzywce jest Ci zdecydowanie lepiej, ale ja także wolałam Cię w jaśniejszych włoskach-wyglądałaś tak świeżo i dziewczęco.Nie rozumiem, dlaczego młode dziewczyny tak bardzo starają się dodać sobie lat?!Przecież młodość to największy atut !Ech...Zobaczysz za pare lat-będziesz robiła na odwrót .
xandra78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 10:25   #28
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Nie miałam cienia zamiaru dodania sobie lat, ale wiadomo kolor który tak odbiega od naturalnego dodaje lat. Nie zrezygnuje jednak z szaleństw Kiedyś miałam zupełnie czarne włosy i też się dobrze czułam A jak nie mam tak mocnego makijażu, to naprawde wyglądam na swój wiek
Stary 2005-06-03, 10:42   #29
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

myślę ,że ten makijaż nie dodaje Ci lat czy postarza,tylko ma pazur,dodaje powagi i sprawia ,że wyglądasz jak ostra i zdecydowana kobieta.

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 15:09   #30
rzyrafka
Zakorzenienie

ja bym im dodaBa objetosci i zeby ta grzyweczka (bardzo fajna z reszta) byla triszke bardziej puszysta, a nie oklapnieta. ten makijaz wcale cie nie postarza ma inny charakterniz poprzednie i dobrze Ci w nim.
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości