czy ktos uzywal kosmetykow do wlosow shiseido - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-04-23, 11:00   #1
beliczek
Zakorzenienie

czy ktos uzywal kosmetykow do wlosow shiseido

czy ktoras z drogich wizazanek uzywala kosmetykow do wlosow shiseido?? bardzo mi zalezy na opinii kogos kto sie z nimi zetkanl "organicznie" a nie na opini panienek z perfumerii. pomozcie. jesetm po porodzie i musze jakos zregenerowac wlosy bo wypadaja i sa suche. mysle o serum rewitalizujacym shiseido - chwalil go bardzo brytyjski vogue. co wy na to dziewczyny?
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 13:16   #2
Mgiełka
Rozeznanie

GG do Mgiełka
Re: czy ktos uzywal kosmetykow do wlosow shiseido

Nie używałam, ale wydaje mi się, że lepiej będzie, jeśli kupisz coś, co jest sprawdzone i działa (wybacz, ale to, że chwali go bryt. Vogue jest dla mnie żadnym argumentem. Kobiece czasopisma utrzymują się z reklam - nie tylko tych kolorowych reklamówek, ale również reklamy "przemycanej" w artykułach. Podstawowa zasada jest taka, że nawet jeśli nam za to nie zapłacili, to może kiedyś zapłacą, albo będą chcieli umieścić u nas swoją reklamę - więc na wszelki wypadek lepiej pisać, że to rewelacyjne kosmetyki. Przykro mi, ale widziałam to od podszewki i nie potafię już w to wierzyć. Co oczywiście nie znaczy, że to są złe kosmetyki, mogą być rewelacyjne). Podejrzewam, że te same (albo mniejsze) pieniądze wydasz na Kerastase, a na pewno się nie zawiedziesz (poczytaj KW), mają rewelacyjne kosmetyki do suchych włosów (mam bardzo długie, bardzo suche włosy i przetestowałam już duuużo różnych kosmetyków. Gdbybym miała pieniądze, nie szukałabym dalej, tylko została już na zawsze wierna Kerastase).
Jest dużo dobrych kosmetyków do suchych włosów (L'Oreal Prof., Alfaparf to jedne z moich faworytów), ale Kerastase działa chyba najbardziej spektakularnie.
A na wypadanie włosów (po porodzie to chyba normalne, ale z tego co wiem nie jest to ubytek trwały) najlepszy jest Piloxidil, Loxon itp (wpisz w wyszukiwarkę). Nie wiem tylko czy karmisz, bo jeśli tak, to trzeba sprawdzić, czy możesz używać tych płynów. No i oczywiście dobrze jest wspomagać się "od środka" - skrzypem, czy innymi tego typu preparatami (Merz Special jest ponoć niezły).
A jeśli jednak kupisz Shiseido, to koniecznie napisz, jak działa!!!! Jestem bardzo ciekawa, a wiem, że na razie mnie na nie nie stać.
Pozdrowienia dla dzieciątka.
Mgiełka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-24, 21:20   #3
beliczek
Zakorzenienie

Re: czy ktos uzywal kosmetykow do wlosow shiseido- do Mgiełki

a wiesz moze czy l'Oreal ma cos na wzmocnienie cebulek wlosowych? nie weim czy kupie shiseido bo troche drzy mi reka przed taka drenacja portfela!!! chyba sprobujr Kerastesse. pozdrowienia
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-03, 15:58   #4
mala-czarna
Rozeznanie

GG do mala-czarna
Re: czy ktos uzywal kosmetykow do wlosow shiseido

Kupiłam Loxon i Piloxidil. Zobaczymy, jakie będą efekty. [img]icons/icon7.gif[/img]
mala-czarna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 20:29   #5
KasiiaP
Raczkowanie

GG do KasiiaP
Dot.: czy ktos uzywal kosmetykow do wlosow shiseido

Ja używam kosmetyków do włosów Shiseido...najlepsze dla ciebie byłyby ampułki Shiseido..starczają na całą kurację..nie musisz od razu zużyć całej ampułki, są bardzo dobre, ampułki możesz zakręcić...zużywasz tyle ile potrzebujesz. Bardzo wzmacniają włosy, wsmarowujesz w umyte włosy na całej długości potem spłukujesz ciepłą wodą. Szampony są bardzo wydajne zapach jak to u Shiseido niezwykły, ale skuteczne.)Jest jeszcze odżywka, którą wsmarowuję się w skórę głowy, po umyciu włosów, odczuwasz mrowienie, lekkie pieczenie, jej celem jest zwiększenie objętości włosów u nasady. Spełnia swoje zadanie na 5.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości