Tragedia na w這sach - pomocy!... - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-06-16, 16:52   #1
angelteardrop
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Tragedia na w這sach - pomocy!...

Witam, to m鎩 pierwszy raz na Wiza簑
jestem naturaln, jasn blondynk. moje w這sy przez zim nieznacznie 軼iemnia造 wi璚 postanowi豉m je rozja郾i...wod utlenion (tak, wiem, bardzo m康rze) kolor wyszed, o dziwo, 郵iczny, tylko w這ski oczywi軼ie troch si zniszczy造, ale na to s od篡wki mia豉m na g這wie tak prawie-platyn, kt鏎a bardzo mi si podoba豉, a tu nagle tydzie temu zrobi豉m co, czego ju 瘸逝j i zapewne 瘸這wa b璠 jeszcze d逝uuuuuuuugo... Mianowicie co mnie podkusi這, 瞠by zrobi sobie czarn grzywk i ty g這wy ;( i zrobi豉m, na szcz窷cie nie czarny, lecz (bardzo ciemny) br您, kt鏎y w sumie wygl康a jak czarny... TO WYGL.A OKROPNIE! chc si tego jak najszybciej pozby - co gorsza, mam robione za tydzie zdj璚ie do dokument闚, na kt鏎ym nie chc wygl康a jak jaki skunks. Prosz, pom騜cie mi ;( Nie wiem, my豉m ju kilka razy p造nem do naczy, od wczoraj szoruj szamponem przeciw逝pie穎wym, spryskuj jakim sprayem rozja郾iaj帷ym... efekt闚 raczej nie ma, a jak s to minimalne... dzisiaj wyla豉m na to jeszcze troch wody utlenionej, ale te ma這 co da這... zrobi造 si jedynie takie br您owo-rude refleksy. by豉m dzisiaj u fryzjerki, kt鏎a powiedzia豉, 瞠bym przysz豉 jutro na 軼i庵anie farby proszkiem. w這sy mam zafarbowane pierwszy raz w 篡ciu (nie licz帷 pasemek), wi璚 nie wiem, co w og鏊e to znaczy... powiedzia豉 te, 瞠 najpierw zrobi mi pasemka, 瞠by zobaczy, czy w這sy si nie wykrusz, a p騧niej si zobaczy... chcia豉m si Was zapyta, czy jest du瞠 prawdopodobie雟two, 瞠 te w這sy si wykrusz (oczywi軼ie nie chcia豉bym tego, a po "zabiegu" ratowa豉bym je milionami od篡wek)? I mam jeszcze jedno pytanie: czy jest szansa powr鏂enia do bardzo jasnego blondu, kt鏎y mia豉m przed tym pechowym farbowaniem na ciemny br您? Czy mo瞠 b璠 skazana na rudo軼i? Zastanawiam si te nad dekoloryzatorem... Sama ju nie wiem - POMOCY!
angelteardrop jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-16, 17:34   #2
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 663
Dot.: Tragedia na w這sach - pomocy!...

Po pierwsze.. wlosow nie uratujesz odzywkami tylko jak juz maskami.
I z ta woda utleniona juz przestan,bo naprawde wypadna Ci wlosy

Widze,瞠 kompletnie nie znasz si na farbowaniu wiec lepiej udaj si do tej fryzjerki jesli chcesz miec wlosy na glowie.
Owszem,mog si wykruszy .

Sci庵anie koloru jest to 軼i庵anie sztucznego barwnika z wlosa czyli krotko mowiac sciaganie farby.
Co w stylu rozjasniania, tylko mniej niszczacego wlosy, jesli tylko raz nalozylas ciemna farbe powinny szybko puscic kolor
BLOND_PRINCESSKA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-16, 17:42   #3
ankaniehanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

To co chce zrobi Ci fryzjerka to bardzo szkodliwy zabieg. Ja du穎 eksperymentowa豉m z w這sami i te mia豉m 軼i庵an farb u fryzjerki, po zabiegu moje w這sy sta造 si 鈍i雟ko-rudo-blond i oko這 10 centymetr闚 trzeba by這 obci望. Nie polecam takiego 軼igania farby. Ale ja mia豉m mocno i d逝go farbowane wi璚 mo瞠 dlatego u mnie si to nie sprawdzi這.
Moja znajoma, zajmuje si w這sami i pami皻am, 瞠 schodzi豉 z czarnego na grzywce do bardzo jasnego koloru. Najpierw dekoloryzowa豉, chyba 3 razy w ci庵u jednego dnia po 15 minut, a potem farbowa豉 takie rudawe w這sy tonerami, kt鏎e ze sob miesza豉, nie wiem dok豉dnie jakie kolory, ale wysz這 co takiego: http://alleaukcja.net/all1/C42D750C-...6B9AEEB2B.JPEG http://www.eyeshadowlipstick.com/wp-...ettyCorpse.jpg taki kolor w這s闚 otrzyma豉, ale chyba miesza豉 ze 3-4 tonery ze sob a jeden kosztuje ok 25-30 z wi璚 troch droga zabawa. Ale w這sy mia豉 w og鏊e nie zniszczone i l郾i帷e.

Edytowane przez ankaniehanka
Czas edycji: 2011-06-16 o 17:44
ankaniehanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-16, 18:13   #4
angelteardrop
Przyczajenie

ciemn farb na這篡豉m na szcz窷cie tylko ten jeden jedyny raz (i co mi si zdaje, 瞠 ju nie b璠 powtarza tego b喚du )
tak, masz racj - kompletnie si nie znam na farbowaniu, w zwi您ku z czym samodzieln dekoloryzacj sobie odpuszcz.
no, chyba przejd si jutro na to 軼i庵anie farby, ale okropnie si boj o te moje (i tak ju zniszczone) w這sy...

Edytowane przez angelteardrop
Czas edycji: 2011-06-16 o 18:19
Stary 2011-06-16, 18:23   #5
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 155
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez angelteardrop Poka wiadomo嗆
Witam, to m鎩 pierwszy raz na Wiza簑
jestem naturaln, jasn blondynk. moje w這sy przez zim nieznacznie 軼iemnia造 wi璚 postanowi豉m je rozja郾i...wod utlenion (tak, wiem, bardzo m康rze) kolor wyszed, o dziwo, 郵iczny, tylko w這ski oczywi軼ie troch si zniszczy造, ale na to s od篡wki mia豉m na g這wie tak prawie-platyn, kt鏎a bardzo mi si podoba豉, a tu nagle tydzie temu zrobi豉m co, czego ju 瘸逝j i zapewne 瘸這wa b璠 jeszcze d逝uuuuuuuugo... Mianowicie co mnie podkusi這, 瞠by zrobi sobie czarn grzywk i ty g這wy ;( i zrobi豉m, na szcz窷cie nie czarny, lecz (bardzo ciemny) br您, kt鏎y w sumie wygl康a jak czarny... TO WYGL.A OKROPNIE! chc si tego jak najszybciej pozby - co gorsza, mam robione za tydzie zdj璚ie do dokument闚, na kt鏎ym nie chc wygl康a jak jaki skunks. Prosz, pom騜cie mi ;( Nie wiem, my豉m ju kilka razy p造nem do naczy, od wczoraj szoruj szamponem przeciw逝pie穎wym, spryskuj jakim sprayem rozja郾iaj帷ym... efekt闚 raczej nie ma, a jak s to minimalne... dzisiaj wyla豉m na to jeszcze troch wody utlenionej, ale te ma這 co da這... zrobi造 si jedynie takie br您owo-rude refleksy. by豉m dzisiaj u fryzjerki, kt鏎a powiedzia豉, 瞠bym przysz豉 jutro na 軼i庵anie farby proszkiem. w這sy mam zafarbowane pierwszy raz w 篡ciu (nie licz帷 pasemek), wi璚 nie wiem, co w og鏊e to znaczy... powiedzia豉 te, 瞠 najpierw zrobi mi pasemka, 瞠by zobaczy, czy w這sy si nie wykrusz, a p騧niej si zobaczy... chcia豉m si Was zapyta, czy jest du瞠 prawdopodobie雟two, 瞠 te w這sy si wykrusz (oczywi軼ie nie chcia豉bym tego, a po "zabiegu" ratowa豉bym je milionami od篡wek)? I mam jeszcze jedno pytanie: czy jest szansa powr鏂enia do bardzo jasnego blondu, kt鏎y mia豉m przed tym pechowym farbowaniem na ciemny br您? Czy mo瞠 b璠 skazana na rudo軼i? Zastanawiam si te nad dekoloryzatorem... Sama ju nie wiem - POMOCY!
jest nawet ogromne prawopodobiestwo 瞠 sie wykrusz!

to co ty im zrobi豉s to najgorsze tortury dla w這sow, ja sugeruje obci望 na 豉dn fryzurk do zdj璚ia.

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-16, 18:44   #6
angelteardrop
Przyczajenie

Kochana, ol郾i豉 mnie te z ty逝 zetn!
tylko co ja zrobi z czarn grzywk? jak my郵icie, sp逝cze si samo przy codziennym myciu szamponem przeciw逝pie穎wym? ile takie co potrwa?
Stary 2011-06-16, 21:01   #7
ankaniehanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Cytat:
Kochana, ol郾i豉 mnie te z ty逝 zetn!
tylko co ja zrobi z czarn grzywk? jak my郵icie, sp逝cze si samo przy codziennym myciu szamponem przeciw逝pie穎wym? ile takie co potrwa?
A czym koloryzowa豉?
Szmponetk, farb, tonerem?
ankaniehanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-16, 22:24   #8
angelteardrop
Przyczajenie

niestety farb u fryzjera...
Stary 2011-06-16, 22:25   #9
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

pofarbuj ca這嗆 na br您 i daj im 篡
Stary 2011-06-16, 22:39   #10
angelteardrop
Przyczajenie

nie, ca貫 na br您 odpada, chc mie naturalne, a ten br您 co teram mam, to 0,5/3 w這s闚, wi璚 nie chc jeszcze bardziej niszczy ca這軼i...
Stary 2011-06-16, 22:46   #11
quench
Are you talking to me?!

Wiadomo軼i: 5 454

Najwa積iejsza kwestia, to w jakim stanie s Twoje w這sy? Czy s mocno wysuszone, maj rozchylone 逝ski? Czy s cienkie i delikatne? Je郵i w這s jest bardzo mocno uwra磧iwiony, to dekoloryzacja je dodatkowo nadwyr篹y, ale szczerze - fryzjer wtedy sam powinien j odradzi.
Moje w這sy przesz造 dekoloryzacj w這s闚 z koloru ciemny kasztan do 鈔edniego popielatego blondu. I nic im si nie sta這. Mo瞠 na pocz徠ku by造 troch wysuszone, ale dzi瘯i troskliwej piel璕nacji wr鏂i造 do formy. Nie mia豉m 瘸dnych sensacji typu 鈍i雟ki blond ( a przecie fryzjerka zdejmowa豉 mi farb bogat w czerwony pigment), po zabiegu nic mi si nie kruszy這.
Dobry (podkre郵am dobry) fryzjer potrafi wnikliwie oceni stan w這s闚 i wybra tak metod post瘼owania, by efekt by zadowalaj帷y a kude趾i jak najmniej ucierpia造
Stary 2011-06-16, 23:28   #12
Reddishh
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 490

Je瞠li w這sy s rozja郾ione to farba sp逝cze si do ja郾iejszego br您u. Zesz豉by Ci bardziej, gdyby by豉 sklepowa.

My郵, 瞠 mo瞠sz popr鏏owa p逝kanek rozja郾iaj帷ych, z tym na pewno zesz豉by do blondu, cho mog這by to potrwa i z miesi帷.

Rozja郾ia Ci nie polecam, bo musia豉by co najmniej (do 鄴速awego blondu) z 4 razy rozja郾i zwyk造m sklepowym. Co za tym idzie p馧 grzywki do obci璚ia, poniewa zaczn si kruszy.
Z ty貫m gorzej.
Reddishh jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-17, 00:00   #13
angelteardrop
Przyczajenie

w sumie ten s造nny "鈍i雟ki blond" to m鎩 naturalny kolor jakby nie patrze
p鎩d jutro do tego fryzjera i zapytam si jeszcze raz, co robi, bo moich w這s闚 dzisiaj za bardzo nie ogl康a豉... nie wiem, czy ty逝 nie obci望. najwa積iejsze jak na razie to rozja郾ienie grzywki... kondycja moich w這s闚 mo瞠 nie jest tragiczna, ale bardzo dobra te nie. niekt鏎e w這ski mam po豉mane, ponadto mam je okropnie cienkie, ale to od zawsze. gdzie nie gdzie znajdzie si jaki w這s z rozchylonymi 逝skami, ale przesuszone raczej nie s.
sama ju nie wiem, co robi. zapuszcza豉m te w這sy dwa lata (mia豉m 軼i皻e na je篡ka, masakra) i szkoda by mi by這 tak ot sobie je 軼i望... ale jak maj si wykruszy, to wyjdzie na to samo...
Stary 2011-06-17, 00:06   #14
Reddishh
Rozeznanie

A jak d逝gie masz te w這sy? wiesz, powiem Ci, 瞠 dziewczyny (no cz瘰to metal闚y, gotki tak robi) 瞠 blond prz鏚, dosy du穎 np do po這wy g這wy albo ciut mniej a reszta z ty逝 czarne i cudnie to wygl康a. Mo瞠 pomy郵 nad czym takim? ewentualnie zamiast czarnego zej嗆 do br您u? No, bo blond ci篹ko Ci si uzyska..szczeg鏊nie, i nie wszystkie masz takie czarne
Stary 2011-06-17, 07:26   #15
angelteardrop
Przyczajenie

przy farbowaniu i tak troch podci窸am, teraz s do ramion, wi璚 nie s jakie fenomenalnie d逝gie
wiesz co, farbowanie na inne kolory ni blond ju jak dla mnie odpada - 幢e si czuj w takich kolorach, a poza tym, mam jak捷 "urod albinosa" - moja sk鏎a jest bia這-r騜owa, rz瘰y i brwi mam bia貫 ( :/ ), oczy oczywi軼ie koloru jasny niebieski, itp, wi璚 czer jak i ciemny br您 w og鏊e do mnie nie pasuj... nie wiem, co mnie podkusi這, 瞠by zrobi co takiego.
boj si, 瞠 ju nigdy nie b璠 mia豉 swojego jasnego kolorku

Czas edycji: 2011-06-17 o 07:56
Stary 2011-06-17, 11:12   #16
karojen24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439

Witaj. To, co moge Ci poradzic- idz do fryzjera, ktory sie tym zajmie. Mysle, ze powinien Ci sciagnac kolor i pofarbowac/stonowac calosc w jednolitym odcieniu blondu. Mycie tu nic nie pomoze. Farba bedzie moze troszke sie spierac,ale jedyny efekt jaki tym osiagniesz (w tak krotkim czasie) to raczej to, ze ten ciemny kolor zmywajac sie bedzie delikatnie "przybrudzal" blond wlosy.
Pozdrawiam.
karojen24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-17, 13:52   #17
angelteardrop
Przyczajenie

w豉郾ie zauwa篡豉m to "przybrudzanie" blondu...
za godzin mam fryzjerk, kt鏎a m闚i豉, 瞠 spr鏏uje mi to 軼i庵n望, ale nie wykluczy豉 mo磧iwo軼i pokruszenia si w這s闚... boj si, 瞠 b璠 造sa. albo, 瞠 b璠 mia豉 rude w這sy
Stary 2011-06-17, 16:26   #18
zawadzia89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

Hej! Czytajac Twoj temat przypomnialy mi sie moje rewelacje z wlosami. Mialam blond rozjasniane wloski do ramion i tak samo jak Ciebie podkusilo mnie zeby spod wlosow zrobic sobie na czarno.. Pare miesiecy jakos wytrzymalam w nowym farbowaniu ale postanowilam rozjasniac moje czarne wlosy. Efekt? farba tak mocno wniknela w strukture wlosa, ze po rozjasnieniu zrobily sie rude, a dalsze rozjasnianie je tylko zniszczylo i zaczely sie puszyc. Moja rada to po prostu poczekac jak troche odrosna i podcinac regularnie, bo rozjasnianie to jest totalne zabojstwo!! :/
zawadzia89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-17, 16:57   #19
Reddishh
Rozeznanie

Cytat:
w豉郾ie zauwa篡豉m to "przybrudzanie" blondu...
za godzin mam fryzjerk, kt鏎a m闚i豉, 瞠 spr鏏uje mi to 軼i庵n望, ale nie wykluczy豉 mo磧iwo軼i pokruszenia si w這s闚... boj si, 瞠 b璠 造sa. albo, 瞠 b璠 mia豉 rude w這sy
Nie, 造sa nie zostaniesz na pewno. Ale mo瞠sz spr鏏owa. Je瞠li Ci si pokrusz, to je podetnij i bardzo od篡wiaj i co Ci odro郾ie to podetnij, w ten spos鏏 b璠ziesz si pozbywa bardzo zniszczonych w這s闚
Stary 2011-06-17, 19:40   #20
karojen24
Raczkowanie

Cytat:
za godzin mam fryzjerk, kt鏎a m闚i豉, 瞠 spr鏏uje mi to 軼i庵n望,

I jak, odwazylas sie? Sa jakies rezultaty?
Stary 2011-06-19, 13:41   #21
angelteardrop
Przyczajenie

Przepraszam, 瞠 tak p騧no!
Jak na razie to nic nowego. By豉m u tej fryzjerki, ale by豉 jaka inna, kt鏎a powiedzia豉, 瞠 ona boi mi si to 軼i庵n望, bo te pofarbowane mam bardzo zniszczone i... w ko鎍u si nie zdecydowa豉m. Za to obci窸am te w這sy na kr鏒kiego boba (z tym, 瞠 czarne z ty逝 i tak jeszcze zosta這...) i sporo podci窸am t straszn grzywk. Fryzjerka powiedzia豉, 瞠 mam przyj嗆 znowu 28 czerwca, bo do tamtej pory farba mo瞠 troszk si sp逝cze i dopiero wtedy spr鏏ujemy to 軼i庵n望... I wtedy zetnie mi chyba wszystkie czarne w這sy z ty逝 - b璠 baaaaaaardzo kr鏒kie, na co ubolewam, bo mi one naprawd wolno rosn. teraz mam je my szamponem fioletowym i nak豉da du穎 waxa do blond w這s闚, kt鏎y PONO 軼i庵a farb (tak mi powiedzia豉 fryzjerka)...
Pomijam to, 瞠 jak fryzjerka zobaczy豉 moje prze郵icznie "pofarbowane" w這sy, to a z豉pa豉 si za g這w, bo na czarnych w這sach by造 przepi瘯ne blond 豉tki. A farbowa豉m u fryzjera, oczywi軼ie...

Reddishh - ja ju je intensywnie od篡wiam, s niemal瞠 w stanie krytycznym ale je郵i mi t farb 軼i庵nie, to na pewno b璠 jeszcze bardziej od篡wia

zawadzia89 - tak, wiem, 瞠 zniszcz si bardzo, ale jestem tak zdesperowana, 瞠 mog豉bym mie nawet jakie dwa sianowate str彗i na tej grzywce, byle by造 blond... p騧niej by si je obci窸o, ale, jak pisz, mog造by mie jak彗olwiek form, byleby by造 blond... a z tym rym rudym to te si boj... jedyne pocieszenie to to, 瞠 je podci窸am i a tak bardzo si ju nie rzucaj w oczy...

Czas edycji: 2011-06-19 o 13:58
Stary 2011-06-19, 14:15   #22
karojen24
Raczkowanie

Skoro boisz sie rozjasniac, moze stonowac calosc wlosow jakims szamponem koloryzujacym w odcieniu naturalny sredni blond? Na pewno roznica w kolorach bialy-czarny nie bedzie wtedy tak oczobitna I oba kolory beda wymywac sie rownomiernie...
Pisalas, ze zle Ci w ciemnych kolorach, ale to nie musi byc ciemny kolor-taki sredni, ciemny blond. Mysle, ze fajnie i naturalnie bys w tym wygladala. Potem podfarbowac brwi i rzesy na zblizony kolor i gotowe.
Ps:mycie fioletowym szamponem jedynie ochlodzi blond kolor, ale to chyba nie byl Twoj problem, wiec po co?
Pozdrawiam.
Stary 2011-06-19, 14:31   #23
angelteardrop
Przyczajenie

kurcz, w豉郾ie nie wiem, co mam zrobi, ale przemy郵 to stonowanie chyba co do tego fioletowego szamponu, to mi ta fryzjerka powiedzia豉, 瞠 mam nim my to pofarbowane i 瞠 niby powinno troch rozja郾i... no, nie wiem, czy to co da, bo mi si wydaje, 瞠 on przynosi jakie efekty tylko na jasnym blondzie. a Wy co o tym my郵icie? i czy wax do blondu naprawd wymywa farb?...
Stary 2011-06-19, 17:02   #24
karojen24
Raczkowanie

Fioletowy szampon na pewno nie rozjasni Ci ciemniejszych wlosow. On jest tylko do niwelowania zoltego odcienia na wlosach blond. Wiem, bo uzywam. Nawiasem mowiac dziwna fryzjerka, skoro Ci tak doradzila.
Waxa nie probowalam.
Wejdz na watek o najlepszych farbach blond, cz. XI, tam dziewczyny powinny Ci doradzic, co w Twoim przypadku mozesz zrobic.
Stary 2011-06-19, 23:02   #25
angelteardrop
Przyczajenie

w豉郾ie ju tam napisa豉m
karojen24, u篡wasz go przy ka盥ym myciu, czy co ile mniej-wi璚ej?
Stary 2011-06-20, 09:43   #26
karojen24
Raczkowanie

Nie przy kazdym, tylko gdy widze, ze odcien jest zbyt zolty...
Stary 2011-06-21, 13:00   #27
angelteardrop
Przyczajenie

aaaaa, to ok

stosuj waxa codziennie na grzywk i z prawie-czerni powstaje powoli rudy br您! <33 jak tak dalej p鎩dzie, to za tydzie odzyskam moj albinistyczn grzywk
Stary 2011-06-22, 09:38   #28
quench
Are you talking to me?!

Wiadomo軼i: 5 454

Cytat:
aaaaa, to ok

stosuj waxa codziennie na grzywk i z prawie-czerni powstaje powoli rudy br您! <33 jak tak dalej p鎩dzie, to za tydzie odzyskam moj albinistyczn grzywk
Do jasnego blondu na pewno Ci nie rozja郾i. To nie rozja郾iacz. Zostaniesz co najwy瞠j z ja郾iejszym rudym br您em.
Stary 2011-06-27, 19:00   #29
angelteardrop
Przyczajenie

quench - tak, tak, wiem, oczywi軼ie, ale chodzi o to, 瞠 fryzjerka kaza豉 mi ten kolor jako przynajmniej troszk wyp逝ka, 瞠by by ja郾iejszy i wtedy ma mi to rozja郾i (瞠by w這sy lepiej z豉pa造, 瞠 tak to okre郵 )
w豉郾ie jutro id... i oczywi軼ie, tradycyjnie si boj.
mam nadziej, 瞠 造sa nie b璠... i w這sy b璠 blond c:
Stary 2011-07-26, 11:41   #30
Indios Bravos
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 927
GG do Indios Bravos

Wybacz, autorko w徠ku, ale...dawno si tak nie u鄉ia豉m

Musia豉m to napisa

I naprawd podziwiam dziewczyny, kt鏎e s w stanie Tobie doradzi co wi璚ej ni zgolenie na 造so...
Ja bym nie potrafi豉- moze dlatego, 瞠 moja wyobra幡ia przez ca貫 21 lat nie pozwoli豉 mi na takie potraktowanie swoich w這s闚.

Swoj drog...tak merytorycznie ca趾iem...pasemka to jest farbowanie W zwi您ku z tym nie mia豉 farbowanych pierwszy raz w 篡ciu

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszcz窷liwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybra豉m kusz帷 Lady Berry!

Indios Bravos jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
rozja郾ianie w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.