szybkie opalanie i ochrona jednoczesnie - mozliwe??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-02, 21:29   #1
mag:)
Raczkowanie

Question

szybkie opalanie i ochrona jednoczesnie - mozliwe???

Dziewczyny, jak myślicie, czy stosujac emulsje z wysokimi filtrami i jednocześnie przyspieszacz opalania można się bezpiecznie opalić?? czy nałożenie przyspieszacza nie zneutralizije działania filtrów?? Bardzo zależy mi na ładnej opaleniźnie, ale mam bardzo jasna, wrecz biała skóre (chociał wlasy - ciemny braz) i jeśli stosowałabym tylko te filtry, to opalenie sie na "braz" (w cudzysłowiu, bo przy mojej białej skórze, moge osiagnać conajwyżej ciemnawy beż ) zajełoby mi chyba z miesiac. zależy mi bardzo na bezpieczenstwie i bez filtrów nie wyobrażam sobie opalania, zastanawiam sie, czy jedno nie wylkucza drugiego...
doradźcie, prosze
mag:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 11:10   #2
Hokus
Raczkowanie

Dot.: szybkie opalanie i ochrona jednoczesnie - mozliwe???

Nie ma czegoś takiego jak bezpieczne opalanie na słońcu czy w solarium.

Najbezpieczniejsza jest opalenizna z...tubki ...jeśli już ktoś bardzo chce być opalony.
Hokus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 12:04   #3
mag:)
Raczkowanie

no tak, tylko nie chciałabym odmawiać sobie przyjemności wylegiwania się na słoneczku. a ze względu na bezpieczenstwo, do tej pory robilam to wysmarowana trzydzeistkami-czterdziestkami. razultat - schodzilam z plazy niezmiennie blada jak trup . a chcialabym inaczej..
ale dzieki
mag:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 12:33   #4
Jelonek
Zakorzenienie

Nie widzę sensu smarowania się jednocześnie kremami z wysokim filtrem i przyspieszaczami opalania. Albo chcemy się chronić przed słońcem albo opalić, wybór należy do Ciebie. Hokus ma rację, nie ma czegoś takiego jak bezpieczne opalanie. Opalenizna jest swoistą obroną na działanie promieni słonecznych, a że ludzie kojarzą ją pozytywnie, to już jest inna sprawa. Dla mnie urlop w słonecznym kraju nie musi równać się z tym, że koniecznie wracam z opalenizną, bo inaczej wszyscy pomyślą, że siedziałam w domku na działeczce W zasadzie to wszyscy wiedzą, że sie nie opalam, bo primo uwielbiam swoją bardzo jasną skórę secudno, zdaję sobie sprawę z tego, że opalanie jest szkodliwe i zdecydowanie nie służy mojej karnacji
Jelonek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:57   #5
estranea
Raczkowanie

ja rowniez sie nie opalam, mimo ze lubie. odwiodla mnie od tego moja lekarka i rosnaca liczba znamion na skorze jak chcesz sie szybko opalic to uzyj balsamu brazujacego, a na opalenizne pracuj powoli latem. ja teraz uzywam tylko balsamu, mam dove do jasnej karnacji. plus jest taki ze nie szkodzisz skorze, a kolor opalenizny jest bardzo naturalny, nie ma takiego pomaranczowego odcieniu. przemysl moze taka opcje, bo chyba zdrowa skora jest wazniejsza niz chec szybkiej opalenizny
estranea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 11:39   #6
mala gadula
BAN stały

kochane a ja uwielbiam sie opalać ale mam z tym problem tzn. nie wiem co stosowac aby choć troche moja skóra sie zarumieniła
wiem ze słonce w nadmarze szkodzi ale i tez jest w jakis ilościach potrzebne. Co może cie polecić by się choć troche opalić , bo mi lezenie na słolncu nawet cały dzien bardzo mało daje.
mala gadula jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości