Czy colour touch się zmywa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-03, 13:06   #1
gosiqa
Rozeznanie

GG do gosiqa
Question

Czy colour touch się zmywa?

Witam wszystkie zainteresowane

Słyszałam, że farbowanie poprzez colour touch jest bezpieczne, bo nie zawiera amoniaku, czy przez to się zmywa? A może to po prostu kolejna odmiana szamponu koloryzującego?

Będę baardzo wdzięczna za informacje
gosiqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 13:10   #2
Magilla
Raczkowanie

GG do Magilla
Dot.: Czy colour touch się zmywa?

Mialam rozjaśnione włosy i na to położony touch i bardzo (!!) szybko się wymył. Praktycznie po 3 tygodniach kolor zniknął. Myłam włosy co 2, 3 dni.
Zapłaciłam w salonie za włosy do polowy pleców chyba 160 zł (4 lata temu!). I nie powtórzyłabym tego więcej.
Magilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 13:15   #3
gosiqa
Rozeznanie

GG do gosiqa

Magilla, dzięki serdeczne za błyskawiczną odpowiedż A wymył się całkowicie?? no co Ty powiesz, toż to kupę forsy kosztuje u fryzjera!! Za taki efekt mizerny?? A, odrostów nie ma?
Stary 2005-06-03, 13:23   #4
estelle
Raczkowanie

to prawda nie zawiera amoniaku,tak mowil fryzjer,mialam stonowane pasemka tym specyfikiem,fakt wlosy sa byszczace,kolor slicznie podkreslony,ale szybciutko sie zmywaja kolorki(max.3 tyg),ale uwaga tylko jasne kolory,bo ostatnio,to znaczy w lutym zrobilam ciemny braz,wyszedl czarny i trwa do dzis.Warty polecenia dla osob ktore szukaja naturalnych kolorow bo jest duzy wybor,stosuje od ponad 6 lat.
estelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 13:36   #5
gosiqa
Rozeznanie

GG do gosiqa

Estelle, a jeżeli ciemny przykryję jaśniejszym, ale też touchem, to mi pokryje kolor poprzedni, czy będą prześwity?
Stary 2010-01-29, 14:05   #6
Madziusiia
Raczkowanie

HMM Ja tez chce sie zafarbowac color touchem z welli . kolor aromatyczna wanilia. mam rozjasnione wlosy pasemka jasny blond. Myslicie ze to dobry pomysl? i pokryje mi rowno wszystkie wlosy plus moje mysie odrosty?

Edytowane przez Madziusiia
Czas edycji: 2010-02-05 o 11:53
Madziusiia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 11:14   #7
tulipan22
Przyczajenie

Czy COLOUR TOUCH jest zmywalny?!

Witam,
niedawno dokonałam drugi raz dekoloryzacji czarnych włosów. Fryzjerka po tym zabiegu położyła na moje włosy farbę (super kolorek - brąz z odcieniem rudości) jednak (jak się okazało po zmyciu farby i wysuszeniu włosów) były "przebarwienia" tzn. farba była położona nierównomiernie i nie pokryła wszystkich włosów! Dlatego fryzjerka postawiła na COLOUR TOUCH aby pokryć te "plamy".
Muszę jeszcze zaznaczyć, że w salonie zajmowały się mną 3 panie (szefowa, która dyrygowała ale sama nic nie robiła oraz 2 miłe kobitki w tym 1 znała się na rzeczy) i do tej całej sytuacji dobrze pasuje powiedzenie "Gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść" ponieważ pani przygotowała colour touch w zupełnie innym odcieniu niż kolor farby. Podejżewam, że był to odcień z ciemnych brązów bo mam prawie czarne włosy :-((((((((((((( w dodatku nie równo został rozprowadzony i od spodu man te ładne brążowo-rude a na czubku głowy ciemno-brązowe:-(((( Po minach pań widziałam, że nie tylko ja byłam niezadowolona z efektu końcowego tylko to ja teraz mam problem a na dodatek zapłaciłam sporo kasy dlatego jestem tym bardziej wkurzona:-(
Jedna z fryzjerek powiedziała, że ten colour touch zmyje się i "wróce" do koloru farby, którą mi położyła!
Nie wiem czy to prawda dlatego bardzo proszę o radę. Będę wdzięczna.
Pozdrawiam.
tulipan22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 16:01   #8
kumkumkum1986
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Czy COLOUR TOUCH jest zmywalny?!

Ja pierdykam, jak można kogos tak zalatwic i jeszcze wziac za to kase:/

Ja użyłam raz Color Touch i na pocieszenie powiem Ci, ze u mnie wypłukał sie do końca juz po tygodniu. Uzylam odcienia jasny popielaty blond na rozjasnione wlosy, wiec moze dlatego tak szybko sie zmył.

pozdrawiam
kumkumkum1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 16:17   #9
natkaa
Zadomowienie

Dot.: Czy COLOUR TOUCH jest zmywalny?!

Trafiłaś na kiepskiego fachowca. Maluję włosy Wella Color Tocuh od ponad 2 lat, regularnie, co dwa miesiące i nigdy nie miałam żadnych prześwitów. Kolor się wymywa, nigdy nie miałam odrostów, po prostu, zlewa się on z całością włosów. Im ciemniejszy kolor, tym dłużej go ponosisz na główce. Niestety. Zawsze maluję albo ciemnymi blondami albo jaśniutkimi brązami - paleta z poziomu 6 i 7, bo chcę mój naturalny sarni brąz podkreślić.
Problem polegać może na tym, co miałaś na głowie wcześniej (mowa o farbie). Wella Color Touch bardzo sobie chwalę, bo jest delikatna dla moich uwrażliwionych z natury włosów. Richesse Loreala po prostu wyżarło mi czuprynę pozostawiając na głowie siano.
Pozdrawiam
Nat
Stary 2010-09-21, 19:01   #10
cuksa
Raczkowanie

GG do cuksa

hej
a jak myślicie-mam włosy rozjasnione i sie wacham miedzy 10/0 a 9/0 odcieniem...nie chce miec ciemnych włosów ale nie chce tez tych co mam-sa zdecydowanie za jasne....i taK ciagle sie zastanawiam.... czy któraś orientuje się jak łapią one na włosach rozjasnianych?
cuksa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości