proszę o pomoc , potrzebna zmiana! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 14:19   #1
black tissue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 16

proszę o pomoc , potrzebna zmiana!


Witam drogie wizażanki. potrzebuję pomocy , za 2 tyg są chrzciny mojego synka i bardzo chce coś zmienić .. od 3 lat mam taką samą fryzure i ten sam kolor ,mianowicie kolor mój jest naturalny , długo walczyłam żeby do niego wrócić a teraz kiedy go mam to chyba już mi sie znudził..
O co Was proszę to doradzcie mi na jaki kolor powinnam pofarbować włosy i jak ściać, od razu zaznacze, że mam wysokie czolo dlatego grzywka zostaje tak jak jest chodzi tylko o reszte włosów:P
nie bedę pisać o cerze czy o ciele bo chodzi mi o ta konkretna zmiane ..ale jak na zdjeciu widać mam piegi , caly rok latem jest ich wiecej:/
błagam pomóżcie bo mało czasu zoastało a ja naprawde nie potrafie sama sie zdecydować na cokolwiek...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0488.jpg (112,7 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4024.jpg (96,2 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4056.jpg (93,8 KB, 199 załadowań)
black tissue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 16:12   #2
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

To zależy czy dobrze się czujesz w krótkich czy długich włosach , a co do kolorku to może jakieś rozjaśnienie ? Jeśli chcesz zachować grzywkę , a co się znudziła ta na prosto , to sobie zrób na bok , polecam . Jak się dobrze czujesz w długich włosach i nie chcesz ich zbytnio obcinać to sobie pocieniuj na całej długości fajnie to będzie wyglądać .

; ))
beforeyou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 16:29   #3
Olenka_16
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Najpiękniejsze miejsce na ziemi:))
Wiadomości: 871
Wink Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

Wiesz ładnie wyglądasz..Może zetnij tak za ramiona ,albo zrób koczka)
Masz długie włosy więc fryzur możesz mieć mnóstwo bez zmieniania koloru)

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Olenka_16 Pokaż wiadomość
Wiesz ładnie wyglądasz..Może zetnij tak za ramiona ,albo zrób koczka)
Masz długie włosy więc fryzur możesz mieć mnóstwo bez zmieniania koloru)
Ja uwielbiam dlugie włosy

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Wiesz ładnie wyglądasz..Może zetnij tak za ramiona ,albo zrób koczka)
Masz długie włosy więc fryzur możesz mieć mnóstwo bez zmieniania koloru




Ja uwielbiam dlugie włosy

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Przepraszam coś mi się stało z postem(:...
więc piszę jeszcze raz zrob koczka albo jesli znudziły Ci się dlugie zetnij za ramiona...ja uwielbiam dlugie wlosy nie wiem jak Ty..z takich zrobisz każdą fryzurę...idz do fryzjera on na pewno doradzi i zrobi Ci sliczną fryzurkę)

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Olenka_16 Pokaż wiadomość
Wiesz ładnie wyglądasz..Może zetnij tak za ramiona ,albo zrób koczka)
Masz długie włosy więc fryzur możesz mieć mnóstwo bez zmieniania koloru)

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------



Ja uwielbiam dlugie włosy

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Wiesz ładnie wyglądasz..Może zetnij tak za ramiona ,albo zrób koczka)
Masz długie włosy więc fryzur możesz mieć mnóstwo bez zmieniania koloru




Ja uwielbiam dlugie włosy

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Przepraszam coś mi się stało z postem(:...
więc piszę jeszcze raz zrob koczka albo jesli znudziły Ci się dlugie zetnij za ramiona...ja uwielbiam dlugie wlosy nie wiem jak Ty..z takich zrobisz każdą fryzurę...idz do fryzjera on na pewno doradzi i zrobi Ci sliczną fryzurkę)
albo zrob pasemka
Olenka_16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 16:37   #4
oblakanyobloczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 43
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

szczerze mówiąc też nie przychodzi mi do głowy kolor który byłby lepszy od twojego obecnego ;p

jeśli chcesz jakiejś zmiany to faktycznie stawiałabym na jakieś cięcie, jeśli masz dużo odwagi to może nawet na coś takiego jak załączam, myślę że by ci pasowało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krótka-fryzura-z-grzywką.jpg (22,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img13355.fryzury-krotkie.250809.jpg (34,0 KB, 10 załadowań)
oblakanyobloczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 17:02   #5
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

nie ścinała bym wlosów na twoim miejscu i kolor to jedynie troszke przyciemniić ale podoba mi się twój naturalny
__________________
zapuszczam włoski Nie prostuję!
Nie suszę!
* skrzypowita
* seboradin
*drożdże
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 17:11   #6
black tissue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 16
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc też nie przychodzi mi do głowy kolor który byłby lepszy od twojego obecnego ;p

jeśli chcesz jakiejś zmiany to faktycznie stawiałabym na jakieś cięcie, jeśli masz dużo odwagi to może nawet na coś takiego jak załączam, myślę że by ci pasowało
oj nie aż tak odważna nie jestem:P kolor jest fajny , fryzurka też ale myślałam raczej albo z tylu krócej z przodu dłuższe albo własnie wycieniować..a kolor chyba o jeden ton przyciemnić ale z drugiej strony szkoda mi ..i jak pomyśle że od nowa farbowanie co miesiąc odrostów ....dlatego nie moge się zdecydować:/
black tissue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 18:11   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 296
piękny masz kolor włosów, dziewczyny cuda wyczyniają, zeby za pomocą farb uzyskać taki brąz, a Ty go masz tak po prostu. nic nie zmieniaj.
ja bym zmieniła jedynie sposób malowania oczu- nie maluj dolnych rzęs w taki sposób, dziwacznie to wygląda, jak juz musisz, to moze przyciemmnij henną te dolne, albo maluj je lżej, bo oczy robią wrazenie takich "przerażonych"
brwi chyba za mocno depilujesz, nie widać dobrze, bo grzywka zasłania.

fota
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4024.jpg (98,1 KB, 118 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-06-20 o 18:37 Powód: post pod postem
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 21:38   #8
black tissue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 16
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
piękny masz kolor włosów, dziewczyny cuda wyczyniają, zeby za pomocą farb uzyskać taki brąz, a Ty go masz tak po prostu. nic nie zmieniaj.
ja bym zmieniła jedynie sposób malowania oczu- nie maluj dolnych rzęs w taki sposób, dziwacznie to wygląda, jak juz musisz, to moze przyciemmnij henną te dolne, albo maluj je lżej, bo oczy robią wrazenie takich "przerażonych"
brwi chyba za mocno depilujesz, nie widać dobrze, bo grzywka zasłania.

fota
wydaje mi się ,że brwi mam dobrze wyregulowane ,nie są ani za cienkie ani za grube ale faktycznie na zdjeciu nie widać...co do oczu akurat kupiłam nowy tusz i okazal sie nie dobry dla moich rzęs i dlatego te oczy tak dziwnie wygladaja , ale sprobuje nie malować dolnych rzes zobacze jak to bedzie wyglądać ..
zrobiłam też sonde w pracy:P farbować czy nie i dziewczyny jednogłośnie mówią nie i Wy tutaj w sumie też wiec nie farbuje:P pojde tylko do fryzjera pociąć je jakoś i ułożyć jakoś fajnie na chrzest
dzięki bardzo za wszystkie rady
black tissue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 22:18   #9
gothic8891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

oblakanyloczek pokazał Ci odważne dwie fryzury i ja jestem pewna, że w tej pierwszej wyglądałabyś rewelacyjnie....

ale skoro idziesz się podciąć, to ja proponuję, żebyś co jakiś czas na jakąś okazję pokręciła sobie włosy, wyglądałabyś wtedy bardzo romantycznie... to też dobre wyjście, ale tylko na okazję, bo w przypadku Twoich idealnie prostych włosów, żadne ondulacje i push upy nie wchodzą w grę
gothic8891 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 23:37   #10
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 722
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

A mi się wydaje, że masz takie brwi, jakbyś była wiecznie zdziwiona... w sensie, że zbyt duży łuk brwi. Ale ja tam sobie mogę mówić. I tak się nie znam.
__________________
Znowu piszę!
Nohemi - przeciwko rzeczywistości - nowy wpis:

Szkoła nie nauczy cię języka
Martii=* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 23:59   #11
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

mi sie bardzo podoba Twoj kolor wlosow, chcialabym miec takie swoje ale jesli chcesz cos zmienic to wydaje mi sie ze fajne by byly jasne refleksy jakis delikatny balejage...
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 00:32   #12
amelia12101992
Raczkowanie
 
Avatar amelia12101992
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 74
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

też bym nie zmieniała kolor włosów, masz taką egoztyczną urode
jedyne co mi sie rzuca w oczy, albo mi sie wydaje, ale czy nie używasz za ciemnego (pomarańczowego) podkładu? jak patrze na te zdjęcia to dla mnie zdecydowanie jest za ciężki...
rozumiem, że pewnie chcesz ukryć piegi, ale nie tędy droga
sama mam, tylko moje są bardziej złociste i nawet je lubie, sama widze że lepiej wyglądają jak nie są przykryte warstwą pudru, wtedy jest taki nieestetyczny widok.
Jeśli już chce je ukryc to używam jasnych podkładów, ale ja jestem typowa porcelana, także nie wyobrażam sobie siebie w ciemnym podkładzie.
Ja bym na Twoim miejscu zaczęła używać dobrych kremów z filtrem, tych aptecznych najlepiej, a taki ciemny podkład sobie odpuściła
Jedyne co moge doradzić, to może wypróbowanie podkładu o bardziej beżowej czystej nucie, taki nie chłodny, ale czysty beż, bo ten pomarańcz jakoś nie bardzo mi pasuje

I faktycznie chyba brwi są za bardzo wyskubane, nie chodzi może o ilość wyskubanych włosków ale o kształt. Łuk jest za bardzo wygięty co daje Ci wyraz wiecznie zdziwionej twarzy jak ktoś już napisał, możesz spróbować nadać im inny kształt, choć wiem sama że to nie łatwe i sie nie chce

Co do włosów nie mam pojęcia, może jakiś rodzaj boba? na prostych włosach można dużo kombinować

Masz bardzo ciekawą urode, niby typowa, a jednak nie wystarczy ją tylko podkreślić
__________________
Na nocnym stoliku stała szklanka z wodą. Podniósł ją.
- Większość znanych mi kobiet przypomina tę szklankę wody. Ty jesteś morzem.


amelia12101992 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 09:39   #13
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 243
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

Kolor włosów masz ładny nie zmieniaj go.Możesz skrócić włosy tak aby lekko opadały na ramiona i troszkę wycieniować.Na pierwszy rzut oka wyglądają na ciężkie,trochę przytłaczające.
piiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 11:00   #14
black tissue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 16
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

Cytat:
Napisane przez amelia12101992 Pokaż wiadomość
też bym nie zmieniała kolor włosów, masz taką egoztyczną urode
jedyne co mi sie rzuca w oczy, albo mi sie wydaje, ale czy nie używasz za ciemnego (pomarańczowego) podkładu? jak patrze na te zdjęcia to dla mnie zdecydowanie jest za ciężki...
rozumiem, że pewnie chcesz ukryć piegi, ale nie tędy droga
sama mam, tylko moje są bardziej złociste i nawet je lubie, sama widze że lepiej wyglądają jak nie są przykryte warstwą pudru, wtedy jest taki nieestetyczny widok.
Jeśli już chce je ukryc to używam jasnych podkładów, ale ja jestem typowa porcelana, także nie wyobrażam sobie siebie w ciemnym podkładzie.
Ja bym na Twoim miejscu zaczęła używać dobrych kremów z filtrem, tych aptecznych najlepiej, a taki ciemny podkład sobie odpuściła
Jedyne co moge doradzić, to może wypróbowanie podkładu o bardziej beżowej czystej nucie, taki nie chłodny, ale czysty beż, bo ten pomarańcz jakoś nie bardzo mi pasuje

I faktycznie chyba brwi są za bardzo wyskubane, nie chodzi może o ilość wyskubanych włosków ale o kształt. Łuk jest za bardzo wygięty co daje Ci wyraz wiecznie zdziwionej twarzy jak ktoś już napisał, możesz spróbować nadać im inny kształt, choć wiem sama że to nie łatwe i sie nie chce

Co do włosów nie mam pojęcia, może jakiś rodzaj boba? na prostych włosach można dużo kombinować

Masz bardzo ciekawą urode, niby typowa, a jednak nie wystarczy ją tylko podkreślić
hej jesli chodzi o podkład to uzywam loreal true match c2 i powiem Ci że on nie jest pomarańczowy.. właśnie nawet myślałam że za jasny ...i na buzi nie wygląda na pomarańcz
co do brwi - naprawde nie jest duży łuk ( chyba zrobie kolejne zdjęcie samych brwi i oczu:P ) wiem o co Wam chodzi z tym zdziwionym wyrazem twarzy ,ja po prostu mruże czoło ,praktycznie cały czas , że tak powiem nie kontroluję tego.... jak widać nawet do zdjęć tak robie
black tissue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 11:45   #15
sandra_107
Raczkowanie
 
Avatar sandra_107
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 230
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

Masz piękny kolor włosów, gdybyś nie napisała że naturalny to bym się założyła, że farbujesz Możesz ewentualnie dodać jedno pasmo w jakimś wyrazistym kolorze, tak jak ma Avril na zdjęciu, tylko coś łagodniejszego, np. blond albo czerwień
Daję kilka propozycji strzyżeń
Tylko z grzywką taką jaką masz lub na bok, w każdym razie na pewno wycieniuj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 590_l.jpg (6,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2571071X.jpg (42,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CL_0806_TEMAT_MIESIACA_27_pozycjonowany_recznie.jpg (23,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img13355.fryzury.194165.jpg (42,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ffed3333.jpg (23,4 KB, 6 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy
sandra_107 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 14:03   #16
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 961
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

Włosy masz przepiękne moim zdaniem A jak koniecznie chcesz kolor zmienić to mam pare propozycji :
makeover.jpg
makeover (1).jpg
makeover (2).jpg
makeover (3).jpg
makeover (4).jpg
makeover (5).jpg
makeover (6).jpg
makeover (7).jpg
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 14:25   #17
Captain Cook
Raczkowanie
 
Avatar Captain Cook
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 163
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

Według mnie krótka fryzura nadałaby Ci charakteru. Poza tym masz bardzo ładny kolor włosów, ale jeśli bardzo Cię kusi do zmiany, to możesz je trochę przyciemnić. Ta fryzura idealnie by Ci pasowała długością i kolorem :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Katie holmes bob.jpg (31,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg katie_holmes2_300x400.jpg (27,1 KB, 8 załadowań)
__________________
"My thing is to work more than the others to show them how useless they are."


- Karl Lagerfeld
Captain Cook jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 15:54   #18
black tissue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 16
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

Cytat:
Napisane przez sandra_107 Pokaż wiadomość
Masz piękny kolor włosów, gdybyś nie napisała że naturalny to bym się założyła, że farbujesz Możesz ewentualnie dodać jedno pasmo w jakimś wyrazistym kolorze, tak jak ma Avril na zdjęciu, tylko coś łagodniejszego, np. blond albo czerwień
Daję kilka propozycji strzyżeń
Tylko z grzywką taką jaką masz lub na bok, w każdym razie na pewno wycieniuj
super jest druga i 4 fryzurka i właśnie z czymś takim ide do fryzjera , zobacze też co mi powiedza na miejscu :P
w polsce bede za 2 tyg i wtedy do fryzjera i napewno dołącze zdjęcie , szczerze mówiąc już nie mogę się doczekać bo rzeczywiście jak teraz patrze na te zdjęcia co wkleiłam to strasznie wyglądam.........

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Włosy masz przepiękne moim zdaniem A jak koniecznie chcesz kolor zmienić to mam pare propozycji :
Załącznik 4039609
Załącznik 4039610
Załącznik 4039611
Załącznik 4039612
Załącznik 4039613
Załącznik 4039614
Załącznik 4039615
Załącznik 4039616
dzięki za te propozycje , bardzo mi sie podoba opcja 2 czyli jaśniejsze od moich , kurcze i znowu nie wiem bo naprawde fajnie wyglada zawsze myślalam ze jak juz zmieniać kolor to tylko na ciemniejsze, ale przed ostatnie tez mi sie podoba ... generalnie to napewno sie zetne a pozniej pomysle nad zmiana koloru . ...
dziękuje za wszystkie rady
black tissue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 16:56   #19
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 961
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

Cytat:
Napisane przez black tissue Pokaż wiadomość
super jest druga i 4 fryzurka i właśnie z czymś takim ide do fryzjera , zobacze też co mi powiedza na miejscu :P
w polsce bede za 2 tyg i wtedy do fryzjera i napewno dołącze zdjęcie , szczerze mówiąc już nie mogę się doczekać bo rzeczywiście jak teraz patrze na te zdjęcia co wkleiłam to strasznie wyglądam.........

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------



dzięki za te propozycje , bardzo mi sie podoba opcja 2 czyli jaśniejsze od moich , kurcze i znowu nie wiem bo naprawde fajnie wyglada zawsze myślalam ze jak juz zmieniać kolor to tylko na ciemniejsze, ale przed ostatnie tez mi sie podoba ... generalnie to napewno sie zetne a pozniej pomysle nad zmiana koloru . ...
dziękuje za wszystkie rady
Nie ma sprawy Jakbyś dała zdjęcie twarzy na wprost ze związanymi włosami to mogę spróbować zrobić Ci wizualizacje z fryzurkami

p.s. jak ja byłam w UK to też wracałam do kraju do fryzjera
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 20:23   #20
black tissue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 16
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy Jakbyś dała zdjęcie twarzy na wprost ze związanymi włosami to mogę spróbować zrobić Ci wizualizacje z fryzurkami

p.s. jak ja byłam w UK to też wracałam do kraju do fryzjera

było by super :P zrobie jakieś zdjecie i postaram się dołączyć dziś wieczorem albo jutro ..dzieki pozdrawiam
black tissue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 18:48   #21
Naandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: proszę o pomoc , potrzebna zmiana!

Piękny ten Twój naturalny kolor ! No i włosy widać, że zdrowe, bo całe się błyszczą. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to może trochę skrócić i wycieniować
Naandzia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.