Pokaż swoje usta :) Zdjęcia błyszczyków/pomadek na ustach. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-17, 21:42   #571
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3
Wink Dot.: Pokaż swoje usta :)

Cytat:
Napisane przez MagJa
Aleś się obcykała Faktycznie aparat trochę zeżarł kolory (szczególnie tego Maybellina), ale połysk wyszedł nieźle. Mam nadzieję, że błyszczydła będą Ci dobrze służyć
NO!

Pstrykałam, bo wiem, że jak są kiepskie zdjęcia, to jedno nie wystrczy. Dlatego zapobiegawczo wolę wstawić kilka wersji [fotek] tego samego błyszczyka.

Poki co jestem bardzo zadowolona z nich. Dzięki.
Stary 2005-11-17, 21:50   #572
ona1982
Zadomowienie

Dot.: Pokaż swoje usta :)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Pochwalę się swoimi dwoma nowymi nabytkami. Oba z wymiany z MagJą.

Oba to błyszczyki choć na obu jest zaznaczone, że to pomadka i szminka w płynie. Jednak dla mnie nie różnią się niczym od błyszczyka. Szminka wg. mnie ma też inną jakość i wygląd na ustach.

Zdjęcia są średnio udane. Po piwerwsze bardzo kiepskie dzienne światło [wszyscy wiedzą jaka dziś była pogoda ]. Po II mam aparat taki se...

Błyszczyk Applausa - to kolor czerwonego grejfruta, wg mnie. Smak też grejfrutowy. Świetny kolor z masą srebrnych drobin, które robią taką srebrzystą taflę na ustach. Szkoda, że nie widac tego na zdjęciach.

Szminka [błyszczyk] Maybelline, to typowo koloryzujący i migotający błyszczyk, ale o bardzo lekkiej konsystencji, który kryje usta kolorem w odcieniu bliżej nieokreslownym też niezły.

Resztę mniej więcej widac na fotkach.

Normalnie mnie olśniło od tego blasku Podoba mi się szczególnie błyszczyk Applausa.W ogóle ostatnio kupiłam sobie z tej firmy pomadkę w sztyfcie- iskrzący wrzos i jestem bardzo zadowolona,mieni się prześlicznie.

Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 22:30   #573
Kamikitten
Zadomowienie

Beekeeper - ten zakręcony błyszczyk spisuje sie całkiem dobrze. Ładnie wygląda na ustach no i ładnie nakłada się go aplikatorkiem który jest 'wbudowany' w zakretke Tez poczwórny... cóż... klei się, a właściwie ciąąąąągnie za pędzelkiem. Jednak kiedy już znajdzie sie na ustach to spisuje sie świetnie

MagJa - ten zakręcony błyszczyk kupiłam na Allegro a usta mam w kolorze ciemnego różu. Może jutro zamieszczę fotkę moich ust bez niczego
Stary 2005-11-17, 23:31   #574
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Napisane przez ona1982
Normalnie mnie olśniło od tego blasku Podoba mi się szczególnie błyszczyk Applausa.W ogóle ostatnio kupiłam sobie z tej firmy pomadkę w sztyfcie- iskrzący wrzos i jestem bardzo zadowolona,mieni się prześlicznie.
Tak daję po oczach?
Ten błyszczyk rzeczywiście jest niesamowicie lsniący.

Uwielbiam błyszczące błyszczyki [co za neologizm ]. Zresztą muszę je stosowac, bo mam beznadziejne usta, a one zawsze trochę je powiększają.

Polecam Ci Aniu Applausa, to firma z Twojego miasta.
Stary 2005-11-18, 00:15   #575
ona1982
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Tak daję po oczach?
Ten błyszczyk rzeczywiście jest niesamowicie lsniący.

Uwielbiam błyszczące błyszczyki [co za neologizm ]. Zresztą muszę je stosowac, bo mam beznadziejne usta, a one zawsze trochę je powiększają.

Polecam Ci Aniu Applausa, to firma z Twojego miasta.
Pomadko masz błyszczykomanię ale to tak z zazdrości piszę I chyba muszę CIę upomnieć,bo co jakiś czas w Twoich postach pojawia się to narzekanie na beznadziejne usta. Są według mnie subtelne, ładnie wykrojone, a jak jeszcze raz przeczytam jakieś pejoratywne określenia pod ich adresem to będę chyba pobierać jakąś opłatę w ramach kary Z Applausa już sobie wypatrzyłam pomadki, jakoś nie widziałam u mnie błyszczyków, ale jesli polecasz to rozejrzę się, bo ten Twój naprawdę ładnie się mieni. I jeszcze oglądając ostatni makijaż w brązach pokuszę się o cienie też z Applausa.A tak na marginesie to czekam znowu na Twój makijaż, mam nadzieję, że nie będę musiała tak czekać aż do Nowego Roku

Anna

Stary 2005-11-18, 00:32   #576
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Pochwalę się swoimi dwoma nowymi nabytkami. Oba z wymiany z MagJą.

Oba to błyszczyki choć na obu jest zaznaczone, że to pomadka i szminka w płynie. Jednak dla mnie nie różnią się niczym od błyszczyka. Szminka wg. mnie ma też inną jakość i wygląd na ustach.

Zdjęcia są średnio udane. Po piwerwsze bardzo kiepskie dzienne światło [wszyscy wiedzą jaka dziś była pogoda ]. Po II mam aparat taki se...

Błyszczyk Applausa - to kolor czerwonego grejfruta, wg mnie. Smak też grejfrutowy. Świetny kolor z masą srebrnych drobin, które robią taką srebrzystą taflę na ustach. Szkoda, że nie widac tego na zdjęciach.

Szminka [błyszczyk] Maybelline, to typowo koloryzujący i migotający błyszczyk, ale o bardzo lekkiej konsystencji, który kryje usta kolorem w odcieniu bliżej nieokreslownym też niezły.

Resztę mniej więcej widac na fotkach.

ten blyszczyk aplausee-super-Twoje usta wygladaja w nim swietnie

Kurcze mialam porobic zdjecia moich ust bo sie akurat strasznie nudze-a tu sie okazalo ze nie spakowalam kabelka ktory sie podlacza z karta do komputera-kurcze musze go znalesc bo czeka mnie jeszce kilka dni bezczynnego siedzenia w hotelu.

Cytat:
Napisane przez Kamikitten
Moje najnowsze nabytki - błyszczyki Ruby Rose. Fotki są jak zwykle podpisane
ten arbuzowy i truskawkowy -cudo

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-19 o 02:18 Powód: Post po poscie!!
CzarnyElf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 00:34   #577
Pomadka
Pomadkorator

Smile

Cytat:
Napisane przez ona1982
Pomadko masz błyszczykomanię ale to tak z zazdrości piszę I chyba muszę CIę upomnieć,bo co jakiś czas w Twoich postach pojawia się to narzekanie na beznadziejne usta. Są według mnie subtelne, ładnie wykrojone, a jak jeszcze raz przeczytam jakieś pejoratywne określenia pod ich adresem to będę chyba pobierać jakąś opłatę w ramach kary Z Applausa już sobie wypatrzyłam pomadki, jakoś nie widziałam u mnie błyszczyków, ale jesli polecasz to rozejrzę się, bo ten Twój naprawdę ładnie się mieni. I jeszcze oglądając ostatni makijaż w brązach pokuszę się o cienie też z Applausa.A tak na marginesie to czekam znowu na Twój makijaż, mam nadzieję, że nie będę musiała tak czekać aż do Nowego Roku
Tak, tak, ja jestem chora na ich punkcie. Zdaję sobie z tego w pełni sprawę. No i najgorsze jest to, że chcę ich więcej i więcej...

O z tymi ustami to też masz 100% rację. Ja sobie już wmówiłam, że one są "....." [nie chcę dostac kary ]. Niestety one są tak subtelne, że aż niewidoczne. A ja chcę mieć inne.
I obiecałam sobie, że kiedyś je poprawię.

Z makijażem sądzę, że powinnam się pojawić w następnym tygodniu [??], przynajmniej będę się baardzo starać, aby w poniedziałek zrobić jakiś wątek z malunkami na swojej twarzy. Zwłaszcza, że mam dostawę cieni to i mazac się jest czym. Tak, więc powinnam zdąrzyć przed Nowym Rokiem.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
ten blyszczyk aplausee-super-Twoje usta wygladaja w nim swietnie

Kurcze mialam porobic zdjecia moich ust bo sie akurat strasznie nudze-a tu sie okazalo ze nie spakowalam kabelka ktory sie podlacza z karta do komputera-kurcze musze go znalesc bo czeka mnie jeszce kilka dni bezczynnego siedzenia w hotelu.

Dzięki.
O Elfie, Ty juz w nowym mieście po przeprowadzce? Szybko wam poszło. A jak to w hotelu? A co z domem?

Rób fotki, rób. Ja bardzo chętnie zobaczę.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-19 o 02:19 Powód: Post po poscie!!
Pomadka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 00:52   #578
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Dzięki.
O Elfie, Ty juz w nowym mieście po przeprowadzce? Szybko wam poszło. A jak to w hotelu? A co z domem?

Rób fotki, rób. Ja bardzo chętnie zobaczę.
jak znajde ten kabel to porobie
my juz w nowym miescie-wlasnie czekamy na przeprowadzke do nowego domu-jeszcze tylko 6 dniMusielismy sie niestety zatrzymac w hotelu-nie bylo innego wyjscia.
Miasto jest super

Stary 2005-11-18, 09:48   #579
ona1982
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Tak, tak, ja jestem chora na ich punkcie. Zdaję sobie z tego w pełni sprawę. No i najgorsze jest to, że chcę ich więcej i więcej...

O z tymi ustami to też masz 100% rację. Ja sobie już wmówiłam, że one są "....." [nie chcę dostac kary ]. Niestety one są tak subtelne, że aż niewidoczne. A ja chcę mieć inne.
I obiecałam sobie, że kiedyś je poprawię.

Z makijażem sądzę, że powinnam się pojawić w następnym tygodniu [??], przynajmniej będę się baardzo starać, aby w poniedziałek zrobić jakiś wątek z malunkami na swojej twarzy. Zwłaszcza, że mam dostawę cieni to i mazac się jest czym. Tak, więc powinnam zdąrzyć przed Nowym Rokiem.

ŚwietnieBędę czekała.

Anna

Stary 2005-11-18, 09:59   #580
SarahMoon
Zadomowienie

Witam,

Czy ktoś wie gdzie można dostać błyszczyki RubyRose? Może jakaś sieć drogrii sprzedaje to cudeńko? A już najlepiej by było jakby ktoś napisał gdzie mogę je nabyć w Gdańsku.
SarahMoon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 10:45   #581
Joasiaa
Wtajemniczenie

GG do Joasiaa

Cytat:
Napisane przez SarahMoon
Witam,

Czy ktoś wie gdzie można dostać błyszczyki RubyRose? Może jakaś sieć drogrii sprzedaje to cudeńko? A już najlepiej by było jakby ktoś napisał gdzie mogę je nabyć w Gdańsku.
napewno są na allegro, poza tym widziałam je na stoiska w supermarketach i w małych drogeriach specjalizujących się w tańszych kosmetykach. Trzeba poszukać w osiedlowych sklepikach, bo w sieciowych marketach (typu Rossman czy Natura) to raczej kiepska szansa.
Joasiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 10:54   #582
sportsmenka86
Wtajemniczenie

Na allegro spokojnie kupisz http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71102882

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.

Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.

sportsmenka86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 12:57   #583
April007
Zadomowienie

GG do April007

Zakupilam ostatnio kilka blyszczykow eveline i przyszlam sie pochwalic Oprocz tego mam jeszcze kilka nowych wiec tez zamieszczam
April007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 13:00   #584
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

Cytat:
Napisane przez April007
Zakupilam ostatnio kilka blyszczykow eveline i przyszlam sie pochwalic Oprocz tego mam jeszcze kilka nowych wiec tez zamieszczam
Kurka wodna April, jakies uzaleznienie chiba...?!
6 blyszczow Eveline... sa az takie boskie? Najbardziej podoba mi sie nr 28 i 36.
A Shine Supreme jest boska wg mnie, wyglada niesamowicie! Tesh mam taką
Stary 2005-11-18, 13:06   #585
April007
Zadomowienie

GG do April007

Hm... jak za cene 3 zl sa boskie A i kolorki mi sie podobaja i nie lepia sie Shine supreme mnie za to denerwuje Wprawdzie ladnie wyglada jak sie juz "rozpusci" na ustach ale strasznie sie klei
Stary 2005-11-18, 13:16   #586
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez April007
Hm... jak za cene 3 zl sa boskie A i kolorki mi sie podobaja i nie lepia sie Shine supreme mnie za to denerwuje Wprawdzie ladnie wyglada jak sie juz "rozpusci" na ustach ale strasznie sie klei
A gdzie się kupuje błyszczyki Eveline za 3zł??? I które to?
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 13:26   #587
April007
Zadomowienie

GG do April007

To sa silk effect 3D i kupuje sie je u mnie w szkole ( obecnie juz po 4 zl ). Kolezanka rozprowadza ale jesli chcesz moge Ci zalatwic tylko musialabys znac wczesniej numerki kolorow
Ona generalnie rozprowadza te kosmetyki, cienie i pudry. Trzeba tylko wiedziec co sie konkretnie chce to dopytam po ile Mam nadzieje ze to nie zostanie odebrane jako reklama Po prostu uznalam to za dobra okazje. Dziewczyny pokupowaly cale palety tych blyszczy
Stary 2005-11-18, 13:45   #588
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez April007
To sa silk effect 3D i kupuje sie je u mnie w szkole ( obecnie juz po 4 zl ). Kolezanka rozprowadza ale jesli chcesz moge Ci zalatwic tylko musialabys znac wczesniej numerki kolorow
Ona generalnie rozprowadza te kosmetyki, cienie i pudry. Trzeba tylko wiedziec co sie konkretnie chce to dopytam po ile Mam nadzieje ze to nie zostanie odebrane jako reklama Po prostu uznalam to za dobra okazje. Dziewczyny pokupowaly cale palety tych blyszczy
Kusząca propozycja Pomyślę i jak coś to odezwę się na PW

Wszystkie te błyszczyki to te Silk Effect 3D? Bo na esentii są tylko numery od 27 do 37.
I jeszcze jedno - czy ten 36 wygląda tak, jak na fotce? Czy jednak jest przekłamanie? Bo w sumie szukam czegoś na zastępstwo kończącego się bladoróżowego Silk Glosa Max Factora, a ten odcień wydaje mi się podobny. No i ten Silk w nazwie też sugeruje wzorowanie się na MF. Jak się w ogóle sprawują te błyszczydła?? Bo coś czuję, że przynajmniej jeden od Ciebie wezmę

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-19 o 02:21 Powód: Post po poscie!!
Stary 2005-11-18, 14:16   #589
April007
Zadomowienie

GG do April007

Hihi ))) 36 nie jest przeklamane choc to nie jest blady roz a blady bez - robilam te fotki w swietle dziennym i wiernie oddaja kolory. Blady roz typowy to bardziej nr 33. Trzeba jedynie brac poprawke na to ze ja mam blade usta. Sprawuja sie dobrze - te intensywne kolory troche ciezko nalozyc rownomiernie - ale jest to mozliwe przy odrobinie wprawy Jasne wad wg mnie nie maja Nie wysuszaja ust i pachna tak cytuskowo Specjalnie przegladnelam i na wszystkich jest napis 3d silk effect. MagJa zrobmy tak - bo ja sie wybieram na spotkanie w srode Nie deklaruje sie bo jak znowu mi cos wyskoczy ( mam nadzieje ze znow nie zaspie :P) to bedzie niefajnie. Wezme te blyszcze ze soba i postaram sie zalatwic od kolezanki cala paletke kolorow (12) Mozna je wtedy poprobowac i zobaczyc Wg mnie za taka cene naprawde warto
Stary 2005-11-18, 14:26   #590
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez April007
Hihi ))) 36 nie jest przeklamane choc to nie jest blady roz a blady bez - robilam te fotki w swietle dziennym i wiernie oddaja kolory. Blady roz typowy to bardziej nr 33. Trzeba jedynie brac poprawke na to ze ja mam blade usta. Sprawuja sie dobrze - te intensywne kolory troche ciezko nalozyc rownomiernie - ale jest to mozliwe przy odrobinie wprawy Jasne wad wg mnie nie maja Nie wysuszaja ust i pachna tak cytuskowo Specjalnie przegladnelam i na wszystkich jest napis 3d silk effect. MagJa zrobmy tak - bo ja sie wybieram na spotkanie w srode Nie deklaruje sie bo jak znowu mi cos wyskoczy ( mam nadzieje ze znow nie zaspie :P) to bedzie niefajnie. Wezme te blyszcze ze soba i postaram sie zalatwic od kolezanki cala paletke kolorow (12) Mozna je wtedy poprobowac i zobaczyc Wg mnie za taka cene naprawde warto
Super by było Ja może je dziś dorwę i przetestuję, bo wybieram się na pocztę, a po drodze mam pare osiedlowych sklepików. A powiedz mi czy ta cena 4zł to już taka względnie stała??
Stary 2005-11-18, 14:28   #591
April007
Zadomowienie

GG do April007

Nooo ja mam nadzieje Ja kupowalam swoje trzy pierwsze po 3 zl, w nastepnym tygodniu juz byly po 4 ale ta cena sie utrzymuje. Przypuszczam ze ona tez chce cos miec z tego wiec ta zlotowka od blyszcza idzie dla niej. Watpie zeby wiecej podniosla. Ale pogadam z nia i dowiem sie co i jak
Stary 2005-11-18, 14:35   #592
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Napisane przez ona1982
ŚwietnieBędę czekała.
Nie ma sprawy.

Cytat:
Napisane przez Czarny Elf
jak znajde ten kabel to porobie
my juz w nowym miescie-wlasnie czekamy na przeprowadzke do nowego domu-jeszcze tylko 6 dniMusielismy sie niestety zatrzymac w hotelu-nie bylo innego wyjscia.
Miasto jest super
Uf to dobrze, że wszystko ok. Czekam zatem na fotki ust.

April deklaruję nieśmiało i wstępnie [jeśli mogę?] chęć kupienia błyszczyków 3D w ilości ok. 2-4 szt., ale po uprzenim zobaczeniu kolorów i oferty. Na razie byłabym zainteresowana.
Stary 2005-11-18, 14:48   #593
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

no no... u mnie te blyszcze byly na placu i wzgardziłam nimi Z tego co pamietam byly jednak drozsze, jakies 5 zl, wiec moze dlatego...
Stary 2005-11-18, 14:51   #594
April007
Zadomowienie

GG do April007

Ojejciu Pomadko ale nie wiem czy bedzie Ci sie to oplacalo z przesylka? Chyba ze u Ciebie nie maja Postaram sie cala paletke dorwac i cyknac foteczki Beekeeper ja je widzialam u siebie po 6-7 zl To u Ciebie i tak tanio a Ty wzgardzilas
Stary 2005-11-18, 15:07   #595
ona1982
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez April007
Ojejciu Pomadko ale nie wiem czy bedzie Ci sie to oplacalo z przesylka? Chyba ze u Ciebie nie maja Postaram sie cala paletke dorwac i cyknac foteczki Beekeeper ja je widzialam u siebie po 6-7 zl To u Ciebie i tak tanio a Ty wzgardzilas
U mnie na bazarku są po 5 zł, a w sklepie te same ponad 7 zł. Tylko, że na bazarku nie mają testerów i trzeba kupować na oko.

Anna

Stary 2005-11-18, 15:08   #596
Pomadka
Pomadkorator

Smile Dot.: Pokaż swoje usta :)

Cytat:
Napisane przez April007
Ojejciu Pomadko ale nie wiem czy bedzie Ci sie to oplacalo z przesylka? Chyba ze u Ciebie nie maja Postaram sie cala paletke dorwac i cyknac foteczki
Hmm w sumie masz rację, są u mnie te błyszczyki, tylko nie wiem ilę kosztuję sztuka? Sadzę, że ok. 8-10,o zł będzie kosztował jeden błyszczyk, ale nie jestem pewna... Najwyżej sprawdzę cene i skalkuluję to czy mi się opłaca.

OK. czekam na palete kolorów.

Stary 2005-11-18, 17:12   #597
tess_d
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xgosik
ja dzisiaj pierwszy raz ale pokazuje swoje ustka wraz z błyszczykami
Ja w tym tygodniu nabyłam taka samą paletkę błyszczyków. Ode mnie kumpela wzięła 5 zł Te błyszczyki mają jedną wadę, która nijak nie daje o sobie zapomnieć, mianowicie mają zapach typowych, starych szminek. Feee!!

Hmm....a może kupiłysmy u tej samej dziewczyny?
tess_d jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 17:31   #598
tanzanit
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez April007
To wszystko jest Jakie piekne!!! ja tez chce
tanzanit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 17:40   #599
April007
Zadomowienie

GG do April007

Tanzanitek )) Przeciez bedziesz w Krakowie - wszystko przed Toba
Stary 2005-11-18, 17:45   #600
tanzanit
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez April007
Tanzanitek )) Przeciez bedziesz w Krakowie - wszystko przed Toba
No bede ale bardzo krotko Ale nadzieja pozostaje
tanzanit jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
makeup, makijaż

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości