Nowa pianka trwale koloryzuj帷a Wellaton - moc koloru w Twojej d這ni! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-02-08, 21:22   #91
Monia8817
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzuj帷a Wellaton - moc koloru w Twojej d這ni!

Witam. Przy陰czam sie do grona dziewczyn kt鏎e korzystya造 z tej farby. Ja u篡豉m koloru 7/3 - Orzechowy Blond. By豉m sceptycznie nastawiona do koloryzacji w postaci pianki gdy mia豉m juz do鈍iadczenia z castingiem i nie by造 one zbyt dobre, ale sie skusi豉m bo Pani na opakowaniu mia豉 taki kolor jaki pragn窸am mie. Wi璚 zacz窸am pianke nak豉da na w這sy, kolor zacz掖 ciemnie i wychodzi造 mi czarne w這sy!!!!!! My郵a豉m 瞠 padn! Mam jasny blond i chcia豉m je ciutke przyciemni, ale nie zrobi CZARNYCH. Na這篡豉m na ca貫 w這sy ale widz帷 jak bardzo szybko ciemnieje trzyma豉m 15 minut czyli razem jakies 25 minut. Zmy豉m, wysuszy豉m i dziewczyny..... SUPER! Ku mojemu zdziwieniu wyszed mi taki kolor jak na opakowaniu. Szybko ciemnia i mysla豉m 瞠 bede brunetk ale nie, jest super, pewnie jeszcze si troszk zmyje, ale pofarbuje je jeszcze raz po ca這軼i i bedzie ju pewnie ok Tylko smr鏚 tego 鈍i雟twa jest nie do przebolenia! O jezu... Okropny!
Monia8817 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-10, 22:50   #92
lusiaczek502
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

STANOWCZO NIE POLECAM!!!
mo瞠 nie ze wzgl璠u na kolor ale to jakie s w這sy po koloryzacji - to tragedia takich suchych w這s闚 po rozja郾iaczu nawet nie mia豉m!!! Farba ci篹ko schodzi ze sk鏎y a wr璚z nie schodzi
Dziewczyny nie ryzykujcie naprawd nie warto
lusiaczek502 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-13, 11:41   #93
Joaniaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Kupilam odcien 8/1 - Jasny Popielaty Blond. Mialam wlosy koloru blond, ale z "zoltego" odcieniu, chcialam uzyskac bardziej cos w rodzaju wlasnie popielatego.
Jestem teraz swiezo po ufarbowaniu wlosow - kolor na glowie? Ciemny braz, jestem zalamana, tak dlugo schodzilam do blondu
Nie polecam!!!
Joaniaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-14, 09:11   #94
blondynaaa_91
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 926
Nieudana farba do w這s闚-wellaton w piance!

Serdecznie nie polecam pianek wellaton w piance.
http://drogeriaviva.pl/farba-do-wlosow-wellat on-w-piance-57-jasne-kakao-o_14699.html
Zakupi豉m kolor orzechowy blond 6/7 i wyszed 5/7.... Chcia豉bym jeszcze zaznaczy, 瞠 trzyma豉m farb 30 minut a nie 40. Nak豉danie fajne, ale niestety-kolor zupe軟ie nietrafiony.
Dziewczyny, poniewa farbowa豉m po raz pierwszy to nie mam wyczucia co teraz zrobi. Mam ten br您 i jak go "przerobi" na taki ciemny blond (jak na opakowaniu tego 6/7). Kupi du穎 ja郾iejszy blond czy trzeba u篡 rozja郾iacza? I przede wszystkim - z jakiej firmy???
blondynaaa_91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-14, 09:48   #95
Klocylda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 134
Dot.: Nieudana farba do w這s闚-wellaton w piance!

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=539382&page=2
Tu masz link do w徠ku o tej farbie. Poczytaj, popytaj- tam dziewczyny na pewno b璠 co wiedzia造
Na Twoim miejscu spr鏏owa豉bym ten kolor troch spra, zanim przyst徙i do nast瘼nego farbowania. Myj w這sy szamponami przeciw逝pie穎wymi, r鏏 p逝kanki rozja郾iaj帷e i czekaj, mo瞠 kolor si wyp逝cze do takiego jak na opakowaniu.
Klocylda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-14, 09:56   #96
tejsha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 329

dok豉dnie , po kilku myciach kolor ci si wypuka, mo磧iwe, 瞠 po paru myciach b璠zie taki jaki chcia豉 ,,, pianki maj to do siebie 瞠 zawsze kolor wychodzi ciemniejszy ni zamierzony... dlatego nast瘼nym razem radzi豉bym wybra odcie ja郾iejszy/// absolutnie nie farbuj !!

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408704
tejsha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-14, 10:17   #97
basiab30
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Nie k豉d ju ja郾iejszej farby bo mo瞠 ci wyj嗆 "przepi瘯na" zielonka . Ja te mia豉m problem ze zbyt ciemn farb i zrobi豉m tak: 鄴速ko + 造磬a oleju+ 造磬a miodu i troch soku z cytryny - wymiesza i to na 2 lub 3 godziny na g這w (pod foli ) . Kolor troch zejdzie, rozja郾i si. Mo瞠sz to zmy szamponem przeciwupierzowym. Mi to bardzo pomog這. Na wiza簑 - chyba Fryz5 to poleca
basiab30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-14, 10:29   #98
blondynaaa_91
Rozeznanie

Ja r闚nie skusi豉m si na t piank...Naturalnie mia豉m ciemny blond i chcia豉m jedynie "od鈍ie篡" kolor. Kupi豉m orzechowy blond 7/3 i trzyma豉m go 30 minut. Hmm...w這sy na pewno nie s blond, s jasno br您owe:/ porad嬈ie mi co teraz zrobi? odczeka kilka zmy i zafarbowa na du穎 ja郾iejszy? z jakiej firmy polecacie pianki? forma nak豉dania mi si podoba豉 i musz przyzna, 瞠 wysz這 jednolicie.
Stary 2012-02-14, 11:13   #99
blondynaaa_91
Rozeznanie

Chyba faktycznie p鏦i co si wstrzymam, mo瞠 troch zejdzie Odechcia這 mi si farbowania w這s闚:/:/
Stary 2012-03-17, 21:01   #100
Ekstazaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 758

Ta pianka jest w stanie chocia troch rozja郾i w這sy, czy nie da rady ?
Ekstazaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-18, 10:18   #101
Cathe_Elen
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 223

Ja my郵, 瞠 te pianki nadaj si jedynie do przyciemniania... :/ Poza tym bardzo nier闚no farbuj i zostaj plamy - po 瘸dnej innej farbie nie mia豉m takich problem闚.
Cathe_Elen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-18, 15:44   #102
Ekstazaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 758

Cytat:
Napisane przez Cathe_Elen Poka wiadomo嗆
Ja my郵, 瞠 te pianki nadaj si jedynie do przyciemniania... :/ Poza tym bardzo nier闚no farbuj i zostaj plamy - po 瘸dnej innej farbie nie mia豉m takich problem闚.

Okej, dzi瘯i Czyli ju nie ma niczego, co by mnie do nich ci庵n窸o.
Ekstazaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-05, 15:11   #103
megerowka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Witam Dziewczyny !

Kupi豉m dzisiaj t piank - kolor 5/7 Jasne Kakao - b璠 k豉d豉 na jasno br您owe farbowane w這sy , kt鏎e troch prze篡造 - czarne,schodzi豉m 2 lata bez niczego do naturalnych - czyli by造 rude,wyp這wia貫 i zniszczone,ale jako prze篡造 Czytam tak i czytam ten w徠ek i troch si boj ,ale moja kumpela farbowa豉 bodaj瞠 orzechowym blondem i wyszed jej cudnie, a w這sy w og鏊e nie zniszczone ,wi璚 nie wiem czy b璠e mia豉 szcz窷cie jak ona,czy pecha :p
megerowka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-06, 17:23   #104
Naur
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 437

Pr鏏uj na pasemku w這s闚 co mi wyjdzie, bo si przestraszy豉m ;P
Kolor wyj軼iowy to taki karmelowo-miodowo ciemny blond/jasny br您 (troch pasemka, troch ca這嗆, ci篹ko opisa bo schodzi豉m przez rok od czarnego) a teraz kupi豉m t nieszcz瘰n piank wellaton odcie 7.1 popielaty ciemny blond.
za 30 min zamelduj o wyniki na pa鄉ie w這s闚
Naur jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-06, 17:27   #105
megerowka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Czekamy na zdj璚ia , ja spenia豉m i nie farbuj
megerowka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-06, 17:54   #106
Naur
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 437

No wi璚:
trzyma豉m 35minut i wysz這 ca趾iem dobrze! pasmo jest teraz w odcieniu ch這dnego ciemnego blondu, bardzo zbli穎ne do koloru na opakowaniu
chyba zaryzykuj ca這嗆 dzisiaj wieczorem
Naur jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-09, 12:24   #107
Belliza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208

W豉郾ie sko鎍zy豉m farbowa t piank. Na szcz窷cie przeczyta豉m Wasze opinie i nie zrobi豉m sobie na g這wie czarnego he軛u, a wzi窸am jeden z najciemniejszych kolor闚 - Ciemny br您 3/0. Trzyma豉m farb zaledwie 10 minut i mam ciemny br您, mo瞠 nawet troch za jasny, ale lepsze to ni czarny, kt鏎ego pozby豉m si kilka lat temu (a by這 ci篹ko) i chyba bym si pochlasta豉, gdybym znowu mia豉 czer na g這wie . Za陰czam fotk po farbowaniu. I wci捫 szukam ciemnego zimnego g喚bokiego br您u

Edit. Zapomnia豉m napisa, jaki kolor mia豉m przed (zdj璚ia niestety nie mam) - by to taki 鈔edni sprany br您.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG611.jpg (81,6 KB, 118 za豉dowa)

Edytowane przez Belliza
Czas edycji: 2012-05-09 o 12:27
Belliza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-09, 13:02   #108
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 969

Cytat:
Napisane przez megerowka Poka wiadomo嗆
Witam Dziewczyny !

Kupi豉m dzisiaj t piank - kolor 5/7 Jasne Kakao - b璠 k豉d豉 na jasno br您owe farbowane w這sy , kt鏎e troch prze篡造 - czarne,schodzi豉m 2 lata bez niczego do naturalnych - czyli by造 rude,wyp這wia貫 i zniszczone,ale jako prze篡造 Czytam tak i czytam ten w徠ek i troch si boj ,ale moja kumpela farbowa豉 bodaj瞠 orzechowym blondem i wyszed jej cudnie, a w這sy w og鏊e nie zniszczone ,wi璚 nie wiem czy b璠e mia豉 szcz窷cie jak ona,czy pecha :p
Jak farba ma oznaczenie 5/7 to na bank wyjdzie bardzo ciemno, jak chcesz jasny br您 to celuj w poziom 7

Farbowa豉m t piank ok.tydzie temu i jestem zadowolona - TU moja opinia

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2012-05-09 o 13:03
viki1988 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-09, 15:46   #109
Anuulek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Dziewczyny, mam pytanie odno郾ie farb Wellaton ale nie tych w piance tylko normalnych, pytam tu bo nigdzie indziej nie dosta豉m odpowiedzi. Chcia豉bym u篡 odcienia 12/1 jest to bardzo jasny popielaty blond i na opakowaniu ten kolor jest zaznaczony na niebiesko czyta豉m gdzie 瞠 to farba rozja郾iaj帷a (ma dzia豉nie podobne do rozja郾iacza) mo積a pewnie u篡wa do dekoloryzacji.
Wiem 瞠 jeszcze odcie 12/0 bardzo jasny naturalny blond jest farbk rozja郾iaj帷 jest te zaznaczona na niebiesko, reszta odcieni blond w Wellatonie zaznaczona na br您owo i chcia豉bym wiedzie czy mog豉bym jej u篡wa stale do farbowania odrost闚.
Boj si 瞠 przepal w這ski, wiadomo 瞠 zawsze co tej farby przejdzie poza odrost, ja ju raz ratowa豉m w這sy po przepaleniu (kole瘸nka fryzjerka doradzi豉 mi farbowanie odrost闚 rozja郾iaczem) i w這ski 豉ma造 si, odpada造 i by造 w strasznym stanie.
Teraz mam w這sy zdrowe ju ale chcia豉bym mie taki platynowy kolorek w這s闚, tylko o to jedno mi chodzi - czy mog豉bym jej stale u篡wa i czy nie przepali.
Pyta豉m nawet na stronie producenta ale odpowied by豉 dziwna.. napisano 瞠 mog u篡wa jej stale, 瞠 nie jest ona do dekoloryzacji, pyta豉m o odcie 12/1 a dosta豉m odp. w sprawie farb piankowych kt鏎e nawet takiego numeru odcienia nie posiadaj. Na opakowaniu jest zaznaczona na niebiesko wi璚 albo kto si pomyli przy odpisywaniu albo nie wie o co mi chodzi

Nie chc farbowa rozja郾iaczem, a potem p逝ka p逝kank bo to mija si z celem, bo musia豉bym za ka盥ym razem farbowa odrost rozja郾iaczem i p逝ka, a rozja郾ianie u mnie to przepalanie w這sk闚

U篡豉m 3 razy farby Londy, o odcieniach platyny i popielu ale w這ski by platynowe tylko od nasady do po這wy, reszta w這s闚 ca豉 鄴速a wysz豉 mimo 瞠 da豉m 2 opakowania farby na ca貫 w這sy.

Czy kto zna si na tych farbkach i tym odcieniu 12/1?

Jeszcze chcia豉bym doda 瞠 np. Garnier ma tak farb rozja郾iaj帷, u篡豉m jej raz jak przechodzi豉m z ciemnego farbowanego blondu na jasny blond, pyta豉m na stronie Garniera o to czy taka farbka mo瞠 s逝篡 do farbowania odrost闚, dosta豉m odpowied 瞠 NIE bo jest za mocna i mo積a przepali, ona ma taki proszek jak rozja郾iacze i odcie ten r闚nie jest na niebiesko wyr騜niony na opakowaniu wi璚 ja podejrzewam 瞠 mo瞠 Wellatonu 12/1 te nie mo積a do sta貫go farbowania
Je郵i jest inaczej prosz napiszcie.

Edytowane przez Anuulek
Czas edycji: 2012-05-09 o 15:51
Anuulek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-07, 19:38   #110
lullabies
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Na moich w這sach pojawi造 si sporawe odrosty.Postanowi豉m wi璚 farbn望 swoje w這sy piank koloryzuj帷.Wybra豉m sie do rossmana,rozejrza豉m si i postanowi豉m na piank trwale koloryzuj帷 Wellatom <odcie orzechowy blond>.Nie ukrywam,瞠 postanowi豉m wzi望 najdro窺z,mia豉m nadziej,瞠 si nie zawiod-da豉m 23,98. Moim g堯wnym celem by這 lekkie rozja郾ienie w這s闚,ewentualnie wzmocnienie koloru,wyj軼iowy kolor to miedziany,lekko wpadaj帷y w blond.Piank na這篡豉m zgodnie z instrukcj-najpierw na odrosty,p騧niej na ca這嗆 w這s闚.Ju na samym pocz徠ku kolor pianki wzbudzi moje podejrzenia-pianka by豉 pomara鎍zowa i mia豉 dziwn konstystencj-a nie jak w reklamie i na opakowaniu-bia貫go koloru.Pozatym pianka ma ma straszny zapach,dusz帷y.Ponadto pozostawia na dloniach i sk鏎ze g這wy br您owe plamy,kt鏎e ci篹ko zmy.Kiedy na這篡豉m piank w mi璠zyczasie czyta豉m w Internecie opinie na temat tego oto kosmetyku.Przerazi豉m si!Wszystkie opinie by造 negatywne!Przejrza豉m si w lustrze i zauwa篡豉m,瞠 moje w這sy maj dziwny ciemny odcie.Chcia豉m zmy,ale wytrzyma豉m jeszcze 5 minut. Farb zmywa豉m ok r闚nie 5 minut.Na wlosach farb trzyma豉m ok 25 minut,d逝瞠j nie wytrzyma豉m,przerazi豉m, si ocenami.Gdy ja zmy豉m,zamar豉m!Moje w這sy by造 ciemne!畝逝j,瞠 nie przeczyta豉m tych opinii porzed zakupem tego "kosmetyku".Mimo wszystko ciesz si,ze nie trzyma豉m farby d逝瞠j na w這sach,bo wtedy mia豉 bym zapewne czarne w這sy...Ta pianka to okropien鈣wo,tylko zmarnowa豉m pieni康ze na to! Ju nigdy wi璚ej nie kupi tego "KOSMETYKU"! strze盧ie si !
lullabies jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-10, 16:41   #111
hydeparkerka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witajcie! ;-)

Po przeczytaniu tylu negatywnych opinii, mimo wszystko zdecydowa豉m si na zakup tej pianki, g堯wnie my郵帷 o wygodzie i "samoobs逝dze".
Zale瘸lo mi na rozja郾ieniu moich naturalnych ciemno- br您owych w這s闚.
Zaryzykowa豉m i wybra豉m kolor blond 9.0.
Jestem naprawd zadowolona z efektu.

Jednak瞠 nie jestem w stanie zrecenzowa farby pod wzgl璠em koloru - wybra豉m prawie najja郾iejszy blond, ale osi庵n窸am sw鎩 zamierzony efekt (ale to co mam na g這wie blondem nie jest).

Kr鏒ko i na temat:

PLUSY:
+ wygoda u篡cia (nie ma pompki, jednak瞠 rozwi您anie z piank jest genialne, mo積a samemu sobie 鈍ietnie poradzi)
+ czysta 豉zienka (nic nie kapie ani nie rozbryzguje si)
+ serum (pi瘯nie pachnie i sprawia, 瞠 w這sy staj si mi瘯kie i l郾i帷e)
+ brak trudno軼i z rozczesywaniem (post瘼owa豉m zgodnie z instrukcj i nie mia豉m 瘸dnych problem闚)
+ nie niszczy w這s闚 (przynajmniej moich, nie zauwa篡豉m zwi瘯szonego wypadania)
+ wydajno嗆 (mam naprawd d逝gie w這sy- do po這wy plec闚- i pod koniec zastanawia豉m si co zrobi z reszt pianki, bo w這sy ju mia豉m ca趾iem mokre)
+ nie podra積ia sk鏎y g這wy (nic nie sw璠zi, nie drapie)
+ brak zafarbowanej sk鏎y (u篡wa豉m jasnego blondu)

MINUS:
- zapach (do pi瘯nych nie nale篡 jednak瞠 wystarczy zorganizowa sobie dobrze wentylowane pomieszczenie i b璠zie spoko, nie dra積i mi oczu ani nosa)
hydeparkerka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-17, 13:13   #112
Adelajda84
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 306

Wczoraj u篡豉m tej pianki,wybra豉m 鈔edni popielaty blond m鎩 kolor wyj軼iowy to sprany na maksa br您 wpadaj帷y w blond z odcieniem rudo軼i.Liczy豉m na ciemny naturalny blond,niestety to co mam na g這wie niczym blondu nie przypomina.Mam br您owo czarno szare nie wiadomo co na g這wie w dodatku w這sy s strasznie suche,szorstkie a w jednym miejscu(zupe軟ie nie wiem czemu)spalone,po豉mane.Na 這篡豉m dzi gruba warstwe maski i pod czepek.Po wyschni璚iu jest troche lepiej jednak zanim wr鏂 do swojej dawnej kondycji troche czasu up造nie.Zdecydowanie nie polecam tej farby,takiego g....na jak 篡je nie mia豉m i jeszcze ta cena...s farby o wiele ta雟ze a za to du穎 lepsze

By這 90 kg
Jest 59 kg /-31 kg
Adelajda84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-17, 14:38   #113
natusia167
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do natusia167

Ja postanowilam nie farbowac wlosow, ale jak powszechnie wiadomo kobieta zmienna jest . Poszlam do Kauflandu i postanowilam wziac farbe w piance, padlo na wellaton (kiedys robilam z Palett byla masakryczna!!) wzielam kolor sredni blond, wrocilam uradowana do domu,ale cos mnie tknelo zeby wejsc tutaj i poczytac, to co zobaczylam po prostu mnie zamrozilo bylam gotowa ubrac sie i zwrocic farbe ale mimo wszystko postanowilam sie zmierzyc z nia. Wlosy mialam w kolorze jasno sredniego brazu. Pianke trzymalam na wlosach okolo 10 minut to co ujrzalam baaaaardzo POZYTYWNIE mnie zaskoczylo. Wybila wszystkie rude paskudne refleksy kolor jest na poziomie hmm moze sredniego/jasnego brazu w odcieniu czekoladowym. Jestem na prawde bardzo mile zaskoczona. Kolejne mile zaskoczenie bylo przy zmywaniu farby ze skory. Tonik z Garniera poradzil sobie z zabrudzeniami rewelacyjnie ogolnie na minus byl tylko zapach ktory ogromnie mnie dusil..

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-10, 17:39   #114
Anarosa88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68

Ja wlasnie na這篡豉m kolor pianki 9/1 Roz鈍ietlony popielaty blond - zobaczymy co bedzie do te pory farbowa豉m w salonie tak瞠 chcia豉m tylko odrost kt鏎y by do軼 du篡 "zatuszowa" i od鈍ie篡 kolor kt鏎y i tak na ko鎍ach trzyma si super.
Stary 2012-07-21, 13:05   #115
lacerta_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Kupi豉m t farb jeszcze przed przeczytaniem opinii o niej i szczerze m闚i帷 tak si wystraszy豉m, 瞠 farba le瘸豉 z 3 tygodnie. :P Ale w ko鎍u odwa篡豉m si i pofarbowa豉m w這sy. Farbowa豉m kolorem 9/0.
Moja opinie: nie jest tak 幢e jak my郵a豉m, a nawet ca趾iem nie幢e.
Aplikacja: ci篹ka. Pompka wcale nie jest pompk i trzeba si ostro nagimnastykowa palcami podczas koloryzacji. Farb trzyma豉m na w這sach ok. 20 min, zaczynaj帷 liczy od samego pocz徠ku farbowania.
Zapach: co koszmarnego. W 篡ciu nie farbowa豉m w這sy czym tak 鄉ierdz帷ym. Nie tylko 鄉ierdzi amoniakiem, ale jeszcze jakim innym, dziwnym chemicznym zapachem. Na szcz窷cie po na這瞠niu od篡wki zapach znika.
Serum: naprawd bardzo dobre. W這sy s po nim delikatne, a zapach jest naprawd bardzo 豉dny (lekko kokosowy). Mi豉 odmiana po 鄉ierdz帷ej farbie. :P Na opakowaniu jest informacja, 瞠by trzyma serum na w這sach 2 min, ale ja trzyma豉m znacznie d逝瞠j, ok. 30-40 min.
Kondycja w這s闚: Farbowanie samo w sobie niszczy w這sy, s szorstkie i nieprzyjemne w dotyku, na szcz窷cie serum naprawia to nieprzyjemne uczucie. Ostatni bardzo lec mi w這sy z g這wy, a po farbowaniu lecia造 bardziej, ale w normalny spos鏏 po farbowaniu. Czyli nie odczu豉m za bardzo utraty w這s闚.
Kolor: ciemniejszy ni na opakowaniu, ale mo瞠 to by wina tego, 瞠 farb trzyma豉m na w這sach 20 min. Poza tym w這sy farbuje ca造 czas, wi璚 nigdy nie wyjdzie/nie wychodzi mi taki kolor jak na opakowaniu. Kolor og鏊nie 豉dny, wygl康a naturalnie, dopiero jestem po farbowaniu wi璚 nie mog stwierdzi czy z鄴趾nie czy nie.
Og鏊nie: Farba nie jest taka z豉 jak si spodziewa豉m. Kolor wychodzi naprawd 豉dny, a jak z trafno軼i je瞠li chodzi o kolor na opakowaniu to wydaje mi si, 瞠 taki kolor mo積a uzyska tylko na jasnych, naturalnych w這sach im wi璚ej farbowa tym trudniej. Farba nie jest naj豉twiejsza w u篡ciu i strasznie 鄉ierdzi, ale serum nie do嗆, 瞠 od篡wia to niweluje nieprzyjemny zapach.
Mo瞠 jeszcze kiedy u篡j tej farby, ale niewygodna aplikacja troch mnie odstrasza.
lacerta_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-08, 23:08   #116
lalolka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Farbowa豉m dzi Jasnym blondem 8/0.

Gdyby komu zale瘸這 na jasnym blondzie, to by si bardzo rozczarowa, no ale ja si liczy豉m z ciemniejszym kolorem i uzyska豉m w ten spos鏏 co chcia豉m. Dobrze, 瞠 nie wzi窸am nic ciemniejszego, teoretycznie bardziej pasuj帷ego do oczekiwa. To by dopiero by這...

Aplikacja niezbyt przyjemna, wol tradycyjn konsystencj, a nie mocowanie si butelk.

Smr鏚 przeokropny i serum go nie zabi這, musia豉m umy w這sy szamponem.

I 郵ady mam na policzku!

Mimo to z efektu ko鎍owego jestem bardzo zadowolona.

Edytowane przez lalolka
Czas edycji: 2012-08-08 o 23:09
lalolka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-23, 14:22   #117
_Margaret_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 256

Zdecydowanie odradzam. Aplikacja ci篹ka - opakowanie wy郵izguje si z r瘯i, pianka ma okropny zapach(prawie nie do wytrzymania) i pozostawia plamy na twarzy(trudne do usuni璚ia). Dodatkowo w這sy po jej u篡ciu s bardzo zniszczone, ale serum w jaki bli瞠j nieodgadniony spos鏏 doprowadza je do 豉du. Aplikowa豉m "字edni blond" na 'spran' Casting Creme Gloss - Bursztyn. Dobrze, 瞠 przeczyta豉m ten w徠ek, bo po farbowaniu chyba strzeli豉bym sobie w g這w Dzi瘯i Wam by豉m nastawiona na br您 jaki prawdopodobnie otrzymam, wi璚 nie by豉m tak przera穎na Kolor przez pierwszy tydzie br您owy z rudym blaskiem(czyli przez pierwsze 3 mycia. Og鏊nie nie by z造, ale gdyby kto nastawi si na 鈔edni blond to m鏬豚y by w szoku), teraz po ok. miesi帷u odrosty lekko wyja郾ia造, 鈔odkowa d逝go嗆 ma ja郾iejsze refleksy, a ko鎍闚ki pozosta造 ciemne
Podsumowuj帷: NIGDY WI犴EJ. Za miesi帷 pobiegn po mojego castinga.
_Margaret_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-08, 22:21   #118
Kamisnk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 842
GG do Kamisnk

Witam
Kupi豉m dzi wi郾iow czerwie, poniewa marzy mi si taki, a nie chc mie rudych Obecnie mam na g這wie dziki kasztan, a miejscami ju moje naturalne-ciemny blond. Ma kto zdj璚ia swoich naturalnych w這s闚 oraz po farbowaniu wi郾iow czerwieni?
Kamisnk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-09, 01:45   #119
Assathra
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 534

Cytat:
Napisane przez Kamisnk Poka wiadomo嗆
Witam
Kupi豉m dzi wi郾iow czerwie, poniewa marzy mi si taki, a nie chc mie rudych Obecnie mam na g這wie dziki kasztan, a miejscami ju moje naturalne-ciemny blond. Ma kto zdj璚ia swoich naturalnych w這s闚 oraz po farbowaniu wi郾iow czerwieni?
Ja te mam obecnie kasztan na g這wie, i my郵 w豉郾ie o ciemnej czerwieni. Tylko nie zdecydowa豉m si jeszcze na wyb鏎 farby. My郵a豉m o tej nowej palette salon Jak odwa篡sz si wypr鏏owa tej farby to prosz o dodanie zdj耩. Bardzo ciekawi mnie efekt, bo kolorek wygl康a na opakowaniu cudownie, tylko jako nigdy nie u篡wa豉m farb w piance, i nie wiem czemu mam jakie dziwne obawy, ale je郵i efekt ma by warty zachodu to mo瞠 bym si prze豉ma豉 w ko鎍u.
Assathra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-11, 15:47   #120
Kamisnk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 842
GG do Kamisnk

Odwa篡豉m si i zrobi豉m wi郾iow czerwie i powiem szczerze, 瞠 bardzo podoba mi si kolor, jaki wyszed Jestem zadowolona Zapach farby jest bardzo mocny,no ale trudno W這sy mam prawie po pas, tak瞠 jedno opakowanie wystarczy這, a jeszcze zosta這
Kamisnk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-07-09 18:59:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.