Nowa pianka trwale koloryzuj帷a Wellaton - moc koloru w Twojej d這ni! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-11-12, 12:04   #121
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzuj帷a Wellaton - moc koloru w Twojej d這ni!

Ja mam 1 farbowanie t farb na koncie. I wi璚ej nie b璠zie. Farba - koszmar. 妃ierdzi okrutnie, cho to najmniejszy problem w sumie. W這sy bardzo szorstkie po sp逝kaniu (fakt, 瞠 od篡wka je wyg豉dzi豉), kolor masakryczny - bardzo ciemny i zupe軟ie nie taki, jak mia by, nawet po miesi璚znym myciu szamponem przeciw逝pie穎wym co 2 dni.
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-24, 19:00   #122
glossy_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Czytaj帷 wasze komentarze mia豉m ochot wzi望 farb i wyrzuci j do kosza, ale dobrze, 瞠 tego nie zrobi豉m !!
Ja zdecydowa豉m si na kolor 8/1 - czyli jasny popielaty blond, farbowa豉m w這sy ju po raz drugi, gdy pierwszy raz mia豉m w wakacje kiedy rozja郾ia豉m w這sy o 3 tony i teraz sprana farba i odrosty nie prezentowa造 si zbytnio dobrze dlatego szuka豉m czego co pozwoli mi powr鏂i do naturalno軼i !
Wiadomo jak farba ma swoje plusy i minusy:
czytaj帷 wasze komentarze ba豉m si tego, 瞠 wyjdzie mi czer albo mocny br您 na w這sach dlatego zdecydowa豉m si na trzymanie farby tylko przez nieca貫 15 minut i wszytko bardzo 豉dnie si pokry這 i co najwa積iejsze wysz這 mega naturalnie !!
Nie wiem o co chodzi tym, kt鏎e pisa造, 瞠 aplikacja jest trudna, ja to robi豉m z mam, kt鏎a by豉 zachwycona ty w jaki xTWY spos鏏 mo積a w pare minut pokry ca貫 w這sy i farba te nie jest jaka trudna do zrobienia i piana wychodzi ju po pierwszym naci郾i璚iu - a wi璚 nie wiem o co wam chodzi...
Minusem z pewno軼i jest zapach, ale te nie podpisuje si pod tymi, kt鏎e m闚i造, 瞠 zapach a zatyka i 透awi oczy ! Nie jest najpi瘯niejszy, ale to tylko farba i ma farbowa w這sy, a nie cieszy nasz nos !!
Zapach na w這sach te si d逝go utrzymuje, ale to w niczym nie przeszkadza.
Serum kt鏎e dodane jest do opakowania PO PROSTU REWELACJA - 鈍ietnie pachnie i w這sy po nim s lej帷e si, b造szcz帷e i meeega mi瘯kie.

Co do koloru, kt鏎y mi wyszed r騜ni on si pocz徠kowo od tego na opakowaniu, gdy by troch ciemniejszy, ale po 4 myciach si rozja郾i i zupe軟ie nie wygl康a jak farba !!

A wi璚 polecam - tylko nie stosujcie tak jak zaleca producent 40 minut !!
glossy_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-02, 11:58   #123
ewelinkan17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83

farbowa豉m wczoraj czekoladowym br您em 6/7. M鎩 wyj軼iowy kolor to ciemny blond odrost a reszta rozja郾iana do bia貫go blondu. Kolor na pr鏏niku bardzo mi si spodoba wi璚 pomy郵a豉m, 瞠 zaryzykuje. Piank nak豉da豉m sama. Na pocz徠ku mia豉m obawy cz mi jej starczy poniewa nak豉da豉m nak豉da豉m a w這sy dalej suche. Mam w這sy mniej wi璚ej do ko鎍a 這patek a zu篡豉m ponad po這w produktu. Zu篡豉bym jeszcze mniej ale nak豉da豉m ju j na si喚 w obawie 瞠 gdzie z ty逝 g這wy nie pofarbowa豉m. Tak wi璚 nie musia豉m ju jej nak豉da bo w這sy mia豉m mokre ale dalej to robi豉m;p Standardowo, jak to w moim przypadku bywa, tam gdzie blond zacz窸y mi w這sy czerwienie. 2 lata temu farbowa豉m perfect mousse jasny br您 by豉 dok豉dnie ta sama sytuacja. W這sy po zmyciu szorstkie ale serum za陰czone do farby jest rewelacyjne! Nigdy tak 豉two nie rozczesywa造 mi si w這sy! Kolor po wysuszeniu... hmm... ciemniejszy, nawet na blondzie jest taki sam jak na ciemnych odrostach. Po鈍iata bordowo z這ta, ale tak ju chyba maj moje w這sy ;p Licz, 瞠 si wyp逝cze. Dzisiaj znowu umy豉m g這w poniewa jestem niecierpliwa i chce si pozby tej po鈍iaty. Na ko鎍ach wyja郾ia ciut ten kolor (co si dziwi gdy k豉dziony na rozja郾iacz), na czubku chyba troch si wyp逝ka這 jednak to nie jest to jeszcze. Nie my豉m szamponem przeciw逝pie穎wym tyko do farbowanych. Og鏊nie jestem zadowolona. Zdam relacj za tydzie zobacz jak si wyp逝kuje. Co do samej aplikacji. Bardzo jestem zadowolona. Pierwszy raz sama farbowa豉m sobie w這sy i zaj窸o mi to 5 minut bez 瘸dnych problem闚. Raz mi tylko spad豉 farba na terakot jak k豉d豉m farb na ty g這wy, ale bez problemu zmy豉m. 妃ierdzi bo 鄉ierdzi to jest farba nie perfumy. Da si wytrzyma. 妃ierdzi farb jednak da si wyczu jaki s這dkawy inny zapach. og鏊nie polecam dla os鏏 kt鏎e nie za豉muj si jak zobacz sw鎩 kolor od razu po farbowaniu, kt鏎zy wiedz, 瞠 si wyp逝cze. Po na這瞠niu trzyma豉m 35 minut bo ju si niecierpliwi豉m

Edytowane przez ewelinkan17
Czas edycji: 2012-12-02 o 12:02
ewelinkan17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-02, 13:13   #124
ewelinkan17
Raczkowanie

za陰czam zdj璚ia dzie po farbowaniu, po jednokrotnym myciu w 鈍ietle dziennym. Kolor troche cieplejszy. Nie wida na zdj璚iu tej bordowo z這tej po鈍iaty. Wellaton 6/7. W這sy na foto s jakie s. Tylko wysuszone. Jednak dzisiaj po myciu na grzebieniu mia豉m mniej w這s闚 ni zawsze. Chyba moje w這sy lubi ciemne kolory a ja je katowa豉m przez 8 lat rozjasniaczem... Je瞠li farba nie sp逝cze si nastepnym razem poszukam czego w zimniejszym odcieniu, chcia豉bym by te to by wellaton. Ale decyzj podejm po kilku tygodniach z racji, 瞠 czekam na wyp逝kanie koloru
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0223.jpg (107,3 KB, 69 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0224.jpg (123,4 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0225.jpg (111,6 KB, 37 za豉dowa)
Stary 2012-12-03, 18:40   #125
Vioolett
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
Nowe odcienie pianki trwale koloryzuj帷ej Wellaton

Na p馧kach pojawi造 si nowe kolorki pianki Wellaton. 字ednie opinie o tych farbach s造sza豉m-kolor nie taki, w這sy wypadaj etc.
A wiecie co o nowym kolorze 10/0? Podobno gwarantuje rozja郾ienie o kilka ton闚 i jest do嗆 trwa造.
Stary 2012-12-06, 12:47   #126
ewelinkan17
Raczkowanie

czekoladowy br您 po kilku myciach, k豉dziony na bia造 blond z odrostami
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu逝.jpg (30,1 KB, 73 za豉dowa)
Stary 2012-12-29, 20:01   #127
ditti
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

dzi kupi豉m t piank do w這s闚, jak przeczyta豉m tutaj par post闚 ju chcialam j wyrzuca i biec po co innego ale zwyci篹y這 moje lenistwo i odrosty kt鏎e po 4 miesi璚znej przerwie od farbowania by造 ju do嗆 widoczne. Przekonana 瞠 po zafarbowania zostan kompletnie 造sa, farby nigdy nie domyj ze sk鏎y a smr鏚 amoniaku wypali moje nozdrza zacz窸am j powoli naklada ;p fakt naciskanie na pojemniczek jest troche uci您liwe ale bez przesady, od razu si pieni豉, i na koniec sporo zosta這 ale ju nie chcialam przesadza zeby nie przedobrzy ;P zapach ok, nie s to fio趾i ale to farba , u fryzjera pachn podobnie da si prze篡 :P nie mam jakies super wprawy w farbowaniu wlosow i pierwszy raz w ogole robi豉m to samodzielnie. Jedynie co zamiast 40 minut trzymalam ok 30. Przy sp逝kiwaniu wlosy by造 szorstkie ale troche szamponu, potem serum i jeszcze moja od篡wka nawil瘸j帷a i wysz這 super wlosow wypad這 tyle co zawsze wiec narazie jest ok ;D wybra豉m kolor jasny br您 fakt wyszed ciemniejszy ale wida 瞠 w 鈍ietle ma br您owe refleksy, a poza tym rzadko kiedy sklepowa farba wychodzi idealnie tak jak na obrazku po paru myciach pewnie tak b璠zie ;D ze sk鏎y zesz豉 bez problemu , jedynie co posmarowa豉m si cienk warstw nivei ;D og鏊nie oceniam efekt farbowania na 5 i polecam
ditti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-14, 21:52   #128
cafaitmal
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 127

Dziewczyny pom騜cie...

Pofarbowa豉m sobie w這sy wellaton jasny br您, a wyszed prawie jak czarny, zrobi豉m do tego ombre, ale nie wysz這, wi璚 poprawi豉m br您em. Kolor 豉dny - lecz dla mojej twarzy stanowczo za ciemny. Chcia豉bym zmieni ten kolor na albo jaki naprawd jasny br您 - ala kasztan, b康 powr鏂i do blondu. Jakiego koloru piank mi proponujecie? Oczywi軼ie z wellatonu, bo naprawd jestem zadowolona, z tym瞠 ten kolor mi nie pasuje i te kolory rzeczywi軼ie wychodz bardzo ciemne, ale mam nadziej, 瞠 wsp鏊nymi si豉mi co zdzia豉my, jutro id po farb, bo musz zdj璚ie do dowodu wyrobi, wi璚 prosz o szybkie odpowiedzi. Dzi瘯i!

Edytowane przez cafaitmal
Czas edycji: 2013-05-14 o 23:53
cafaitmal jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-15, 12:26   #129
Hiukset
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Cytat:
Napisane przez cafaitmal Poka wiadomo嗆
Dziewczyny pom騜cie...

Pofarbowa豉m sobie w這sy wellaton jasny br您, a wyszed prawie jak czarny, zrobi豉m do tego ombre, ale nie wysz這, wi璚 poprawi豉m br您em. Kolor 豉dny - lecz dla mojej twarzy stanowczo za ciemny. Chcia豉bym zmieni ten kolor na albo jaki naprawd jasny br您 - ala kasztan, b康 powr鏂i do blondu. Jakiego koloru piank mi proponujecie? Oczywi軼ie z wellatonu, bo naprawd jestem zadowolona, z tym瞠 ten kolor mi nie pasuje i te kolory rzeczywi軼ie wychodz bardzo ciemne, ale mam nadziej, 瞠 wsp鏊nymi si豉mi co zdzia豉my, jutro id po farb, bo musz zdj璚ie do dowodu wyrobi, wi璚 prosz o szybkie odpowiedzi. Dzi瘯i!
Musisz zrobi dekoloryzjacje. Farba farby nie rozja郾i. I dopiero po dekoloryzacji k豉嗆 jasny br您 (chyba, 瞠 zdecydujesz si na u篡cie dekoloryzatora, to wtedy lepiej po堯 鈔edni blond).
Hiukset jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-17, 21:50   #130
cafaitmal
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 127

wpierw spr鏏uj wyp逝ka t farb, czyli zaczn my w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym z sod oczyszczon, to pono dzia豉. zacz窸am r闚nie stosowa r騜ne p逝kanki, mo瞠 moje w這sy dostan du穎 rudych refleks闚, to by mnie uszcz窷liwi這. zawsze jakie ja郾iejsze, o 篡wszym kolorze w這sy
cafaitmal jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-17, 22:52   #131
Hiukset
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Cytat:
Napisane przez cafaitmal Poka wiadomo嗆
wpierw spr鏏uj wyp逝ka t farb, czyli zaczn my w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym z sod oczyszczon, to pono dzia豉. zacz窸am r闚nie stosowa r騜ne p逝kanki, mo瞠 moje w這sy dostan du穎 rudych refleks闚, to by mnie uszcz窷liwi這. zawsze jakie ja郾iejsze, o 篡wszym kolorze w這sy
Trzymam kciuki za wyp逝kiwanie si farby W ewentulano軼i mo瞠sz kupi saszetk rozja郾iacza (profesjonalnego) z 3% wod i na這篡 na nied逝gi czas omijaj帷 naturlany odrost. Powinno by ju wtedy dosy rudo, i ja郾iej
Hiukset jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-19, 08:05   #132
MartaMaria
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 445

Ja przygod z t piank mia豉m rok temu i by這 to straszne.
Czeka豉m na jasny, popielaty blond, a mia豉m bardzo ciemny br您, na ko鎍闚kach wr璚z czarny. Do tego strasznie mi wysuszy這 w這sy i dopiero teraz, po prawie roku wychodz z nimi na prost.

Drugi raz bym tego nie u篡豉.
MartaMaria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-28, 13:50   #133
kajooka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 154

C騜, ka盥e w這sy inaczej reaguj. W moim przypadku farba rewelacyjna, jestem bardzo zadowolona. A sporo ju przesz豉m...

Z natury jestem ciemn brunetk, od dw鏂h lat rozja郾iam w這sy do bardzo jasnego blondu. Przez jaki czas mia豉m nawet zimn platyn, kt鏎 jak wiecie bardzo trudno przyciemni. Stosowa豉m ju chyba niemal瞠 wszystkie dost瘼ne farby na rynku i ostatecznie by豉m wierna L'Oreal, mimo 瞠 po ka盥ym farbowaniu mia豉m lekko zielon po鈍iat, kt鏎a spiera豉 si po kilku myciach. A pewnego dnia, zach璚ona pozytywnymi recenzjami zakupi豉m Wellaton, nie piank, tylko t star wersj - kolor jasny popielaty blond. Zafarbowa豉m i si zakocha豉m, kolor wyszed dok豉dnie taki jak chcia豉m! Niestety, poniewa schodz z platyny, szybko si wypra, wi璚 zaopatrzy豉m si ponownie w Wellaton, tym razem piank i kolor ciemniejszy - 鈔edni popielaty blond. Z farb na w這sach nie wierzy豉m w to, co widz - w這sy momentalnie zrobi造 si bardzo, bardzo ciemne.. Po 20 minutach sp逝ka豉m, wysuszy豉m i... Po raz kolejny si nie zawiod豉m Efekt mo瞠cie oceni na zdj璚iu.

Nast瘼nym razem te wybior t firm, tyle, 瞠 jako ta pianka mi nie podesz豉, wi璚 poszukam wersji w tradycyjnym kremie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg photo (480x640).jpg (55,6 KB, 37 za豉dowa)
kajooka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-23, 16:56   #134
wonka080
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

Cytat:
Napisane przez dorotka9009 Poka wiadomo嗆
2 lata bylam blondynka i zapragnelam zmiany. Uzylam koloru 6/7 czekoladowy br您 i wyszedl cieply, ale nie rudawy braz. Taka gleboka czekolada. Jestem baaardzo zadowolona i polecam, mam nadzieje, ze rownie ladnie bedzie sie spieral
Czy mo瞠 kto jeszcze u篡wa tego koloru? Mo瞠 jakie zdj璚ie?

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinkan17 Poka wiadomo嗆
czekoladowy br您 po kilku myciach, k豉dziony na bia造 blond z odrostami
Kurcz, jasny by na pocz徠ku! I po tych kilku myciach My郵a豉m, 瞠 po czekoladowym br您ie b璠zie ciemniejszy kolor.

Edytowane przez wonka080
Czas edycji: 2014-01-23 o 16:59
wonka080 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-04, 19:10   #135
aaaga83
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

witam,
jakies 3 lata temu uzywalam pianki w kolorze czarnym,wlosy by造 mi瘯kie,nie wypadaly,niestety po tygodniu staly si matowe,nieladne...
teraz skusi豉m si na jasny blond i kolor wyszed bardzo ciemny,nie tego si spodziewa豉m
jedyny plus to serum po koloryzacji
minusem jest zupe軟ie inny odcien,niz na opakowaniu,smierdzi,skora piecze nawet po zmyciu farby i umyciu glowy szamponem.
nie polecam,ja na pewno ju nie kupie!
aaaga83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-09, 18:59   #136
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Kolor jaki wychodzi zale篡 od tego na jaki jest aplikowany i od historii w這s闚. A co do stanu- mo瞠 to wina piel璕nacji.

Wys豉ne z mojego LG-E460

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-07-09 18:59:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.