Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-03, 21:49   #1
monyczkaaa
Zakorzenienie

Smaczny profil monyczkaaa
Smaczne przepisy1
najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

czy są jakieś rzeczy/wydarzenia, które będziecie wspominać do końca życia ze śmiechem? które zrobiliście ze swoimi przyjaciółmi albo kimś innym?
Stary 2005-06-03, 22:22   #2
maja mazury
Raczkowanie

Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

Monyczkaaa,ja nie wiem czy jest się czym chwalić,ale kiedyś wrzuciliśmy koleżankę do śmietnika,takiego dużego.To było na działce i były w nim chwasty,no i z 10 lat temu,ale ona była całkiem zadowolona.Zawsze jak o tym pomyślę,to rżę jak głupia
maja mazury jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 22:33   #3
monyczkaaa
Zakorzenienie

Smaczne przepisy1

Maja a co Wam uczyniła ta kolezanka że tak skończyła
Stary 2005-06-03, 22:41   #4
maja mazury
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
Maja a co Wam uczyniła ta kolezanka że tak skończyła
A TAKIEGO ŻARTA JEJ ZROBILIŚMY!KTOŚ WPADŁA NA POMYSŁ,WIĘC ZŁAPALIŚMY KOLEŻANKĘ I HOP!WIESZ,GDYBY TAM BYŁY CUCHNĄCE ODPADY,TO BYŚMY SIĘ ZLITOWALI.
Stary 2005-06-03, 22:44   #5
monyczkaaa
Zakorzenienie

Smaczne przepisy1

qrcze, fajny patent, trzeba będzie wypróbować
Stary 2005-06-03, 22:52   #6
maja mazury
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
qrcze, fajny patent, trzeba będzie wypróbować
TYLKO WRZUCANY MUSI BYĆ TOLERANCYJNY I Z POCZUCIEM HUMORU,BO POTEM MOŻNA W "WYBACZ MI" PRZEPRASZAĆ...."CZY DOMYŚLA SIĘ PANI OD KOGO MOGĄ BYĆ TE KWIATY..."
Stary 2005-06-03, 22:58   #7
k-n
Wtajemniczenie

Przepraszam droga Moniczko ale z dnia na dzień mam coraz większe wrażenie że zakładasz wątki i odp. na posty w celu nabicia sobie licznika...
k-n jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 23:08   #8
monyczkaaa
Zakorzenienie

Smaczne przepisy1

zakładając ten wątek miałam zupełnie inny cel, niż nabicie licznika, bo on przeciez nie jest tu najwaznieszy. chciałam po prostu z CZYSTEJ CIEKAWOŚCi dowiedzieć się czy robiłyście kiedyś jakieś żarty itp, które będziecie wspominać do końca życia ze śmiechem i z których wizażanki też mogłyby się pośmiać
Stary 2005-06-03, 23:58   #9
Anulek
Zadomowienie

a to musi być koniecznie żart ?
Anulek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 11:29   #10
monyczkaaa
Zakorzenienie

Smaczne przepisy1

nie, nie musi być żart. moze być jakaś zabawna historia
Stary 2005-06-04, 17:31   #11
bemolka
Zakorzenienie

nie wiem czy to tu sie nadaje, ale jak moj facet sobie o tym przypomina to zawsze sie smieje az go brzuchol boli - no więc dwa lata temuu bylismy nad jeziorem, chciał mnie nauczyc pływac, a ja PANICZNIE boje sie połozyc na wodzie. G. mnie złapał i hopsa na plecy, wtedy ja na całe gardło "POSTAW MNIE NA TEJ WODZIE!!!" W panice człowiek różne głupoty gada...
a ludzie na plazy w brecht...
bemolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 22:53   #12
sylwwiad00
Przyczajenie

ja kiedyś( no w ubiegłe wakację) pływałam na waleta o 23.00 w jeziorze z kumpelą.(nie to nie to co myslicie). genialna sprawa -polecam.
sylwwiad00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 11:50   #13
Martynka21
Raczkowanie

GG do Martynka21

Bardzo fajny wątek
Moje szalenstwa w wieku dziecieco-mlodzienczym nie mialy granic, nigdy nie zapomne jak wrzycilam nauczycielce slimaka do kawy, ktorego to biedna Psorka zauwazyla dopiero jak upila wiekszosc kawy i byla w stanie zobaczyc dno szklanki
Ale chyba najbardziej ekstremalna i szalona rzecz jaka zrobilam to byl skok na linie z wysokosci 10 pieter, nie bylo to bungee tylko cos innego, nie pamietam jak sie profesionalnie takie skoki nazywaja, w kazdym razie skorzystalam z okazji i na obozie szkoleniowym w mojej eks-pracy zdecydowalam sie na skok.
Niezapomniane przezycie, niezapomniana adrenalina..ale w zyciu nie klelam bardziej jak wtedy, gdy stalam na miejscu zeskoku, patrzylam sie w dol i zastanawialm sie: po cholerke ja to robie?!!! Hihih
Stary 2005-06-10, 12:06   #14
Ines1985
Zakorzenienie

Ja swojego czasu mialam manie wkrecania moich znajomych .
Moze to co opisze nie jest jakies strasznie szalone, ale miesci sie w kategorii "robienia komus zartow".
Na wyjezdzie ze znajomymi uparlam sie aby przeprowadzic "chrzest" jednemu mojemu przyjacielowi ktory byl tam z nami po raz pierwszy .
Ciagle wymyslalam cos nowego a kolezanki mnie w tym wspieraly . Uwaga, sporo tego bedzie .
Pierwsza rzecz - moj szatanski pomysl na jaki wpadlam w drodze do domu w ktorym mielismy mieszkac (dzialka eks przyjaciolki z duzym domem do naszej dyspozycji ).
Mielismy przejezdzac przez taki rozwalajacy sie drewniany most. Wiozl nas chlopak tej mojej przyjaciolki. Kiedy zblizalismy sie do tego mostu powiedzialam: "No dobra Piotrek, wyskakuj bo tu jest taki stary most, przez ktory nie mozemy przejechac jak bedzie 5 osob w samochodzie. Ktos musi wysiasc. A sam rozumiesz ze jako ze siedzisz z przodu to... No, wyskakuj".
Balam sie czy nasz kierowca podlapie temat i potwierdzi moje slowa . Na szczescie zalapal . Piotrek troche niedowierzal ale w koncu wysiadl .

Pozniej zatrzymalismy sie przy takiej rozwalajacej sie chacie... Chlopak przyjaciolki zgasil silnik, wszyscy wyszli z samochodu zadowoleni ze dotarli na miejsce .
Biedny Piotrek patrzyl z niedowierzaniem na to cos w czym niby mielismy mieszkac... Ale cos mu nie pasowalo (moja wina - kiedys pokazywalam mu zdjecia tego domku przyjaciolki).

Na miejscu tez robilismy mu sporo tego typu kawalow . Ale to juz pomine .

Jeszcze na koniec, przy pozegnaniu na dworcu centralnym przypielysmy mu do plecaka karteczke "Zgubilem sie, chce do mamy!!".
Chyba nie musze dodawac ze to bylo juz dla niego za wiele

Ines1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 14:32   #15
Shemreolin
Zakorzenienie

GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin

Ja natomiast zrobiłam kiedys mojemu chłopakowi jeszcze z czasów liceum żart i do tej pory jak sie spotkamy czasami to brechtamy się z tego jak dwa ciołki.

Otóż w klasie maturalnej mieszkałam sama z moją siostra w mieszkaniu, które wynajmował mój tato. Mieszkanie było super. Oddzielna łazienka i kibelek, duże pokoje i balkon. No po prostu super... Łazienka była koło kuchni i łączyło je takie małe okienko na górze. Mój ówczesny men - Dawid uwielbiał się wylegiwać w wannie. Często u mnie nocował, więc zawsze pakował sie do wanny i leżał.

Kiedyś jak przyszedł i wpakował się do tej wanny to wpadałam na szatański pomysł. Weszłam na pralkę, która stała w kuchni pod okienkiem, otworzyłam szafkę, w której były różne przyprawy, mąka, cukier i takie tam i uchyliłam okienko. Dawid leżał golusieńki i miał zamkniete oczy. A trzeba dodać, że wanna była tak usytuowana, że pod okienkiem była część wanny gdzie sie opiera głowę, a z drugiej strony był kran i wielkie lustro. Gdyby otworzył oczy i spojrzał w lustro, zobaczyłby moją twarz w okienku.

On leżał błogo a ja wyciagnęłam płyn do naczyń i wlałam mu do wanny, potem wsypałam mu mąkę, cukier, przyprawy i wszystko co mi wpadło w ręce. Oczywiście on sie obudził i zaczął na mnie przeklinać i śmiał sie jak głupi. Potem owinął sie ręcznikiem i wyleciał z łazienki. Złapał mnie ( a uciekałam po całym domu i zwijałam sie ze śmiechu) a potem zaczął zaciagać do wanny. Czepiałam sie wszystkiego po drodze, bo ciagnął mnie za nogi. Uczepiłam sie nogi od pianina i wyłam jak głupia. Tak mi sie słabo od tego śmiechu zrobiło, że w końcu sie puściłam, a Dawid mnie wsadził do wanny w ubraniu.

To chyba byl najgłupszy kawał jaki kiedykolwiek zrobiłam.

Shemreolin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 14:40   #16
Anisia25
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do Anisia25

coz, jak bylam nastolatka chcialam byc lekarzem.... no i chyba mi zostalo
W 4 klasie technikum, kumpel schylal sie po cos pod lawke, a ja nie wiele patrzac wbilam mu w tylek szpic od cyrkla, podskoczyl, wrzasnal i walnal glowa w lawke, mial takiego guza ze bylo go widac golym okiem. Ze strachu wyrzucilam cyrkiel przez otwarte okno i oberwala nim sekretarka. Nie przyznalam sie ze to ja, klasa wyla ze smiechu ja cala postrachana, a sekretarka wygrazala sie za oknem
Uff naszczescie obylo sie bez strat

It is what it is

Anisia25 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 14:46   #17
Lazy_Morning
Wtajemniczenie

Hmm... a ja kawałów nie pamiętam więc opowiem o szalonej, ale przede wszystkim GŁUPIEJ rzeczy, jaką zrobiłyśmy z przyjaciółką hiehie... Lato, okolice Augustowa. Po kilkunastu kilometrach wędrówki w upale, zdecydowałyśmy się złapać stopa. Wyszłyśmy na drogę i dałyśmy się zapakować dwóm uczynnym facetom do malucha- Z TYŁU, oczywiście... Na szczęście ci byli normalni... (później, rozochocone, złapałyśmy młodziaka z dostawczym wypełnionym truskawkami- obżarłyśmy się )

Aha, muszę dodać, że miałyśmy wtedy po "naście" lat... nędzne wytłumaczenie

Dziewczyny, ale z Was wariatki piszcie jeszcze, może dołek mi przejdzie

Edytowane przez Lazy_Morning
Czas edycji: 2005-06-10 o 15:30 Powód: nieudolne usprawiedliwienie ;P
Lazy_Morning jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 14:51   #18
E
Zakorzenienie

"Zgubilem sie, chce do mamy!!".
Chyba nie musze dodawac ze to bylo juz dla niego za wiele [/QUOTE]

E jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 15:01   #19
nimfetka
Zadomowienie

ja Wam moge wysłac na e maila co szalonego zrobiłam ostatnio czy ktoś chce??
Stary 2005-06-10, 15:20   #20
Beauty1984
Zakorzenienie

GG do Beauty1984

Mi przychodzi do głowa w tym momencie jedna rzecz bardziej nieodpowiedzialna niż szalona .
Miałam prawie 17 lat i byłam sama z trzema przyjaciółkami na miesięcznych wakacjach w górach.
Koło północy do naszego domku zapukało jakiś dwóch chłopaków w celu zaproszenia na nocny spacer. Wróciłyśmy do pokoju aby zastanowić się czy idziemy.
Wstyd się przyznać, ale uznałyśmy, że są tak przystojni, że szkoda by było stracić okazję poznania ich. Wiedziałyśmy jednak, że to może być niebezpieczne, więc każda z nas wzięła coś do samoobrony. Ja zapakowałam lakier do włosów w sprayu, koleżanka wrzuciła do torebki wielki nóż do chleba, a druga włożyła za pasek spodni wieszak .
I poszłyśmy. Fajnie się gadało, obeszliśmy spory kawałek okolicy, ale w pewnym momencie oni spytali czy my nie mamy żadnych obaw, że tak po nocy chodzimy z nieznajomymi. Obleciał nas strach, że mają złe zamiary. Koleżanka wyjęła nóż i zaczęła nim machać mówiąc, że jak nas dotkną to go użyje. Ja cały czas trzymałam rękę na przycisku do lakieru, który miałam w kieszeni .
I na hasło przyjaciółki: "w nogi" zaczęłyśmy zwiewać do domu .
Biegłyśmy jak wariatki pod same drzwi, a potem zamknęłyśmy się na wszystkie zamki i stwierdziłyśmy, że nigdy więcej nie będziemy tak nieodpowiedzialne.

Następnego dnia chłopcy przyszli spytać czy z nami wszystko ok i przeprosić, że tak nas przestraszyli. Do końca wyjazdu spotykałyśmy się z nimi.
Stary 2005-06-10, 15:28   #21
Lazy_Morning
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Beauty1984
Mi przychodzi do głowa w tym momencie jedna rzecz bardziej nieodpowiedzialna niż szalona .
Miałam prawie 17 lat i byłam sama z trzema przyjaciółkami na miesięcznych wakacjach w górach.
Koło północy do naszego domku zapukało jakiś dwóch chłopaków w celu zaproszenia na nocny spacer. Wróciłyśmy do pokoju aby zastanowić się czy idziemy.
Wstyd się przyznać, ale uznałyśmy, że są tak przystojni, że szkoda by było stracić okazję poznania ich. Wiedziałyśmy jednak, że to może być niebezpieczne, więc każda z nas wzięła coś do samoobrony. Ja zapakowałam lakier do włosów w sprayu, koleżanka wrzuciła do torebki wielki nóż do chleba, a druga włożyła za pasek spodni wieszak .
I poszłyśmy. Fajnie się gadało, obeszliśmy spory kawałek okolicy, ale w pewnym momencie oni spytali czy my nie mamy żadnych obaw, że tak po nocy chodzimy z nieznajomymi. Obleciał nas strach, że mają złe zamiary. Koleżanka wyjęła nóż i zaczęła nim machać mówiąc, że jak nas dotkną to go użyje. Ja cały czas trzymałam rękę na przycisku do lakieru, który miałam w kieszeni .
Biegłyśmy jak wariatki pod same drzwi, a potem zamknęłyśmy się na wszystkie zamki i stwierdziłyśmy, że nigdy więcej nie będziemy tak nieodpowiedzialne.

Następnego dnia chłopcy przyszli spytać czy z nami wszystko ok i przeprosić, że tak nas przestraszyli. Do końca wyjazdu spotykałyśmy się z nimi.

Beauty to się nazywa "uzbrojenie po zęby" I niezły czas reakcji musiała mieć ta koleżanka z nożem
Stary 2005-06-10, 16:25   #22
Beauty1984
Zakorzenienie

GG do Beauty1984

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning
Beauty to się nazywa "uzbrojenie po zęby" I niezły czas reakcji musiała mieć ta koleżanka z nożem
Z tego uzbrojenia śmiejemy się do dziś. A koleżanka z nożem wyglądała naprawdę groźnie i jestem z niej dumna, że tak nas broniła.
Stary 2005-06-10, 17:24   #23
monyczkaaa
Zakorzenienie

Smaczne przepisy1

mi się najbardziej podobał ten wieszak za paskiem od spodni

ja z przyjaciółką kiedyś zrobiłyśmy coś podobnego. poszłyśmy wieczorem na spacer. po jakimś czasie zauważyłyśmy, że jakiś dwóch kolesi za nami idzie. każda z nas miała przy sobie dezodorant, więc je wyjąłyśmy i kiedy się zbliżyli na trzy-czte-ry szybki odwrót i psik psik naszczęscie nie trafiłyśmy w oczy, bo co się okazało, oni po prostu chcieli nas poznać chociaż do dziś jest kupa śmiechu
co do noży to kiedyś moja przyjaciółka lekko sobie popiła i z humorkiem wyszła wieczorem "w miasto", ale żeby jej nikt nie okradł wzięła nóż do smarowania masła i szła z nim dzielnie po ulicach
Stary 2005-06-10, 18:05   #24
nimfetka
Zadomowienie

Złośnico podaj mi swój e mail bo nie mam znów
Stary 2005-06-10, 18:12   #25
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3
Angry Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

Fajny wątek

Moja historia nie będzie śmieszna, ale groteskowa.
Wracając z imprezki wcześnie rano, zima zaczeło mnie gonić dwóch łebków. Wracałam sama, bo mi się tak umyślało
Na twardego postanowiłam iść dalej bez obwracania się i reagowania na ich zaczepki...W końcu mnie dopadli, zaczeli coś gadać, straszyć mnie bla bla. A, że ze mnie jest człowiek, który w extremalnych przypadkach zachowuje zimną krew, to im się nie dałam zastarszyć. I tak oni swoje ja swoje, każdy co innego. Na ulicy zupełna pustaka, żywej duszy nie ma...Ja otoczona drabami i na twardego z nimi dyskutuje. Negocjacie na całego Cały czas mając nadzieję, że nic mi się nie stanie Pretekstem do zaczepienia mnie była oczywiście kwestia mojej kurtki, że niby ją omyłkowo ubrałam, a moja kurtka jest ICH kurtką i należy do nich, nie do mnie...Jasne.
Tak naprawde chcieli mojej torebki, w której spodziewli się, że mam cuda.
Chcieli mnie "obrać" z resztek majątku .

W sumie zamiast im oddać te nieszczęsną torebke - niech sobie ją wezmą, szanse małe na zwycięsto. To ja się z nimi wdałam w pół godzinną dyskusje i jakieś beznadziejne debaty...To była zwykła utopia myśleć, że coś wskóram. Teraz jak o tym myśle, to wiem, że mogli mi narobić szkód na więcej, niż 400,oo zł. BO mniej więcej taka była wartość ukradzionych przedmiotów. Bóg nade mną czuwał...

Jedna z zabawnych historii szkolnych, to taka, że kiedyś wziełyśmy w liceum zeszyt kolegi, któremu UWIELBIAŁYŚMY robić żarty i połozyłyśmy jego zeszyt na krzesło Profersorki. Ta weszła do klasy jak zwykle marszowym krokiem, odważnie siedła przy biurku.
NO i nasz RObuś błagalnym wzrokiem i smętnym tonem do niej...
* Pani pforesor, czy mogłaby Pani zejść z krzesła
- A ta Obus OBuś siadaj nie zawracaj mi głowy <nie mówi literki r.>
* Ale Pani sieeedzi na moim zeszycie ...
I brecht klasy...

Albo ja, która wiecznie się spóźnia. Nie zdąrzyłam zrobić rano makijażu i postanowiłam skorzystać z okazji, bo Pani profesor wyszła na chwile z klasy. Myślałam, że jej nie będzie chociaż z 15 min. jak zwykle, to i zaczełam się malować w klasie. Zdąrzyłam pomalować, wytuszować jedno oko i Pani Sorka wchodzi.... Konsternacja. Sidzę w drugiej ławce od biurka, nie ma bata, żeby nie zauważyła, że mam TYLKO jedno oko pomalowane...Zauważyła... Popatrzyła na mnie rąbła jakieś komentarz smętny, ale klasa miała ubaw...
No i z tą profesorką miałam jeszcze kilka historii, ale....czas nie pozwala pisać
Stary 2005-06-10, 18:31   #26
Vivienne
Zakorzenienie

Na razie nie mogę sobie przypomnieć nic takiego... Ale czy wystarczy fakt, że zeszłego lata wystawilismy naszego kolege na allegro?
Był tylko jeden kupiec- pewnie skusił się atrakcyjną ceną- 2 zł
Niestety, z transakcji nic nie wyszło :3

Stanisław Lem

Vivienne jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 19:42   #27
Ines1985
Zakorzenienie

Cytat:

Ines1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 22:23   #28
monyczkaaa
Zakorzenienie

Smaczne przepisy1

przypomniało mi się jak wraz z koleżanką przeszyłyśmy całe miasto wochraniaczach na buty ze szpitala kazdy któ na ulicy zwracał nam uwagę, że chyba zapomniałysmy czegoś zdjąć odpowiadalyśmy "nie zapomnialyśmy! to nowa moda"
ciekawie było
Stary 2005-06-11, 19:13   #29
monyczkaaa
Zakorzenienie

Smaczne przepisy1

no i historia która wydarzyła isę kilka godzin temu
podczas rozmowy przez telefon z kolegą zadzwonił dzwonek do drzwi. otworzyłam i zobaczyłam pana z dywanem. zmęczona ciągłymi "jajeczka sprzedaję", "może nowy dywanik", "jestem przedstawicielem firmy ..." zanim zdążył coś powiedzieć krzyknęłam "dziękujemy, nie potrzebujemy nowego dywanu. dowidzenia" i zamknęłam drzwi. pan zadzwonił drugi raz, otworzyłam, popatrzyłam na dywan i myślę kurka mamy podobny i zanim tym razem ja zdązyłam otworzyć usta pan powiedział "przywiozłem państwa dywan z pralni". zupełnie zapomniałam, że mama oddała dywan do czyszczenia. zrobiło mi się głupio. przeprosiłam pana i czerwona jak burak zawołałam mamę a sama uciekłam do swojego pokoju (odechciało mi się nawet rozmawiać przez telefon).
moze to nie jest nic szalonego, ale na pewno śmiesznego
Stary 2005-06-11, 19:31   #30
irvette
Raczkowanie

GG do irvette

Cytat:

ale się ubawiłam przypomniało mi się, że kiedyś się nosiło dezodorant do samoobrony. Też to przerabiałam...
irvette jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości