Kolorowe końcówki - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-07-17, 01:12   #151
larthy
Przyczajenie

Dot.: Kolorowe końcówki

czy istnieją kolorowe farby permanentne a jeśli tak, to gdzie je kupić? bo tonerów już próbowałam i są beznadziejne.
larthy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 01:22   #152
AncientQueen
Rozeznanie

Dziewczyny, a próbowałyście może zabarwiania końcówek gencjaną? Kolor wychodzi fioletowy, raczej intensywny, podobno nie niszczy włosów, nie mam jednak pojęcia, jak z efektem i trwałością. Wiecie coś na ten temat? W kwestii koloru jestem raczej tradycjonalistką - po ciągłym farbowaniu wróciłam do naturalnych - jednak od czasu do czasu zachciewa mi się zmian. Szukam metody nieinwazyjnej - żadnego rozjaśniania, farbowania itp. Najlepiej, by kolor z czasem wypłukał się zupełnie. Inaczej z pewnością nie nie zdecyduję, za długo regenerowałam włosy, by znów je zniszczyć.
Stary 2013-07-30, 03:01   #153
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a próbowałyście może zabarwiania końcówek gencjaną? Kolor wychodzi fioletowy, raczej intensywny, podobno nie niszczy włosów, nie mam jednak pojęcia, jak z efektem i trwałością. Wiecie coś na ten temat? W kwestii koloru jestem raczej tradycjonalistką - po ciągłym farbowaniu wróciłam do naturalnych - jednak od czasu do czasu zachciewa mi się zmian. Szukam metody nieinwazyjnej - żadnego rozjaśniania, farbowania itp. Najlepiej, by kolor z czasem wypłukał się zupełnie. Inaczej z pewnością nie nie zdecyduję, za długo regenerowałam włosy, by znów je zniszczyć.
Kolor nie wyjdzie żywy, jeśli nie masz znacznie jasnych włosów, no i jakoś wątpię, że coś, co ma w sobie tyle spirytusu jest nieinwazyjne na włosach...
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 11:01   #154
Miluuu
Rozeznanie

Kolorowe końcówki

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ja farbowalam, wrzucilam krople do odzywki tak zeby byla lekko fioletowa i trzymalam chwile na wlosach, wyszedl jasny liliowy kolor, trzymal sie 3 mycia. Przy mocno fioletowych ponad 7 myc. Nie radze klasc gencjany solo, bo wysuszy wlosy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości