czy krotkie wlosy beda mi pasowac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-06-23, 21:17   #1
kacia1985
Przyczajenie

czy krotkie wlosy beda mi pasowac?

Witam, mam pytanie, czy byloby mi do twarzy w krotkich wlosach? myslalam o czyms a'la klasyczna rihanna. w wziazku z tym czy fryz wymaga modelowania? nie przepadam za piankami, lakierami i tego rodzaju pierdami wiec czy mozna miec taki efekt bez tego? boje sie tez ze grzywka na bok moze mi sie paletac po oczach i wkurze sie mnie bardzo szybko, a moze zrobic sobie po proatu gesta wysoka grzywke? doradzcie mi cos prosze , obecnie mam dluzsze wlosy z grzywka za szczeke. buzikai
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6180146.jpg (60,4 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rihanna[1].jpg (18,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (25,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (21,8 KB, 37 załadowań)
kacia1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 10:02   #2
Kaminka24
Rozeznanie

Dot.: czy krotkie wlosy beda mi pasowac?

Krótkie będa Ci pasować na pewno trzeba będzie rano je troche poukłądać, ale uwierz - warto na początku daj dłuższą taką oapdającą grzywkę, jak będzie mocno przeszkadzac to zetniesz na wyższą
Kaminka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 10:19   #3
baldissima
Raczkowanie

moim zdaniem beda Ci pasowac, ale faktycznie zaczynalabym z dluzsza grzywka. A co do modelowania... To zalezy jakie masz wlosy, na poczatku na pewno bedzie trzeba im pomoc zanim sie nie "przyzwyczaja" do nowej dlugosci.
Odwazna jestes swoja droga, bo to duza zmiana moze byc...
baldissima jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 16:45   #4
rochejaquelein
Raczkowanie

Będą pasować doskonale, zwłaszcza w stylu Rihanny.
rochejaquelein jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 18:30   #5
kacia1985
Przyczajenie

tak tak mowcie mi tak dziwczyny to sie nakrece na 100 % juz jestem mocno zdecydowana. a co do ukladania porannego to jak? na szczotke? o prostownice chodzi czy jak? i co z tymi utrwalaczami w sensie lakieru czy pianki? sa konieczne? wlosy raczej mam fajne do ukladania, geste i poddatne wiec czy wystarczy je uczesac po umyciu jak mi sie chce je miec i tak juz beda? buziaki
kacia1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 19:02   #6
xXCinderellaXx5
Zadomowienie

Ja mam teraz cos w stylu Rihanny. Włosy niestety musze myc codziennie bo na drugi dzień wygląDAJA na strasznie przetłuszczone i mi sie to nie podoba. A czy bedziesz musiala układac to zależy od rodzaju włosów. Ja mam lekko kręcone i musze je troche po myciu przeprostowac Używam też czasami lakieru zeby ta góra nie oklapnęła Mi się już znudziły wiec zapuszczam ale troche mi to cięzko idzie :/
Stary 2011-06-27, 01:32   #7
Reddishh
Rozeznanie

Wydaje mi się, że krótsze włosy będą Ci pasować, ale takie, jakie masz teraz najbardziej mi się podobają. W krótszych mam wrażenie że będziesz wyglądać na starszą i mniej "dziewczęcą".

Ale to taka opinia z tą dziewczęcością kogoś, kto woli u kobiet długie włosy, więc tym się nie przejmuj

ps. Właśnie, tak jak koleżanka wyrzej napisała, że znów zapuszcza, bo się znudziły. Dlatego lepiej się nad tym zastanów, bo zawsze łatwo ściąć, ale w chwilę się włosów nie zapuści

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-06-27 o 01:34
Reddishh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 12:35   #8
xXCinderellaXx5
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że krótsze włosy będą Ci pasować, ale takie, jakie masz teraz najbardziej mi się podobają. W krótszych mam wrażenie że będziesz wyglądać na starszą i mniej "dziewczęcą".

Ale to taka opinia z tą dziewczęcością kogoś, kto woli u kobiet długie włosy, więc tym się nie przejmuj

ps. Właśnie, tak jak koleżanka wyrzej napisała, że znów zapuszcza, bo się znudziły. Dlatego lepiej się nad tym zastanów, bo zawsze łatwo ściąć, ale w chwilę się włosów nie zapuści
Tak tak , zastanów się nad tym porządnie Bo ja mam krótką fryzurke dopiero od 2 miesięcy a już chciałabym mieć włosy conajmniej do ramion
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości