pasemka - co robic aby nie traci造 koloru??? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-06-04, 11:31   #1
moko
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

pasemka - co robic aby nie traci造 koloru???

witam
jest to m鎩 pierwszy raz na tym forum wi璚 jesli taki watek juz by to bardzo przepraszam..pr鏏owa豉m korzystac z wyszukiwarki ale kiepsko mi to idzie

od zawsze robie pasemka/baleyage w kolorze platynowego blondu jednak po kilku myciach pasemka robia si z鏊te..nie wyglada to za ciekawie..s造sza豉m ze sa jakies szampony kt鏎e pomagaja utrzymac kolor i pasemka nie robi si z馧te,..jakie to szampony? jakie sa wasze do鈍iadczenia w tej materi czy te szmpony sa rzeczywi軼ie skuteczne???
pozdrawiam
moko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-04, 11:44   #2
bl康i
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
Dot.: pasemka - co robic aby nie traci造 koloru???

hmmm pamietaj takie szampony zawsze maja chwyt pisze ze zatrzymuja kolor ale w gruncie zatrzymuja polysk i o to w tym wszytkim chodzi ! .zeby nie zolkly polecam raz na jakis czas plukanke ,a tak do mycia wloskow moze elseve do wlosow farbowanych taki bordowy ,ja bylam z niego zadowolona
bl康i jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-04, 11:46   #3
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Witam, jednym z takich szampon闚 wypu軼i豉 Wella, nazywa si Regenal , jest w ciemnej butli ma kolor fioletowy, kosztuje chyba ko這 20 zl. Stosowa豉m go gdy mia軛 blond w這sy ( jakies dwa i p馧 roku temu) i rzeczywi軼ie likwiduje "鄴速o嗆",natomiast jednocze郾ie wysusza w這sy wi璚 trzeba stosowac dobr od篡wk. Taki szampon mial tez Rossman , nie wiem czy jeszcze go produkuj, natomiast by ta鎍zy ni Regenal.Mo積aby by這 tez stosowac p逝kanki, ale jakie dokladnie to ja akurat nie napisze, bo nigdy ich nie stosowa豉m, gdy Regenal dobrze radzi sobie z "od鄴販aniem " w這sk闚 i utrzymywaniem 豉dnego koloru. Pozdrawiam.

Bl康i pisalam to jeszcze jak nie by這 Twojej wypowiedzi , i musze powiedziec , ze takie szampony jednak dzia豉j, bo to nie s takie zwyk貫 szamponiki, trzeba tez je kilka minut na g這wie trzyma,a dzia豉j tak jak p逝kanki.natomiast jestem ni4emal pewna, 瞠 elseve nie poradzi s obie w taki spos鏏 z 鄴趾ni璚iem jak Regenal czy szapon Rossmana bo moim zdnaiem w豉郾ie te wszystkie szampony zatrzymuj帷e kolor , chroni帷e wlosy farbowane przed blakni璚iem to w豉郾ie pic na wod Ale to tylko moje zdanie .

Edytowane przez Mariti
Czas edycji: 2005-06-04 o 11:51
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-04, 11:53   #4
bl康i
Raczkowanie

no dlatego mowie co pisze na szamponiku u dolu )) prawda? ze zatrzymuja polysk i ze to jest chwyt .prawda jest okrotkana pasemka zawsze nie beda takie jakie po wyjsciu od fryzjera chocby sie nie wydalo nie wiadomo ile kasy.zgodzisz sie ze mna ? bo kolor i tak wybleknie a te co polecilas tez znam i tez polecam ,ja mowilam o elsev dlatego ze jak farbuje wlosy cale na blad to po tym szamponie sa one bardziej blyszczace i dlatego kolorek wydaje sie zdrowszy
Stary 2005-06-04, 12:11   #5
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

To鄉y si nie zrozumia造 ale w ka盥ym razie i p逝kanki i szampny dzialaj ale masz racj co fryzjer to nie domowe sposoby
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-04, 12:16   #6
moko
Raczkowanie

a czy kto u篡wa szamponu SCHAUMA REFLEX SILBER - on niby niweluje z鏊te pasemka - kupi豉m go na allegro i czekam na przesylke..wiec dopiero za kilka dni bede wiedzec czy jest dobry
Stary 2005-06-04, 12:19   #7
bl康i
Raczkowanie

hehe no najlepije jest dbac o wloski ,odzywki i siekies tam inne specyfiki ale pasemka wiecznie nie beda ,co jakis czas tup tup do fryzjera i zero wyplowialych pasemek ale dbac nie zaszkodzi a wrecz pomoze :P
Stary 2005-06-04, 12:19   #8
Guni
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 505
GG do Guni

jeszcze jest taki szamponik do wlosow siwych i blond Mrs. POTTER's. Zawiera on wyciag z kwiatow malwy i chabru. Jest na nim napisane, ze stosowany do wlosow blond pozostawia platynowy refleks. Ma on kolor niebieski i ladnie pachnie, nie to co ten z Rossmana acz kolwiek tez go uzywalam. Cudow bym sie po nich nie spodziewala, ale mi akurat nie wysuszaja wlosow, wiec uzywam-a noz widelec nie zzolkna tak bardzo :P

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-04, 12:21   #9
bl康i
Raczkowanie

slyszalam ze niweluje ,no ale nie podchodz do szamponow tak wiarygodnie np ja polecam cosik takiego szampon na dlon kilka kropelek plukanki i tak myj wloski .jesli szampony te sie nie sprawdza. ale jak nazwa mowi ten szampon pozostawia reflexyyy ;] kolorku ci nie zatrzyma wiecznie
Stary 2005-06-04, 12:37   #10
kasienka2883
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 671
Smile Dot.: pasemka - co robic aby nie traci造 koloru???

A te p逝kanki mo積a kupi czy robi si je samemu?
Te mam blond pasemka i stosowa豉m Regenal, ale nie by豉m zadowolona , w這sy s po nim brzydkie, ale faktycznie nie 鄴趾n. Ciekawe co to s te p逝kanki?
kasienka2883 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-04, 12:38   #11
maja mazury
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

cze嗆 dziewczyny!Ja od kilku lat u篡wam Regenala i dzia豉,faktycznie wysusza w這sy i bez od篡wki trudno wbi grzebie.Jest te od篡wka z Avonu w pude趾u,taka fioletowa,te mo瞠 by-jak na Avon to ca趾iem ca趾iem.Jak mi wyjd 鄴速awe pasemka,to mieszam j z regenalem i nakladam na w這sy,tylko trzeba uwa瘸,bo szybko 豉pie na fioletowo.
maja mazury jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-04, 12:41   #12
moko
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bl康i
hehe no najlepije jest dbac o wloski ,odzywki i siekies tam inne specyfiki ale pasemka wiecznie nie beda ,co jakis czas tup tup do fryzjera i zero wyplowialych pasemek ale dbac nie zaszkodzi a wrecz pomoze :P
oczywi軼ie ze tak..regularne wizyty u fryzjera to podstawa ale szlag mnie trafia jak po 3 tyg moje piekne pasemka zamieniaj sie w z鏊te nie wiadomo co )a przeciez nie moge chodzic co 3 tyg do fryzjera na pasemka czy baleyage bo to nie wp造nie dobrze na kondycje moich w這s闚 ..no i portfela ;((
a co schaumy to dam znac jak juz wypr鏏uje )
Stary 2005-06-04, 12:59   #13
bl康i
Raczkowanie

nie no do fryzjera to raz na 3 miesiace cos takiego ALE SZCZERZE TO POLECAM kropelki plukanki (do platyny)do szamponu kupimy ja za ok 3-4 zl w drogeri tylko nie za duzo dawajcie no i bedzie ok a dla polysku polecam poprostu dbanie o wlosyyyy.ozdywki nadajace polysk i takie tam ,pasemka wtedy wygladaja jak nowe jak sa zadbane ,a wysuszone roznymi specyfikami ;/ pasemka staja sie matowe ,szorstkie i nie zrowo wygladajace ,wiec odradzam i polecam zdrowie wlosow
Stary 2005-06-04, 13:07   #14
diamelen
ma豉 ksi篹niczka

Wiadomo軼i: 1 127

ja u篡wam p逝kanek z Delii, i jet super,

diamelen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-02, 19:37   #15
azyla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

tez uzywam p逝kanki delia....i uwa瘸, 瞠 jest naprawd fajna....ja dolewam do szamponu kilka nakr皻ek w zale積osci od tego jak chce uzyskac intensywno嗆...sprawdza sie super
azyla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-02, 20:16   #16
Sathi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 658

ja jak mia豉m blond baleja to te u篡wa豉m p逝kanki delia fioletowej, czasem przedobrzy豉m i mia豉m troszke fioletkowe pasemka ale widzia豉m w drogerii 瞠 jest nowa p逝kanka z Delii Srebrna..ciekawa jestem jaki daje efekt
Sathi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-02, 21:51   #17
azyla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Mam obie p逝kanki....nie r騜ni sie od siebie niczym poza kolorem nakr皻ki hehehe fioletowa ma fioletow....srebrna, srebrn. Sk豉d identyczny, kolor w buteleczce tez! efekt na w這sach r闚nie taki sam
azyla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-02, 22:39   #18
Kasiek1987
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 157

W profesionalnej derii L`Oreala jest taki szampon Silver, dost瘼ny tylko w salonach fryzjerskich i kosztuje niestety ok. 40 z... Ale czy dobry to nie wiem. Boj si go u篡wa na moje blond pasemka, 瞠by nie wymy mi koloru z reszty w這s闚...
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.