Proszę o obiektywną ocenę :) i pomoc :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-06-27, 22:02   #31
1988Marlena
Zadomowienie

Dot.: Proszę o obiektywną ocenę :) i pomoc :)

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
moze nie tyle co wysokie czolo ale podobalas mi sie wlasnie w takiej grzyweczce na bok
kremu z ziaji poszukaj w aptekach! a jak nie to zamow, n allegro nie wiadomo ile Cie to wyniesie. wydaje mi sie ze nie ma tej serii w rossmannach i innych drogeriach.
to teraz sioo na zakupy, do inglota przejrzec maty jesli bedziesz miala problemy z nakladaniem cieni w zalamaniu powieki ( o ile chcesz nakladac 2 cienie, jeden na cala powieke a drugi wlasnie na zalamanie, to tez pieknie podkresla spojrzenie) mozesz sie skusic na pędzelek do smoky z essence, taki z fioletowym wlosiem, kosztuje ok 7 zl a sam "wchodzi" w zalamanie.
ogolnie przejrzyj szafe essence, maja bardzo dobre kosmetyki w przystepnych cenach.

za komplement dziekuje, jesli bys miala pytania dotyczace wlosow to pisz na pw
(mały OFF) Ah włosy, moja Droga, to ja uwielbiam- mogę godzinami łazić z maseczkami, olejkami itp. na głowie (chociaż obecnie mam sprawnościowe ograniczenie pooperacyjne ). Ale zaczynam wracać do formy, dziś już był WAX na godzinkę

Też się sobie podobałam bardziej w grzywce takiej delikatnej na bok, ale przeczytałam że do okrągłej buzi nie pasuje więc na siłę zapuściłam, kochana grzyweczko wracasz!!

W aptekach Ziaja? ok, poszukam na pewno taniej to wyjdzie niż allegro Co do inglota to uwielbiam ich cienie, ale to tej pory miałam tylko niebieskie
Kosmetyki essence przeglądnę, ale już nie dziś bo oczka mi się kleją

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Ogólnie lepiej, ale...ten perłowy, niebieski cień coś nie bardzo...

Wewnętrzne kąciki można, a nawet trzeba traktować perłą (lub pół-perłą), ale delikatnie. W zależności od reszty kolorów bielą, jasnym beżem, biało-szarym, jasnym cielistym różem.

Na resztę powieki nanoś raczej matowe cienie, zwłaszcza ze względu na ich przetłuszczanie. Ewentualnie, jeśli znajdziesz dobrą bazę pod cienie, która zniweluje przetłuszczanie, wtedy dobre będą też cienie pół-matowe. Mocna perła jest passe...i nie dodaje urody.

Kup beżowe cienie. Tylko nie żółtawe. Najlepiej w czterech tonacjach - od jaśniutkiego (do wewnętrznych kącików) do ciemnego. Neutralne beże można mieszać ze wszystkim, nawet z szarościami. Musisz mieć beże i szarości (w tym biało-szary) jako żelazną bazę do makijażu oka.

Fryzurka fajna
Dziękuję Kochana
Ten perłowy cień jest srebrny, ale faktycznie wyszedł jak niebieskawy.
Dziś mamusia mi dała swoje cienie - nie używana potrójna paletka z Pierre Rene: delikatny beż, jasny brudny róż i jasny szary - jutro wypróbuję

Jutro spróbuję podciąć sobie grzywkę (o ile się odważę zrobić to samodzielnie - wcześniej zawsze sama ją podcinałam i cieniowałam, ale po zapuszczeniu może mi być trudno dobrać odpowiednie pasma) więc dodam fotkę jeśli próba dojdzie do skutku i będzie co pokazać

1988Marlena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 18:43   #32
1988Marlena
Zadomowienie

Witam ponownie

Zrobiłam grzywkę we wtorek czuję się z nią duuużo lepiej, fryzurka odzyskała świeżość i kształt <może na fotkach niewiele widać ale w realu jest dużo lepiej)
1) fotka z wczoraj, włoski wyprostowane i dlatego szybko zrobiły się nieświeże co niestety widać <przepraszam za to>
2) i 3) fotki sprzed kilku minut, tuż po myciu i wysuszeniu suszarką, jeżeli grzywka zrobi się niesforna jutro to ją przyprostuję tu z kolei przepraszam za brak makijażu, ale po operacji do mycia głowy zawsze makijaż zmywam bo teraz sobie oczy zalewam

Po zrobieniu grzywki zdecydowałam że póki co zapuszczam dalej włosy (chociaż korci mnie fryzura którą proponowała mi Dzuri - ta króciutka jak u Doroty Wellman), niech sobie na razie rosną a jak mi się znudzą to najwyżej zetnę
Dziękuję wszystkim za rady
Jeszcze popracuję nad makijażem. Jutro poszukam tego kremu tonującego z Ziai w aptekach i cieni do powiek i brwi w kolorze szarym (brwi mam naturalnie popielate) Jeśli uda mi się zdobyć coś ciekawego to się pochwalę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0462.jpg (68,4 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0464.jpg (82,8 KB, 127 załadowań)

Stary 2011-06-30, 18:46   #33
1988Marlena
Zadomowienie

Dodaję jeszcze fotkę z wczoraj (nr 1 - nie załączyła się w poprzednim poście)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0459.jpg (82,7 KB, 159 załadowań)

Stary 2011-07-01, 01:00   #34
GretaKredka
Rozeznanie

Z grzywką o niebo lepiej. Kolor zostaw w spokoju, jak już pisałam jest bardzo ładny. Tworzy piękną harmonię ze skórą i kolorem oczu. Szkoda kombinować, zwłaszcza, że masz niesforne włosy i lepiej skupić się na ich układaniu.

Do brwi polecam Ci świetną polską kredkę - SZAFIR firmy diadem, nr B-3. To jest kolor jgrafitowy. Maluje bardzo delikatnie. Jest super miękka, nie trzeba nią rysować, wystarczy punktować jak cień, potem przeczesać. Efekt bardzo subtelny. Łatwa w obsłudze, na zakrętce fajna sztywna szczoteczka. Nie ma mowy o nienaturalnym rysunku brwi. Kredka ma tylko jedną wadę, trudno ją kupić. Poszukaj na bazarkach, w małych drogeriach, może gdzieś na necie.

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

Z grzywką o niebo lepiej. Kolor zostaw w spokoju, jak już pisałam jest bardzo ładny. Tworzy piękną harmonię ze skórą i kolorem oczu. Szkoda kombinować, zwłaszcza, że masz niesforne włosy i lepiej skupić się na ich układaniu.

Do brwi polecam Ci świetną polską kredkę - SZAFIR firmy diadem, nr B-3. To jest kolor grafitowy. Maluje bardzo delikatnie. Jest super miękka, nie trzeba nią rysować, wystarczy punktować jak cień, potem przeczesać. Efekt bardzo subtelny. Łatwa w obsłudze, na zakrętce fajna sztywna szczoteczka. Nie ma mowy o nienaturalnym rysunku brwi. Kredka ma tylko jedną wadę, trudno ją kupić. Poszukaj na bazarkach, w małych drogeriach, może gdzieś na necie.
GretaKredka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:56   #35
1988Marlena
Zadomowienie

Cytat:

Do brwi polecam Ci świetną polską kredkę - SZAFIR firmy diadem, nr B-3. To jest kolor jgrafitowy. Maluje bardzo delikatnie. Jest super miękka, nie trzeba nią rysować, wystarczy punktować jak cień, potem przeczesać. Efekt bardzo subtelny. Łatwa w obsłudze, na zakrętce fajna sztywna szczoteczka. Nie ma mowy o nienaturalnym rysunku brwi. Kredka ma tylko jedną wadę, trudno ją kupić. Poszukaj na bazarkach, w małych drogeriach, może gdzieś na necie.

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

Do brwi polecam Ci świetną polską kredkę - SZAFIR firmy diadem, nr B-3. To jest kolor grafitowy. Maluje bardzo delikatnie. Jest super miękka, nie trzeba nią rysować, wystarczy punktować jak cień, potem przeczesać. Efekt bardzo subtelny. Łatwa w obsłudze, na zakrętce fajna sztywna szczoteczka. Nie ma mowy o nienaturalnym rysunku brwi. Kredka ma tylko jedną wadę, trudno ją kupić. Poszukaj na bazarkach, w małych drogeriach, może gdzieś na necie.
Dzięki cieszę się że grzywka Ci się spodobała, koloru nie zmieniam, wolę uniknąć zniszczeń a i tak wszyscy mi mówią że mam śliczny kolor i pytają jaką farbą go uzyskuję A co do kredki to podpytam właśnie w takiej małej drogerii w miejscowości obok (wiem że mają tam kosmetyki z diademu) - dziś tam byłam i o dziwo mieli tą Ziaję Nuno krem tonujący (a w aptece nie dostałam), kupiłam grafitową kredkę do oczy, i cienie pour toi podwójne - cielisto-beżowy+chłodny brąz. Pytałam o cienie do brwi ale nie mieli, a o kredce nie pomyślałam

Stary 2011-07-07, 11:35   #36
1988Marlena
Zadomowienie

Przesyłam fotkę makijażu (zdjęcie 1) - wiem że trochę nierówno ale jak otworzę oko to nie widać różnicy - cienie którymi to wykonałam na ostatnim zdjęciu
I dwie opcje grzywki - zdjęcie nr 2 bez prostowania i zdjęcia 3 i 4 - po prostowaniu - które lepsze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0479.jpg (92,6 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0480.jpg (90,8 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0482.jpg (74,5 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0483.jpg (76,7 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0474.jpg (281,4 KB, 69 załadowań)

Stary 2011-07-08, 00:29   #37
garfieldek
Zakorzenienie

blond, blond i tylko blond, a grzyweczka na bok

Wymianka
garfieldek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 00:52   #38
GretaKredka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez 1988Marlena Pokaż wiadomość
I dwie opcje grzywki - zdjęcie nr 2 bez prostowania i zdjęcia 3 i 4 - po prostowaniu - które lepsze?
Fryzura z drugiego zdjęcia jest ładniejsza. Zawsze chciałam mieć takie pofalowane włosy, a niestety mam proste jak po użyciu prostownicy.
Ładnie wyglądasz w tym czym obdarzyła Cię natura. Pofalowane włosy w ładnym kolorze, nie ma co kombinować. Układaj je tak jak na drugim zdjęciu i będzie super.

Oczy już dużo dużo lepiej. Ładne kolory cieni.
Widzę, że rzęsy też masz niczego sobie. Dlatego delikatniej maluj te dolne. Możesz je machnąć, ale lekko. Są długie i gęste, mocno wymalowane zbytnio obciążają dolną powiekę.

Ogólnie wyglądasz bardzo ładnie
GretaKredka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 12:07   #39
1988Marlena
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
blond, blond i tylko blond, a grzyweczka na bok
Dziekuję

Cytat:
Fryzura z drugiego zdjęcia jest ładniejsza. Zawsze chciałam mieć takie pofalowane włosy, a niestety mam proste jak po użyciu prostownicy.
Ładnie wyglądasz w tym czym obdarzyła Cię natura. Pofalowane włosy w ładnym kolorze, nie ma co kombinować. Układaj je tak jak na drugim zdjęciu i będzie super.

Oczy już dużo dużo lepiej. Ładne kolory cieni.
Widzę, że rzęsy też masz niczego sobie. Dlatego delikatniej maluj te dolne. Możesz je machnąć, ale lekko. Są długie i gęste, mocno wymalowane zbytnio obciążają dolną powiekę.

Ogólnie wyglądasz bardzo ładnie
Dziękuję, w takim razie odstawiam prostownicę do szafki Jak popatrzyłam na zdjęcia to faktycznie wydawało mi się lepiej bez prostowania, ale jak patrzyłam w lustro to inaczej to wyglądało

Co do rzęs to postaram się zrobić jak radzisz

Jeszcze próbuję coś z brwiami, mam tą grafitową kredkę i daje fajny naturalny efekt jeszcze nad kształtem muszę popracować

Stary 2011-07-08, 12:16   #40
dzuri
Raczkowanie

dawno mnie nie było, a tu pełna metamorfoza !! brawo!!

GretaKredka ma rację, nie kombinuj na razie z kolorem, w tym wyglądasz świetnie. Dobrze, że podcięłaś grzywkę, taka mała zmiana, a od razu fryzura nabrała świeżości. Na fryzurę Doroty Wellman możesz skusić się później ;-)
(ja kocham krótkie włosy, ale ostatnio zapuściłam i na razie też szkoda mi ich obcinać, mogę to zrobić w każdej chwili, więc nie muszę dziś ;-))
Nie wiem kto napisał te głupoty, że skośna grzywka nie pasuje do okrągłej twarzy .... te wszystkie "zsady", to są tylko wskazówki, nasza twarz oprócz kształtu ma przecież jeszcze rysy, i to co pasuje jednej okrągłej wcale nie musi pasować innej.

Ładnie Ci w tym ostatnim makijażu. Ale dolne rzęsy faktycznie trochę ściągają oko w dół. Zrób "eksperyment" i nie maluj dolnych rzęs, a efekt może Cię zaskoczyć (ja swoich nie maluję, bo są za długie i zniekształcają mi oko) a potem zrób zdjęcie i wklej, a ja w międzyczasie poszukam swojego, takiego na którym widać rzęsy.

No i fryzura - nie prostuj, tak, takie naturalne fale wyglądają uroczo
dzuri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 23:40   #41
dzuri
Raczkowanie

ojojoj ... nie mam zdjęć z makijażem .... muszę namówić mojego mężczyznę na zrobienie kilku, ale to jesienią, bo latem się nie maluję
znalazłam tylko te, ale widać, że dolne rzęsy nie są malowane, a makijażowi to nie przeszkadza ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT8856.jpg (31,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT8872.jpg (32,8 KB, 72 załadowań)
dzuri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 11:49   #42
1988Marlena
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dzuri Pokaż wiadomość
ojojoj ... nie mam zdjęć z makijażem .... muszę namówić mojego mężczyznę na zrobienie kilku, ale to jesienią, bo latem się nie maluję
znalazłam tylko te, ale widać, że dolne rzęsy nie są malowane, a makijażowi to nie przeszkadza ;-)

Dziękuję za miłe słówka i za rady postaram się nie prostować grzywki i nie malować dolnych rzęs i zobaczymy co z tego wyjdzie, U Ciebie faktycznie ładnie to wygląda w ogóle jesteś śliczna

Jutro zrobię sobie makijaż (dziś będę myć głowę i i tak zaleję sobie oczy więc mi się nie chciało robić makijażu na 5 godzin) to postaram się zrobić fotki efektów.

Stary 2012-05-06, 15:24   #43
1988Marlena
Zadomowienie

Witam ponownie

Trochę mnie nie było. W tym czasie zafarbowałam włosy i ścięłam na boba.

Proszę doradźcie czy pozostać przy blondzie czy też pokombinować z brązem? Myślałam o jakimś średnim, chłodnym brązie (ewentualnie opalizujący kasztan).
W załączeniu dodaję dwa zdjęcia:
1) aktualna fryzura i kolor
2) jasny brąz sprzed dwóch lat (chwilowy kaprys po którym bardzo szybko wróciłam do blondu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20120506.jpg (38,9 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg user937191_pic130178_1336205931.jpg (31,1 KB, 127 załadowań)

Stary 2012-05-07, 09:21   #44
1988Marlena
Zadomowienie

Bardzo proszę Pomóżcie

Stary 2012-05-07, 09:32   #45
malamenda2009
Zakorzenienie

Mnie się bardzo podoba w blondzie, ładny makijaż Jak chcesz jakichs zmian, to może spróbuj trochę zapuścić? W brązie nie wyglądasz tak uroczo jak w blondzie wg mnie
Stary 2012-05-07, 11:46   #46
1988Marlena
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podoba w blondzie, ładny makijaż Jak chcesz jakichs zmian, to może spróbuj trochę zapuścić? W brązie nie wyglądasz tak uroczo jak w blondzie wg mnie
Serdecznie dziękuję za opinię czekam na kolejne ciekawe czy ktoś opowie się za brązem
Co do zapuszczania to od kilku lat się miotam między długimi "do ramion/za ramiona" a krótkimi gdy tylko urosną do ramion to zaczynają mnie denerwować tym że się nie układają i obcinam i pomyśleć że jeszcze 4 lata temu miałam długie prawie do pasa

Stary 2012-05-07, 11:56   #47
Uera
Rozeznanie

Również uważam, że o wiele lepiej wyglądasz w blond włosach Ciemne jakos nie pasuja do Ciebie takie moje odczucie:P Jasna cera, oczka...
Jak juz wcześniej wspomniano może zapuść je troszke a będzie ok ? ;>
Pozdrawiam!

http://www.lifebyewelina.blogspo t.com

„Okazuj dobro wszystkim ludziom, bo nigdy nie wiesz,
jaki krzyż przyszło im dźwigać ani jak bardzo potrzebują twojego wsparcia”
Uera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 12:18   #48
1988Marlena
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Uera Pokaż wiadomość
Również uważam, że o wiele lepiej wyglądasz w blond włosach Ciemne jakos nie pasuja do Ciebie takie moje odczucie:P Jasna cera, oczka...
Jak juz wcześniej wspomniano może zapuść je troszke a będzie ok ? ;>
Pozdrawiam!

Dziękuję również Tobie za odzew

Czyli póki co blond wygrywa
Co do długości to na razie zastanawiam się czy nie zapuścić całości do równej długości do ramion, bo do tej pory cały czas cieniowałam i może dlatego się nie układały, a co będzie to zobaczymy
Wciąż czekam na kolejne opinie

Stary 2012-05-07, 12:27   #49
blackenedone
Przyczajenie

W obu wersjach bardzo ładnie, jednak ja opowiadam sie za brązem. W blondzie wydajesz się być trochę taka "przezroczysta", a ten brązowy fajnie Cię ożywia, dodaje pazura
Nie wiem no, ja zawsze wolałam ciemne kolory na włosach
Możesz zapuścić- też będzie Ci pasowało
Pozdrawiam!
blackenedone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 12:33   #50
1988Marlena
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blackenedone Pokaż wiadomość
W obu wersjach bardzo ładnie, jednak ja opowiadam sie za brązem. W blondzie wydajesz się być trochę taka "przezroczysta", a ten brązowy fajnie Cię ożywia, dodaje pazura
Nie wiem no, ja zawsze wolałam ciemne kolory na włosach
Możesz zapuścić- też będzie Ci pasowało
Pozdrawiam!
Serdecznie dziękuję

Czyli mamy 2:2 (moja koleżanka jest za brązem). Przyda się jeszcze kilka Waszych głosów bo sama nie potrafię zdecydować

Stary 2012-05-07, 13:14   #51
lotta_983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 1988Marlena Pokaż wiadomość
Witam ponownie

Trochę mnie nie było. W tym czasie zafarbowałam włosy i ścięłam na boba.

Proszę doradźcie czy pozostać przy blondzie czy też pokombinować z brązem? Myślałam o jakimś średnim, chłodnym brązie (ewentualnie opalizujący kasztan).
W załączeniu dodaję dwa zdjęcia:
1) aktualna fryzura i kolor
2) jasny brąz sprzed dwóch lat (chwilowy kaprys po którym bardzo szybko wróciłam do blondu)
Biorąc pod uwagę te 2 zdjęcia bardziej podoba mi się brąz. Włosy wyglądają na zdrowsze, ładnie się układają i jakoś bardziej mi do Ciebie pasują.

http://www.pmiska.pl/

lotta_983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 13:32   #52
1988Marlena
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę te 2 zdjęcia bardziej podoba mi się brąz. Włosy wyglądają na zdrowsze, ładnie się układają i jakoś bardziej mi do Ciebie pasują.
Dziękuję
Właśnie dlatego tak mnie ciągnie do brązu włosy mam w dobrym stanie, nie są zniszczone, ale jednak wyglądają na zniszczone, taką mają dziwną strukturę po blond farbie.
Poza tym podobno ciemny kolor włosów wyszczupla twarz a ja mam twarz okrągłą jak księżyc w pełni i w blondzie dodatkowo zlewa się z włosami i robi się jeszcze większa

Stary 2013-02-10, 21:58   #53
1988Marlena
Zadomowienie

Witam ponownie,

Odświeżam wątek bo chciałam poznać Waszą opinię - mianowicie mam od dwóch dni ochotę na rude włosy, ale nie pomarańczowe tylko bardziej w czerwonej tonacji -------> http://wpina.pl/pin/10273
Będzie mi pasować?? Mam dość bladą twarz, ale nieco zaróżowioną. Dziś czytałam kilka sprzecznych opinii - np. tu na wizażu ktoś twierdzi że czerwień na włosach wytłumi róż na policzkach ---> http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...4&postcount=13
a z kolei tu piszą że rudość to podkreśli -----> http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/rude-wlosy-komu-pasuja
Jak myślicie próbować?? czy dać sobie spokój??
Zapraszam do przeglądnięcia całego wątku i zdjęć

Stary 2013-02-11, 09:31   #54
aalicja28
Przyczajenie

Hej zdecydowanie na 3 zdjęciu najlepiej,idealny kolor blond i cięcie super.Chciałabym Ci dobrze i moim powinnaś bardziej się skupić na dobrym kryjący podkładzie(nie może być za ciemny i nie w kolorze brzoskwinki)pod oczy używaj korektora,koniecznie o ton jaśniejszego od cery. Nie zapominaj o dobrym pudrze(najlepiej mieć dwa,naturalny oraz brązujący)brazującego używaj na sam koniec delikatnie muskając skórę.Delikatne muśniecie różem rozpromieni buzię. Moim zdaniem ładniej Ci będzie w matowych cieniach. Moja sztuczka na super spojrzenie(na całą powiekę nakładam jasny matowy cień a w zewnętrznym kąciku ciemny który delikatnie rozcieram palcem, natomiast w wewnętrznych kącikach nanoszę biały lekko połyskujący.Nie zapominaj o delikatnym wytuszowaniu rzęs również na dole. Bardziej kolorowy ubiór rozpromieni Cię,więc staraj się zawsze coś w żywym kolorze dorzucić(np. jak jesteś cała na czarno to załóż duża kolorową biżuterię, torebkę, apaszkę bądź buty. Mam nadzieje że jakoś pomogłampozdrawiam Alicja
aalicja28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 13:39   #55
1988Marlena
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aalicja28 Pokaż wiadomość
Hej zdecydowanie na 3 zdjęciu najlepiej,idealny kolor blond i cięcie super.Chciałabym Ci dobrze i moim powinnaś bardziej się skupić na dobrym kryjący podkładzie(nie może być za ciemny i nie w kolorze brzoskwinki)pod oczy używaj korektora,koniecznie o ton jaśniejszego od cery. Nie zapominaj o dobrym pudrze(najlepiej mieć dwa,naturalny oraz brązujący)brazującego używaj na sam koniec delikatnie muskając skórę.Delikatne muśniecie różem rozpromieni buzię. Moim zdaniem ładniej Ci będzie w matowych cieniach. Moja sztuczka na super spojrzenie(na całą powiekę nakładam jasny matowy cień a w zewnętrznym kąciku ciemny który delikatnie rozcieram palcem, natomiast w wewnętrznych kącikach nanoszę biały lekko połyskujący.Nie zapominaj o delikatnym wytuszowaniu rzęs również na dole. Bardziej kolorowy ubiór rozpromieni Cię,więc staraj się zawsze coś w żywym kolorze dorzucić(np. jak jesteś cała na czarno to załóż duża kolorową biżuterię, torebkę, apaszkę bądź buty. Mam nadzieje że jakoś pomogłampozdrawiam Alicja

Dzięki
Co do podkładu to już od jakiegoś czasu używam color stay z Revlona i bardzo go sobie chwalę, fajnie kryje, na większości zdjęć tutaj nie mam pełnego makijażu bo wtedy jeszcze nie zwracałam na cerę uwagi
Póki co na głowie mam "sraczkę" bo z jaśniutkiego blondu zrobiłam popielaty blond, spłukał się do żółtego jasnego blondu i teraz nie wiem w którą pójść stronę mąż chce żebym zrobiła tak jasne jak miałam na jednym z ostatnich dwóch zdjęć dodanych 6 maja 2012r. , mama namawia mnie na próbę z rudościami, ale boję się efektu "świnki Piggy"
Możesz mi polecić jakiś dobry puder brązujący ale taki żeby nie był zbyt pomarańczowy? moje próby zawsze kończą się pomarańczową cegłą na policzkach

Stary 2013-02-11, 17:30   #56
aneczka077
Raczkowanie

Jak najbardziej używaj bronzera lub różu, odpowiednio nałożony wysmukli twarz i daje naprawdę rewelacyjne efekty, jest dużo filmików dziewczyn na youtube z instrukcjami Niestety, nie miałam z bronzerami z tradycyjnej kolorówki do czynienia, więc nie mogę doradzić odpowiedniego kosmetyku, ale to pewnie inne Dziewczyny podpowiedzą

Natomiast jeśli chodzi o kolor włosów, wydaje mi się że świetnie byś wyglądała w chłodnym, średnio ciemnym brązie. Chociaż jakiś fajny odcień rudego dodałby "pazura", myslę nie o takim marchewkowym, tylko bardziej ciemnym, z lekką dozą czerwieni, ale dość stonowanym.
W krótkich włoskach Ci do twarzy, taka nieprostowana, lekko falująca grzywka dodaje uroku moim zdaniem

A apropos makijażu oka, spróbuj wyciągać kreskę lub cień lekko dalej na powiece i w górę, rozweseli to spojrzenie
aneczka077 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 00:06   #57
1988Marlena
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej używaj bronzera lub różu, odpowiednio nałożony wysmukli twarz i daje naprawdę rewelacyjne efekty, jest dużo filmików dziewczyn na youtube z instrukcjami Niestety, nie miałam z bronzerami z tradycyjnej kolorówki do czynienia, więc nie mogę doradzić odpowiedniego kosmetyku, ale to pewnie inne Dziewczyny podpowiedzą

Natomiast jeśli chodzi o kolor włosów, wydaje mi się że świetnie byś wyglądała w chłodnym, średnio ciemnym brązie. Chociaż jakiś fajny odcień rudego dodałby "pazura", myslę nie o takim marchewkowym, tylko bardziej ciemnym, z lekką dozą czerwieni, ale dość stonowanym.
W krótkich włoskach Ci do twarzy, taka nieprostowana, lekko falująca grzywka dodaje uroku moim zdaniem

A apropos makijażu oka, spróbuj wyciągać kreskę lub cień lekko dalej na powiece i w górę, rozweseli to spojrzenie
Dzięki za radę mogłabyś jeszcze pokazać mniej więcej w jaką rudość celować??
Czekam na dalsze opinie

Stary 2013-02-12, 14:30   #58
aneczka077
Raczkowanie

Myślę, że taka rudość jaką pokazałaś na zdjęciu kilka postów wyżej także byłaby ok, może troszeczkę bardziej stonowana, wpadająca w brąz, coś takiego, może trochę bardziej ciemny jeszcze niż na zdj: http://www.plotkara.pl/pojedynek/180...sandry-wozniak
Do rudości polecałabym Ci jednak zapuścić włoski przynajmniej do ramion, może jakoś fajnie pocieniować przy buzi? Jednak chłodny brąz chyba byłby lepszym rozwiązaniem, pasowałby też przy krótszych włosach. Takie mam odczucia
Stary 2013-02-12, 16:31   #59
1988Marlena
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Myślę, że taka rudość jaką pokazałaś na zdjęciu kilka postów wyżej także byłaby ok, może troszeczkę bardziej stonowana, wpadająca w brąz, coś takiego, może trochę bardziej ciemny jeszcze niż na zdj: http://www.plotkara.pl/pojedynek/180...sandry-wozniak
Do rudości polecałabym Ci jednak zapuścić włoski przynajmniej do ramion, może jakoś fajnie pocieniować przy buzi? Jednak chłodny brąz chyba byłby lepszym rozwiązaniem, pasowałby też przy krótszych włosach. Takie mam odczucia
Na dzień dzisiejszy włosy mam dokładnie do ramion miałam już chłodny jasny brąz niedawno (w czerwcu bodajże) i ani ja się w nim dobrze nie czułam ani innym się nie podobało, każdy mówił że lepiej mi w blondzie, że ciemny mnie postarza i całe wakacje poświęciłam na powrót do blondu
wiem że zdjęcia zdjęciami i ciężko coś doradzić, bo każde zdjęcie w innym oświetleniu, inne ujęcie, itd., więc bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie ale do brązu nie chcę wracać bo pamiętam jak się w nim czułam i wyglądałam. Chcę albo jasniutki blond albo rudość. Ta Oli Woźniak jest piękna udałoby się coś takiego otrzymać L'oreal Excellence 7.43??

Stary 2013-02-12, 17:00   #60
aneczka077
Raczkowanie

Nie ma za co, cieszę się że mogę się podzielić moimi przemyśleniami
Mi również kolor włosów Oli Woźniak się baaardzo podoba
Niestety, nie mam doświadczenia z farbami do włosów zbytnio. Ale generalnie, jeżeli masz teraz blond to kolor może wyjść bardziej wyblakły. Najlepiej zapytaj się fryzjera - na pewno doradzi jakiego efektu kolorystycznego można się spodziewać
A odcień farby bardzo fajny, mógłby być nawet ciut ciemniejszy, ale jest ok
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości