Jaki filtr w ciep造ch krajach? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-03-06, 18:37   #1
luska225
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Jaki filtr do Bu貪arii na lipiec ?!

Wiem, 瞠 jest du穎 tego typu w徠k闚. Chc przeczyta co wy mi doradzicie osobi軼ie. Mam baaardzo jasn cer, odcie oliwkowy, kilka pieg闚, cera mieszana, w這sy ciemny br您. Troch przypominam z twarzy Azjatk. Nie mam poj璚ia jaki filtr i z jakiej firmy powinnam kupi na m鎩 wyjazd na wakacje. R闚nie chcia豉bym si dowiedzie jaki filtr mog kupi sobie do cia豉. Tak jak moja cera jest bardzo jasna . Opalam si nie od razu na br您, na pocz徠ku lekki czerwony, kt鏎y przez noc przechodzi w br您. Jak wspomnia豉m mam oliwkow karnacj. Wyje盥瘸m na 8 dni.
Prosz o pomoc. Pozdrawiam
luska225 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-07, 12:41   #2
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478
Dot.: Jaki filtr do Bu貪arii na lipiec ?!

Cytat:
Napisane przez luska225 Poka wiadomo嗆
Wiem, 瞠 jest du穎 tego typu w徠k闚. Chc przeczyta co wy mi doradzicie osobi軼ie. Mam baaardzo jasn cer, odcie oliwkowy, kilka pieg闚, cera mieszana, w這sy ciemny br您. Troch przypominam z twarzy Azjatk. Nie mam poj璚ia jaki filtr i z jakiej firmy powinnam kupi na m鎩 wyjazd na wakacje. R闚nie chcia豉bym si dowiedzie jaki filtr mog kupi sobie do cia豉. Tak jak moja cera jest bardzo jasna . Opalam si nie od razu na br您, na pocz徠ku lekki czerwony, kt鏎y przez noc przechodzi w br您. Jak wspomnia豉m mam oliwkow karnacj. Wyje盥瘸m na 8 dni.
Prosz o pomoc. Pozdrawiam
Je郵i cena zbytnio nie gra roli to do twarzy we apteczny, dobry b璠zie Biodermy lub LRP 50+. Do cia豉 20-30 spf Garinera wystarczy

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-07, 19:48   #3
nieprzytomna
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 876

Mo瞠 co do filtra nie odpowiem, ale by豉m w zesz造m roku w podobnym okresie w Bu貪arii i powiem Ci, 瞠 wcale nie opali豉m/spiek豉m si tam mocniej ni w Polsce. Ba, wydaje mi si, 瞠 s這鎍e przypieka tam mniej(z czego by豉m niezadowolona, bo praktycznie wr鏂i豉m taka opalona jak wyjezd瘸豉m, a nie jest to kwestia tego, 瞠 si pogoda nie uda豉 - s這鎍e ca造 czas 鈍ieci這... tyle 瞠 jako mniej ni w Polsce...)
Stary 2011-03-07, 20:46   #4
luska225
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Poka wiadomo嗆
Mo瞠 co do filtra nie odpowiem, ale by豉m w zesz造m roku w podobnym okresie w Bu貪arii i powiem Ci, 瞠 wcale nie opali豉m/spiek豉m si tam mocniej ni w Polsce. Ba, wydaje mi si, 瞠 s這鎍e przypieka tam mniej(z czego by豉m niezadowolona, bo praktycznie wr鏂i豉m taka opalona jak wyjezd瘸豉m, a nie jest to kwestia tego, 瞠 si pogoda nie uda豉 - s這鎍e ca造 czas 鈍ieci這... tyle 瞠 jako mniej ni w Polsce...)
Troch mnie zdo這wa豉, ale mo瞠 trafi w co bardziej piek帷ego ;p.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Poka wiadomo嗆
Je郵i cena zbytnio nie gra roli to do twarzy we apteczny, dobry b璠zie Biodermy lub LRP 50+. Do cia豉 20-30 spf Garinera wystarczy
Dzi瘯i Ci bardzo
luska225 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-14, 08:07   #5
yatagirl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
Jaki filtr na Sycyli?

Hej dziewczyny Przegl康am KWC w poszukiwaniu najlepszego balsamu z filtrem do cia豉 i twarzy, ale przy filtrach wy窺zych ni 15 faktor spotykam si z opiniami, 瞠 dziewczyny nic a nic si nie opali造.
A mi w豉郾ie chodzi o to, 瞠by si opali bardzo
Na Sycylii codziennie jest gor帷o, blisko pla瘸- dlatego z drugiej strony zastanawiam si jak bardzo wysoki filt kupi? Co by軼ie mi poleci造?
Druga rzecz- krem do twarzy z filtrem. Jest taki Pollena Eva z filtrem 50, mog豉bym kupi- tylko czy nie b璠 mie bia造ch plam?
Prosz o pomoc
Stary 2011-06-14, 08:30   #6
201607280909
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 2 015
Dot.: Jaki filtr na Sycyli?

my郵, 瞠 z SPF15 na 100% si opalisz. ja, gdy jad do cieplejszych kraj闚 bior ze sob minimum SPF30 i zawsze wracam bardzo mocno opalona. moim zdaniem te SPF30 to niezb璠ne minimum, bo ju niejednokrotnie moje kole瘸nki u篡waj帷 ni窺zych filtr闚 poparzy造 si na s這鎍u, czy to we W這szech, czy w Hiszpanii.
201607280909 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-14, 13:31   #7
201604250941
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 22 824

Ja sie opalilam na Sardynii przy filtrze 50 XD to zalezy od czlowieka. Ja sie w Polsce opalam przy 50....
201604250941 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-14, 16:58   #8
Agnieszka987
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 143

Nic nie napisa豉 o karnacji, czy si opalasz szybko, wolno.

Ja mam jasn sk鏎, opalam si prawie wcale. W ciep造ch krajach u篡wa豉m 20 i si nie opali豉m a po SPF 6 by豉m na ramionach spalona
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-14, 18:07   #9
201607280909
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 2 015

no i te du穎 zale篡 jak b璠ziesz sp璠za te wakacje

je郵i masz zamiar 2 tygodnie le瞠 plackiem na pla篡 to wskazane b璠 du瞠 filtry. przy zwiedzaniu mo積a u篡 mniejszego, bo co chwil cz這wiek chowa si w cie czy wchodzi do r騜nych budynk闚 i unika s這鎍a
201607280909 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-15, 12:13   #10
yatagirl
Przyczajenie

Dzi瘯i za odpowiedzi dziewczyny
Mam raczej 郾iad cer, z opalaniem nie mam wi瘯szych problem闚- po s這鎍u nie jestem spieczona, opalenizna jest br您owa.
Przyznam, 瞠 my郵 nad tym, aby wi瘯szo嗆 czasu sp璠za w豉郾ie na pla篡
Wi璚 polecacie filtr 30? A mo瞠 do mojej karnacji lepszy b璠zie ni窺zy? Macie jak捷 przetestowan firm?
Stary 2011-06-16, 19:34   #11
niegziecna
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez yatagirl Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny Przegl康am KWC w poszukiwaniu najlepszego balsamu z filtrem do cia豉 i twarzy, ale przy filtrach wy窺zych ni 15 faktor spotykam si z opiniami, 瞠 dziewczyny nic a nic si nie opali造.
A mi w豉郾ie chodzi o to, 瞠by si opali bardzo
Na Sycylii codziennie jest gor帷o, blisko pla瘸- dlatego z drugiej strony zastanawiam si jak bardzo wysoki filt kupi? Co by軼ie mi poleci造?
Druga rzecz- krem do twarzy z filtrem. Jest taki Pollena Eva z filtrem 50, mog豉bym kupi- tylko czy nie b璠 mie bia造ch plam?
Prosz o pomoc
we pod uwag, 瞠 mamy pe軟ie lata i tam jest okrutnie gor帷o!
je郵i masz jasn karnacj i opalasz si na czerwono radz zainwestowa w filtr powy瞠j 40, a nawet 50
ja mam jasn karnacj, ale opalam si na br您owo, a mimo wszystko jak le輳 na pla篡 w krajach bli瞠j r闚nika inwestuj w wysoki filtr i zawsze te wracam porz康nie opalona (w kwietniu w egipcie mia豉m 50 i wr鏂i豉m jak czekoladka).
co do dziewczyn, kt鏎e twierdz,瞠 przy u篡ciu wysokiego filtra si nie opalisz, to bzdura (m鎩 ch這pak te by tego zdania, a jest po逝dniowcem, ale wystarczy豉 jedna noc sp璠zona w m瘯ach po ca這dniowym pla穎waniu i szybko zmieni zdanie)
zwykle te panny biegaja przed wyjazdem na wczasy co drugi dzie na solarium i jad ju zjarane na tosta, a nie bior pod uwag, 瞠 sk鏎a europejczyk闚 zw豉szcza z p馧nocy ma swoje granice w sma瞠niu i po jakim czasie po prostu pog喚biaj帷ych si efekt闚 po prostu nie wida.
a tak na zako鎍zenie: warto fundowa sobie poparzenia i cierpienie. pami皻aj, 瞠 na staro嗆 te trzeba wygl康a przyzwoicie, a nie jak rodzynek!
niegziecna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-26, 15:39   #12
7martina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
Question Jaki filtr w ciep造ch krajach?

Witam!
Lada dzie wybieram si na 2 tygodnie do ciep貫go kraju (ok 40st temp) i zastanawiam si jaki filtr b璠zie dla mnie odpowiedni.
Licz na opalenizn oczywi軼ie

Mam ciemne w這sy, ale do嗆 jasn cer. Opalam si na br您owo, czasem sk鏎a jest czerwona i lekko podra積iona na ramionach a potem robi si br您owa.

My郵a豉m 瞠by najpierw u篡wa 30stki a potem nie wiem, 20, 15?
Czekam na opinie
Pozdrawiam!
7martina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-26, 15:46   #13
jj4u
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 983
GG do jj4u
Dot.: Jaki filtr w ciep造ch krajach?

Ja lec w po這wie lipca do Egiptu na dwa tygodnie i bior 50,45,30 ni窺zych nie bior bo nie b璠 u篡wam. Zastanawiam si czy w og鏊e zejd poni瞠j 45 Ale ja mam jasn karnacj, nie wiem jak Ty masz, ale je瞠li masz zamiar du穎 czasu sp璠za na s這鎍u to wzi窸abym na Twoim miejscu wi瘯szy faktor np 45 a potem spr鏏owa豉 ni窺zych filtr闚

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie

jj4u jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-26, 17:11   #14
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jj4u Poka wiadomo嗆
Ja lec w po這wie lipca do Egiptu na dwa tygodnie i bior 50,45,30 ni窺zych nie bior bo nie b璠 u篡wam. Zastanawiam si czy w og鏊e zejd poni瞠j 45 Ale ja mam jasn karnacj, nie wiem jak Ty masz, ale je瞠li masz zamiar du穎 czasu sp璠za na s這鎍u to wzi窸abym na Twoim miejscu wi瘯szy faktor np 45 a potem spr鏏owa豉 ni窺zych filtr闚
A z jakiej firmy masz 45? Bo my郵a豉m 瞠 najwy窺ze to 30 i 50

Ju znalaz豉m sorayi

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2011-06-26 o 18:32
Stary 2011-06-26, 18:51   #15
jj4u
Rozeznanie

GG do jj4u

tak z sorai mam 45 i 30 50 kupi豉m do twarzy z Vichy, niedrogo, bo zap豉ci豉m 30 z, ale troszk bieli i nadaje si w豉軼iwie tylko na pla瞠

Nowe notki:
Flormar
Wakacyjne paznokcie

Stary 2011-06-27, 01:18   #16
7martina
Raczkowanie

Kurde to du瞠...
W Polsce u篡wam zwykle 6 i jest ok.

Dzieki za odpowiedzi
Stary 2011-06-27, 08:49   #17
jj4u
Rozeznanie

GG do jj4u

To te zale篡 od karnacji ja jestem blada jaks 軼iana i jak bym mia豉 wyskoczy w ni窺zym ni 45 na pocz徠ek.. to cale wakacje sp璠zi豉bym w pokoju
Ty najlepiej wiesz jak masz karnacje i jak si opala, ale i tak radz Ci wzi望 jaki wysoki zw豉szcza je瞠li nie by豉 nigdy w bardzo ciep造m kraju.
Ja od ma貫go by豉m na wakacje we W這szech i moja sk鏎a by豉 'przyzwyczajona' do s這鎍a jakie tam jest. Na wakacje dwa lata temu pojecha豉m tam razem z kuzynk:18lat., ciemna karnacja, w Polsce w og鏊e nie u篡wala filtr闚 tylko przyspieszacze opalania, nigdy nie mia豉 poparze. Na pla篡 pierwszego dnia u篡豉 filtru 6 albo 8, ale i tak strasznie si spiek豉. Mia豉 a b帳le pe軟e ropy na dekolcie. Nie pisz Ci tego, 瞠by Ci straszy tylko, 瞠by przemy郵a豉 spraw filtr闚

Nowe notki:
Flormar
Wakacyjne paznokcie

Stary 2011-06-27, 10:26   #18
Anna Antonina
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 161

Kto ze znajomych mi m闚i, 瞠 u篡wa w Egipcie 50, a i tak wr鏂i opalony
Anna Antonina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-27, 10:48   #19
agateq
goni帷a w豉sny ogon..

Wiadomo軼i: 5 339

Kiedy gdzie czyta豉m, 瞠 kupowanie filtr闚 poni瞠j 20 to wyrzucanie pieni璠zy w b這to, bo dopiero od 20 zaczynaj dzia豉.

Ja te jestem blada z natury, ale opalam si na br您 bardzo szybko, tak wi璚 nie jest zasad, 瞠 bladolice maj problem. U篡wam na dekolt od 30 wzwy, na inne partie cia豉 25 i po 2-3 dniach jestem br您owa. Twarzy nie opalam w og鏊e.

Ale na taki prawdziwy upa to bym poleca豉, jak kt鏎a Wiza瘸nka wy瞠j, 45 w g鏎, chocia na kilka pierwszych dni. Z czasem mo瞠sz schodzi, ale nie do przesady. S這鎍e w ciep造ch krajach pewnie troch mocniej operuje

Instagram
agateq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-27, 10:55   #20
asiaq9
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 757

ja my郵 瞠 jak najwy窺zy !
Bo filtry zawarte w kremach wcale nie powoduj 瞠 oplaenizna bedzie mniej intensywna czy 瞠, w ogole jej nie bedzie. One chroni i powoduj 瞠 nie ma zaczerwienie.

Zupe軟ie nie wiem czemu niekt鏎zy bior filtry SPF6 na lato ;/
Ja Tobie polecam fitry od 40 wzwy

Mi貫go odpoczynku !

Wracam do biegania !

Studiuj - DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOΒCZNA.
asiaq9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-27, 16:12   #21
7martina
Raczkowanie

Z tego co pami皻am jak ostatni raz by豉m w Turcji u篡wa豉m 30stki i 20stki, tak mi si wydaje Nie poparzy豉m si. No nic, wezm mo瞠 30stk, najwy瞠j kupi wy窺zy na miejscu.
Dzi瘯i za rady
Stary 2011-06-27, 16:41   #22
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agateq Poka wiadomo嗆
Kiedy gdzie czyta豉m, 瞠 kupowanie filtr闚 poni瞠j 20 to wyrzucanie pieni璠zy w b這to, bo dopiero od 20 zaczynaj dzia豉.

Ja te jestem blada z natury, ale opalam si na br您 bardzo szybko, tak wi璚 nie jest zasad, 瞠 bladolice maj problem. U篡wam na dekolt od 30 wzwy, na inne partie cia豉 25 i po 2-3 dniach jestem br您owa. Twarzy nie opalam w og鏊e.

Ale na taki prawdziwy upa to bym poleca豉, jak kt鏎a Wiza瘸nka wy瞠j, 45 w g鏎, chocia na kilka pierwszych dni. Z czasem mo瞠sz schodzi, ale nie do przesady. S這鎍e w ciep造ch krajach pewnie troch mocniej operuje
Czy z t 30 na dekolcie opalasz si na braz?? Bo ja jak ju kiedykolwiek si opal to w豉郾ie dekolt, ramiona, g鏎a plec闚 ale na czerwono, potem cierpi. Nie chc rezygnowa z jedynej opalenizny
Stary 2011-06-27, 20:30   #23
bojatoja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 912

Ja w tamtym roku by豉m na 2 tygodnie w Egipcie. Na twarz u篡wa豉m 50 a na reszt cia豉 40. I tak zesz豉 mi sk鏎a po tygodniu i powychodzi造 b帳le poparzy豉m si tylko. W sumie to zale篡 od sk鏎y, ja jestem brunetk ale o bardzo jasnej karnacji
Sama nie wiem gdybym jecha豉 teraz na wakacje jakiego kremu u篡wa豉bym. Na pewno z innej firmy
bojatoja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-27, 20:37   #24
kociaczek88
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 599

wysokie minimum 50+ i tak sie opalisz wiec spoko a sk鏎a bedzie chroniona
kociaczek88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-27, 23:05   #25
Wena90
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 620

Wiesz, to jeszcze zale篡 czy pojedziesz opalona czy nie i jak d逝go b璠ziesz przebywa na s這鎍u, ja np. nie lubi le瞠 plackiem, jak jestem opalona to si nie spiekam, no i trzeba sprawdza reakcj sk鏎y, ja bior 30,20 i 10. Alarmowo, gdyby sk鏎a 幢e reagowa豉 to 50. Na twarz, dekolt i ramiona zawsze stosuj wysoki filtr i twarzy raczej nie opalam. To wszystko kwestia indywidualna, trzeba o tym pami皻a. Moja siostra by豉 w Egipcie, taka sama karnacja jak moja, by豉 ju opalona i u篡wa豉 takich faktor闚 i nic jej nie by這. Wszystko z umiarem.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-06-27 o 23:07
Wena90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-28, 23:51   #26
Aimee_J
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 354

Ja mam bardzo jasn karnacj, a s這鎍e, przynajmniej w PL nie chce mnie opala. I nie jest to bredzenie tylko tak jest naprawd. Gdy kiedy pr鏏owa豉m si opala z Mam to ona by豉 br您owa, a ja taka blada jak i wcze郾iej

Za to jak ju mnie z豉pie to potem zazwyczaj troch odcierpi. W tym roku wybieramy si do Grecji lub Bu貪arii na wakacje i my郵a豉m, 瞠 30 mi wystarczy. Ale jak Was tak s逝cham to nie jestem pewna. Z tym, 瞠 mnie trafia, gdy przychodzi mi plackiem le瞠 na pla篡 kilka godzin, wi璚 robi wszystko, 瞠by skitra si w jakim cieniu z ksi捫k np. [tym bardziej, 瞠 p造wa te nie umiem].

Najbardziej mnie chyba jednak martwi twarz
Ochrona to jedno, ale kondycja mojej sk鏎y to drugie. Praktycznie ka盥y za jaki si 豉pi powoduje u mnie pogorszenie stanu sk鏎y :/
Aimee_J jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-29, 10:03   #27
Wena90
BAN sta造

Aimee wsp馧czuj takim ludziom jak Ty, kt鏎zy tak maj... M鎩 T te kiepsko si opala i p騧niej dop鏦i si nie opali sw璠zi go sk鏎a... By u dermatologa, ale oczywi軼ie, trudno znale潭 specjalist... tyle, 瞠 ma 造ka beta karoten to i ja mu powiedzia豉m a lekarzem nie jestem, ale to zbytnio nie pomog這. Ja 造ka豉m beta karoten i wtedy kompletnie nic mnie nie 豉pa這... pigmentu te nie mia豉m heh. Ale mo瞠sz spr鏏owac, lecz to 5 tygodni 造kania na start musi by. Pr鏏owa豉 krem闚 aptecznych? Dla alergik闚?
Stary 2011-06-29, 15:57   #28
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bojatoja Poka wiadomo嗆
Ja w tamtym roku by豉m na 2 tygodnie w Egipcie. Na twarz u篡wa豉m 50 a na reszt cia豉 40. I tak zesz豉 mi sk鏎a po tygodniu i powychodzi造 b帳le poparzy豉m si tylko. W sumie to zale篡 od sk鏎y, ja jestem brunetk ale o bardzo jasnej karnacji
Sama nie wiem gdybym jecha豉 teraz na wakacje jakiego kremu u篡wa豉bym. Na pewno z innej firmy
Ja te jestem brunetk a sk鏎 mam bladsz ni niekt鏎e blondynki

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Poka wiadomo嗆
Ja mam bardzo jasn karnacj, a s這鎍e, przynajmniej w PL nie chce mnie opala. I nie jest to bredzenie tylko tak jest naprawd. Gdy kiedy pr鏏owa豉m si opala z Mam to ona by豉 br您owa, a ja taka blada jak i wcze郾iej

Za to jak ju mnie z豉pie to potem zazwyczaj troch odcierpi. W tym roku wybieramy si do Grecji lub Bu貪arii na wakacje i my郵a豉m, 瞠 30 mi wystarczy. Ale jak Was tak s逝cham to nie jestem pewna. Z tym, 瞠 mnie trafia, gdy przychodzi mi plackiem le瞠 na pla篡 kilka godzin, wi璚 robi wszystko, 瞠by skitra si w jakim cieniu z ksi捫k np. [tym bardziej, 瞠 p造wa te nie umiem].

Najbardziej mnie chyba jednak martwi twarz
Ochrona to jedno, ale kondycja mojej sk鏎y to drugie. Praktycznie ka盥y za jaki si 豉pi powoduje u mnie pogorszenie stanu sk鏎y :/
A u篡wa豉 krem闚 z filtrem mineralnym? Ja nie uzywa豉m, wiem 瞠 zostawiaj bia造 nalot, dlatego trzeba dobrze wsmarowa bo mineralne fizycznie odbijaja promienie a zwyk貫 filtry chemiczne wch豉niaj je i przetwarzaj jako ciep這. Mo瞠 to by Ci pomog這?
Stary 2011-06-29, 22:02   #29
Aimee_J
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 354

@Agnieszka897
Na twarz tak. W chwili, w kt鏎ej pr鏏owa豉m w og鏊e u篡wa filtr闚 na co dzie, po czym po tygodniu stosowania zrezygnowa豉m, bo wygl康a豉m jak babcia nieboszczka po ekshumacji i wszyscy si mnie pytali czy ja aby na pewno nie jestem chora.
Na twarz prawdopodobnie jednak si na takim sko鎍zy, a na cia這 normalny. Szkoda, 瞠 sam puder mineralny mi pod tym k徠em nie wystarczy

@Wena90
Ja nie mam problemu z tym, 瞠 si nie opalam. Lubi swoj jasn sk鏎 i nie przeszkadza mi. Jak by豉m m這dsza by這 troch gorzej, bo ca豉 rodzina si ze mnie 鄉ia豉, ze rodzice normalni, a c鏎ka m造narza
Nie mam problem闚 ze sk鏎 tak jak Tw鎩 T疾t, 瞠 mnie sw璠zi. Mnie po prostu s這鎍e nie 豉pie. A je瞠li ju z豉pie to spali, przecierpi dwa, trzy dni, a potem mi to wszystko blednie.
Nie nastawiam si na opalanie - jak przyjad blada jak 軼iana w moim pokoju - te b璠zie dobrze. Dla mnie wa積iejszy jest wypoczynek i to, 瞠bym nie sko鎍zy豉 spi帷 na wieszaku Dlatego my郵a豉m, 瞠 30 powinna by ok przy mojej sk鏎ze.
Aimee_J jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-29, 22:22   #30
Wena90
BAN sta造

Ale mi w豉郾ie chodzi這 o to co napisa豉, a Ty potraktowa豉 moja wypowied niczym atak na Twoj karnacj Kiedy blado嗆 by豉 szlachecka :P Ale sama pisa豉, 瞠 kondycja Twojej sk鏎y po filtrach nie jest najlepsza i 瞠 si nie mo瞠sz opali, wi璚 napisa豉m, 瞠 mi szkoda ludzi kt鏎zy maj problem z opalaniem, bo si w jaki spos鏏 m璚z np. tak jak m鎩 T.
Nie wiem czy 30 nie b璠zie za slaba, cho to sprawa indywidualna i musisz przetestowa na w豉snej sk鏎ze, pono niekt鏎zy dermatolodzy twierdz, 瞠 faktory powy瞠j 30 to pic na wod.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-06-29 o 22:23
Odpowiedz

Tagi
filtr krem do opalania, filtr uv, filtry spf, krem z filtrem uv, m這da cera, ochrona przed s這鎍em, opalanie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-08-18 15:18:05

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.