Jaki filtr w ciep造ch krajach? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-06-30, 09:03   #31
Aimee_J
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 354
Dot.: Jaki filtr w ciep造ch krajach?

Nie, nie
Ja nie odebra豉m tego jako atak na moj karnacj. Raczej stwierdzi豉m, 瞠 mo瞠 pomy郵a豉, ze mam z tym problem i mi to przeszkadza, a do tego 瞠 moja sk鏎a nie reaguje najlepiej na s這鎍e jako takie, wi璚 mo瞠 powinnam uda si do dermatologa. A to nie tak I chcia豉m si wyt逝maczy

Ja si mog ca豉 wysmarowa filtrem i jest ok. Tylko twarz tych filtr闚 nie lubi -_-
Aimee_J jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-30, 10:28   #32
Wena90
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 620

No to dobrze
A, bo te filtry to czesto zapychaj;/
Ja si zdecydowa豉m nie schodzi poni瞠j 20 w Egipcie, no chyba, 瞠 moja skora pokocha tamto s這鎍e to na ostatki 10/15.
Wena90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-30, 10:46   #33
Aimee_J
Zakorzenienie

Moja Szwagierka powiedzia豉, ze bierze do Bu貪arii 15 i 6 - w zesz造m roku tak mia豉 i by這 ok, wi璚 dok豉dnie to samo zrobi w tym roku.
Sama natomiast chyba zaczn sie rozglada za jakims ladnym kapeluszem s這mkowym z my郵 o chowaniu w cieniu twarzy
Stary 2011-06-30, 11:13   #34
Wena90
BAN sta造

Ale Bu貪aria to nie Egipt, wi璚 mo瞠 sobie pozwoli na takie filtry W Egipcie mia豉by ci篹ko... Wiadomo najpierw trzeba sk鏎 przyzwyczaja stopniowo i obserwowa jak reaguje.
Ja ju kapelutek mam
Stary 2011-06-30, 11:43   #35
Aimee_J
Zakorzenienie

Dla mnie to jeden pieron, bo i tak musz my郵e o zdecydowanie wy窺zych filtrach ni 15
A kapelusz to b璠zie dla mnie katorga kupi, zeby mi si podoba i zebym ja si sobie w nim podoba豉. A nie mam, bo o raz pierwszy jad na wakacje gdzies dalej W PL mi nie by potrzebny nigdy.
Stary 2011-06-30, 13:52   #36
Wena90
BAN sta造

Wiesz, w HM by fajny kapelusz, ale na mnie za duzy, kupi豉m w jakim zwyk造m sklepie za 25 z. My郵a豉m, 瞠 tak samo jak w czapeczce b璠 wygl康a w nim jak glupia, ale jest ok, troch si naprzymierza豉m tych kapeluszy, bo mam ma造 貫b. Te pierwszy raz sie wybieram tak daleko, by豉m co prawda we W這szech, ale w maju, wi璚 nie mia豉m kapelutka.
Stary 2011-06-30, 14:02   #37
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 218

Powinno sie brac przynajmniej 40. Wiecie tam panuje inny klimat, to nie jest Polska.
Trzeba uzywac kremow z wysokim filtrem bo latwo o poparzenia sloneczne (bable).

Ja tez ostatnio ogladalam kapelusze, bardzo mi sie poobaly te z TK maxx.
Ceny byly rozne, w zaleznosci z czego wykonane, ale z tych materialowych to najtanszy kosztowal 39 zl reszta w granicach 50 - 60 zl.
Torebki (koszyczki) plazowe ( wiklinowe) byly bardzo ladne, koszt 50 zl.
Ja to jeszcze zaczekam na wieksze wyprzedaze bo i tak jade zagranice pod koniec sierpnia, wiec po co mam teraz przeplacac

Troche mi szkoda teraz wydawac 60 zl na kapelusz wogole skad takie ceny - takie rzeczy to powinny kosztowac normalnie z 30 zl.
uwielbiam_owoce22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-30, 14:44   #38
Wena90
BAN sta造

Naci庵aj, bo ludzie wyje盥瘸j i b璠 musieli i tak kupi
Co do UV, sprawa indywidualna i nie chodzi tylko o karnacj, bo s osoby o jasnej a opalaj si dobrze i o 郾iadej co 幢e... wszystko to tolerancja sk鏎y. Ja mam do嗆 dobra tolerancj, na s這鎍u le瞠 nie lubi "mam owsiki" hehe, pojad ju opalona, a poza tym, podobno te powy瞠j 30uv to 2-3% wi瘯szej ochrony ni te ni窺ze, tak twierdz niekt鏎zy dermatolodzy, jaka jest prawda, nie wiem, nie jestem lekarzem. M鎩 T b璠zie mia 50 i 40bo on jest bladzioch, wi璚 w razie z貫j tolerancji po篡cz od niego zanim zejd na ni窺ze.
Stary 2011-06-30, 17:03   #39
jj4u
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 983
GG do jj4u

Ja te planuj w豉郾ie kupi jaki kapelusz, ale te ceny w sklepach to przesada..

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie

jj4u jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-30, 17:13   #40
Aimee_J
Zakorzenienie

Ojej... Ja jeszcze nie patrzy豉m, ale nie nastrajacie mnie optymistcyznie
Stary 2011-06-30, 17:36   #41
jj4u
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 983
GG do jj4u

Nie przejmuj si i poszukaj czego w niesieciowych sklepach, powinno by taniej

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie

jj4u jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-30, 18:32   #42
Wena90
BAN sta造

Powiem tak w HM kosztowa 39 z i by fajny w Reserved nie by造 ju takie ciekawe i za 59 z, ja kupi豉m w zwyk造m jakim sklepiku z galanteri 25 z, co prawda za tak cen naturalnej slomki si nie spodziewajcie... W Carry widzialam naturalny 80 lub 90 z, ale przecena 50%, tyle, 瞠 wygl康a na g這wie strasznie!
Stary 2011-06-30, 18:44   #43
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

Tez widzialam kapelusze w RESERVED - byly takie sobie, nic specjalnego i pamietam, ze cena tak jak wspomnialas 59 zl.
To wydaje mi sie, ze te z TK maxxa byly lepszej jakosci i w tej samej cenie.
Jak cos to przejde sie do H&M i obejrze te kapelusze.
Wydaje mi sie, ze takie rzeczy masowo nie schodza i napewno znajde jeszcze cos dla siebie.
Mi jeszcze zostalo zakupic kostium kapielowy - marzy mi sie oczywiscie dwuczesciowy ale kompletnie nie wiem z ktorego sklepu wybrac.
Ciekawe czy Calzedonia ma juz promocje, bo jak bylam na poczatku czerwca to za zwykly kostium trzeba bylo zaplacic 180 zl ( 120 zl stanik a 60 zl majteczki).
Stary 2011-06-30, 19:24   #44
Aimee_J
Zakorzenienie

Kupowa豉m w zesz造m orku w Calzedonii z tym, 瞠 mnie si uda這 za 180 z這tych kupi stanik i dwie pary majteczek do niego. I nie za逝je. Naprawd go sobie chwal. Zreszt tak jak bielizn Intimissimi [ten sam producent/firma z tego co sie orientuje]
Stary 2011-06-30, 23:30   #45
Wena90
BAN sta造

Ja stroje kupuje zim, nigdy si nie zawiod豉m sw鎩 kupi豉m za grosze,a jest super
Stary 2011-07-01, 15:19   #46
Wonder Woman
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 908

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Poka wiadomo嗆
Tez widzialam kapelusze w RESERVED - byly takie sobie, nic specjalnego i pamietam, ze cena tak jak wspomnialas 59 zl.
To wydaje mi sie, ze te z TK maxxa byly lepszej jakosci i w tej samej cenie.
Jak cos to przejde sie do H&M i obejrze te kapelusze.
Wydaje mi sie, ze takie rzeczy masowo nie schodza i napewno znajde jeszcze cos dla siebie.
Mi jeszcze zostalo zakupic kostium kapielowy - marzy mi sie oczywiscie dwuczesciowy ale kompletnie nie wiem z ktorego sklepu wybrac.
Ciekawe czy Calzedonia ma juz promocje, bo jak bylam na poczatku czerwca to za zwykly kostium trzeba bylo zaplacic 180 zl ( 120 zl stanik a 60 zl majteczki).
W Calzedonii niestety chyba jeszcze nie czas na przeceny - pami皻am kiedy kupowa豉m jako prze這m lipca / sierpnia - obni磬a by豉 fajna, tylko ju z rozmiarami by k這pot
Wonder Woman jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-01, 15:45   #47
Aimee_J
Zakorzenienie

No ja kupowa豉m chyba w po這wie sierpnia. Ale je瞠li chodzi o Clazdeonie i Intimissimi to moim zdaniem maj naprawd fajne rzeczy, ja si w nich czuj naprawd dobrze i generalnie to wol do這篡 i kupi u nich
Na zach皻e dodam, 瞠 zmusi mnie do ubrania kostiumu k徙ielowego do niedawna to by豉 masakra, bo 幢e si w nich czu豉m i nie najlepiej wygl康a豉m, mimo szczup貫j sylwetki.
Stary 2011-07-01, 16:39   #48
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie

Wiecie nie ma co sie dziwic, ze jeszcze nie ma obnizki na kostiumy kapielowe. Przeciez teraz jest dopiero poczatek sezonu plazowego, ludzie najczesciej w lipcu wyjezdzaja na wakacje.
Podejrzewam, ze najbardziej aktrakcyjne ceny beda w sierpniu bo to juz bedzie koniec sezonu i beda chcieli pozbyc sie letniej kolekcji.
Mysle, ze najde cos dla siebie, ja nie mam duzego biustu, chodze w miseczce B, czasem A- w zaleznosci od fasonu bo stanik stanikowi nie rowny, tyleczka tez nie mam duzego ( mysle , ze w rozmiar S wejde).
Stary 2012-05-26, 11:53   #49
Mola90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Prosz Was o pomoc 12 lec do Egiptu z narzeczonym i nie mam pojecia jaki filtr wzi捷.. myslalam o 30 ale sama juz nie wiem.Z natury jest ciemn blondynk ale o w miare ciemnej karnacji wiec szybko sie opalam na br您 z jakims mazidlem,a bez niczego na czerwono ale 2 dni pozniej przechodze w br您 造kam teraz Bellisse Sun od miesi帷a,wiec powinno byc lepiej.W polsce uzywam 6 i jest ok,a lubie lezec plackiem na pla篡
Moj narzeczony ma podobnie..ze z mazid貫m sie opala 豉dnie,a bez to tragedia i pieczenie,tyle ze ma chyba wra磧iwsz sk鏎 i bardzo szybko sie opala,tyle ze z nim wiekszego problemu nie ma,bo woli siedziec w cieniu unika slonca,opali si przez moze 2 dni i reszt spokoj,bedzie siedzial pod parasolem.. ale pom騜cie
Mola90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-12, 10:19   #50
anastazjaa93
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71
krem z filtrem - pomocy

Witam. Mam cere mieszan, wra磧iwa i troch naczynkowa na policzkach (widoczny jest lekki rumien). Poszukuje kremu z filtrem, kt鏎y nadaje si do tej cery. Wiem, 瞠 watkow tgo typu jest sporo, ale kompletnie nie znam si na tych kremach, prawde mowiac nigdy nie uzywalam kremu z filtrem na twarz ( tak wiem, czym to grozi i jak na to zareagujecie), jakos nigdy nie przywiazywalam wagi do tego, ze trzeba chroni skore nie tylko ciala ale i twarzy przed sloncem, no i teraz mam tego konsekwencje ;( na policzkach pojawilo si sporo plamek/przebarwie, kt鏎e daly mi do myslenia, jak wazna jest ochrona przed sloncem. Zapisalam si z tym do dermatologa, zbey to jakos zlikwidowa, ale mam jeszcze miesi帷 czasu, wiem ze i on mo瞠 poleci jaki krem z filtrem, ale zazwyczaj sa to apteczne drogie kremy, jednak chcia豉bym prosi Was o jakies propozycje kremow do tego typu cery, w przyst瘼nej cenie, dodam ze dlugi czas mia豉m problem z tr康zikiem, a moja cera jest dosy wrazliwa je郵i chodzi o kremy, cz瘰to mnie cos zapycha, dlatego pytam Was, bo na pewno wyprobowywalyscie ju jakies i wiecie kt鏎e zapychaj kt鏎e nie, a ja boje si uzywac tych kremow z filtrem, jak naczyta豉m si w jakiej ilo軼i trzeba nakladac go na twarz 瞠by cos dalo. Z g鏎y dziekuje za pomoc

tutaj znalaz豉m takie dwa;
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19...0-.html&next=1
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,25...08.html&next=1
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,42...cy-spf-30.html
co my郵icie? najbardziej zaciekawily mnie te 2 w s這iczkach jednak nie wiem czy b璠 odpowiednie a je郵i tak to ktory z nich?

Edytowane przez anastazjaa93
Czas edycji: 2013-04-12 o 10:46
anastazjaa93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-12, 11:34   #51
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 564
Wpisy w blogu: 1
Dot.: krem z filtrem - pomocy

W徠ek o filtrach:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=576105&page=31
chimay jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-01, 14:58   #52
martimo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Krem z filtrem SPF 20-30 na okres jesienno-zimowy

Poszukuj kremu z 鈔edni ochron. Wa積e, aby szybko si wch豉nia i nie pozostawia 郵ad闚. Mam niestety cer bardzo t逝st i zale篡 mi na czym lekkim. Mo瞠 by to te krem nawil瘸j帷y z filtrem. Ostatnio stosowa豉m Iwostin Solecrin SPF 25 i 鈔ednio by豉m zadowolona. Po 5 godzinach okropnie si 鈍ieci豉m. Wiem, 瞠 jestem wybredna, ale fajnie by這by, gdyby kremik kosztowa do max 50 z i by dost瘼ny w aptekach.
Mo瞠cie co poleci? Czekam na propozycje
martimo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-01, 17:54   #53
Jacqueline27
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297
Dot.: Krem z filtrem SPF 20-30 na okres jesienno-zimowy

Mo瞠 serie Soleil z Vichy? Idealne dla cery t逝stej i naprawd wch豉niaj帷e si do matu.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,58...ra-wersja.html SPF 30
lub SPF 50
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,53...rsja-2012.html
Poczytaj recenzje na KWC. Bez problemu dost瘼ne na doz, w stacjonarnych aptekach mo瞠 by problem. Cena to ok. 50 z

Pozdrawiam
Jacqueline27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-03, 21:21   #54
martimo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Dot.: Krem z filtrem SPF 20-30 na okres jesienno-zimowy

Cytat:
Napisane przez Jacqueline27 Poka wiadomo嗆
Mo瞠 serie Soleil z Vichy? Idealne dla cery t逝stej i naprawd wch豉niaj帷e si do matu.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,58...ra-wersja.html SPF 30
lub SPF 50
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,53...rsja-2012.html
Poczytaj recenzje na KWC. Bez problemu dost瘼ne na doz, w stacjonarnych aptekach mo瞠 by problem. Cena to ok. 50 z

Pozdrawiam
niestety, w 瘸dnej z aptek, kt鏎e s w moim mie軼ie, nie znalaz豉m tego Vichy. Czekam na dalsze propozycje i pozdrawiam
martimo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-15, 19:45   #55
ribermona
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87
krem z filtrem

witam, zwracam si do was z pewn pro軸. Mam zamiar kupi sobie krem przeciws這neczny, jednak jest to m鎩 pierwszy (krem bb ma tylko SPF15, co jest to nic szczeg鏊nego) ale z racji, 瞠 b璠zie to m鎩 pierwszy taki krem, nie mam poj璚ia kt鏎 firm wybra.
Zale篡 mi by spe軟i nast瘼uj帷e funkcje:
* po pierwsze filtr, minumum 30 a ju najlepiej 50
*ochrona przed UVA i UVB
* aby nadawa si na codzie, pod makija/ jako makija mam na my郵i tylko krem koloryzuj帷y typu bb i puder, po prostu by sk鏎a mi si nie 鈍ieci豉 nadmiernie oraz by tusz si nie odbija na sk鏎ze pod okiem, z czym mam problem gdy nak豉dam zwyk造 krem nawil瘸j帷y (w chwili obecnej jest to nivea na dzien, jakis zwyk造 nawil瘸j帷o tonuj帷y, ale tonowania nie zauwa篡豉m )/
*du膨 spraw jest dla mnie cena, gdy nie pracuje jeszcze, jestem nastolatk wi璚 nie chce naci庵a rodzic闚 na zbyt wysokie, dodatkowe koszty. Mo瞠 gdy b璠 sama zarabia豉 to b璠 mog豉 pozwoli sobie na drogie kremy, ale jeszcze nie teraz.
* by nie zapycha por闚, nadawa si dla sk鏎y m這dej
* dost瘼no嗆 w aptekach (my郵, 瞠 apteczne kremy b璠 najlepsze), je郵i chodzi o drogerie to jest to Rossman i drogeria Rirlit)

Bardzo prosz o pomoc i dzi瘯uj za wszytskie odpowiedzi !!!
ribermona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-15, 20:02   #56
kawa_zmlekiem
damn good coffee

Wiadomo軼i: 11 406
Dot.: krem z filtrem

Znaczna wi瘯szo嗆 podk豉d闚 i pudr闚 neutralizuje dzia豉nie krem闚 z filtrem, wi璚 nak豉daj帷 krem a na to makija neutralizujesz dzia豉nie ochronne.
kawa_zmlekiem jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-15, 22:35   #57
ribermona
Raczkowanie

wi璚 jakie jest rozwi您anie? Czy istnieje jaki krem z filtrem (wysokim), kt鏎y r闚nocze郾ie b璠zie zawiera pigment i matowa?

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

albo mo瞠 zamieni kolejno嗆, najpierw makija, p騧niej filtr?
Cho z drugiej strony s造sza豉m, 瞠 to w豉郾ie filtr powinno si nak豉da wcze郾iej, by dzia豉 najlepiej..
Stary 2013-10-15, 22:56   #58
allmode
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 716

Mo瞠sz matowi filtr pudrem ry穎wym, bambusowym, skrobi. Talk i mika, kt鏎e s wi瘯szo軼i kosmetyk闚 kolorowych, destabilizuj flitry. Poszukaj w徠ku informacyjnego, wisi na kt鏎ym podforum..
Wyb鏎 jest trudny - ka盥emu pasuje co innego. Filtry z regu造 s "ci篹kie", wi瘯szo軼i bieli. Popro w aptece o pr鏏ki, nie warto inwestowa w pe軟owymiarowe opakowanie bez test闚.
S filtry koloryzuj帷e. Co do matowania - r騜nie z tym bywa. U mnie do matu wch豉nial si Anthelios do cery t逝stej i formu豉 瞠l - krem. Ale za to mnie zapycha.
Przejrzyj KWC.
allmode jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-15, 23:07   #59
ribermona
Raczkowanie

ok, a je郵i bym przyk豉dowo u篡豉 filtru a to zmatowi豉 skrobi, to nadal zostaje kwestia koloru, wyr闚nania kolorytu..
bardzo chcia豉bym co troch pigmentu na twarzy...
Stary 2013-10-15, 23:45   #60
allmode
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 716

S filtry koloryzuj帷e.
Ale te polecam wypr鏏owanie, bo mo瞠 si okaza, 瞠 wygl康asz z takim kremem jak r騜owa 鈍inka albo solarka.
allmode jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
filtr krem do opalania, filtr uv, filtry spf, krem z filtrem uv, m這da cera, ochrona przed s這鎍em, opalanie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-08-18 15:18:05

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.