Jaki filtr w ciep造ch krajach? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-10-15, 23:55   #61
ribermona
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87
Dot.: krem z filtrem

chc帷 kupi filtr koloryzuj帷y, s tylko apteczne czy istniej r闚nie te drogeryjne?
Jak ju, jak firm mo瞠sz poleci, pr鏏owa豉 mo瞠 jakiego filtru koloryzuj帷ego?
ribermona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-16, 00:02   #62
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wiadomo軼i: 3 770
Wpisy w blogu: 3

Je郵i chcesz k豉軼 kolor闚k na filtr, szukaj takiego bez parsolu. Stabilnym filtrem jest pono krem Ziaji med 50tka.

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-20, 08:52   #63
kasiekk193
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

napisa豉m tu o paru najpopularniejszych kremach kt鏎e posiadam
ze swojej strony najbardziej pod makijaz polecam la roche posay 瞠l krem i vichy emulsj matuj帷, oczywiscie ziaja jest tez ok ale nie wchalania sie tak super jednak kosztuje 19 z a nie np.60

xxxx

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

[/COLOR]lepiej zamiast krem koloryzujacego uzyc po prostu kremu bb, efekt bedzie ten sam w nie bedzie si nic lepi, z doswiadczenia gdy u篡wa豉m krem闚 z filtrem koloryzuj帷ych to by dramat i czu豉m wielki dyskomfort na twarzy, z bb polecam skin79 hot pink jeden z lepszych ew. ta雟ze z firmy Holika Holika na ebayu oko這 25-28 z

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-24 o 20:51 Pow鏚: link
kasiekk193 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-20, 21:08   #64
Sweetcapuccinoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
Jaki filtr do twarzy i do cia豉?

Hej Mam oliwkow karnacj - troch s這neczka i chc帷 nie chc帷 opala mnie natychmiast na czekoladk. Natomiast ja mam obsesj na blado嗆, czuj si wtedy czysto, m這do i zdrowo. Szukam do twarzy kremu z mocnym filtrem, kt鏎y mnie nie zapcha i b璠zie nadawa si pod podk豉d Revlon Colorstay do cery t逝stej/mieszanej. Mam cer bardzo t逝st, tr康zikow, 豉two zapcha. W lipcu jad na wczasy do Gda雟ka, zaopatrzy豉m si ju w czapk i okulary przeciws這neczne. A cia趾o jak uchroni od s這neczka? Polecicie co dobrego do bu嶔i i do cia豉? Je郵i mo積a, to w miar taniego
Sweetcapuccinoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-20, 21:59   #65
pink_death
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 234
Dot.: Jaki filtr do twarzy i do cia豉?

Niestety nauczy豉m si ju, 瞠 dobre kremy z filtrem nie s tanie.
Do twarzy obecnie u篡wam krem 50+ z Avene. Na pocz徠ku wali psi karm, teraz ju tego nie czuj, mo瞠 przywyk豉m do specyficznego zapachu. Bardzo bieli, ale za to nie u篡wam ju podk豉d闚 czy korektor闚, bo w sumie nie ma takiej potrzeby. Nie wiem, czy kupi豉bym go drugi raz. (Ma fizyczne i chemiczne blokery.)
Wcze郾iej u篡wa豉m Biodermy 50+ i mam o niej o wiele lepsze zdanie. Krem by lekki, bezzapachowy, nie by這 go czu, szybko si wch豉nia. Niestety nie pami皻am dok豉dnej nazwy, wi璚 b璠 musia豉 go inaczej poszuka. (Chyba to by fluid, a nie krem.)
W zesz造m roku do cia豉 u篡wa豉m tego kremu: http://www.e-glamour.pl/product-pol-...qgYxoCzALw_wcB Troch by這 go czu i nie wch豉nia si tak szybko, ale za to nie bieli i by bezzapachowy. Mo積a poleci.
W tym roku u篡wam innego, ale nie pami皻am nazwy, a nie chce si mi teraz po niego wstawa.

Je瞠li chcesz mie jasn sk鏎, to nie wystarczy, 瞠 posmarujesz si tylko nad morzem. Ja u篡wam wysokich filtr闚 od pocz徠ku/po這wy marca do ko鎍a pa寮ziernika, a w lecie chodz w przewiewnych koszulach z d逝gim r瘯awem.

Edytowane przez pink_death
Czas edycji: 2015-06-20 o 22:01
pink_death jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-20, 23:25   #66
evella318
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

Ja do twarzy mog poleci dermedic sunbrella spf50+ do cery t逝stej i mieszanej. U篡wam go i jestem zadowolona, nie bieli, nie zapycha, daje fajnie nawil瞠nie ale buzia si nie 鈍ieci. Bez barwnik闚 i paraben闚.
Wiem ze du穎 os鏏 poleca tez filtr do twarz pharmaceris.
Stary 2015-06-21, 20:36   #67
Sweetcapuccinoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Dzi瘯i dziewczyny!
Sweetcapuccinoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-23, 23:41   #68
v-x-n
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 672

A ja polec wygrzeban na wiza簑 seri Pharmaceris S. Mam hydrolipidowy krem ochronny do twarzy dla dzieci i doros造ch 50+, ale w sk豉d serii wchodzi mn鏀two kosmetyk闚 z wysok ochron, w tym np. balsam do cia豉 i twarzy.

Krem wchlania si do matu, jak na filtr s豉bo bieli i - co najwa積iejsze - nie zapycha. Kupi豉m w ciemno po tym, jak dziewczyny zachwalaly i jestem bardzo zadowolona cena te przyst瘼na, 35-38z na dozie.
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-24, 00:32   #69
Heru19
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 970

Lirene Dermoprogram, Emulsja do opalania do sk鏎y wra磧iwej SPF 50+, niedrogi, dzia豉, a podobny do Pharmaceris w豉郾ie tylko ta雟zy i w sk豉dzie chyba s sk豉dniki zamienione miejscami ale nie robi to jakie zatrwa瘸j帷ej r騜nicy, wch豉nia si i tak dobrze a bieli? tak sobie nie wida
Heru19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-18, 15:12   #70
Ling
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

dla mnie vichy ma najlepsze filtry, najbardziej lubi ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,53596,capital-soleil-emulsion-anti-brillance-toucher-sec-spf-50-matujaca-emulsja-do-twarzy-spf-50-wersja-2012.html
Mam te t now wersj, z aktywatorem opalania, ale moim zdaniem bardziej si b造szczy i ci篹ko si nosi pod podk豉dem.
Ling jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-18, 15:18   #71
Ling
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Dot.: Jaki filtr w ciep造ch krajach?

ja w tym roku korzysta豉m z vichy spf 50 na twarz, na cia這 spf 30. Teraz pod koniec wakacji na twarz nadal stosuj spf 50 a do cia豉 z ziaji spf 25. Ani razu si nie spiek豉m Na poparzenia polecam zabra ze sob panthenol lub olej kokosowy.

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

a co do kostium闚 k徙ielowych, 3 lata temu kupi豉m w calzedonii, jest nadal w super stanie i nadal mi si podoba, wi璚 polecam Materia si nie niszczy, mimo intensywnego u篡tkowania
Ling jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
filtr krem do opalania, filtr uv, filtry spf, krem z filtrem uv, m這da cera, ochrona przed s這鎍em, opalanie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-08-18 15:18:05

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.