Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 101 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-04-12, 23:52   #3001
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Enn - koniecznie, jestem bardzo ciekawa ca這軼i

W豉郾ie macam sobie mi璚iutkie loki. G豉dkie. I, cholera, jakby nawil穎ne?
Pam pam pam... Gloria przysz豉
Dam jeszcze zna po nocy, czy efekt si utrzyma, ale - p鏦i co - no rewelacja!
Zgodnie z benkow rad, na這篡豉m na olej

A moje farbowanie poczeka do przysz貫j soboty, bo planowany na poniedzia貫k wyjazd nie wypali, niestety - wi璚 szkoda mi by這 katowa w這s. Z przyjemno軼i zrobi to za tydzie, u fachowca zreszt, i mo瞠 nawet dam mu si nam闚i na wyg豉dzenie, bo jednak ca趾iem inaczej wtedy si ta czerwie mi uk豉da. Czasem lubi
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-12, 23:59   #3002
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Jutro jeszcze chyba odbarwi lekko kilka pasemek z wierzchu, 瞠by zrobi ja郾iejsze prze鈍ity, to wtedy dodam fot.
Stary 2012-04-13, 09:08   #3003
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

Sugar: pisa豉m, 瞠 kiedy by豉m w stanie tak chodzi, nawet jeszcze w listopadzie jako, ale teraz jak tylko zaczynam widzie odrost to planuj

Czeka mnie ma造 test wytrzyma這軼i, bo przedwczoraj zrobi豉m k徙iel rozja郾iaj帷 (kt鏎捷 z kolei w odst瘼ach +/- tygodniowych) i chc wytrzyma z takimi r騜owo-rudymi w這sami jeszcze tydzie i wtedy mo瞠 jeszcze jedna k徙iel i farbowanie ^.^
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-04-13, 09:09   #3004
sonea8
Rozeznanie

Uprzejmie donosz, 瞠 po nocy kot這wania si na poduszkach, w這sy pozosta造 mi瘯kie i g豉dkie - a to by Test Puszenia i Wycierania... Gloria na oleju zda豉 酥iewaj帷o
W kwestii wyp逝kania koloru - bez zmian; nie popsu豉 nic.

enn - dobrze m闚isz: gdyby鄉y tak wszystkie stan窸y rz康kiem w jednym 鈍ietle, to by si dopiero okaza這, kt鏎a ma jak czerwie... aparat potrafi niesamowicie oszukiwa, o鈍ietlenie te
(maszeruj dzi korytarzem, kole瘸nka z ty逝 wo豉 "hej, ruda"... odwracam si, a ona "ej, jednak nie ruda, czerrrrwona" - no i b康 tu m康ra).

Poza tym nieraz si spotka豉m, 瞠 kto mi opisuje sw鎩 kolor, a ja widz co zupe軟ie innego. To ju kwestia definicji i w豉snej wiary, 瞠 to To.

Mimo wszystko, po tych blisko trzech latach z czerwieni nadal kocham truskawkowo-malinow nut mojego odcienia i nie zamieni na nic innego. Grunt to samozadowolenie
(Tak, napi豉m sie kawy na pusty 穎陰dek i oto skutki, s這wotok jak ta lala )

@thedarksideoflight - widz, 瞠 czerwie i testy chodz w parze ;p

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-04-13 o 09:17
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-13, 10:31   #3005
dudzia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 376
GG do dudzia

a ja chyba jaki turkus wplot w t czerwie ...
dudzia jest offline  
Stary 2012-04-13, 10:47   #3006
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
Sugar: pisa豉m, 瞠 kiedy by豉m w stanie tak chodzi, nawet jeszcze w listopadzie jako, ale teraz jak tylko zaczynam widzie odrost to planuj
Ja zacz窸am si przejmowa odrostami dopiero, gdy mama stwierdzi豉, 瞠 naturalny kolor przy czerwonym wygl康a jak.... zielony
To nie by這 mi貫

Cytat:
Napisane przez dudzia Poka wiadomo嗆
a ja chyba jaki turkus wplot w t czerwie ...
Oj. Czerwie i turkus. M闚isz moim j瞛ykiem Strasznie fajne po陰czenie.
My郵, 瞠 bardzo by Ci pasowa這

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
M闚i豉m ju, 瞠 powinny鄉y kiedy stan望 wszystkie ko這 siebie i zrobi fot i dopiero wtedy by這by wida jaki naprawd kt鏎a ma kolor w這s闚? ;D
Ano. Strasznie ci篹ko w og鏊e uchwyci odcie czerwieni. Widocznie czerwienie s bardzo wstydliwe i... si czerwieni

Cytat:
Nie ku, ja si ciesz z mojego ekstremalnie taniego Scandica, kt鏎y daje pi瘯ny kolor i pr鏏uj sobie wm闚i, 瞠 jasne w這sy to nie dla mnie (bo taka smutna prawda, ale co ja poradz na to, 瞠 jednak CHC)
Rewelacyjnie wysz這, prosz o wi璚ej fot.
Hm. Jako nie wydaje mi si, 瞠by by造 szczeg鏊nie jasne Ot, rubin. Zwyczajnie. Ale u篡wa豉m 9% wody. Mo瞠 przy 12% by造by ja郾iejsze, ale... nie chc
I dzi瘯i

Troszku pokombinowa豉m. W miar uda這 mi si uchwyci kolor.
W miar. W rzeczywisto軼i ma jako tak wi璚ej g喚bi...
Ciekawe jak m鎩 ch這p zareaguje na kolor
Pierwsze w cieniu, drugie z b造skiem. Pr鏏a zrobienia zdj璚ia w s這鎍u sko鎍zy豉 si przepaleniem. Fotografem to raczej nie b璠
I wybaczcie w這s wymi皻oszony. Jak tylko spe透豉m z wyrka to polecia豉m podziwia czerwie wymarzon
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg aIMG_6451.jpg (63,5 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aIMG_6459.jpg (76,6 KB, 53 za豉dowa)
Stary 2012-04-13, 12:47   #3007
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446

Dudzia- ty jeste szalona.. hehe ja to planuje co s z fioletem mo瞠 pasemka albo konce na fiolet machn望.

Ned- kochana fajny kolorek

No enn czekamy na foty..

Sonea- kurcze ale masz fajnie ja nigdzie nie umiem tej glori znale潭 ani mariona dlatego kupilam tamta inna MIlo czy Malo jakos tak sie zwie..

Ja w豉郾ie jestem po 1 myciu i po testowaniu nowej maski.. wlosy sa fajne gladkie ale nadal si e lekko pusz nienawidze tego.. ehhh;/
pozatym kupilam dzis jeszcze ta odzywke garniera z karite i koniec szalenstwa sumujac wszystko wydalam na kosmetyki kolo 90 z ale mam 3 farby maske rycynowy i odzywke takze jest OK

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Poka輳, poka輳, jutro.
M闚i豉m ju, 瞠 powinny鄉y kiedy stan望 wszystkie ko這 siebie i zrobi fot i dopiero wtedy by這by wida jaki naprawd kt鏎a ma kolor w這s闚? ;D
Nieno boski pomys!!
ale by bylo wesolo..
ned- aa noto mogle sobie szuka c.. haha pojde do tesco chyba dzis to tam tez popatrze
Stary 2012-04-13, 18:40   #3008
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

olejowa豉m, nak豉da豉m maski, kolor wci捫 si utrzymywal...umy豉m czerwonym slsowym szamponem rossmanowskim i rudzieje... ;/ do tego babsko mnie oszuka這 z t farb i na bank nie wys豉豉 we wtorek, bo wci捫 jej nie ma (idzie z pod wawy) ....niech to szlag... chyba jednak nie jest mi tak oboj皻ne co mam na g這wie jak my郵a豉m

Nedera suuuuper i jaki jednolity kolor woooow...

Dziewczyny, ale pomys造... te lubi w這sowe eksperymenty, ale czerwieni bym nie zdradzi豉 z 瘸dnym innym kolorem
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-14, 09:35   #3009
thedarksideoflight
Raczkowanie

Pomy郵a豉m, 瞠 zrobi ma造 update tego, co mia豉m na g這wie ostatnio Dopisuj czym by造 robione zdj璚ia i w jakim 鈍ietle, bo jak wszystkie wiemy to ma ogromne znaczenie

1. rozja郾iona dolna warstwa w這s闚, mieszanka r騜owego z jasnorudym... (aparat, 鈍iat這 dzienne)

2. dolna warstwa w這s闚 - mieszanka poppy red i violet, g鏎na warstwa - od鈍ie瞠nie poppy red (aparat, lampa)

3. To samo co wy瞠j ale inne 鈍iat這 i aparat z telefonu

4. Kr鏒ka k徙iel rozja郾iaj帷a, fiolet dalej trzyma (aparat, 鈍iat這 dzienne)

5 i 6 z wczoraj, po 鈔odowej k徙ieli rozja郾iaj帷ej, 5 aparat z lamp, 6 aparat bez lampy, jedna strona w s這鎍u, jedna bez.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (100,7 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (119,3 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (83,8 KB, 56 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (104,2 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (145,7 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (175,5 KB, 39 za豉dowa)

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-04-14, 10:46   #3010
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
Pomy郵a豉m, 瞠 zrobi ma造 update tego, co mia豉m na g這wie ostatnio Dopisuj czym by造 robione zdj璚ia i w jakim 鈍ietle, bo jak wszystkie wiemy to ma ogromne znaczenie

1. rozja郾iona dolna warstwa w這s闚, mieszanka r騜owego z jasnorudym... (aparat, 鈍iat這 dzienne)

2. dolna warstwa w這s闚 - mieszanka poppy red i violet, g鏎na warstwa - od鈍ie瞠nie poppy red (aparat, lampa)

3. To samo co wy瞠j ale inne 鈍iat這 i aparat z telefonu

4. Kr鏒ka k徙iel rozja郾iaj帷a, fiolet dalej trzyma (aparat, 鈍iat這 dzienne)

5 i 6 z wczoraj, po 鈔odowej k徙ieli rozja郾iaj帷ej, 5 aparat z lamp, 6 aparat bez lampy, jedna strona w s這鎍u, jedna bez.
ladnie ci do twarzy nawet w tym rudym aa ten fiolet z czerwieni 郵iczny
pozatym jakie ty masz wielkie 郵epia hehe

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-04-14 o 10:48
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-04-14, 11:50   #3011
uolcia
Rozeznanie

a co tak w豉軼iwie zamierzasz osi庵n望? ;p
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-14, 14:29   #3012
thedarksideoflight
Raczkowanie

Uolcia: najpierw to by造 zwyk貫 eksperymenty, ca這嗆 roz這篡豉 si na miesi帷 jako, a k徙iele 瞠by czerwie za tydzie 豉dnie z豉pa豉 i 瞠by ko鎍闚ki nie by造 ciemniejsze tak jak wcze郾iej, teraz chyba nawet ja郾iejsze wyjd Mo瞠 b璠zie efekt ja郾iej-czerwonego ombre ^.^

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-04-14, 15:48   #3013
enn_
Zakorzenienie

Siedz w豉郾ie z k徙iel rozja郾iaj帷 na g這wie i za 1,5h planuj mie arielkowe w這sy.
Szkoda, 瞠 rozja郾iacz to Delia - piecze mnie jak cholera (ale po rozja郾ianiu grzywki wiem, 瞠 nic si nie dzieje) i rozja郾ia kiepsko. :/ Posiedz z tym cudem na g這wie 30 minut i oby by這 ok, bo wi璚ej rozja郾iacza nie mam.
Stary 2012-04-14, 16:00   #3014
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Siedz w豉郾ie z k徙iel rozja郾iaj帷 na g這wie i za 1,5h planuj mie arielkowe w這sy.
Szkoda, 瞠 rozja郾iacz to Delia - piecze mnie jak cholera (ale po rozja郾ianiu grzywki wiem, 瞠 nic si nie dzieje) i rozja郾ia kiepsko. :/ Posiedz z tym cudem na g這wie 30 minut i oby by這 ok, bo wi璚ej rozja郾iacza nie mam.
super. ja teraz zaluje ze tak szybko pofarbowalam.. moglam tydzien poczekac i zrobic kapiel a po niej farbe da.. bo niestety ten cholerny rudy mi przebija caly czas buuu... ale musze lazic z takimi wlosami rudo-czerwonymi ze 3 tygodnie i wtedy zrobie kapiel i dam farbe.
Stary 2012-04-14, 16:16   #3015
enn_
Zakorzenienie

Ta k徙iel nic nie daje.
Cholerna prepigmentacja, to musi by jej wina, zawsze mi si w這sy w moment rozja郾ia造.
Ehhhh, widz, 瞠 dzisiaj arielki jednak nie b璠zie, za to b璠zie rozja郾ianie za kilka dni kolejne.
Stary 2012-04-14, 18:14   #3016
enn_
Zakorzenienie

K徙iel jednak du穎 da豉.
Mam bardzo jasne, mega 篡we i jaskrawe, POMARANCZOWE w這sy. To nie problem, bo wiem, 瞠 wystarczy maska z tonerem ja godzink i ju b璠 idealne, czerwone.
Wrzucam foty.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5402.jpg (18,5 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5406.jpg (27,6 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5431.jpg (34,4 KB, 56 za豉dowa)
Stary 2012-04-14, 18:36   #3017
sonea8
Rozeznanie

@thedarksideoflight - fajnie sobie wyr闚na豉, podoba mi si Twoja grzywka tak w og鏊e... jaki blask, jakie ci璚ie... mrrrrr, pi瘯nie

@ enn_ - szalona dziewczyno, co ile Ty te w這sy robisz, dopiero co prepigmentacja by豉, to co si dziwisz, 瞠 pigment trzyma? To tylko dobrze o nim 鈍iadczy przecie ;> Boski kolor masz, jasny do嗆, ale pi瘯ny, r闚niutki i czysty, a jaki intensywny! Mo瞠 i jest odrobina pomara鎍zu w tym, ale razem to jest tak wyraziste, 瞠 nawet mi nie przeszkadza (poza tym mandarynka - ok, sp這wia豉 rudo嗆 - nie ok). Wygl康a jak czerwie podstawowa w sumie, bez 瘸dnych wi郾i czy burgund闚 - podoba mi si... ale to trzeba mie reszt twarzy w klimacie, Tobie 豉dnie, ja bym wygl康a豉 w tym odcieniu jak galopuj帷e suchoty... I, patrz, w sumie niedu穎 鈍iat豉 masz, a w這s zdaje si b造szcze, w og鏊e nie jest matowy.
Super!

Btw. widz, jaki pi瘯ny efekt masz, to sobie dodam 6% do Glorii w tygodniu, a w sobot farba u fryzjera mo瞠 si 豉dniej po這篡? W sumie nie narzekam, bo przewa積ie matrix niweluje r騜nice odcienia (nie wiem, jak te 6% to robi, ale robi) - jednak patrz na Ciebie i kr璚 g這w z podziwu. Na razie najpi瘯niejsza czerwie tutaj - jak dla mnie

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-04-14 o 18:39
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-14, 18:57   #3018
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
@thedarksideoflight - fajnie sobie wyr闚na豉, podoba mi si Twoja grzywka tak w og鏊e... jaki blask, jakie ci璚ie... mrrrrr, pi瘯nie

@ enn_ - szalona dziewczyno, co ile Ty te w這sy robisz, dopiero co prepigmentacja by豉, to co si dziwisz, 瞠 pigment trzyma? To tylko dobrze o nim 鈍iadczy przecie ;> Boski kolor masz, jasny do嗆, ale pi瘯ny, r闚niutki i czysty, a jaki intensywny! Mo瞠 i jest odrobina pomara鎍zu w tym, ale razem to jest tak wyraziste, 瞠 nawet mi nie przeszkadza (poza tym mandarynka - ok, sp這wia豉 rudo嗆 - nie ok). Wygl康a jak czerwie podstawowa w sumie, bez 瘸dnych wi郾i czy burgund闚 - podoba mi si... ale to trzeba mie reszt twarzy w klimacie, Tobie 豉dnie, ja bym wygl康a豉 w tym odcieniu jak galopuj帷e suchoty... I, patrz, w sumie niedu穎 鈍iat豉 masz, a w這s zdaje si b造szcze, w og鏊e nie jest matowy.
Super!

Btw. widz, jaki pi瘯ny efekt masz, to sobie dodam 6% do Glorii w tygodniu, a w sobot farba u fryzjera mo瞠 si 豉dniej po這篡? W sumie nie narzekam, bo przewa積ie matrix niweluje r騜nice odcienia (nie wiem, jak te 6% to robi, ale robi) - jednak patrz na Ciebie i kr璚 g這w z podziwu. Na razie najpi瘯niejsza czerwie tutaj - jak dla mnie
Hahaha, nie, nie dziwi si, i te zgadzam si, 瞠 te problemy z rozja郾ianiem s na korzy嗆 prepigmentacji.
A co do cz瘰tego farbowania - mnie si po prostu nudzi (kolor mi si nudzi, bo co robi mam) i ci庵le nie wiem jaki kolor chc, nie mog si zdecydowa, wi璚 zmieniam. A, 瞠 nie lubi czeka...
Na 篡wo jest ciut bardziej pomara鎍zowy, no ale to jak m闚i豉m, raz maska z tonerem Chilli Red i b璠zie po sprawie, b璠zie czerwie idealna.
疾 w這sy mi si wci捫 b造szcz wci捫 nie mog zrozumie, po tym co przesz造 powinnam mie na g這wie jakie super mega siano. Co prawda jak mia豉m zadbane, czarne w這sy to by這 niepor闚nywalnie, ale nie ma co narzeka.

Bardzo mi mi這 czyta, 瞠 Ci si podoba.

Swoj drog, chyba z farb przestawi si na rozja郾ianie odrost闚 (ale nie czystym rozja郾iaczem tylko tak, jak do k徙ieli rozja郾iaj帷ej - bo mi si w這sy bardzo 豉two odbarwiaj, a taka k徙iel na這穎na na 15-20 minut nie zniszczy ich bardziej ni mocna farba) i pianki koloryzuj帷e, bo daj u mnie rewelacyjny efekt, s tanie i bardzo 豉two je na這篡.
Stary 2012-04-14, 20:32   #3019
thedarksideoflight
Raczkowanie

sonea8 Dziekuj, grzywk zapuszczam, chocia kusi mnie czasami si璕n望 po no篡czki, a ca豉 fryzura to cud, bo po moich nieudanych eksperymentach z podcinaniem ko鎍闚ek na w豉sn r瘯, mojej fryzjerce uda這 si uratowa ca這嗆 przy podci璚iu 2cm... Ta kobieta ma magi w r瘯ach

Blask chyba tym razem tylko od lampy, bo po tej ostatniej k徙ieli jednak zmatowia造 i conocne olejowanie albo nie pomaga, albo ta szorstko嗆 to sprawka waxa do farbowanych... Jutro si oka瞠

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-04-14, 21:22   #3020
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

a ja dzi mam taki dzie jaki dobity, 瞠 my郵 nawet o zmianie koloru w這s闚...

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-14, 22:48   #3021
uolcia
Rozeznanie

zwariowa豉!
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-14, 23:01   #3022
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
zwariowa豉!
chyba tak, bo nawet znalaz豉m kolor nowy :
http://www.pro-fryz.pl/allwaves-farb...lekitny-100ml/

to chyba takie za豉manie, bo stwierdzam, 瞠 ten czerwony to ci庵豉 walka.
albo tak jak jakie 5 lat temu te na 2 miesi帷e przefarbowa豉m si na fioletowo-czerwonawe

zwykle 軼ina豉m w這sy, ale teraz tego nie zrobi

.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-14, 23:51   #3023
enn_
Zakorzenienie

Widzia豉m tego Allwavesa ostatnio.
Gdybym go znalaz豉 zanim zrobi豉m z czerni czerwie to bym si nawet nie zastanawia豉, bo od dobrych 5 lat marzy mi si niebiesko-granatowy kolor w這s闚, tylko nie mia豉m ochoty bawi si w rozja郾ianie.
Zreszt dalej mnie kusi, ale mam wra瞠nie, 瞠 jak zrezygnuj z czerwieni, to ju odpuszcz sobie szalone kolory.

Nie 軼inaj, absolutnie!
Stary 2012-04-15, 00:08   #3024
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Widzia豉m tego Allwavesa ostatnio.
Gdybym go znalaz豉 zanim zrobi豉m z czerni czerwie to bym si nawet nie zastanawia豉, bo od dobrych 5 lat marzy mi si niebiesko-granatowy kolor w這s闚, tylko nie mia豉m ochoty bawi si w rozja郾ianie.
Zreszt dalej mnie kusi, ale mam wra瞠nie, 瞠 jak zrezygnuj z czerwieni, to ju odpuszcz sobie szalone kolory.

Nie 軼inaj, absolutnie!
na pewno nie obetn tyle lat w kr鏒kich, szalonych fryzurach i w ko鎍u si dosz這 do momentu gdzie chce si mie d逝gie, a m鎩 T by mnie udusi
w豉郾ie nie chc rozja郾ia i my郵 co by mi wysz這 jakbym po這篡豉 na ten co mam teraz...
ale najbardziej to my郵, 瞠 pewnie zn闚 bym wr鏂i豉 do czerwonych i zn闚 bym musia豉 przechodzi ten ca造 cyrk w przechodzenie koloru i wgl... 瞠 te jakiej r騜d磬i nie wymy郵 co ustawiasz sobie kolor, przyk豉dasz i ju masz kolor jaki chcesz na g這wie
i tak najbardziej to mi si zawsze marzy造 szmaragdowe w這sy

.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-15, 00:34   #3025
enn_
Zakorzenienie

Szmaragdowe baaaaardzo chcia豉m mie jak mia豉m jakie 12 lat i zobaczy豉m w Wiedniu dziewczyn z takimi w這sami. Wygl康a豉 rewelacyjnie, ale jako nie zrobi豉m ich przez tyle lat (tak, mama by mi pozwoli豉 przefarbowa na taki kolor ) i koniec ko鎍闚 mi przesz這, i dobrze, bo nie by這by mi do twarzy.
Stary 2012-04-15, 08:30   #3026
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Ale wy jeste軼ie szalone z tymi kolorami..
ja wam powiem 瞠 mi te "wali a 貫b" jak to m鎩 m捫 stwierdzi..
wczoraj zaszala豉m i walnelam kapiel rozjasniajaca z mysla ze wyplucze mi tego goldwella ktory mi pomarancz zostawial caly czas.. po kapieli uzyskalam blond- rude wlosy.. mama mowi ze mi pasuje nawet ale nie wiem ile z nimi wytrzymam. farby przyjda w przyszlym tyg. a ja nie chce itak wlosow katowac bardziej mimo iz sa w dobrej kondycji... \
Chyba poczekam ze dwa dni i kupie pianke jak捷. pozatym nadal mysle o polaczeniu czerwieni z fioletem.. aaaa zawsze chcialam miec co z fioletu..

wiem wiem szalone

pozdrawiam was
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Picture0020.jpg (49,6 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Picture0021.jpg (46,0 KB, 28 za豉dowa)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-04-15 o 08:32
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-04-15, 08:34   #3027
SugarbabyLove
Zakorzenienie

wog鏊e enn- jak zawsze kolor 豉dny nawet z tymi pasmami rudego pasuje ci..

thedarksideoflight kochana przegladalam twojego bloga fajny .. ty wlasnie patrzalam na ten szampon w sklepie z joanny z ta rzep dobry jest>??
Stary 2012-04-15, 09:59   #3028
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Sugar- szale雟two z tym blondem! Taki s這wia雟ki miodowy kolor Je瞠li na takim "podk豉dzie" nie wyjdzie idealna czerwie, to ja ju nie wiem na czym:/
Variance- nie polecam tego sklepu fryzjerskiego, do kt鏎ego poda豉 linka. Zam闚i豉m tam produkty i zap豉ci豉m za przesy趾 24 marca i do teraz czekam na paczk.
Stary 2012-04-15, 11:19   #3029
thedarksideoflight
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Chyba poczekam ze dwa dni i kupie pianke jak捷.
Nie kupuj! Poczekajmy razem Ja chodz teraz z tym kolorem i myje dodatkowo przeciw逝pie穎wym 瞠by w pi徠ek zafarbowa i mie idea Tak strasznie mnie kusi, 瞠by ju dobra si do farby :P Fajnie by by這 wytrwa w tym razem

Tego szamponu z joanny u篡豉m dopiero par razy, ale mog powiedzie, 瞠 zapach ma przyjemny i bardzo dobrze oczyszcza w這sy. Idealny jest tak 1-2 razy w tygodniu na dok豉dne czyszczenie i wymycie sylikon闚 je郵i dalej myjesz od篡wk. Btw- w rossmanie maj promocje na isane babassu chyba 4.99 poprawka: 3.99

zapuszczanie:

M鎩 blog

Edytowane przez thedarksideoflight
Czas edycji: 2012-04-15 o 11:49
Stary 2012-04-15, 11:20   #3030
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
Variance- nie polecam tego sklepu fryzjerskiego, do kt鏎ego poda豉 linka. Zam闚i豉m tam produkty i zap豉ci豉m za przesy趾 24 marca i do teraz czekam na paczk.
wiem, i tak bym kupowa豉 stacjonarnie ale my郵, 瞠 te o bardziej ober篡nie. taki fiolecik z czerwieni (http://img.ec24h.pl/dla-fryzjera/tmp...ml.640x480.jpg), zawsze lepiej z niej by by這 zej嗆 ni z niebiesko-granatowych.

Sugar, 豉nie ja Was podziwiam za te rozja郾ianie i wgl, ja si chyba bym nigdy nie zdecydowa豉, bo my郵, 瞠 bym przez x czasu bym musia豉 patrze na siebie w blond mnie przera瘸

.
Variance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.