Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 102 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-04-15, 11:41   #3031
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Variance a ja chcia豉bym raz w 篡ciu mie blond- z czystej ciekawo軼i Na razie jednak nie dam rady ich a tak wybarwi, bo za du穎 maj r騜owego i rudego pigmentu, a ju nie chc m璚zy 瘸dnymi zabiegami do nast瘼nego farbowania
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-04-15, 11:47   #3032
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
Nie kupuj! Poczekajmy razem Ja chodz teraz z tym kolorem i myje dodatkowo przeciw逝pie穎wym 瞠by w pi徠ek zafarbowa i mie idea Tak strasznie mnie kusi, 瞠by ju dobra si do farby :P Fajnie by by這 wytrwa w tym razem
Popieram, nie kupuj! Na sp逝kany kolor lepiej przyjmuje si farba Jak ja wytrzyma豉m dwa tygodnie z rudym 豚em to Ty te dasz rad

Panicznie boj si drugiego mycia w這s闚. Ale dzisiaj ju chyba nie uda mi si go odwlec w czasie. Do pracy trzeba i嗆. Jako wygl康a...
柝e 幢e 幢e. A co je郵i znowu brzydacka farba zacznie si megaszybko wyp逝kiwa?

Jaki czas temu widzia豉m co bardzo fajnego. Bardzo ciemno granatowe w這sy z... zielonym po造skiem. Dziewczyna wygl康a豉 jak kruczyca! Dla takiego efektu to mo瞠 nawet bym i czerwie zdradzi豉...
Na szcz窷cie nie mam zielonego poj璚ia, jakim specyfikiem to by這 zrobione
http://pics.haircutshairstyles.com/i...k_hair1132.jpg
Co podobnego, ale 豉dniejsze

enn_ 鈍ietny kolor Arielkowy
Stary 2012-04-15, 12:18   #3033
thedarksideoflight
Raczkowanie

Przypomnia這 mi si, wczoraj w rossmanie widzia豉m nowe farby l'oreal. http://www.lorealparis.pl/img/l10n/p...2/HCo13_21.jpg

To jest akurat P76, nie pami皻am jej, ale na pewno 2 razy farbowa豉m P67 i ta ma zmienione opakowanie...

My郵icie, 瞠 to faktycznie nowa ja郾iejsza czerwie, czy nowe opakowanie do starego produktu? Dobrze, 瞠 Scandic czeka na mnie w 豉zience od prawie miesi帷a, bo jestem prawie pewna, 瞠 skusi這by mnie opakowanie :/

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-04-15, 12:31   #3034
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
Przypomnia這 mi si, wczoraj w rossmanie widzia豉m nowe farby l'oreal. http://www.lorealparis.pl/img/l10n/p...2/HCo13_21.jpg

To jest akurat P76, nie pami皻am jej, ale na pewno 2 razy farbowa豉m P67 i ta ma zmienione opakowanie...

My郵icie, 瞠 to faktycznie nowa ja郾iejsza czerwie, czy nowe opakowanie do starego produktu? Dobrze, 瞠 Scandic czeka na mnie w 豉zience od prawie miesi帷a, bo jestem prawie pewna, 瞠 skusi這by mnie opakowanie :/
mojej mamy kole瘸nka robi豉. kolor rudy raczej, nic czerwieni.

jak kto przywyka do profesjonalnych, to ju tak 鈔ednio mu si podobaj takie

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-15, 16:41   #3035
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

ja po這篡豉m szamponetk Joanny "porzeczkowa czerwie" na to rudo-r騜owe co, co mia豉m na w這sach, b璠 olejowa jeszcze i nak豉da maski, 瞠by te w這sy jako wygl康a造 i w weekend za 2 tygodnie k豉d majicontrast na razie mam jako-tak czerwie, ale te rudo-鄴速e przeb造ski doprowadzaj mnie do w軼ieku -.-

zdj 1 i 2 to w豉郾ie aktualny kolor, jak sie w這sy uk豉daj to nawet nie wida tej rudej plamy..
a zdj 3 przestawia m鎩 stan w這s闚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wl1.jpg (39,0 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wl2.jpg (35,4 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wl3.jpg (35,7 KB, 35 za豉dowa)
Kamulla jest offline  
Stary 2012-04-15, 16:56   #3036
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Ca趾iem 豉dny kolor daje ta porzeczkowa czerwie, nie spodziewa豉bym si.
Stary 2012-04-15, 16:58   #3037
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

jeeeeej chc takie d逝gie w這sy

Dziewczyny, wiem 瞠 to nie ten temat, ale mam pytanie... Zastanawiam si nad k徙iel rozja郾iaj帷 przed scandiciem... wiem, 瞠 trzeba doda rozja郾iacz, utleniacz, od篡wk i szampon, wiem jakie proporcje zachowa, ale... jaka od篡wka i szampon b璠 do tego najlepsze? Od kiedy interesuj si sk豉dami kosmetyk闚, wiem 瞠 od篡wka od篡wce (jak i szampon szamponowi) nier闚ne... Czy od篡wka ma mie hojny sk豉d? szampon z sls? bez? Czy to bez r騜nicy..? Doradzicie... ?
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-15, 16:58   #3038
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Ca趾iem 豉dny kolor daje ta porzeczkowa czerwie, nie spodziewa豉bym si.
ona naprawd jest bardzo 豉dna, i mi瘯ka. tylko jest tak przez jakie 2 tyg, potem by by這 trzeba znowu nak豉da.
ale dzi瘯i tej Joannie odratowa豉m w這sy po Ce-Ce

.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-15, 17:06   #3039
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
jeeeeej chc takie d逝gie w這sy

Dziewczyny, wiem 瞠 to nie ten temat, ale mam pytanie... Zastanawiam si nad k徙iel rozja郾iaj帷 przed scandiciem... wiem, 瞠 trzeba doda rozja郾iacz, utleniacz, od篡wk i szampon, wiem jakie proporcje zachowa, ale... jaka od篡wka i szampon b璠 do tego najlepsze? Od kiedy interesuj si sk豉dami kosmetyk闚, wiem 瞠 od篡wka od篡wce (jak i szampon szamponowi) nier闚ne... Czy od篡wka ma mie hojny sk豉d? szampon z sls? bez? Czy to bez r騜nicy..? Doradzicie... ?
To chyba bez znaczenia, ale:
- ja daj odzywk bez silikon闚 (ubzdura豉m sobie, 瞠 jak silikony oblepi w這s, to si gorzej rozja郾i, ale szczerze m闚i帷 s康z, 瞠 moja teoria jest do kitu )
- szampon z SLS, 瞠by si lepiej mieszanina dobrze pieni豉

Id w tym tygodniu podci望 sobie ko鎍闚ki, wyr闚nam w這sy i b璠zie cudnie, bo nie zamierzam ich ju farbowa w og鏊e na d逝go軼i czym innym ni piank lub tonerem.
Stary 2012-04-15, 17:49   #3040
thedarksideoflight
Raczkowanie

Popieram enn_:
Pr鏏owa豉m k徙ieli z r騜nymi od篡wkami i szamponami i wysz這 mi, 瞠 szampon z sls lepiej dzia豉 - troch szybciej idzie rozja郾ianie, no bo w ko鎍u w這sy s dobrze oczyszczone z sylikon闚, no i z tego te powodu stara豉m si dawa maski i od篡wki bez sylikon闚.

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-04-15, 18:02   #3041
uolcia
Rozeznanie

to ca趾iem logiczne, dzi瘯i dziewczyny! Mam nadziej, 瞠 w這sy bardzo nie ucierpi, bo zosta這 mi ostatnie podci璚ie ko鎍闚ek u fryzjera, by pozby si niezdrowych strz瘼闚.. nie chcia豉bym tego popsu

a co do zmiany koloru w這s闚...to mnie czasami korci czer... szkoda tylko, 瞠 tak trudno z niej potem zej嗆...

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-04-15 o 18:03
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-15, 18:23   #3042
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
to ca趾iem logiczne, dzi瘯i dziewczyny! Mam nadziej, 瞠 w這sy bardzo nie ucierpi, bo zosta這 mi ostatnie podci璚ie ko鎍闚ek u fryzjera, by pozby si niezdrowych strz瘼闚.. nie chcia豉bym tego popsu

a co do zmiany koloru w這s闚...to mnie czasami korci czer... szkoda tylko, 瞠 tak trudno z niej potem zej嗆...
Ja zesz豉m w jeden wiecz鏎, tylko, 瞠 zrobi豉m b陰d i mi w這sy 軼iemnia造, ale teraz ju by nie by這 problemu.
Stary 2012-04-15, 18:54   #3043
uolcia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Ja zesz豉m w jeden wiecz鏎, tylko, 瞠 zrobi豉m b陰d i mi w這sy 軼iemnia造, ale teraz ju by nie by這 problemu.
jak to?
No tak, to oczywi軼ie mo磧iwe, ale moje w這sy mog造by tego nie znie嗆 tak dobrze jak Twoje
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-15, 19:04   #3044
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
jak to?
No tak, to oczywi軼ie mo磧iwe, ale moje w這sy mog造by tego nie znie嗆 tak dobrze jak Twoje
ja te si ci庵le tak boj tego rozja郾iania, chocia patrz帷 na kondycje w這s闚 mojej mamy pewnie nie powinnam
ale ja og鏊nie 鈔ednio lubi si bawi z w這sami, i wgl.. ostatnio nawet si nie maluje

.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-15, 19:40   #3045
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
jak to?
Po dekoloryzacji od razu na這篡豉m farb, zamiast przep逝ka w這sy wod z cytryn/octem, mog豉m te zrobi lekk k徙iel rozja郾iaj帷. Mia豉bym wymarzon, r闚n czerwie od razu, a nie po tygodniu.

Dekoloryzacja w這s闚 w豉軼iwie w og鏊e nie zniszczy豉, tylko odrobin przesuszy豉, ale naprawd bardzo nieznacznie. K徙iel rozja郾iaj帷a modniej wp造wa na w這sy, jednak nie s康z, 瞠by po陰czenie 2x dekoloryzacja + k徙iel (opcjonalna) + farba by這 super zab鎩cze dla w這s闚 (nie tylko moich), no chyba, 瞠 kto ma naprawd zniszczone/s豉be w這sy.
Stary 2012-04-15, 20:33   #3046
uolcia
Rozeznanie

W這sy cz瘰to ciemniej po dekoloryzacji bo: 1. Do farby po deko ludzie nie wiadomo czemu u篡waj silniejszego utleniacza ni 3% (teoretycznie to powinno by 1 z hakiem %, ale gdzie dosta taki utleniacz) , a producent zawsze przed tym przestrzega 2. myj z造m szamponem
przynajmniej w przypadku elgon, z innymi dekoloryzatorami nie mia豉m styczno軼i. w ka盥ym razie ja si pos逝cha豉m i mi nic nie 軼iemnia這 ;p dlatego p逝kanki i k徙iele rozja郾iaj帷e PO to dla mnie g逝pota. zreszt zawsze jest napisane by u篡wa szamponu o neutralnym ph, wi璚 absurdem jest zakwaszanie w這sa p逝kankami z cytryny/octu

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-04-15 o 20:37
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-15, 21:03   #3047
MartuHa92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Hej Dziewczyny
Powiedzcie mi moje Drogie,
mam mniej wi璚ej takie w這sy : http://2.bp.blogspot.com/-nlIlVxDnX2...ulce_maria.jpg jakiej farby najlepiej u篡, aby uzyska podobny kolor w這s闚 ? :
http://static.desktopnexus.com/thumb...gthumbnail.jpg

Wiadomo, 瞠 chcia豉bym uzyska taki kolor po najmniejszej linii oporu je郵i chodzi o pieni康ze i stan moich w這s闚 po koloryzacji

Czekam na odpowiedzi
MartuHa92 jest offline  
Stary 2012-04-15, 21:20   #3048
uolcia
Rozeznanie

masz w這sy farbowane, czy to Tw鎩 naturalny kolor w這s闚?
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-15, 21:57   #3049
MartuHa92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Farbowane, naturalne to jako ciemny blond/ jasny br您, chocia ju nawet nie pami皻am dok豉dnie, bo od 4 lat farbuje na jakie tam czerwienie..bez wymarzonego efektu.
Stary 2012-04-15, 22:07   #3050
uolcia
Rozeznanie

ok, skoro farbowane to na pewno k徙iel rozja郾iaj帷a i na to farba... allwaves 0.6 (http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/zdrow...ony-100-ml.jpg) + woda prawdopodobnie 9%, zale篡 jak bardzo rozja郾isz k徙iel. To powinno da podobny efekt do tego ze zdj璚ia. Wszystko wyniesie Ci ok. 30z MAX

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-04-15 o 22:10
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-16, 06:49   #3051
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Hej dziewuszki!
nedera- ojj nie martw sie nie powinno sie az tak szybko wyplukac.. ale wiem co czujesz ja tez zawsze nie chce myc wlosow po farbowaniu bo tak szkoda to zepsu heh
'
Uocia- ja uzywalam tego samego co uzywam do mycia ja mam akurat bez slsa ale kazdy bedzie dobry do kapieli.. odzywki dawalam albo babassu albo troche maski.. wszystko co mialam pod reka tam wyladowalo..

Tego loreala preferance widzialam w niemczech juz ale byly 3 odcienie tych czerwieni i boooskie niestety cena tez boska ... 8 euro za jedna taka farbe.. eeeee

No nie wiem mam juz naolejowane wlosy gotowe do mycia .. hmm moze faktycznie poczekam pare dni ...
ale powiem wam jedno- wygladam jak marchewa z przeblyskami blondu.. moj m捫 to gada 瞠 mi wlosy odpadn przed te moje szalenstwa..

MartuHa- kazda z nas marzy tu o idealnej czerwieni...

ps a czy ktoras z was uzywala tego balsamu? omylkowo go zakupilam w realu ostatnio bo szukalam odzywki do splukiwaniaq do suchych i jakos chyba nie do konca przeczytalam coto jest i kupilam.. czy ona jest dobra:? raz jej uzylam jak narazie.. i nie wiem czy warto ja zuzyc czy nie./.??

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20...enerujacy.html

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-04-16 o 06:56
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-04-16, 21:07   #3052
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
ps a czy ktoras z was uzywala tego balsamu? omylkowo go zakupilam w realu ostatnio bo szukalam odzywki do splukiwaniaq do suchych i jakos chyba nie do konca przeczytalam coto jest i kupilam.. czy ona jest dobra:? raz jej uzylam jak narazie.. i nie wiem czy warto ja zuzyc czy nie./.??
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20...enerujacy.html
Mam j i nie narzekam Nie obci捫a k豉k闚 (to jest dla mnie bardzo wa積e), ale od篡wia dosy 豉dnie

Cytat:
Napisane przez Kamulla Poka wiadomo嗆
ja po這篡豉m szamponetk Joanny "porzeczkowa czerwie" na to rudo-r騜owe co, co mia豉m na w這sach, b璠 olejowa jeszcze i nak豉da maski, 瞠by te w這sy jako wygl康a造 i w weekend za 2 tygodnie k豉d majicontrast na razie mam jako-tak czerwie, ale te rudo-鄴速e przeb造ski doprowadzaj mnie do w軼ieku -.-
Porzeczka jest rudawa. Nast瘼nym razem spr鏏uj sobie wymiesza malin z porzeczk p馧 na p馧. Wychodzi czysta rewelacja

Cytat:
Napisane przez Variance Poka wiadomo嗆
ona naprawd jest bardzo 豉dna, i mi瘯ka. tylko jest tak przez jakie 2 tyg, potem by by這 trzeba znowu nak豉da.
ale dzi瘯i tej Joannie odratowa豉m w這sy po Ce-Ce
Tia, wszyscy kochaj Ce-Ce... Mam jeszcze w domu z 200ml r騜nych czerwieni. I nie wiem, co z nimi zrobi. Do prepigmentacji?

Po dw鏂h myciach jestem. Na szcz窷cie kolor jako nie wyblak. Zrobi si tylko troszk ja郾iejszy.
Rudego wci捫 nie wida
Stary 2012-04-16, 21:49   #3053
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Tia, wszyscy kochaj Ce-Ce... Mam jeszcze w domu z 200ml r騜nych czerwieni. I nie wiem, co z nimi zrobi. Do prepigmentacji?
ja bym da豉 tylko do 鄉ieci - jedyna farba w ci庵u mojego 10 letniego farbowania, kt鏎a tak popsu豉 mi w這sy, a kolor by wstr皻ny chyba po tygodniu ju ratowa豉m si Joann, nie wspominaj帷 o od篡wianiu i wgl..

a ja kochane podj窸am decyzj i kupuj t ober篡n
ale nie zostawi Was i b璠e patrze jak tam Wasza walka o czerwie, bo pewnie do niej wr鏂 za jaki czas. potrzebuj odmiany
a 瞠 tatua簑 jeszcze nie zrobi, w這s闚 nie zetn, co prawda przyty豉m, ale zaraz postaram si zgubi, to zmienie kolor

.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-16, 21:50   #3054
divasatanica
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Drogie czerwonow這se

Bardzo was prosz o rad, bo ju nie wiem, co mam zrobi
Wczoraj zafarbowa豉m w這sy farb Matrix SoColor w kolorze 7RR (Intensywna czerwie) z oxydantem 6% , a dwa miesi帷e wcze郾iej farbowa豉m P這mienn Iskr z Joanny (kt鏎a zd捫y豉 ju bardzo wyp這wie). Spodziewa豉m si prawdziwej czerwieni, a kolorek na mojej g這wie bardziej przypomina ciemn mied/rubin (w zale積o軼i od o鈍ietlenia). S dla mnie zdecydowanie zbyt ciemne! Pr鏏owa豉m j nieco zmy z w這s闚, ale piana po myciu szamponem przeciw逝pie穎wym by豉 bia豉! I teraz chcia豉bym si dowiedzie - czy mog jako rozja郾i do koloru, jaki mia豉m przez farbowaniem lub zafarbowa je na ja郾iejszy? Czy blond farba co tutaj pomo瞠, czy tylko i wy陰cznie dekoloryzacja czupryny wchodzi w gr? Czy kt鏎a z Was ma jaki pomys?

Edytowane przez divasatanica
Czas edycji: 2012-04-16 o 21:58
divasatanica jest offline  
Stary 2012-04-16, 22:09   #3055
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez divasatanica Poka wiadomo嗆
Drogie czerwonow這se

Bardzo was prosz o rad, bo ju nie wiem, co mam zrobi
Wczoraj zafarbowa豉m w這sy farb Matrix SoColor w kolorze 7RR (Intensywna czerwie) z oxydantem 6% , a dwa miesi帷e wcze郾iej farbowa豉m P這mienn Iskr z Joanny (kt鏎a zd捫y豉 ju bardzo wyp這wie). Spodziewa豉m si prawdziwej czerwieni, a kolorek na mojej g這wie bardziej przypomina ciemn mied/rubin (w zale積o軼i od o鈍ietlenia). S dla mnie zdecydowanie zbyt ciemne! Pr鏏owa豉m j nieco zmy z w這s闚, ale piana po myciu szamponem przeciw逝pie穎wym by豉 bia豉! I teraz chcia豉bym si dowiedzie - czy mog jako rozja郾i do koloru, jaki mia豉m przez farbowaniem lub zafarbowa je na ja郾iejszy? Czy blond farba co tutaj pomo瞠, czy tylko i wy陰cznie dekoloryzacja czupryny wchodzi w gr? Czy kt鏎a z Was ma jaki pomys?
Je郵i wczoraj farbowa豉, to kolor jest 鈍ie篡 - mocny. Poczekaj troch, myj szamponem rumiankowym, mo瞠sz tez stosowa p逝kanki z rumiankiem. Odczekaj ze 3 tygodnie - czerwienie lubi si wymywa. Kolor wyblaknie, wyp逝cze si i b璠zie ja郾iejszy. Potem mo瞠sz pofarbowa z mocniejszym oksydantem.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-04-17, 11:52   #3056
uolcia
Rozeznanie

to dziadostwo si nie wyp逝cze, znam ten b鏊. mam jeszcze 1,5 tubki matrixowego 7rr i chyba wywal to do 鄉ieci dodam jeszcze 瞠 na 90% to w豉郾ie matrix pozostawi po sobie ten br您owo-bordowy 郵ad na moich w這sach ;/ tak瞠 nie polecam. Piel璕nuj wlosy bo zapewne b璠zie Ci czeka豉 k徙iel rozja郾iaj帷a ... chyba 瞠 nie chcesz ryzykowa popsuciem w這s闚 to dekoloryzacja

Dzi dosta豉m maila z wiadomo軼i 瞠 pieni璠zy kt鏎e przela豉m na scandica w poniedzia貫k tydzie temu, sklep wci捫 nie dosta... echhh ☠☠☠☠☠☠☠one zakupy przez internet, cholerni naci庵acze ;/

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-04-17 o 11:55
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-17, 12:11   #3057
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
to dziadostwo si nie wyp逝cze, znam ten b鏊. mam jeszcze 1,5 tubki matrixowego 7rr i chyba wywal to do 鄉ieci dodam jeszcze 瞠 na 90% to w豉郾ie matrix pozostawi po sobie ten br您owo-bordowy 郵ad na moich w這sach ;/ tak瞠 nie polecam. Piel璕nuj wlosy bo zapewne b璠zie Ci czeka豉 k徙iel rozja郾iaj帷a ... chyba 瞠 nie chcesz ryzykowa popsuciem w這s闚 to dekoloryzacja

Dzi dosta豉m maila z wiadomo軼i 瞠 pieni璠zy kt鏎e przela豉m na scandica w poniedzia貫k tydzie temu, sklep wci捫 nie dosta... echhh ☠☠☠☠☠☠☠one zakupy przez internet, cholerni naci庵acze ;/
Masz potwierdzenie przelewu?
Co to za sklep? Widz, 瞠 jeste z Warszawy, ja Scandica kupuj w takim sklepie na granicy stref, za Dworcem Zachodnim i Bluecity.
Stary 2012-04-17, 12:41   #3058
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

hej
no ja tez nadal czekam na farby a w sobote rano juz jade do niemiec.. wiec mam nadzieje ze do piatku dojda moje farby scandic niby juz wyslany ale allwaves nie wiem.. kurde bylabym zalamana gdyby mi nie przyszlo zanim wyjade.. pozatym machnelam troche tonera do maseczki na wlosy i potrzymalam 15 minut troche mi przyciemnilo ale nadal jestem ruda wygladam jakby mi czerwien masakrycznie wypolwiala.. aaaa nie moge na siebie patrzec ale co poradzic musze poczekac

pozatym Variance- ale pochwal sie fotkami po malowaniu
Divasatanica- kochana niestety ja tez walcze z tym mi tez po jednej farbie zostaje zawsze ruda poswiata a teraz po kapieli rozjasniajacej tez jestem ruda tylko mam nadzieje ze tym razem ta rudosc nie bedzie mi sie przebijala jak pomaluje czerwienia..

Ned- no to w takim razie bede sie "balsamowac" ta odzywka
Stary 2012-04-17, 21:13   #3059
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

A ja wam powiem, 瞠 chyba zrobi tak, 瞠 tylko odrosty b璠 robi farb a na reszt toner, bo po tych 2 razach farbowania ca這軼i mam takie suche w這sy, jak nigdy wcze郾iej. I tak wszystko sp造wa przy myciu w這s闚, wi璚 to bez sensu katowa te biedne w這ski utleniaczami, kt鏎e i tak nie rozja郾iaj tak, jak powinny.
Poza tym moja przesy趾a z internetowaj hurtowni fryzjerskiej ju chyba nie przyjdzie, wi璚 nawet nie wiem czym ewentualnie sobie te odrosty pofarbuj...
I wreszcie sprawa najwa積iejsza - dziewczyny jak baardzo nawil瘸j帷 mask do w這s闚 polecacie? Dzisiaj w豉郾ie sko鎍zy豉 mi si z Syosa taka b喚kitna, nie powiem 瞠by jaka z豉 by豉, ale w tym momencie zosta豉m z samymi od篡wkami i mega przesuszonymi w這sami:/ Mia豉m ju mie teraz Kallosa tego mlecznego, ale oczywi軼ie przepad gdzie razem z ca陰 moj paczk.
Stary 2012-04-17, 21:25   #3060
enn_
Zakorzenienie

Ja u篡wam maski Bingo, Scandic Line i Alterry z granatem - wszystkie lubi.
Do tego 瞠l aloesowy + olejowanie + krem Babydream na ko鎍闚ki.
P鏦i co w這sy mi si jako tako trzymaj, a moja piel璕nacja do najbardziej regularnych nie nale篡.

No i ja zamierzam robi to samo co Ty - nak豉da tylko na odrosty farb albo k徙iel rozja郾iaj帷, a na reszt w這s闚 piank Venity (no dobra, to nie toner ).
Chocia je郵i b璠 dawa豉 tylko na odrosty, to nie wiem czy na Maji si nie przerzuci, ale z drugiej strony mog i rozja郾iaczem, taniej wyjdzie.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

A, w og鏊e nie rozwa瘸豉bym Maji albo Alfaparfu na odrosty gdyby nie to, 瞠 jednak jest to trwalsze ni rozja郾ianie + pianka, i na zdrowych w這sach, kt鏎e 鈍ie穎 uros造 kolor z farby by si pewnie trzyma du穎 d逝瞠j.
Ale nie zach璚a mnie to, 瞠 to dro窺ze, poza tym w sumie nie wiem czy mi co nie odpali i nie b璠 chcia豉 mie np. niebieskich w這s闚 - 豉twiej mi b璠zie je uzyska maj帷 ju rozja郾ione k豉ki. ;p

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.