Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 103 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-04-17, 21:29   #3061
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
A ja wam powiem, 瞠 chyba zrobi tak, 瞠 tylko odrosty b璠 robi farb a na reszt toner, bo po tych 2 razach farbowania ca這軼i mam takie suche w這sy, jak nigdy wcze郾iej. I tak wszystko sp造wa przy myciu w這s闚, wi璚 to bez sensu katowa te biedne w這ski utleniaczami, kt鏎e i tak nie rozja郾iaj tak, jak powinny.
Poza tym moja przesy趾a z internetowaj hurtowni fryzjerskiej ju chyba nie przyjdzie, wi璚 nawet nie wiem czym ewentualnie sobie te odrosty pofarbuj...
I wreszcie sprawa najwa積iejsza - dziewczyny jak baardzo nawil瘸j帷 mask do w這s闚 polecacie? Dzisiaj w豉郾ie sko鎍zy豉 mi si z Syosa taka b喚kitna, nie powiem 瞠by jaka z豉 by豉, ale w tym momencie zosta豉m z samymi od篡wkami i mega przesuszonymi w這sami:/ Mia豉m ju mie teraz Kallosa tego mlecznego, ale oczywi軼ie przepad gdzie razem z ca陰 moj paczk.
taa ja tez tak mialam robic ale nie zawsze mi to wychodzi.. pozatym nigdzie nie znalazlam pianek venity real, tesco, rossmann, schlecker..- brak.. na allegro juz za pozno bo w sobote jade..
co do maski ja mam t -----> http://www.fryzart.pl/product-pol-18...0-ml-Mila.html

i jest super fajna dodatkowo olejuje rycynowym i nie narzekam
pozatym listonosza maja tu leniwego.. bylismy wszyscy w domu a awizo w skrzynce lezy.. nie chcialo mu sie wjecha wind na 9 pietro i da paczk buu jutro musze leciec na poczte.. to chyba scandic.. wkoncuuuu
Stary 2012-04-17, 22:20   #3062
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
hej
no ja tez nadal czekam na farby a w sobote rano juz jade do niemiec.. wiec mam nadzieje ze do piatku dojda moje farby scandic niby juz wyslany ale allwaves nie wiem.. kurde bylabym zalamana gdyby mi nie przyszlo zanim wyjade.. pozatym machnelam troche tonera do maseczki na wlosy i potrzymalam 15 minut troche mi przyciemnilo ale nadal jestem ruda wygladam jakby mi czerwien masakrycznie wypolwiala.. aaaa nie moge na siebie patrzec ale co poradzic musze poczekac

pozatym Variance- ale pochwal sie fotkami po malowaniu
a pewnie, ze pochwale. w poniedzia貫k id do fryzjera, je郵i farba przyjdzie mi odpowiednio (a tez zamawia豉m ze sklepu internetowego, wi璚 nie straszcie) to ju we wtorek-鈔od mo瞠 bd 'inna'.

a kole瘸nka si 鄉ieje, 瞠 jeszcze z tego fioletowego wyjdzie mi czerwie

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-17, 22:37   #3063
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Masz potwierdzenie przelewu?
Co to za sklep? Widz, 瞠 jeste z Warszawy, ja Scandica kupuj w takim sklepie na granicy stref, za Dworcem Zachodnim i Bluecity.
taa opieprzaj帷 ich od razu wys豉豉m potwierdzenie... no w軼iek豉 jestem
No jestem z Warszawy ale z totalnie drugiego ko鎍a ni okolice bluecity, znaj帷 mnie nie chcia這by mi si rusza tak daleko ;p
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-17, 22:39   #3064
divasatanica
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Dzi瘯uj za wszystkie odpowiedzi

Wygl康a na to, 瞠 b璠 musia豉 co zrobi z tymi w這sami. Nie mog si zdecydowa mi璠zy dekoloryzacj a k徙iel rozja郾iaj帷. Co jest lepsze i da mi po膨dany efekt?
divasatanica jest offline  
Stary 2012-04-18, 02:18   #3065
uolcia
Rozeznanie

Teoretycznie dekoloryzacja by豉by lepsza, bo mniej niszczy w這sy. Niby wcale, cho wiele os鏏 twierdzi, 瞠 jednak troch wysusza {ja te糖 Ale k徙iel rozja郾iaj帷a wychodzi Ci du穎 taniej i masz pewno嗆, 瞠 nie 軼iemniej w這sy a potem po ka盥ym zabiegu nak豉dasz farb i po ka盥ym r闚nie szybko Ci si wyp逝cze

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-04-18 o 02:20
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-18, 16:39   #3066
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

Dziewczyny, nie wytrzyma豉m i po這篡豉m scandica ju dzisiaj Ca造 tydzie prze篡豉m z jasno-rudo-r騜owym czym na g這wie, ale teraz jestem znowu czerwona
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-04-18, 16:46   #3067
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, nie wytrzyma豉m i po這篡豉m scandica ju dzisiaj Ca造 tydzie prze篡豉m z jasno-rudo-r騜owym czym na g這wie, ale teraz jestem znowu czerwona
Poka koniecznie efekt!
Jestem baardzo ciekawa efektu Scandica na innych w這sach ni moje.
Stary 2012-04-18, 16:57   #3068
thedarksideoflight
Raczkowanie

Robi豉m zdj璚ia aparatem T, bo chyba najdok豉dniej oddaje kolor i jak tylko wymusz je od niego to wrzuc Ale wysz豉 czy軼iutka czerwie, bez r騜u, bez rudego ^.^ ko鎍闚ki s tego samego koloru co odrosty i og鏊nie wyszed chyba troszke ciemniejszy ni allwaves, mimo k徙ieli rozja郾iaj帷ych, ale pewnie rozja郾i si po paru myciach tak jak u Ciebie

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-04-18, 16:59   #3069
uolcia
Rozeznanie

ja te czekam na fotki

btw w豉郾ie obczai豉m, 瞠 paznokcie pomalowane sam od篡wk po myciu w這s闚 farbuj mi na r騜owo heheh
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-18, 17:28   #3070
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Witam pi瘯ne Czerwonow這se,

zwracam si do Was z gor帷 pro軸 o pomoc, przy czym obiecuj, 瞠 nie b璠 bardzo zawraca g這wy Historia moich w這s闚 w skr鏂ie wygl康a nast瘼uj帷o: naturalnie br您, pierwsze zabawy z czerwieni henn, potem farbami, zniech璚ona ciemnymi efektami a zachwycona z kolei rudo軼iami Hayley Williams rozja郾i豉m i zafarbowa豉m na rudo u fryzjera, co w這sy odczu造.. bardzo. By這 to pod sam koniec 2010. W wakacje 2011 znowu chcia豉m spr鏏owa czerwieni, ale nic nie wychodzi這 豉dnie (u篡wa豉m drogeryjnych lub henny, ale tak瞠 np. Chantala), w dodatku bardzo szybko si sp逝kiwa這. Do niedawna obija豉m szamponetkami lub niby-henn. Znalaz豉m Wasz w徠ek ju jaki czas temu i odt康 podziwiam czerwienie idealne kt鏎e ci庵le si tu pojawiaj Postanowi豉m, 瞠 zafarbuj Scandiciem (tak, prawdziwy wyj徠ek w鈔鏚 Was haha), zam闚i豉m go ju nawet i utleniacz 6% (9% chyba dobi豚y moje w這sy..)

I TUTAJ pojawia si moje pytanie:
czy my郵icie, 瞠 koniecznie musz rozja郾ia jako g鏎ne partie w這s闚 (te kt鏎e zd捫y造 odrosn望 od czasu rozja郾iania, znacznie zdrowsze i ciemniejsze ni reszta), czy jest szansa 瞠 wyjdzie r闚no, je瞠li np. na這輳 na nie mieszank w troch innych proporcjach, np. wi璚ej utleniacza? Czyta豉m o k徙ieli rozja郾iaj帷ej, ale wola豉bym nie traktowa ich rozja郾iaczem, chyba 瞠 da si zrobi co takiego z samym utleniaczem?

Uhh Wy chyba wiecie najlepiej jak to jest z tymi kolorami na zdj璚iach, co okno to wygl康aj inaczej, raz ogni軼ie rudo, raz.. czerwono Wybra豉m chyba takie kt鏎e najlepiej oddaj rzeczywisto嗆.

Aha, dodam jeszcze, 瞠 tu przed farbowaniem kt鏎e planuj na przysz造 tydzie, b璠 troch ja郾iejsze, bo aktualnie codziennie traktuje je oliwk i myciem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN9135-crop.jpg (11,2 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9149-crop.jpg (12,7 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9152-crop.jpg (17,0 KB, 23 za豉dowa)
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-04-18, 17:50   #3071
wer xdd
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Z ciemnej czerwieni na jasn ;d

Siema
Mam tak spraw ;d ostatnio pofarbowa豉m w這sy i wyszed mi kolor 4.6 http://www.kosmetykionline.pl/data/i...ENSATIONAL.jpg .
Ja chc 瞠by wyszed mi taki : https://encrypted-tbn0.google.com/im...KjgqRqn2cuyUdZ .
Znacie mo瞠 jaki spos鏏 瞠by go uzyska z mojego koloru ? ;D mo瞠 jaki rozja郾iacz ? :P
Bardzo prosz o odp bo m璚z si z tym kolorem ju od dawna i nie chce mi wyj嗆 -,- Z g鏎y dzi瘯uje
wer xdd jest offline  
Stary 2012-04-18, 17:56   #3072
uolcia
Rozeznanie

sugeruj帷 si 1szym zdj璚iem... szczerze m闚i帷 nie s康ze by kolor z豉pa Ci r闚no i czy rozja郾i t ciemn g鏎... ale wiesz nie chce wprowadzi Ci w b陰d bo nie u篡wa豉m jeszcze tej farby... w ka盥ym razie woda 6% na 101% sobie nie poradzi
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-18, 17:58   #3073
thedarksideoflight
Raczkowanie

Ja nie mia豉m tak du瞠j r騜nicy, ale scandic ca趾iem 豉dnie wyr闚na Mo瞠 spr鏏uj tak jak ja to robi - najpierw ma貫 pasemko gdzie ze spodu i b璠ziesz wiedzia豉 czy wyr闚na, czy trzeba dalej kombinowa

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-04-18, 18:25   #3074
Vanilka28
Raczkowanie

Dzi瘯i : ) A orientujecie si czy da si rozja郾ia tak mieszank jak do k徙ieli tylko w豉郾ie.. bez rozja郾iacza, z samym utleniaczem, czy za bardzo mnie wyobra幡ia ponios豉?
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-04-18, 20:51   #3075
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i : ) A orientujecie si czy da si rozja郾ia tak mieszank jak do k徙ieli tylko w豉郾ie.. bez rozja郾iacza, z samym utleniaczem, czy za bardzo mnie wyobra幡ia ponios豉?
Ponios這 Cie chyba nie slyszalam zeby bez proszku sie robilo kapiel..

Pozatym przyszedl mi allwaves na scandica nadal czekam... chyba tez nie wyrobie i machne w sobote-niedziele farbe

thedarksideoflight- fotki fotki!!!
Stary 2012-04-18, 20:57   #3076
Vanilka28
Raczkowanie

Tak my郵a豉m.. A da si zrobi normalnie k徙iel tylko na cz窷ci w這s闚? Kurcz.. ale kombinuj
W豉郾ie, thedarksideoflight, czekamy z niecierpliwo軼i i wstrzymanym oddechem
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-04-18, 21:20   #3077
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Tak my郵a豉m.. A da si zrobi normalnie k徙iel tylko na cz窷ci w這s闚? Kurcz.. ale kombinuj
W豉郾ie, thedarksideoflight, czekamy z niecierpliwo軼i i wstrzymanym oddechem
ale jakie cz窷ci? ze tylko np na polowe wlos闚 ? no da si ale ja bym na twoim miejscu na calosci dala wtedy kolor sie wyrowna

ja mam teraz na glowie takie cos nito rudy nito co tam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Picture0023.jpg (31,7 KB, 47 za豉dowa)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-04-18 o 21:22
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-04-18, 21:24   #3078
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Dot.: Z ciemnej czerwieni na jasn ;d

Cytat:
Napisane przez wer xdd Poka wiadomo嗆
Siema
Mam tak spraw ;d ostatnio pofarbowa豉m w這sy i wyszed mi kolor 4.6 http://www.kosmetykionline.pl/data/i...ENSATIONAL.jpg .
Ja chc 瞠by wyszed mi taki : https://encrypted-tbn0.google.com/im...KjgqRqn2cuyUdZ .
Znacie mo瞠 jaki spos鏏 瞠by go uzyska z mojego koloru ? ;D mo瞠 jaki rozja郾iacz ? :P
Bardzo prosz o odp bo m璚z si z tym kolorem ju od dawna i nie chce mi wyj嗆 -,- Z g鏎y dzi瘯uje
czerwono-miedziany kolor... hmm mam identyczna farbe prawie 2 tubki ktora mi tylko lezy i czeka na dobre czasy... goldwell topchic effects ale majicontrast miedziano czerwony tez jest
Stary 2012-04-18, 21:30   #3079
Vanilka28
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
ale jakie cz窷ci? ze tylko np na polowe wlos闚 ? no da si ale ja bym na twoim miejscu na calosci dala wtedy kolor sie wyrowna

Tak, tylko te u g鏎y, ciemniejsze. Wida na zdj璚iach Bo szkoda dodatkowo wysusza tych z d逝go軼i skoro s wystarczaj帷o jasne. No to mo瞠 spr鏏uj..
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-04-19, 06:40   #3080
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, tylko te u g鏎y, ciemniejsze. Wida na zdj璚iach Bo szkoda dodatkowo wysusza tych z d逝go軼i skoro s wystarczaj帷o jasne. No to mo瞠 spr鏏uj..
to proboj ale pamietam od gory sie szybko rozjasniaja wiec nie trzymaj kapieli za dlugo, kontroluj kolor..
Stary 2012-04-19, 08:54   #3081
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wybaczcie, 瞠 musia造軼ie tyle czeka, ale nie chcia豉m robi zdj耩 ani aparatem, kt鏎y zjada czerwie, ani takim, kt鏎y dodaje jej fioletowego pigmentu

Nie przed逝瘸j帷, oto scandic line na moich w這sach:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg scandic line 01.jpg (143,8 KB, 56 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg scandic line 02.jpg (135,2 KB, 44 za豉dowa)

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-04-19, 09:06   #3082
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Wybaczcie, 瞠 musia造軼ie tyle czeka, ale nie chcia豉m robi zdj耩 ani aparatem, kt鏎y zjada czerwie, ani takim, kt鏎y dodaje jej fioletowego pigmentu

郵iczny!

mnie za to dw鏂h znajomych dobi這, i potwierdzi這, 瞠 czas na farbowanie - "o! jak 鄉iesznie si pofarbowa豉 na rudo z r騜em!"

nawet nie wiecie jak moja mama jest niezadowolona, 瞠 chc zmieni kolor 瞠 i tak wie, 瞠 wr鏂 i to bezsensu

.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-19, 09:34   #3083
enn_
Zakorzenienie

Cytat:

Bosko wygl康a! U mnie zawsze by chyba troch ciemniejszy.

My郵, 瞠 musz zrezygnowa z czerwieni, bo dobija mnie nie dbanie o kolor, ale to, 瞠 sama nie wiem jaki chc mie i ci庵le co zmieniam.
Jak mia豉m czarne w這sy, to nie by這 takiego problemu. W og鏊e by這 du穎 豉twiej.
Stary 2012-04-19, 10:01   #3084
thedarksideoflight
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Bosko wygl康a! U mnie zawsze by chyba troch ciemniejszy.

My郵, 瞠 musz zrezygnowa z czerwieni, bo dobija mnie nie dbanie o kolor, ale to, 瞠 sama nie wiem jaki chc mie i ci庵le co zmieniam.
Jak mia豉m czarne w這sy, to nie by這 takiego problemu. W og鏊e by這 du穎 豉twiej.
Jak wr鏂isz do czerni, to za ka盥ym razem jak zobaczysz czerwie na czyi w這sach, b璠ziesz coraz bardziej chcia豉 znowu czerwie Ja tak mam za ka盥ym razem jak stwierdzam, 瞠 rudy jest 豉twiejszy do utrzymania

Lepiej si zastan闚, bo jak masz jeszcze raz schodzi z czerni... :P

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-04-19, 10:02   #3085
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

thedarksideoflight- kolor wyszed pi膮瘯ny! Por闚nywalny z lask z youtuba Ciekawe tylko do ilu my, ale to standard. Ale ko鎍闚ki chyba ju si ci zbuntowa造, bo wygl康aj na gorszy stan ni reszta. No ale kolor wymiata i to najwa積iejsze.
A ja dzisiaj z這篡豉m reklamacj w tym sklepie pro-fryz. Czyli nie b璠zie farbowanka w najbli窺zym czasie. Ciekawe ile si to znowu poci庵nie - zwrot kasy. W sumie wola豉bym 瞠by jednak dosz豉 mi paczka, ale to ju chyba niemo磧iwe. Ale maila z potwierdzeniem nadania przesy趾i dosta豉m, wi璚 albo lec w ch*ja albo rzeczywi軼ie przesy趾a przepad豉 w drodze.
Stary 2012-04-19, 10:16   #3086
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
thedarksideoflight- kolor wyszed pi膮瘯ny! Por闚nywalny z lask z youtuba Ciekawe tylko do ilu my, ale to standard. Ale ko鎍闚ki chyba ju si ci zbuntowa造, bo wygl康aj na gorszy stan ni reszta. No ale kolor wymiata i to najwa積iejsze.
A ja dzisiaj z這篡豉m reklamacj w tym sklepie pro-fryz. Czyli nie b璠zie farbowanka w najbli窺zym czasie. Ciekawe ile si to znowu poci庵nie - zwrot kasy. W sumie wola豉bym 瞠by jednak dosz豉 mi paczka, ale to ju chyba niemo磧iwe. Ale maila z potwierdzeniem nadania przesy趾i dosta豉m, wi璚 albo lec w ch*ja albo rzeczywi軼ie przesy趾a przepad豉 w drodze.
ja zamawia豉m ifryz.pl i posz這 wszystko ok, bo tez mnie nastraszy豉, ale na razie jest dobrze, dzi powinni wys豉 mi farb.

ale niestety tak czasem bywa z tym internetowymi

.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-19, 10:32   #3087
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Jak wr鏂isz do czerni, to za ka盥ym razem jak zobaczysz czerwie na czyi w這sach, b璠ziesz coraz bardziej chcia豉 znowu czerwie Ja tak mam za ka盥ym razem jak stwierdzam, 瞠 rudy jest 豉twiejszy do utrzymania

Lepiej si zastan闚, bo jak masz jeszcze raz schodzi z czerni... :P
Wieeem, wieeem...
I tak przed czerni wypr鏏owa豉bym jakie neutralne br您y, wi璚 by這by 豉twiej wr鏂i.

P鏦i co siedz z szamponetk Mariona na w這sach, bo si pomyli豉m i wzi窸am j zamiast Venity... I w豉郾ie czytam jej recenzje i zaczynam si ba co b璠zie z moimi w這sami za p馧 godziny.
Stary 2012-04-19, 11:05   #3088
thedarksideoflight
Raczkowanie

Cytat:
W sumie nie ko鎍闚ki, a dolna warstwa w這s闚- przez miesi帷 przesz豉 4 k徙iele rozja郾iaj帷e, wi璚 nie ma co si dziwi Ale mam sw鎩 kolor i teraz po鈍i璚 si tylko piel璕nacji - z ka盥ym olejowaniem i myciem g鏎na warstwa wygl康a coraz lepiej, a dolna dochodzi do siebie

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-04-19, 11:09   #3089
enn_
Zakorzenienie

Nigdy nie kupujcie szamponetki Mariona (intensywna czerwie).
W這sy mam suche jak wi鏎 i matowe jak nigdy wcze郾iej, a kolor? Kolor jest szaro rudor騜owy.
Id na這篡 piank koloryzuj帷, bo na szcz窷cie jeszcze troch jej mam, i na to mask na godzin. :/
Stary 2012-04-19, 11:16   #3090
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:

Super kolor!!! Jaki odcie tej farby masz na w這sach?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.