Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 105 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-04-21, 18:26   #3121
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
O!! Dzi瘯i, znam t drogeri, maj tam fajne rzeczy Czy te pianki pokrywaj odrosty?
Nie, z nimi jest jak z tonerami, tylko na rozja郾ione w這sy (no chyba, 瞠 masz jasny blond ).
Ja ju pisa豉m, 瞠 dla mnie k徙iel rozja郾iaj帷a na odrosty + pianka to chyba najlepsze rozwi您anie, bo daj rewelacyjny kolor i bardzo 豉two mi je samodzielnie i r闚no na這篡 w moment, wi璚 nawet od鈍ie瘸nie koloru zajmuje w sumie, z na這瞠niem pianki i umyciem w這s闚, nie wi璚ej jak 30 minut.
+ Tanie toto jak barszcz, a jedna pianka na moje w這sy jest 鄉ia這 na 2 razy.

Te lubi t drogeri.
Stary 2012-04-21, 19:56   #3122
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763
Wpisy w blogu: 2

Chwil mnie nie by這, a i nie by這 si czym chwali, bo w這s czeka na od鈍ie瞠nie.
Dzi nareszcie fryzjer mnie upi瘯szy na kolejne kilkana軼ie dni, w za陰czeniu fotki.
Tym razem nowo嗆: g鏎a, odrost znaczy, tradycyjnie matrixem, a reszta - 瞠by w這sy nieco odetchn窸y - czym bez utleniacza. Nie znam tego produktu, do陰czam wi璚 zdj璚ie buteleczki. G瘰ty 瞠l w intensywnym kolorze, trzymany razem z farb oko這 40 minut idealnie wyr闚na odcie.
W s這鎍u to stra瘸cka czerwie i wida r騜nic w por闚naniu z matrixow g鏎, kt鏎a lekko leci w r騜... ten pigment nie, nic z tych rzeczy, jest po prostu bazow czerwieni. Ciekawa jestem, jakie to trwa貫 b璠zie.
W 鈍ietle sztucznym tudzie bez wi瘯szego s這鎍a r騜nicy w odcieniach nie wida, wi璚 daje to ciekaw opcj pod tytu貫m 'jak nie skatowa w這sa, a mie czerwie na 豚ie'...
Dam zna, jak si to-to b璠zie zachowywa這 po myciu i jak z kondycj w這s闚... na razie wygl康a ok.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0234.jpg (96,7 KB, 70 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0243.jpg (145,2 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0221.jpg (109,2 KB, 43 za豉dowa)
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-21, 20:11   #3123
enn_
Zakorzenienie

Widzia豉m te tonery na Allegro i zastanawia豉m si czy s dobre - koniecznie daj zna jak si trzyma kolor.
Stary 2012-04-21, 20:21   #3124
xjaponiax
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Drastyczna zmiana koloru w這s闚.

Chcia豉bym na wakacjach zmieni kolor w這s闚,mam ciemne br您owe i chcia豉by mie czerwone takie jak ma ona. http://data.whicdn.com/images/213811...0732_large.jpg
Nie bardzo orientuj si w takich rzeczach... ile mo瞠 to kosztowa u fryzjera albo czy mo積a samemu i kupi potrzebne rzeczy. Jakby軼ie mog造 to prosz napiszcie mi co i jak mniej wi璚ej ze szczeg馧ami jak takowe b璠.
xjaponiax jest offline  
Stary 2012-04-21, 20:46   #3125
enn_
Zakorzenienie

Dot.: Drastyczna zmiana koloru w這s闚.

Cytat:
Napisane przez xjaponiax Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym na wakacjach zmieni kolor w這s闚,mam ciemne br您owe i chcia豉by mie czerwone takie jak ma ona. http://data.whicdn.com/images/213811...0732_large.jpg
Nie bardzo orientuj si w takich rzeczach... ile mo瞠 to kosztowa u fryzjera albo czy mo積a samemu i kupi potrzebne rzeczy. Jakby軼ie mog造 to prosz napiszcie mi co i jak mniej wi璚ej ze szczeg馧ami jak takowe b璠.
Proponuj po鈍i璚i chwil na przeczytanie chocia kilku stron tego w徠ku, o niczym innym ni o sposobach farbowania w這s闚 na czerwono tutaj nie rozmawiamy.
Stary 2012-04-21, 21:09   #3126
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Nie, z nimi jest jak z tonerami, tylko na rozja郾ione w這sy (no chyba, 瞠 masz jasny blond ).
Ja ju pisa豉m, 瞠 dla mnie k徙iel rozja郾iaj帷a na odrosty + pianka to chyba najlepsze rozwi您anie, bo daj rewelacyjny kolor i bardzo 豉two mi je samodzielnie i r闚no na這篡 w moment, wi璚 nawet od鈍ie瘸nie koloru zajmuje w sumie, z na這瞠niem pianki i umyciem w這s闚, nie wi璚ej jak 30 minut.
+ Tanie toto jak barszcz, a jedna pianka na moje w這sy jest 鄉ia這 na 2 razy.

Te lubi t drogeri.
Ach... rozumiem. Dzi瘯i
Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Dzi nareszcie fryzjer mnie upi瘯szy na kolejne kilkana軼ie dni, w za陰czeniu fotki.
Tym razem nowo嗆: g鏎a, odrost znaczy, tradycyjnie matrixem, a reszta - 瞠by w這sy nieco odetchn窸y - czym bez utleniacza. Nie znam tego produktu, do陰czam wi璚 zdj璚ie buteleczki. G瘰ty 瞠l w intensywnym kolorze, trzymany razem z farb oko這 40 minut idealnie wyr闚na odcie.
W s這鎍u to stra瘸cka czerwie i wida r騜nic w por闚naniu z matrixow g鏎, kt鏎a lekko leci w r騜... ten pigment nie, nic z tych rzeczy, jest po prostu bazow czerwieni. Ciekawa jestem, jakie to trwa貫 b璠zie.
W 鈍ietle sztucznym tudzie bez wi瘯szego s這鎍a r騜nicy w odcieniach nie wida, wi璚 daje to ciekaw opcj pod tytu貫m 'jak nie skatowa w這sa, a mie czerwie na 豚ie'...
Dam zna, jak si to-to b璠zie zachowywa這 po myciu i jak z kondycj w這s闚... na razie wygl康a ok.
安ietny efekt! Bardzo 豉dny kolor

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-04-21, 21:48   #3127
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
豉dnie podoba mi si

xjaponiax- kochana poczytaj ostatnie pare stron...

a ja dodaje fotki moje bo ostatnio sie nie doda造..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg sabina.jpg (100,4 KB, 62 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (128,6 KB, 52 za豉dowa)
Stary 2012-04-21, 23:18   #3128
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
豉dnie podoba mi si

xjaponiax- kochana poczytaj ostatnie pare stron...

a ja dodaje fotki moje bo ostatnio sie nie doda造..
這jezu jak cudnie! : roza::r oza:
Stary 2012-04-22, 00:37   #3129
patusia88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 247

Cytat:
Napisane przez Kamulla Poka wiadomo嗆
ja te si zastanawia豉m, czy nie zej嗆 z czerwieni, jest tyle pi瘯nych kolor闚 na swiecie i 豉twiejszych do utrzymania... tak sobie rozmy郵a豉m, rozmy郵a豉m... i zam闚i豉m majicontrast xD 3 tubki, zebym mia豉 na 2 razy, wysz這 mnie to 120 z, ratuunku ;x
na razie jestem po tej szamponetce Joanny, wyp逝kuje si, w徠pi, 瞠bym wytrzyma豉 jeszcze ponad tydzie (farbowanie zaplanowane na 29 kwietnia), wi璚 pewnie machn jeszcze raz.

W這sy olejuj, jak mi si chc i nie jestem wyko鎍zona, co 3-4 dni maska na p馧 godziny i za tydzie mam nadziej, ze nie bedzie tragedii
eh wspomnienia ja z dnia na dzie z jasnej czerwieni (do tej pory ukochanej) zrobi豉m si br您owa ale 瞠 braz nie pokry to dekoloryzowa豉m tak瞠 po czerwieni zostal leciutki poblask na ko鎍ach. Ale tesknie badzo oj bardzo. I chyba juz nie wr鏂. Jak pomy郵 jak ten kolor schodzi... Ale sercem jestem dalej czerwona!
patusia88 jest offline  
Stary 2012-04-22, 01:26   #3130
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Sugar wygl康asz 鈍ietnie, to Scandic? Tylko.. Czy ja dobrze widz ro? (

sonea suuuper
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-22, 09:42   #3131
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Sugar wygl康asz 鈍ietnie, to Scandic? Tylko.. Czy ja dobrze widz ro? (

sonea suuuper
no to jest scandic w roz wpada wole roz niz rudy..

jestem po 1 myciu. farba strasznie sie wyplukuje tzn farbuje wode ale na glowie jest na szczescie tak jak bylo

Uolcia, Fryz5 dzi瘯uje
Stary 2012-04-22, 11:41   #3132
uolcia
Rozeznanie

kuuuuuuuuuuuuuuuuuuurde teraz mi m闚icie ? Czy istnieje farba kt鏎a nie wchodzi w r騜 ani w pomara鎍z? ;/
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-22, 12:22   #3133
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
kuuuuuuuuuuuuuuuuuuurde teraz mi m闚icie ? Czy istnieje farba kt鏎a nie wchodzi w r騜 ani w pomara鎍z? ;/
U mnie Scandic dawa efekt bez r騜u i pomara鎍zy, zupe軟ie inny kolor ni u Sugar. Taka g喚boka czerwie, prawdziwie czerwona.
Stary 2012-04-22, 12:26   #3134
uolcia
Rozeznanie

Dzi瘯i za pocieszenie i przywr鏂enie nadziei ;p hmm dziwne... no nic, te spr鏏uj. Mo瞠 u mnie nie wyjdzie r騜owo tymbardziej, 瞠 mam ju rudaw t czerwie... jutro pojad po farb... I ci庵le zastanawiam si czy robi k徙iel czy nie.... najch皻niej zrobi豉bym d馧 z innym utleniaczem, ale ja nie mam poj璚ia jak to na這篡
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-22, 12:55   #3135
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯i za pocieszenie i przywr鏂enie nadziei ;p hmm dziwne... no nic, te spr鏏uj. Mo瞠 u mnie nie wyjdzie r騜owo tymbardziej, 瞠 mam ju rudaw t czerwie... jutro pojad po farb... I ci庵le zastanawiam si czy robi k徙iel czy nie.... najch皻niej zrobi豉bym d馧 z innym utleniaczem, ale ja nie mam poj璚ia jak to na這篡
D馧 z mocniejszym czy s豉bszym utleniaczem?

Ja my郵, 瞠 spokojnie mo積a na這篡 po prostu na g鏎 w這s闚 k徙iel z utleniaczem np. 9%, tak, jakby nak豉da豉 na odrosty (tylko mo瞠sz przeci庵n望 dalej, np do po這wy w這s闚), a p騧niej na reszt na這篡 np. z 6%. W sumie tak jak przy farbowaniu w這s闚, 瞠 na odrosty cz窷 farby i p騧niej na ca這嗆 reszta.

A je郵i chcesz z mocniejszym na d馧, to mo瞠sz na這篡 wsz璠zie np. 6%, i masowa intensywnie w這sy od po這wy, to one si lepiej rozja郾i.
Stary 2012-04-22, 13:04   #3136
czmiel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

to mo瞠 ja si pochwal efektami ; d

nie mog za陰czy zdj耩 ; /
mog da wam linka do notki na blogu?

pytam, bo nie chc, 瞠by軼ie odebra造 to jako autopormocj czy cos ; d

czmiel jest offline  
Stary 2012-04-22, 13:24   #3137
uolcia
Rozeznanie

yyym a mo瞠 strony typu imageshack albo wrzucenie zdj璚ia z komputera?
edit:nie 瞠bym mia豉 co do bloga

M闚i o farbowaniu z r騜nym utleniaczem... d馧 mocniejszym, bo g鏎 mam ja郾iejsz, a odrost blond wi璚 po 9% by豉by masakra.. i wtedy mog豉bym darowa sobie k徙iel, bo przecie ja nie chc tak jasnej czerwieni jak wi瘯szo嗆 z was Dzi瘯i

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-04-22 o 13:31
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-22, 13:36   #3138
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
yyym a mo瞠 strony typu imageshack albo wrzucenie zdj璚ia z komputera?
edit:nie 瞠bym mia豉 co do bloga

M闚i o farbowaniu z r騜nym utleniaczem... d馧 mocniejszym, bo g鏎 mam ja郾iejsz, a odrost blond wi璚 po 9% by豉by masakra.. i wtedy mog豉bym darowa sobie k徙iel, bo przecie ja nie chc tak jasnej czerwieni jak wi瘯szo嗆 z was Dzi瘯i
Ja my郵, 瞠 farbowanie mo積a zrobi identycznie, jak pisa豉m, chocia na 100% pewna nie jestem, bo sama tak nigdy nie robi豉m.

czmiel, mo瞠sz skopiowa adres bezpo鈔edni zdj耩 z bloga i wrzuci je przez Wizazowe zarz康zanie za陰cznikami. Po prostu zamiast 豉dowa z komputera wpisujesz link do "Za豉duj plik z innej witryny www".
Stary 2012-04-22, 18:13   #3139
divasatanica
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Witam, to znowu ja

Znowu mam pytanie odno郾ie farb do w這s闚. Czy kt鏎a z Was farbowa豉 Syossem, a dok豉dnie kolorem Intensywna czerwie? Kole瘸nka sama farbuje w這ski t farb i wychodzi 郵icznie, przy czym kolor zostaje prawie niezmieniony. Natomiast w internecie opinie o tym produkcje s podzielone. Zale篡 mi na tym, 瞠by kolor nie spiera si na rudo.

A drugie pytanie - czy s造sza造軼ie o tych farbkach? Bo kolory maj prze郵iczne! http://allegro.pl/farba-kaycolor-do-...273028449.html
divasatanica jest offline  
Stary 2012-04-22, 18:33   #3140
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czmiel Poka wiadomo嗆
to mo瞠 ja si pochwal efektami ; d

nie mog za陰czy zdj耩 ; /
mog da wam linka do notki na blogu?

pytam, bo nie chc, 瞠by軼ie odebra造 to jako autopormocj czy cos ; d
dawaj

divasatanica- gdzies widzialam te farby ale nie wiem czy bym je w ciemno kupila...
Stary 2012-04-22, 18:53   #3141
JustynaJustynaJustyna1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam Kobitki, mam do was pytanie, jakich szamponetek( kolor i firma) powinnam u篡, aby uzyska kt鏎y z tych kolor闚 rudo軼i, czerwieni, nie umiem okre郵i koloru, m鎩 kolor (br您owy) naturalny jest podobny do tego kt鏎y za陰cz poni瞠j.
Pozdrawiam, i z g鏎y dzi瘯uje za odpowied.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2357245b001ff0534d3f32fa.jpg (41,2 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 29xynes.jpg (33,2 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg gazetaWWWciemna-czekolada-braz.jpg (29,7 KB, 8 za豉dowa)
JustynaJustynaJustyna1 jest offline  
Stary 2012-04-22, 19:02   #3142
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez divasatanica Poka wiadomo嗆
Witam, to znowu ja

Znowu mam pytanie odno郾ie farb do w這s闚. Czy kt鏎a z Was farbowa豉 Syossem, a dok豉dnie kolorem Intensywna czerwie? Kole瘸nka sama farbuje w這ski t farb i wychodzi 郵icznie, przy czym kolor zostaje prawie niezmieniony. Natomiast w internecie opinie o tym produkcje s podzielone. Zale篡 mi na tym, 瞠by kolor nie spiera si na rudo.
Ja mia豉m t farb i nie polecam. Spra豉 si tak szybko, 瞠 nie zd捫y豉m zauwa篡 na jaki kolor Po oko這 tygodniu nie by這 po niej 郵adu na odrostach .

Benek23 jest offline  
Stary 2012-04-22, 19:29   #3143
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Cytat:
Variance zam闚i豉 na ifryz? hahah to zrobi豉 b陰d. Jestem w軼iek豉. Od 9 kwietnia czekam na farb (przela豉m pieni康ze tego samego dnia) 瞠by dzi dowiedzie si, 瞠 tego koloru nie ma w sklepie! Do tego kontakt mailowy tragiczny, czekanie po par dni na odpowied... Dodam 瞠 musia豉m wysy豉 potwierdzenia przelewu bo jeszcze mieli czelno嗆 napisa mi 瞠 nie dostali kasy po jakim tygodniu od z這瞠nia zam闚ienia ;x 鄉iechu warte...
a mi p鏦i co czas zmieniania si tych powiadomie jest odpowiedni, wi璚 na razie si nie martwi
powinien przyj嗆 pon-鈔oda, jak b璠zie d逝瞠j to si zaczn martwi.

a ja si zastanawiam jakim cudem po ok. 1,5 miesi帷a nadal piana z mycia g這wy jest lekko r騜owa, a na jasnym r璚zniku T-ta zostawi豉m dwie smugi r騜u

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-22, 20:42   #3144
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez JustynaJustynaJustyna1 Poka wiadomo嗆
Witam Kobitki, mam do was pytanie, jakich szamponetek( kolor i firma) powinnam u篡, aby uzyska kt鏎y z tych kolor闚 rudo軼i, czerwieni, nie umiem okre郵i koloru, m鎩 kolor (br您owy) naturalny jest podobny do tego kt鏎y za陰cz poni瞠j.
Pozdrawiam, i z g鏎y dzi瘯uje za odpowied.
ciezko bedzie z brazu na rudosc dojsc szamponetkami, mog one w og鏊e ni chwyci ale pewno軼i nie mam.
Stary 2012-04-22, 20:55   #3145
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Hej hej dziewczyny
Wsi彗這 mnie na troszk d逝瞠j, czasu ostatnio ewidentnie na cokolwiek brak...

Czas na raport z Majicontrastu kolor "rouge"
Dziesi徠ki pyta klientek, czym farbowane w這sy - zaliczone.
Dorobienie si nowego pseudonimu w pracy - zaliczone. (Krwawa Lucy tudzie RubyRed ).

Min窸o 10 dni od farbowania, oko這 5 my i... kolor niemal nie drgn掖. Jedynie ko鎍e, dosy mocno wcze郾iej rozja郾iane, z krwawych zrobi造 si p這mienne (odrobina rudego przebija, ale serio odrobinka). Za jaki tydzie planowane od鈍ie瘸nie koloru mask marionow i szamponetk Joanny (czerwona porzeczka + malina). Chyba znalaz豉m swoj farb
Jak na razie polecam. Zobaczymy, jak d逝go jeszcze wytrzyma

Sugar
, 鈍ietny kolor!

Tulam ciep這!
Stary 2012-04-22, 21:12   #3146
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Hej hej dziewczyny

Dorobienie si nowego pseudonimu w pracy - zaliczone. (Krwawa Lucy tudzie RubyRed ).

Min窸o 10 dni od farbowania, oko這 5 my i... kolor niemal nie drgn掖. Jedynie ko鎍e, dosy mocno wcze郾iej rozja郾iane, z krwawych zrobi造 si p這mienne (odrobina rudego przebija, ale serio odrobinka). Za jaki tydzie planowane od鈍ie瘸nie koloru mask marionow i szamponetk Joanny (czerwona porzeczka + malina). Chyba znalaz豉m swoj farb
Ale super!! Ja juz chyba w przysz造m tygodniu pofarbuj si t farb

Benek23 jest offline  
Stary 2012-04-22, 21:15   #3147
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nedera Poka wiadomo嗆
Hej hej dziewczyny

Sugar
, 鈍ietny kolor!

Tulam ciep這!
No dobry raport
trzeba kiedy wytestowa go wkoncu
Stary 2012-04-23, 16:30   #3148
Kamulla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

ooo jak mi這 to czyta, mi w豉郾ie dzisiaj przyszed majicontrast tylko teraz nie wiem jak go u篡... a dok豉dniej jakiego utleniacza

g鏎 w這s闚 mam wpadaj帷 w r騜, rozja郾i豉 si wi璚ej ni reszta, d馧 mam w rudy... :/ w takim razie czy na g鏎 da 6%, ewentualnie wymiesza z 9%, a na d馧 samo 9%?

btw i tak ciekawe jak jasne w這sy uda這 mi sie uzyska normalnym farbowaniem ;D
btw2 dzisiaj na這輳 szamponetk i doczekam jako do weekendu, kiedy pomaluj majicontrastem ^^
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg p-g-01.jpg (88,0 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg p-g-02.jpg (93,6 KB, 27 za豉dowa)
Kamulla jest offline  
Stary 2012-04-23, 16:42   #3149
uolcia
Rozeznanie

sama jestem zdziwiona jak ty to zrobi豉! ale jasne
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-23, 19:28   #3150
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Sugar - wypasiony kolorek, taki m這dzie穎wy.
Ja obecnie mykam z czym takim na g這wie:
DSC00514.jpgDSC00506.jpg
Wiem, daleko do idea逝, ale podoba mi si ta spontaniczna niedba這嗆 tego nieokre郵onego koloru
Wysz這 na to, 瞠 m鎩 Scandic zosta (podobno) dzisiaj drugi raz do mnie wys豉ny, po sk豉daniu reklamacji w sklepie internetowym, wi璚 i tak nie mam czym poprawia koloru:/ I w oczekiwaniu na farb, postanowi豉m zaopatrzy si w toner. U篡wa造軼ie odcienia Fire z Directiona? Na niekt鏎ych paletach wygl康a ok. A z kolei na innych zbyt pomara鎍zowy. Ale jest z gratisow wysy趾 na allegro- to przemawia na jego korzy嗆
My郵a豉m jeszcze nad Poppy Red, ewentualnie to:http://allegro.pl/toner-fast-colours...285635215.html poniewa jest stosunkowo tanie i ma wygodn w u篡ciu buteleczk. Czy to nie jest ten sam toner, kt鏎y u篡豉 Sonea? Buteleczka inna, ale firma si chyba zgadza.
Aha! I jeszcze wa積a sprawa- przesta豉m prostowa ca貫 w這sy. Ogarniam tylko grzywk, 瞠by jako wygl康a豉, a fale na reszcie podkre郵am przed wyj軼iem z domu (uwaga, uwaga) od篡wk I wygl康aj o niebo lepiej ni po prostowaniu ca這軼i.

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.