Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 106 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-04-23, 20:09   #3151
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
Sugar - wypasiony kolorek, taki m這dzie穎wy.
Ja obecnie mykam z czym takim na g這wie:
Za陰cznik 4637944Za陰cznik 4637945
Wiem, daleko do idea逝, ale podoba mi si ta spontaniczna niedba這嗆 tego nieokre郵onego koloru
Wysz這 na to, 瞠 m鎩 Scandic zosta (podobno) dzisiaj drugi raz do mnie wys豉ny, po sk豉daniu reklamacji w sklepie internetowym, wi璚 i tak nie mam czym poprawia koloru:/ I w oczekiwaniu na farb, postanowi豉m zaopatrzy si w toner. U篡wa造軼ie odcienia Fire z Directiona? Na niekt鏎ych paletach wygl康a ok. A z kolei na innych zbyt pomara鎍zowy. Ale jest z gratisow wysy趾 na allegro- to przemawia na jego korzy嗆
My郵a豉m jeszcze nad Poppy Red, ewentualnie to:http://allegro.pl/toner-fast-colours...285635215.html poniewa jest stosunkowo tanie i ma wygodn w u篡ciu buteleczk. Czy to nie jest ten sam toner, kt鏎y u篡豉 Sonea? Buteleczka inna, ale firma si chyba zgadza.
Aha! I jeszcze wa積a sprawa- przesta豉m prostowa ca貫 w這sy. Ogarniam tylko grzywk, 瞠by jako wygl康a豉, a fale na reszcie podkre郵am przed wyj軼iem z domu (uwaga, uwaga) od篡wk I wygl康aj o niebo lepiej ni po prostowaniu ca這軼i.
poppy red chyba lepszy od fire ale jakbys oba wymieszala po polowie... wyszloby fajnie..
pozatym kolor ktory masz teraz jest OK fajnie wygl康asz
ja tez prostuje tylko grzywke i prz鏚 w這s闚 troche a reszty nie ruszam, mam odzywke z isany glattungsbalm i powiem wam ze troche mi prostuje wlosy.. takze nie jest 幢e
Stary 2012-04-24, 15:42   #3152
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Czy kt鏎a uzywa豉 szamponu Isana do rudych w這s闚? Bo mi zdarzy這 si go u篡 z 3-4 razy chyba zanim stwierdzi豉m, ze chce zmienic kolor, ale chodzi o to, ze chcialam zapytac czy Wam tez sie od niego tak zaczely puszyc wlosy? Wiem, ze moje mogly przez slabe koncowki, ale wczoraj scielam i nadal wlosy sie pusza... Zaczelam uzywac starego szamponu i jest lepiej, ale i tak w sumie moje sa wybredne, jak sie jakos przywiaza do jednego szamponu i odzywek to potem trudno akceptuja innych.

tak mnie nastraszylyscie z tym ifryzem, ze napisalam im juz maila kiedy dokladnie wyslali, bo jest wtorek i farby nie ma, a mialam piorytet. ale potwierdzili, ze paczka zostala wyslana na pewno. chyba znowu moj listonosz kombinuje i nie wnosi paczek, a awizo zostawi w ostatnim momencie do odbioru paczki - juz tak robil, chociaz to ja najczesciej wpuszczam go do klatki

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-24, 15:50   #3153
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

z tym sklepem to historia potoczy豉 si jeszcze zabawniej, ale ju szkoda mi s堯w i nerw闚 na opowiadanie co si sta這. w ka盥ym razie mi w pi徠ek wys豉li paczk wi璚 mam nadziej, 瞠 obie niebawem j dostaniemy :P Chcia豉bym ju j dosta i pofarbowa w這syyyy...

moje w這sy dobrze reaguj na isan (szampon)
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-24, 16:29   #3154
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
z tym sklepem to historia potoczy豉 si jeszcze zabawniej, ale ju szkoda mi s堯w i nerw闚 na opowiadanie co si sta這. w ka盥ym razie mi w pi徠ek wys豉li paczk wi璚 mam nadziej, 瞠 obie niebawem j dostaniemy :P Chcia豉bym ju j dosta i pofarbowa w這syyyy...

moje w這sy dobrze reaguj na isan (szampon)
mi wys豉li w czwartek :P chyba nast瘼nym razem je郵i zdecyduje si u nich kupowa, to wybior Paczkomat

czyli pewnie jednak odwieczny problem przywykania moich w這s闚 do szamponu, chocia dawno nie mia豉m tego problemu. albo to dlatego, 瞠 juz domagaj si biedne farbowania

.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-24, 16:38   #3155
divasatanica
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Czy s jakie czerwone farby, kt鏎e nie spieraj si na pomara鎍zowo? Chodzi mi o to, 瞠by kolor po kilku myciach nie stawa si miedziano-rudy, a nawet mo瞠 by lekko wpadaj帷y w fiolet, troch jak na tym zdj璚iu - http://3.bp.blogspot.com/_nOqd_R3_SC...cture%2B14.png
divasatanica jest offline  
Stary 2012-04-24, 19:05   #3156
uolcia
Rozeznanie

ommggggggg my naprawd w tym w徠ku nie robimy nic innego, ni recenzujemy r騜ne farby z w豉snych do鈍iadcze... POCZYTAJ, na pewno znajdziesz cho jedn. No i zwracaj uwag na ko鎍闚k RV (red violet)

Variance no to ciesz si, 瞠 chocia Ciebie po ludzku potraktowali. U mnie nie oby這 si nawet bez rozmowy telefonicznej (bo kontakt mailowy to jakie 鄉iechu warte by這) z jakim opryskliwym g闚niarzem kt鏎y rzuca s逝chawk o_O pe軟y profesjonalizm
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-24, 19:43   #3157
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
ommggggggg my naprawd w tym w徠ku nie robimy nic innego, ni recenzujemy r騜ne farby z w豉snych do鈍iadcze... POCZYTAJ, na pewno znajdziesz cho jedn. No i zwracaj uwag na ko鎍闚k RV (red violet)

Variance no to ciesz si, 瞠 chocia Ciebie po ludzku potraktowali. U mnie nie oby這 si nawet bez rozmowy telefonicznej (bo kontakt mailowy to jakie 鄉iechu warte by這) z jakim opryskliwym g闚niarzem kt鏎y rzuca s逝chawk o_O pe軟y profesjonalizm
o kurcze to faktycznie niedobrze co za idioci tam pracuj.

Variance- kochana ja uzywalam go i zawsze mi koltuni w這sy zreszta jak wiekszo嗆 szampon闚... ale pozatym bylo OK. mi sie tak czy siak troche pusza wlosy wiec nie wiem czy on puszy
pozatym jestem po 2 myciu wlos闚 po farbowaniu i kolor jest dalej taki jaki byl coprawda widze troche odrost ale kolor sie trzyma dzi nie uzy豉m prostownicy i nawet sie uk豉daj
Stary 2012-04-24, 20:46   #3158
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
a widzisz, mo瞠 zale篡 kto ma jaka zmiane, bo ja dostalam maila juz po 2 godzinach
ale za to moja mama sie wkurza, 瞠 ju powinna byc, gdzie ja zamowilam i wgl niech jutro przyjdzie, bo
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Variance- kochana ja uzywalam go i zawsze mi koltuni w這sy zreszta jak wiekszo嗆 szampon闚... ale pozatym bylo OK. mi sie tak czy siak troche pusza wlosy wiec nie wiem czy on puszy
ja tak normalnej uzywalam Isany ale szampon z odzywka jakis regenerujacy
teraz mysle o tym Waszym olejowaniu i wgl, ale slabo to widze, bo nienawidze uczucia tlustosci na rekach i jak mysle, ze mialabym to nakladac, a potem zmywac

.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-25, 06:50   #3159
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Variance Poka wiadomo嗆
a widzisz, mo瞠 zale篡 kto ma jaka zmiane, bo ja dostalam maila juz po 2 godzinach
ale za to moja mama sie wkurza, 瞠 ju powinna byc, gdzie ja zamowilam i wgl niech jutro przyjdzie, bo

ja tak normalnej uzywalam Isany ale szampon z odzywka jakis regenerujacy
teraz mysle o tym Waszym olejowaniu i wgl, ale slabo to widze, bo nienawidze uczucia tlustosci na rekach i jak mysle, ze mialabym to nakladac, a potem zmywac
to witaj w klubie tego to ja tez nie lubie. jak daje olejki to zaraz od razu rozczesuje i spinam wlosy a rece porzdnie myje i jest OK
Stary 2012-04-25, 12:38   #3160
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Przybywam z ostrze瞠niem.
Majicontrast nie lubi si z szamponami slsowymi i... mask Mariona

Po poprzednim myciu slsem (Schauma Q10) my郵a豉m, 瞠 to tylko m鎩 schiz wywo豉ny pragnieniem utrzymania idealnej czerwieni. Dzisiaj my豉m Garnierem z dro盥瘸mi i granatem... i powt鏎ka. Z tym, 瞠 du穎 bardziej drastyczna. Nawet mama stwierdzi豉, nie pytana o zdanie, 瞠 wyp這wia豉m :/
A po myciu Johnsonem 3w1 瘸dnych zmian koloru nie by這
Chcia豉m podratowa sytuacj i na這篡豉m Mariona. A on, zamiast tradycyjnie podbi mi kolor r騜em... doda troch czerwonego poblasku, ale nic a nic nie ruszy miedzianych ko鎍闚ek :/
Pobieg豉m po szamponetk Joanny, malin i porzeczk, sporz康zi豉m mikstur i... modl si, aby wr鏂i m鎩 郵iczny karmazyn

Wniosek - trzymajcie Maji z daleka od sls闚 i maski marionowej.

I jeszcze polecam suchy szampon Isany - du穎 lepszy od Syossa

http://www.hairstore.pl/Inebrya_Krom...00ml-1852.html
U篡wa造軼ie mo瞠? Boj si, 瞠 wi郾ia b璠zie za ciemna... A skoro Marion strzela fochami to musz co wykombinowa...
Stary 2012-04-25, 13:15   #3161
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Ja mam wra瞠nie, 瞠 瘸dne farby nie lubi si z SLSami.
Id w豉郾ie na這篡 marionow mask na w這sy, ciekawa jestem jak poprawi ich stan.
Stary 2012-04-25, 13:27   #3162
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

no i farby nadal nie ma to chyba kara za to, 瞠 postanowi豉m zdradzi czerwie. kurcz, najgorsze jest to, 瞠 tak naprawd to nie wiem jak ta farba wychodzi i czy wgl jest warta tych nerw闚.

a, 瞠 pogoda dobija mi g這we, to wgl jestem wkurzona, a jeszcze sie ucze o zabojstwach i juz wgl klimatycznie

.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-25, 13:40   #3163
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
no i farby nadal nie ma to chyba kara za to, 瞠 postanowi豉m zdradzi czerwie. kurcz, najgorsze jest to, 瞠 tak naprawd to nie wiem jak ta farba wychodzi i czy wgl jest warta tych nerw闚.

a, 瞠 pogoda dobija mi g這we, to wgl jestem wkurzona, a jeszcze sie ucze o zabojstwach i juz wgl klimatycznie
Co to za farba?
Stary 2012-04-25, 13:43   #3164
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Co to za farba?
Chantal Prosalon Fioletowa Ober篡na.. ech, w 瘸dnym stacjonarnym fryzjerskim nie by這, na allegro go軼iu ma, ale sporo komentarzy, 瞠 d逝go idzie przesy趾a, to wzi窸am inny sklep internetowy... to te czekam

.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-25, 14:28   #3165
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

@Variance - Prosalon jest generalnie dobr farb, ale czerwienie ma s豉be podobno, wi璚 nie mia豉m okazji wypr鏏owa, pochwal si efektem u nas, w koncu ober篡nie bli瞠j do czerwieni niz do blond闚 ;p

Odno郾ie mojego tonera (globalnie odpowiem, bo tu zapytania mailowe id - dzi瘯i i pami皻am!)... jeszcze nie my豉m w這s闚 od fryzjera, a jutro z okazji firmowej imprezy zaaplikuj sobie modelowanie na szczotce... efekty sfoc, bo zapewne b璠 cudne, jak to po zamkni璚iu 逝ski i nab造szczeniu... czerwie kocha!... wi璚 s康z, 瞠 dopiero w okolicy niedzieli b璠 musia豉 zadzia豉 z szamponem i od篡wk.
Na pewno Gloria na olej, bardzo na ni licz. Jednak mam powa積e obawy, 瞠 toner poleci w pomara鎍z. Ju teraz ma taki poblask cynobrowy i chyba mi si nie podoba jednak ;/ Zastanawiam si wi璚 nad zakupem identycznego tonera, tyle, 瞠 w fiolecie.
Je郵i po umyciu szamponem i na這瞠niu oleju dodam kilka kleks闚 tonera do maski i pochodz z p馧 godziny, a potem sp逝cz i przelej octem, to b璠zie dobra procedura?
Pytam te z Was, kt鏎e kombinuj z pa熥ami.

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-04-25 o 14:29
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-25, 14:34   #3166
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
@Variance - Prosalon jest generalnie dobr farb, ale czerwienie ma s豉be podobno, wi璚 nie mia豉m okazji wypr鏏owa, pochwal si efektem u nas, w koncu ober篡nie bli瞠j do czerwieni niz do blond闚 ;p
troch mnie uspokoi豉, w sumie czyta豉m, 瞠 dobra, ale akurat 瘸dnych recenzji fiolet闚 a no pewnie, obieca豉m, 瞠 si pochwal. miejmy nadzieje, 瞠 b璠 mia豉 czym jak farba w koncu dojdzie

.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-25, 14:43   #3167
enn_
Zakorzenienie

Ale chcesz umy w這sy i na to da olej i na to mask i potem sp逝ka? Jak si pozb璠ziesz oleju z w這s闚? Chyba, 瞠 olej -> mycie -> maska?
W ka盥ym razie maski zawsze mieszam z tonerem i efekt jest okej.

Ja wci捫 z czerwieni na g這wie, chocia nie widz r騜nicy w kolorze po u篡ciu maski mariona.
Stary 2012-04-25, 15:02   #3168
sonea8
Rozeznanie

Genralnie to robi tak: olej 2h na ca這嗆 > mycie > olej na ko鎍闚ki + maska (+toner teraz) > spienienie maski jak przy myciu od篡wk > sp逝kanie > ocet > ostatnie sp逝kanie
I wtedy ju nie nak豉dam oleju na ko鎍闚ki, co zwykle robi豉m... mam wra瞠nie, 瞠 tak jest lepiej.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-25, 15:24   #3169
divasatanica
Przyczajenie

Cytat:

Gdybym znalaz豉 cokolwiek, co mnie interesuje, to nie zadawa豉bym niepotrzebnych pyta. Nie mam tyle czasu, 瞠by dok豉dnie czyta ponad stu stron, z czego wi瘯szo嗆 nie jest mi potrzebna.
Stary 2012-04-25, 15:28   #3170
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Napisane przez divasatanica Poka wiadomo嗆
Gdybym znalaz豉 cokolwiek, co mnie interesuje, to nie zadawa豉bym niepotrzebnych pyta. Nie mam tyle czasu, 瞠by dok豉dnie czyta ponad stu stron, z czego wi瘯szo嗆 nie jest mi potrzebna.
czerwone farby zmywaj si zazwyczaj do rudo軼i lub r騜owo軼i, do fioletu nie, na tym zdj璚iu najprawdopodobniej ko鎍闚ki by造 zrobione na fiolet dlatego tak to wygl康a.

.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-25, 16:42   #3171
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
czerwone farby zmywaj si zazwyczaj do rudo軼i lub r騜owo軼i, do fioletu nie, na tym zdj璚iu najprawdopodobniej ko鎍闚ki by造 zrobione na fiolet dlatego tak to wygl康a.
te tak my郵e..

Ned- ty biedna.. oby szamponetka pomog豉 co

a ja robie tak: olej na 2-3 godziny czasem na noc.. mycie odzywka a raz w tygodniu OMO.. potem olejku troche z odzywk B/S i tyle.. aaa i maseczka raz w tygodniu ta Mila bananowa i moje wloski sie maj dobrze kolor jak narazie tez bez zmian.. widocznie sie lubi i z szamponem i odzywka
Stary 2012-04-25, 20:53   #3172
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Ja mam wra瞠nie, 瞠 瘸dne farby nie lubi si z SLSami.
Id w豉郾ie na這篡 marionow mask na w這sy, ciekawa jestem jak poprawi ich stan.
I masz racj, sls jest zbyt agresywny w og鏊e dla w這s闚, a farb po prostu wy瞠ra b造skawicznie. Ja w og鏊e nie myj slsami, bo to zab鎩stwo dla koloru. Nawet w szamponach do farbowanych w這s闚.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-04-26, 08:17   #3173
divasatanica
Przyczajenie

Cytat:
Nie chodzi這 mi o ko鎍闚ki, tylko o czubek g這wy Ale wiem, o czym m闚isz, o to mi chodzi, 瞠by zmywa豉 si bardziej w stron r騜u
Stary 2012-04-26, 08:32   #3174
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Napisane przez divasatanica Poka wiadomo嗆
Nie chodzi這 mi o ko鎍闚ki, tylko o czubek g這wy Ale wiem, o czym m闚isz, o to mi chodzi, 瞠by zmywa豉 si bardziej w stron r騜u
to polecam PostQuam IC60 Purple Red

.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-26, 10:37   #3175
sonea8
Rozeznanie

@Variance, o co nowego.
Mi te zale篡 na wymywaniu na r騜owo, ale tak patrz na zdj璚ia tego PostQuam i wygl康a nie tylko ciemno, ale i mahoniowo jako. Robi豉 tym sobie?
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-26, 11:09   #3176
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
@Variance, o co nowego.
Mi te zale篡 na wymywaniu na r騜owo, ale tak patrz na zdj璚ia tego PostQuam i wygl康a nie tylko ciemno, ale i mahoniowo jako. Robi豉 tym sobie?
tak, wstawia豉m nawet zdj璚ia po farbowaniu jakie 1,5 miesi帷a temu.

.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-26, 14:26   #3177
mewa000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Witam

Prze郵edzi豉m prawie ca造 w徠ek, widz 瞠 jeste軼ie specjalistkami, dlatego do Was kieruj to pytanie-mam ciemno br您owe w這sy, farbuj je Wellatonem "wi郾iowa czerwie". Generalnie jestem zadowolona z koloru, ale po lekturze tego forum przysz這 mi do g這wy, 瞠 mo瞠 jakbym zamiast utleniacza 6% (kt鏎y jest do陰czony do farby) da豉 9% to czy ten kolor nie by造 篡wszy, taki bardziej przypominaj帷y ten z opakowania?

Za陰czam fotki moich w這s闚, zdj璚ia robione jakie 1,5 miesi帷a po farbowaniu, jak wida w r騜nych wariantach, pod s這鎍e ale i w pomieszczeniu w cieniu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0853.jpg (62,0 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0857.jpg (55,2 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0683.jpg (47,0 KB, 18 za豉dowa)
mewa000 jest offline  
Stary 2012-04-26, 14:37   #3178
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mewa000 Poka wiadomo嗆
Witam

Prze郵edzi豉m prawie ca造 w徠ek, widz 瞠 jeste軼ie specjalistkami, dlatego do Was kieruj to pytanie-mam ciemno br您owe w這sy, farbuj je Wellatonem "wi郾iowa czerwie". Generalnie jestem zadowolona z koloru, ale po lekturze tego forum przysz這 mi do g這wy, 瞠 mo瞠 jakbym zamiast utleniacza 6% (kt鏎y jest do陰czony do farby) da豉 9% to czy ten kolor nie by造 篡wszy, taki bardziej przypominaj帷y ten z opakowania?

Za陰czam fotki moich w這s闚, zdj璚ia robione jakie 1,5 miesi帷a po farbowaniu, jak wida w r騜nych wariantach, pod s這鎍e ale i w pomieszczeniu w cieniu
hej.
no my郵 瞠 powinien wyj嗆 ja郾iejszy jak dasz 9%
Stary 2012-04-26, 16:17   #3179
uolcia
Rozeznanie

Variance u mnie dalej nie ma ani listonosza z paczk ani awizo ;/ a jak u Ciebie?

Po nocy z olejami znowu jestem ruda....wrrr nidy wi璚ej zakup闚 internetowych w sklepach firmy krzak

Sonea, a czemu po p逝kance z octu jeszcze raz p逝czesz w這sy wod.. ?
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-26, 17:00   #3180
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Mewaoo, rozja郾i, szczeg鏊nie odrosty - to jest pewne. Ale te bardziej wysuszy

Dziewczyny, chcia豉m dzisiaj od鈍ie篡 kolor szamponetk z Mariona, t podstawow, w pojedynczym opakowaniu. Bo瞠, tragedia Takich przesuszonych w這s闚 to nawet nie mia豉m po ostatnim 9% utleniaczu przy farbowaniu. Maska i od篡wka tylko troch pomog造. A co do koloru, to lekko si poprawi, ale sza逝 nie ma. Nie polecam najwi瘯szemu wrogowi.
By豉m wczoraj w fryzjerskim po toner i, nie uwierzycie, ale nie mieli 瘸dnego. Wydaje mi si, 瞠 babka nawet nie zaczai豉, o co mi chodzi, bo zaproponowa豉 mi... mixtony:/ Czasami si mi wydaje, 瞠 mieszkam na prowincji...

W og鏊e, to chyba si nie doczekam na tego Scandica, chocia ca造 czas dzia豉m w t stron, 瞠by dosta farb albo pieni康ze. No ale w mi璠zyczasie chyba zam闚i ten kolorek. Ca趾iem niez造:http://www.ifryz.pl/chantal-farba-do...zerwien-120ml/

Edytowane przez falka_19
Czas edycji: 2012-04-26 o 17:07
falka_19 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.