Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 107 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-04-26, 20:11   #3181
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
Mewaoo, rozja郾i, szczeg鏊nie odrosty - to jest pewne. Ale te bardziej wysuszy

Dziewczyny, chcia豉m dzisiaj od鈍ie篡 kolor szamponetk z Mariona, t podstawow, w pojedynczym opakowaniu. Bo瞠, tragedia Takich przesuszonych w這s闚 to nawet nie mia豉m po ostatnim 9% utleniaczu przy farbowaniu. Maska i od篡wka tylko troch pomog造. A co do koloru, to lekko si poprawi, ale sza逝 nie ma. Nie polecam najwi瘯szemu wrogowi.
By豉m wczoraj w fryzjerskim po toner i, nie uwierzycie, ale nie mieli 瘸dnego. Wydaje mi si, 瞠 babka nawet nie zaczai豉, o co mi chodzi, bo zaproponowa豉 mi... mixtony:/ Czasami si mi wydaje, 瞠 mieszkam na prowincji...

W og鏊e, to chyba si nie doczekam na tego Scandica, chocia ca造 czas dzia豉m w t stron, 瞠by dosta farb albo pieni康ze. No ale w mi璠zyczasie chyba zam闚i ten kolorek. Ca趾iem niez造:http://www.ifryz.pl/chantal-farba-do...zerwien-120ml/
Ostatnio (tydzie temu?) przed ni ostrzega豉m. Koszmar, koszmar, koszmar. Ale u mnie nawet nie poprawi豉 koloru, musia豉m od razu nak豉da piank koloryzuj帷, 瞠by jako wygl康a.
Stary 2012-04-26, 21:45   #3182
mewa000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Dzi瘯i dziewczyny, w takim razie przy nast瘼nym farbowaniu powiem fryzjerce, 瞠by zmieni豉 utleniacz na mocniejszy.

Mam jeszcze takie pytanie-mo瞠 g逝pie, ale mnie to gryzie-jak farbujecie w這sy, i zmywacie ju farb-to myjecie od razu w這sy szamponem czy tylko sp逝kujecie farb a szampon dopiero przy kolejnym myciu w這s闚? w og鏊e ma to jakie znaczenie?
mewa000 jest offline  
Stary 2012-04-26, 23:18   #3183
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Falko naprawd bardzo odradzam Ci zakupy w tym sklepie
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-27, 00:43   #3184
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆

Sonea, a czemu po p逝kance z octu jeszcze raz p逝czesz w這sy wod.. ?
Bo po pierwsze - tak jest napisane na opakowaniu, 瞠by przela kosemtykiem w這sy PRZED ostatnim p逝kaniem, a po drugie zawsze s康zi豉m, 瞠 zostawienie zakwaszonego w這sa 幢e mu uczyni.
Hmmm, my郵isz, 瞠 幢e robi? Nie pr鏏owa豉m inaczej...

Marion maska - do陰czam si do ch鏎u niezadowolonych. Te gdzie wcze郾iej pisa豉m, 瞠 w po陰czeniu z Kallosem wysuszy w這sy i im uczyni zrudzenie ;/

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-04-27 o 00:48
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-27, 01:40   #3185
enn_
Zakorzenienie

Chyba b璠 zmuszona jutro na這篡 piank na w這sy... Ale tym razem zrobi to oszcz璠nie i zobacz ile mi jej zejdzie, bo obstawiam, 瞠 wi璚ej ni p馧 nie powinnam potrzebowa.
Nie wiem tylko czy nak豉da jasn czerwie czy urzekaj帷 purpur.

Ale my tu nie o masce Mariona tylko o ich szamponetce.
Musz si zaopatrzy w szamponetki Venity, bo kolor powinien by fajny.

Najlepsze jest to, 瞠 mnie w sumie nak豉danie pianki/szamponetki na w這sy co 3-4 mycia w og鏊e nie przeszkadza, zw豉szcza, 瞠 moje w這sy to bardzo dobrze znosz, bo mam jak to bezproblemowo wpisa w plan dnia, tylko chcia豉bym ju doj嗆 do tego czego najlepiej u篡wa.
Stary 2012-04-27, 06:13   #3186
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446

ojj widze ze narzekacie na mariona.. moze to i dobrze ze go nie kupilam
a ja powiem wam 瞠 co w mojej pielegnacji jest nietak.. bo ostatnio mam lekko puszace sie wlosy i jakby konce przesuszone.. nie wiem czy to przez rycynowy czy nowa maske... hmmm
pozatym wstalam dzis z totalnymi lokami.. ehhmm niewiem jak je ulozyc..

dzi mam egzamin wiec zyczcie szcze嗆ia

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-04-27 o 06:20
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-04-27, 11:40   #3187
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Mewaooo- myjemy szamponem, przynajmniej ja. Sk豉dniki z farby na pewno nie s tym, co "robi dobrze" twoim w這som, wi璚 na cholere to trzyma na g這wie d逝瞠j ni to konieczne. Wyp逝kiwanie koloru mo積a zmniejszy u篡waj帷 delikatnego szamponu bez SLS - sama musz takowego zacz望 u篡wa, bo czerwie p造nie falaami razem z wod
enn - dzi瘯i za ostrze瞠nie. Jako musia豉m przegapi ten tw鎩 post, a 郵edz w徠ek na bie膨co (a n騜 widelec kto odkryje sekret p這miennej czerwono軼i ) Chantal idzie w niepami耩 bo przy dobrych wiatrach w przysz造m tyg b璠 mie Scandica, tak mi pan w mailu napisa. Staram si mu wierzy, ale jako nie potrafi O_o
uolcia- wiem wiem, teraz jak si sama sparzy豉m, to d逝go i nami皻nie b璠 si zastanawia nad zakupem czegokolwiek i gdziekolwiek poza allegro. Tu przynajmniej mo積a w jaki spos鏏 skontrolowa rzetelno嗆 sprzedawcy, a w prywatnych biznesikach internetowych totalna samowolka.
Sugar- trzymam kciuki
Stary 2012-04-27, 14:49   #3188
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Jej! Unbelievable! W poniedzia貫k wys豉li paczk z ifryzu, dzi dosz豉! 玆JEMY ) Jeszcze tylko musz poszuka gdzie w mie軼ie tej pianki Venity, 瞠by mie cokolwiek do ratowania koloru, gdyby sp逝ka si po pierwszym myciu, z moimi w這sami wszystko mo磧iwe..
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-04-27, 15:54   #3189
uolcia
Rozeznanie

WOW, szale雟two... ja czekam tydzie i nadal nic

Sonea nie wiem kt鏎a robi dobrze, ale nigdy nie p逝ka豉m w這s闚 po occie ..hmm
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-27, 23:20   #3190
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Hej, hej! No to mam ju na w這sach WRESZCIE majicontrast red. Powiem Wam, 瞠 to naprawd fajna farba! Najbardziej wyrazista czerwie jak mia豉m. Fotki wkr鏒ce

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-04-28, 07:27   #3191
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
Hej, hej! No to mam ju na w這sach WRESZCIE majicontrast red. Powiem Wam, 瞠 to naprawd fajna farba! Najbardziej wyrazista czerwie jak mia豉m. Fotki wkr鏒ce
aaaaa super czekamy na focie

a ja jestem ponad tydzien od farbowania juz mylam wlosy 3 razy a dzis 4 raz umyje.. jak narazie kolor scandica sie trzyma dobrze choc odrost juz mam lekki.
Stary 2012-04-28, 13:05   #3192
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Cytat:
Variance u mnie dalej nie ma ani listonosza z paczk ani awizo ;/ a jak u Ciebie?

Po nocy z olejami znowu jestem ruda....wrrr nidy wi璚ej zakup闚 internetowych w sklepach firmy krzak

Sonea, a czemu po p逝kance z octu jeszcze raz p逝czesz w這sy wod.. ?
dosz豉 w pi徠ek. okaza這 si, 瞠 debile nie wys豉ni poczt polsk tylko InPostem... bez s堯w wgl
pewnie jak wys豉li Ci w pi徠ek z tego co pami皻am, to dostaniesz w poniedzia貫k...
nie zdarzy豉m jej odebra, w poniedzia貫k p鎩d, ale cholera pofarbuje si dopiero ko這 4 maja..
wa積e, 瞠 jest.
na allegro farby Chantal Prosalon s sprzedawane przez te taki sklep internetowy i te jest wiele komentarzy neutralnych, 瞠 kontakt beznadziejny i d逝go sz豉 przesy趾a, no to ja postawi豉m na sklep fryzjerski, ale jak wida nie kupujesz produkt闚 za 300z to si nie przejmuj

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-28, 14:21   #3193
Vanilka28
Raczkowanie

thedarksideoflight, widzia豉m 瞠 doda豉 na swojego bloga zdj璚ie z 21.04. Jak to jest, 瞠 na zdj璚iach z po farbowaniu Scandiciem masz pi瘯ne czerwone w這sy, a na tym z 21 pi瘯ne r騜owe w這sy? Zaczynam si bardzo obawia tej farby, zw豉szcza 瞠 Sugar te otrzyma豉 czysty r騜 s康z帷 po zdj璚iach.. B豉gam, powiedzcie 瞠 na nie bardzo jasnych w這sach z 6% utleniaczem wyjdzie czerwie cho zbli穎na do enn_ Nie mam nic do 豉dnych r騜owych w這s闚, ale nie wyobra瘸m sobie siebie w takich

Edytowane przez Vanilka28
Czas edycji: 2012-04-28 o 14:24
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-04-28, 17:43   #3194
uolcia
Rozeznanie

haa bez kitu te nie chc mie r騜u na g這wie ;/
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-28, 17:50   #3195
enn_
Zakorzenienie

Ja po Scandicu nigdy nie mia豉m takiego r騜u. Fakt, mia豉m czerwono-r騜owe w這sy, ale raczej przez od鈍ie瘸nie ich cz窷ciowo te r騜owym tonerem itp. Ale TAKIEGO r騜u nigdy, a szkoda, fajny jest.
Stary 2012-04-28, 17:56   #3196
SugarbabyLove
Zakorzenienie

co wy toto gadacie.. nie mam czystego r騜u.. to zalezy od swiatla.. jest r騜owa poswiata ale nie jest to czysty r騜. ja mam wrazenie ze miejscami mi sie wyplukuje do rudo軼i dzi zauwazylam troche pod spodem rudych pasemek a pozaty kolor ok. dodaje fotke z wczoraj same ocencie fotka robiona przy oknie. ale na dworze bardziej czerwone sa niz rozowe..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wloskkii.jpg (95,7 KB, 55 za豉dowa)
Stary 2012-04-28, 17:58   #3197
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Ja po Scandicu nigdy nie mia豉m takiego r騜u. Fakt, mia豉m czerwono-r騜owe w這sy, ale raczej przez od鈍ie瘸nie ich cz窷ciowo te r騜owym tonerem itp. Ale TAKIEGO r騜u nigdy, a szkoda, fajny jest.
wlasnie fajny jest mi sie podoba ze jest lekko rozowata poswiata wole to od rudego.. ja przy nastepnym myciu bedzie rudy.. to wrrr bede musiala kupic toner..
Stary 2012-04-28, 19:13   #3198
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

Vanilka28 Jak pisa豉 Sugar, to chyba kwestia 鈍iat豉, chocia da豉m cia豉 porz康nie - dzisiaj mam ju kolor prawie taki jak przed farbowaniem... W czwartek od鈍ie篡豉m mieszank tonera i maski oystera i pomimo mycia w ch這dnej wodzie, przez wi瘯szo嗆 czasu od篡wk i 2 razy szamponem, wyp逝ka這 si prawie zupe軟ie w ile? 10 dni? Zrzuci豉bym win na o jedn k徙iel rozja郾iaj帷 za du穎, ale nie mam pewno軼i, co my郵icie?
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-04-28, 21:38   #3199
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
Vanilka28 Jak pisa豉 Sugar, to chyba kwestia 鈍iat豉, chocia da豉m cia豉 porz康nie - dzisiaj mam ju kolor prawie taki jak przed farbowaniem... W czwartek od鈍ie篡豉m mieszank tonera i maski oystera i pomimo mycia w ch這dnej wodzie, przez wi瘯szo嗆 czasu od篡wk i 2 razy szamponem, wyp逝ka這 si prawie zupe軟ie w ile? 10 dni? Zrzuci豉bym win na o jedn k徙iel rozja郾iaj帷 za du穎, ale nie mam pewno軼i, co my郵icie?
ty sie nie przejmuj.. ja mam podobnie. myje szamponem bez slsa i odzywka na zmiane.. i minelo teraz tydzien i pare dni od farbowania i tak jak mowilam juz mam rude miejscami pasemka.. ehhh to wina k徙ieli chyba bo ona zrobila takie rude wlosy mi ale c騜 poradzi trza sie ratowa tonerem czy czyms tam bo na nastepne farbowanie musze poczekac ze 3 tygodnie

Ps kochana sledze Twojego bloga

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-04-28 o 21:42
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-04-28, 21:46   #3200
Vanilka28
Raczkowanie

No nie, jeszcze jak piszecie o szybkim wyp逝kiwaniu to coraz mniej ciesz si na to farbowanie
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-04-28, 21:54   #3201
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Ale, Vanilka, ka盥a czerwie si wyp逝kuje szybko - mo瞠 niekt鏎e nieco szybciej tylko

Spiesz tymczasem donie嗆, 瞠 po pierwszym myciu od farbowania tak Matrix na odro軼ie jak i toner na reszcie trzyma si kompletnie bez zmian.
Tradycyjnie na這篡豉m od篡wk Gloria + olej na ko鎍e, a po sp逝kaniu octu malinowego, m鎩 Matrix TR, po czym wysuszy豉m w這sy na dworze (uwielbiam! Schn mi wtedy b造skawicznie i s takie l郾i帷e!).
Jednak coraz mniej mi pasuje rdzawo嗆 tego odcienia - partia w這s闚 po matriksie lekko wpada w r騜, a reszta jest dos這wnie na kraw璠zi pomara鎍zy. Nie ma bata - kupi fioletowy odcie z tej firmy, bo trwa這嗆 jest zacna i b璠 miesza!
sonea8 jest offline  
Stary 2012-04-28, 22:09   #3202
Vanilka28
Raczkowanie

No wiem, wiem, niestety.. Ale skoro m闚icie 瞠 k徙iele rozja郾iaj帷e mog造 mie na to najwi瘯szy wp造w, to mo瞠 u mnie nie b璠zie tragedii.. Zobaczymy.
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-04-29, 07:14   #3203
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Poka wiadomo嗆
No wiem, wiem, niestety.. Ale skoro m闚icie 瞠 k徙iele rozja郾iaj帷e mog造 mie na to najwi瘯szy wp造w, to mo瞠 u mnie nie b璠zie tragedii.. Zobaczymy.
no nie panikuj za wczesnie

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Ale, Vanilka, ka盥a czerwie si wyp逝kuje szybko - mo瞠 niekt鏎e nieco szybciej tylko

Spiesz tymczasem donie嗆, 瞠 po pierwszym myciu od farbowania tak Matrix na odro軼ie jak i toner na reszcie trzyma si kompletnie bez zmian.
Tradycyjnie na這篡豉m od篡wk Gloria + olej na ko鎍e, a po sp逝kaniu octu malinowego, m鎩 Matrix TR, po czym wysuszy豉m w這sy na dworze (uwielbiam! Schn mi wtedy b造skawicznie i s takie l郾i帷e!).
Jednak coraz mniej mi pasuje rdzawo嗆 tego odcienia - partia w這s闚 po matriksie lekko wpada w r騜, a reszta jest dos這wnie na kraw璠zi pomara鎍zy. Nie ma bata - kupi fioletowy odcie z tej firmy, bo trwa這嗆 jest zacna i b璠 miesza!
no ja mam w domu 2 fioletowe tonery.. mysle czy nie pomieszac fioletu z czerwienia i dac na calosc.. albo zrobie pare pasemek fioletowych.. hmm musze to przemyslec
Stary 2012-04-29, 12:56   #3204
uolcia
Rozeznanie

uuu 豉dne w這ski na zdj璚iu Sugar...takie ARIELKOWE i wcale nie r騜owe wi璚 chyba fotka cykni皻a ju po kt鏎ym myciu? Strasznie Ci do twarzy z takim kolorem!

Wybi造軼ie mi z g這wy t k徙iel rozja郾iaj帷... jak mam wyj嗆 r騜owa i jeszcze bardziej si m璚zy z wyp逝kuj帷ym kolorem to dzi瘯uj... mam nadziej 瞠 ju jutro si pofarbuj
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-29, 13:33   #3205
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

Cytat:
Wybi造軼ie mi z g這wy t k徙iel rozja郾iaj帷... jak mam wyj嗆 r騜owa i jeszcze bardziej si m璚zy z wyp逝kuj帷ym kolorem to dzi瘯uj... mam nadziej 瞠 ju jutro si pofarbuj
trzymam kciuki mi ju zepsuli czas farbowania o 2 tyg... wa積e, 瞠by dosz這 :P

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-04-29, 16:03   #3206
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
uuu 豉dne w這ski na zdj璚iu Sugar...takie ARIELKOWE i wcale nie r騜owe wi璚 chyba fotka cykni皻a ju po kt鏎ym myciu? Strasznie Ci do twarzy z takim kolorem!

dziekuje kochana no ja dodam fotki dzisiejsze wieczorem w innym swietle to dopiero zobaczysz ze sa r騜ne wyplukuje sie tak, ale co poradzi trza jako przezy. przy kazdym myciu uzywam czerwonej odzywki goldwella i BC ale wielkich efektow nie widze
Stary 2012-04-29, 16:53   #3207
mebaameba
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Jakie 豉dne kolorki wam tu wychodz, a zazdroszcz *.*

Wpad豉m tutaj, 瞠by popyta o farb "豉dny czerwony". Od ubieg造ch wakacji farbuj Syoss Intensywna Czerwie (http://www.syoss.pl/index.php?id=136 wychodzi mi taki jak na 3. pr鏏ce) i musz przyzna, 瞠 z tych kilku farb kt鏎e mia豉m na g這wie, ta s逝篡 mi najlepiej. I czarny te z niej mia豉m i te by豉m zadowolona. Wcze郾iej mia豉m XXL Color bodaj瞠, to tragedia by豉 D: (zreszt chyba nie tylko ja na to narzeka豉m). Opr鏂z tego mia豉m jaki fryzjerski czerwie, ale to nadal nie by這 to.

Tak wi璚, czy mo瞠cie mi poleci jak捷 "gotow" farb w odcieniu "豉dnego" czerwonego, co w dese tego Syossa? Niestety mam awers do jakichkolwiek rozja郾iaczy na g這wie i wol od razu mie gotowy kolor, cho to bardzo brzydkie p鎩軼ie na 豉twizn

Z g鏎y dzi瘯i za odpowied )
mebaameba jest offline  
Stary 2012-04-29, 16:56   #3208
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

Ostrzegam przed szamponem koloryzuj帷ym z welli: viva color reflex! Kupi豉m na gie責zie z nadziej od鈍ie瞠nia koloru i nie da zupe軟ie nic, ani jako szampon, ani jako co co ma w jakikolwiek spos鏏 koloryzowa.. Dalej jestem do po這wy r騜owa, a od po這wy jasno ruda... Ju nawet po szamponie z Isany by wi瘯szy efekt..
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-04-29, 18:33   #3209
uolcia
Rozeznanie

mebaameba skoro jeste zadowolona z tego syossa to po co chcesz zmieni farb (i to na tak kt鏎a ma ten sam/zbli穎ny odcie ) ?

Tak w og鏊e to jestem w szoku 瞠 ktokolwiek mo瞠 by zadowolony z farb tej firmy ;p ja mia豉m po niej armagedon na g這wie ... jak wida ka盥y w這s lubi co innego
uolcia jest offline  
Stary 2012-04-29, 21:26   #3210
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
Ostrzegam przed szamponem koloryzuj帷ym z welli: viva color reflex! Kupi豉m na gie責zie z nadziej od鈍ie瞠nia koloru i nie da zupe軟ie nic, ani jako szampon, ani jako co co ma w jakikolwiek spos鏏 koloryzowa.. Dalej jestem do po這wy r騜owa, a od po這wy jasno ruda... Ju nawet po szamponie z Isany by wi瘯szy efekt..
mialam ta szamponetke jest beznadziejna
jesli chodzi nam oczywiscie o te sama..
http://www.mybeautycase.de/wella/viv...produktdetails
uzylam jej 2 razy i g麑wno da豉..

pozatym dodaje fotki z dzi
2 pierwsze foty w pokoju przy oknie robione
a 3 ostatnie w 豉zience.

Mebaameba- kochana jesli ci pasuje ta farba jaka masz to poco zmieniac?
pozatym przejzyj watek- jest duzo info o farbach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bok.jpg (134,4 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ty.jpg (130,8 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg lazienkq.jpg (109,1 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosy lazienka.jpg (129,5 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wloski bok.jpg (124,1 KB, 21 za豉dowa)

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.