Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 109 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-05-03, 00:05   #3241
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Kolor 10.60, ultraczerwony.
Stary 2012-05-03, 07:06   #3242
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
10.12, jak rozumiem?
Bo nie widz tam pr鏏nika na kosmyku, tylko si w tabelce dopatrzy豉m.
Czy 7.6?

...wybaczcie, jestem z doskoku ostatnio i jak sobie nie zapisz, to potem myl.
Wi璚 odszczekuj allegro jak Sprawc Z豉, ifryz omijam szerokim 逝kiem, tylko, Sugar, b康 tak dobra, s這鎍e, i mi przypomnij numer odcienia. Bra豉 oksydant z Vitalys chyba? Nie chc z豉pa za byle co, tak na wszelki wypadek niech to b璠zie dobry produkt.
Sorki.
kochana odcien 10,60 tak jak Enn napisa豉 ale zanim zamowisz spytaj czy na pewno go maj bo moze byc ze sie wyprzedal
Oxydant mialam z niemiec kupiony bo moja mama chciala zebym jej przywioz豉 bo niby w niemach taniej nie wiem ile w PL kosztuje taka butla ale ja place 6 euro za 1litr.. a uzylam 9%
Stary 2012-05-03, 10:26   #3243
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

Hej, zrobi豉m wczoraj prepigmentacj na jednym pasemku i kolor wyszed chyba taki sam jak przy zwyk造m farbowaniu, ale za to pasemko jest du穎 g豉dsze i wygl康a na zdrowsze od nieruszonej reszty, nawet po umyciu i potraktowaniu ca這軼i t sam mask.
Enn robi豉 prepigmentaje, zauwa篡豉 co takiego u siebie? Czy to mo磧iwe 瞠by prepigmentacja odbudowa豉 to, co wy瘸r rozja郾iacz?
28.10.11 - nie prostuj , wracam do naturalnego skr皻u.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych w這s闚

M鎩 blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-05-03, 10:59   #3244
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Poka wiadomo嗆
Hej, zrobi豉m wczoraj prepigmentacj na jednym pasemku i kolor wyszed chyba taki sam jak przy zwyk造m farbowaniu, ale za to pasemko jest du穎 g豉dsze i wygl康a na zdrowsze od nieruszonej reszty, nawet po umyciu i potraktowaniu ca這軼i t sam mask.
Enn robi豉 prepigmentaje, zauwa篡豉 co takiego u siebie? Czy to mo磧iwe 瞠by prepigmentacja odbudowa豉 to, co wy瘸r rozja郾iacz?
hmm a jak si j robi?tzn wiem ze sie daje na w這sy a potem od razu na to farbe daje.. ale jaki ma efekt dac? trzeba specjalny preparat kupic nie?
Stary 2012-05-03, 11:10   #3245
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Cytat:
Ja si w to bawi od kilku farbowa ju i moim zdaniem w這s jest w lepszej kondycji... ale robi na ca這軼i, wi璚 w sumie nie mam por闚nania z pasmami obok.
Dzi瘯i pre, pigment wnika we w這s i tworzy 'nadbud闚k' do farbowania: w這s jest bardziej nasycony kolorem i nie oddaje go 豉two potem przy kolejnych myciach, a przy tym, o ile dobrze my郵, nie 'wpuszcza' farby na utleniaczu w takiej ilo軼i, jak by to by這 bez wst瘼nej pigmentacji. Polecam.
@Sugar - dzi瘯i za info, w takim razie kupi jaki lepszy oksydant 6% i pojad na nim. A co do prepigmentacji, to nak陰dasz farb z wod 1:1 i na to ju w豉軼iw mieszank farby z utleniaczem, nie trzeba nic specjalnego.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-03, 11:50   #3246
thedarksideoflight
Raczkowanie

Ja robi w豉郾ie na drugim pa鄉ie - z najbardziej zniszczonej partii w這s闚. Po tym jak scandic wyp逝ka mi si do punktu sprzed farbowania, w pre widz jedyne wyj軼ie, ale nie s康zi豉m, 瞠 pozytywnie zadzia豉 na kondycj A jak u Ciebie z wyp逝kiwaniem? Pre faktycznie dzia豉?

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-05-03, 12:00   #3247
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Ja si w to bawi od kilku farbowa ju i moim zdaniem w這s jest w lepszej kondycji... ale robi na ca這軼i, wi璚 w sumie nie mam por闚nania z pasmami obok.
Dzi瘯i pre, pigment wnika we w這s i tworzy 'nadbud闚k' do farbowania: w這s jest bardziej nasycony kolorem i nie oddaje go 豉two potem przy kolejnych myciach, a przy tym, o ile dobrze my郵, nie 'wpuszcza' farby na utleniaczu w takiej ilo軼i, jak by to by這 bez wst瘼nej pigmentacji. Polecam.
@Sugar - dzi瘯i za info, w takim razie kupi jaki lepszy oksydant 6% i pojad na nim. A co do prepigmentacji, to nak陰dasz farb z wod 1:1 i na to ju w豉軼iw mieszank farby z utleniaczem, nie trzeba nic specjalnego.
aha hmm noto dobrze wiedzie.. za tydzien- dwa bede farbowac tym razem allwaves to wytestuje.. a nie ma krwawej jatki przy nak豉daniu tego? bo w koncu z woda..
Stary 2012-05-03, 12:04   #3248
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

kuuurde te mog豉m zrobi t prepigmentacj, ale ju siedz z farb na w這sach ;< Na g鏎 da豉m 6%, a na d馧 9%, co potem zmiesza豉m masuj帷... ciekawe co z tego wyjdzie... odrosty mam ju 瘸r闚iaste, troch si boj o_O A farba brudzi wyj徠kowo bardzo... pod這ga, st馧, 豉zienka, JA..wszystko czerwone haha.
Farba jest STRASZNIE wydajna!
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-03, 12:07   #3249
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Czyli nak豉da si t mieszank a potem bezpo鈔ednio na to normalnie farb z utleniaczem, tak? Czy trzyma si to przez jaki czas, sp逝kuje i dopiero? Przepraszam, ale jestem zielona I w og鏊e to farbujecie na zwil穎ne czy UMYTE, mokre w這sy? I jak d逝go trzymacie Scandica, podejrzewam, 瞠 to 20-30 minut z opakowania mo積a spokojnie przed逝篡?

ooo, uolcia, koniecznie zaspok鎩 nasz zdj璚iowy g堯d jak ju wysuszysz

Edytowane przez Vanilka28
Czas edycji: 2012-05-03 o 12:09
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-05-03, 12:09   #3250
uolcia
Rozeznanie

Tak, je郵i robisz prepigmentacj, to nak豉dasz farb+oxydant bezpo鈔ednio na mieszank ju na這穎n (farba+woda)
Normalnie farb nak豉da si na suche nieumyte w這sy.

20-30min? ja ju prawie godzin trzymam xD
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-03, 12:10   #3251
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
kuuurde te mog豉m zrobi t prepigmentacj, ale ju siedz z farb na w這sach ;< Na g鏎 da豉m 6%, a na d馧 9%, co potem zmiesza豉m masuj帷... ciekawe co z tego wyjdzie... odrosty mam ju 瘸r闚iaste, troch si boj o_O A farba brudzi wyj徠kowo bardzo... pod這ga, st馧, 豉zienka, JA..wszystko czerwone haha.
Farba jest STRASZNIE wydajna!
noo brudzi brudzi.. kapa wydajna jest.. na tubke mialam na moje wlosy+ wlosy siorki a ona ma prawie do polowy plec闚 w這sy ...

Vanillka- ja trzymalam okolo 40 minut ale mozna dluzej

PS laski czekam na fotttyyyy

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-05-03 o 12:12
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-05-03, 13:35   #3252
thedarksideoflight
Raczkowanie

Wydajno嗆 scandica jest niewiarygodna, mi starczy這 ostatnio nieca貫 30ml na ca這嗆, dlatego nie szkoda mi zrobi prepigmentacji Zmy豉m ju to drugie pasemko i powiem Wam, 瞠 bez od篡wki jest g豉dsze ni reszta po wczorajszej masce

zapuszczanie:

M鎩 blog
Stary 2012-05-03, 13:52   #3253
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Wydajno嗆 scandica jest niewiarygodna, mi starczy這 ostatnio nieca貫 30ml na ca這嗆, dlatego nie szkoda mi zrobi prepigmentacji Zmy豉m ju to drugie pasemko i powiem Wam, 瞠 bez od篡wki jest g豉dsze ni reszta po wczorajszej masce
wow noto kapa..
Stary 2012-05-03, 14:38   #3254
uolcia
Rozeznanie

Ok, oto moje w這sy
pod 鈍iat這 http://imageshack.us/photo/my-images/193/scandic.jpg/
i w s這鎍u http://imageshack.us/photo/my-images/580/scandic3.jpg/

Troch dziwnie wygl康a ten kolor na zdj璚iach, taki jakby wyp這wia造, ale w rzeczywisto軼i wygl康a nieco lepiej, mo瞠 uda mi si strzeli lepsz fotk innym aparatem

Tak oto wi璚 wychodzi scandic na nierozja郾ianych w這sach D馧 jak zwykle chwyci s豉biej. Mo瞠 powinnam zacz望 nak豉danie farby od do逝 no i znowu sobie zniszczy豉m w這sy... grr, a efekt por闚nywalny do purpurowej pianki venity

No i przy okazji moja mama sobie niechc帷y ufarbowa豉 pasemko na czerwono hah
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-03, 16:06   #3255
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Ok, oto moje w這sy
pod 鈍iat這 http://imageshack.us/photo/my-images/193/scandic.jpg/
i w s這鎍u http://imageshack.us/photo/my-images/580/scandic3.jpg/

Troch dziwnie wygl康a ten kolor na zdj璚iach, taki jakby wyp這wia造, ale w rzeczywisto軼i wygl康a nieco lepiej, mo瞠 uda mi si strzeli lepsz fotk innym aparatem

Tak oto wi璚 wychodzi scandic na nierozja郾ianych w這sach D馧 jak zwykle chwyci s豉biej. Mo瞠 powinnam zacz望 nak豉danie farby od do逝 no i znowu sobie zniszczy豉m w這sy... grr, a efekt por闚nywalny do purpurowej pianki venity

No i przy okazji moja mama sobie niechc帷y ufarbowa豉 pasemko na czerwono hah
豉dnieee troche ciemniej wyszlo fakt ale przeciez tego chcia豉 .. kiedy pisa豉 瞠 wolisz stoonowan czerwien, nie taka bardzo jasna i taka ci wysz豉
PS przejzalam inne fotki masz slodkiego piesa :")

Czas edycji: 2012-05-03 o 16:08
Stary 2012-05-03, 17:44   #3256
uolcia
Rozeznanie

Hehe dzi瘯i faktycznie jest przes這dka
tak tak ja zdecydowanie wol ciemniejsz czerwie
D馧 z豉pa這 mi za s豉bo, a g鏎 za mocno... Nie pami皻am kiedy ostatnio by豉m naprawd zadowolona po farbowaniu Chyba za czas闚 blondu ;p No ale na pewno zatrzymam si przy scandicu na d逝瞠j, bo to naprawd jest po prostu czerwona farba Ma super odcie, kt鏎ego nie mog uchwyci 瘸dnym aparatem.. Dzi瘯i enn
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-03, 19:03   #3257
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

No przecie bardzo 豉dnie jest
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-05-04, 11:03   #3258
Variance
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 054
GG do Variance

No witam moje drogie Panie
wrzucam zdj璚ie w這s闚 po ok. 2 miesi帷ach od farbowania Postquam'em a drugi to tak jak obieca豉m t fioletow ober篡n z Chantala. Farbowa豉m 9%. Niestety ciemno. Okaza這 si prawd to co m闚i豉 moja kole瘸nka, 瞠 fiolet jeszcze gorzej uzyska ni czerwie. mama m闚i, 瞠 jestem za blada do tego koloru mi si nawet podoba, no, ale chcia豉m co bardziej fioletowego - i tu takie pytanko do Was.. my郵icie, 瞠 jakbym kupi豉 sobie jaki fioletowy toner to by je troch sfioletowi?
my郵, 瞠 jednak mimo wszystko w czerwieni mi lepiej

uolcia, widz, 瞠 Twoje m瘯i si sko鎍zy造 bardzo 豉dny wyszed Ci kolorek
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8028.jpg (126,2 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8313.jpg (52,3 KB, 33 za豉dowa)

ponad 2 000 km - a c騜 to jest dla Mi這軼i...?

przysz豉 pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem 瞠laza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2012-05-04, 11:08   #3259
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Variance Poka wiadomo嗆
No witam moje drogie Panie
wrzucam zdj璚ie w這s闚 po ok. 2 miesi帷ach od farbowania Postquam'em a drugi to tak jak obieca豉m t fioletow ober篡n z Chantala. Farbowa豉m 9%. Niestety ciemno. Okaza這 si prawd to co m闚i豉 moja kole瘸nka, 瞠 fiolet jeszcze gorzej uzyska ni czerwie. mama m闚i, 瞠 jestem za blada do tego koloru mi si nawet podoba, no, ale chcia豉m co bardziej fioletowego - i tu takie pytanko do Was.. my郵icie, 瞠 jakbym kupi豉 sobie jaki fioletowy toner to by je troch sfioletowi?
my郵, 瞠 jednak mimo wszystko w czerwieni mi lepiej

uolcia, widz, 瞠 Twoje m瘯i si sko鎍zy造 bardzo 豉dny wyszed Ci kolorek
noo bardzo ciemno wysz這.... hmm jak na to dasz toner to tez nie zmieni nic mi sie wydaje masz za ciemne wlosy.. moze poczekaj az sie troche wyplucze i wtedy probuj tonerem co rozja郾ic
Stary 2012-05-04, 11:35   #3260
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
noo bardzo ciemno wysz這.... hmm jak na to dasz toner to tez nie zmieni nic mi sie wydaje masz za ciemne wlosy.. moze poczekaj az sie troche wyplucze i wtedy probuj tonerem co rozja郾ic
no w豉郾ie te tak my郵 my郵 czy by sobie ko鎍闚ek p騧niej troch nie rozja郾i i w豉郾ie fioletowym tonerem nie potraktowa
ale p鏦i co prze篡wam szok

.
Variance jest offline  
Stary 2012-05-04, 12:02   #3261
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Variance Poka wiadomo嗆
no w豉郾ie te tak my郵 my郵 czy by sobie ko鎍闚ek p騧niej troch nie rozja郾i i w豉郾ie fioletowym tonerem nie potraktowa
ale p鏦i co prze篡wam szok
hmm noo dobry plan ja planuje zrobi t pigmentacje na to dac farbe allwaves'a uzyje.. a potem konc闚ki albo pasemka fioletowe zrobic ale nie wiem czy wyjd zobaczymy.. w ka盥ym b康z razie mam 2 tonery fioletowe w domu i trza by je u篡.. dzi u篡豉m reszte czerwonego tonera z Igora Duality z odzywk ale nic to nie da這 po umyciu w這s闚.. nadal dolna partia przebija rudy.. za to g鏎a- piekna czerwien normalnie kapa 篡cia.. chyba juz w przysz造m tygodniu sie pofarbuje nobo do 2 tygodni to bede cala ruda 豉zi

ehhh jak ciezko ta czerwien utrzymac

Czas edycji: 2012-05-04 o 12:03
Stary 2012-05-04, 12:46   #3262
uolcia
Rozeznanie

Variance ten kolor si sp逝cze, wtedy mo瞠sz w豉郾ie jaki toner na這篡... Poza tym w ciemnych te wygl康asz 豉dnie Kiedy k豉d豉m sobie ober篡n loreal casting na jasnoczerwone w這sy i musz przyzna 瞠 efekt by za☠☠☠isty, a w這sy po farbowaniu by造 w bdb stanie Poszukam fotki i wstawi..

A co do mnie to...hahaha no nie ca趾iem, bo po myciu s chyba jednak... zbyt jaskrawe haha tak 幢e i tak niedobrze
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-04, 18:34   #3263
sonea8
Rozeznanie

Tak na szybko Wam donios, 瞠 YR ma w豉郾ie promocj na malinowy ocet... normalna cena 25 z, zwykle sprzedaj za 20 w ramach 'sta貫j promocji' a dzi by po 12,5 - za t cen chyba warto spr鏏owa Kupi豉m 3 butle i si g逝pio 逝dz, 瞠 czerrrrrrrrrrrrwony kolor p逝kanki pomaga mojej czerrrrwieni
No, w ka盥ym razie pachnie cudnie.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-04, 18:42   #3264
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Tak na szybko Wam donios, 瞠 YR ma w豉郾ie promocj na malinowy ocet... normalna cena 25 z, zwykle sprzedaj za 20 w ramach 'sta貫j promocji' a dzi by po 12,5 - za t cen chyba warto spr鏏owa Kupi豉m 3 butle i si g逝pio 逝dz, 瞠 czerrrrrrrrrrrrwony kolor p逝kanki pomaga mojej czerrrrwieni
No, w ka盥ym razie pachnie cudnie.
oo to faktycznie.. szkoda ze mnie niema w PL bym se kupila tez
Stary 2012-05-04, 19:26   #3265
sonea8
Rozeznanie

@Variance, farbowa豉 na takie w這sy, jak na zdj璚iu po lewej?
To masakra jaka ten kolor, poziom maks 3, w szoku jestem, 瞠 tak ciemno.
ζdnie wysz這, tak og鏊nie, i na ile wida z po這wy twarzy, to ca趾iem twarzowo, ale farba to chyba jaka pomy趾a jest... patrz na jej pr鏏niki w necie i r騜nica ogromna... Podaj, 瞠 to poziom 5, a wysz這 ciemniej. Imo popr鏏uj a) toner闚, b) innej farby, bo ta sie po prostu nie spisa豉. Nie豉dnie, Chantal, taki troch kant. Nie widzia豉m jeszcze, 瞠by czerwienie w ten spos鏏 przek豉ma豉 farba b康 co b康 salonowa ;/
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-04, 22:24   #3266
tiramisu_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 562

Hej, do陰czam do czerwonow這sych
Chyba wypr鏏uj kiedy t Scandic, bo widz, 瞠 bardzo 豉dnie wychodzi.. Na razie radzi豉m sobie z drogeryjnymi - moim faworytem by豉 Dzika Orchidea Safiry, ale po wycofaniu serii przenios豉m si na rude Mango a teraz zacz窸am u篡wa Pure Spice L'oreala i te jest ekstra i d逝go trzymie kolor, nie p這wieje i nie rudzieje
Czego u篡wacie do piel璕nacji? Ja staram si olejowa, ale bardzo nieregularnie, do teog u篡wam czasem Waxa aloesowego a na codzie seri L'oreala do w這s闚 farbowanych z kt鏎ej jak na razie jestem bardzo zadowolona.
tiramisu_ jest offline  
Stary 2012-05-05, 07:07   #3267
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Poka wiadomo嗆
Hej, do陰czam do czerwonow這sych
Chyba wypr鏏uj kiedy t Scandic, bo widz, 瞠 bardzo 豉dnie wychodzi.. Na razie radzi豉m sobie z drogeryjnymi - moim faworytem by豉 Dzika Orchidea Safiry, ale po wycofaniu serii przenios豉m si na rude Mango a teraz zacz窸am u篡wa Pure Spice L'oreala i te jest ekstra i d逝go trzymie kolor, nie p這wieje i nie rudzieje
Czego u篡wacie do piel璕nacji? Ja staram si olejowa, ale bardzo nieregularnie, do teog u篡wam czasem Waxa aloesowego a na codzie seri L'oreala do w這s闚 farbowanych z kt鏎ej jak na razie jestem bardzo zadowolona.
Hej
Noto fajnie 瞠 znalazla farb drogeryjn kt鏎a si d逝go trzyma i nie p這wieje
Co do piel璕nacji to r騜nie ka盥a z nas inaczej dba o w這sy
ja np myje tak:
raz w tygodniu:
Olejowanie 2-3 godziny( rycynowy lub olejek dla dzieci)
Maska bananowa Mila lub domowa jaka. + do maski daje odzywki Goldwell Colorance RED
O- odzywka balea kokos
M- szampon Alverde dla w這s闚 br您owych i czerwonych
O- Od篡wka Garnier Mas這 Karite
Do tego odzywka b/s joanna z apteczki babuni Balsam z miodem i mlekiem.

a co 2 dzien jak myje w這sy :
Olejowanie
Mycie odzywk Balea kokos+ dodaje odzywki Czerwonej Goldwella
Odzywka B/S Joanna lub Isana glattungsbalm.

No i takie mycie jak narazie daje efekty fajne cho co mi lekko szkodzi i mysle ze albo maska albo rycynowy olejek- puszy mi wlosy i lekko strzepi konc闚ki ale nie jestem pewna co z tych rzeczy ale na pewno co- bo ich uzywam dopiero tydzien-dwa
Stary 2012-05-05, 08:44   #3268
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
@Variance, farbowa豉 na takie w這sy, jak na zdj璚iu po lewej?
To masakra jaka ten kolor, poziom maks 3, w szoku jestem, 瞠 tak ciemno.
ζdnie wysz這, tak og鏊nie, i na ile wida z po這wy twarzy, to ca趾iem twarzowo, ale farba to chyba jaka pomy趾a jest... patrz na jej pr鏏niki w necie i r騜nica ogromna... Podaj, 瞠 to poziom 5, a wysz這 ciemniej. Imo popr鏏uj a) toner闚, b) innej farby, bo ta sie po prostu nie spisa豉. Nie豉dnie, Chantal, taki troch kant. Nie widzia豉m jeszcze, 瞠by czerwienie w ten spos鏏 przek豉ma豉 farba b康 co b康 salonowa ;/
wiem w豉郾ie. bym prze篡豉, gdyby by豉 powied幟y ciemna, ale bardziej zdecydowanie fioletowa. teraz my郵, 瞠 w sumie zrobi豉m b陰d - mog豉m znale潭 sobie jak捷 szamponetke, bo jak tak patrz na ko鎍e w這s闚, kt鏎e s prawie 瞠 czarne, 瞠 pewnie trudno b璠zie z nich zej嗆 ale b璠 si tym przejmowa w sumie za jaki czas

.
Variance jest offline  
Stary 2012-05-05, 10:52   #3269
tiramisu_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 562

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Hej
Noto fajnie 瞠 znalazla farb drogeryjn kt鏎a si d逝go trzyma i nie p這wieje
Co do piel璕nacji to r騜nie ka盥a z nas inaczej dba o w這sy
ja np myje tak:
raz w tygodniu:
Olejowanie 2-3 godziny( rycynowy lub olejek dla dzieci)
Maska bananowa Mila lub domowa jaka. + do maski daje odzywki Goldwell Colorance RED
O- odzywka balea kokos
M- szampon Alverde dla w這s闚 br您owych i czerwonych
O- Od篡wka Garnier Mas這 Karite
Do tego odzywka b/s joanna z apteczki babuni Balsam z miodem i mlekiem.

a co 2 dzien jak myje w這sy :
Olejowanie
Mycie odzywk Balea kokos+ dodaje odzywki Czerwonej Goldwella
Odzywka B/S Joanna lub Isana glattungsbalm.

No i takie mycie jak narazie daje efekty fajne cho co mi lekko szkodzi i mysle ze albo maska albo rycynowy olejek- puszy mi wlosy i lekko strzepi konc闚ki ale nie jestem pewna co z tych rzeczy ale na pewno co- bo ich uzywam dopiero tydzien-dwa
Te moje farby drogeryjne w kolorze pewnie si nie umywaj do fryzjerskich, bo nie jest to idealna arielkowa czerwie, ale s ok. Jedynie Safira i L'oreal si tak dobrze utrzymuje, nie rudzieje i co najwa積iejsze moje blond odrosty maj po farbowaniu ten sam kolor jak reszta a nie pomara鎍zowy. Reszta drogeryjnych by豉 beznadziejna a wyprobowa豉m chyba wszystkie
W豉郾ie siedze z olejkiem alterry na w這sach i id ogarn望 mieszkanie..
Mo瞠sz powiedzie mi co to za od篡wka goldwell i czy faktycznie daje co?
To? http://www.hairstore.pl/Goldwell_Col...60bb780d238685
A te maski Milla gdzie kupujecie? Du穎 o nich s造sza豉m i mo瞠 warto spr鏏owa..
tiramisu_ jest offline  
Stary 2012-05-05, 12:29   #3270
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Poka wiadomo嗆
Te moje farby drogeryjne w kolorze pewnie si nie umywaj do fryzjerskich, bo nie jest to idealna arielkowa czerwie, ale s ok. Jedynie Safira i L'oreal si tak dobrze utrzymuje, nie rudzieje i co najwa積iejsze moje blond odrosty maj po farbowaniu ten sam kolor jak reszta a nie pomara鎍zowy. Reszta drogeryjnych by豉 beznadziejna a wyprobowa豉m chyba wszystkie
W豉郾ie siedze z olejkiem alterry na w這sach i id ogarn望 mieszkanie..
Mo瞠sz powiedzie mi co to za od篡wka goldwell i czy faktycznie daje co?
To? http://www.hairstore.pl/Goldwell_Col...60bb780d238685
A te maski Milla gdzie kupujecie? Du穎 o nich s造sza豉m i mo瞠 warto spr鏏owa..
ja maske mila kupilam we fryzjerskim sklepie ale na allegro czy na innych stronkach mozna tez kupic np tu:http://lokikoki.pl/product-pol-3576-...0-ml-Mila.html
http://www.fryzart.pl/product-pol-18...0-ml-Mila.html
one s tanie ja barszcz jak za 1 litr maseczki

A goldwella odzywka nie wiem czy cos daje tak naprawde ale nie jest 幢e skoro po 3 tygodniach od farbowania g鏎 w這s闚 mam dalej arielkow a na dole troche rudo軼i to chyba jednak troche mi podtrzymuje ten kolor.. ja mam t: http://www.ebay.de/itm/Goldwell-Colo...2#ht_896wt_698
nie wiem czy ona jest dostepna w PL
ja uzywam jeszcze czasem takiej odzywki/maseczki :
http://www.perfumeria-essence.pl/155...do-wlosow.html
tylko ze czerwonej.

Czas edycji: 2012-05-05 o 12:31
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.