Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 11 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-09-11, 15:28   #301
0neither
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Dla mnie jak dot康 najlepszymi farbami by造 z Loreala , np bardzo intensywna czerwien 67 i z Welli Safiry dzika orchidea lub ogniste chilli , kt鏎e by這 na moich w這skach d逝go ^^

I to jest w豉郾ie m鎩 problem.. Farbuje na czerwony kolor wlosy ju d逝ugi czas , ostatnio postanowi豉m troche zmini wizerunek i przefarbowa si na rudy (z dosy wyblak造ch), jednak wlosy mia豉m dalej czerwone ;/ .
My郵icie ,瞠 pofarbowanie w這s闚 na kolor np br您owy da te efekt czerwonej barwy spowodowany zbyt cz瘰tym nak豉daniem tego koloru ?
Przepraszam za pokr璚one pytania ale nie wiem czy to wina rudej farby czy 瘸dna farba nie pofarbuje mi wlos闚 na wybrany kolor.

Edytowane przez 0neither
Czas edycji: 2010-09-11 o 15:31
0neither jest offline  
Stary 2010-09-11, 15:40   #302
MusicIsMine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

A czy to pigmentum na rudo czerwonych w這sach nie wyjdzie zbyt r騜owo jaskrawo? nie chce wygladac jak emo... chce r騜owy lecz taki ciemniejszy
MusicIsMine jest offline  
Stary 2010-09-11, 15:52   #303
skserowans
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

A jaki kolor to ciemny r騜owy dla Ciebie?

Na bardzo rozja郾ionych (prawie, 瞠 bia造ch) wyjdzie jaskrawy r騜 magenty, na br您owych ciemny fiolet, a na takich jak Ty masz nie mam poj璚ia. Jak tym kiedy od鈍ie瘸豉m kolor w這s闚 to po prostu czerwie by豉 bardziej intensywna, wpadaj帷a w r騜.
skserowans jest offline  
Stary 2010-09-11, 16:17   #304
MusicIsMine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Chcia豉bym uzyska co takiego
http://www.kozaczek.pl/img/2maj/3056_2.jpg
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:k...824939.jpg&t=1

z r騜owym poblaskiem

Nie chce uzyskac czegos takiego bo by mnie z pracy wyrzucili...
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:r...k-1208.jpg&t=1
MusicIsMine jest offline  
Stary 2010-09-11, 17:44   #305
skserowans
Przyczajenie

To zale篡 jak jasny masz kolor w這s闚, bo jak ju pisa豉m pigmentum to nie farba tylko lek o intensywnym r騜owym kolorze, a mieszaj帷 to z wod tworzy farbuj帷 w這sy p逝kank, tak瞠 nie jestem w stanie przewidzie jaki wyjdzie kolor.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Do mojego pytania jakie emulsji u篡 do KOLESTONU (6,9 czy 12%), tak 瞠by kolor by intensywnie czerwony, mo瞠 wpada w r騜, do陰czam zdj璚ie kt鏎e ju pojawia這 si w tym w徠ku :
http://www.lastfm.pl/music/L%27%C3%8...+images/279433

farbuj w這sy na czerwono od p馧tora roku i tylko po palette radiance kolor by dla mnie do zaakceptowania, ale marzy, marzy, marzy mi si w豉snie tak intensywny kolor. Czy w og鏊e kolestonem mo積a co podobnego uzyska?

Edytowane przez skserowans
Czas edycji: 2010-09-11 o 17:01
skserowans jest offline  
Stary 2010-09-18, 11:31   #306
panierrka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 323

Witam,

Czy znajdzie si tutaj kto, kto mo瞠 u篡wa farby Joanny Multi Cream Color intensywna czerwie? Bardzo podoba mi si kolor

A mo瞠 kto j widzia do kupienia w Warszawie?

Rozs康ek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szuka wym闚ek...!
...albo chocia si staraj - tak jak ja
panierrka jest offline  
Stary 2010-09-18, 14:11   #307
EvaLuciferia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Ja u篡wa豉m! Ale nie by豉m jako specjalnie zadowolona, bo spiera豉 mi si do mafefkowego rudego odcienia Wi璚ej si nie wypowiadam, bo w sumie robiona by豉 na ciemniejsze w這sy, a ja chcia豉m bardziej soczysty czerwono wi郾iowy kolorek. Po niej przez d逝gi czas u篡wa豉m Porzeczkowego odcienia z Joanny (farba, nie szamponetka ). Osobi軼ie mi bardziej ten drugi kolor przypasowa.
Stary 2010-09-18, 14:53   #308
panierrka
Zadomowienie

Dzi瘯uj Ci bardzo za odpowied Czy bardzo szybko si spra豉? Kupi豉m wcze郾iej wi郾iow czerwie z tej samej firmy, ale w sumie przyciemni豉 mi tylko w這sy, bo kolor jako taki spra si bardzo szybko

panierrka jest offline  
Stary 2010-09-19, 00:04   #309
EvaLuciferia
Raczkowanie

Raczej tak, ale ja myje g這we prawie codziennie. Ale za t cene nie powinno wymaga si w sumie cud闚. Z wi郾iow czerwieni u mnie by這 to samo, w這sy przyciemnione + szybkie spieranie koloru
Stary 2010-09-25, 19:18   #310
she_elf
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Dot.: Chcia豉bym mie czerwone w這sy

Przepraszam - post zdublowany!

Edytowane przez she_elf
Czas edycji: 2010-09-25 o 19:54
she_elf jest offline  
Stary 2010-09-25, 19:34   #311
she_elf
Przyczajenie

Hej dziewczyny! Ja te zg豉szam si jako czerwonow這sa - od roku, ale konsekwentnie Chcia豉bym Was zapyta, czy miesza造軼ie mo瞠 czerwon porzeczk z soczyst malin Joanny i jaki by tego efekt? Jak si spiera豉, i przede wszystkim jakie by造 po niej w這sy? G堯wnie interesuje mnie intensywno嗆 odcienia. Dotychczas farbowa豉m si u fryzjerki na kolor a'la Hayley Williams i wychodzi rzeczywi軼ie identyczny, bardzo, bardzo nasycony. Szukam jakiego ta雟zego wyj軼ia i spr鏏owa豉m ostatnio Safiry - Dzikiej Orchidei i niestety musz stwierdzi, 瞠 jak na moje potrzeby kolorowe by豉 ona troch za ma這 intensywna (acz, bardzo 豉dna. Z g鏎y dzi瘯i i pozdrawiam! Za陰czam m鎩 ostatni kolor jeszcze przed Safir - o ton ciemniejszy ni ten o kt鏎y prosi豉m dotychczas, niemniej te ok.

Edytowane przez she_elf
Czas edycji: 2010-09-25 o 19:42 Pow鏚: dodaj zdj璚ie
she_elf jest offline  
Stary 2010-09-27, 12:33   #312
Axaxax
BAN sta造

Wiadomo軼i: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax

http://vexgirl.blogspot.com/2010/09/...lor-wosow.html - nowa czerwie na g這wie u mnie, wysz這 bosko
Axaxax jest offline  
Stary 2010-09-28, 20:26   #313
Malvinetta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cytat:
Napisane przez she_elf Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny! Ja te zg豉szam si jako czerwonow這sa - od roku, ale konsekwentnie Chcia豉bym Was zapyta, czy miesza造軼ie mo瞠 czerwon porzeczk z soczyst malin Joanny i jaki by tego efekt? Jak si spiera豉, i przede wszystkim jakie by造 po niej w這sy? G堯wnie interesuje mnie intensywno嗆 odcienia. Dotychczas farbowa豉m si u fryzjerki na kolor a'la Hayley Williams i wychodzi rzeczywi軼ie identyczny, bardzo, bardzo nasycony. Szukam jakiego ta雟zego wyj軼ia i spr鏏owa豉m ostatnio Safiry - Dzikiej Orchidei i niestety musz stwierdzi, 瞠 jak na moje potrzeby kolorowe by豉 ona troch za ma這 intensywna (acz, bardzo 豉dna. Z g鏎y dzi瘯i i pozdrawiam! Za陰czam m鎩 ostatni kolor jeszcze przed Safir - o ton ciemniejszy ni ten o kt鏎y prosi豉m dotychczas, niemniej te ok.
Pod陰czam si do pytania. Dzisiaj w豉郾ie by豉m w sklepie i tak przed oczami mia豉m te dwie farby, zacz窸am my郵e co by mi wysz這 na g這wie, gdybym je zmiesza豉... Zauwa篡造軼ie, 瞠 zmienili opakowania? Teraz kolory wydaj si ciemniejsze ni wcze郾iej
Malvinetta jest offline  
Stary 2010-09-28, 23:25   #314
skserowans
Przyczajenie

a ja dzisiaj kupi豉m Safir Ognieste Chilii. Niestety to by豉 opcja na moj kiesze, bo koleston, majirel albo inne z tych ze sklepy fryzjerskiego kt鏎e zachwyca造 mnie odcieniami to jednorazowy koszt na moje w這sy (przy farbowaniu si samej w domu) to oko這 120 z - dwa razy tubka 60 ml i 2 razy oxydant 6% (mam d逝gie i do嗆 grube w這sy), a w這sy rosn szybko i trzeba farbowa co miesi帷, wiec to du穎 (dla por闚nania koszt u fryzjera oko這 180z). W czwartek b璠 farbowa t Safir, ale ju z g鏎y wydaje mi si, 瞠 kolor nie spe軟i moich oczekiwa.
skserowans jest offline  
Stary 2010-09-29, 16:34   #315
Blameworthy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 621

wczoraj farbowa豉m palette intensive color radiance - pasjonuj帷 czerwieni. wyj軼iowy kolor w這s闚 to by br您owo-rudy. farba troch wysuszy豉 w這sy, ale nie wypadaj, sk鏎a podczas farbowania nie szczypa豉. jestem bardzo zadowolona z efektu - jak b璠 mia豉 zdj璚ie to wklej.

~~~~

walcz o pi瘯n figur!

dbam o w這sy i paznokcie

TUMBLR
Blameworthy jest offline  
Stary 2010-09-29, 23:07   #316
skserowans
Przyczajenie

zastanawia豉m si nad t farb, z niecierpliwo軼i czekam na zdj璚ie tylko wklej zanim kolor si wyp逝cze :PP
skserowans jest offline  
Stary 2010-09-30, 14:49   #317
Blameworthy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 621

okej, obiecywa豉m zdj璚ie wi璚 dodaj
znajomi m闚i, 瞠 w 鈍ietle dziennym /s這鎍u si 鈍iec, ale kolorek bardzo, bardzo 豉dny. tak瞠 polecam je郵i kto nie boi si paletty
jak wida w這ski sporo przesuszone, ale walcz z tym

~~~~

walcz o pi瘯n figur!

dbam o w這sy i paznokcie

TUMBLR
Blameworthy jest offline  
Stary 2010-10-01, 22:30   #318
EvaLuciferia
Raczkowanie

Ajjj! She-elf, Blameworthy 郵iczne kolory Dodam, 瞠 kokardowe upi璚ie w這s闚 She-elf jest boskie! Ja osobi軼ie na wysuszone w這sy mog poleci maske Placenta Kallosa, zacz窸am jej u篡wa przed wizyt u fryzjerki. Stan w這s闚 od razu si poprawi, a po podcinaniu w這s闚 ostatnio pozby豉m si suszy na g這wie... moje w這sy zn闚 zacz窸y si kr璚i, wi璚 to znak, 瞠 si raduj
Malvinetta teraz kolory na opakowaniach s zbli穎ne do tego co na prawd pojawia si na g這wie po farbowaniu

Edytowane przez EvaLuciferia
Czas edycji: 2010-10-01 o 22:38
EvaLuciferia jest offline  
Stary 2010-10-01, 23:02   #319
skserowans
Przyczajenie

Mi te si podobaj kolory dziewczyn,ale ja licz na co bardziej intensywnego :P teraz trzymam farb na g這wie i jak zawsze boj sie sp逝kiwa, bo wiem, 瞠 b璠 zawiedziona :PP
skserowans jest offline  
Stary 2010-10-02, 19:40   #320
she_elf
Przyczajenie

EvaLuciferia baardzo dzi瘯uj, bardzo mi mi這 ! Dzi瘯i za polecenie maski! Obecnie siedz z Ognist Lond na g這wie i oczekuj . Dzisiaj by豉m w Rossmanie ale nie doszuka豉m si tam Joanny w zwi您ku z czym uderzy豉m w Lond Pozdrawiam!
she_elf jest offline  
Stary 2010-10-03, 11:23   #321
dragoona
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

mam czarne wlosy farbowane a chce miec ciemno czerwone - bordo czy burgund, od miesiaca nie farbowalam i troche mam teraz przeblysku "rudego" oraz jak to normalne odrosty.. kupilam niechcacy garniera Winna Czerwien (choc wogole nie myslalam o tej marce), z tylu na obrazku podpisali ze z czarnego czy tam ciemnego brazu tez wyjdzie kolor taki jakis ciemny ale jest. I pytanie teraz czy i jak mi wyjdzie ta farba na tych moich dziwnych wlosach? ^^
dragoona jest offline  
Stary 2010-10-09, 02:09   #322
silje84
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
GG do silje84

o wow!! kobietki! jakie pi瘯ne kolorki wam powychodzi造... napatrzec sie nie mog i tylko upewnilam sie ze chceee czerwien
mam od dwoch lat blond...duzo mi to da這.... prawdopodobnie kieys bede chciala do blondu wroci....zobaczy sie...
ale duzo mi d掖y wasze wpisy i....
bedzie dzika orchidea))))
kusi jeszcze malinowa czerwie joanny,ale orchidea jest bli瞠j tego czego szuka豉m...
mi po palette wychodzily super miekkie blyszcz帷e w這sy...
mimo ze katuj je odk康 pami皻am.. no i mam nadzieje ze nie b璠 wypada po orchidei;/
she_elf cuuudowna fryzurka
silje84 jest offline  
Stary 2010-10-15, 01:25   #323
Mistyc
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Jak wszyscy przede mna chcia豚ym uzyska kolor czerwony na w這sach - od razu m闚i, ze rudy, marchewkowy i inne pochodne odpadaj
generalnie zale篡 mi na tym aby uzyskac taki efekt: http://images.starlounge.com/slidesh...a_red_hair.jpg by這by to mozliwe kupuj帷 farb do w這s闚? I je郵i tak to jak?
Moje w這sy s ciemnobr您owe
Mistyc jest offline  
Stary 2010-10-26, 17:33   #324
Bulletina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Ahhh te czerwone... marz o takich. W zesz造m roku mia豉m rude, a wacha豉m si czy na rudo, czy na czerwie. Kolor mi si szybko wyp逝ka i mam teraz ten wredny, ochydny jasny br您 ;/... jak mi w這sy podrosn to id na czerwie ^^.
Bulletina jest offline  
Stary 2010-10-28, 16:41   #325
silje84
Przyczajenie

GG do silje84

oj kobitki..mia豉m robi dzik orchide(ci瞛ko by這 j znale嗆 wogole)
a zrobi豉m p這mienn czerwie Londy.hm.... moze dodam fote ; p
w sumie duzo zalezy od oswietlenia....dziwnie sie bylo przyzwyczaic po 2latach blondu
rozmysla豉m jeszcze nad henna ale jednak...chyba lepiej ze sobie da豉m spok鎩 z ni
w sumie...co sie komu podoba... kolor nie chwyci w這s闚 nie rozja郾ionych wczesniej do blondu jasnego(jakis nieca造 1cm w這s闚 przy sk鏎ze jest nie ruszony farb;p
ko鎍闚ki nieco ciemniejsze... ;p zobaczymy jak sie b璠zie sp逝kiwa,jak wstawie fote same ocenicie.... wydaje mi sie jednak ze lepsze dla mnie b璠 rudo軼i jakie...hmm.. no i dosy ciemny kolorek wyszedl ogolnie,przy czym do wlosow cieniowanych ledwo do konca 這patek d逝gosc-ledwo starczyly dwa opakowania,innych firm jakos starczylo jedno no ale... ide myc wlosy zaraz... ; p
Stary 2010-10-29, 09:44   #326
Sinem
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Witam, ja przymierzam si do kupienia farby z Lorea'la seria intensywne czerwienie i tu moje pytanie do tych kt鏎e mia造 ju doczynienia z tymi farbami, obecnie mam ciemno br您owe w這ski i w sumie to zale篡 mi na delikatnym efekcie ( aczkolwiek nie na samym tylko po鈍icie w 鈍ietle) po prostu taka ciemna czerwie albo co a'la nowy kolorek Cheryl Cole bo to wygl康a tak naturalnie i nie ordynarnie. Jak my郵icie farby z Loreal'a to dobry wyb鏎? co jeszcze mo瞠cie poleci do fajnego kolorku ale naturanego i nie zbyt drastycznego?
Sinem jest offline  
Stary 2010-10-30, 10:13   #327
moolly91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Ja przez ok 2 lata farbowa豉m si na czer, ostatnio dosz豉m do wniosku 瞠 mam go za d逝go i spodoba造 mi si w這ski niczym Dulce Maria z Zbuntowanych ... takie bordo wpadaj帷y w czerwie. Kupilam wi璚 rozja郾iacz i farb Joanny Porzeczkowa Czerwie bodaj瞠 bo wydawa mi si do嗆 podobny i og鏊nie odpowiedni. Niestety rozja郾iacz nier闚no rozja郾i mi w這sy miejscami mia豉m baaardzo jasny blond a w niekt鏎ych kolor prawnie nie drgn掖 i by造 prawie czarne , to by這 straszne!!! Waln窸am potem na g這we t porzeczk i efekt wyszed straszny, w這sy wysz造 mi ciemno rudo-czerwono-czarne ;/ Posz豉m do fryzjerki kt鏎a zmiesza豉 mi czerwien z br您em ale to te nie by這 to. Teraz farba mi troche zesz豉 i od g鏎y mam taki czerwoniasty , takze pod s這鎍e ale miejscami s jeszcze ciemno br您owe a nawet czarne. I co ja mam teraz zrobi zeby osi庵n帷 ten cholerny kolor jaki posiada Dulce Maria . Mo瞠 szamponetka? Jak my郵icie?
moolly91 jest offline  
Stary 2010-10-31, 16:54   #328
silje84
Przyczajenie

GG do silje84

hmmm....i znowu chcesz miec nier闚ny kolor? 瘸dna czerwien ci nie pokryje tak nier闚no zrobionych w這s闚 albo jak s zaciemne... ; p hmm..
co do tej fryzjerki to... no nie b璠 ocenia..mi by by這 szkoda w這s闚 szczerze m闚i帷.

na twoim miejscu posz豉bym do bardzo dobrego fryzjera. pokaza豉 jaki chc osi庵na efekt i razem wtedy by byl wyb鏎 koloru z palety...
pyanie tylko czy ci napewno chodzi w koncu o czerwien.. ; p
moze pokaz jakie masz teraz wlosy a jaki chcesz efekt to wtedy ktos cos moze doradzi
Stary 2010-11-03, 13:56   #329
masterofalchemy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Co do czerwieni na w這sach. Ja mog poleci z wellatonu wi郾iow czerwie. Kupuj帷 j tak patrz " no cholerka, troch ciemna " ale dobra, wzi窸am j. I od razu m闚i, 瞠 je瞠li kto ma d逝gie w這sy to powinnien wzi望 od razu 2 opakowania, ja mam za 這patki, s 鈔ednio grube i ledwo dwa opakowania wystarczaj. Raz zrobi豉m b陰d i jednym si wysmarowa豉m a potem nie mog豉m zr闚na koloru, wi璚 od razu ostrzegam. Mimo, 瞠 na opakowaniu jest ciemny to na w這sach wychodzi bardzo 豉dny i powiem, 瞠 nie sp逝kuje si szybko ! W這sy po niej s bardzo mi瘯kie i w og鏊e nie wypadaj, naprawd polecam : )
masterofalchemy jest offline  
Stary 2010-11-03, 16:06   #330
panierrka
Zadomowienie

Masterofalchemy, mog豉by wrzuci zdj璚ie?

panierrka jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.