Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 112 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-05-09, 15:04   #3331
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj, ale s jeszcze troch ciemniejsze ni na zdj璚iach niestety.. Sugar, teraz, jak osi庵asz takie pi瘯ne kolory, chcesz zrezygnowa?
co mi z tych pi瘯nych kolor闚 jak po 2 tygodniach mam ju du穎 rudo軼i ktr鏎ej nienawidze.. ?
i co 2 tygodnie musze odswiezac piankami tonerami.. niestety wszystko kosztuje.. a i odrost jest bardzo widoczny a przy br您ach jako to b璠zie si "zlewa這" nawet przy ciemnych czerwieniach tak瞠 b璠e widzie.. jak mi sie wyp逝cze to dam na razie toner fioletowy z br您owym albo sam fiolet a potem pomysle o br您ie lub ciemnej czerwieni ale farbie juz.
ja nie mowie ze nigdy nie wroce do czerwieni bo moze wroce mam jeszcze prawie 2 tubki allwaves w zapasie jakby co ale ja narazie walka o utrzymanie koloru jest ci篹ka i droga

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-05-09 o 15:07
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-05-09, 22:19   #3332
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
Uolcia - jasne jak meadow ich nie weznie to Tobie je chetnie prze郵e. poniewa pad豉 u mnie decyzja z przej軼iem na ciemniejsz czerwie lub br您 czerwonawy lub fioletowy ..mam jeszcze p馧 tubki allwaves i 2 odzywki/ maski w polowie pe軟e czerwone do oddania..
uolcia a moze tego goldwella chcesz?
Super, dzi瘯i no my郵a豉m o tym goldwellu, ale jestem zadowolona za scandica wi璚 chyba nie ma sensu zmienia

Vanilka jak dla mnie to one sa pi瘯ne
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-09, 22:26   #3333
Vanilka28
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Dzi瘯uj, wydaje mi si 瞠 prawie takie same jak Twoje, tylko ciemniejsze i mniej czerwone /Z tego co widz w lustrze i na Twoich zdj璚iach/
Vanilka28 jest offline  
Stary 2012-05-09, 23:54   #3334
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Sugar, je郵i Meadow zrezygnuje to ja bardzo ch皻nie przyjm takie wspania貫 dary! Tym bardziej 瞠 planujemy z przyjaci馧k zrobi jej wiewi鏎cz metamorfoz ;p
ja mog odst徙i jak kto inny w potrzebie
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-10, 06:33   #3335
SugarbabyLove
Zakorzenienie

znalaz豉m jeszcze 2 rude pianki -od篡wki z kolorem doda豉m do paczki
tylko sie nie k堯熯ie.. moge ewentualnie jak znajde mniejsze kartony podzieli to na 2 osoby bo do嗆 sporo tego jest: 3 tonery igora duality, 3 pianki odzywki, 1 odzywka/ maska i 1 toner dodatkowy czysty pomarancz wr璚z.

Czas edycji: 2012-05-10 o 06:35
Stary 2012-05-10, 08:44   #3336
Truskowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 110

Ja wezm ! Chocia p馧
Truskowa jest offline  
Stary 2012-05-10, 12:14   #3337
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Ok rozm闚cie si mi璠zy sob kt鏎a co bierze a ja poszukam w domu karton闚.. ewentualnie do 2-3 rzeczy bez kartonik闚 moge duzym listem przes豉.. to bedzie wtedy a 4 euro jakos do polski a do niemiec za 2,20 euro..
mam jeden wiekszy karton i jedna tak koperte powietrzna wiec decydujcie ktora wezniej mniej a ktora wiecej ewentualnie dokupie jeszcze jedna taka koperte ale to kosztuje 1,5 euro jakos

Czas edycji: 2012-05-10 o 12:17
Stary 2012-05-10, 12:19   #3338
uolcia
Rozeznanie

Laski mo瞠 mi doradzicie (wiem, 瞠 jest w徠ek dla rudow這sych, ale wydaje mi si 瞠 tutaj jeste鄉y bardziej kumate nawet w temacie rudo軼i ;p) czy naturalne, niefarbowane jasnobr您owe w這sy z豉pi rud farb bez rozja郾iania? Nie chodzi o marchew, bardziej o lisa? co takiego np http://2.bp.blogspot.com/_t3ekSNwJb8...400/285346.jpg hmm?

Sugar ja ch皻nie przyjm jakie w豉郾ie lisie odcienie, nie takie jaskrawe pomara鎍ze, albo co fajnego do czerwonych w這s闚?

no i update moich w這s闚 po 3?4? myciach (+olejowanie) Jak wida s ja郾iejsze po tym jak farba si wyp逝ka豉, ale maj r騜owy odcie;/
Czy toner np poppy red zneutralizowa豚y mi troch ten r騜? No i pytanie do enn, kt鏎a u篡wa豉 pianki venity czerwonej - czy ona wpada cho troch w r騜 jak purpura? Musz si tego pozby
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg hery.jpg (69,9 KB, 27 za豉dowa)
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-10, 13:46   #3339
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

O, ulocia, to Ty mi oddaj sw鎩 r騜, a ja Tobie moje z這te refleksy, pomienianka, zgoda?
My郵, 瞠 taki naturalny lisi odcie powinien na wzgl璠nie jasnych w這sach wyj嗆. Zanim przysz豉 do mnie era czerwieni, a wcze郾iej czekolady, to mia豉m d逝gi etap mahoniowy i pami皻am, 瞠 farby drogeryjne 豉pa造 m鎩 ciemny, ciemny br您. Fakt, 瞠 wychodzi造 st逝mione i na poziomie 5, powiedzmy, ale dawa這 rad.
To na jasnym br您ie powinno z豉pa, chocia mo瞠 bez fajerwerk闚 (nie 逝d si, 瞠 farba rozja郾i, je郵i jest tam tylko 3%, a w drogeryjnych to chyba maks?) - s康z, 瞠 chwyci tak jasno, jak jasny masz w這s po prostu. Ale, 瞠 rudo, to na pewno, nie b鎩 nie b鎩, potem si nie pozb璠ziesz^^

A je郵i lubisz takie klimaty, to spr鏏uj tego tonera, kt鏎y kilka stron wcze郾iej wrzuca豉m - z pocz徠ku warunkowa czerwie, a potem coraz bardziej w takim kierunku, jak buttony odpowiedzi w tym oknie... pomara鎍za.
I l郾i przepi瘯nie, nie blaknie w dalszym ci庵u (a tu ju kolejne mycie by這 przymusowe). Lok jest g豉dki (cho to chyba zas逝ga olejku z Rossmanna, u篡wa kto? Awokado z granatem, w這som robi fantastycznie) i wszystko fajnie, tylko czemu na rudoz這to?

Btw. bi豉m si z my郵ami i bi豉m - i jednak zachowaczo zam闚i豉m zn闚 Matrixa z 9%, w my郵 zasady "wiem, co strac, nie wiem, co zyskam".
Ale obowi您kowo prep na ca這嗆, tonerowi m闚i 'nie'.

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-05-10 o 13:49
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-10, 14:27   #3340
uolcia
Rozeznanie

Bardzo ch皻nie! To sprawiedliwa wymiana ;p no faktycznie mo瞠 spr鏏uj z tym tonerem, kt鏎ego u篡wa豉... z tego co widzia豉m to jest do嗆 tani
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-10, 14:40   #3341
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

uolcia moim zdaniem Poppy red sp逝cze si na r騜owo. Z Directiona to pr璠zej odcienie Fire czy Flame.
Stary 2012-05-10, 14:59   #3342
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Laski mo瞠 mi doradzicie (wiem, 瞠 jest w徠ek dla rudow這sych, ale wydaje mi si 瞠 tutaj jeste鄉y bardziej kumate nawet w temacie rudo軼i ;p) czy naturalne, niefarbowane jasnobr您owe w這sy z豉pi rud farb bez rozja郾iania? Nie chodzi o marchew, bardziej o lisa? co takiego np http://2.bp.blogspot.com/_t3ekSNwJb8...400/285346.jpg hmm?

Sugar ja ch皻nie przyjm jakie w豉郾ie lisie odcienie, nie takie jaskrawe pomara鎍ze, albo co fajnego do czerwonych w這s闚?

no i update moich w這s闚 po 3?4? myciach (+olejowanie) Jak wida s ja郾iejsze po tym jak farba si wyp逝ka豉, ale maj r騜owy odcie;/
Czy toner np poppy red zneutralizowa豚y mi troch ten r騜? No i pytanie do enn, kt鏎a u篡wa豉 pianki venity czerwonej - czy ona wpada cho troch w r騜 jak purpura? Musz si tego pozby
cos do czerwonych to mam goldwella odzywke pol odzywki i BC pol maski czerwonej.. te duality s rude 2 s jasne a jeden jest ciemniejszy..
zrobilam tak:
Dla uolcia- ciemniejszy toner duality+ pianka ciemniejsza ruda+ 2 odzywki/maski czerwone.
Dla truskawki- 1 tubka farby goldwell+ 1 toner jasny rudy+ 1 pianka jasna ruda color gloss+ jedna maska ruda
Dla Meadow- 1 toner rudy duality+ 1 toner Igora paint rudy wrecz pomaranczowy+ pianka ruda igora color gloss.
Pasi wam? Musi.. hehe postaram si w jaknajmniejsze paczki popakowa i dam zna za ile to wyjdzie mniej wi璚ej. truskawka a ty w niemczech mieszkasz czy tez w PL?
dodaje wam fotki tych pianek jak wychodza na probe wzielam troche na papier.. i odzywki tez.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Uolcia zestaw.jpg (143,7 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg truskawka zestaw.jpg (68,6 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg meadow zestaw.jpg (126,9 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg toner pomarancz.jpg (168,0 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rude tonery.jpg (113,8 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pianki.jpg (158,1 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg odzywki czerwone.jpg (150,4 KB, 5 za豉dowa)
Stary 2012-05-10, 16:09   #3343
Truskowa
Raczkowanie

Oki to super
Sugar w PL mieszkam, wi璚 musisz poobliczac ile to wszystko wyniesie i dac nam znac co dalej

Edytowane przez Truskowa
Czas edycji: 2012-05-10 o 16:13
Truskowa jest offline  
Stary 2012-05-10, 16:15   #3344
uolcia
Rozeznanie

Dzi瘯i Sugar jeste przekochana

Ja wol ja郾iejsze, wi璚 mo瞠my si zamieni

Poppy red na r騜owo? fuck...a ja my郵a豉m 瞠 to taki pure red, zero pomara鎍zu i r騜u

hmm Truskowa edytowa豉 posta, daj zna czy nadal chcesz te ciemniejsze rude tonery od Sugar? Bo jak jednak wolisz zosta przy tym ja郾iejszym zestawie, to ja za ten ciemniejszy dzi瘯uj

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-05-10 o 16:18
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-10, 16:21   #3345
Truskowa
Raczkowanie

Cytat:
Dzi瘯i Sugar jeste przekochana

Ja wol ja郾iejsze, wi璚 mo瞠my si zamieni

Poppy red na r騜owo? fuck...a ja my郵a豉m 瞠 to taki pure red, zero pomara鎍zu i r騜u

hmm Truskowa edytowa豉 posta, daj zna czy nadal chcesz te ciemniejsze rude tonery od Sugar? Bo jak jednak wolisz zosta przy tym ja郾iejszym zestawie, to ja za ten ciemniejszy dzi瘯uj
oki nie ma sprawy, wezm ciemniejsze
Truskowa jest offline  
Stary 2012-05-10, 19:13   #3346
SugarbabyLove
Zakorzenienie

uolcia to chcesz toner i pianke ten jasniejszy a truskawka weznie te ciemniejsze? a reszta bez zmian?
Stary 2012-05-10, 19:24   #3347
Truskowa
Raczkowanie

Truskowa jest offline  
Stary 2012-05-10, 20:02   #3348
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Truskowa Poka wiadomo嗆
OK. dla Olci mam spakowane juz w malutki kartonik dla Ciebie i Meadow jutro poszukam karton闚 ma造ch to taniej wyjdzie bo do koperty to za Ciezkie jest a inny karton mam duzo wiekszy. ceny tez sprawdze jutro na necie.. pozatym wiem ze pobijecie ale kupilam taki toner brillanca br您owy i wyszlo mi ciemna czerwien z brazowymi reflexami jak sie wyplucze to zrobie ten fiolet co mam a potem juz machne farbe jak御 ciemniejsz ale to za pare tyg.
Stary 2012-05-11, 02:53   #3349
uolcia
Rozeznanie

Cytat:
uolcia to chcesz toner i pianke ten jasniejszy a truskawka weznie te ciemniejsze? a reszta bez zmian?
tak dzi瘯i
Ale Sugar...ty tak 豉dnie wygl康asz w czerwonych w這sach!
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-11, 08:53   #3350
sonea8
Rozeznanie

Ja tam Ci, Sugar, rozumiem. Czasem chce si zmiany, zw豉szcza, kiedy co wymaga naprawd sporo wysi趾u i kasy, a po 2 tygodniach prawie nie ma 郵adu, i tak w k馧ko. Czerwienie s pi瘯ne, Twoja zw豉szcza... ale tylko przez kilka pierwszych dni, potem coraz wi瘯szy k這pot. Ile lat si ju bawisz w ten kolor? I mas rzeczy wypr鏏owa豉 pewnie, a efekty r騜ne... nawet, je郵i 鈍ie穎 po aplikacji kolor genialny, to potem tylko w軼iek, 瞠 si szybko wymywa, hm?

Daj zna, jak si ciemny kolor sprawuje, nadal jeste czerwonow這sa (tylko pod spodem ;D)

Ja mojej truskawce nie odpuszcz, bo za ka盥ym razem, kiedy wstaj z fotela fryzjerskiego ze 鈍ie膨 farb, jestem niedomiennie w tej czerwieni zakochana od pocz徠ku; a brak czasu na siebie i analizowanie si w lustrze czy w czyich oczach sprawia, 瞠 nie przejmuj si a tak bardzo, kiedy kolor znika. Wa積e, 瞠by na wielkie okazje by pi瘯ny, a tak na co dzie niech sobie b璠zie 'nie wiadomo, czym', bo mi to pasuje, odm豉dza i - mimo wszystko - wygl康a fajnie zw豉szcza w s這鎍u
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-11, 09:27   #3351
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Ja tam Ci, Sugar, rozumiem. Czasem chce si zmiany, zw豉szcza, kiedy co wymaga naprawd sporo wysi趾u i kasy, a po 2 tygodniach prawie nie ma 郵adu, i tak w k馧ko. Czerwienie s pi瘯ne, Twoja zw豉szcza... ale tylko przez kilka pierwszych dni, potem coraz wi瘯szy k這pot. Ile lat si ju bawisz w ten kolor? I mas rzeczy wypr鏏owa豉 pewnie, a efekty r騜ne... nawet, je郵i 鈍ie穎 po aplikacji kolor genialny, to potem tylko w軼iek, 瞠 si szybko wymywa, hm?

Daj zna, jak si ciemny kolor sprawuje, nadal jeste czerwonow這sa (tylko pod spodem ;D)

Ja mojej truskawce nie odpuszcz, bo za ka盥ym razem, kiedy wstaj z fotela fryzjerskiego ze 鈍ie膨 farb, jestem niedomiennie w tej czerwieni zakochana od pocz徠ku; a brak czasu na siebie i analizowanie si w lustrze czy w czyich oczach sprawia, 瞠 nie przejmuj si a tak bardzo, kiedy kolor znika. Wa積e, 瞠by na wielkie okazje by pi瘯ny, a tak na co dzie niech sobie b璠zie 'nie wiadomo, czym', bo mi to pasuje, odm豉dza i - mimo wszystko - wygl康a fajnie zw豉szcza w s這鎍u
No ja ju farbuje hmmm kurcze niepami皻am ile .. d逝go to ju my郵e ko這 7 lat z przerwami... jako mia豉m 15-16 lat jak zaczelam szamponetkami i piankami czerwonymi sie bawic. Potem byly farby.. ale tak jasniejsz czerwie to gdzie mam i cokolwiek bym robila to najdluzej sie trzymie 3 tygodnie.. niestety nie znalazlam czerwieni ktora by sie na rozowo wyplukiwala albo sie wolniej wyplukiwa豉.. nie wiem jakim cudem tej Lounie z Youtube tak dlugo sie kolor trzyma.. to pewnie te australijskie magiczne kosmetyki zreszta ja sta to kupuje firmowe drogie rzeczy.. a nas nie sta i tak juz duzo wydajemy na w這sy co nie?
Pozatym niekt鏎e z was lubi pomaranczowe reflexy i wam to nie przeszkdasz tak jak mi dlatego rzadziej farbujecie.. zreszta jak sie dowiedzialam od paru osob nawet mi ta czerwien nie do konca pasuje.. no ja zaraz dodam fotki tego co mam na glowie.. na razie wyglada to nito wisniowo nito brazowo.. zobaczymy jak sie wyplucze to wyjdzie z tego i jak dalej bede robic ale farbe brazowa mam juz zakupion jakby bylo 幢e na tyle zebym nie mogla z domu wyjsc

PS: Dziewuchy pozatym jakby軼ie wy co dla mnie mialy z br您闚 albo ewentualnie jakie inne kosmetyki to te ch皻nie przyjm hehe

Czas edycji: 2012-05-11 o 09:32
Stary 2012-05-11, 09:38   #3352
sonea8
Rozeznanie

Nie wiem, kto Ci m闚i, 瞠 Ci czerwie nie pasuje, ale na wszelki wypadek sprawd, czy nie maj te innych k這pot闚 ze wzrokiem^^
ζdnie w tym wygl康asz, w zasadzie w ka盥ym odcieniu, kt鏎y tu na Tobie widzia豉m. Bez sensu o.O
Owszem, to jest wymagaj帷y kolor i twarz musi by nieskazitelna, ka盥e najmniejsze zaczerwienienie wida podw鎩nie mocno z t farb w tle, ale dobry podk豉d rozwi您uje spraw i wa積e tylko, 瞠by sama karnacja pasowa豉. A Twoja przecie pasuje.

Ja te nie cierpi rudych refleks闚, a konkretnie stanu sp這wienia i bladopomara鎍zowych, matowych pasm, tylko nie sp璠za mi to snu z powiek za specjalnie; upinam wtedy w這sy inaczej, 瞠by zaruszowa zar闚no odrost, jak i lisie wylinienie, i czekam na farbowanie. No, bo zrobi? To si nie potn ;p
W sytuacjach awaryjnych k豉d farb szybciej po prostu, jak na razie w這s to znosi...
Wa積iejsze dla mnie, 瞠 jest zdrowszy, wygl康a lepiej. Matowych miejsc coraz mniej, a kiedy co b造szczy, to zawsze prezentuje si lepiej, tak jako ;p

To dawaj foty

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-05-11 o 09:39
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-11, 09:49   #3353
SugarbabyLove
Zakorzenienie

cholera dziewczyny patrze na ceny paczek i mnie krew zalewa w necie pisze ze mala paczka dhlem kosztuje 8,50 a duzy list do 1 kg ale musi byc nie gruby- 7 euro.;/ niestety taniej nie bedzie.. a jakby bylo to wam kase oddam

No racja do czerwieni trzeba sie dobrze umalowa.. pozatym zauwa篡豉m 瞠 przez to czeste farbowanie wlosy mi sie bardziej pusz .. wygl康aj miejscami jak siano i mimo odzywek i olejk闚..cholera normalnie nie wyrobie z tymi lokami moimi..
tak juz juz fotki zgrywam z aparatu..
pierwsze 2 fotki byly na wilgotnych wlosach wczoraj robione a reszta juz dzi rano.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg br您 pok鎩.jpg (125,8 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg bok.jpg (121,0 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg balkon.jpg (130,1 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kuchnia.jpg (121,2 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (125,8 KB, 20 za豉dowa)

Czas edycji: 2012-05-11 o 10:02
Stary 2012-05-11, 11:02   #3354
uolcia
Rozeznanie

Sugar jak dla mnie to dla Ciebie s jasne, wyraziste kolory Nie posiadam 瘸dnych br您闚 ani kosmetyk闚 do nich ... mam do oddania jedynie ciemn czerwie loreala albo matrixa 7rr (kt鏎y wychodzi br您owo-bordowo )
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-11, 11:28   #3355
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Sugar jak dla mnie to dla Ciebie s jasne, wyraziste kolory Nie posiadam 瘸dnych br您闚 ani kosmetyk闚 do nich ... mam do oddania jedynie ciemn czerwie loreala albo matrixa 7rr (kt鏎y wychodzi br您owo-bordowo )
hmm mo瞠 sie przydac moze przejde na ciemna czerwien
taka bordo wlasnie
a pozniej pomysle o brazach
Stary 2012-05-11, 11:36   #3356
ameliax
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 718

Od kilku miesi璚y m闚i sobie, 瞠 ko鎍z z czerwieni i wracam do br您u, ale jako nie umiem si z ni rozsta.

kosmetyki
ameliax jest offline  
Stary 2012-05-11, 11:42   #3357
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ameliax Poka wiadomo嗆
Od kilku miesi璚y m闚i sobie, 瞠 ko鎍z z czerwieni i wracam do br您u, ale jako nie umiem si z ni rozsta.
篡cie..
Stary 2012-05-11, 11:45   #3358
uolcia
Rozeznanie

Cytat:
hmm mo瞠 sie przydac moze przejde na ciemna czerwien
taka bordo wlasnie
a pozniej pomysle o brazach
ale kt鏎a? matrix czy loreal?

loreal - http://www.aptekaslonik.pl/images/pr...erence-P37.jpg

matrix 7rr - http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/images/pal...Socolor-M3.jpg

matrixa mam 1,5 tubki

ja chcia豉bym jeszcze tyyyle kolor闚 zobaczy na sobie... rudy, ciemny blond, czarny, czekoladowy br您... ale nie teraz... gdy jestem chyba dotychczas najbardziej zadowolona ze swojej czerwieni... ojj 瘸這wa豉bym p騧niej!
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-11, 11:48   #3359
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
ale kt鏎a? matrix czy loreal?

loreal - http://www.aptekaslonik.pl/images/pr...erence-P37.jpg

matrix 7rr - http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/images/pal...Socolor-M3.jpg

matrixa mam 1,5 tubki

ja chcia豉bym jeszcze tyyyle kolor闚 zobaczy na sobie... rudy, ciemny blond, czarny, czekoladowy br您... ale nie teraz... gdy jestem chyba dotychczas najbardziej zadowolona ze swojej czerwieni... ojj 瘸這wa豉bym p騧niej!
nie umiem otworzyc tego matrixa fotki wrrrr
Stary 2012-05-11, 12:21   #3360
uolcia
Rozeznanie

wpisz sobie w google grafika matrix 7rr
uolcia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.