Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 113 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-05-11, 12:29   #3361
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
wpisz sobie w google grafika matrix 7rr
http://sklep.emporium.com.pl/Socolor...15,16603).aspx
ten>? fajny taki bordo a na tych moich teraz by ciemny fajny wyszedl
Stary 2012-05-11, 12:50   #3362
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

na moich w這sach po dekoloryzacji wygl康a strasznie ciemno... i tylko w s這鎍u wygl康a na bordo, w cieniu na br您...
cho wyp逝ka si o tak jak na fotce w okularach, czyli do takiego rudego br您u. Fotka w ciemnych w這sach to loreal ciemna czerwie kt鏎a wysz豉 niemal瞠 jak czarny z czerwonym poblaskiem ;] (kt鏎ego na zdj璚iu nawet nie wida)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMGP5886.jpg (58,1 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1901_6.jpg (26,7 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ZDJCIE~2.jpg (205,2 KB, 35 za豉dowa)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-05-11 o 13:00
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-11, 13:19   #3363
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Ciemne kolory s niesamowicie powa積e, nie uwa瘸cie? Tak na marginesie w sumie.
@uolcia - 郵iczna z Ciebie dziewczyna, a 豉dnemu we wszystkim 豉dnie. Jednak w czerwieni masz niesamowicie fajnego zadziora, jest promienniej zdecydowanie - to chyba dobrze wybra豉 sobie kolor obecny, mi si tak podobasz bardziej, 瞠 tak si wypowiem publicznie, a co.
@Sugar - nie jest 幢e z tym odcieniem, wlosy wygl康aj ok i mniej spuszone s, ale podpisuj si pod zdaniem dzewczyn - w ja郾iejszych kolorach jest Ci lepiej! To, oczywi軼ie, tylko jakie moje zdanie i nie bierz do g這wy absolutnie, bo co ja si tam znam, Twoja decyzja to Twoja decyzja i najwazniejsze, 瞠 Tobie si podoba

Generalnie, puchaty w這s jest i moim przekle雟twem, a jasne kolory pot璕uj wra瞠nie, te tego nie lubi... tylko co zrobi, taka ju jego natura jest paskudna, musia豉bym si bawi w godzinne pa熥anie r騜nymi specyfikami, 瞠by zdyscyplinowac w這sy, a najlepiej w og鏊e wyci庵n望 je na szczotce (tylko ciekawe, kiedy mie na to czas).
My郵, 瞠 problem jest z otwartymi 逝skami w這sa i jego porowato軼i. Mam nadziej, 瞠 regularne olejowanie/nawil瘸nie pomo瞠.

Dlatego tym bardziej rozumiem decyzj Sugar o przej軼iu na ciemn stron mocy, w takich odcieniach puszenie nie rzuca si tak w oczy i chyba 豉twiej o fryzur dba.
Nawil瘸j te, kochana, niech wyjd k璠ziory na prost, a wtedy mo瞠 powr鏂isz do czerwieni ;>
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-11, 14:04   #3364
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
@uolcia - 郵iczna z Ciebie dziewczyna, a 豉dnemu we wszystkim 豉dnie. Jednak w czerwieni masz niesamowicie fajnego zadziora, jest promienniej zdecydowanie - to chyba dobrze wybra豉 sobie kolor obecny, mi si tak podobasz bardziej, 瞠 tak si wypowiem publicznie, a co.
@Sugar - nie jest 幢e z tym odcieniem, wlosy wygl康aj ok i mniej spuszone s, ale podpisuj si pod zdaniem dzewczyn - w ja郾iejszych kolorach jest Ci lepiej! To, oczywi軼ie, tylko jakie moje zdanie i nie bierz do g這wy absolutnie, bo co ja si tam znam, Twoja decyzja to Twoja decyzja i najwazniejsze, 瞠 Tobie si podoba

Generalnie, puchaty w這s jest i moim przekle雟twem, a jasne kolory pot璕uj wra瞠nie, te tego nie lubi... tylko co zrobi, taka ju jego natura jest paskudna, musia豉bym si bawi w godzinne pa熥anie r騜nymi specyfikami, 瞠by zdyscyplinowac w這sy, a najlepiej w og鏊e wyci庵n望 je na szczotce (tylko ciekawe, kiedy mie na to czas).
My郵, 瞠 problem jest z otwartymi 逝skami w這sa i jego porowato軼i. Mam nadziej, 瞠 regularne olejowanie/nawil瘸nie pomo瞠.

Dlatego tym bardziej rozumiem decyzj Sugar o przej軼iu na ciemn stron mocy, w takich odcieniach puszenie nie rzuca si tak w oczy i chyba 豉twiej o fryzur dba.
Nawil瘸j te, kochana, niech wyjd k璠ziory na prost, a wtedy mo瞠 powr鏂isz do czerwieni ;>
hehe co w tym jest kochana noo nawil瘸m, olejuje i jeszcze raz odzywiam.. tak od stycznia juz praktycznie.. hmm juz przestalam olejowac rycynowym i uzywac ten maski mila bo sie balam ze ktores z nich zaszkodzilo..
Uolcia- no fajnie wychodzi to zobacz jak to tam wyjdzie z t wysy趾 to mo瞠 zrobimy tak 瞠 ty mi wyslesz co masz a ja ci wysle to co chcia豉m i za wysylke sie nie bedziemy liczy? jak myslisz??
Stary 2012-05-11, 14:24   #3365
uolcia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
jej dzi瘯uj, bardzo mi mi這 te lubi siebie w czerwieni, ale z drugiej strony tak strasznie podoba mi si w豉郾ie ta powaga, elegancja i wyrafinowanie kt鏎ych dodaj ciemne w這sy

Sugar super pomys, popatrz jeszcze czy mam jakie skarby, kt鏎e mog造by Ci si przyda
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-11, 14:32   #3366
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
jej dzi瘯uj, bardzo mi mi這 te lubi siebie w czerwieni, ale z drugiej strony tak strasznie podoba mi si w豉郾ie ta powaga, elegancja i wyrafinowanie kt鏎ych dodaj ciemne w這sy

Sugar super pomys, popatrz jeszcze czy mam jakie skarby, kt鏎e mog造by Ci si przyda
Mam twoja paczke juz zapakowana i Truskawka Twoja tez. Tak瞠 jak bedziesz juz miala tez cos gotowe to mi daj adres a ja ci dam moj i wyslemy ciekawe ile mi skasuja za taka paczuszke.. w sumie to jest malutkie i ma moze kilogram.. moze mniej wezn zobaczymy tak czy siak uklad taki jest dobry taka zamianka ty mi cos wysylasz a ja Tobie.
Truskawka- ty tez jak cos masz to daj znac to sie wymienimy a jak nie to musisz zaplacic za paczke
meadow- ty musisz poczekac bo niemam kartonika malego..
Tak patrze na siebie z lustrze faktycznie powazniej wygadam
Stary 2012-05-11, 15:34   #3367
Truskowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 110

Ja nic nie mam niestety, wszystko co kupuje to od razu zu篡wam Zap豉c za przesy趾, tylko mi powiedz jak mam to zrobic
Truskowa jest offline  
Stary 2012-05-11, 15:56   #3368
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Truskowa Poka wiadomo嗆
Ja nic nie mam niestety, wszystko co kupuje to od razu zu篡wam Zap豉c za przesy趾, tylko mi powiedz jak mam to zrobic
No albo przelewem albo paypalem jak masz..
Stary 2012-05-11, 16:19   #3369
Violet666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Witam,
Z kolei ja mam pytanie odno郾ie czerwonej farby. Mam ciemne w這sy, kt鏎e farbowa豉m na ciemn wi郾i. Obecnie kolor si zmy i jest taki niby rudo-mahoniowo-br您owy. Moje pytanie brzmi czy farba o odcieniu mo磧iwie najja郾iejszego koloru czerwonego pokryje moje w這sy czy potrzeba b璠zie je rozja郾ia? Co u mnie nie wchodzi w gr.
Prosz o szybk odpowied.
Pozdrawiam
Violet666 jest offline  
Stary 2012-05-11, 16:28   #3370
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

Mo瞠sz spr鏏owa kupi sobie farb typu kontrast np socolor sored matrixa albo z revlonu fire red i na這篡 na wodzie 3% na odrost a na 9% na wczesniej farbowane w這sy. Te farby rozja郾iaj i nadaj kolor na raz ale s bardzo "穋帷e" i trzeba dobrze pilnowa czasu tzrymania oraz nie u篡wa zbyt du穎 razy. W innym wypadku wchodzi w gr jedynie wcze郾iejsza dekoloryzacja albo rozja郾ianie...
Stary 2012-05-11, 16:55   #3371
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Cze嗆 dziewczyny! Odzyska豉m jako-tak czerwie na g這wie a wraz z ni ch璚i do 篡cia(st康 wielki rogal na twarzy) Serwuj zdj璚ia po tonerowaniu. U篡豉m po nieca貫j 造盧e Poppy red i Pillarboxa+ od篡wka Crema Latte. Na ca陰 noc na這篡豉m na to pomara鎍zowo-rudo-co wi璚 efekt i tak jest mega! Pierwsza fota wyj軼iowa:
wikismutekpl_0549w.jpgDSC00551.jpgDSC00555.jpgDSC00553.jpg
Polecam spr鏏owa i p逝ka ZIMN wod, wtedy praktycznie nic si nie wyp逝kuje.
Dziewczyny, jak si wszystkie wykruszycie do br您闚, to ju nawet nie b璠zie z kim pogada o naszych "dzieciach"- czerwonych w這sach!

Pozdrawiam i 篡cz udanego weekendu. A teraz biegn rz康zi w mie軼ie bo to Juwenalia nadesz造! ;P
Stary 2012-05-11, 17:44   #3372
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nerla Poka wiadomo嗆
Mo瞠sz spr鏏owa kupi sobie farb typu kontrast np socolor sored matrixa albo z revlonu fire red i na這篡 na wodzie 3% na odrost a na 9% na wczesniej farbowane w這sy. Te farby rozja郾iaj i nadaj kolor na raz ale s bardzo "穋帷e" i trzeba dobrze pilnowa czasu tzrymania oraz nie u篡wa zbyt du穎 razy. W innym wypadku wchodzi w gr jedynie wcze郾iejsza dekoloryzacja albo rozja郾ianie...
zgadzam si.musi by farba rozja郾iaj帷a:
Scandic Line Lastrada
Allwaves
Majicontrast
Affinage B red
Alfaparf revolution of the color contrast
Ale nie s a takie 穋帷e .. tutaj my trzyma造鄉y po godzin majicontrast czy Scandic line.. i nic nam sie z w這sami nie dzia這

Falka- Jaki rogal!! hehe
Fajny kolorek.. pozatym nikt cie nie opuszcza ja chcetnie bede z wami pisac tu
Stary 2012-05-11, 17:46   #3373
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Na ca陰 noc? Jak z tym spa豉?
Stary 2012-05-11, 17:58   #3374
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Na ca陰 noc? Jak z tym spa豉?
hehe ty.. a ty juz jestes br您owa czy blond? czy jeszcze czerwona?
Stary 2012-05-11, 18:11   #3375
enn_
Zakorzenienie

Jednak chyba pofarbuj na czarno, najmniej roboty i najpewniejszy efekt.
Ale to jutro dopiero.
Stary 2012-05-11, 18:13   #3376
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Jednak chyba pofarbuj na czarno, najmniej roboty i najpewniejszy efekt.
Ale to jutro dopiero.
wow a tak zaszalejesz? ale z czarnego ci篹ko zej軼 potem wiesz..

ja kupilam narazie tak farb ale nie wiem kiedy jej uzyje i czy pokryje mi ale chyba tak
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P59006-4.5-pack.jpg (18,1 KB, 11 za豉dowa)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-05-11 o 18:21
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-05-11, 19:22   #3377
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Falka - super wysz這!
Zw豉szcza na zdj璚iu nr 3. Jejku jej, jak mi si podobaj takie g豉dkie w這sy i g瘰ta grzywka z po這wy g這wy (pewnie dlatego, 瞠 sama nie mam).
Tonery + od篡wka CAㄐ NOC? Do陰czam do pytania o to, jak da豉 rad w tym spa i nie upapra ca貫go 堯磬a
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-11, 19:28   #3378
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
wow a tak zaszalejesz? ale z czarnego ci篹ko zej軼 potem wiesz..

ja kupilam narazie tak farb ale nie wiem kiedy jej uzyje i czy pokryje mi ale chyba tak
Schodzi豉m z czerni 2x i uwa瘸m, 瞠 je郵i si wie, co robi to wcale tak ci篹ko nie jest.
Nosi豉m czarne w這sy mas lat i w takim kolorze by這 mi zdecydowanie najlepiej, wi璚 to dobry wyb鏎 na pewno.
Stary 2012-05-11, 19:38   #3379
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Schodzi豉m z czerni 2x i uwa瘸m, 瞠 je郵i si wie, co robi to wcale tak ci篹ko nie jest.
Nosi豉m czarne w這sy mas lat i w takim kolorze by這 mi zdecydowanie najlepiej, wi璚 to dobry wyb鏎 na pewno.
noo to do鈍iadczona juz hehe
Stary 2012-05-11, 22:22   #3380
SugarbabyLove
Zakorzenienie

widze ju 酥icie.. hehe Olcia kochana chcia豉m ci powiedzie 瞠 przej瘸豉m fotki twoje i faktycznie i pasuje ci ciemny i jasny kolor tak masz fajn bu嶔e sorry ze spytam ale ile masz lat? wygl康asz na m這dsz ode mnie a ja mam 24
buski dobranoc wam
Stary 2012-05-11, 23:19   #3381
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
te mam cz瘰to ochot przyciemni w這sy, ale kurka teraz mam taki problem 瞠 w豉郾ie sama nie wiem czego chc i nikt mi nie chce doradzi, bo wszystkim to "oboj皻ne" a sama na prawd nie potrafi nic wybra... za du穎 kolor闚 istnieje i sama nie wiem czy te "normalne" czy jaskrawe wol... m璚zy mnie to ju
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-12, 11:49   #3382
uolcia
Rozeznanie

Falka super! I jaka szcz窷liwa

Sugar za tydzie ko鎍z 19 lat...

S patenty na spanie z r騜nymi miksturami na w這sach... najlepszy jest: torebka foliowa + ciasna czapka ^.^
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-12, 11:57   #3383
falka_19
Raczkowanie

enn, sonea - tylko si nie 鄉iejcie. Wi璚 spi窸am w這sy u g鏎y, na to reklam闚a domkni皻a wsuwk, potem mega du瘸 czapka na g這w i do spania. Jeszcze dla pewno軼i roz這篡豉m r璚znik na poduszki, ale niepotrzebnie bo w og鏊e go nie zbrudzi豉m Troch mi szele軼i這 ko這 uszu przy zasypaniu, ale og鏊nie nie by這 tak 幢e czy niewygodnie.
Meadow- to eksperymentuj. Z czerwonych nie powinno by problemu przej嗆 tonerami na rudy, r騜owy czy fioletowy. Z blondami to ju inna sprawa, ale z kolei jak si odwa篡sz, to wszystkie inne kolory stoj potem otworem (np zielony, niebieski). A czernie zostaw na koniec bo to naprawd pracoch這nne 瞠by z nich potem zej嗆.
Wczoraj chyba 2 czy 3 osoby mi powiedzia造, 瞠 mam za☠☠☠iste... rude w這sy! No trzymajcie mnie! Oni chyba nie widzieli moich rudych w這s闚 (np. przedwczoraj) Niby by這 ciemno, ale mimo wszystko wkurzy這 mnie to.
Stary 2012-05-12, 11:58   #3384
ona1960
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 453

Hej dziewczyny mam nadziej ze mi pomo瞠cie
We wtorek planuje przefarbowa w這sy na czerwono. Kupi豉m szamponetk palette kolor czerwie granatu i teraz moje pytanie jak my郵icie czy ten kolor b璠zie na moich w這sach bardziej krwisty czy ciemny? Wola豉 bym ciemniejszy, w豉郾ie taki owoc granatu Dodaj zdj璚ia obecnego koloru w這s闚.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0714.jpg (114,1 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0715.jpg (92,8 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0717.jpg (100,9 KB, 7 za豉dowa)

Edytowane przez ona1960
Czas edycji: 2012-05-12 o 12:00
ona1960 jest offline  
Stary 2012-05-12, 12:07   #3385
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ona1960 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny mam nadziej ze mi pomo瞠cie
We wtorek planuje przefarbowa w這sy na czerwono. Kupi豉m szamponetk palette kolor czerwie granatu i teraz moje pytanie jak my郵icie czy ten kolor b璠zie na moich w這sach bardziej krwisty czy ciemny? Wola豉 bym ciemniejszy, w豉郾ie taki owoc granatu Dodaj zdj璚ia obecnego koloru w這s闚.
moze wyjsc jasno
Stary 2012-05-12, 12:18   #3386
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez falka_19 Poka wiadomo嗆
Meadow- to eksperymentuj. Z czerwonych nie powinno by problemu przej嗆 tonerami na rudy, r騜owy czy fioletowy. Z blondami to ju inna sprawa, ale z kolei jak si odwa篡sz, to wszystkie inne kolory stoj potem otworem (np zielony, niebieski). A czernie zostaw na koniec bo to naprawd pracoch這nne 瞠by z nich potem zej嗆.
w tym problem, 瞠 ja juz mia豉m ka盥e chyba bia貫, blond, br您, czarny, czerwony, rudy, br您 z platynow grzywk... czarny z czerwon, ca貫 r騜owe jaskrawe i pastelowe, niebieskie, turkusowe, zielone i fioletowe teraz mam sprany ciemniejszy niebieski i zastanawiam si nad jasno-niebieskim, takim jak niebo bli瞠j horyzontu
i te z jednej strony fajnie mie 豉dne d逝gie w這sy w naturalnym kolorze, a z drugiej jak mam jaskrawe to czuj si sob z tym, 瞠 mam wra瞠nie 瞠 wszyscy patrz na mnie jako tak pogardliwie...
zastanawia豉m si nad tym czerwonym znowu ale mam czasami zaczerwienienia na buzi i r璚e opadaj...
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-12, 16:55   #3387
uolcia
Rozeznanie

Falka nie przejmuj si ludzie cz瘰to na czerwonow這se m闚i 'rude' i to nie znaczy, 瞠 z kolorem Twoich w這s闚 jest co nie tak

ona1960 - ja tam nie ufam szamponetkom. Mog nier闚no pokry w這sy...poza tym to Ci si zaraz wyp逝cze do brzydkiego rudego...bo nie 逝d si, 瞠 do blondu ;p Nie lepiej trwa豉 farba, albo toner? Np. czerwony zmiesza z czarnym je郵i chcesz ciemniejsz czerwie
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-12, 17:37   #3388
ona1960
Raczkowanie

Cytat:
Falka nie przejmuj si ludzie cz瘰to na czerwonow這se m闚i 'rude' i to nie znaczy, 瞠 z kolorem Twoich w這s闚 jest co nie tak

ona1960 - ja tam nie ufam szamponetkom. Mog nier闚no pokry w這sy...poza tym to Ci si zaraz wyp逝cze do brzydkiego rudego...bo nie 逝d si, 瞠 do blondu ;p Nie lepiej trwa豉 farba, albo toner? Np. czerwony zmiesza z czarnym je郵i chcesz ciemniejsz czerwie
To ze sie nie sp逝cze to wiem Ju kiedy robi豉m szamponetk w takim kolorze i nie sp逝ka豉 si wcale. Z tym ze wtedy robi豉m na ciemnych w這sach. Kolor chce mie na d逝瞠j wiec mi to nie przeszkadza. Zreszt w這s nie trawa w zimie te ro郾ie Lubie poeksperymentowa. Jak b璠zie fajnie to b璠 farbowa豉 w豉郾ie tonerem chyba. A tak sobie my郵 瘸 przynajmniej mniej zniszcz w這sy szamponetk. Na razie jestem na etapie czytania ca貫go waszego forum i szukania najlepszego odcienia.. Mam tylko w豉郾ie nadzieje 瞠 szamponetka jednak z豉pie r闚no... Bo jednak b璠 tak chodzi kilka dni.. No ale na wszelki wypadek farbuj we wtorek wieczorem, bo rano mam wa積 uroczysto嗆 i wol nie wygl康a jak klown

A mo瞠 macie jakie sprawdzone farby w kolorze wi郾i, burgundu?
Chodzi mi o co takiego jak w za陰czniku 1
za陰cznik 2- taki efekt chcia豉 bym uzyska t szamponetk no ale nie wiem co to b璠zie...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg burgund.jpg (14,5 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kolor sz.jpg (19,8 KB, 16 za豉dowa)

Edytowane przez ona1960
Czas edycji: 2012-05-12 o 17:39
ona1960 jest offline  
Stary 2012-05-12, 17:51   #3389
falka_19
Raczkowanie

ona1960- naprawd w徠pi, 瞠 uda ci si osi庵n望 taki g喚boki i wyrazisty kolor szmponetk
Stary 2012-05-12, 17:52   #3390
ona1960
Raczkowanie

falka_19 te tak my郵 ale co szkodzi pomarzy
a jak farb by poleca豉, 瞠by uzyska taki kolor?
ona1960 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.