Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 117 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-05-17, 16:03   #3481
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Soena- Dziekuje kochana.. w takim razie t mila musze komu odda a tamt zakupi zobaczymy czy warto
Ned- pi瘯nie
Enn- ja te bym tak chcia豉... :brzyda l: ale powiem jedno 瞠 po odzywce i szamponie gliss kura (r騜owy i czerwony) mia豉m do嗆 fajne w這sy pr鏂z puchu.. dlatego przesz豉m na bez silikonowe.. bo ten puch dra積i mnie jak nie wiem.. w sumie do dzi troche mam ale duuu穎 mniej
Stary 2012-05-17, 18:47   #3482
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
No dok豉dnie, kiedy mia豉m zdrowsze w這sy to my豉m wszystkim i od篡wia豉m drogeryjnie, a by這 ok.
Kwestia w這sa oraz pr鏏 i b喚d闚, ale mo積a szuka pewnych prawid這wo軼i w relacji sk豉du do efekt闚 u篡wania.

A teraz czekam na farbowanie w sobot (duet siostry sistars i wzajemne nak豉danie sobie farby). Troch si zacz瘭am martwi przej軼iem z 6% na 9% w farbie... my郵icie, 瞠 to mi mocno trzepnie w這sy? Kondycja nie jest z豉, to mo瞠 prze篡j...
Ja ostatnio po raz pierwszy u篡豉m 9% utleniacza i nic si z w這sami nie sta這 z貫go. Nawet nie poczu造 r騜nicy.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-05-17, 19:07   #3483
Szatanica z Eden
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Jakim trafem znalaz豉m si na Waszym w徠ku w lutym, i od tej pory kolor czerwony, w bardzo r騜nych odcieniach, go軼i na mojej g這wie. Farbuj w這sy Garnierem Color Naturals 660 p這mienna czysta czerwie, ale kolor ma ciep造 odcie i jako go nie lubi tote szybko 豉pi si za szamponetki. Malinowa/ wi郾iowa czerwie z Joanny. Niestety nie chwyta ona odrost闚 wi璚 znowu farbuj Garnierem. Macie jak捷 godn polecenia trwa陰 farb w ch這dnych odcieniach? Mam do嗆 tych ry篡ch refleks闚
PS: Wszystkie macie cudowne kolory
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 74867b2e3451.jpg (55,9 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 020712153621 - Kopia.jpg (43,0 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 032712173521.jpg (78,2 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ColorTouch-1333031148877.jpg (42,7 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0604.jpg (69,7 KB, 55 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0500.jpg (39,8 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0811.jpg (121,5 KB, 58 za豉dowa)
Szatanica z Eden jest offline  
Stary 2012-05-17, 21:02   #3484
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Joanna Burgund/macho i doj瘸豉 wi郾ia s fajne ciemne i z tego co wiem sie fajnie trzyma kiedys ich uzywa豉m i bardzo je chwali豉m
http://www.goldmax.pl/farba-joanna-n...nia-p-825.html
Stary 2012-05-17, 21:08   #3485
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Szatanica z Eden, masz przepi瘯ne oczy i bardzo podoba mi si ten kolor co masz na czwartej fotce
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-17, 21:38   #3486
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

@Sugar - a to b康 takim testerem za 2 euro + przesy趾a, to jeszcze nie maj徠ek, a my b璠ziemy wiedzia造, co jest nowego i ciekawego, ja jestem za ;>

@Benek - w豉郾ie jestem ciekawa, na ile to w og鏊e cokolwiek zmieni w kolorze, taka przesiadka. Bo nie ukrywam 瞠 mam etap 'e, ten czerwony jednak nie taki zn闚 konkretny' czyli standardowe opatrzenie si. Je郵i te 3% zrobi r騜nic w nasyceniu, ale w這sa nie skrzywdzi, to jestem za

@Szatanica - witamy To ciekawe, jak wyrazi軼ie Ci wychodz drogeryjne farby, masz naturalny kolor jasny? Je郵i nie boisz si szamponetek i ta雟zych farb, to spr鏏uj Joanny Porzeczk, ona mi wysz豉 ch這dna. Tylko przesuszy豉 w這sy, ale wtedy i tak mia豉m na g這wie siano, wi璚 by mo瞠 sama farba jednak nie jest z豉?
Te nie lubi rudo軼i w tonie, jak chyba wi瘯szo軼 z nas. S造sza豉m, 瞠 dodatek fioletowego toneru do maski czy od篡wki och豉dza odcie (tylko zebra si nie mog do kupienia).
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-17, 21:45   #3487
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:

@Benek - w豉郾ie jestem ciekawa, na ile to w og鏊e cokolwiek zmieni w kolorze, taka przesiadka. Bo nie ukrywam 瞠 mam etap 'e, ten czerwony jednak nie taki zn闚 konkretny' czyli standardowe opatrzenie si. Je郵i te 3% zrobi r騜nic w nasyceniu, ale w這sa nie skrzywdzi, to jestem za
Ja na swoich widz r騜nic - czerwie jest bardziej intensywna.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-05-17, 21:51   #3488
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
Ja na swoich widz r騜nic - czerwie jest bardziej intensywna.
Brzmi super, wobec tego nie mog si doczeka, dzi瘯i!
A jak tam Twoje w這sy i ich kondycja? Dawno nie wkleja豉 tych lok闚, mo瞠 i dobrze, bo zn闚 b璠 mie do豉 na ten widok... nie no, 瘸rt, 瘸rt ;p Mam nadziej, 瞠 majicontrast Ci pos逝篡
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-17, 22:09   #3489
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Brzmi super, wobec tego nie mog si doczeka, dzi瘯i!
A jak tam Twoje w這sy i ich kondycja? Dawno nie wkleja豉 tych lok闚, mo瞠 i dobrze, bo zn闚 b璠 mie do豉 na ten widok... nie no, 瘸rt, 瘸rt ;p Mam nadziej, 瞠 majicontrast Ci pos逝篡
Bardzo s逝篡 Nie wkleja豉m, bo w豉郾ie czekam na m鎩 majicontrast. Zam闚i豉m z Allegro i liczy豉m 瞠 przyjdzie wcze郾iej. Mia豉m dzi farbowa w這sy (odrosty), ale nadal nie mam farby

Benek23 jest offline  
Stary 2012-05-17, 22:40   #3490
Szatanica z Eden
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

@Meadow ten kolor to zas逝ga wi郾iowej czerwieni z joanny^^ ub鏀twiam

@sonea8 m鎩 naturalny kolor to bardzo ciemny blond- ch這dny br您 http://www.vsg.pl/farby/cameleo7_1_big.gif . Czerwie wzi窸a mi bez wachania, z czekoladowego br您u z refleksami. na dole zdj璚ie dzie przed farbowaniem

@SugarbabyLove chcia豉bym co ja郾iejszego, ciemne kolory mnie do逝j soczysta malina z tej serii wygl康a obiecuj帷o. jutro po maturze chyba pobiegn do sklepu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 020612145640 - Kopia.jpg (45,6 KB, 25 za豉dowa)
Szatanica z Eden jest offline  
Stary 2012-05-17, 23:02   #3491
SugarbabyLove
Zakorzenienie

soena- tak tak jak kase ustukam to kupie ta maseczke.. mam kupe rzeczy do sprzedania jeszcze.. hehe
Uolcia- kochana jak tam paczuszka? bo ja jutro wysy豉m truskawce juz a dla meadow czekam az sie kartonik taki maly trefi

Szatanica- hmm takie ja郾iejsze drogeryjne to tez to ty uzywa豉m garnier 6,60 i pozatym to w profesionalnych Kadus mi jasno nawet wyszed i ten allwaves z tym ze on i scandic daj r騜 ale wyp逝kuj sie na rudo..
Stary 2012-05-18, 10:22   #3492
sonea8
Rozeznanie

@Sugar... tak si zastanawia豉m - piszesz o puszeniu si w這s闚, a Ty je czeszesz jako? Bo np. ja mam taki naturalny skr皻 i w og鏊e nie tykam szczotki, poza rozczesywaniem do mycia, inaczej mam na g這wie wronie gniazdo. Ale odkry豉m rewelacyjn rzecz do czesania. Kupi豉m w sumie po to, 瞠by nie szarpa si ze zbitymi lokami, ale wysz這, 瞠 ona 鈍ietnie sobie radzi z puszeniem w豉郾ie, wyg豉dza w這s, jest ewidentnie bardziej b造szcz帷y i g豉dszy. To nie reklama, 瞠by nie by這, nic z tego nie mam ;p po prostu chc si podzieli 'tipem' o fajnym produkcie - to daj zna, jak co, rzuc Ci linka.

@Szatanica - tylko we pod uwag, 瞠 drogeryjna farba mocno 豉pie naturalny kolor w這sa, ale z farbowanym ju tak dobrze nie jest... na pewno Ci go nie rozja郾i. Je郵i masz w tej chwili pofarbowane, a rozumiem, 瞠 tak, to nadasz w這som odcie, ale nie b璠 ja郾iejsze. Odrost b璠zie.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-18, 13:34   #3493
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
@Sugar... tak si zastanawia豉m - piszesz o puszeniu si w這s闚, a Ty je czeszesz jako? Bo np. ja mam taki naturalny skr皻 i w og鏊e nie tykam szczotki, poza rozczesywaniem do mycia, inaczej mam na g這wie wronie gniazdo. Ale odkry豉m rewelacyjn rzecz do czesania. Kupi豉m w sumie po to, 瞠by nie szarpa si ze zbitymi lokami, ale wysz這, 瞠 ona 鈍ietnie sobie radzi z puszeniem w豉郾ie, wyg豉dza w這s, jest ewidentnie bardziej b造szcz帷y i g豉dszy. To nie reklama, 瞠by nie by這, nic z tego nie mam ;p po prostu chc si podzieli 'tipem' o fajnym produkcie - to daj zna, jak co, rzuc Ci linka.

@Szatanica - tylko we pod uwag, 瞠 drogeryjna farba mocno 豉pie naturalny kolor w這sa, ale z farbowanym ju tak dobrze nie jest... na pewno Ci go nie rozja郾i. Je郵i masz w tej chwili pofarbowane, a rozumiem, 瞠 tak, to nadasz w這som odcie, ale nie b璠 ja郾iejsze. Odrost b璠zie.
mam szeroki grzebien do czesania i czesze je po myciu a potem tylko wtedy gdy na prawde musze a tak to nie ew. palcami przeczesze szczoty nie ruszam a coto za rewelacyjna rzecz? i gdzie mozna zakupic?
Stary 2012-05-18, 13:54   #3494
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
mam szeroki grzebien do czesania i czesze je po myciu a potem tylko wtedy gdy na prawde musze a tak to nie ew. palcami przeczesze szczoty nie ruszam a coto za rewelacyjna rzecz? i gdzie mozna zakupic?
Te mam szeroki i u篡wam dora幡ie, 瞠by zachowa kszta速 lok闚, bo tutaj ten gad瞠t nie pomo瞠; ale kiedy ju musz rozczesa konkretnie, to 豉pi za to: http://www.tangle-teezer.pl/ Tam kupowa豉m i pewnie znajdziesz na eBayu. Nie jest tanie, ale wcze郾iej przetestowa豉m i mi si sprawdza, nawet recenzj napisa豉m w KWC ;p I wtedy wysz這, 瞠 sporo fan闚 ma ta szczotka, to w sumie takie zgrzeb這 bardziej, jak dla konia
Autentycznie g豉dsze w這sy s, mo瞠 kt鏎ego dnia zrobi 'swatcha' z pasmem po tej szczotce i po zwyk貫j ;p
Fajny produkt dla wszystkich ...-w這sych, to czemu mam si nie podzieli

Ale ju nie offtopuj, a o czerwieni dzi nic nie mam do powiedzenia, jutro b璠 mia豉 po tym 9% ;>
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-18, 20:20   #3495
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Te mam szeroki i u篡wam dora幡ie, 瞠by zachowa kszta速 lok闚, bo tutaj ten gad瞠t nie pomo瞠; ale kiedy ju musz rozczesa konkretnie, to 豉pi za to: http://www.tangle-teezer.pl/ Tam kupowa豉m i pewnie znajdziesz na eBayu. Nie jest tanie, ale wcze郾iej przetestowa豉m i mi si sprawdza, nawet recenzj napisa豉m w KWC ;p I wtedy wysz這, 瞠 sporo fan闚 ma ta szczotka, to w sumie takie zgrzeb這 bardziej, jak dla konia
Autentycznie g豉dsze w這sy s, mo瞠 kt鏎ego dnia zrobi 'swatcha' z pasmem po tej szczotce i po zwyk貫j ;p
Fajny produkt dla wszystkich ...-w這sych, to czemu mam si nie podzieli

Ale ju nie offtopuj, a o czerwieni dzi nic nie mam do powiedzenia, jutro b璠 mia豉 po tym 9% ;>
dzieki kochana na ebay sa za 15 euro...
ale moze mnie bedzie w przyszlym tyg stac

pom騜cie plis znowu ze sk豉dem..
Splend'Or Crema Ristrutturante
Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, octyl, Stearate,
Polyquaternium-32, Paraffinum Liquidum, Cocos Nucifera, Bambusoidea, Parfum, Propylene Glycol, PPG-1
Trideceth-6, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne,
Methylisothiazolinone.

a pozatym kt鏎a uzywa豉 odzywki alterry z morela ?
Stary 2012-05-18, 21:54   #3496
exitium77
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Witam wszystkie czerwonow這se (:

Zakupi豉m dzi farb Reene Blanche 6.5RS http://aidem.eu/index.php?page=shop....mart&Itemid=58 z utleniaczem 6% Joanny w kremie. B璠zie to moje pierwsze farbowanie fryzjerskim specyfikiem, dlatego wol zapyta bardziej do鈍iadczone u篡tkowniczki, 瞠by jakiej tragedii na g這wie nie ujrze.

Wystarczy zmiesza oksydant z farb (tak radzi豉 sprzedawczyni), nic wi璚ej?

Odrosty mam w kolorze blondu. Po ostatnim farbowaniu ca造ch w這s闚 w kolorze spranej czerwienii, odrost wyszed pomara鎍zowy, a reszta rudoczerwona. W zwi您ku z tym, 瞠by teraz wysz這 r闚no, na odrostach potrzyma t farb d逝瞠j, tak?
Przyk豉dowo, gdybym na ca貫 w這sy mia豉 trzyma 40 minut (podobno trzyma si t farb 30-40 minut), to na samych odrostach ile?
Nie bardzo wiem, jak si za to pierwszy raz zabra, 瞠by uzyska dobry efekt.

Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied i pozdrawiam
exitium77 jest offline  
Stary 2012-05-18, 21:58   #3497
Violet666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Dzi瘯uj za wszystkie rady odno郾ie czerwonych w這s闚, by造 bardzo pomocne
Dlatego mam jeszcze pytanie. Tym razem chodzi mi o zio這wy p造n do trwa貫j ondulacji, Herbal Wave normal do w這s闚 m.in farbowanych. Czy stosuje si ten p造n tak po prostu na w這sy i on sam skr璚a te w這sy, a to jak mocno, zale篡 od czasu trzymania na w這sach?????????Czy kt鏎a z forumowiczek u篡wa豉 mo瞠 tego cuda Jak to dzia豉???
Violet666 jest offline  
Stary 2012-05-18, 22:27   #3498
Meadow
Wtajemniczenie

Zrobi豉m w ko鎍u to zdj璚ie
to jak my郵icie pasuje mi ten czerwony? my郵a豉m jeszcze o rudym, ale nie znam si na zasadach co komu kiedy pasuje i dlatego si tak waham...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg CSC_0010.jpg (51,5 KB, 52 za豉dowa)
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-18, 22:43   #3499
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
Zrobi豉m w ko鎍u to zdj璚ie
to jak my郵icie pasuje mi ten czerwony? my郵a豉m jeszcze o rudym, ale nie znam si na zasadach co komu kiedy pasuje i dlatego si tak waham...
Moim zdaniem zdecydowanie powinna celowa w ch這dne kolory.
Za陰czam szybkie przer鏏ki.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg meadow.jpg (52,2 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg meadow3.jpg (51,0 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg meadow2.jpg (52,3 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg meadow4.jpg (49,5 KB, 30 za豉dowa)
Stary 2012-05-18, 22:50   #3500
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
ale fajnie czyli jakbym mia豉 tak czerwie wpadaj帷 w r騜 to by這by ok? moja babcia zawzi璚ie twierdzi, 瞠 by這by mi 豉dnie w takim kolorze jak da豉m w za豉czniku, taki kolor mia豉m po loreal mango kiedy ale nie wiem czy mi pasowa
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg seksowny-rudzielec_3479_11.jpg (37,1 KB, 18 za豉dowa)
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-18, 22:53   #3501
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Ja my郵, 瞠 by Ci to nie pasowa這, wygl康asz - przynajmniej na tym zdj璚iu - na ch這dny typ urody.
Stary 2012-05-19, 07:02   #3502
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
w tych ostatnich mi sie najbardziej podoba
Stary 2012-05-19, 13:22   #3503
Meadow
Wtajemniczenie

znalaz豉m zdj璚ia stare, pare lat temu mia豉m rude stonowane i jaskrawsze to poka輳
jeszcze na trzecim efekt po jakiej wi郾iowej czerwieni, ale to by豉 szamponetka w sumie to podoba這 mi si w tym kolorze
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg b9cc5cfc6c.jpg (91,3 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 59aee2b5ad.jpg (59,7 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg a9276a29c2.jpg (95,7 KB, 40 za豉dowa)
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-19, 21:11   #3504
Sandora
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora

Dziewczyny mam pytanie, utleniacz 9% bardzo zniszczy mi w這sy? Mam je 100% zdrowe i szkoda by這by mi pogarsza dramatycznie ich stan. Mam ciemne br您owe k豉ki, wiec sprzedawczyni zaproponowa豉 mi t 9%, ale dopiero teraz zda豉m sobie spraw, 瞠 to mi naprawd rozja郾i te w這sy. Zale篡 mi na ciemnej wi郾i na g這wie, sprzedawczyni zaproponowa豉 geneze ultra jasn czerwie i, 瞠 powinien mi taki kolor wyj嗆.
Troch si boje tej zmiany, bo to m鎩 pierwszy raz w sumie. Gdybym zafarbowa豉 ju i pojawi造by mi si odrostu, to jecha豉bym na nich taka 9, a na reszt 'rozja郾ionych' ju 6? albo i mniej? Chocia my郵a豉m te o szamponetce marion, dziewczyny dorad嬈ie, bo dopiero zaczynam przygod z czerwonymi w這sami
http://www.kosmiks.pl/pozycja/Inebry...ia-Kromask-300 u篡wa kto tej maski?
Sandora jest offline  
Stary 2012-05-19, 21:35   #3505
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sandora Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam pytanie, utleniacz 9% bardzo zniszczy mi w這sy? Mam je 100% zdrowe i szkoda by這by mi pogarsza dramatycznie ich stan. Mam ciemne br您owe k豉ki, wiec sprzedawczyni zaproponowa豉 mi t 9%, ale dopiero teraz zda豉m sobie spraw, 瞠 to mi naprawd rozja郾i te w這sy. Zale篡 mi na ciemnej wi郾i na g這wie, sprzedawczyni zaproponowa豉 geneze ultra jasn czerwie i, 瞠 powinien mi taki kolor wyj嗆.
Troch si boje tej zmiany, bo to m鎩 pierwszy raz w sumie. Gdybym zafarbowa豉 ju i pojawi造by mi si odrostu, to jecha豉bym na nich taka 9, a na reszt 'rozja郾ionych' ju 6? albo i mniej? Chocia my郵a豉m te o szamponetce marion, dziewczyny dorad嬈ie, bo dopiero zaczynam przygod z czerwonymi w這sami
http://www.kosmiks.pl/pozycja/Inebry...ia-Kromask-300 u篡wa kto tej maski?
mi sie wydaje ze 6 tez moze byc ale og鏊nie 9 tak nie niszczy w這s闚.. nie martw si
coo do ciebie Meadow nie pasuje ci rudy
Stary 2012-05-19, 21:57   #3506
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera

Cytat:
W豉郾ie nikt, te pyta豉m kilka razy, bo chcia豉m kupi. Ale zainwestowa豉m w Chroma Care L'Oreala i jak na razie sprawdza si super. Tylko drogi :/
Stary 2012-05-20, 00:05   #3507
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny mam pytanie, utleniacz 9% bardzo zniszczy mi w這sy?
Mi nie niszczy, nie czuj 瘸dnej r騜nicy pomi璠zy 6% a 9% utleniaczem. Farbuj na naolejowane wcze郾iej w這sy i jest super.

Doszed wreszcie m鎩 majicontrast, wi璚 dzi pofarbowa豉m w這sy

Benek23 jest offline  
Stary 2012-05-20, 07:32   #3508
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
Mi nie niszczy, nie czuj 瘸dnej r騜nicy pomi璠zy 6% a 9% utleniaczem. Farbuj na naolejowane wcze郾iej w這sy i jest super.

Doszed wreszcie m鎩 majicontrast, wi璚 dzi pofarbowa豉m w這sy
ooo! i ja wysz這?! fotyyy
Stary 2012-05-20, 09:54   #3509
Sandora
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora

Nedera rzeczywi軼ie bardzo drogi, ale czy jest mo瞠 wydajny? Na ile Ci starcza? Bo skusi豉 mnie tym od鈍ie瘸czem

I jakie s najlepsze farby drogeryjne do farbowanych? Czy polecacie bardziej te z sklepy fryzjerskiego?
Sandora jest offline  
Stary 2012-05-20, 09:57   #3510
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
ooo! i ja wysz這?! fotyyy
Fotki b璠 potem, ale to ju moje drugie farbowanie majicontrastem Tym razem odrosty tylko.

Benek23 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.