Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja] - Strona 118 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-05-20, 10:53   #3511
Nedera
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone W這sy [Farby / Piel璕nacja]

Cytat:
Napisane przez Sandora Poka wiadomo嗆
Nedera rzeczywi軼ie bardzo drogi, ale czy jest mo瞠 wydajny? Na ile Ci starcza? Bo skusi豉 mnie tym od鈍ie瘸czem
Wydajny jest, jakby nie by這. Po dw鏂h u篡ciach nie wida ubytku. A maziam si raz na 3-4 dni. W這sy mi瘯kie i... odcie jak zaraz po farbowaniu ^^'
Jak zacznie si ko鎍zy to dam zna. A Kromaska te sobie kupi, o!
Stary 2012-05-20, 12:30   #3512
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

tak patrze na maseczki jakie s na tym ebay i zobaczy豉m tak z schaumy 3 sztuki za 5 euro
Inhaltsstoffe:Aqua, Cetearyl Alcohol, paraffinum Liquidum, Dimethicone, Quaternium-87, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Isopropyl Myristate, Propylene Glycol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetrimonium Choride, Cetyl Palmitate, Cidric Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben,Polyquateri um-37,Parfum, Dimethiconal, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate,Niacinamide,Pan thenol,limonene,
Polyquaternium-10, PPG-I Trideceth-6, Cyclomethicone, Prunus Amygdalus Dulcis ( Sweet Almond) Seed Extract, Sambucus Nigra Flower Extract

co myslicie o sk豉dzie?
Stary 2012-05-20, 13:38   #3513
sonea8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 763

Przedstawiam Matrix na 9%.
Do嗆 mia豉m kom鏎kowych fo, na kt鏎ych kolor jest przek豉many, wi璚 wytoczy豉m ci篹kie dzia這, Mojego Smoka (w豉郾ie wiza krzyczy, 瞠 za wielki plik, no standard, w ko鎍u Smok, wady i zalety^^).
Smok widzi mnie tak, jak na obrazku.
<lubi to>

Troch przesadzi豉m z alterr na ko鎍闚ki i chyba si to sko鎍zy wcze郾iejszym myciem (czyli w pi徠ek, a nie za tydzie), ale robi豉m prep, to powinno wytrzyma z miesi帷. A potem lipcowe robienie si na b鏀two z okazji urlopu

Hyhy, mam czerwone uszy, nie domy豉m ;p

@Sugar: uzbrojona w swoj teoretyczn wiedz pokazuj Ci, 瞠 sls (Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate) jedzie tu na tym czym silikonopodobnym (quaternium) oblepiaj帷ym w這sy, ale zn闚, jak enn zreszt m闚i豉: p鏦i nie przetestujesz, nie b璠ziesz wiedzia豉, czy Tobie to s逝篡 czy nie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2260.jpg (142,8 KB, 99 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2255.jpg (129,5 KB, 103 za豉dowa)

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-05-20 o 13:50
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-20, 13:56   #3514
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Cytat:
Napisane przez sonea8 Poka wiadomo嗆
Do嗆 mia豉m kom鏎kowych fo, na kt鏎ych kolor jest przek豉many, wi璚 wytoczy豉m ci篹kie dzia這, Mojego Smoka (w豉郾ie wiza krzyczy, 瞠 za wielki plik, no standard, w ko鎍u Smok, wady i zalety^^).
<lubi to>

Troch przesadzi豉m z alterr na ko鎍闚ki i chyba si to sko鎍zy wcze郾iejszym myciem (czyli w pi徠ek, a nie za tydzie), ale robi豉m prep, to powinno wytrzyma z miesi帷. A potem lipcowe robienie si na b鏀two z okazji urlopu

@Sugar: uzbrojona w swoj teoretyczn wiedz pokazuj Ci, 瞠 sls (Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate) jedzie tu na tym czym silikonopodobnym (quaternium) oblepiaj帷ym w這sy, ale zn闚, jak enn zreszt m闚i豉: p鏦i nie przetestujesz, nie b璠ziesz wiedzia豉, czy Tobie to s逝篡 czy nie.
Bo瞠 jakie pi瘯ne te w這sy.
Teraz b璠 tu siedzie i 郵ini si do czerwonych w這s闚 i narzeka, 瞠 takie pi瘯ne, a ja jak na z這嗆 lepiej czuj si w czerni.
Stary 2012-05-20, 14:10   #3515
SugarbabyLove
Zakorzenienie

soena- pi瘯ny kolor SMOK spe軟i zadanie co do maski no w sumie masz racje testowanie to najlepszy pomys.. hmm ale chyba t pierwsz kupie t du瘸 za 3 euro i zobacze czy zadzia豉 bo nie umiem sobie dac rady z kud豉mi..
Enn- to samo pomy郵a豉m.. dobrze sie czuje w br您ie ale czerwie jest pi瘯na

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-05-20 o 14:14
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2012-05-20, 14:16   #3516
sonea8
Rozeznanie

No dzi瘯i, dziewczyny
Wam jest ca趾iem mi這 w innych kolorach, ciekawe, kiedy ja spojrz na swoje stare zdj璚ia w czekoladowym br您ie i uznam, 瞠 jednak lubi豉m do tego fioletowe-r騜owy makija.
Bo czerwie jest cudna - po farbowaniu.
A potem tylko walka, 瞠by jej nie straci...
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-20, 14:25   #3517
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Sonea pi膮膮膮膮膮kne!!!!!!
Sugar sorki 瞠 si nie odzywa豉m co z t paczk ale mia豉m imieniny, potem od razu urodziny... Wy郵 Ci w PW co tam mam

a ja wreszcie mam chyba taki kolor, jaki zawsze chcia豉m mie!! Nie wiem jak go opisa, ale porzeczkowa czerwie joanny idealnie poradzi豉 sobie z r騜owym odcieniem po scandicu. Ciekawe co b璠zie po dzisiejszym myciu w這s闚 ;p I p鏦i jestem przy temacie mam pytanie ;> Z uwagi 瞠 mam kr鏒kie w這sy, schodzi mi p馧 szamponetki. Jak my郵icie, czy to mo瞠 sta tak 2-3 dni otwarte, czy lepiej wyrzuci?

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-05-20 o 14:26
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-20, 14:28   #3518
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Soena noo dokladnie!!
Olcia -ok kochana niema sprawy i wszystkiego naj naj dla ciebie co do szamponetki, mysle ze jej nie zaszkodzi te pare dni
Stary 2012-05-20, 14:32   #3519
sonea8
Rozeznanie

Uolcia, stoljat stoljat Poka t porzeczk! Mi istotnie robi豉 pod rudy, to mog豉 zniwelowa r騜, ale poka

A co do otwartej szamponetki, to cholera wie albo si utleni, albo nie, miej w pogotowiu drug i sprawd po prostu, to jeszcze nie takie du瞠 pieni康ze.
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-20, 14:54   #3520
uolcia
Rozeznanie

dzi瘯uj

sorki za nieogar na 2gim zdj ale dopiero wsta豉m haha xD
sam scandic (3zdj) byl dla mnie zdecydowanie za jasny i zbyt r騜owy Chyba wi璚 poszukiwania idealnej farby si jednak nie sko鎍zy造
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy20maj3.jpg (53,6 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosy20maj2.jpg (33,9 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg scandic.jpg (19,4 KB, 36 za豉dowa)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-05-20 o 14:59
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-20, 14:58   #3521
sonea8
Rozeznanie

O, jakie l郾i帷e i zdrowe.
I, faktycznie, Ca趾owity Brak R騜u, misja zako鎍zona powodzeniem
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-20, 15:05   #3522
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
O, jakie l郾i帷e i zdrowe.
I, faktycznie, Ca趾owity Brak R騜u, misja zako鎍zona powodzeniem
noo racja 郵icznieee
Stary 2012-05-20, 15:09   #3523
uolcia
Rozeznanie

Dzi瘯i kochane Cho w ci庵u ostatnich paru dni zdarzy這 mi si je wyprostowa... Teraz musz je w ramach rekompensaty wypie軼i..zaczynam od oleju z kie趾闚 pszenicy, nigdy jeszcze nie u篡wa豉m

Sugar a Ty jak czujesz si w ciemniejszych w這sach, przywyk豉 ju??

Sonea chyba kupi sobie nast瘼nym razem tego Twojego matrixa... ;pp Super masz kolor... czysta czerwie
uolcia jest offline  
Stary 2012-05-20, 17:52   #3524
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i kochane Cho w ci庵u ostatnich paru dni zdarzy這 mi si je wyprostowa... Teraz musz je w ramach rekompensaty wypie軼i..zaczynam od oleju z kie趾闚 pszenicy, nigdy jeszcze nie u篡wa豉m

Sugar a Ty jak czujesz si w ciemniejszych w這sach, przywyk豉 ju??

Sonea chyba kupi sobie nast瘼nym razem tego Twojego matrixa... ;pp Super masz kolor... czysta czerwie
no ju troche przywyk豉m i uwaga braz sie tak nie wyplukuje ale za to ta czerwien spod spodu chyba tak bo woda leci czerwonawa jak wloski myje
Stary 2012-05-20, 18:08   #3525
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 969

Cytat:
<lubi to>

booooski kolor
Jaki to konkretnie kolor? Matrix SoColor 7RR? Czy jaki inny???
Cytat:
Z tego co wiem to SLS to Sodium Lauryl Sulfate i to detergent...

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2012-05-20 o 18:10
viki1988 jest offline  
Stary 2012-05-20, 18:48   #3526
sonea8
Rozeznanie

@viki - Matrix SoRed SR-R to jest, zwykle robi豉m na 6%, a teraz wesz豉m na 9% i jest mocniej
I, Ty wiesz, co - masz racj Methasulfate to nie to samo co Sulfate, a by豉m pewna, 瞠 ta sama grupa sk豉dnikowa, sulfaty, znaczy szkodliwce... Sugar, sorki, ja si ju lepiej nie odzywam, bo niepotrzebnie mieszam ;/
sonea8 jest offline  
Stary 2012-05-20, 21:20   #3527
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
@viki - Matrix SoRed SR-R to jest, zwykle robi豉m na 6%, a teraz wesz豉m na 9% i jest mocniej
I, Ty wiesz, co - masz racj Methasulfate to nie to samo co Sulfate, a by豉m pewna, 瞠 ta sama grupa sk豉dnikowa, sulfaty, znaczy szkodliwce... Sugar, sorki, ja si ju lepiej nie odzywam, bo niepotrzebnie mieszam ;/
niema sprawy tak to jest jak sie nie dokonca na tym zna ja mam tak samo dlatego pyta豉m
pozatym dziewuchy.. mam jeszcze jedn paczk ju w zasadzie zapakowan nikt nie chce kupi na ebay a dla was to moge oddac tylko ze ta przesy趾a.. tam mam p馧 tubki allwaves 0.6 gp do tego ca造 taki toner granatrot z brillance schwarzkopfa i 3/4 tubki goldwella Topchic Effects miedziano czerwonego..jakby ktora chcia豉 to pisa bo juz dlugo mi to lezy a niemam co z tym zrobic pozatym mam tez 2 tonery + 2 maski fioletowe z kolei
Stary 2012-05-20, 21:30   #3528
enn_
Zakorzenienie

Ale tych fioletowych te chcesz si pozby?
Stary 2012-05-20, 21:36   #3529
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Ale tych fioletowych te chcesz si pozby?
nom chcem..
Stary 2012-05-20, 21:39   #3530
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
nom chcem..
A co to za tonery dok豉dnie?
Bo w豉郾ie mi si dzisiaj zamarzy豉 fioletowa grzywka.
Stary 2012-05-20, 21:42   #3531
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
A co to za tonery dok豉dnie?
Bo w豉郾ie mi si dzisiaj zamarzy豉 fioletowa grzywka.
hmm musia豉by przeszukac tutaj w徠ek kiedys chyba foty dodawa豉m w ka盥ym b康z razie jeden Igora Duality PUrple co鈣am a drugi Ogora Paint violett i do tego 2 maski BC color save rot-violett
Stary 2012-05-20, 21:47   #3532
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Kurcze to chyba te spr鏏uj tego Matrixsa... ale raczej np.5RR + oksy 6%... bo moje w這sy ju s豉bo wygl康aj , u g鏎y jeszcze s czerwone ale na dole ju mam bardziej br您 ni czerwony

Dziewczyny ,a u篡wacie p逝kanek czerwonych? bo widzia豉m ze Flor Illum ma czerwon p逝kank...

Sugar, je郵i mog si wypowiedzie na temat odzywek, to wg. mnie najlepszy sk豉d ze wszystkich kt鏎e wkleja豉 ma ta:
Cytat:
aa znalazlam sk豉d nawet hmm znacie sie na tym?
inci: Aqua, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cocos Nucifera Oil, Bambusa vulgaris sap extract, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-32, Paraffinum Liquidum, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Propylene Glycol, Citric Acid, Parfum, Coumarin, , Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone
Reszta raczej da豉by efekty wizualne i kr鏒kotrwa貫, wszystkie by造 do嗆 chemiczne szczerze m闚i帷 ta jako jedyna ma wysoko olej kokosowy i ekstrakt z bambusa (pogrubione)
Stary 2012-05-20, 22:00   #3533
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka wiadomo嗆
Kurcze to chyba te spr鏏uj tego Matrixsa... ale raczej np.5RR + oksy 6%... bo moje w這sy ju s豉bo wygl康aj , u g鏎y jeszcze s czerwone ale na dole ju mam bardziej br您 ni czerwony

Dziewczyny ,a u篡wacie p逝kanek czerwonych? bo widzia豉m ze Flor Illum ma czerwon p逝kank...

Sugar, je郵i mog si wypowiedzie na temat odzywek, to wg. mnie najlepszy sk豉d ze wszystkich kt鏎e wkleja豉 ma ta:

Reszta raczej da豉by efekty wizualne i kr鏒kotrwa貫, wszystkie by造 do嗆 chemiczne szczerze m闚i帷 ta jako jedyna ma wysoko olej kokosowy i ekstrakt z bambusa (pogrubione)
dziekuje kochana.. ale tak czy siak sie jeszcze zastanowie.. ostatnio mam problemy z wysylkami z ebaya wiec moze co na miejscu kupie.. gdzies chwali造 laski brazowa schaume.. ale czy maska ?

enn- http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=540564&page=94 masz tam sa te fiolety

Czas edycji: 2012-05-20 o 22:01
Stary 2012-05-20, 22:08   #3534
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
<lubi to>

Ale czad!!!! 安ietny kolor!!!

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-05-20, 22:15   #3535
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje kochana.. ale tak czy siak sie jeszcze zastanowie.. ostatnio mam problemy z wysylkami z ebaya wiec moze co na miejscu kupie.. gdzies chwali造 laski brazowa schaume.. ale czy maska ?

enn- http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=540564&page=94 masz tam sa te fiolety
Ja z drogeryjnych mog poleci Nive (np. T) ,niekt鏎e maski Elseve (KLIK),i produkty Rossmanowej Alterry, jednak wi瘯szo嗆 szczerze odradzam, w szczeg鏊no軼i Pantene i Gliss Kury (sama chemia , silikon na silikonie i silne detergenty)
Stary 2012-05-20, 22:19   #3536
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Ja z drogeryjnych mog poleci Nive (np. T) ,niekt鏎e maski Elseve (KLIK),i produkty Rossmanowej Alterry, jednak wi瘯szo嗆 szczerze odradzam, w szczeg鏊no軼i Pantene i Gliss Kury (sama chemia , silikon na silikonie i silne detergenty)
no w豉郾ie ci篹ko co znale潭.. tzn u mnie jest tak: odzywki mi sie ko鎍z wi璚 ju zakupi豉m 2 inne ale maska kt鏎 w Polsce kupilam mi nie spasowa豉 wi璚 chce tutaj jak捷 kupi bo nieumiem okie透na tych moich w這side.. a ju by這 OK i teraz zn闚 mi si pusz i wysuszy造 troche.. to ta odzywka+ rycynowy+ farbowanie.. tak mysle bo reszty nie zmienia豉m dlatego jedynie to moglo zaszkodzi.. a t elseve m闚isz mia豉?
Stary 2012-05-20, 22:22   #3537
viki1988
Zakorzenienie

Przegl康n窸am KWC i z ta Schaum mog這 chodzi o t : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,52...acych-sie.html , jaka nowo嗆 i sk豉d ma zaskakuj帷o dobry

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
no w豉郾ie ci篹ko co znale潭.. tzn u mnie jest tak: odzywki mi sie ko鎍z wi璚 ju zakupi豉m 2 inne ale maska kt鏎 w Polsce kupilam mi nie spasowa豉 wi璚 chce tutaj jak捷 kupi bo nieumiem okie透na tych moich w這side.. a ju by這 OK i teraz zn闚 mi si pusz i wysuszy造 troche.. to ta odzywka+ rycynowy+ farbowanie.. tak mysle bo reszty nie zmienia豉m dlatego jedynie to moglo zaszkodzi.. a t elseve m闚isz mia豉?
Mia豉m, a nawet mam kupuj od czasu do czasu ca趾iem przyzwoita cho dooopy nie urywa troch obci捫a ale skoro m闚isz 瞠 Ci si w這sy pusz to mo瞠 by ok ... a pr鏏owa豉 mo瞠 stosowa olej kokosowy? U mnie si Vatika rewelacyjnie sprawdza
Stary 2012-05-20, 22:27   #3538
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Przegl康n窸am KWC i z ta Schaum mog這 chodzi o t : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,52...acych-sie.html , jaka nowo嗆 i sk豉d ma zaskakuj帷o dobry

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Mia豉m, a nawet mam kupuj od czasu do czasu ca趾iem przyzwoita cho dooopy nie urywa troch obci捫a ale skoro m闚isz 瞠 Ci si w這sy pusz to mo瞠 by ok ... a pr鏏owa豉 mo瞠 stosowa olej kokosowy? U mnie si Vatika rewelacyjnie sprawdza
w豉郾ie to jest to jak bylam w polsce nigdzie nie umialam tego kokosowego znale潭 wi璚 kupilam ten rycynowy.. ale... teraz kupilam wlasnie na ebay olejek sezamowy.. zobaczymy jak sie nie sprawdzi to dokupie kokosowy
noo schauma chyba byla jasniejsza... czekaj poszukam jej..

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,21...-z-kokosa.html o ta i nawet zgodna z CG ale czy porz康nie nawil篡..? czy lepsza bedzie ta elsev?

Czas edycji: 2012-05-20 o 22:32
Stary 2012-05-20, 22:34   #3539
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
w豉郾ie to jest to jak bylam w polsce nigdzie nie umialam tego kokosowego znale潭 wi璚 kupilam ten rycynowy.. ale... teraz kupilam wlasnie na ebay olejek sezamowy.. zobaczymy jak sie nie sprawdzi to dokupie kokosowy
Powiem Ci 瞠 kokosowy r騜ni si zawarto軼i kwas闚 t逝szczowych od innych olei i podobno ma najmniejsze moleku造 z nich wszystkich przez co w豉郾ie 鈍ietnie dzia豉 na w這sy tak瞠 na prawd polecam spr鏏owa mo瞠sz poszuka stacjonarnie- powinien by w sklepach indyjskich
Cytat:
noo schauma chyba byla jasniejsza... czekaj poszukam jej..

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,21...-z-kokosa.html o ta i nawet zgodna z CG ale czy porz康nie nawil篡..? czy lepsza bedzie ta elsev?
Nie znam si na CG ale o ile si orientuj to ona jest totalnie niezgodna z CG ma kup silikon闚, quanternia i na dodatek parafin
Ja bym j odradza豉 - b璠zie strasznie obci捫a, a mas這 shea ma w po這wie sk豉du wi璚 w jakiej mikroskopijnej ilo軼i...
Nie wiem jak jest z dost瘼no軼i w Niemczech ale fajna jest tez taka maseczka - http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,32...wax-honey.html - u nas mo積a j w aptekach dosta, i chyba jest zgodna z CG

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2012-05-20 o 22:35
viki1988 jest offline  
Stary 2012-05-21, 07:35   #3540
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Powiem Ci 瞠 kokosowy r騜ni si zawarto軼i kwas闚 t逝szczowych od innych olei i podobno ma najmniejsze moleku造 z nich wszystkich przez co w豉郾ie 鈍ietnie dzia豉 na w這sy tak瞠 na prawd polecam spr鏏owa mo瞠sz poszuka stacjonarnie- powinien by w sklepach indyjskich

Nie znam si na CG ale o ile si orientuj to ona jest totalnie niezgodna z CG ma kup silikon闚, quanternia i na dodatek parafin
Ja bym j odradza豉 - b璠zie strasznie obci捫a, a mas這 shea ma w po這wie sk豉du wi璚 w jakiej mikroskopijnej ilo軼i...
Nie wiem jak jest z dost瘼no軼i w Niemczech ale fajna jest tez taka maseczka - http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,32...wax-honey.html - u nas mo積a j w aptekach dosta, i chyba jest zgodna z CG
no nic kupie chyba ta elsve w takim razie..
a tej co mi link podalas nigdy nie widzialam

Tagi
czaerwony, czerwone, czerwone w這sy, czerwony, farba, kolor, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.